Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

1969-ben születtünk

erika69
Létrehozva: 2006. március 10. 19:29

Sziasztok. 
Szerenék 1969-ben születtet csajokkal ismerkedni 
Kinek milyen az élete?
Remélem sikerül egy jó kis topicot összehozni 
Szeretettel várok mindenkit  

  1. 2010. március 10. 13:0564676.

    Sziasztok!

     

    Sajnos a laptopot nem tudom bekapcsolni, így a nagygépen írok!

     :( Nem tudom mi lelte, tegnap még jó volt!

     

    Ma vagyunk négy évesek? Ez igen! Gratula nekünk!:DDD

     

    Kisvirág: Nagyon boldog névnapot kívánok!:))))) Igen, holnap talizunk!:D

     

    Én itthon pólóban és bugyiban vagyok! Ha tudom, hogy felugrik valaki, akkor felkapok egy melegítő alsót!

    Nem is értem miért kellene otthon az embernek kiöltöznie!

    Sapkát akkor hordok, ha már nagyon hideg van és este amikor jövök haza a melóból! Akkor sötét van és nem látszik milyen bénán áll! :DDD

     

    Korál: Szerintem egy csinos csaj vagy! Amikor taliztunk egyáltalán nem voltál kövér! Tényleg legyen önbizalmad!:)

     

    Zina: Ússzál te is egyet!

     

    Godzoka: Hogy viselte a kutyusod a beavatkozást?

    Te vagy  a törölt felhasználó??? Vagy hülye vagyok?:))

     

    Mennem kell, mert ebédelünk! Megpróbálok lelket lehelni a laptopba, remélem sikerül!

     

    Pusssssz mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_791069
    Torolt_felhasznalo_791069
    2010. március 10. 13:0064675.

    Szia

     

    Megvárnám az akciót, ha ráérsz most, aztán megyek aludni

     

    Kedves barátnőnk meg töröltette magát? A plágium miatt?

    előzmény:
    kisvirág89 (64674)
    2010-03-10  12:48
  3. 2010. március 10. 12:4864674.
    Hazaértem!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  4. 2010. március 10. 11:0864673.

    Én nem is értem, miért képzelik azt csajok, pláne a fiatalok, hogy akinek nem szolis a bőre, nincs műkörme vagy nem 45 kg, azt a pasik nem szeretik. Pláne, ha még sapkát is képes hordani, az már egyszerűen borzalmas!

     

    Közben a lapok tele vannak neves és szép színésznők sapkás fotóival.

     

    Na de ez már legyen annak a problémája, aki ilyen görcsösen meg akar felelni!

     

    Zina, itt aztán vannak tornyos frizurák, esköszöm, keresek neked, de hogy mutassam meg? Ha felmégy az iwiwre, megnézed a városomat, akkor látsz egy párat!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_809081 (64672)
    2010-03-10  09:40
  5. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2010. március 10. 09:4064672.

    korál: én is láttam tegnap azt a topicot, hogy milyen ciki, hogy valaki szabadidőruhában van otthon, na meg sapkában megy az utcára Hát csúcs, hogy emberek hogyan gondolkodnak a világról, meg a nőkről, helyzetekről.

    Csak a topicindítót olvastam, meg később 1-2 hsz-t, sem időm, sem türelmem nem volt, de sejtem, hogy vita alakult ki, és nem is értem, hogy otthon miért lenne ciki egy normális, csinos szabaidőruha. Nyilván nem kitérdelt, lógós tréningnadrágban, ami persze a kerti, koszozós, kapálós, sarazós, locsolós munkához teljesen jó, de bentre simán vannak csinos otthoni szabadidőruhák. 

    Nekem is van, és általában abban vagyok itthon, vagy farmerban és poló, vagy pulcsi, vagy kardigán felül. A farmer hosszú órákon át kényelmetlen, de ha mondjuk abban mentem el valahova és csak rövidebb időre futok haza, akkor maradok benne, de ha nem megyek sehova akkor általában szabadidő ruha. Van egy klassz nadrágom, 1-2 éve vettem a decathlonban olyan félig utcai félig sportos, ezt veszem fel polókkal, felsőkkel, meg van egy budmil szabadidőruhám, ami csinos is, csajos is,kerestem róla képet. 

    A lényeg, hogy különben is ki hogy érzi magát jól otthon legyen abban.

     

    A sapka téma meg megint ez a kategória, olyan csinos, helyes sapik vannak, ez az egyik, a másik, ha valakinek fázik a feje jó hogy már majd a divat vagy mások világlátása miatt nem fog sapkát hordani

    Amúgy meg igen, Judy igazán tarthatnál lépést a divattal, és vehetnél valami dögös, csinos, trendi kutyasétáltató rucit

    előzmény:
    korál (64662)
    2010-03-10  07:36
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2010. március 10. 09:2564671.

    Sziasztok,

    kisvirág kérek kávét

     

    De először is kívánok BOLDOG NÉVNAPOT NEKED

    előzmény:
    kisvirág89 (64669)
    2010-03-10  09:06
  7. 2010. március 10. 09:1764670.

    Na, elindulok a dolgomra. Nem sok kedvem van, mert iszonyatosan hideg szél fúj.

     

    Csak hogy irigykedjetek: holnap délután talizom Dzsonival!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  8. 2010. március 10. 09:0664669.
    Kávézom. Kértek?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  9. 2010. március 10. 08:5564668.

    Erre emlékeztem én is. Ezek szerint Máté jól tud angolul.

    Ugye, hogy néha érzünk mi is így? Bár a pongyolás, hajcsavarós kép...

     

    Én szoltam itthon melegítóben is, meg farmerban is lenni, attól függ, mihez van kedvem. Takarításhoz, kertészkedéshez inkább lazább szerelés, farmer akkor, ha nem nagyon van dolgom.

     

    Korál: komolyan mondom, ha még egyszer magadat és az alakodat ócsárolod, oda megyek és fenékbe billentelek.  Legyen már egy kis önbizalmad, nem vagy 200 kiló, tessék végre elfogadni magad.

     

    Zina: nekem nagyon jót tett az eddigi fogyás. A magas vérnyomásom elmúlóban, 4 gyógyszer helyett egyet szedek, könnybben mozgok, nem fújtatok úgy, mint régen.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_791069 (64666)
    2010-03-10  08:22
  10. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2010. március 10. 08:4364667.

    Közben futottam és hasaztam!!!!

     

    Jim szerint a világot néztem.Ennél jobban nem is kezdődhet a nap!

     

    Megyek só és bűztelenítem magam és indulok dolgozni.

     

    Legyen szép napotok!

     

    Vagy Have a nice day!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_791069
    Torolt_felhasznalo_791069
    2010. március 10. 08:2264666.

     

    Adjál több kávét, add a számítógépem és hagyjál békén! (mellesleg, legyen szép napod)

     

    A zárójel angolul rímmel, emiatt kicsit vicces

    előzmény:
    kisvirág89 (64664)
    2010-03-10  07:58
  12. Torolt_felhasznalo_791069
    Torolt_felhasznalo_791069
    2010. március 10. 08:1964665.

    Megjöttünk az úszásból! Átcseréltük a szerdát csütörtökre, hogy Olivérrel megint egy időben ússzanak! Nekem sem lesz olyan uncsi egyedül, mert bár viszek könyvet magammal, nem tudok belemerülni az úszodában az olvasásban. A zaj is zavar, meg főleg a pára, valahogy ragadnak le a szemeim a sorok fölött....

     

    Jé, szülinapunk van

     

    Én nem szeretek toprongyos lenni otthon sem. Nem azt mondom, hogy vadi új méregdrága ruhákban vagyok, de a kopott térdű farmert (streccs, nagyon kényelmes), az enyén lepecsételt esprit pólót, ilyesmiket hordok. Amik már nem hordhatóak emberek között, de azért nem elnyúlt melegítő kategória.... Ráadásul a farmerhez dörgölözhetnek a macskák is nem ragad rá annyira, mint a melegítőre....

    Ha olyat főzök, vagy pucolok (pl krumpli), én biza felteszem a kötényt! Aztán meg leveszem, ha végeztem, nincs bajom vele.

    Na, de vannak melegítőim is, pl. reggelente abban viszem Leventét suliba, mert onnan futni megyek! Ha végeztem a tornáimmal, és megyek valahova, akkor zuhany, átöltözés, de ha nem, csak házimunka, főzés a program, akkor maradok a melegítőmbe. De én nem érzem lepukkantnak magam melegítőbe, szép melegítőim vannak Na, és ha olyan napom van, hogy sehova nem megyek, meg futni sem akarok (pl. hétvégén), akkor utcai ruhába vagyok otthon is.

     

    Korál, a mai nem Munkaügyi központ, mert a holnapi lesz az. De mindegy, ez igazán részletkérdés, hogy milyen hivatalt minek neveznek, és mi a dolga

    Igen, a táplálkozási szokásainkon kell változtatni, meg az életmódunkon is. Hogy férjen bele minden nap egy kis mozgás, nagy séta, kis futás stb.

     

    Sapkát én sem hordtam soha, amikor anyám rámparancsolt 10 évesen, akkor is levettem az első sarkon! Viszont mindig kapucnis téli kabátjaim voltak a nagy hidegekre, meg hosszú hajam, ami takarta a fülem

     

    Godzi, egyre kiváncsibb vagyok Reb szobájára

     

    Korál, ki tupírozza a haját ilyenkor, amikor a lenyalt frizura a divat?

    Szerintem már mondtam, itt olyan édesek az öregek, hogy nagyon! Mind csinosan öltöznek, világos színekben, ja, meg itt hála az istennek nem létezik az otthonkának nevezett szörmedvény, nem tudom otthon még mindig van?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  13. 2010. március 10. 07:5864664.

    jaj, hoztam nektek még valamit.

    Ez mindannyiunkra igaz.

     

    Godzo, Zina: lefordítanátok? Máté megtette, de csak a lényegét értem, pontosan kellene.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  14. 2010. március 10. 07:4064663.

    Sziasztok!

     

    Köszönöm nektek a kora reggeli jókívánságokat.

     

    Én is kívánok minden jót ma, a 4. szülinapunkon.

     

    Rohanok, ezer dolgom van, de délután jövök.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  15. 2010. március 10. 07:3664662.

    Judy, szerintem van ám protokolláris kutyasétáltató öltözék is!Hogy nem szereztél meg be egyet?

     

     

    előzmény:
    Judy69 (64660)
    2010-03-10  07:12
  16. 2010. március 10. 07:3264661.

    Nem is tudtam, hogy ma van a szülinapunk! Sosem figyeltem. Éljen!

     

    Én talpig sapkában járok. Rondán áll, de nincs az az isten, aki rólam lekényszeríthetné!

     

    Pár éve kezdtem ezt el, mit bánom én, ki mit mond, egyszerűen fázik a fejem nélküle! Különben ugye, könnyű annak, aki autóval közlekedik!De itt is vannak frizíros nők, akik el nem rontják a tupírozott fejüket sapkával. Ő dolguk. Nekem nem tetszik a nagy fej, meg a művi  frizura.

     

    Godzi, neked meg éppen jól is állna egy kis bohókás sapka, kiemelné a szép szemedet! Olyan kis könnyű fonalból készült, vidám csíkos, tányérfazonút képzelek.

     

    Melegítő? Hát én ismerek egy nénit, aki 70 évesen talpig rózsaszín szabadidőruhában gyomlál, és istenien áll neki! De hogy hogy nem koszos, azt nem tudom!??? Szerintem ez a gyomlálóruhája. Imádom különben, tényleg igazi úrinő!

     

    De én, sajna, nem bírok ilyen csinos lenni itthon, pedig hányszor megfogadtam már. 

     

    Jaj, de édesek ezek a lovak, hogy ennyire szeretik egymást!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_727547 (64656)
    2010-03-10  06:54
  17. 2010. március 10. 07:1264660.

    Godzi: A pacik is milyen emberi tulajdonsággal bírnak,ezt is sok embernek nevezett megirigyelhetné!

    Mielőbbi felépülést Sunnynak is.Hogy viselte a beavatkozást?? Gondolom nem altatták el?

    Valami hasonló még Falcóra is vár,kb.4 év múlva. 

     

    Ne is mondjátok ez jó duma,hogy otthon is legyél csini. Ahogy Godzi is írta pl,valamint kutyóval egy lakásban akinek csakúgy hullik a szőre és mindig cicának képzeli magát pl. nem lehet csininek lenni.

    Már teli a hócipőm,hogy Falcó mellett pláne mindig át kell öltöznöm ill,sok cuccom vonza mágnesként a kis pihe puha szőrméjét.Pedig elhihetitek,hogy mennyire figyelünk,mosás előtt,után kirázzuk a ruhákat,csak amiben több a pamut arról nem csúszik le.

    At előző kutyóval nem volt ilyen gondunk.

     

    Jaj képzeljétek van egy francia bulldogos csaj,aki full elegánsan,bőr naci,fekete bunda,kalap,szeme kihúzva tussal (vagy tetkó),így viszi le állandóan a kutyát.

     

    Én csak este nem öltözöm át,mert éphogy kiszuszogom magam megyünk is ki. Persze majd ha lemegy a csizma szezon cipőcsere azért lesz.

     

    Csodás napot kívánok mindenkinek!!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_727547 (64656)
    2010-03-10  06:54
  18. 2010. március 10. 07:0964659.
    Szép jóreggelt csajok! Forró kávét? Kisvirág NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK Na, mi mindjárt indulunk, mert sikerült szépen ma is elaludni. Így jár az aki éjfélig fenn van. Legyen csodaszép napotok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2010. március 10. 07:0064658.

    Tegnap beszéltünk telefonon a kamaszommal.Mivel nem jött be hozzám.Mivel kivételesen otthon töltötte a délutánt megkértem,hogy tegye lakhatóvá a szobáját.Mondtam én el is felejtem,hogy most ezt kértem,hazaérek és nagyon  meg leszek lepődve és nagyon meg leszel dícsérve és ölelgetve.Jaj anya......majd meglátom........

    Hazaértem és büszkén újságolta hogy rendet rakott.Én megdícsértem és megölelgettem és persze meg is lepődtem.

    Na csak elértem.Két napig lakható lesz a szoba.

     

    Képet ne kérjetek,mert belehalnék ha ezt meglátnátok.A ház szégyene ez a szoba.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2010. március 10. 06:5664657.
    Korál van Playboyos rózsaszín szőrtáskácskám. Ennél rózsaszínebb szőrősebb dolgot még nem láttam!
    előzmény:
    korál (64651)
    2010-03-10  06:06
  21. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2010. március 10. 06:5464656.

    És magunknak is!

     

    ISTEN ÉLTESSEN MINKET A 4. SZÜLETÉSNAPUNKON!!!!!!

     

    Sunnyka túlélte az éjszakát.Kikötve kell a helyén állnia.Most sétáltatja kedvesem.Ma még vigyázni kell rá aztán vigyázzon ő magára.

    Annyira aranyosak ezek a lovak.Dáridó le van választva tőle,és egész éjjel olyan közel állt Sunnyhoz amennyire csak tudott,hogy őrizze meg ne legyen egyedűl.Aggódik érte.

     

     

    Én itthon melegítőben vagyok,játszó ruhának is hívom.Sapkát nem hordok.Gondolkoztam rajta,hogy csinosabban kjéne itthon lenni,de én mindig lefröcskölöm magam főzés közben meg összekenem magam és akkor kár a szép ruháéert.J főzés után át lehet öltözni,meg van kötény is.De........

    Sapkát viszont nincs isten aki rám tudna kényszeríteni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  22. 2010. március 10. 06:5464655.

    Szia Judy!Nem találtam ki semmit, nem is töröm a  fejem, mert  úgy néz ki, összejön a  telefoncsere is, akkor majd kap rózsaszínt.

     

    Az, hogy elszámlázták az ajándékot, azt mutatja, milyen kisstílűek.Nem is férfi az ilyen.A kollégám mindannyiónkban vett egy kis doboz csokit, pedig ő egyedül van, mi meg hatan.Igaz, mindig azt mondja, hogy a felesége gondolt ránk!

    előzmény:
    Judy69 (64652)
    2010-03-10  06:34
  23. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2010. március 10. 06:4964654.

    Szép jó reggelt lányok!

     

     

     

    Drága Kisvirág NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  24. 2010. március 10. 06:4064653.

    Igazad van. Nagyon kell figyelnünk. Meséltem már, hogy a tesóm nagyon nagy evő volt, de anyukám nem engedte, hogy túl sokat repetázzon.

     

     Jó, nekem engedte volna szegény, csak én meg nem akartam.

     

    Még mindig azt mondom, hogy szépen fokozatosan a táplálkozási szokásainkon is változtatni kell, nem drasztikusan.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_791069 (64650)
    2010-03-10  06:03
  25. 2010. március 10. 06:3464652.

    Szép jó reggelt/napot!

     

     

    Kisvirág: Isten éltessen sokáig a nevednapján! Tényleg nagyon ügyes vagy a tortagyártásban is. Lehet Neked is cukrászdát kellene nyitnod.

     

    Gergő lába remélem javulóban.Már ma mehet suliba? Vagy a héten még pihenhet??

     

    Zina: Remélem most szerencsével jársz. Drukkolok,hogy mielőbb sikerüljön.

     

    Korál: Kitaláltál valami rózsaszín ajándékot Lillusnak??

     

     

    előzmény:
    korál (64651)
    2010-03-10  06:06

Címlap

top