Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szent Imre kórház

szanyko
Létrehozva: 2003. február 5. 20:22
Sziasztok !

Szívesen venném, ha írna olyan anyuka aki a Szent Imre kórházban szült.

Anikó
szanyko. 1@drotposta. hu
  1. 2005. február 17. 11:25276.
    Sziasztok!

    Kocsis Évához az Apuka is bemehet? És az uh-hoz szoktatok kazettát vinni? Azért plusszba kell fizetni?

    Köszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2005. február 17. 11:16275.
    Egyetértek. Én se értem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_490663 (274)
     
  3. Torolt_felhasznalo_490663
    Torolt_felhasznalo_490663
    2005. február 17. 10:28274.
    amikor már nem laktam a 7. kerületben, elmentem a péterffybe, és odamentem nőgyógyászhoz. . . megkérdezték hol lakom, mondtam, hogy nem itt, és nem volt semmi gond. . . sőt, a BM kórházban sem. . . ezt nem értem tényleg.
    előzmény:
    mkatus (273)
     
  4. 2005. február 17. 08:46273.
    Igen, szabad orvosválasztás van, ha fizetsz érte. Ha, nem, akkor oda kell járni, ahová tartozol.

    Nem tudjátok, hogy a Kocsis Évának mennyit "kell" adni szüléskor? Vagy mindenki annyit, amennyit gondol?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_490663 (271)
     
  5. 2005. február 17. 08:44272.
    Köszi lányok! A Kocsis Éváról én is csak jókat hallottam, valószínű, megpróbálom őt. . :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_490663
    Torolt_felhasznalo_490663
    2005. február 16. 22:38271.
    ez komolyan gond lehet, hogy vki nem XI. kerületi??? Én úgy tudtam, szabad orvosválsztás van. . . vagy itt nem?????
    Hencseri!
    Nagyon sajnálom, hogy nem jött össze a Balogh doktor, de én nem értem a hölgyet, miért mondta, hogy nem mehetsz hozzá a Vahot utcába. . . Egyébként kedden és csüt-ön rendel ott délelőtt. Én egyszer voltam, szinte senki nem volt. . . a magánrendelésen többet kellett várnom, mint ott.
    Egyébként a Bálint Balázs sztem nagyon jó választás lesz!!! Éncsak jót hallottam róla.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2005. február 16. 21:36270.
    Én is Kocsi Évához járok és nagyon rendes. Nála nem gond az sem, hogy nem is Bp-en lakom.

    Athene
    előzmény:
    mkatus (267)
     
  8. 2005. február 16. 18:51269.
    Én Kocsis Évához járok, a magánja a XI. -be van. . . nagyon kedves. . . és hát NŐ!:)
    előzmény:
    mkatus (267)
     
  9. 2005. február 16. 15:17268.
    Én magándokihoz járok , meg vagyok vele elégedve . Egy alkalom 5000 ft , 6000 UH val . Ha érdekel irok privit .
    előzmény:
    mkatus (267)
     
  10. 2005. február 16. 15:09267.
    Sziasztok!

    Nem tud valaki egy jó magándokit ajánlani, aki nem húzza le az utolsó bőrt is az emberről? És akinél nem gond, hogy nem a XI. kerülethez tartozom, de az Imrében szeretnék szülni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2005. február 16. 08:46266.
    Eddig Tarpaihoz jártam, de most már elküldött a lakhely szerinti terhesgondozóba. Őszintén szólva nem nagyon örültem neki, mert hozzá szerettem volna járni. . .
    előzmény:
    Andy26 (265)
     
  12. 2005. február 15. 19:10265.
    Sziasztok!
    Én épp dokit keresek a kerületben, aki a kórházban is dolgozik.
    A Vahot utcába, ha jól láttam 2 doki rendel felváltva.
    Az egyik Dr. Tarpai, a másiknak a nevét nem jegyeztem meg.
    Ő ma este 5-7-ig rendelt. . . ki van írva, de szerintem ha felhívod Katus őket, tuti megmondják, hogy épp ki van ott.
    Te végül kihez jársz?
    előzmény:
    mkatus (263)
     
  13. 2005. február 15. 16:39264.
    Sziasztok!
    Ma felhívtam Dr Balogh Tibor magánrendelőjét, de a hölgy azt mondta, szetember közepén, amikor valsz szülök, nem lesz itthon. Időpontot leghamarabbb március 3-ra tudott adni, akkor pedig már majd 3 hónapos terhes leszek. Kérdeztem, a rendelőintézetbe nem mehetnék-e hamarabb, de azt mondta, oda csak XI. kerületiek mehetnek. Ez tényleg így van? Én úgy tudtam, bárki.

    Ha valaki meg tudná nekem írni Bálint Balázs elérhetőségét, megköszönném!!!

    Hencseri
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2005. február 15. 13:14263.
    Sziasztok!

    Még mindíg a Vahot utcába kell menni? Nem tudjátok ki rendel ma délután? Vagy a kiírás mindíg állandó?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_504863
    Torolt_felhasznalo_504863
    2005. február 12. 16:55262.
    Szia Krisztimam!
    Köszi az infót. Bár őszintén szólva jobbat vártam. Nekem eddig jók a tapasztalataim a Proffal.

    Sajnos még nem vagyok kismama, de nagyon szeretnék az lenni. Más sorstársakkal megvitattuk (egy másik topikban), hogy melyik doki mit tesz a bébiért. A tapasztalatom az, hogy a Prof minden vizsgálatot megcsinál, alaposan utánajár az okoknak. Előfordult, hogy egy gyógyszer szedésével problémáim voltak. Erőt vettem magamon és felhívtam a mobilján, és este - gondolom, mikor megnézte a nem fogadott hívásait - visszahívott és nem haragudott, sőt nagyon kedves volt, megnyugtatott.

    Az előző dokim - finoman szólva - abszolút nem ilyen volt.
    Én nagyon bízom benne, hogy nála sikerül a babaprojekt.
    előzmény:
    Krisztimam (261)
     
  16. 2005. február 12. 12:33261.
    Szisztok!
    A szülésznőkről nekem csak jó véleményem van ( 1 hónapig bennt, minden nap két NST, tuti mindet kipróbáltam :) ).

    A Rákóczi proffal kapcsolatban azt hallottam, hogy egy nagy hátránya van, hogy ő a prof, így nagyon elfoglalt és em mindig tud megfelelően odafigyelni a kismamáira. Hangsúlyozom ez nem saját tapasztalat hanem több nála szülni készülő anyuka elmondása.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_504863
    Torolt_felhasznalo_504863
    2005. február 12. 10:39260.
    Sziasztok!

    Érdeklődnék, jár-e valaki a Rákóczi prof. -hoz. Milyen tapasztalatokkal?
    Visszaolvastam, és nem találtam semmit róla.
    Előre is köszi
    Wanga
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_832728
    Torolt_felhasznalo_832728
    2005. február 9. 16:17259.
    Sziasztok!

    Mi is a Szt. Imrében fogunk születni várhatóan április végén. Eddig nem terveztem, hogy szülésznőt választok, de rengeteg pozitív véleményt hallotam a témában, így most erősen gondolkozom. Nekem Vastagné Nagy Évát ajánlották. Nem ismeri, vagy szült már esetleg valaki vele?
    Köszi: Virág
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2005. február 9. 14:11258.
    Húú, ez nem túl jó hír. Nála voltam, ő állapította meg a terhességet. Nagyon szimpatikusnak tűnt. . .
    előzmény:
    Anababa (255)
     
  20. Torolt_felhasznalo_490663
    Torolt_felhasznalo_490663
    2005. február 9. 14:11257.
    én a balogh tiborhoz járok, aranyos, sztem az alteros megoldásokat is támogatja, mint mindenki az oszályon. ha jól tudom, sámli is van, de akár 4 kéz-láb is lehet szülni. . . nekem hamarosan aktuális lesz, és járok be a szülőszobára, és ott láttam ezt alternativaként (ki volt rakva egy kép a falra. . . )
    a szülésznőm is egy tündér, homeobogyókat mondott, illó olajos dolgokat, tehát ő is nyitott mindenre sztem. . .
    ha kell, mondok számokat priviben.
    előzmény:
    envagy (256)
     
  21. 2005. február 9. 13:24256.
    Szia!

    Én is Imrés vagyok, általában nem kell sokat várni a vizsgálatokra, bár attól függ mennyien várnak még!Az UH-ra lehet időpontot kérni, de csak a du. -i rendelésre, viszont akkor az apuka is bemehet veled és várakozni sem kell:))))Majdem az összes orvos rendel az SZTK-ban is, nem a kórházban van a rendelés, hanem a Vahot u. ban!Telefonon tudsz érdeklődni a rendelési idők felől, mert hetente változik. A telszám:206-2951! Én jelenleg a Dr. Bálint Balázshoz járok, de csak a magánját tudom. Ő 30 év körüli tündér pasi, de nemtom milyen véleménye van az alternatív szüléstől, mi még ott nem tartunk!De nem hiszem, h elzárkózna bármi elől is:)
    A másik számomra nagyon szimpi orvos a Dr. Balogh Tibor, nála kétszer voltam, nekem nagyon jó lett volna, csak sajna júliusban szabin van, én meg akkorra vagyok kiírva:(
    Röviden ennyi, ha van kérdésed szívesen válaszolok, ha tudok!
    előzmény:
    hencseri (254)
     
  22. 2005. február 9. 13:01255.
    Tudtommal nyugdíjba ment.
    Barátnőm az első hármat nála szülte, de a negyedikhez már új dokit kellett találnia.
    előzmény:
    mkatus (253)
     
  23. 2005. február 9. 12:59254.
    Sziasztok!
    A segítségeteket szeretném kérni. Az első babámat klinikán szültem, fekve vajúdtam és fekve is szültem. Ez nekem nem vált be, bár a régi orvosomat nem szívesen hagyom ott, mégis muszály, szeretnék kórházat váltani.
    Visszaolvastam, tudom, hogy sok jó orvos és szülésznő van az Imrében, de én senkit sem ismerek. Én, ha lehet, fiatal, vagy középkorú orvost keresek, aki kedves, nem tolakodó, de határozott, és ami a legfontosabb, támogatja az alternatív vajúdást és szülést. (szeretnék szülősámlin szülni). Kérlek, írjatok, akár priviben is javaslatokat, elérhetőségeket!!
    További kérdésem lenne, hogy minden orvosnak magánrendelése van, vagy lehet hozzájuk a kórházba menni? Mert azt nem szeretném, hogy elslattyogok a magánrendelőjébe, ott megveregeti a vállam, adok érte 5-6000 ft-ot, de minden vizsgálatért külön be kell menni a kórházba.
    A vizsgálatok előtt (UH, vérvétel, ctg) sokat kell várni?
    Hirtelen ennyi, kérlek, aki tud, írjon ezekről!!!
    Előre is köszönöm: H.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2005. február 2. 09:03253.
    Sziasztok!

    Tarpai doktorról van valakinek tapasztalata?

    Előre is köszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2005. január 31. 16:38252.
    Köszi!

    Biztos délután megyek, de hogyhogy csak akkor mehet be az apuka?
    előzmény:
    hoviraeg (250)
     

Címlap

top