Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Veszprémi babások

merizsu
Létrehozva: 2006. február 17. 14:56

Sziasztok!

Gondoltam hátha beszélgetne valaki velem a környékről.Nekem egy 7 hónapos kislányom van.  

Most kezdek egy szociálpedagógusi fősulit.

Zsuzska

  1. 2012. június 4. 15:2823601.
    Jövök, jövök, jövök........ húú, de elegem van már ezekből az utolsó hetekből! Program ezerrel, levegőt sem tudok venni. Szóval apa este dolgozik, úgyhogy talán tudok jönni egy hosszabbal.
    előzmény:
    melcsi911 (23600)
    2012-06-01  11:53
  2. 2012. június 1. 11:5323600.

    Mééé,hát kit kérdezzek ,a Lacit???? Mindenre azt mondja,hogy jó,és még csak nem is néz oda!!!! 

    Szoknyára gondoltam egyébként találtam is egy jót,csak piros,de az a hűűűűűű de piros,és gondoltam az nem az igazi választás a templomba,és nem kaptam volna hozzá fehér blézert sajna.Na majd kutatok tovább.... 

     

    Benjinek semmi baja,sajnáltam,hogy lemaradt a kirándulásról.

     

    Vilonyán voltatok? Az már majdnem ott van anyuéknál!!! 

     

    Láttam a képeket,akkor készült,amikor piknikeztetek? Szuper jók,és,hogy még Andris is élvezte!!!! 

     

    Múlthéten mi a kertben piknikeztünk,jajj a Benji úúúgy igzult. Ő terítette le a takarót,a tányérokat,összekiabálta a fiúkat,hogy eszünk,vicces volt. 

     

     

    Hááát Kata,teeeee!!!! Még a végén összekoszoltad volna a kocsit??? Vizes nadrággal? Kicsit összeszedhetnéd magad,anya!!!  

     

    Na voltak Zsuzsék kirándulni? Hogy tetszett neki? Jó volt? Nem mellesleg mindent megvettél neki??!!

     

    Te kis főzelékmániás!! Mondjuk az jó,bárcsak nálunk fogyna ennyire...Ma ebből kiindulva,meg abból,hogy mindent használok el itthon,mert 1 hónap és már itt se vagyunk!!!!!!!!!!,így sárgaborsófőzelék lesz nekünk,a fiúknak meg maradt tegnapról káposztás tészta. Jah,tudod mit csinálok,eperjam-t . Olyan fincsi illat van. A tavalyiak is szépek voltak,egy sem romlott meg,és fincsi is volt,már csak egy kis üveg van,ezen felbuzdúlva nekiálltam újra. 

     

    Na majd jövök,ránézek az eprekre..... 

    előzmény:
    dudó (23599)
    2012-05-31  10:59
  3. 2012. május 31. 10:5923599.

    Nahát, Melcsi, ruhaügyben jótól kérsz tanácsot!! Mondjuk én...nem tudom. Valami szoknyás megoldás. Ilyen egyberuha. Rövid, nyári, csinos. Azt fel lehet venni máskor is, nem puccos, és keresztelőn is jól mutat. Július? Az már akkor,, amikor.... Akkor mondjuk ilyen mell alatt húzottat, ami lefele bővül. De többet tényleg nem tudok. Ezt el tudom képzelni, de tudod, ruhákban nincs nagy fantáziám.

     

    Jobban van már Benji?

     

    Láttam a képeket, jól elvoltatok hétvégén! Hát nekünk eseménydús volt. Folyamatosan van most a pávakörrel fellépés, úgyhogy megyek ide-oda. Most éppen Vilonyán voltunk. Tetszett, jól éreztük magunkat. Valamelyik délután meg összekaptam a családot, és közöltem, piknikezünk. Én gyalog akartam menni arra, amerre futok, mert ott van egy jó kis forrás, és élvezték volna a gyerekek, de hogy apának is a kedvére tegyek, kocsival mentünk. Kimentünk a faluból, kerestünk egy erdős-mezős részt, és letelepedtünk. Nagyon jó vlt! Még utólag apa is bevallotta, hogy amennyire nem volt kedve hozzá, olyan jól érezte magát. Labdáztunk, fociztunk, ettünk, pihentünk, nevettünk. Anyáék is kijöttek utánunk, nekik is nagyon tetszett. Már nincs kifogása Andrisnak, hogy máskor is legyen ilyen. Voltunk Tihanyban, ott egyik nap ebédeztünk egyet. Mondjuk ott elgurult a gyógyszerem. Emma véletlenül leborított egy pohár üditővel. Én jót röhögtem volna, mert hát előfordul az ilyen, de Andris kiakadt. Azonnal indulni akart haza, meg lecseszte Emmát. Nem nagyon szóltam, mert gondoltam engem sajnál, hogy vizes ruhában kell lennem. De jó idő volt, engem nem zavart, mondtam neki, nyugi, semmi gond, nem látszik, mert sötét a nadrágom, ki nem szarja le az egészet?! Hát mire kibökte, hogy dehogynincs gond, mert beülök a kocsiba, és ragadni fog tőlem az ülés. Hogy fogja ő azt kipucolni belőle??? Wáááá, a bőrülésből??!!!! De nem akartam elrontani a gyerekek kedvét, így mosolyogva közöltem vele, hogy van egy csomó pulcsi az autóban, majd arra ülök, nehogy véletlenül az ülés ragadjon. 

    Na, aztán meg ez a számítógép dolog. Nagyon be sem kapcsolom. Mert ha ideülök csak annyira, hogy megnézzem írtál-e, meg az e-mailekre ránézzek, már jön is, hogy én nem csinálok semmit, mindig a gép előtt ülök. Így, hogy békesség legyen, a gép pihen. Napi 1x bekapcsolom, hogy megnézzek gyorsan mindent, aztán ennyi. Facebookra többet belépek, mert az már van a telefonon, amiről ugyebár ő nem tud. Úgyhogy ennyi. 

     

    Tegnap meg ma délelőtt vendégeim voltak. A kiscsibéket jöttek megnézni tegnap az iskolások, ma az aovisok. Lefáradtam. Most gyorsan összeütök egy kis cukorborsófőzeléket. (már megint főzelék, aztán elfutok még boltba. Holnap megy Zsuzsu kirándulni, és még nem sikerült mindent meggvennem neki. Mert ugye igények azok vannak. Biztos egy csomó mindent kihagytam, csak annyira akartam már írni! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2012. május 30. 20:1723598.
    Minden oké, Melcsi! Apa szabin volt. :) Holnap jövök. Eseménydús volt a hétvége, úgyhogy sztem egy regénnyel jövök majd. Benjinek jobbulást!!!!
    előzmény:
    melcsi911 (23597)
    2012-05-29  08:59
  5. 2012. május 29. 08:5923597.

    Szia Kata,de rég írtál ,minden ok? Hogy telt a hosszú hétvége?

     

    Nálunk csodás idő volt,voltunk kirándulni,srácok itthon medencéztek is,szóval jól telt a hétvége. Ma Benji ment volna oszt.kirándulásra,de reggel hányással kezdtünk,hamar felment a láza is,úgyhogy nem vittem...ma lett volna az írásbeli vizsgám,hamar telefonáltam,hogy megcsinálhatom-e a szóbelivel együtt,szóval most itthon. Pedig mára terveztem az epervásárlást is,szedán akartam lekvárt főzni,na majd meglátjuk mi lesz belőle....

     

     

    előzmény:
    merizsu (1)
    2006-02-17  14:56
  6. 2012. május 24. 13:5023596.

    Na itt vagyok.....már nem is mondom,mi volt tegnap a fogorvosnál....

     

    Ami viszont a tegnapi nap fénypontja volt,hogy kicserélték a nyílászárókat a nyaralónál!!!! Annyira tuti!!!!!! Jövőhéten viszik a redőnyöket  és kéééész!!!! Majd teszek fel vhova ilyenlett-volt képeket....

     

    A múltkori rossz ruhavásárlást kijavítandó ma vettem egy mérettel nagyobb nadrágokat.    Ha pedig már a városban voltam,vettem nekik szandit is. Asszem erre a hónapra kiköltekeztem magam,pedig azért indultam el,hogy vegyek magamnak pár felsőt.

     

    Ha az évvégét így szabazzátok meg,akkor maradni kéne a 8-nál.

     

    Akkor nincs egy hónap és mentek nyaralni???? Jujjjjj de izgi!!!!! 

     

    Bicajozás? Az bizony jó dolog. Úgyhogy csak hajrá,főleg ha szép helyen jártok ! A fényképeződ legyen kézközelben!!! 

     

    Ma megvolt az első két vizsga,háááát érdekes volt.....Még a jövőhéten lesz kettő és kész.A júniusom szabad úgyhogy festés betervezve.....

     

    Ádiék most egyfolytában dolgozatokat írnak,eddig minden ok,nagyon jók lettek neki,bár már látom rajta,hogy nagyon fáradt....

     

    Kérdés!!! Mit vennél fel keresztelőre ha te vagy a keresztmami? Júliusban lesz,tehát feltehető,hogy jó idő lesz....Nem akarok puccos ruhát,olyan kéne ami máskor is hordható....Várom a jó ötleteket!!!! 

     

    Na megyek,hamar főzök ki tésztát meg vasalok még mielőtt a srácokért kell menni...... 

    előzmény:
    dudó (23595)
    2012-05-22  13:02
  7. 2012. május 22. 13:0223595.

    Hát, Melcsi, köszsönöm itt is mégegyszer! Anyám, ennyi köszöntést!!! Csak lestem! Hát tegnap tényleg olyan nap volt, hogy el sem szakadtam a géptől. Mire felálltam volna, jött a következő. Üzenet, üzenőfal...minden. Össze sem tudtam már a végén számolni, hányan köszöntöttek meg. 100 fölött jártam jóval. Estére már olyan szinten meghatódtam, meg akartam köszönni, de csak annyit bírtam kiírni, hogy köszönöm. És igen, nagyon szép napom volt. Pávakör is volt. Senki nem szólt semmit, csak énekeltünk. Gondoltam is magamban, hogy milyen rendes anyukám, nem árulta el, hogy szülinapom van. Tényleg örültem neki, mert ha sokan csak nekem gratulálnak személyesen, akkor rohadtul zavarban tudok lenni. Hát egyszercsak megadja anya a hangot, és elkezdenek énekelni egy tipikus megríkatós szülinapi népdalt. Hát elbőgtem magam. Meg sem tudtam szólalni.

     

    Vasárnap nagyon jól sikerült a buli, a langallónak szokás szerint nagy sikere volt. Gyönyörű csokrokat kaptam. Tényleg, még le is kéne fotózni őket, mielőtt elhervadnak. És igen, végre van kemencés kép is rólam. Örültem neki, főleg, hogy tudtom nélkül fotózott a sógorjelöltem, dehát az a szöveg!!! Hát én is azért mondtam neki, hogy szemét. Csak estére már túl fáradt voltam, hogy szívjam kicsit a vérét. Meg amúgy is aznap mindent megbocsátottam neki, mert vmi rohadt drága pezsgőt hoztak nekem ajándékba, amit azonnal meg is ittunk, és nagyon jól éreztem magam tőle. Meg a tojáslikőrtől, meg a kávélikőrtől, meg mindentől, amit össze-vissza megittam. Tegnap este meg a maradékot. Szóval, mondhatom, hogy ez a szülinap most két naposra sikeredett, és nagyon jó volt.

     

    Szóval Ádi ilyen kis antik-gyűjtögető? Hát akkor nálunk azt hiszem, nagyon jól érezné magát a gyerekekkel, mert ők is minden szart összeszednek. Anya, hát kicsi nadrágot vettél a fiadnak? Szétröhögöm magam! És tökéletesen megértem. Hányszor járok így én is! Az a kellemetlen, amikor Emmának veszek vmi dögös csajosat, és kicsi neki. Hát azt Mátéra már hogyan adjam rá? 

     

    Szóval ilyen mindenes volt a házassági évforduló? Az igen! De gondolom a vége jó lett, és hát ugye minden jó, ha a vége jó!

     

    Nem tudom, hogy mikor lesz vége a sulinak. Múltkor meggyőztük magunkat egy szülőin, hogy már 8-án, de aztán mintha 15-ét beszéltek volna utána. Szóval nem tudom. Hát ha tényleg 15-ig mennek, akkor jó húzós lesz a dolog, és én ebbe csak most gondoltam bele. Mert akkor 15 utolsó nap, 16 évzáró, 17 este meg már indulunk nyaralni. Szóval akkor fel lesz adva a lecke rendesen. Bevásárlás, egyebek. Én azt hittem, már előtte egy héttel vége. Mondjuk úgy vagyok vele, hogy olyan távolinak tűnik, aztán közben hipp-hopp itt lesz. Nem is tudom, várom-e. Persze a nyaralást igen, na de a hosszú szünet! Zsuzsu mondjuk sztem sokat nem lesz itthon, Emma elvan, na de Máté!!! Keményen a dackorszakban van, és hát húúú. Türelem az kell dögivel, és azért nem mindegy, hogy egész nap kell türelmesnek lenni, vagy csak délután. Na, de persze amitől legjobban fél az ember, az szokott a legjobb lenni, úgyhogy lehet, ez lesz életünk legjobb nyara. 

     

    Most apukámmal mi is biciklizést tervezünk. Úgy gondoltuk, hogy bemegyünk kocsival az Intersparhoz, onnan letekerünk Almádiba, aztán meglátjuk, hogy visszatekerünk-e vagy lejön értünk vki. Ugye apa Almádi gyerek, és szeret olyan programokat csinálni, amivel ott kötünk ki. Így meg, hogy a futás jól megy, már neki merek indulni egy biciklizésnek is. Majd a fényképezőt igyekszem nem itthon hagyni. 

     

    A fogadért szorítok! Remélem, most már befejeződik, és elfelejted az egészet!

    előzmény:
    melcsi911 (23594)
    2012-05-21  06:44
  8. 2012. május 21. 06:4423594.

    Boldog szülinapot itt is!!!! 

    Remélem csodaszép napod lesz!!!!

     

    Négynapos hétvégénk volt,azért nem jöttem,ha ilyenkor bejelentkezve látsz,az bizony apa....az agyamra megy.  Mondom neki,vegyél egy másik gépet,ok,de a tiédet jó használni. na tessék. 

     

    Végre volt egy kis jó idő,így csütörtökön kirándultunk,pénteken játszóházaztunk,meg ott vacsiztunk...Na majdnem "széép" kis ünneplés lett belőle....mivel a srácok játszottask,volt időnk beszélgetni,hát mindenre sor került,nem csak a szépre,hát majdnem összevesztünk,baaaaaameg. Mint az idióták,modnom akkor mit is ünneplünk??? De aztán jobb is volt.

     

    Na tyúkanyó,növögetnek a csibék? Gyerekek mit szólan khozzájuk? 

     

    Főzelék? Na én most azokat nem kívánom...Meleg lett most nálunk is,és vhogy nekem az téli kaja. 

     

    Jajj,tegnap mennyit röhögtem a képen.Vagyis nem a képen,az jó,hanem amit írt hozzá a leendő sógorod,ő az ugye? krematórium és kezelője,sírva röhögtem.  

     

    Szóval szerdán megyek fogorvosgoz,hogy témánál maradjunk,majd meglátjuk,lehet ettől is vagyok zizi az utóbbi fél évben,mert november óta nincs olyan hetem,hogy ne fájna,ill.azóta négyszer szedettek velem antibiotikumot.Na ennyit a fogamról...

     

    Szombaton elmentünk be bicajjal a városba,szép idő volt,fagyiztunk stb...Bementünk egy ruhásba,Ádi most a menő korszakát éli(mióta megszületett ),hát vettünk egy kockás rövidnacit,tényleg jó. Hozzámérem Ádihoz,megnézem,128-as ok,szuper .Aha,hazajöttünk ,tegnap fel akarja venni,basszus kicsi!!!!!! A hülye anyja meg,levette róla a cetlit,még csak nem is tudom,kicseréltetni. Na majd Benjinek jó lesz egyszer.... 

     

    Tegnap is kerekeztünk egyet,be az antikpiacig. Én nem kedvelem az ilyesmit,na de Ádi. Basszus mindent megnézett,nagyon érdekelte,hát meglátott egy kicsi kis porcelán nemtudommit 3 euroért,hát hogy neki az kell. Mondom nek,van zsebpénz.Mosolygott egy nagyot a nőre,az meg odaadta neki 2 euroért!!!! Üzletember lesz na.

     

    Nálatok a gyerekeknek mikor kezdődik a szünet? Nálunk a srácok már nagyon mennének haza.Kínlódnak már rendesen,főleg,hogy mostanában ennyi szünet volt és még majd jön a pünkösd is,de aztén utána még kemény négí hét a dolgozatokkal....

    Na megyek,kajapakolás,öltözés,aztán ma még tanulnbom is kéne,csütörtökön már kezdjük a vizsdgákat..... 

    előzmény:
    dudó (23593)
    2012-05-17  15:53
  9. 2012. május 17. 15:5323593.

    Jaj, Melcsi, és igaz, milyen hamar elment ez a tíz év? Én is sokszor belegondolok..... Szóval nagy nagy grat nektek! És nagyon jó szórakozást holnapra! Milyen jó lenne ilyenkor egy mama, nemigaz? Akkor aztán jöhetne a kimonós-puccos hely! De tudod mit? Épp elég időtök lesz majd később, hogy kettesben menjetek valahova! Majd egy tíz év múlva visszasírjátok a duhajkodós helyet, amikor ott ültök ketten a puccosban!

     

    Na, nem is tudom, végül mit főztem kedden. Tényleg fogalmam sincs! Tegnap lencsefőzeléket (most a főzelék a menő nálam), meg nyulat rántottam ki. Ja, meg csináltam zabpelyhes vmit. Ugyanaz, mint a rizsfelfújt, csak épp nem rizst, hanem zabpelyhet tettem bele. Nagyon finom lett. Mára meg maradt minden, úgyhogy ma elméletileg pihenős napom lett volna, ami rám fért volna a tegnapi ivászat után....., de ehelyett jóóó sokat dolgoztam. Kitelepítettem a csibéket, aminek az eredménye jó kis vérhólyag a mutatóujjamon, ami úgy fáj, mint a fene! Fertőtlenítettem a lakást a csibék után. Azt hiszem, ezzel mindent elmondtam. Azért voltak ittbent eddig, mert nem tudtam volna kint olyan helyre tenni őket, ahol nem fáznak meg ebben a rohadék időben. Kicsit szagolgattuk őket. Nem voltak ám büdik. Cseréltem alattuk többször egy nap a rongyot. Dehát zért mégiscsak csibék a lakásban..... Így már nyugodt vagyok, hogy át van fertőtlenítve minden. 

     

    Vissztérjek az ivásra? Kikerekedett a szemed? Semmi komoly, hazajött az exsógi, őt látogattuk meg a szüleinél. És mivel van egy elmaradt névnap, egy elmaradt szülinap, és egy mindjárt levő szülinap, ezért jót ittunk együtt. Az a szokásos becsiccsentős jókedv. Röhögtem egy csomót. És megint jólesett!

     

    Hát, anya, hívd csak fel azt a dokinőt, és közöld vele egyértelműen, hogy igenis húzza ki! Akkor legalább tényleg nincs gond! Sajnálok minden egyes kihúzott fogat, de tudom milyen, ha fáj, és amivel ennyit kinlódik az ember, azt tényleg lehet, h jobb eltávolítani! Még egy gyökérkezelés után is lehet vele gond! Anyának volt nemrég egy nagyon durva. Nem ecsetelem, de lényeg, hogy majdnem nagyon ráfázott, mert az egész állkapcsa be volt már gyulladva. Hajszál híja volt, hogy a csontra nem ment rá. És az egy rég gyökérkezelt fog volt. A végén úgy vésték ki a szájából, mert kihúzni nem lehetett, mivel szinte csak a zománc volt ép belőle. Szóval lehet, hogy nem fog fájni, de akkoris történhet vele bármi. (Azét ilyenkor, mikor a fogainkkal van gond, kicsit irigylem a dédit... )

    előzmény:
    melcsi911 (23592)
    2012-05-16  10:06
  10. 2012. május 16. 10:0623592.

    Kataaaaa!!!!

    A párod egyszerűen hihetetlen!!!   Egészségére a tökfőleék,hogy azt hogy nem érezte rajta!! Fantasztikus!!! 

     

    Neked meg lassan csibefarmod lesz anya!!! De tök jó,hogy foglalkozol ilyennel,a tojásárak miatt egyíébként is jó,bár tény,hogy később én sem tudnám megenni őket.... 

     

    Amit meg zárójelesen tetszett írni,az igenis fontos dolog,tessék leszokni róla,ne csak az evésről!!!   

     

    Mit főzök? Mostanában volt brokkolikrémleves,húsleves,tegnap palacsinta,ma hagymás csirkemáj lesz,a hétvégére tervezek corndog-t,meg hambit ilyesmi.

    Annyira örülök,magamnak is meg úgy egyébként is. Tesómék ávették a mi reformjainkat a konyha terén.Olyan édes ahogy kérdezget,hogy akkor mit mikor hogyan.... 

     

    Fogorvos? Most ott tartok,hogy újra felhívtam a dokinőt,hogy húzza ki. Persze nem akarja,nem tom miért,az agyamra megy,most megállapodtunk abban,hogy szerdán megyek hozzá,megnézi és megbeszéljük....

     

    Pénteken ünnepelünk.10 éves házasok leszünk.atya ég. Apa akart foglalni asztalt egy japán étterembe,az a kimonóba felöltözős elötted sütős hely.Na mondom az igen,de inkább menjünk az Activba,ahol a srácok játszhatnak is,hiába nem puccos,gyerekekkel máshogy úgysem megy...De azért nagyon imponált,hogy ilyenre gondolt,nekem ez már egy ajándék. A karikagyűrűinket akartuk lecserélni,de aztán meggondoltuk magunkat. Kopott,a minta már nemigen látszik rajta,de olyan emlékek fűznek hozzá,hogy inkább nem változtatunk rajta. Elmegyünk vacsizni, csinálok sajttortát mert az a kedvence,meg vettem egy jó rosé bort mert szintén az a kedvenc és majd szépen így ünnepelünk.  

     

    Az időjárásról annyit,hogy  

    előzmény:
    dudó (23591)
    2012-05-15  08:28
  11. 2012. május 15. 08:2823591.

    Szia Melcsi!

     

    Húú, basszus, ez nem semmi! Hát ezen valószínűleg én is nagyon kiakadtam volna! És arra nincs esély, hogy amikor hazajöttök, azzal kezdesz, hogy mire kell, már tutira ne legyen gond vele? Csak lehet vmi maszekot találni, aki faszán és gyorsan megcsinálja! Jobb megoldást tényleg nem látok, ha már ottkint ennyire ráér mindenkinek minden. 

     

    Hát igen, fasza hideg van. Elegem van. Szombaton még fürdőruhában is szakadt rólam a víz, most meg a határán vagyok, hogy reggel kabátban menjek. Állítólag majd csak hétvégére várható egy kis melegedés. Mondjuk reggel, hogy hallgattama híreket, szavunk sem lehet, mert Szarajevóban hó esett reggelre. Szóval, legyek csak megeleégedve a reggel 9, délután 14 fokkal. 

     

    Édes Ádi!!!! Hát elhiszem, hogy megpuszilgattad volna! Nagyon okos!!!! Na, mi lesz anya, akkor keltetsz te is csibéket? Felmentem hétvégén a bácsihoz, akitől kaptam a tojásokat, hogy dicsekedjek, mennyi lett, meg megbeszéljük, hogy mikor vigyem fel az ő adagját. Ugyanis nem mind az enyém, felesben csináltuk. Én részem a keltető, övé a tojások. Ezek olyan tyúkok lesznek, amilyenre én mindigis vágytam. Na, szóval, úgy örült neki, hogy ennyi lett, hogy felajánlott még egy adg tojást. Akkor még nem mondtam igent, mert hát mondom, ezt apával is meg kell beszélni, de ő is támogatta, úgyhogy a héten megy be a következő adag. Kicsit előre gondolkozok, mert ugye el elfér sok tyúk, kajájuk van, viszont a tojást lassan aranyárban mérik itthon, és így is rengetegre szükség van. Szóval legyenek csak csirkék-tyúkok, legalább azt bármikor lehet enni. Mondjuk azért azt még megnézem, hogy amiket én keltettem, hogyan fogom megenni. Sztem sehogy. De nem baj, én már lassan úgyis csak fényen élek.

     

    Szóval azt mondod, hogy nem csoda, hogy mindenki csodálkozik? Végülis, ha belegondolok, igaz. Csak azt nem bírja az agyam felfogni, hogy miért kell ennek ekkora feneket keríteni? Miért kell rögtön kombinálni? Ha a fiatalkoromat nézem, mindig ilyen voltam. Jó, lehet, hogy sokáig játszottam a gondos anya-segítő feleség szerepet, de semmi más nem történt, minthogy végre kijöttem a bezártságból, nyitott vagyok, közvetlen, és igyekszem adni magamra és a egészségemre. (Mondjuk akkor arról a napi két doboz cigiről is le kéne már mondanom) Szóval, pont azok, akik beszélnek rólam, azok tudhatják legjobban, hogy mindig ilyen voltam. Vagy jobban tetszett a házi rabszolga? Nem tudom. Nekem így jobban tetszik minden. És már Andris is kezd lenyugodni. Talán felfogta, hogy minden magamért van, mert már eljutottunk odáig is, hogy ő vigyáz a gyerekekre, amíg futok. És ráadásul vasárnap úgy tette mindezt, hogy még rosszul is volt. Bár hétvégén megint volt egy kis hajbakapásunk, de túltettem magam rajt. Most épp az volt a baj, hogy a kávézgatás-futkozgatás-udvaron hömbölgés mellett nem jutott időm egy elszáradt virágot kivinni. És mindezt egy olya nap után, amikor megállás nélkül csináltam mindent, és ő is látta. De nem hagyom magam, kiosztottam én is, úgyhogy minden rendben.  

     

    Mit főzöl? Valamit kéne, de maradt egy csomó minden tegnapról, csak azt már nem biztos, hogy úgy eszik. Úgyhogy nem tudom. Tegnap palacsinta volt, meg kacsát sütöttem, tökfőzeléket. Jaj, a tökfőzelék! Nem voltam itthon, mikor apa hazaért. Mondtam neki, van kaja a konyhában, egyen majd. Este kérdi, mit vihet ma a munkahelyére enni. Vigyorogva mondom neki, h van tökfőzelék. Mert ugye azt utálja. Kikerekedtek a szemei. Hol volt a tökfőzelék? Hát, mondom a gázon. Azt a fejet láttad volna!!! Lefehéredett, azt hittem, elájul! Én már röhögtem. Kérdem tőle, mit gondoltál, mi az? Hát azt hitte, hogy zsemlemártás, és egy jó nagy tányérral megevett belőle! Melcsi, én sírtam a nevetéstől!!!! Hogy a francba nem érzi az ízén, hogy köze nincs a zsemlemártáshoz???Kész voltam!!!

    előzmény:
    melcsi911 (23590)
    2012-05-14  11:20
  12. 2012. május 14. 11:2023590.

    Szia Kata

     

    Annyira édesek azok a kiscsibék!!!!Ádinak is mutattam a képeket,nagyon oda volt értük,persze rögtön rávágta,hogy nekünk is kell!!!  Benji meg nézegeti,azt mondja arra a képre,amin még nem olyan kis bolyhosak,hogy miért fürcsiztek??? 

     

    Zsuzsunak nagy nagy gratula,hogy bátor volt a fogorvosnál. Emma meg,szóhoz se jutok,le a kalappal,és sok puszi neki,hogy ilyen ügyes és bátor lett. Nem csodálom egy percig se,hogy elsírtad magad!   

     

    A mindennapi futáshoz meg neked megy a gratuláció,nem vagy semmi!!   Bár egy percig sem csodálkozom,hogy mindenki csak les,hogy atya éééég,vmi biztos nincs rendben a Katával,hogy ennyire megváltozott!!! 

     Tegnap beszéltünk anyuékkal,láttam pulcsiban üldögélnek,na mondom akkor biztos nincs melegetek....itt most épp szép idő van,csodás napsütés,bár meleg az nincs,de majd meglátjuk meddig marad ilyen. Remélem holnap még lesz hasonló,hogy a Benjiék is élvezzék a kirándulást. Ádi nagyon boldogan mesélt pénteken,hogy milyen szuper volt a napjuk. Miket láttak,nevetgéltek stb...Amin meg én bőgtem el magam!!! Annyira büszke vagyok rá,hogy ilyen okos!!!! Kapott pénzt,mondtam neki,ha lesz bolt ahova bemehetnek vásárolhat,de nem feltétlen kell elkölteni. Jön elém a vastállomáson,kiabálja,hogy én nem csak egy ajándékot kapok ám anyáknapjára!!! Hát meséli,hogy a többiek vettek cukrot-rágót ,csokit stb,ami ugye hamar elfogy,ő meg arra gondolt,hogy olyan kéne,ami megmarad emléknek,hát vett egy édes Némo-s képkeretet. Majd összecsókolgattam(persze azt nem lehetett a többiek előtt).

     

     

    Na ami meg az én fogorvosi kezelésemet illeti...  Elmentem pénteken,fúrt-faragott a jóember,röntgent is csinált,az a biztos,hogy ne kevés pénzt hagyjak ott,megszólal egy óra múlva,hogy sajnálja,de nem tudja megcsinálni!!!!!!!!! Épp csak nem ugrottam ki örömömben a székből,csak néztem és nem jutottam szóhoz,lehet azt hitték ,elmentek otthonról nekem,de kiakadtam.A nagy semmiért ott is hagytam 92 eurot. Na kaptam egy másik számot,hogy őőőő aztén tuti megtudja csinálni,pénteken már fel se hívtam mert bőgtem hazáig a dühtől.Na ma...azt mondja a nő nagyon kedvesen,hogxy szeptemberre vagy októberre már tud is időpontot adni,na ott dobtam el az agyam.... Mondanám,hogy nem gond,akkor nyáron vkivel otthon megcsináltatom,de júl.12-re nem lesz meg,gyulladás meg nem lehet a szervezetben,és antibiotikumot sem szedhetek,hát hol a garancia,hogy addig nem lesz vele gondom????? ááááááá ,most aztán igazán úúúúúúúútálom ezeket a balga belgákat!!! 

     

    Na mérgelődés befejezve,ennyi röviden a hideg, ráérős Belgiumből,puszi  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  13. 2012. május 12. 16:4223589.
    Ja, a futás! Minden nap megyek! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  14. 2012. május 12. 16:4023588.

    Szia Melcsi!

    Nem vesztem el, megvagyok! Húzós három napom volt, az egyszer biztos. Azt hittem, lezavarják 1 nap alatt ezt a kelést, hát a fenéket. Három nap volt! :) És jelentem, 35-en vannak! Imádom őket! Annyira édesek! Csináltam képeket a kelés folyamatárl, mivel sokan érdeklődtek. Majd mennek fel fb-ra, csak időm nem nagyon volt, hogy feltöltsem őket. Hát, tény, hogy kevesen látnak ilyet, még én sem láttam. Komolyan mondom, nagy élmény volt! 

     

    Micsoda házi! Tökjó!!!!

     

    Kirándulás? Az jó! Szegény Benji! Elhiszem, hogy ő is ment volna, de biztos kárpótolja majd a játszóterezés. Zsuzsuék június 1-én mennek. Húú, azt hiszem, Győr állatkert, meg Zirc. Megvan, hogy melyik évben hova, az alsósokkal mindig ugyanazt járják végig. Tavaly ugye Füred-Tihany volt.

     

    Még a gyökérkezeléshez is külön specialista? Az nem semmi! De legalább megvan az az előny, hogy akkor ahhoz értenek is, amire specializálódnak, és nem kell attól félni, hogy valami olyanhoz kerülsz, aki csak nagyobb kárt csinál.

     

    Zsuzsuval mi is tegnap voltunk fogorvosnál. Múlt hétvégén, meg előtte is, mikor a mamáknál aludt, jól bezabbantott édességből, aztán egész éjjel fájt a lyukas foga. Tejfog, de kegyetlenül fájt neki. Hát tegnap el is jutottunk a fogorvoshz. Ez volt az első alkalom, hogy csinált is neki valamit. Ellenőrzésen már volt, dehát az ugye semmi. Kicsit izgult, de nagyon ügyes volt!

    Tegnap megvolt az oviban is az anyáknapja. Hát, elbőgtem magam. Nem volt megható, ők nem verseket mondtak, meg ilyenek. Teljesen aranyos énekeket énekeltek, meg együtt mondókáztak ilyen dajkálós szövegeket, énekeket, de...! Hát Emma! Ugye ahogy tavaly viselkedett az oviban. Az a félénkség, visszahúzódás, minden. Mondták az óvónénik, hogy sokat változott, és persze, nyugodta mehet iskolába, meg minden. De képzeld el, hogy ő volt az első a sorban! Ő vezette a többieket, ő indult, amikor kellett, ő állította meg a többieket, ha meg kellett állni, az ő hangja hallatszott a leginkább, kezdte a mondókákat, énekeket. Hát kell ennél több? Hogy a félénk, visszahúzódó gyerekből egy olyan legyen, akire rá lehet bízi a feladatot, és vezesse a többieket?  Olyan nagyon büszke voltam, hogy el sem tudom mondani!

     

    Délelőtt füvet nyírtam. Fürdőruha, és szakadt rólam a víz. Most ideért a vihar előszele, nadrág, pulcsi. És csodálkozunk, hogy hisztis az ember? Azért nem semmi, pár óra alatt mennyit bír hűlni a levegő!

     

    Megyek is, betakargatom a 35 gyerekemet, nehogy megfázzanak. :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  15. 2012. május 11. 09:3223587.

    Na ,hogy vagy tyúkanyó??? Mennyi csibétek van??? 

     

    Az én nagycsibém elment kirándulni! Vonattal mennek Bokrijkbe,hasonló hely mint otthon a Skanzen. Solymászkodnak,meg asszem pénztárcát készítenek stb....Benji persze duzzogott,hogy ő miért nem mehet,de ők meg majd kedden mennek egy nagy játszótérre,remélem nem fog esni az eső....

     

    Nálatok mikor lesz a kirándulás Zsuzsunak? Hova mennek?

     

    Most hamar főzök aztán indulok ehhez a fogorvoshoz,vagyis specialistához,egy rohadt gyökérkezelést itt nem csinál egy ált. fogorvos,mert erre is specializálódnak,az agyam eldobom....

     

    Naaaa,voltál mostanában futni? Egyébként csak így tovább,ha már te is észreveszed magadon,annál jobb érzés nincs is!!   

     

    Képezld mi a házi Ádámnak. Kapnak hétvégére egy plüss tekit,és azzal kell fényképeket csinálni,hogy mit ettek,csináltak együtt hétvégén.Jópofa nagyon.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  16. 2012. május 9. 07:5923586.

    Jaaaaajjjjj szegény Zsuzsu!!! Gondolom mennyire rosszul érezte magát és még bünti is.... Hát anya te meg,jobb ha már bevonulsz előre egy sarokba ha van rá ok,ha nincs!!   Szegény párod,mennyi dolga van melletted,nem akarsz besegíteni neki????!!!! 

     

    Ez kiakasztó. Na hogy ne legyen lehetősége a kákán is csomót keresni,nézzétek át együtt a Zsuzsu háziját esténként,kiváncsi vagyok,ez hogy tetszene neki???!!! "Ezt is én csináljam???"

     

    Basszus  mennem kell,gyalogolunk a többiekkel  suliba, és szakad az eső. Majd jövök még vmikor,csak délután jön Ádika barátja játszani. 

    előzmény:
    dudó (23585)
    2012-05-08  12:35
  17. 2012. május 8. 12:3523585.

    Szia Melcsi!

     

    Befűtöttem, gyorsan írok, aztán megyek tésztát dagasztani. Nyaralóba kemence???? Felejtsd el!!!!!  

     

    Hú, micsoda madárélmény! Elhiszem, hogy tetszett a fiúknak!

     

    Na, nálunk apukám ilyen gyűjtögető. Minden évben kész kaland náluk a lomtalanítás. Oszt szoroz, hogy mi az, amihez mondjuk 5 éve hozzá sem nyúlt. Nagyduzzogva kiteszi, elviszik, és két hét múlva tuti, hogy pont arra lenne szüksége. Na, akkor megy ám a káromkodás, és a fogadkozás, hogy soha többet semmit. Annyit tudok röhögni rajt!

     

    Na, tegnap kiderült, mennyit futok. Esett egész nap az eső, és tök el voltam keseredve, hogy akkor lőttek a futásnak. Pedig ugye ma biztos, hogy nem tudok menni. Hát mire vége lett a pávakörnek, elállt az eső. Gondoltam eget, és elmentem egy olyan útra futni, ahol aszfalt van. Nem szeretek ott futni, dehát valamit valamiért. És visszafele fedeztem fel, hogy hát mivel az hivatalos út, vannak kint kilóméterkövek. Úgyhogy.....Egyébként ez az út párhuzamos azzal a földessel, amin én szokta menni. És kb ugyanannyit futottam, mert figyeltem, hol szoktam visszafordulni a másik úton. Tehát kiderült, hogy két km-t futok le. Teljesen le voltam döbbenve! Már gondolkoztam rajt, hogy jobb, ha nem is tudom, mert ha kiderül, hogy futok vagy 500 métert, akkor tök ciki. Hát, elmondhatom, hogy igenis meg vagyok magammal elégedve! Ilyet! Hogy én egyszer ennyit fussak!

     

    Szóval festesz? Jól teszed! Én is gondolkozom rajt. Vagyis az biztos, hogy kell festeni, de..... hát ugye itt nem olyan egyszerű. Valamit kéne kezdeni a falakkal. Jobbanmondva van is egy tippem, de akkoris kell egy kőműves is, mert van, ahol ki kell javítani a lepotyogott vakolatokat. 

     

    Reggel megint megkaptam a magamét. Zsuzsu egyedül tanulja meg a leckéjét. Mivel nem szokott benn hiba lenni, és tök ügyes, előfordul, hogy csak reggel nézem át neki, mert úgyis rendben van minden. Hát, gondoltam reggel, apa is hadd legyen büszke, előtte nézzük át. Hát a matekban az összes rossz lett, amit meg nyelvtanból meg kellett volna tanulni, elfelejtette.  Apa kiakadt. Kérdezi, ez mindig így működik? Hiába magyaráztam, hogy ilyen még soha nem fordult elő, és pont azért szerettem volna előtte, hogy büszke lehessen. Na, most szegény Zsuzsu apája által le van tiltva egy hétre a barátjáról, én meg megkaptam a magamét, hogy legközelebb csak akkor jusson eszembe futkározni menni, meg kornyikálni a pávakörbe, ha a gyereknek kész van minden leckéje, és tanult még plusz egy órát önszorgalomból. Ja, és hogy jobb lesz, ha ezt megcsinálom, mert nem szeretné, ha ez IS az ő nyakába szakadna a rengeteg dolga mellett. Szerinted meg tudtam szólalni? Hát nem. Tökjó.  

    előzmény:
    melcsi911 (23584)
    2012-05-08  06:58
  18. 2012. május 8. 06:5823584.

    Szia Kata

     

    Benji szerencsére jobban van már,alig köhög,hősiesen végigcsinálja a napi 3-szori inahalálást, büszke is vagyok rá nagyon.

     

    Langalló? Lehet kéne nekem is egy kemence a nyaralónál,és ha jöttök akkor..... ok,ok,nincs kemence...  Ma sütsz,legalább jó idő van? és hol az a kemence?

     

    Lomtalanítás? Az jó,gondolom elfáradtatok,de az olyan jó,mikor kicsit nagyobb rend van és eltűnnek felesleges dolgok,nem?! 

     

    Anyósom jutott eszembe,hogy írtad a lomtalanítást. Apósom szeret gyűjtögetni,de amit csak eltudsz képzelni,hihetetlen. Nagy kupi volt hátul náluk az udvarban,na Margónak elege lett,mondta ki lehet dobálni,hát nem állt neki. Anyósomnak ott kellett állnia,hogy jussanak is vmi,mindent megtartott volna apósom. Mint a gyerekek.

     

    Nagy nagy gratula Zsuzsunak,hogy ügyesen szavalt,és egyedül tanulta meg a verset! Jajj Kata,milyen kicsi volt még ő is ,amikor megismerkedtünk,Emma még csak pocakban volt,atya ég. 

     

    Futás....ha kiváncsi vagy a hosszra,meg elmentegetni,hogy hogyan haladsz használd az endomondo-t. Nagyon jó oldal,nekem is ott van a naptárban,mikor mit,mennyit edzettem.jó visszanézni,hogy hogyan alakul a dolog,ne félj tőle,inkább hajtja az embert!  

     

    Nálunk gyászos egy hétvége volt,esett az eső,10 fok volt,fűtöttünk végig,Benji ugye beteg volt,így játszazóházba se tudtunk menni,jajjj,borzalmas volt.  

    Csak szombat délután volt egy kis izgalom,pont elment apa a boltba,nyítva hagyta a garázst és berepült egy madár,aki a télikertnél akart kimenni szegény. Repült össze-vissza,neki az üvegnek. Szerencsére nem lett baja,meg elfáradt,megfogtam egy roggyal,srácok jól szemügyrevették,és elengedtük. Na ez akkora élmény volt,hogy még tegnap is erről beszélgettek.Azt mondja Ádi,jó,hogy láttuk a madarat közelről,de azért nem kellett volna összekakálnia mindent!!! 

     

    Képzeld nálunk jövőhéten is 4 napos hétvége lesz. Csütörtök az ünnep,srácok megkapták a pénteket,csak apának kell délelőtt bemennie.Pont akkor leszünk 10 éves házasok,el sem hiszem.

     

    Holnap meg kocsimentes nap az iskolákban,nem mintha azzal vinném őket erre a 100 méterre,de ilyenkor van egy gyalogos csoport meg a bicajos,most a gyalogosokkal tartunk. 

     

    Megyek,elteszem a kajákat,aztán irány ma nekem is a suliba. Hónap végén megint vizsgák,a június szabad. Így ki is találtam,hogy festek és nagytakarítok.  

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    dudó (23583)
    2012-05-06  14:52
  19. 2012. május 6. 14:5223583.

    Húú, már két hsz-el is el vagyok maradva??? Aztaaaa!!!

    Mentségemre szolgáljon, hogy lomtalanítós hétvége van. Gondolhatod!!! Ráadásul drága párom kigondolta, hogy a hétvége koronázásaként langallózzunk ma! Úgyhogy kemencefűtés, stb. Alig állok már a lábamon. És kedden ugyanez a mutatvány, valami egyetemisták lesznek itt a faluban, és nekik is kell sütni. Úgyhogy ezt a mait most nem nagyon kívántam, dehát ez van. 

     

    Remélem, azóta már sokat javult Benji! Vagyis talán már meg is gyógyult. Remélem....

     

    Szóval nem tetszik apának a gokart? Én megértem tökéletesen! Neked meg nem lesz okod félni, ha már egyszer védenek a légzsákok!

     

    Pénteken megvolt a suliban az anyáknapja. Zsuzsu nagyon ügyes volt. Ilyen szépen talán még sosem mondta a versét. És amire a legbüszkébb vagyok, hogy totál egyedül tanulta meg!! Az oviban csak jövő pénteken lesz. Ott azt hiszem, csak énekelnek, meg talán előadnak valamit. Máté azt mondta, ő semmit nem csinál. Ma meg a templomban volt. Van ám anyáknapi program dögivel. Talán egy kicsit sok is.

     

    Azért egyszer lehet, le kéne mérnem mennyi is az a futás. Bár lehet, elkeserednék, hogy nem is olyan nagy táv. Mondjuk úgy csinálom, hogy minden nap egy kicsit többet. Kaputól kapuig egy óra, de ebbe számítsd bele azt is, hogy a mezőig sétálok, meg hazafele is. Talán egy bő fél óra az, amit intenzív futással töltök. Vagyis kocogással. És hétvégére már a fenekemen is felefedeztem a változást. Tök örültem neki.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  20. 2012. május 3. 09:4223582.

    Na érdemes volt elmenni dokihoz.... Írtak fel a Benjinek egy csomó mindent. A patikus mondja,ajajj,az egyik recepten nincs név,az kinek lesz??? Mondom mind annak az egy gyereknek!   Azt mondja,lassan nem lesz a gyereken olyan hely,ahova nem kell cseppenteni. Most kell a fülébe,a szemébe,és napi 3-szor inhaláló gyógyszerekkel.   Most a héten itthon van velem,gondolhatod. 

     

    Tegnap apa későn jött haza,mert gokartozni voltak. Párom nincs oda ezekért,és eddig mindent kitalált,hogy ne kelljen elmenni,na most már nem volt mit ktalálni,elment. Hááát mit akinek a fogát húzzák.Ez sem lett a kedvence.De haza jött,azt mondja,borzalmas,neki nem tetszik,de nekem majd tuti bejön.  Mondom majd a nyáron kipróbálom,azt mondja a légzsákokkal??? Hogyan???? 

     

    Mit főzöl? Vagy inkább bekötsz mégegy gázpalackot???!!! 

     Én csak palacsintát csinálok,bableves van tegnapról....

     

     

    Megyek,fertőtlenítek a mosdókban.... 

    előzmény:
    melcsi911 (23581)
    2012-05-02  13:16
  21. 2012. május 2. 13:1623581.

    Minden nap futsz Kata?? !!!!!Ez csúcsszuper!!!!! Gratulálok,nem mellesleg nagyon büszke is vagyok Rád!!! 

     

    Andrisnak meg kitartás,biztos ,hogy egyre jobb lesz,csak ugye időbe telik,na.... 

     

    Inkább ne mesélj a melegről. Mikor anyu mondta,hogy meg lehet bolondulni,olyan meleg van,hááááááát,kapartam a falat.  Mit látok most,ha kinézek??? Szakadó eső,szürke sötét felhők,14 fok.

     

    Látod milyen változást hozhat egy gázpalack???!!!! 

     

    Szóval becsiccsentettél? Én is megnéztelek volna!!!   Egyébként meg egészségedre,a többiek meg.....

     

     

    Rakott káposzta,tócsi,nyami!!Mindegyik nagyon finom. Nálunk ma bableves volt,meg tegnapról sült husi rizzsel,meg végre találtam sóskát itt a boltban, igaz konzervet ,de egye fene,és azt csináltam krumplival. Imádom,de csak egyedül,és annyit csináltam,hogy vagy 3 napig eszem,de nem érdekel. 

     

     

    Ha már diéta,nálunk is fogyni szeretne a család feje.

    Kért,hogy segítsek,mert neki nem megy egyedül és,hogy ő nem tud fogyókúrákat követni,így oly módon készítek neki kaját,ami sokkal egészségesebb. Majd meglátjuk,mindenesetre a heti 3x1 óra testedzést azt betartja.

     

     

     

     

    előzmény:
    dudó (23580)
    2012-05-02  11:49
  22. 2012. május 2. 11:4923580.

    Hát akkor jobbulást Benjinek! Remélem, hamar rendbejön!

     

    Eső???? Akkor azért meséljem, mi volt itt a hosszú hétvégén? Bár a képeken is láthattad, és biztos beszéltetek az itthoniakkal is.... Szóval 30 fok felett folyamatosan, és hát, basszus nyár! Mondjuk holnaptól mondanak lehűlést, de olyan 24 fokot. Hát nekem az is tökéletes!

     

    Tegnap sikerült berúgnom. Jól éreztem magam, na! Jót röhögtek rajtam, rendesen megünnepeltük hugom szülinapját. Jövő héten meg jön haza az exsógorom, akkor is kell bulizni, utána szülinapom... Basszus, pörög az élet, csúúúcs minden. Le van szarva mindenki!

     

    Egés jól bírja Andris a diétát, csak most nagyon el van kenődve, mert eljutott az első stagnálásig.  Mondjuk rendes vagyok, bíztatom. Szerintem a hasa már sokkal kisebb, mint volt. 

     

    Nekem is neki kéne állnom az ebédnek. Kicsit megcsúsztam, mert kifogyott a gáz, hoztam újat, hát nem nagyobb a palack? Vagyis csak a szelep magasabb rajt, de ez azt jelenti, hogy nem fér be a szekrénybe. Hát a fél délelőtt elment vele, hogy átszerkeszem az egészet úgy, hogy ne a szekrényben legyen, hanem szégyenszemree a gáz mellett. Ugye ez meg már vonta maga után azt is, hogy a szekrény oldalát, meg a tűzhelyét is át kellett sikálnom. Ha meg már ennek nekiálltam, akkor csináltam egy nagytakarítást a konyhában. Szóval kaja még sehol. Mondjuk csak tócsit csinálok, meg majd délután, ha kiolvad a darált hús, akkor rakott káposztát. 

     

    Mondtam műár, hogy most már minden nap futok? És képzeld, volt, aki megdícsért, hogy már látszik a lábamon a folyamatos futás. Meg mostanra talán Andris is megnyugodott, hogy tényleg futni járok, nem más utakra. Monjuk én mindig mondom neki, hogy jöjjön velem, nem tudom, hogy miért kételkedik. Annyira hülye!

    előzmény:
    melcsi911 (23579)
    2012-05-02  09:38
  23. 2012. május 2. 09:3823579.

    Szia te kis gyerekotthagyós!!!   Tetszett. 

     

    Na hogy halad a párod ? 

     

    Láttam a képeket,nagyon jól nézel ki rajta Kata,nem kell a nyártól félni!! 

     

    Nálunk ez a hét hamar elment,apa itthon volt szerdától,ráadásul őt is elkapta ez a köhögős vmi,gondolhatod....Voltunk kirándulni ebben a négy napban egyszer az szuper volt,sajna 2 napig csak esett az eső....Most a Benji beteg,ő is köhög,de ezzel nem is vinném dokihoz,de közben szerintem kötőhártyagyull.lett,nagyon piros a szeme,éjjel össze is ragadt,megnézetem...

     

    Nálatok a gyerekek jól vannak már?

     

    Megyek is Kata,főzöm a teát Benjinek,aztán lassan meg mehetek is Ádiért.... 

     

     

    előzmény:
    dudó (23577)
    2012-04-26  09:06
  24. 2012. Április 29. 07:0723578.
    Szia Kata,bocsi,hogí nem jövök,szerda óta apa itthon,gondolhatod mennyit tudom használni a gépem??!!! 
    előzmény:
    merizsu (1)
    2006-02-17  14:56
  25. 2012. Április 26. 09:0623577.

    Melcsi, megértelek, és igazából azt sem tudom, mit mondjak. Kitartás, és.... fene tudja. Remélem, minél előbb túl tudod tenni magad rajt! Ne gondolkodj! Csak fogadd el, hogy ennek így kellett lennie. Bár ezt a legkönnyebb mondani!

     

    Na igen, a diéta.... Már kiröhögöm. Ha hisztizik, csak a képébe nevetek. És a fejéhez vágom, hogy most már megértheti, én min mentem keresztül. Nincs egy szava sem.

     

    Viszont reggel megint sikeresen felhúzott. De már egyre könnyebben nyugtatom meg magam. 

     

    Zsuzsu itthon van, köhög, mint egy tüdőbajos. Most ilyen járvány van. Ugye Máté túl van már rajt, most Zsuzsu. Az még szép lesz, ha Emmát is eléri, mert szombaton itthon sem leszek, és valószínűleg mindhárman a mamánál is alszanak, mert későn jövök meg.. Úgyhogy csak reménykedni tudok, hogy ő megússza. 

     

    Jaj, képzeld, tegnap mi történt velem. Hát majd lesült a pofámról a bőr! Elmentem a gyerekekért az oviba. Ott jutott eszembe, hogy hittanos nap van, Emmát fel kell vinni a nagyoviba. Felsétáltunk, és megkértem óvónénit, hogy ha vége van, legyen olyan kedves és adja be Emmát a mamához, mert nem tudok érte menni. Ugyanis teganp volt a megbeszélés, hogy a ballagó gyerekektől mit kapnak óvónénik. Ez idáig oké. Mamával megbeszéltem, hogy ha vége, azonnal megyek Emmáért. Na, a megbeszélésnek vége volt, én hazajöttem, és mint aki jól végezte dolgát, leültem kávézgatni. Ülök az udvaron, két gyerek játszik. Én meg nézek,  mint egy hülye, hogy de hol van a harmadik? Még meg is kérdeztem Zsuzsut, hogy nem látta-e Emmát. Hát nem ottfelejtettem a mamánál? Anyáááááám! Gyorsan beültem a kocsiba, elmentem érte. Hát még jó, hogy nem az oviban hagytam ott, valahol máshol. Tök égő!!!! Bár a mama is jót röhögött. Én meg elgondolkoztam, hogy valami nagy gáz van velem. Tényleg mindent elfelejtek mostanában, de hogy a saját gyerekemet is!!!

    előzmény:
    melcsi911 (23576)
    2012-04-24  14:27

Címlap

top