Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szexmentes házasság?!

Torolt_felhasznalo_266589
Torolt_felhasznalo_266589
Létrehozva: 2006. február 16. 21:59

A párom és én 4 éve vagyunk együtt, 3 évvel ezelőt házasodtunk össze és van egy másfél éves babánk. Szeretjük egymást és biztosan tudom, hogy hűséges hozzám. A gond aszex terén van..sanos nem nagyon kívánja a szexet, illetve szinte eszébe sem jut, pedig fiatalok vagyunk mind2en, ő 33, én 26. Már sokszor vutatkoztunk korábban emiatt, de aztán ahoy telek a hónapok, jobbank láttam belenyugodni, m nem jó állandóan marakodni és nem is értem el vele semmit..iletve csak én "mentem tönkre" kissé lelkileg...próbálkoztam mindennel, aztn az lett a taktika, aző kérésére, hogy ne próbálkozzam semmivel, mert pont ez riasztja el, hadd maradjon neki a kezdeményezés...lassan belenyugodtam és vártam hogy ő kezdeményezzen...jó sokat kellett várnom, persze kb. 3 hétnél tovább nem bírtam és finoman kiprovokáltam a dolgot. Mikor elkezdtük (elkezdjük) akkor már maximálisan van kedve hozzá, ezzel nincs baj, csak az elkezdéssel...dolgozik, azért nem mondanám, hogy oylan sokat, elfárad, energiahiányra hivatkozik, tv-t néz...eszébe sem jut a szex!nekem viszont ez nagyon lelombozó...már 1,5 hónapja nem történt semmi köztünk, azelőtti hónapokban is havi 1x! nekem ez nagyon kevés....és szerintem nem vagyok ezzel egyedül. Kezdeményezni nem fogok, m már bele is fásultam...és nem is vezet jóra. Arra lennék kíváncsi, mi erről a véleményetek és más házastársak között ez hogy működik, milyen rendszerességgel. Ha másnak is vannak hasonló problémái szívesen olvasnék róluk. Hátha együtt jutunk valamire...vagy el kéne fogadnom hogy ő egyszerűen ilyen típus???akinek csak nagy ritkán van kedve szexelni?? 

  1. 2006. február 19. 12:34251.
    Értem, én is megdöbbentem, de nem kell azt hinni, hogy ötvenes bika nincs, de ő sem otthon. Az persze igaz, hogy nekem sem ők kellenek, hanem fiatalabb, pedig korban elvileg az a korosztály való hozzám, de szeretőnek? ! Társnak persze, de nem azt keresnek nyávognak a feleségükre és menjünk panzióba napközben persze, és csakis hétköznap mert hétvégén példás családapák, na én meg ettől akadok ki. Szia!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_567196 (246)
    2006-02-19  07:36
  2. Torolt_felhasznalo_913049
    Torolt_felhasznalo_913049
    2006. február 19. 12:01250.

    lehet, hogy a férjednek nincs szüksége szexre. lehet, hogy csak mondja. ha előbbi, annak azért komoly oka van, mit orvosolni kell. persze ezerféle lehet. ha utóbbi, akkor sem fogja neked mondani.

    ha férjed úgy áll hozzá, hogy ez így jó, és nem érti, neked mi bajod, akkor zsákutca hűség fogadása szép dolog, de tulképpen kihez és mihez vagy hű?

    rátokférne egy igazi beszélgetés, de valszeg otthoni keretek között ez már nemigazán fog működni, ha ő elhatárolódik, vagy ha rábólint mindenre, megérti problémát, de mégsem változik semmi. ha ellehetne cipelni mondjuk párkapcsolati terápiára, lehetne esély változtatásra. de ha nem hajlandó, akkor egymagad kell döntened, akarod ezt így tovább, vagy sem? szerintem ő nem tartotta fogadalmat, és most nem megcsalásokra célzok hanem ama bizonyos házastársi kötelességekre, miket tulajdonképpen követelni nem lehet, de azt igen, hogy ha neki nem megy és nem akarja, akkor őszintén mondja meg, megadva ezzel esélyt neked új élethez. ha meg akarja, de nem megy, akkor engedje, hogy segítsél, és fogadja is el segítséget, legalább ezért tegyen

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_102777 (248)
    2006-02-19  11:08
  3. Torolt_felhasznalo_913049
    Torolt_felhasznalo_913049
    2006. február 19. 11:57249.

    én inkább azt hiszem, ilyen helyzetben az a legfőbb problema, hogy évekig húzódó "sivárosodás", hidegülés, gyengédség-intimitás leépülése leépíti az érzelmeket is. ha egy nő ilyen helyzetben lángoló szerelmes bírna maradni hosszú évek után is, meglenne legalább az ereje, lehetősége ahhoz, hogy mindent megpróbáljon rendbetételre. de ki az, ki ennyi keserűséget, szomorúságot, megalázottságot elviselve még lángol? elmúlnak az érzések, inkább van düh, közöny, mint szeretet, és így nem lehet "húzni a szekeret". inkább érzi valaki azt, hogy csessze meg, én nemkönyörgök tovább, mindent megtetetm, ha neki ígyjó, hát egye meg, amit főzött, fordujjon fel

    nem kell ahhoz feltétlen másik férfi, hogy észbekapjon a férj. oda lehet tenni elé ügyvéd névjegykártyáját, és közölni, ez nem házasság, ez nagyon rossz, érzelemsivár és boldogtalan nekem és gyerekeknek is, én ezt nem akarom így tovább. ha akarsz változtatni, eljössz velem orvoshoz, ha nem, én megyek ehhez az ügyvédhez. és elmenni, ha férj nem hajlandó belátni problémát (úgy vettem ki írásból, hogy belátta, de nem tesz semmit, míg nem muszáj).

    elég, ha az ember arra gondol, a következő 10-20 évemet is így akarom élni? ezek nem kezdődő problémák. ez már az a fázis, mikor ember eljut oda, hogy inkább egyedül és újélet, semmint ezt a közönyt és ürességet élni, mert nem ezt akartam, és ha beleszakadok is, a másik segítsége nélkül nem tudok változtatni. és ha mégtovább húzódik ez, könnyen eljuthat valaki másik meggyűlöléséhez. mert hisz a másik látja, hallja, érzékeli, hogy nejnek ez mennyire fájdalmas és nem jó, mégsem tesz semmit. de ugye nej sem, és férj úgy gondolja, vagyis nemis gondolkodik rajta, csak éli megszokott életét, mert bár zsörtölődik a másik, mégis marad és teszi mindennapos dolgát

    előzmény:
    bienebaba (241)
    2006-02-18  23:07
  4. Torolt_felhasznalo_102777
    Torolt_felhasznalo_102777
    2006. február 19. 11:08248.

     

    Szerintetek?

    normális-e, ha egy férfi teljesen boldognak érzi magát szex nélkül, és nem érti mi a baja a feleségének, miért nem boldog, hiszen megvan mindenük? el kell ebben az esetben fogadnom, hogy de én is örök hűséget fogadtam, kitartást a rossszban is. Megkaptam ezt a mondatot. Normális-e, hogy egy férfi nem érti, hogy a közös élet egyik alapja a szex, ami meghatározza az életkedvet, vidámságot, idegi állapotot. Nem érti, hogy ez fontos, azt mondja, hogy ez is csak egy dolog. Kell-e várnom, bármilyen rendes, tökéletes is a férjem, ki kell e várnom, hogy hipersebességgel megöregedjek, s még 1-2 évben nagymama korú lelkem, testem legyen? Hogy lehet megértetni, hogy 2 különböző gondolkodású, értékrendű ember soha nem fogja a másikat jól megérteni?

    előzmény:
    Moolly (244)
    2006-02-19  03:08
  5. Torolt_felhasznalo_102777
    Torolt_felhasznalo_102777
    2006. február 19. 10:57247.

     

    Köszönöm megértéseteket.

    a gyerekek kicsik, 1 és 3 évesek és nem akarom az apjuktól elszakítani őket. Igazándiból már érzi, hogy van olyan ember,aki megért és veszélyt jelenthet, most meg is ígérte, hogy változtat. De egyrészt olyan lassan történik minden, másrészt én kész vagyok, belefáradtam, elfásultam, levegőt akarok és nem hiszek abban, hogy tökéletesen ellentétes emberek le tudnak egy életet élni egymás mellett. az ember csak egy határig tudja megerőszakolni magát, már ha egyáltalán akarja. Én boldog, megértett, vidám akarok lenni, és a gyerekeimnek is ezt szeretném. Nehéz ügy. Úgy érzem lépnem kell, vagy akár eltett befőttként is élhetem akár tovább sivár, de kiegenysúlyozott életem

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_266589 (238)
    2006-02-18  22:40
  6. Torolt_felhasznalo_567196
    Torolt_felhasznalo_567196
    2006. február 19. 07:36246.
    Kulturáltság ide vagy oda, nálam az verte ki a biztosítékot (és eredményezte a "stílust"), hogy fel nem tudom fogni emberi ésszel, h.azok a pasik, akik férfiak társaságában adják a vezérbikát, odahaza nem tudják / nem akarják megprüntykölni az asszonyt. Mindezt huszon- és harmincévesen, ami egyszerűen nonszensz, nyilván nem a hatvanéves generációra céloztam.
    előzmény:
    bienebaba (239)
    2006-02-18  22:56
  7. 2006. február 19. 06:30245.
    Jajjajajajjjjj! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_627562 (85)
    2006-02-17  09:47
  8. 2006. február 19. 03:08244.

    Szia!

    Nem sok jövőt jósolok a házasságotoknak, sajnos! 

    Durva lesz, amit mondok, de valós! Vagy elválsz még most, vagy vele maradsz és folyamatosan lesznek szeretőid, akiktől megkapod azt, amire vágysz!

    Az első férjem volt ilyen, 20 évesen sem igényelte havonta-kéthavonta egyszernél gyakrabban a szexet és mivel (a fiúnk miatt) azóta is sűrűn találkozunk, tudom, hogy ez az évek alatt, a partnerektől függetlenül mit sem változott. Most egy nála idősebb nővel él együtt már öt éve, aki elfogadja Őt így.

    Szóval nem fog változni!!!!!! Ez TUTI!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_266589 (1)
    2006-02-16  21:59
  9. 2006. február 19. 00:11243.

    Helo!Én kipróbáltam,amit Te nem tudtál kivárni.Abbahagytam a próbálkozást,mondom megvárom mig az asszony kezdeményez.Ennek 1,5 éve.Azóta nem voltunk egymással.Idén van a 20-ik évfordulónk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_225622 (242)
    2006-02-18  23:31
  10. Torolt_felhasznalo_225622
    Torolt_felhasznalo_225622
    2006. február 18. 23:31242.

    Sziasztok!

    Nálunk is vannak ilyen problémák. Igaz 20 év házasság után. Nálunk is inkább én vagyok a kezdeményező. Milliószor megfogadtam magamban hogy megvárom mig ő kezdeményez, de én ezt egyszerűen nem tudom kivárni. Nálunk is inkább csak az elkezdéssel van gond, utána már megy minden simán. A férjem azt mondja kapuzárási pánikom van. Annyi igaz hogy valóban sűrűbben igénylem a szexet mostanában.  Ha pedig nem kapom meg, teljesen kiborulok. Ilyenkor semmi sem jó.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_266589 (1)
    2006-02-16  21:59
  11. 2006. február 18. 23:07241.
    Nem akarok károgni, de én nem hiszem, hogy észbekap és változtat. Szerintem akkor ha kilátásban van másik férfi, na az megmozgatja, valós "félelem", de bárki mondja nekik, el sem tudják képzelni, hogy VÉGE. Tévedjek.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_913049 (233)
    2006-02-18  19:20
  12. 2006. február 18. 23:00240.
    Egyszer egy Kiskegyed címoldalán ez volt: SEGITSÉG KINŐTTEM A FÉRJEMET! ez állati találó persze lehet fordítva is. Az tuti, hogy az elején az ember szerelmesen nem figyeli honnan jött a másik, mit látott otthon. Nálunk pl. szegény anyósom cseléd volt, ezt látták, na én nem lettem hasonló sem, de nem gyengéd, és soha nem is volt az, csak az ágyban. Most sehol.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_266589 (238)
    2006-02-18  22:40
  13. 2006. február 18. 22:56239.
    Ez így van, huszonévesen ezt bevállalni nem szabad, ill. a topic inditójának is van már gyereke, és azt én egyáltalán nem látom reménytelennek, szerintem a kezdeti tűz elmaradt és már nem az van, hogy ránéz a párja és gerjed, így úgy érzi kedve sincsen. Ezért írtam, a női praktikát, hátha. Mert nehéz, egy nő nappal ha otthon babázik, eteti stb. esetleg már nem a NŐ.t látja benne a férfi, néha otthon is lehet meglepni szexisen öltözve, gyertya stb. Ezt az új helyzetet talán sokan nehezen kezelik, jön a megszokás, elszürkül és azt később visszacsinálni már nem lehet, én nem csináltam ilyet, de bánom, bár működött jól tizenévig a dolog. Utána lanyhult. Tetszik, hogy átvetted már bocs a kulturált stílust, mert érdekli az embert a férfiak véleménye is, naná. Szia!!! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_567196 (236)
    2006-02-18  21:01
  14. Torolt_felhasznalo_266589
    Torolt_felhasznalo_266589
    2006. február 18. 22:40238.

    Tudjátok, még az jutott eszembe, h azért is lehetnek ilyen ellentétek a szexualitás terén, m vannak párok, köztük mi is, akik nem ugyanazon társadalmi rétegből származnak és a különbségek itt is kiütköznek.. tehát lehet h egymás jellemét illetően tudat alatt van némi kifogásunk és ez kihat a szexre is..mi a vléeményetek erről?

    NYugicsek, ez elég lehangoló h ő így elfojtja az érzelmeit és úgy tűnik tényleg nem passszoltok össze, ha te úgy érzed h csak lefelé húz ez a kapcsolat, miért is ne lenne jogod változtatni?mennyi idősek a gyerekek?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_567196
    Torolt_felhasznalo_567196
    2006. február 18. 21:08237.
    Maximálisan egyetértek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_913049 (231)
    2006-02-18  19:17
  16. Torolt_felhasznalo_567196
    Torolt_felhasznalo_567196
    2006. február 18. 21:01236.
    OK, nyilván a megélhetési kérdésekhez férfiként másként viszonyulok (sőt, tán fel sem fogom a problémát), ebben igazad lehet. A tiplit az itt megszólaló huszonéves, szexmentes kapcsolatokban leledző korosztálynak javallottam, nyilván ahol ház, gyerek, stb van, ott más megoldás a nyerő. Huszonévesen még lehet elölről kezdeni az életet.
    előzmény:
    bienebaba (229)
    2006-02-18  18:28
  17. 2006. február 18. 20:52235.
    Szerintem sem árt, ha megdumáljuk, és rájövünk nem vagyunk egyedül, sovány vígasz, de én nem is hittem, hogy élnek párok így. A pasi aki, nem éppen finoman beírt is tanulságos, szerinte ilyen egyszerü. Egy frászt, ezer ok lehet, nagyon prózai hogy vki nem teheti meg, hogy lelépjen, pl. én anyagilag sem, a férjem beteg, ilyenkor elhagyni, bár egy életünk van stb. de otthagyni betegen, oltári szívtelenség. A női praktika, csinin várni stb. az még fiatal házasként bejöhet, ha nem is kandalló stb. de szexin felöltözni, gyertya magyarán más este mint a többi, ez kellene, ahogy ha a topic inditójánál ha elutaznak már aktív a férj, ez jellemző, ha nem tudnak elutazni, belecsempészni 1-1 más estét otthon, ezt én megcsinálnám. Nincs tv. én vagyok neked. Szexisen, kedvesen, cicásan. Nem könnyű, mert nappal háziasszony, pelenkák etc. és estére a buja nő, de néha megoldható. Sajnos, ha elszürkülnek a napok, a férj is megszokja, kaja, távirányitó, alvás. Hiszen egészséges férfi, de a ránézek és megkívánom, elmulik, akkor már el kell csábítani, de a férfira is igaz ez, virág néha szinház hasonlók. Ápolni kell a kapcsolatot, ez nem könnyű. Szeretőre gondolni fölösleges, ha van is, attól még otthon lehet aktív, sőt. Szia, Elianne 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753919 (232)
    2006-02-18  19:20
  18. 2006. február 18. 20:37234.
    Van aki feladja a házasságát inkább Az ugyanaz,mintha szeretőt tartana legalábbis majdnem.Választani kell,vagy marad és beletörődik,vagy kialakítja a saját kis életét a házasságán belül Jelentkező mindíg van mindenre
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327881 (223)
    2006-02-18  14:39
  19. Torolt_felhasznalo_913049
    Torolt_felhasznalo_913049
    2006. február 18. 19:20233.

    egyébként én úgy gondolom, doki érzelmi megnyílást is eredményezhetne. asse véletlen, ha valaki ilyen zárkózott típus, de attól, hogy te kéred változást meg szeretnéd, nemigazán változik helyzet talán ha látja, hogy itt nemcsak szavakról van szó, hanem tényleg elveszítheti, mije-kije van, akkor észbekap, és tesz, akár kedve-akarata ellen, hogy jobbítson

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_102777 (230)
    2006-02-18  18:54
  20. 2006. február 18. 19:20232.
    Hat ez igaz. Jo tanacs sosem lehet baj...Szerintem ha tudnank mi megy es hogyan masok haloszoba ajtaja mogott... elamulnank- milyen sok konfliktus, baj es gond van....Mar azt is jo tudni, hogy senki sem all egyedul a problemajaval...
    En evekkel ezelott egyszer hallottam valahol- vagy olvastam, hogy a szeretkezes koruli bajok igazabol es legtobbszor egyeb bajokra IS utalnak...Foltehetoen ez egy alapigazsag...
    előzmény:
    bienebaba (228)
    2006-02-18  18:19
  21. Torolt_felhasznalo_913049
    Torolt_felhasznalo_913049
    2006. február 18. 19:17231.

    és ha választások elé állítanád férjedet (ha még esélyt adnál házasságnak), hogy vagy elmegy-elmentek orvoshoz, vagy azonmód beadod a válást?

    mert valóban vannak emberek, kiknek ritkás szexuális igényük. de ez valahogy nem az a kategória. és elég dühítő például, mikor sok nő így áll hozzá, hogy viseli, mert szereti és család miatt is, aztán utólag derül ki, hogy hát férjecskének másutt éppen voltak-vannak igényei megeshet az is, hogy évekig nemszexel valaki házastársával, se mással, de szerintem ott komoly gondok vannak, és csak örülhetne pali, ha orvoshoz citálva "újélete" kezdődhetne, vagy visszakaphatná régit.

    neki nincs joga ily házasságba kényszeríteni nőt, és ezzel együtt gyerekeket se ha problémája van, azt mondja meg, mert ő problémájával együtt tönkreteszi más életét is 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_102777 (230)
    2006-02-18  18:54
  22. Torolt_felhasznalo_102777
    Torolt_felhasznalo_102777
    2006. február 18. 18:54230.
    Hasonló cipőben járok, csak rosszabbul. Rendes, szorgalmas, igazi mintaférjem van. két kis gyerekünk van. Férjem nyugodt, zárkózott, nem beszélgetős, néha azt gondolom igazi érzelemmentes, de nagyon értékes ember. nálunk a nemi élet évek óta nem működik. 8 éve vagyunk együtt, de már a nászutunk alatt sem volt közöttünk nemiség. az utóbbi két évben nem volt aktus. Küldtem már férjemet az elmúlt években orvoshoz, adtam neki könyvet, mindig ígérte, hogy megoldja a gondjait, de semmi nem tett. Én vártam, bezárkóztam és közben észrevétlenül tönkrement az idegrendszerem. a mi családunkban a beszélgetés sem divat, nincs ölelés, csók. Csak vártam és közben rájöttem, hogy két különböző világban élünk. És ez a két világ nagyon messze van egymástól. Nem értjük egymást. Én azt hittem, hogy le tudom vele élni az életem még így is, de elfelejtettem, hogy én érzékeny vagyok, elismerésre, jó szóra, testiségre is vágyok. Évekig, komolyan mondom évekig elviseltem ezt az állapotot, de csak a gyerekek miatt kellene így élnem. Úgy érzem mindent megtettem, nem tudom, hogy várt e még valaki ennyit. Értékes ember, nagyon jó tulajdonságokkal, de érzelmek, megértés, szex nélkül lehet élni? A gyerekek sem látnak semmilyen igazi érzelmet családunkban. Már most látom a sivárosodást, uram bocsá korcsodást családunkon. A gyerekeknek is élet, játék, vidámság, szeretet kell. Van jogom tenni valamit, netán változtatni, ha már úgy érzem, hogy így nem fog tovább menni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_266589 (1)
    2006-02-16  21:59
  23. 2006. február 18. 18:28229.
    Tipli? Egyrészt megélni egyedül nem tud mindenki, lakás stb. szomoru de így van. A másik, randiztam tavaly sokat, nem 20 éves vagyok, rengeteg férfival találkoztam és láss csodát, nincs szex a nő miatt, és nem tipli mert a háza, a gyerekek stb. ja nősek voltak, és nem azt kerestem, egy társkeresőbe mentem, ő hozott össze ezekkel. Persze nem lett kapcsolat, mert ők szexre kerestek nőt. Egy volt aki lelépett, lakást bérelt, igaza volt, de megtehette. Nem egyszerű ez, ráadásul a nők ragaszkodóbbak, és megmenteni akarják a házasságukat, én is ezt tettem sokáig. Most sem tudok lelépni mert nem kapok munkát, ha netán igen, akkor kapok 80-at max. abból nem lehet megélni.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_567196 (227)
    2006-02-18  18:17
  24. 2006. február 18. 18:19228.
    Ebben igazad van, viszont az ember olyan, hogy érdekli mások véleménye és lehet, hogy kellő intelligenciával kiszűri azt ami neki segítség. A férjem párterápiára soha nem jött volna el, most depressziós és nekem az a topic rengeteget segített, hogy értsem. Nem magasröptü dolgok ezek, és szakértők sem vagyunk, de én 50 évesen, döbbenten olvasom az ilyen gondokat, mert nálunk 3 éve van, és nem tudtam volna elképzelni, hogy van ilyen. A depijéről pedig a doki gyógyszert ír, kész, semmit nem mond, és szeretné megérteni az ember. Mi itt nem fogjuk megoldani a gondját, ha elmegy a férje párterápiára az jó, és próbálják meg, de ha neki ez normális így, akkor nem fog. Egy barátnőm 30 éve él a férjével, soha nem volt szex, ellenben megértik egymást, és üzlet stb. munkamániás a férje, szeretője van, kettős élet kétségtelen, de nagyon jól elvan így, elfogadta, járnak nyaralni, telelni a nő is jól keres, ilyen is van, a téma tabu náluk. Azért ezek tanulságos dolgok. Gondolom én. Szia, B. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753919 (219)
    2006-02-18  05:53
  25. Torolt_felhasznalo_567196
    Torolt_felhasznalo_567196
    2006. február 18. 18:17227.
    Már bocs, hogy kitör belőlem a vidéki tuskó állat, de egy huszonéves párnak ha nem megy a kapcsolatban a szex, akkor a pasinak nem pszichológusra van szüksége, a lófaszt a szakértő megoldásokba, hanem le kell vágni a farkát (amúgy se használja), feldugni a seggébe, és hazaküldeni anyucihoz a szoknyája mellé sündörögni, nemi vágyai kiélését meg rábízni az ötcombú Emmára, ahogy tizenévesen tette. Ti lányok meg huszonévesen ne a női praktikákban meg egyéb hókuszpókuszokban reménykedjetek, a "komoly" gondra a megoldás a tipli. Mire vártok, csak egyszer éltek ti is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753919 (219)
    2006-02-18  05:53

Címlap

top