Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bulizos csajszik társasága

Arwenke
Létrehozva: 2003. január 25. 15:42
Van egy ihletem: Alakítsuk meg a nagyszájú, bulizos stílusú csajszik klubbját az interneten!!! Akik nem rejtik véka alá a véleményüket, bármilyen témában öszinték és nyíltak tudnak maradni. Pletyiiii is jöhet 1000-L. Beszéljük ki a FICKÓKAT is!!Akár élőben is. . .
Ki benne van írjon egy pár sort/szót, vagy küldjön jelet:))!!
  1. 2003. június 14. 21:19726.
    Szia:))

    Hétvége jó volt, csak nagyon elfáradtam. Pedig a gyerekeket rendezte az anyjuk, fegyelmezte az apjuk, mégis. . . Nem vagyok hozzászokva, hiába, na. Vasárnap reggel is mire ébredtem? Egy éles kis csipogó hangra: Anya! És ezt meg is ismételte, hiába szólt rá Évi, hogy halkabban. Szóval kimásztam az ágyból. A gyerekek már reggeliztek (Évi elkészítette). Tényleg nem kellett nagyon ugrálnom. Aztán elmentünk az állatkertbe, majd hazajöttünk, ebéd, pihi, és utána mentek haza. Remélem jól érezték magukat. (Fura, mert mondom már totál kidöglöttem, mégis miután kikísértük őket a vonathoz, és hazajöttünk, olyan üresnek tűnt a lakás. )

    Küldök privit is.

    Puszi.
    előzmény:
    Ylva (725)
     
  2. 2003. június 10. 10:45725.
    na milyen volt a 7vege a vendegekkel? nekunk volt egy kicsi rock&roll evezes tegnap, szerencsere en kihagytam eleg jol sult el sokkal rosszabb is lehetett volna, vegulis az egyik srac arcat kellett osszevarrni a tobbiek megusztak. Egyebkent nagyon kiraly volt a 7vegi tura, csak osszecsiptek a szunyogok.
    puszi
    előzmény:
    kisworoske (724)
     
  3. 2003. június 7. 21:39724.
    Sziasztok!
    Csak egy percre ugrok be, mert vendégeim vannak. A keresztlányom (3, 5 éves) a bátyja (5, 5) és a nővére (7, 5), meg a szüleik. Ma strandoltunk, úgyhogy a gyerekek végre kidöglöttek. Most alszanak. Hamarosan mi is, mert ugye egész délután pancsiztunk, meg pásztáztuk a medencét, hogy megvannak-e a gyerekek. (Összesen 4 gyerekkel voltunk. )
    Majd írok, pussz.
    előzmény:
    Ylva (723)
     
  4. 2003. június 6. 09:54723.
    :))))))))) tollas szornyetegek hihihi. jol hangzik.
    Tegnap volt olyan zuhi, igaz csak feleannyi esett mint beigertek tegnap delben, de az is eleg volt. Azt mondtak hogy annyi eso fog esni mint maskor egesz juniusban. Es annak a fele is sok. Remelem nem teszi tonkre ez a hetvegi turainkat, megyunk at a svedekhez kajakozni megint, lesz valami fesztival ott partival meg minden fullextra. Csak ha nagyon megaradnak a folyok akkor nem lehet rajtuk evezni bar ez asszem a kezdoturakat nem befolyasolja mert azok szabalyozott folyokon lesznek. Szoval iszok az egeszsegetekre a hetvegen tobb napon keresztul :)))))))
    Rita mielott elfelejtem, ha hazamegyek nem nagyon szagolok be a netre, kuldj legyszi priviben egy teflonszamot, az ugy egyszerubb lesz. van meg 1 honapod :))))
    puszi, szep hetveget!!
    előzmény:
    kisworoske (722)
     
  5. 2003. június 4. 21:25722.
    Szia :))
    Vizsgádhoz gratulálok! Tudsz te, ha akarsz :))

    Júliusi buli oké részemről, már alig várom, hogy végre talizzunk személyesen is. Ki gondolta volna, hogy az első próbálkozásom a nettel ilyen jól fog sikerülni? Jó helyre nyúltam nagyon :))

    A madarakkal nem vicceltem, egyszerűen rettegek a tollas szörnyektől. Egyszer a barátnőm írt egy sms-t, mert kint volt egy erdőben hétvégén, és ugye ott aztán van rikácsolás. Szóval jött az üzi, hogy egymás szavát sem hallják, úgy kiabálnak a tollas szörnyetegek. Mit mondjak, nem bántam, hogy nem voltam vele. Fura, mert úgy emlékszem, hogy kiskoromban inkább a tolltól féltem, később jött ez a "madárfóbia". (Ja, anyukám azzal próbált nyugtatni olyan 3-5 éves koromban, hogy ne féljek a tolltól, mert az van a párnában is, amin alszok. Hát persze, hogy nem akartam lefeküdni. Ütögethette nekem, hogy milyen jó puha. . . Ha nem lettem volna olyan jó gyerek, amilyen voltam, akkor éjjel biztos világgá mentem volna. . . )

    De Bencikét nagyon szeretem. Meg a békákat is. A madarakon kívül még a cicák nem tartoznak a kedvenceim közé. Egyértelműen kutya-párti vagyok. Őket imádom!!!
    előzmény:
    Ylva (721)
     
  6. 2003. június 4. 10:05721.
    Halihoooo :))) megvolt az uccso vizsgam, 5ost kaptam nagyon boldog voltam aztan meg egynek az eredmenyet kell megvarni, aztan 3 pot augusztusban. . . Megjott tegnap a repjegyem, neten rendeltem mert egy majdnem feleannyiba kerult, aztan nem jott es fel kellett oket hivni amikoris kiderult hogy egyszeruen elfelejtettek elkuldeni. . . szoval juli 8-an megyek haza akkor rogton nyilvan csalad meg ilyenek, de gondolom az utana jovo 7vegen lehetne debrecenbe partiiiii :)))
    Rita ez halal komoly a madarakkal? ilyet meg nem pipaltam, bar a rohatt galambokat en sem szeretem, foleg a nagyvarosban nem egyebkent nem zavarnak. Itt meg a siralyok olyanok, raadasul orditanak egesz este. de a siralyokat csipem. Na pusz, iszok egy kavet aztan melo. . .
    előzmény:
    kisworoske (720)
     
  7. 2003. június 3. 22:14720.
    Téged is látni :)))

    Bencike nagyon aranyos, teljesen beleszerettem. Akartam neki párocskát venni, de nem találtam a városban fehéret, márpedig Bencike fehér, tehát a párja is az lesz. Különben is olvastuk, hogy annyira nem társas lény, jól elvan magában a mókuskerékkel. Na meg velem, mert állandóan b. . . . tom, de nem bírom megállni, hogy ne fogjam.

    Papagáj ügyben rosszul vagyok, sajnos félek és irtózok a madaraktól, úgyhogy ha ide betévedne egy is, hát tuti, hogy kiájulnék. Már kiskoromban is tartottam tőlük, mostanra viszont kifejezetten rettegek. Még a galamboktól is. Vmi hülye beszokatta őket az egyik utcába, ahol sokat járok. Állandóan eteti őket, és a nyomorultak nem félnek az embertől. Mindig át kell mennem az út másik oldalára, mert egyszerűen félek tőlük. . . Ez van.

    Mondtam már: ne gályázz annyit, ÉLNI IS KELL!!! Remélem benne vagy a debreceni buliban Ylva hazatértekor :))

    Pussz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970934 (719)
     
  8. 2003. június 2. 19:17719.
    Na mégegszer nekifutok.
    Sajna a mi hétvégi kirándulásunkról lemaradtam, egyszerűen nem bírtam felkelni kora reggel:((. De legalább végre, végre kialudtam magam. A múlt héten ez teljesen luxus volt, napi három óra alvással gályáztam meg ilyesmi. So, nincs semmi különös felénk. Még a kedvesem exje is eltűnt, így teljes a langyos légkör.
    ÍRJATOK és meséljetek!!
    Pusz!
    előzmény:
    kisworoske (716)
     
  9. 2003. június 2. 19:07718.
    Rita a hörcsög biztos nagyon cuki lehet. Akartam ilyesmiket én is, de annyira kevés időm lenne rá. . . sajnálnám szegénykéket mindig magukban egy kalitkában. Közben a tesomékhoz meg berepült egy papagály, megtartjuk, így azér lesz egy kis háziállat, bár közelébe se jön egy kis hörcsögnek.
    előzmény:
    kisworoske (716)
     
  10. 2003. június 2. 18:59717.
    Sziasztok:))!

    Gyorsírás van, mert egész egyszerűen 5 percenként lefagy netünk. .
    előzmény:
    kisworoske (716)
     
  11. 2003. június 1. 22:19716.
    Alig várom, hogy megmutassam neked :))

    Vettünk neki akváriumot, meg mókuskereket. Imádja. Nagyon sajnáltam itthagyni egyedül a hétvégén Bencikét, de muszáj volt. Túlélte :)) Holnap veszek neki egy "kislányt".

    A kirándulás nekünk is jó volt, csak most totál fáradt vagyok. Holnap pedig munka. . .

    Pénteken szabin voltam, az nagyon-nagyon királyság volt.

    Tudod, már Lenin is megmondta: tanulni, tanulni, tanulni.
    De szerintem jóból is megárt a sok, nemhogy. . . .

    Sziasztok.
    előzmény:
    Ylva (715)
     
  12. 2003. május 31. 16:14715.
    marha edi lehet. Egy honap mulva majd jol megnezem! addig viseld gondjat tisztessegesen. . . en ugy szeretem a ragcsalokat :))))) tegnap voltunk evezni es nem usztam pedig nem volt konnyu folyo. Egy srac pedig 3x is uszott, szegeny. . . a tobbieknek meg mar kezdett elege lenni a mentesbol. . . most meg tanulni kell, jovo kedden vizsgazok. . . puszi, szep hetveget! (lehet hogy meg holnap benezek. . . ) azert este buli, de nem lesz sokaig, mert hat a kotelesseg az kotelesseg :(
    előzmény:
    kisworoske (714)
     
  13. 2003. május 28. 19:58714.
    Képzeljétek, ma kaptam egy édi kis aranyhörcsögöt. Tök meglepi volt, a barátomtól kaptam, tudjátok, akivel mostanában hol barátok vagyunk, hol meg fene se tudja. Szóval a névnapomra kaptam - bár az már rég elmúlt, de ez ilyen. Olyan édes!!!! De holnap vehetek neki "házikót", meg almot is. . .
    De örülök neki!!!!!!
    előzmény:
    Ylva (713)
     
  14. 2003. május 28. 13:16713.
    raktam fel kepeket a bemoldalamra, de nemsokara letorlom, asszem nem fogom sokaig birni hogy fentvannak :))))
    előzmény:
    Ylva (712)
     
  15. 2003. május 26. 10:56712.
    hat ez a bokorbaugralosdi eleg mokas. . . bar azert gondolom egy ido utan faraszto is.
    a buli az kiraly volt, nagyon jot iszogattunk, faradt is voltam masnap rendesen, mar ideje volt :)))) az eleje a helyi csodak palotajaban volt, mar ott sem voltam jozan, marha mely es tartalmas beszelgeteseket folytattam az egyik titkarnovel aki szinten nem allt a helyzet magaslatan. A jatekok viszont tok jok voltak mindent ki lehetett probalni, aztan atmentunk egy masik helyre ahol marha fini kajat kaptunk, aztan vacsi utan talaltunk egy szobat egy csomo konyakkal, es ugy gondoltuk kiszolgaljuk magunkat aztan jott egy picer es leb. tt minket. . . mert hogy a konyak a kaveba lesz. de a banda 90%-a ugy volt vele hogy hagyjuk azt a kavet :)))) aztan volt tanci meg minden. Igaz ejfel korul lectunk mert a baratnom vmi projekttel akart talalkozni egy kocsmaban de a projekt mar lelepett mire odaertunk. Kicsit kesesben voltunk. Aztan o hazament en meg talalkoztam a sajat pasimmal, olyan edi volt irt egy smst hogy siessek mar mert marhan hianyol :)))) most meg mindjart ideer "anyos". . . jon latogatoba, itt lesz egesz heten. puszi, szep hetet!
    előzmény:
    kisworoske (711)
     
  16. 2003. május 25. 22:05711.
    Elég tapintatos lehet, ahogy meglátja az utcán execskét és fejest ugrik az első bokorba :)))
    Már csak azért is, mert az ilyen nőcik radarral vannak felszerelve, és km-ekről kiszúrják a keresett egyént. Hátha meglátna már egy ilyen menekülősdit, és észbe kapna. . . Bár ahogy én a nőket ismerem, ez sovány. . . Úgy értem kicsit világosabban kellene a tudtára adni, hogy húzzon el oda. Kíváncsian várom a fejleményeket.
    Mindenestre erősen haladó tendenciát mutat kedvesed részéről, hiszen néhány hete tökre győzködött (főleg magát), hogy nem volt az olyan nagyon rossz csajszi. . . (Á, csak inkább a bozótba ugrunk drágám, ha meglátjuk :))) Nadon jó!

    Én már ilyen sokadikán nagyon nagy pénzhiányban szenvedek. Pedig még a jön a kirándulás, lejártam a szoli-bérletemet, és kinéztem egy papucsot, meg egy ruhácskát is. . . . Hogy nem lehet kéthetente fizut kapni???

    Puszi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970934 (710)
     
  17. 2003. május 25. 20:50710.
    Üdv! Hétvégétek jól telt??? Ylva bulee jó volt és még egyben is vagy?? Meséljetek:)))!

    Nekem sajna gálya a hétvégén:(((, de azért az Sti rabszolgaság letelése után elnézünk valamerre. Meg már sikeresen elköltöttem a barátom pénzét is, a sajátom után persze, így szerényebbre kell venni a formát ebben a hónapban. De legalább van új kabátom, ruhácskám, pólocskám, ingecském stb. . . bulee helyett.

    Ami meg az exnőcikét illetti. Hát a kedvesem már a sustyásban bujkál ha meglátja a környékén, vagy úgy tesz mintha nem látná és nekem is úgy kell tennem:)). Vissza kell fognom magam, ne kapjak vihogógörcsöt és ne hívjam ezentúl nyuszfinek. Igaz a barátom nézete az, hogy tapintatosnak kell lenni a nőkkel ilyen szítuban, nem szabad megbántani, majd csak észreveszi magát és leszokik róla. De azért ezt a bokros bújkálást látni kellett volna:))))
    előzmény:
    kisworoske (709)
     
  18. 2003. május 23. 16:54709.
    Ylva, ez elég veszélyesen hangzott, jó lenne ha nem történne semmi bajod!!! Vigyázz magadra, ha már ilyen "őrülségeket" művelsz. Inkább bulizz ezerrel :)))))

    Neked is jó hétvégét, pussz.
    előzmény:
    Ylva (708)
     
  19. 2003. május 23. 13:52708.
    halohoooo!! tok jot eveztem tegnap, igaz ki kellett menteni megin. merthogy jot usztam, olyan vizesesen jottem le ami hat kicsit nehezebb volt mint ami nekem megy raadasul rossz helyen voltam. na befordultam rogvest es az volt hogy elore le volt zsirozva hogyha befordulok akkor varok egy picit fejjel lefele es utana fordulok vissza ha mar nem erzem a bugyborekokat a vizben. Hat aztan azt ereztem hogy nekivagodom a falnak. de volt rajtam bukosisak ugyhogy egyaltalan nem fajt. de a fal miatt nem tudtam visszafordulni. De azert megerte marha kiraly erzes volt a vizeses tetejen egy kajakkal be is voltam sz. . va rendesen :)))) most meg mingyar tanszeki buli, hat majd meglattyuk. lehet iszunk :)))) vagyis tuti, szep hetveget mindenkinek!
    előzmény:
    kisworoske (707)
     
  20. 2003. május 21. 20:32707.
    Jaj, szegény ex. . . . Ennyire béna? Nem veszi észre magát, az elég gáz. Ha meg amatőrnek néz téged, akkor magára vessen. A kis "nyelvköszörülést" szívesen megnéztem volna :)))

    Ylva, már megint a bulizáson jár az eszed :))) Hajrá!!!

    Puszi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970934 (705)
     
  21. 2003. május 21. 14:55706.
    hehe, gyurika. . . :)))))))))
    igy vizsga utan mar egesz jol vagyok, penteken berugunk, tanszeki buli lesz ivas ezerrel. dolgozni is kene de most faradt vagyok, benyomok 1 kave+cigi parositast aztan megnezem mit tehetek a szebb jovoert :))))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970934 (705)
     
  22. 2003. május 21. 06:41705.
    Üdv mindenkinek!

    Lám-lám jól telnek napjaitok, vodka és miegymás:)))

    Nálam semmi különös, éjszakás műszak, de most van előszőr net, ismét nem müködök semmilyen számítógépes rendszer a cégnél:((.

    Ja és a barátom versenyén ismét ott lógótt az ex, ezúttal az én nyakamon. . . "megvárom Gy-kát a célnál", mármint az én barátomat Ő:)). A többi csajszival a pályaszélén, elláttogattunk a helyi bűfébe, szomjasak lettünk mi is:)), igen vidám lett a hangulat, nem fogták vissza magukat, "savanyú a szőllő" feliáltással jókat vihogtak az exen, aki mindezt hősiesen nyelte. A barátom meg úgy rüheli, hogy köszönni se hajlandó neki. Azt hiszem a múltkori szövege csak azért volt, hogy jobb színben tüntesse fel az exét, mert már cikinek tartja, hogy volt és azt is hogy ott lóg rajta. Fura egy kis nő az biztos, eszembe se jutna a volt pasimon és az új nőjén lógni, vagy rájuk ragadni ilyen szinten, főleg ha már tudom, hogy semmi esélyem nem lenne nála, ráadásul már félév is eltelt a The End felírat után.

    Pusz!
    előzmény:
    kisworoske (704)
     
  23. 2003. május 19. 20:29704.
    Szia!!!

    Hát én nagyon kiütöttem magam. Rég volt ilyen, de ez van. Máskor mindig tudom, mi az elég, valahogy olyankor nem is bírok többet inni. Most meg, miután lent és később fent is bőgtem (de égő :(() még kértem egy italt, amiben megint csak rendesen volt alkohol. Curasso (ezt lehet, rosszul írtam, de tudjátok :)), meg vodka is.

    Anyukám meg nem csinált gulyáslevest, nagyon rosszul esett, de tökfőzelék volt, az viszont jól esett :))

    A tanulás miatt nem sajnállak, sőt, inkább irigykednem kéne, hogy lám, így is lehet. Itthonról "elszakadva", idegen nyelven tanulni. Ezzel szemben én csak tespedek, és nem fejlesztem az eszemet. (Lehet, hogy már el is ittam. . . . )

    És már nagyon várom, hogy gyere haza, akkora, de aaaakkkoooraaa bulit rendezünk, hogy csak na.

    Puszi.
    előzmény:
    Ylva (703)
     
  24. 2003. május 18. 10:19703.
    :))))))))) jol van latom nem hanyagoltad az alkoholt penteken. En sem, mar nagyon ideje volt, de tulzottan nem voltam berugva csak azert na :)) grilleztunk egy kicsit aztan befigyelt egy uveg bor, aztan a baratom kapott egyszer egy uveg kalhuat es tejjel bemixeltuk es a vegen attol rugtunk be. Na jo, a bor is dolgozott. De nem voltam masnapos tegnap. es a kocsi is megjavitodott. meg megneztuk a felvonulast (egyet a sokbol, egesz nap felvonulnak) nemzeti unnep volt tegnap, azon rohogtunk hogy sehol mashol nincs ilyen hogy egy egesz orszag unneplobe oltozik es zaszlokkal felszerelkezve felvonul. szabad akaratbol marha boldogan :)))) most meg tanulas ezerrel, tessek sajnalni :))) (na jo nehogy sajnaljatok)
    . . . en is anyukamat akarom, meg a toltott kaposztajat :))) pedig nem is vagyok masnapos.
    előzmény:
    kisworoske (702)
     
  25. 2003. május 17. 11:25702.
    Sziasztok!

    Hát megint alaposan benyomtunk, de most azt hiszem én voltam a legjobban. . . Most aztán kivagyok, mert ráadásul ki se tudtam pihenni magam, felébredem 9-kor (fél ötkor feküdtem le) és nem bírtam visszaaludni.

    Tegnap az összes tányért, poharat itt hagytuk szanaszét, és ma mire felkeltem el volt mosogatva, ki volt ganézva. Itt aludt egy barátnőm, és ő csinálta. Hát egy angyal!!!! Már fel is hívtam, megköszöntem.

    És ma hazamegyünk az anyukámhoz, már szóltam neki, hogy valahogy megkívántam a gulyáslevest. . . (Régebben ilyenkor mindig töltött káposztát ettem savanyú uborkával. ) Ja, és töltött káposztát is csinált, hogy hogy érzett rá?

    Különben a barátommal megint összevesztünk, vagy már nem is tudom. Lényeg, hogy abban a halál mátyós állapotban felhívtam, és nem tudott értünk jönni. Ezen aztán úgy kibuktam, hogy fél órát bőgtem lent, a kb. 5 fokos hidegben egy szál topban. Dolgozott bennem az alkohol keményen. Ma meg még nem beszéltünk, de már nem is nagyon fogunk, mert ilyen sebesült állapotomban most anyukámra vágyom, és hazamegyünk.

    Jaj, befejezem, mert már azt se tudom mit írok. (Ez még nem másnaposság. . . . )

    Puszika.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top