Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bulizos csajszik társasága

Arwenke
Létrehozva: 2003. január 25. 15:42
Van egy ihletem: Alakítsuk meg a nagyszájú, bulizos stílusú csajszik klubbját az interneten!!! Akik nem rejtik véka alá a véleményüket, bármilyen témában öszinték és nyíltak tudnak maradni. Pletyiiii is jöhet 1000-L. Beszéljük ki a FICKÓKAT is!!Akár élőben is. . .
Ki benne van írjon egy pár sort/szót, vagy küldjön jelet:))!!
  1. 2003. május 16. 16:50701.
    Hajaj, hogy jó, már aliiiiiig várom!!!!!
    Ma este mi is bulizunk, ígyhát mindenkinek jó hétvégét.
    Puszi, Rita.
    előzmény:
    Ylva (700)
     
  2. 2003. május 16. 11:40700.
    jobbulast neked! a friss levego tuti jot tesz.
    JAAAAA, majdelfelejtettem: juli 8-an szall le a gepem ferihegyen utana a napokban vmi bulit Debrecenben ahogy arrol szo volt. Sok tekilaval :)))))))) na? nem csak virtualisan kellene inni :))) Arwenke vmi szabiszerut az egyik nap nem tudsz szervezni es akkor csapnank egy ereszdelahajamat! :)))) Rita, neked gondolom jo a hetvege. . . :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970934 (697)
     
  3. 2003. május 16. 11:37699.
    sziasztok! Szia Arwenke!!! haaaat azert annyira nem szupi, egyebkent mar most akarna hogy koltozzek oda de nem fog menni, asszem. de edes volt mondta hogy igen az a gaz hogy nyarra el fog utazni, (ezt en is tudom, ugyhogy most nem sok ertelme van kerot nezni) de azert tegnap este hosszan nezte a faliujsagon az alberlethirdeteseket. . . raadasul el akartunk utazni a hetvegere, csak ketten hogy ne b. gasson senki, meg egy kicsit evezgetni erre tegnap lerohadt a kocsi :( vagyis a fekpofat ki kell cserelni es van egy csavar amit nem lehet megmozditani. . . szerviz lesz a vege meg az, hogy nem tudunk elutazni :(( eskuszom berugok este :))) igen, este buli, nemzeti berugas van hatalmas buli a diakreszen. tabortuzzel mindennel :)))) iszok az egeszsegetekre!! puszi
    előzmény:
    kisworoske (698)
     
  4. 2003. május 15. 23:28698.
    VÉÉÉGREEEE!!! Sziasztok!

    Ylva, egyelőre dolog szupi - nem? A többi majd jön magától meglátod. Először egy ott alvás, majd egy fogkefe, egy-két fehérnemű. . . Aztán ha nem leszel ott, úgy fog hiányolni, hogy ő maga akarja majd, hogy oda költözz. Addig meg csak szokjátok egymást, mert ismered a mondást: lakva ismeri meg a másikat az ember.
    Nálunk az összebútorozás úgy ment, hogy én már albérletben laktam, aztán neki is lett munkája a városban, és be kellett költöznie. És a lány, akivel osztoztam a szobán, pont elköltözött. A párom meg be. Négyen laktunk 54 m2-es lakásban. A másik két lánnyal a mai napig barátok vagyunk, holnap is talizunk, pedig ennek már idestova 5 éve. Egy évet húztunk le együtt, de jó volt. Aztán eladták a lakást, és tovább kellett mennünk. Akkor viszont már csak ketten mentünk együtt.

    Arwenke, igazán örülök neked :))
    Gyógyulj meg mielőbb, és írjál majd sokat a hétvégén.

    Puszi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970934 (697)
     
  5. 2003. május 15. 20:49697.
    Sziasztok!

    Ylva, azért örülök, hogy átmenetileg megoldodott a dolog. A kecske is megmaradt meg a káposzta is:)))))

    Hétvégi progik?? Meséljetek:))

    Sajna épp náthakorsággal küzdök, hétvégén meg éjszakai gálya lesz. Nappal azért írány Csillebérc, mégha félig alva is de kiruccanunk a zöldbe egy kis piknikre meg sétára a társasággal.

    Fickómmal rendeztem a sorokat, így végül is minden oksi.

    Pusz!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2003. május 15. 09:33696.
    :))))) mar sokkal jobb kedvem van. irtam egy emilt tegnap a pasinak hogy ugyan fogja mar fel hogy most jobb ha hanyagolja a lakasomat kulonben irgumburgum, most ugy nez ki erti, gyorsan csinalt is egy nagy szivacsagyat a szobajaban a padlon :)))) en egyebkent is jobban szeretek szivacson aludni mint agyban (es csendesebb is, hihi) vegleges megoldas nincsen de most egyenlore igy. . .
    haaat, nem tudom te hogy voltal vele, megertem ha most hirtelen azt mondana koltozzunk ossze en is megijednek. . . nem is kicsit :)))
    előzmény:
    kisworoske (695)
     
  7. 2003. május 14. 22:34695.
    Akkor másik ötlet. Te nem mehetsz a pasihoz???? Mármint nem lakni, hanem úgy időnként . . khm. . . , mondjuk ott aludni.
    Különben tényleg elég gáz.
    De lehet, hogy még túl korai lenne szerinte.
    Miért van az, hogy a nagyon jó, sosem tarthat sokáig???
    előzmény:
    Ylva (694)
     
  8. 2003. május 14. 09:51694.
    ja lehet a pasi nem szimpi nekik. . . na mindegy most eppen gaz van nem tom mi legyen, az van hogy a pasinak a honap vegen lejar a szerzodese es fogalma nincs mi lesz, a nyaron nyaralni fog, aztan meg nem tudja. szoval ezert en most nem is nagyon merek egyutt ujat. (na jo ha akarna meg tudna gyozni csak ez eddig meg nem tortent meg, sot nem erzem at hogy annyira piszokul mellettem allna es ez gaz. . . ) en meg nem akarok elkoltozni mert ilyet ennyi penzert tuti nem talalok ezt mar tobbsoron megmondtak a haverok.
    előzmény:
    kisworoske (693)
     
  9. 2003. május 13. 19:23693.
    Mármint pasit keress másikat :)))

    Na, jó csak próbáltam viccelni.

    Miért nem kerestek együtt másik lakást?
    előzmény:
    Ylva (692)
     
  10. 2003. május 13. 09:17692.
    el vagyok kenodve marhan. az van hogy tegnap kozoltek a felberloim hogy ha tovabbra is azt szeretnem hogy a baratom velem lakjon akkor keressek mast. pedig csak ott aludt. . . mostaztan meg aludhattam egyedul es ez igy is lesz most mar :(
    remelem sikerul nektek valami jo bulit kifogni
    előzmény:
    kisworoske (691)
     
  11. 2003. május 12. 20:43691.
    Szia :))

    Pénteken mi is nagy bulizást szervezünk, valszeg sikerül majd alaposan benyomni.

    A hétvégém végül NAGYON NAGYON JÓL SIKERÜLT.

    Gondolom sátorozás pótolva lesz, nem?

    Puszika.
    előzmény:
    Ylva (690)
     
  12. 2003. május 12. 09:23690.
    haliho. nem volt satorozas a hetvegen de nem baj. szombaton jot soppingoltam tegnap meg eveztunk. 2 folyon is egy nap. a vege fele ugy ereztem hogy lassan eleg :))) nagy berugas sem volt, de azt most hetvegere tartogatjuk, pentek este ugyanis nemzeti berugas van a szombati nemzeti unnep oromere :))))) most valami nagyszabasu bulit kell keresni. . . addig is :)) milyen volt a hetvege? nagyon azert nem volt uncsi, ugye? puszi
    előzmény:
    kisworoske (689)
     
  13. 2003. május 11. 12:43689.
    Hol vagytok csajszik?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2003. május 9. 19:46688.
    Már megint sátorozni mész. . . .
    És haza mikor fogsz jönni????? Mi most jók leszünk, és nem bulizunk, nem iszunk. Én holnap főzök, aztán meg. . . Remélem nem unom szét az agyam. Neked jó, mit jó, szuper hétvégét és jelentkezz!!!
    Puszi.
    előzmény:
    Ylva (687)
     
  15. 2003. május 9. 14:32687.
    haliho :))) este kocsmazas, ugy hianyzik mint a viz a sivatagban. :))))) jo lesz mar lassan megart a sok sport. meg az egeszseges eletmod. hetvegen meg lehet hogy elmegyunk satorozni megint. ti mit csinaltok? marmint a 7vegen? puszi
    előzmény:
    kisworoske (686)
     
  16. 2003. május 7. 07:24686.
    Hellóka!

    Most rohanok, mert ma még dolgoznom is kell, de mindenképpen jelezni akartam: örülök, hogy itt vagy :))

    Majd jövök!!!!!

    Puszi, Rita.
    előzmény:
    Ylva (685)
     
  17. 2003. május 6. 11:27685.
    halihoooo :)))) elek csak a rohatt vizsga. . . asszem ujrajatszik. na mindegy majdcsak kiderul egyszer. ha masnem akkor repeta. . . mert ollyan jooooo :))))) most van 1 kis levego, tegnap eveztem is 1 picit, besegitettem egy tanfolyamba, marha jo volt, mindenki marha erdeklodo, ugyes okos volt. Tenyleg ugyik voltak. Rita, orulok hogy jol telt a 7veged, asszem ram is ramferne mar egy kiados berugas, jaj a majus az olyan itt, tobb "allami" berugos nap van. Gondoljatok hogy mennyire el vagyok kenodve ;))))))) kezdjuk is penteken, mert jon a fizetes :)))))) puszi, irjatok!
    előzmény:
    kisworoske (682)
     
  18. 2003. május 6. 01:34684.
    nezegetesben nem sok racio van.
    előzmény:
    FacérPasi (683)
     
  19. 2003. május 6. 00:45683.
    Egy ilyen bulit én is megnéznék :-)
    előzmény:
    Boncida3 (681)
     
  20. 2003. május 5. 19:06682.
    Sziasztok csajok!

    Hová tűnt mindenki? Gyertek vissza :))))

    Vasárnapi buli tök jó volt!!! Ma reggel tejjel és jégkrémmel indítottam, de remekül is vagyok. Ittunk rendesen. Kicsit kipörögtük magunkat.

    Ma is remek napom :)))))))) volt, rám fért már.

    Várlak benneteket, puszika.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2003. május 3. 16:13681.
    Sziasztok Lányok!

    Egy olyan bulit szeretnék szervezni(ha összejön, akkor havi rendszerességgel), ahol kizárólag lányok vannak jelen(és nem csak beszélgetni gyűlnénk össze. . . ). Ha érdekel az ötlet, akkor kérlek küldj egy e-mailt a címemre : boncida3@freemail. hu. Ha tudsz, akkor mellékelj egy fotót is magadról, de persze ez nem feltétlenül szükséges.
    Köszi. Puszi.
    Bonci
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2003. május 2. 22:06680.
    Halihó!

    Hát a bulizás vasárnap lesz, már megy a szervezés, remélem jól fog sikerülni. Mert eddigi tapasztalataim alapján az előre tervezett bulik nem mindig váltják be a hozzájuk fűzött reményeket, ellenben a spontán bulikkal. De majd iszunk rogyásig :)) Ez tuti biztos, három szülinapot ünneplünk, úgyhogy ha tetszik, ha nem ez bizony a piálásról fog szólni.
    A pasit meg csak finoman szabad kirugdosni, és hát néha muszáj, mert úgy tényleg nem lehet tanulni. Illetve lehet, de valszeg nem olyan tanulásra van most szükséged :))
    Szerda este különben vendégek voltak nálunk, akkor két szülinapot, helyesebben akkor is hármat ünnepeltünk, és a végén elmentünk egy bulizásra, de a hely elég gáz - szerintem. De legalább a barátommal voltam addig is. És végül is jól éreztük magunkat, csak a hely akusztikája elég vacak volt, mondhatni minuszban lehetett mérni, így a zenéket nem nagyon bírtuk felismerni. Úgy meg igazán nehéz táncikálni, ha gőzöd nincs mire nyomod :))
    MÁr megint kaptam egy kósza igéretet esti taliról, de hát tegnapra is volt, és az sem jögg be :(((
    Úgy néz ki, hogy végre meggyógyultam, épp ideje volt már. De ehhez kellett egy oltári nagy izzadás :))))
    Puszi.
    előzmény:
    Ylva (679)
     
  23. 2003. május 2. 09:58679.
    jolvan. . . bulizz jot, sokat, es erezd magad jol a 7vegen! Ja, ez mindenkire vonatkozik!! Asszem lassan benyomok 1 kavet aztan nekiallok tanulgatni, fuj de nincs kedvem. Tegnap a pasit is kidobtam otthonrol, hat nemigaz nem lehet kirobbantani a lakasbol csak ha megyek vele :)))))) nagyon edi am. de tegnap tenyleg ki kellett hajitani mert nem birok tanulni ha jelen van. Tul nagy a kisertes :))))) nagyon erik mar egy buli es egy istenes berugas. . . asszem hetfon meginkabb igy fogom gondolni :))) puszi y
    előzmény:
    kisworoske (678)
     
  24. 2003. Április 30. 20:08678.
    Sziasztok!!!

    Köszönöm :))

    Örömmel látom, hogy újra bővülgetünk :)))

    A szolis-sztori elég húzósra sikeredett, így is mindig attól rettegek, hogy egyszer bent ragadok, hát most triplán fogok izgulni.

    Program még nem sok van. Az tuti, hogy vasárnap megyünk bulizni, úgyhogy én hétfőn nem megyek dolgozni. Fene fog mégegyszer olyan másnapos fejjel bemenni, múltkori nagyon elég volt. Majd' belepusztultam, ráadásul undokoskodtam is a szerencsétlen ügyfelekkel. . . Szóval, most kihagyom a hétfői munkanapot.

    És Ylva, fogok rád gondolni hétfőn. . . (Muszáj egy kicsit gonoszkodnom veled, mert neked mindig sokkal-sokkal több szüneted van, és olyankor megesz az irigység. . . )

    Különben még jövök a hétvégén, hátha történik valami érdekes és jó dolog velem :)))

    Addis is puszika, Rita.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970934 (675)
     
  25. 2003. Április 30. 16:42677.
    haliii :))))
    mostan eppen egy jegyzokonyvet irunk a csajokkal, ma van a leadasi hatarido, aztan meg tanulas 1000L merthogy hetfon vizsga, es kozom sincs az anyaghoz (arrol nem is beszelve h az egyik konyvet csak kb-ra ertem. . . ) szoval a hetvege uncsi lesz, hetfotol jobb lesz a sorom :)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_428724 (676)
     

Címlap

top