Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bulizos csajszik társasága

Arwenke
Létrehozva: 2003. január 25. 15:42
Van egy ihletem: Alakítsuk meg a nagyszájú, bulizos stílusú csajszik klubbját az interneten!!! Akik nem rejtik véka alá a véleményüket, bármilyen témában öszinték és nyíltak tudnak maradni. Pletyiiii is jöhet 1000-L. Beszéljük ki a FICKÓKAT is!!Akár élőben is. . .
Ki benne van írjon egy pár sort/szót, vagy küldjön jelet:))!!
  1. 2003. Április 3. 19:21601.
    Haaalihóóó, hol vagytok?????
    Páromnak remek ötlete támadt, azt mondta kérdezzem meg van-e webkamerátok.
    Így hát megkérdezem, van?
    Végre csütörtök este van, hogy telik az idő. . .
    Na, holnap jelentkezem, írjon ám, aki tud!
    Puszika :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970934 (600)
     
  2. 2003. Április 2. 21:05600.
    Ni, április tréfák tömege. . . Közben atomokban vagyok, mert szétszedtek a gályahelyemen. . . . a fene, hogy itt senki se viccelődik:(((

    Na mindegy, ma elmászok palacsintázni Ste, egy kis hizókúra címén. Hétvégére nagy buleekat és kikapcsot Nektek!!! Nem leszek netközelben én se:)))) Vasárnap írány a Budai hegység piknik-borséta címén, szombat este pedig az esti láz címmel. .
    Ami a transz show-t illeti, ez most nem volt az igazi, rosszul táncoltak a "hölgyek", a hastáncféleségük kimondottan pocsékra sikeredett.

    Ylva, akkor most már csak a svéd van terítéken feléd??
    előzmény:
    kisworoske (599)
     
  3. 2003. Április 2. 19:23599.
    Szia Ylva!!
    Haragról szó sincs, szerintem attól pörögtem be legjobban, hogy nem jutott eszembe a szó, persze még azóta se :)) Mondom nektek, így a 26-hoz közeledve egyre hülyébb vagyok. . .
    A transzi műsort komolyan mondod???? Örülnék, ha igen.
    Engem tegnap senki sem vert át, leszámítva a főnökömet, aki nem adta a fizumat :)) Na, persze véletlen volt, de én is elfelejtettem. Mindegy, addig sem költöttem :))
    Olyan jó, hogy szerda este van. Még egy nap, és itt a hétvége. Ugye a péntek már annak számít:)))
    Puszi, Rita.
    előzmény:
    Ylva (598)
     
  4. 2003. Április 2. 09:11598.
    jaj ne haraguggyatok ha nem lettem volna egyertelmu, tegnap az aprilisi trefakrol volt szo. Es az adohatralek is az volt. nem lattatok a szeles mosolyt rogton utana? :)) de azt mar az elejen nem vettem be. A sveddel meg egy olyat szivtunk be hogy latott kite-ot eleg olcson es kerdezte hogy akarom-e. Biztos gondolta h akkor majd mehetunk egyutt. mondtam neki h deritse ki hogy pontosan mirol van szo. . . Na de aki elvileg "arulta" a cuccot, az nem tudott az egeszrol mert a haverjai szivattak csak be. Na ez volt az egyetlen amit beszivtam tegnap. :)))) de jot rohogtem.
    homiparti. . . hiiihiii :)))) a transzi showhal megvarni engem is :) puszi
    előzmény:
    kisworoske (597)
     
  5. 2003. Április 1. 20:58597.
    Szia :))
    Letelt a szabid, te szegény. . . . Remélem, hogy hamarosan ha szabin leszel, ellátogatsz Debrecenbe. . . És akkor itt is bulizhatnánk, olyat, de olyat!!!
    Hozhatod a pasidat is, ha akarod.
    Én a nyáron mindenképpen elmegyek egy ilyen "transzi-show"-ra, mert már hallottam róla, és az jónak tűnt. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970934 (596)
     
  6. 2003. Április 1. 19:37596.
    Ylva, most akkor be kell fizetned az adóhátralékod:(((?? Meg a svédnek is??

    A szombati bulee nem sikerült túl jól nálunk a hely maga jó lett volna, de a társaság. . . a fickómmal össze is vitáztunk, mert minek olyan helyen ücsörögni ahol nem érzi senki jól magát a mi társaságunkból. Mindenesetre legközelebb kihagyjuk. . . . .
    Bezzeg a pénteki. . .
    HIHI. a csajszik véletlenül egy homipartyra foglaltak asztalt. . megnézhettük élőben milyen ha két fiú vagy két lány szereti egymást. . . a zene az pocsék volt, mert transzfesztiták táncoltak a szinpadon és nekik a régi elavult dizsi slágerek mennek. . . nem bírtuk soká, átugrottunk az egyik Pub-ba, na ott aztán reggelig ment a mulatás:)).
    előzmény:
    Ylva (594)
     
  7. 2003. Április 1. 19:08595.
    Ylvaaa, mindig olyan nagyon annyira izé vagy!! Fenébe, nem jut eszembe a szó :)) Úgy látszik, totál agyi leépülés van nálam :( Szóval azt akartam írni, hogy ne célozgass, mert én nem értem :))) Teljesen magamba vagyok roskadva, úgyhogy légysziiii megírni, hogy mit szívtatok meg???!!!
    Puszika.
    Ha eszembe jut a szó, megírom. . . .
    előzmény:
    Ylva (594)
     
  8. 2003. Április 1. 17:18594.
    be kell vallanom egyet sikerult kozosen beszivnunk a sveddel, de o szivta a nagyobbat :))))))) en viszont marha jot rohogtem :)))
    előzmény:
    Ylva (593)
     
  9. 2003. Április 1. 17:06593.
    na hat azert ennyire csak nem rossz a helyzet? feludules dolgozni menni. . . en meg nem vagyok kepes tenni semmit :( na mindegy holnaptol dolgozok! ööö, asszem :) Kreativek ezek a norvegok ha aprilisi trefarol van szo. Kiszamoltak pl hogy kb 2 millio forintnyi adohatralekom van, meg ilyenek :))) valahogy ma immunis vagyok :) lassan megyek is belefaradtam a "rengeteg" munkaba. . . puszi y
    előzmény:
    kisworoske (592)
     
  10. 2003. március 31. 20:38592.
    Szia Ylva!
    A hétvége az elég vacak volt, (na jó, volt bene kis jó), úgyhogy kész felüdülés volt ma dolgozni menni. Aztán munka után összejött a trió, (Ákos, Ildi, én) és egy nagy sütievés, kevés gin-ivás után hazajöttem.
    De mitől vagyok hullafáradt?
    Milyen az a ráérős csajozás????
    előzmény:
    Ylva (591)
     
  11. 2003. március 31. 09:45591.
    Sziasztok. Bizonyisten mondom utoljara 16 evesen voltam hasonlo buliban :))) de marha jot szorakoztam de hogy hogy lehet ennyire raerosen csajozni??? na mindegy regen nem volt mar ilyenbe reszem. Aztan persze en is visszavettem a 16 eves szinvonalra (hehe majd' 10 evet letagadok) mert nekem fogalmam sincs hogy az ilyen pasikkal mit kell csinalni. Marmint a normal es a nagyszaju az megy, na de aki. . . aaaaaaah. :)))))) hogy telt a hetvege?
    előzmény:
    kisworoske (590)
     
  12. 2003. március 29. 19:41590.
    Az éjszakai munka nem leányálom, de most ez van. Korábban volt "rendes" munkahelye, ahol reggel 4-5-től éjjelig dolgozott, mert árut szálított az ország kül. pontjaira. Volt, hogy éjjel hazajött, és másnap hajnalban megint mehetett. . . Mondjuk párszor elmentem vele (Bp, Kecskemét, Szeged, stb. ), akkor egész nap együtt voltunk, és tök jó volt. Iszonyú jól vezet, a világ végére is elmennék vele. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970934 (589)
     
  13. 2003. március 29. 19:13589.
    éjszakai munka. . . BRRR

    Néha olyan jól esik ha időmilliomos az Mber lány. És hát takarítani is kell néha:((( sajna.
    Most legalább egy darabig nem kell takarítanod! És van egy nyugis délutánod:))).
    előzmény:
    kisworoske (588)
     
  14. 2003. március 29. 18:05588.
    Amúgy én is fáradt vagyok. Úgy volt, hogy éjjel elmegyek dolgozni a barátommal, (nem a párom, hanem a legjobb barátom, akit nemrég majdnem elveszítettem, tudjátok. . . ), és éjfél körül elaludtam. 4. 45-kor megriadtam, hogy már világosodik, mi a fene van? Nem hívtam fel, tudom, hogy olyankor van egy kis ideje pihenni, de reggel fél nyolcnál nem bírtam tovább aludni :(( Később hívott, hogy vmi ellenőrzést kapott a nyakába, így még rámszólni se tudott, hogy aludjak nyugodtan. Az ebédet már tegnap megfőztem, de mivel időmilliomos lettem ma, hát jól kitakarítottam.
    Látjátok, minden rosszban van vmi jó :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970934 (586)
     
  15. 2003. március 29. 17:38587.
    Szia :))
    Bulizni mindig kell, mert mindig jó!!! Főleg egy-egy igazán jól sikerült muri után, az ember még ha fáradt is, de nagyon feldobott tud lenni :))
    Még mindig úgy néz ki, hogy én este iszogatni fogok, de hát majd kiderül.
    Sajnállak, hogy ma is dolgoznod kell!!! De nagyon örülök, hogy legalább itt vagy velünk :)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970934 (586)
     
  16. 2003. március 29. 17:06586.
    Mosolygos hétvégét Nektek!!

    Lám nekem sose volt jó tanárom. . . utálok is tanulni. Tök jó ha van olyan tancsi aki megfogja az embert szellemileg, vagy az egyénisége, vagy a kisugárzása miatt:)))

    Kicsit kókadt vagyok ma. . . tegnap/ma hajnalig buleeztunk csajszikkal:)). Most gálya, aztán meg Ste megyek a barátomékkal szintén bulee. Holnap aszem aktív pihi lesz. De kellett már a tombolás, a teljes kikapcs, teljesen más a közérzet így:))))
    előzmény:
    kisworoske (585)
     
  17. 2003. március 29. 15:02585.
    Nekem szakközépben volt egy nagyon jó fej tanárom, kanadai srác volt, derékig érő hajjal, és hasig érő szakállal, Lenon szemüvegben. . . Ő volt az iskola különce, de aki ismerte, imádta :)) Nekünk angolt tanított, de mivel senki sem érettségizett nyelvből :(( - kötelezővé kellett volna tenni! -, inkább mi tanítottuk őt magyarul. Hát neki voltak jó sztoriai, és az egész srác különleges volt. Ez 1994. körül volt, és hát akkor egy vidéki suliban nagymenőnek számított Steve. Mindaz, hogy kanadából jött, egy világcsavargó volt akkoriban nagyon vonzó volt nekünk. Mai ésszel már totál más dolgokról beszélgetnék vele, de hát milyen az ember 16-17 évesen?!
    előzmény:
    Ylva (584)
     
  18. 2003. március 29. 13:19584.
    koszi :)) Neked meg jo ivaszatot! Hat ezt a profot imadom! Engem sajna nem tanit, de ha itt van mindig el kell (sajnos ;))) menni vele inni. Meselt az elettarsarol, hat az is hasonlo kaliber, sajnos o nem jon sosem. . .
    előzmény:
    kisworoske (583)
     
  19. 2003. március 29. 13:10583.
    Hú, egy ilyen prof. mindig jól jön, nem? Öröm hallani, hogy nem csak begyepesedett, alkesz "tudósok" vannak, hanem normálisak is :)) Tutira jó fej lehet, ennyiből is.
    Én ma nem bulizok, de elvileg átmegyek ahhoz a barátomékhoz, és ott lesz egy tivornya-party. Semmi különös, csak pia dögivel. . . Majd meglátjuk. . .
    Ma tök korán ébredtem (fél nyolckor), a guta majd' megütött, de nem bírtam visszaaludni. . Majd holnap :))
    Neked jó bulizást estére!!!! (És persze jó pasizást is :)))
    előzmény:
    Ylva (582)
     
  20. 2003. március 29. 12:35582.
    Tygriss, hianyozni fox :( azert probalj meg irni, neha neha. . . hogy tudjuk mi van veled. . . Erezd jol magad az uj munkahelyen es ird meg, milyen (melo, banda, stb :)))
    Rita: en is imadom a toltott kaposztat, bar eros gyomorrontas eseten nem ajanlott ;))) Bulikkal mi van? En voltam sorozni tegnap, nagyon jo volt jott egy angol prof, aki kb felevente beesik tart nehany orat es bulizik ezerrel. Van vagy 50 eves de akkora arc :)))) tegnap mar du 5-kor elkezdett inni a vizeromu laborban, aztan este folytatta. Es van olyan szovege. . . :))) Egyeske is volt, bar nelkule meglettem volna tegnap este, na mindegy nem volt egyebkent gaz. Es az egyik haverom meghivott minket eloivaszatra a mai koncert elott, nem tom odaerunk-e ketteske hegyet maszik eppen, ajanlom neki hogy idoben visszaerjen, hogy legyen ido benyomni :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360977 (580)
     
  21. 2003. március 29. 10:39581.
    Szia Tygriss.
    Remélem még ma el tudod olvasni, hiányozni fogsz nekünk, de várunk vissza :)) Az új munkahelyedről írhattál volna valamivel többet is, de remélem, hogy ott jól fogod magad érezni. Szóval sok sikert, és igyekezz hozzánk, legalább néha benézni :)
    Puszi, Rita.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360977 (580)
     
  22. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. március 29. 09:12580.
    Sziasztok Lányok. .
    Nagyon régen voltam már.
    Kirsza hazament Debrecenből, de többet nem találkoztam vele sajnos.
    Azt sem tudom mikor ment haza. . . .
    De biztos fog majd jelentkezni.
    :)

    Az a helyzet hogy új melóhelyem lesz, és ott egyelőre nem tudok majd netezni, lehet hosszú hetekig.
    (Bár az egyik cimborámnak van és majd tőle írok néha)

    Szóval egy darabig nem igen jövök. :(

    Mindekit soxor csókolok. Legyetek nagyon jók és bulizzatok nagyon sokat. :)

    Ha kirsza visszakapja Jenőt a gépet jön majd Ő is. . . .
    Mondjátok meg neki puszilom. . . .

    Még1X pus-pus. . .

    Üdvözlettel: Tygriss
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2003. március 28. 21:52579.
    Sziasztok!
    Nekünk is van egy jópofa tf-on sztorink. Mi hárman vagyunk nagyon jó barátok, Ildi, Ákos, meg én. Szóval tavaly nyáron egy éjjel arra ébredtem, hogy kezemben a tf, és világít a kijelző, tehát vmi történt. De vissza is aludtam. Másnap reggel mondja Ildi, hogy azt álmodta, kapott Ákitól egy sms-t, majd felhívott engem. . . Az történt, hogy én kaptam egy sms-t Ákitól, de Ildi abban a pillanatban hívott, csak kinyomtam egyből, tudat alatt. Szóval jól működő trió a miénk. . . (Ildi is arra tért magához, hogy kezében a telcsi, és világít a kijelzője, de gőze sem volt, miért :))
    Ezt a vírust jól elkaptuk, bár én már túl vagyok rajta, ma este már töltött kápit ettem, úgyhogy most nem vagyok tökéletes. Pedig 3 napja totál light kaján élek, erre ma annyira megkívántam a kápit, hogy ettem belőle. . . Lehet, kár volt :((
    Hétvégére semmi program nincs, de a holnapi ebéd biztos, ami biztos alapon készen van :) (Éjjel lehet elmegyek azzal a barátommal doglozni, attól függ, hogy lesz a párom. . . )
    Nektek minden jót!!!!
    Hol vannak a többiek?????
    előzmény:
    Ylva (578)
     
  24. 2003. március 28. 09:24578.
    Sziasztok! Igen, Rita, van ilyen virus, en eddig egyszer kaptam el, kb 2 eve az borzaszto volt, itt is van meg otthon is meg mindenutt. . . :( a pozitivum benne, hogy 1-2 napnal nem tart tovabb, viszont ha ugy erzed meggyogyultal meg 2 napig fertozo vagy.
    A hetvegi program az meg csak korvonalazodni latszik, ma este ivas a kollegakkal, holnap meg lesz egy koncert, amire nem kene elfelejteni megvenni a jegyeket :)) lehet hogy most sok sportolas nem lesz. . . ja es kicsi melo is lesz, megigertem a csajoknak hogy befejezem a jegyzokonyvreszem irasat. . .
    A teflont en mindig kikapcsolom ha alszok, akkor ne zavarjon senki, ugysincs kedvem felkelni :))) Viszont van egy haverom aki ejjel kapott egy smst es meg is valaszolta ugy hogy nem ebredt fel, aztan masnap fogalma sem volt az egeszrol :))))))) mi lesz a hetvegi program csajok?
    előzmény:
    kisworoske (577)
     
  25. 2003. március 27. 20:20577.
    Sziasztok!
    Na, túléltem a tegnapot. . . Bár még ma is volt hőemelkedésem :(( Ráadásul most meg a párom produkál ugyanolyan tüneteket, mint én tegnapelőtt. . . Lehet, nem is gyomorrontás, hanem valami vírus kapott el bennünket?!
    Tegnapi bulizást lemondtam, úgyhogy a cimborámnál tartották a többiek, alaposan benyomtak. . Hát nekem nem nem hiányzott. Tegnap csak háztartási kekszet ettem, piára meg gondolni se mertem.
    Ylva, mit csinálsz a hétvégén???
    Arwenke, egyszer engem is felhívtak éjnek évadján a haverjaim, hogy a rendőrségen ülnek. Totál megijedtem, azt hittem elütöttek vkit. De kiderült, hogy az egyik részegen vezetett. Hááát, finoman szólva a fenébe küldtem őket. . .
    (De azért éjjel is be vagyok kapcsolva :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970934 (576)
     

Címlap

top