Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Jégkorong

Edudus
Létrehozva: 2006. február 2. 18:10

Sziasztok!

Tudom, hogy nem egy nőies sportág, de én nagyon szeretem! (És nem csak a fiúk miatt.. ) Gyertek, beszélgessünk! Ki szereti, ki kinek szurkol? Szoktatok meccsre járni?? Remélem azért akad valaki...

Én részemről a fvári Alba Volán FeVitának szurkolok nagyon! 

  1. 2009. Április 8. 14:23226.

    Az első üzenetedet kicsit érdekesnek tartottam, köszi, h javítottál:). És mi a szándékuk ezzel az akcióval?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_996369 (225)
    2009-04-08  14:19
  2. Torolt_felhasznalo_996369
    Torolt_felhasznalo_996369
    2009. Április 8. 14:19225.
    Akarom mondani fagyasztva
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_996369 (224)
    2009-04-08  14:10
  3. Torolt_felhasznalo_996369
    Torolt_felhasznalo_996369
    2009. Április 8. 14:10224.
    Bele van fasztva egy hokiütő. De az ok még számomra is rejtély.
    előzmény:
    Bandyka (223)
    2009-04-08  13:36
  4. 2009. Április 8. 13:36223.
    Nem tudjátok, hogy mire szolgál a Nyugatinál felállított jégtömb?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2008. Április 19. 18:55222.

    Jól eltűntünk mindketten.... :) Idén minden összejött! :)

     

    Bajnok a VOLÁN!!! :)

     

    éééééééééééééééés

     

    A CSOPORTOS MAGYARORSZÁG!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

    előzmény:
    Edudus (221)
    2008-03-20  14:03
  6. 2008. március 20. 14:03221.
    Hát mégse, mert a csarnokban lesz a buli.. :D Ma írta a Hírlap... :)
    előzmény:
    Edudus (220)
    2008-03-19  23:26
  7. 2008. március 19. 23:26220.

    Szia!

     

    Szerintem is nagyon jól játszottak, jó volt az összhang, látszott rajtuk, hogy élvezik a hokit! :) Most látszik Sator mester jótékony munkája, nagyon remélem, hogy marad jövőre is. Próbáltam integetni, de pont akkor nem figyeltél oda.. :):):)

     

    A fórumokon én is ki vagyok akadva...ez a ki a nagyobb magyar szöveg..meg a Volán ellenes brigád...hát szánalmas komolyan mondom. Szerintem minden szurkolótáborban vannak hülyék aztán kész. A másik meg, hogy a csíki hivatalosan román csapat, ahogy a csíkiek román állampolgárok, de valójában magyar csapat, ahogy a csíkiek meg magyarok. Nem tudom mit kell ezen ennyit vitázni.

     

    Jaja, szerintem amikor elesett beverte a fejét. Pont felénk állt az arca, nemigen volt magánál szerencsétlen...Én is sajnáltam nagyon, remélem gyorsan felépül!

     

    Igazság szerint nem tudom mit tippeljek... :) Ha ilyen iramban játszanak, mint most, ilyen akarással, tuti nagy gólkülönbség lesz, de ha már a végére koncentrálnak, az is lehet, h. csak épphogy nyernek....ki tudja.

     

    Nem hallottam, csak a szurkolók rebesgették, hogy jó lenne ha....hát nem tudom. Te honnan hallottad??? És itt vagy Újvárosban?? Szerintem nem sok értelme van. A DAB nagyon rossz formában van, valahogy nem jött nekik össze ez a rájátszás...sajnálom őket, jó lett volna velük a döntő.

     

    Jöttök holnap az Országalmához? :) Mi mindenképpen ott leszünk! :)

     

    Jó éjt! :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_185785 (219)
    2008-03-19  20:16
  8. Torolt_felhasznalo_185785
    Torolt_felhasznalo_185785
    2008. március 19. 20:16219.

    Szia! :)

     

    Mit szólsz milyen meccs volt kedden? Öröm volt nézni ahogy játszottak a fiúk. Mert szó szerint játszottak. Ha ilyen összhangban lettek volna a srácok amikor kezdtük az EBEL-t akkor simán a középmezőnyben lettünk volna!!! 

     

    Nem semmi egyébként ami megy a fórumokon. Ennyi mocskolódást már régen olvastam... :(

     

    Nem tudod mi lett a csíki sráccal akit a tegnapi meccsről a mentő vitt el? Remélem semmi komoly baja nem lett! Szerencsére nem volt semmi szabálytalan abban az ütközésben. De azért sajnálom.

     

    Mit tippelsz a holnapi meccsre? Most is elég nagy különbséget várok. A keddi meccsen amikor bekaptuk a gólt mondtam a páromnak, hogy tízszeresen kapják vissza... Hát, majdnem bejött!

    Hallottad, hogy valószínűleg játszhatunk a DAB-al jövő héten? Szuperkupát akarnak rendezni.  Erre nagyon kíváncsi lennék. Eleve sajnáltam, hogy nem velük játszottuk a döntőt... 

     

    Holnap találkozunk és BAJNOKOT AVATUNK!!!

    előzmény:
    Edudus (218)
    2008-03-10  21:22
  9. 2008. március 10. 21:22218.

    Szia! :)

     

    Oooooo, GRATULÁLOK Zsoltinak! :) Nagyon kis ügyes, meg a többiek is, ahogy olvasom! Háátt....UTE szülők voltak???? Akkor még meg is érteném.... A lényeg, hogy ilyen jók a fiúk, kell a jó utánpótlás! :)

     

    Jó volt a tegnapi meccs...vagyis a vége. Elég nyögvenyelősen indult. De a végére belejöttek a srácok. Most nézem, hogy a HC-vel játszuk a döntőt. Örültem volna, ha a DAB-bal, de mindegy, jó lesz ez is. Csak meg kell nyerni 4 meccsből, mert Csíkszereda kicsit messze lenne... De ha azon múlik, ha ott dől el az arany, hát tuti megyek....persze csak ha megy busz.. :) Olyan kár, hogy nemsokára szezon vége... Jó lett volna még egy kicsit meccsre járni........ :)

     

    Szia!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_185785 (217)
    2008-03-09  16:37
  10. Torolt_felhasznalo_185785
    Torolt_felhasznalo_185785
    2008. március 9. 16:37217.

    Szia!

     

    Már megint kevertem a szezont a fazonnal...

    Mindegy, egyszer csak belejövök. 

     

    Mindenképpen megyünk a mai meccsre! Nagyon kíváncsi vagyok! Remélem izgalmas meccs lesz és mentes a szélsőségektől. Olvastad Csicsóbácsi írását a honlapon? Kíváncsi vagyok megfogadják-e az izgága-féle szurkolók. Szerintem a játékon van hangsúly. Kár lenne eltolni egy jó meccset szitkozódással és anyázással...

    Mi visszük a Zsoltikát is.

     

    Képzeld a múlt vasárnap a Koriközpontban voltunk meccsezni és a 4-ből két meccset megnyertünk. Megtört a jég, mert végre ütöttünk az UTE-nek gólt! Sőt 3-0-ra is vezettünk, aztán "megdorgálta" őket az edzőjük és 3-5 lett a vége. A Drago Skorpiók ellen pedig 3-0-ról álltunk fel 4-3-ra! Ez mondjuk nagyon durva meccs volt. Úgy ütötték a gyerekeket, hogy csak na. Palánkra lökés, bottal akasztás, testre ütés folyamatosan... A mieink először csak álltak és nem tudják mit kezdjenek ezzel a helyzettel. Bíró nem volt, hanem  10 éves kislányok fújták a meccset, így a szabálytalanságok nem volt felügyelve. Egyszer úgy letaglózta hátulról az egyik gyerek a fiamat amikor egyedül vitte a korongot a kapura, hogy alig bírt levánszorogni a pályáról... Aztán felvették a kesztyűt és nyertek. Ne tudd meg a szülők még a meccs után is kiabáltak, hogy hogy képzeljük hogy nyertünk...

    Nagyon ügyesen játszottak a gyerekeink, úgy látszik most értek meg igazán a meccsezésre. Nagyon lelkesek voltak. Zsoltika mérlege 4 gól és 3 gólpassz.

     

    Remélem a meccsen találkozunk!

    Szia

    előzmény:
    Edudus (216)
    2008-03-02  19:59
  11. 2008. március 2. 19:59216.

    Szia! :)

    Köszönöm! :) Igen, voltam előtte is meccsen, csak sokszor a zsűriben ülök, ha nem lenne társaságom a lelátón... :) Vagyis lenne, mert elég sok embert ismerek, de nem mindig van kedvem kimenni.:)

    Gratulálok a lányodnak, remélem felveszik, ahova szeretné!Micsoda sulik! Amikor én felvételiztem, ilyenek még nem nagyon voltak. Akkor még újnak számított a marketing szak az I. Istvánban meg ilyesmi.. :) :-D

    Hát azt mondják, a szerdai UTE-Volán elég gáz meccs volt. Mi fent voltunk csütörtökön, no az már tetszett! :) Félni nem is tudtam....annyi rohamrendőr volt kint... Kísérgettek minket ki is meg be is... :-D Hát ha lett volna rá mód mondjuk biztos lett volna balhé. Mindkét oldalon vannak elég szélsőségesek....pl utálom, amikor cigányoznak meg ilyesmi...meg amikor a játékosokat dobálják. Szegény Vaszjunyin is kapott egy adag sört a nyakába.... Hát a bajnoki cím még nem dőlt el.. :-D De az elődöntőben bent vagyunk, SC Csíkszereda lesz az ellenfél, azért az már keményebb dió, mint az UTE....kíváncsi leszek, holnapután lesz az első meccs. Vasárnap lesz itthon. Jöttök? :) Remélem Dunaújvárossal játszuk a döntőt...jó lenne elmenni az idegenbeni meccsekre is.. :)

    Jó éjt! :)

    Edina

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_185785 (215)
    2008-02-27  20:12
  12. Torolt_felhasznalo_185785
    Torolt_felhasznalo_185785
    2008. február 27. 20:12215.
    Szia!

    BOLDOG NÉVNAPOT!!!

    Bocs, hogy nem jelentkeztem sokáig, de az utóbbi időben azt sem tudtam hol áll a fejem. Munka mellett folytattam az angoltanulást + a család (a február tele szülinapokkal) szóval örültem, hogy néha aludhattam is...

    A múltkor már láttalak meccsen, örülök hogy meggyógyultál!

    Kérdésedre válaszolva, a lányomnak egész jól sikerült a felvételi. Amikor a gyerekek bementek megírni akkor mondta az igazgató, hogy sokkal nehezebb, mint az elmúlt évek felvételijei. Szóval izgultunk rendesen. A magyar 44 pontos lett az 50-ből, a matek 23. Először egy kicsit el voltunk kenődve a matek miatt (inkább a gyerek), de aztán mikor az osztálytársai is megtudták az eredményt, kiderült, hogy az élvonalban van ezzel a teljesítménnyel. Az osztályában neki lett a 4. legjobb. Volt 72, 69, 68 pontos és a Dorkáé 67 pontos lett. Nála jobb tanulóknak is lett jóval kevesebb pontja. Mondjuk nem rossz tanuló, mert félévkor is 4,3 volt.
    Ráadásul utólag tudtam meg, hogy ahová szeretne menni (Balatonboglár, webgazdasági iskola) nem is kéri a központi felvételit, csak a tanulmányi eredmény számít. Azzal meg talán nem lesz gond, mert végig négyes-ötös volt. Bár tavaly évvégén becsúszott 2db hármas, de még így is bőven 4 egész felett volt. Szóval most várjuk a listát.

    Nagyon kíváncsi lettem volna a mai UTE-Volán meccsre, de nem tudtam (és nem mertem) felmenni...
    Kár, hogy egyik TV sem adja a mérkőzést élőben.
    Jó lenne, ha holnap eldöntenék a bajnoki címet!!! Ha jól tudom, akkor két nyertig megy.

    Szia
    Kata
    előzmény:
    Edudus (214)
    2008-01-29  22:25
  13. 2008. január 29. 22:25214.

    Szia!

    Köszi, már meggyógyultam nagy nehezen. Meg végeztem a vizsgaidőszakkal is, úgyhogy most teljes a boldogság! Hogy sikerült a lányodnak a felvételi? Hova szeretne menni?

    Hát nem a nagycsapat játszott, pedig én is azt hittem. Szerintem nem is fognak már a rájátszás előtt játszani. Elég gyenge volt mindkét meccs, pénteken és vasárnap is. A péntekinek az utolsó 2 perce viszont fergeteges volt...meg az a rengeteg büntető.. Kár, hogy nem mi nyertük, megérdemelték volna srácok... Az UTE részéről viszont elég nagy szégyen...

    Nagyon jó volt a gála is! Persze az ilyen szórakoztató meccs volt, semmi érdekesség nem volt benne, minél több és látványos gól legyen.. Azért jól éreztük magunkat nagyon, volt autogram osztás is, alá is írattam a plakátomat mindenkivel. Jó volt civilben is találkozni a játékosokkal. Ott voltak a kabalaállatok is, jópofák voltak.

    Pénteken Innsbruck, jó lenne nyerni!

    Jó éjt!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_185785
    Torolt_felhasznalo_185785
    2008. január 24. 20:20213.
    Szia!

    Meggyógyultál már?
    Bocsi hogy így eltűntem, de leltározunk a cégnél és annyit ülök gép előtt, hogy amikor hazaérek épp csak megnézem a leveleimet.
    A gálára sajnos nem tudunk kimenni, mert a lányom pont szombaton felvételizik (most nyolcadikos) és nem akarom itthagyni egyedül. Inkább pátyolgatom a lelkét és itt leszek, hogy a matek és a magyar között fel tudjon hívni...
    Nem tudod nem adja valamelyik TV? Nagyon jó lenne látni!

    Holnap jössz az UTE meccsre? Érdekes lehet, mert a nagyvolán fog játszani a farm helyett. Bár ha jól tudom azok a játékosok nem lesznek ott akik mennek szombaton a gálára.
    Nagyon kíváncsi vagyok a különbségre. Vajon látványos-e a fejlődés és mennyire jönnek ki az erőnléti és technikai különbségek.

    Jóccakát!
    előzmény:
    Edudus (212)
    2008-01-08  22:42
  15. 2008. január 8. 22:42212.

    Szia!

    A hivatalos honlapon pont most jelent meg a cikk a gáláról. Bécsben lesz, 15EUR/2fő a belépő és fejenként 1500Ft a busz. Tuti lesznek Volánosok is, jelenlegi állás szerint: Palkovics, Ocskay, Shivonen, Tokaji, Galvins. Az Allstar gálákon mindig a liga legjobb illetve legnépszerűbb játékosai játszanak, a közönség szavazatai alapján kerülnek be. Itt lesz egy osztrák és egy idegenlégiós csapat. Egész nap tök jó programok lesznek, a belépő árát, pedig le lehet fogyasztani.

    Fent van a cikkben a Lívia elérhetősége is, nála lehet jelentkezni a buszra. Ha akartok jönni, akkor igyekezzetek, mert szerintem hipp-hopp megtelik a busz. Ja és január 26án lesz.

    Húúúú...nem tudom mikor mentünk már, novemberben valamikor és dél körül találkoztunk a csarnokban. Lehet nem a legkisebbek voltak, de még akkor is elég picik..

    Vizsgák...hát igyekszem, azért boldogulok. Bár, ami most lesz csütörtökön, nagy lutri mindannyiunknak.... Se tételek, se konkrét anyag...semmi....De majd csak lesz valahogy...

    Jóéjt!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_185785 (211)
    2008-01-08  20:57
  16. Torolt_felhasznalo_185785
    Torolt_felhasznalo_185785
    2008. január 8. 20:57211.
    Szia!

    Nagyon remélem, hogy hamarosan jobban leszel!

    Mikor is mentetek Bécsbe? A mieink a legkisebbek és hétvégén van edzésük. Szombaton és vasárnap általában 9-10-ig, vagy 9.30-10.30-ig. Bár most szombaton 10.30-ra kell mennünk. Ez jó, mert aludhatunk reggel sokáig!

    Szerintem is bomba ötlet lenne hazahozatni Ladányi és Széliget. Nagyon ütős csapat lennénk!

    Nem tudok az All-Star gáláról semmit. Mikor lesz és hol? Itthon?

    Tudsz tanulni ilyen betegen a vizsgáidra?

    Gyógyulj meg mihamarabb!!!
    előzmény:
    Edudus (210)
    2008-01-07  23:00
  17. 2008. január 7. 23:00210.

    Szia!

    Köszi a tippet a fülemre. Nálunk a svédcsepp a nyerő módszer, de most nem mertem azt beletenni, mert mikor beledugtam a fültisztítót, akkor véres volt.... Viszont nem javul a fülem, úgyhogy valószínű megyek fülészetre. Most fogyott el a 2. doboz antibiotikum és semmit nem javult, se a fülem se a köhögésem..

    A fiad is játszott, amikor játszottak múltkor a kicsik? Olyan kis aranyosak! Amikor mentünk Bécsbe, akkor is kicsik edzése volt, nagyon kis édik! Majd az én fiam is jégkorongozni fog, ha lesz fiam...

    Azt mondják ez az új gyerek is jól játszik, meg úgy hallottam érkezik még egy... Nem ártana a csapatnak! Én szívem szerint hazahoznám Ladányit és Széliget is. Szükség lenne rájuk.

    A pokróc nem rossz ötlet, tényleg elég hideg van a jégcsarnokban. Nem ám úgy, mint Bécsben, ahol fűtenek!!!! 

    Tényleg, nem jöttök az All-Star gálára? Mi úgy néz ki megyünk, ha a vizsgáim és a tanáraim is úgy gondolják, akkor pont előtte való nap lesz az utolsó vizsgám.. Szerintem tuti jó lesz, meg sok érdekes program is lesz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_185785 (209)
    2008-01-05  15:53
  18. Torolt_felhasznalo_185785
    Torolt_felhasznalo_185785
    2008. január 5. 15:53209.
    Szia!

    Köszi, hogy írtál a fórumra! Remélem lesz hatása hamarosan. Képzeld jövő héten már lesznek meccseik a kicsiknek. Viszont jövőhéten mindenképpen el kell vinnem sportorvoshoz. Remélem kapunk időpontot...

    Voltunk pénteken meccsen és tök jól szórakoztunk. Igaz, hogy 1 góllal elvesztettük, de nagyon jó játékot játszottunk. Toni külön remekelt. Először azt hittem rosszul látok, hogy sokszor bent van a jégen, de utána olvastam, hogy a második és a negyedik sorban is játszott!
    De szép pontos passzok voltak, látványos, élvezetes volt a játék. Sok helyzetünk volt, kár hogy a befejezés nem jött össze...
    Csak annyi bajom volt, hogy reszkettem a hidegtől, pedig felöltöztem rendesen... Komolyan mondom, hogy ennyire még nem volt hideg idén a csarnokban. Már arra gondoltam, hogy legközelebb viszek egy pokrócok és betekerem magam deréktól lefelé, mint a rollbás bácsi...

    Remélem hamar meggyógyulsz. A fülfájás egy rendkívül kellemetlen dolog. Ha esetleg van otthon levendulaolajod (illóolaj) próbáld meg, hogy csöpögtetsz 1-2 cseppet a füledbe, utána bedugni vattával. Vagy fülpiszkálóra cseppenteni és azzal átkenni a füledet. Sokat segít. Néha fáj a gyerekek füle és elég egyszer lekezelni levendulával, utána nem szenvednek. A Tesco és az Auchan gyógynövényboltjában lehet venni hétvégén is, ha esetleg nincs és ki akarod próbálni.

    Szia
    előzmény:
    Edudus (208)
    2008-01-04  14:26
  19. 2008. január 4. 14:26208.

    Szia!

    Hát nem csodálom, hogy elmentetek. Sokszor én is úgy érzem, hogy na most felállok, aztán megyek, de sajna nem tehetem meg, mert ugye a páromnak ott kell lenni végig... Szép is lenne, ha a 3. harmadra nem lenne zene..

    Köszi, hát igyekszem gyógyulgatni...Elég csúnyán ba van gyulladva a fülem, nagyon zavaró...

    Természetesen írok a Csabinak, ismerem is...úgy nagyvonalakban, úgyhogy majd szólok neki!

    Szép napot! És jó szurkolást mára, ha mentek...én sajna még mindig nem..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_185785 (207)
    2008-01-03  20:46
  20. Torolt_felhasznalo_185785
    Torolt_felhasznalo_185785
    2008. január 3. 20:46207.
    Szia!

    Igen, voltunk 30-án. Ilyet még nem csináltam (ha jól emlékszem), de 5-1-es állásnál elmentünk haza... Ráadásul a csarnok előtt láttam, hogy nem kis népvándorlás indult meg. Úgy látszik más sem bírta. Persze otthon megnéztem a TV-ben a 3. harmadot, de ott akkor szörnyen éreztem magam.
    Persze ettől még szeretem a csapatot, ez az érzés nem változott, csak éppen iszonyú kínlódás volt az egész.

    Jobbulást Neked!!!! A lányom is beteg volt egész szünetben. Szegény majdnem végigaludta a két hetet...

    Lehetne egy nagy kérésem? Nem tudok belépni a Volán honlapján a fórumra. Próbáltam újra regelni is, de nem érkezett meg az email címemre az az üzenet amit vissza kellene igazolnom a belépéshez.
    Szerettem volna megkérni az oldal szerkesztőjét, hogy tegyék már fel végre a Szuperminisek képeit az utánpótláshoz. Több hónapja volt a fotózás. Már csak ők hiányoznak.
    Lennél olyan kedves, hogy megírod neki a nevemben?

    Előre is nagyon köszi!!!

    Szia
    Cirmos
    előzmény:
    Edudus (206)
    2008-01-03  18:17
  21. 2008. január 3. 18:17206.

    Hát hasonlókat!

    Boldog új évet! Voltál 30án? Én nem tudtam menni, mert beteg vagyok. Azt mondják elég gáz meccs volt...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_185785 (205)
    2007-12-31  18:17
  22. Torolt_felhasznalo_185785
    Torolt_felhasznalo_185785
    2007. december 31. 18:17205.
    NAGYON BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNOK!!!

    A VOLÁNNAK PEDIG SOKKAL-SOKKAL SIKERESEBB RÁJÁTSZÁST MINT AZ ALAPSZAKASZ VOLT!
    előzmény:
    Edudus (1)
    2006-02-02  18:10
  23. 2007. december 26. 21:51204.

    Szia!

    Igen, gondoltam, de sajnos a beteg térdeim, meg a főiskolás elfoglaltságaim ezt nem teszik lehetővé....

    Miért, te női csapatban játszol????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_346115 (202)
    2007-12-23  22:20
  24. Torolt_felhasznalo_185785
    Torolt_felhasznalo_185785
    2007. december 26. 18:59203.
    Köszönöm! Én is nagyon boldog, békés karácsonyt kívánok!
    előzmény:
    Edudus (201)
    2007-12-23  21:55
  25. Torolt_felhasznalo_346115
    Torolt_felhasznalo_346115
    2007. december 23. 22:20202.
    szia
    én is imádom a jéghokit,de korizni és jáccani talán jobb mint csak szurkolni.
    gondoltál már arra,hogy elmész női csapatba?
    előzmény:
    Edudus (1)
    2006-02-02  18:10

Címlap

top