Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Debreceni Kaáli

Torolt_felhasznalo_528248
Torolt_felhasznalo_528248
Létrehozva: 2006. január 30. 17:27

Sziasztok!

Nyártól lombikra kell járnunk,és a debreceni Kaáli lenne a legközelebb.

Segítsetek,mi a véleményetek?

  1. 2012. május 13. 11:207551.

    Legtöbbünknek csak egy perc, pár kattintás, ami a PCOS Szívügy Alapítványnak nagy segítséget jelent: sok-sok nőnek, lánynak segíteni, hogy időben felismerjék és kezeljék betegségét, a Policisztás Ovárium Szindrómát. Köszönöm, ha szavazatoddal támogatod Kulics Márti Szívügyem a PCOS projektjét.

     

    http://apps.facebook.com/foallasuangyal/?showproject=3&ref=nf

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2012. május 5. 21:507550.

    Jajajaj...

     

    GRATULÁLOK A TUTI KISLÁNYHOZ!

    Nézegeted már a rózsaszín ruhácskákat? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2012. május 5. 21:507549.

    Szaisztok!

     

    KAtica: én 19+0 hetesen éreztem először rendesen a  mozgást, előtte mintha valami kis pillangók repkedtek volna, de az nem volt igazi érzés.

    Utána napról napra jobban éreztem, de párom csak hetekkel később érezte, látni is később láttuk, pedig 2 gyerek mozgott nekünk...

    De nagyon jó érzés volt, később már jókat nevettünk hogy milyeneket hullámzott a hasam, egyszerre ritkán mozogtak nagyokat, de akkor az egész hasam fel-alá mozgott, dudorodott. Párom néha megborzongott, mikor sok kis púp volt a hasamon, 4 lábikó. 4 könyök, 2 buksi, voltak ám dudorok...az NST elől Bali mindig elmászott, mindig jókat mosolyogtunk a nővérkével, hogy látszott ahogy elvonul a bébim.

     

    Nem tudom a többiekkel mi lehet, jó lenne, ha írnának pár sort, kivel mi újság, ki vág bele újra a programba.

     

    Megyek, mert késő van, csak írtam pár sort.

     

    Hellóika 

    előzmény:
    bkatica24 (7547)
    2012-04-30  20:07
  4. 2012. május 1. 13:597548.

    Katica ! Ez mindenkinél változó.Én arra biztosan emlékszem (ne nevessetek ki) kb. 10 hetes lehettem amikor iszonyú csikis érzést éreztem ott bent és utána csak a 18. héten éreztem.A 30. héten mindenki látta mikor mocorog de nekemlegalább 3x akkora a hasfalam mint neked.Apának türelmet és kitartást mert biztosnem akkor fog mocorogni amikor apa ott és figyel.

     

    előzmény:
    bkatica24 (7547)
    2012-04-30  20:07
  5. 2012. Április 30. 20:077547.

    Gratulálok Kerekcsoki itt issss!!!!! Csodababa

     

    Nálunk most nyugi van, voltunk 2 hete 18 hetes UH-on, minden rendben volt, megerősítették megint, hogy kislányka.

     

    Lányok! Mikortól lehet rendszeresen, minden nap érezni, hogy mozog a pocaklakó? És mikortól lehet érezni az apuka számára is??? Már nagyon várja...

    előzmény:
    Kerekcsoki (7544)
    2012-04-25  16:16
  6. 2012. Április 27. 21:057546.

    Szia!

     

    Micsoda fantasztikus hír!

    Gratulálok a legújabb kismamánknak a csodababájához!!!! 

    Majd várjuk a legfrissebb híreket (Katica, ez neked is szól), ultrahang képeket.

     

    Vigyázzatok magatokra!

    Puszi 

    előzmény:
    Kerekcsoki (7542)
    2012-04-25  15:54
  7. 2012. Április 25. 20:267545.

    Gratulálok a TI csoda babátokhoz.Ez az év a csoda babáké.

    Várunk a kismamaságod beszámolóival.

     

    Katica nálatok ,hogy reagált a család?Biztosan nagy az öröm.

    előzmény:
    Kerekcsoki (7544)
    2012-04-25  16:16
  8. 2012. Április 25. 16:167544.

    Köszönöm, nagyon aranyos vagy!

    Én megúsztam, nem hánytam egyszer sem, inkább émelygés volt csak, meg teltségérzet.

    A melleim feszültek és fájtak sokáig, tényleg nem lehetett hozzá sem érni, illetve a szaglásomat bármelyik vadászkutya megirigyelné

     

    Sósat eszek sóssal, és még azt is megsózom, az édes egyáltalán nem megy, nem kívánom, pedig nagyon édesszájú vagyok egyébként.

     

    A családnak a jövő héten, Anyák napján fogjuk bejelenteni (plusz Anyósom szülinapja is lesz). Ő lesz mindenki ajándéka.

     

    Legyetek jók, és kitartást kívánok mindenkinek, mert az a legnehezebb. Talán még a fizikai fájdalmaknál is nehezebb elviselni azt, hogy megy az idő, te meg úgy érzed egy helyben toporogsz. De semmi sincs hiába, vagy ok nélkül.

     

    előzmény:
    csilla18 (7543)
    2012-04-25  16:02
  9. 2012. Április 25. 16:027543.

    Sziasztok!

     

     

    Jaj de jó, egy újabb kis csoda baba van úton!

    Kerekcsoki gratuálok nektek, problémamentes babavárást kívánok!

    Ha tudsz, majd gyere és írj magatokról, hogy érzed magad, mit szólt a család, ha majd tudjátok fiú vagy lány lesz, arról is várjuk az infót.

     

    Olyan jó olvasni az ilyeneket, szerintem Katica és a te üzeneted egy kis lelkierőt ad azoknak akik olvassák a fórumot, hogy van esély a csoda bébire!

     

    Remélem még sok ilyen hírt olvasunk a közel jövőben.

     

    Cs. 

    előzmény:
    Kerekcsoki (7542)
    2012-04-25  15:54
  10. 2012. Április 25. 15:547542.

    Sziasztok Csajok!

     

    Nagy a csend úgy látom, Katica tudta csak felrázni a társaságot ezzel a fantasztikus hirrel. Nagyon örülök neki én is, és gratulálok ezúton is

     

    A novemberi (4.) lombikunk nem sikerült, teljes kudarcként éltem meg, főleg, hogy akármerre indultunk volna tovább más irányba, falakba ütköztünk. Annyira elkeseredtem, hogy teljesen lemondtam arról, hogy nekem gyerekem lehet a közeljövőben, vagy bármikor. Próbáltam elfogadni, hogy nekem ezt dobta a gép.

    Ekkor olyan dolog történt velünk, amire soha nem gondoltam volna: nem jött meg, akármit csináltam: ülő fürdő jó forrón, kerti munka ezerrel, stb. Kiderült az is, hogy mi az oka: két csíkos lett a tesztem. Kétszer is

     

    Most töltöttem a 12. hetet, ma voltunk uh-on, szerencsére minden ok. Hihetetlenül boldog vagyok, bár fekvésre vagyok ítélve, mert a 8. héten bevéreztem, de azóta minden rendben.

     

    Röviden ennyi. Csodák márpedig vannak!

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  11. 2012. Április 16. 21:517541.

    Szép nevek bár a Lili nem az esetem.de a másik kettő tetszik.Ha most kellene nevet választanom nem engednék a Veronikából vagy a Vilma névből.Dolgozol még?

    Ma kaptunk ovis képet a fotózásról a héten valahová felteszem.

     

    Jó babavárást Katica!

     

    Anyukák gyönyörűek a babák!Sokan eltüntetek.

    Ria,Eloise,Pusianadi,Andi???

    előzmény:
    bkatica24 (7540)
    2012-04-16  20:57
  12. 2012. Április 16. 20:577540.

    Hát igazság szerint már leszűkült a kör a Hédire, Szofira és Lilire. Lieber vezetéknév mellé nem olyan könnyű 

     

    Lányok! Jó nagyok már a gyerkőcök és milyen gyönyörűek! Nagyon repül az idő

    előzmény:
    csilla18 (7539)
    2012-04-04  08:51
  13. 2012. Április 4. 08:517539.

    Sziasztok!

     

     

    Katica: gratulálok a kislányhoz. Hogy fogják hívni, választottatok már nevet a kishölgynek?

    Elhiszem hogy nagy élmény volt az UH, ha tehetitek a 28. hét körül menjetek még el egyszer, akkor már kicsit husibb, még jobban lehet látni a vonásokat!

     

    Erica: szoktam látni a képeket Benedekről, jó nagy fiú már!

    Szavaztam a kisördögre!

     

     

    A fiúk már elmúltak 15 hónaposak, nagyon aktívak, jönnek-mennek egész nap a lakásban, ha kimegyünk a ház elé, ott meg teljesen "megvadulnak", imádnak kint lenni.

    Vettünk a biciklire ülést nekik, amikor jó idő volt hétvégén, mentünk ide-oda a városban, tetszett nekik, nézelődtek.

    Szerencsére még a babakocsiban is el vannak, mintha tudnák hogy egyedül nem megyünk ki, vagyis úgy hogy csak én vagyok velük, hanem csak úgy ha még valaki van, mert ketten 6felé szaladnak, egyszerre nem lehet figyelni mindkét fiút. Félek hogy ha elmegyek az egyik után, addig a másikkal történik valami.

    Megkapták az oltást is, szerencsére semmi bajuk nem lett, bár állítólag ez később  "üt'", de remélem nem fog, eddig soha nem volt gond, vagyis láz.

    Mindkettő fiúnak kint van 16 foga, úgy szaladnak mint a nyúl, Bali 11 hónapos kora óta, Tomi később kezdett el menni, de nagyon rövid idő alatt eljutott a kapaszkodós sétától a szaladásig.

    Napközben csak délben alszanak 2-2,5 órát, így este fürdés után, vacsora közben már beájulnak (még tápszert kapnak vacsira, még van jó pár dobozzal) és pár nyöszögést leszámítva reggel 6 fél7ig alszanak.

    Napközben eljátszanak az építőkockákkal, motorral, kis autókkal, zenét hallgatunk, tánciznak.

     

    Nah,  jó sokat írtam...

     

    Remélem a többiek is jönnek, írnak pár sort magukról, jó lenne látni képeket is a babákról.

    Nagyon eltűnt mindenki ...

     

    Sziasztok 

    előzmény:
    bkatica24 (7536)
    2012-04-03  11:52
  14. 2012. Április 3. 21:067538.

    Katica, hatalmas gratuláció a kislányhoz!!!! 

    Nevet választottatok már???

    Örülök, hogy minden rendben.

    Vigyázzatok magatokra! 

    előzmény:
    bkatica24 (7536)
    2012-04-03  11:52
  15. 2012. Április 3. 21:057537.

    Katica, hatalmas gratuláció a kislányhoz!!!! 

    Nevet választottatok már???

    Örülök, hogy minden rendben.

    Vigyázzatok magatokra! 

    előzmény:
    bkatica24 (7536)
    2012-04-03  11:52
  16. 2012. Április 3. 11:527536.

    Sziasztok! Voltunk tegnap 3D/4D-s Uh-on éssssss kislányunk lesz 

    Férjem tegnap látta először Őt, eddig nem tudott velem jönni UH-ra és hát az öröm és meghatottság az arcán.... áááááá persze én is végig könnyeztem az egészet...

     

    A Nap rendelőben voltunk Molnárné Őri Angélánál, mindenkinek csak ajánlani tudjuk, hihetetlen kedvesség, odafigyelés, alaposság jellemzi Angélát! A kisasszony nagyon aktív volt a hasamban, perdült, fordult ahogy a hasamra tették az UH fejet, mintha vmi produkciót kellene bemutatnia... nem volt könnyű dolga az UH-os hölgynek! Végig táncolta, boxolta az egészet. Nem volt könnyű sztárfotókat készíteni róla. Nagyon megnyugodtam, genetikai szűrést is csinált Angéla, szép a kis gerince, a koponyája, a szive, veséi, gyomra, megvan mind a 20 ujja, mindent rendben talált! Csatolok két képet Róla 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  17. 2012. Április 1. 15:227535.

    Nagyon csendes lett a topik :(

     

    Kismamák, kisbabák, anyukák, kivel mi újság??

     

    Mi jól vagyunk, Benedek szépen fejlődik. Már csak az egyik kezét kell fogni, és úgy sétálunk .

    Szépen alakulnak a vércukrai, drnénink azt mondta, próbálkozzunk májusban az oviba iratással.

    Kíváncsi leszek, hogyan fognak rá reagálni az óvónénik.

    Beneveztünk egy fotópályázatra.

    Aki teheti, az kérem, hogy szavazzon:

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=332002930182521&set=a.326959187353562.73042.289753067740841&type=3&theater

     

    Köszönöm!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  18. 2012. március 7. 20:597534.
    Lányok nagyon nagyon sépen köszönjük
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  19. 2012. március 4. 18:367533.

    Katica, gratulálok a babához!!!! Nagyon örülök a jó hírnek.  Vigyázzatok magatokra, nagyon jó babavárást kívánok!

    Erika 

    előzmény:
    bkatica24 (7527)
    2012-02-29  20:31
  20. Torolt_felhasznalo_875410
    Torolt_felhasznalo_875410
    2012. március 2. 19:477532.

    Hatalmas nagy  GRATULÁCIÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ !!!!!!!!!

    Szívből örülök a boldogságod(otoknak),minden jót nagyon jó egészséget kívánok neked/nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     

    Vigyázz magatokra,

    Ria

    előzmény:
    bkatica24 (7531)
    2012-03-01  21:26
  21. 2012. március 1. 21:267531.
    Jajjj lányok olan aranyosak vagytok nem mondom az Uh-ot én is megkönnyeztem, ahogy aludt aztán felébresztették és mozgatta kis kezecskéit,lábacskáit... ááááááááá
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  22. 2012. március 1. 21:067530.
    Katica ez nagyszerű.És én is itt bőgök de örömömben nagyon örülök.
    előzmény:
    bkatica24 (7529)
    2012-03-01  11:48
  23. 2012. március 1. 11:487529.

    Köszönjük  hát tünetek..... már a 6. héttől hányinger, de durván, ilyen egész nap itthon fekszem és semmit nem igazán tudok csinálni, néha hányással megfűszerezve... én, aki rajongott minden húsért, abszolút nem tudom megenni, max. mekis hamburger, virsli vagy felvágott formájában... a fogmosás rémálom... de imádom a tüneteket, boldog vagyok most már talán kezd jobb lenni és néhány dolgot már el tudok intézni

     

    Férjem nagyon boldog, örül a csoda babának nagyon.  szeptember 15-re vagyunk kiírva. 

    előzmény:
    csilla18 (7528)
    2012-03-01  08:24
  24. 2012. március 1. 08:247528.

    KATICA.

    én annyira örülök nektek, hogy megkönnyeztem a híredet!

              

    Örülök hogy nálatok is van egy csoda baba, mert ő ám tényleg az, az előzményeket ismerve!

    Nagyon vigyázz magadra (voltatok síelni?) és a picúrra.

    Mikorra vagy kiírva?

    Milyen tüneteid vannak? Hogy érzed magad? Párod mit szólt?

     

    Problémamentes várandósságot és csodaszép, egészséges kisbabát kívánok nektek!!! 

     

     

     

    előzmény:
    bkatica24 (7527)
    2012-02-29  20:31
  25. 2012. február 29. 20:317527.

    Sziasztok lányok! Hú látom annyira nem pörög a topik.

     

     Nagy hírem van. Babát várok . Ma voltunk 12 hetes UH-on és minden a legnagyobb rendben .

     

    Októberben volt az 5.lombikunk, ami sajnos nem sikerült. Februárra terveztük a 6. lombikot, de már donor spermával, mert a férjem eredményei sem voltak jók. Ésss januárban nem jött meg... persze nem is gondoltunk rá, hogy baba lehet a dologban, hisz ugye nekem azt mondták, hogy azzal az 1 megmaradt petevezetékemmel, ami az endometriózis miatt súlyosan roncsolódott, nem lehet spontán babám. És csak nem jött meg januárban... 1 hét múlva indultunk volna síelni... tesztet nem akartam csinálni, mert már annyi negatívat láttam, hogy többet nem akartam. De mivel nem jött meg és vmi nem stimmelt a közérzetemmel, vettem egy tesztet és a terhescsík hamarabb jött fel mint a kontroll.... hát nem hittem a szememnek, igazából fel sem fogtam... vasárnap volt... teljes izgalom itthon, hogy akkor most hogyan tovább. Hát első döbbenetemben hétfőn reggel a Kaáliban kezdtem, ahol természetesen nagyon nagyon segítőkész volt mindenki. Vettek vért, mondták h. telefonáljak 11 körül az eredmény miatt (ugye rohantam be dolgozni)... de már fél 10-kor csörgött a telefon, h. 7500 a Hcg, menjek be most UH-ra... bementem és ott volt, egy petezsák, jó helyen  Bodnár doktor nagyon rendes volt, visszahívott péntekre, amikor már látszott 2mm-es embrió és már pulzált  aztán 1 hét múlva megint mentem, ugye az én előéletemmel szorosan követtek 11. hétig járhattam hozzájuk és annyira hálás vagyok nekik mindenért! A legjobb intézet, mindenkinek csak ajánlani tudom, annak ellenére, hogy nekem ugye 5 lombik alatt nem jött össze a baba.... Múlt héten elköszöntünk egymástól, ma már a Klinikán voltam UH-on, 11+5 naposak vagyunk és minden rendben 

     

    Úgyhogy lányok, akik most vágtok bele és akik még küzdötök....kitartás! Mindenkinek sikerülni fog előbb vagy utóbb.... mi 5 évet vártunk!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top