Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Megunt bútorok

zuzia
Létrehozva: 2006. január 30. 13:11

Sziasztok!

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy nyáron szeretném felújítani a lakásomat, és a régi bútoroktól meg szeretnék válni. Ezek nem kidobásra szánt bútorok, mert semmi bajuk, azon kívül, hogy használtuk őket, ezért nem szeretném lomtalanítani őket.

arra gondoltam, hogy szívesen odadnám rászorulóknak. meg is kerestem egy két tv társaságot, (ők annyi nyomorban élő emberről tudnak), van e valami ötltük, kinek tudnám odadni, de még csak vissza sem írtak.

Ha valakinek van ötlete, ossza meg legyen szíves velem!

Köszönöm

  1. 2016. május 4. 09:2830.

     Vajon rátalál-e, akinek jól jönne?


    Régi, de jó állapotú, tisztíttatott, ( a fényképezés idejére levett) takaróval használt, ágyneműtartós ,ágyazható kanapé,és egy szekrényke  Kelenföldről ingyen elvihető.
    Méretek: a kanapé (csukva) 210x105 cm, a polcos szekrény 190x90x60cm.
    Egyetlen kérésem a gyorsaság, ezen a héten kell a helye!!! 5.emeletről kell levinni, lift van, de a kanapé nem hiszem, hogy belefér. A szállításban sajnos nem tudok segíteni.

  2. Torolt_felhasznalo_770409
    Torolt_felhasznalo_770409
    2006. január 31. 10:1029.

    szerintem akár ide is felteheted, mert mindig van aki épp keres valamit. Lehet hogy nem ő az "igazi részoruló", de ha ezzel segítesz valakinek már megérte! 

     

    Nekem is rossz tapasztalataim vannak a alapítványokkal csak a pénz a pénz ...  és sajnos azt is látom, hogy akiknek igazán elkellne egy-két darab, mert nagycsalád, de a szülök rendesen dolgoznak gyerekek suliban .. stb. általában nem állnak sorba ilyen szervezeteknél.

    Pl. amikor kórházban voltam, volt egy nő aki hajléktalan volt, idős, nagyon kedves néni volt. hozattam be neki a férjemmel régi ruháimat, pólókat melegítőt, köntöst, mosószert meg ilyeneket. Mondtam neki, hogy Juli néni de ki kell mosni a ruhákat ha koszos lesz (volt lavór a fürdőhelyiségben) mert eddig azt csinálta Juli néni ha valami koszos lett mert összekente valami kenőcs ezaz (amivel kezelték) kidobta.  

    A többi olyan dolgot  (ruha) ami már nem kell azt egy nejlon zacsiban kiteszem a kukára, vagy parkokban a padra..

    előzmény:
    zuzia (28)
    2006-01-30  17:46
  3. 2006. január 30. 17:4628.
    Köszönöm a segítséget Mindenkinek!
    előzmény:
    zuzia (1)
    2006-01-30  13:11
  4. Torolt_felhasznalo_329992
    Torolt_felhasznalo_329992
    2006. január 30. 15:1827.

    Van egy honlap kimondottan segítséget kérnek rászorulóknak. Tudnak családot ahová tényleg szükség van.

    http://gportal.hu/portal/molnari67/ Nekem is segítettek karácsonyi ajándékot gyüjtöttem fogyatékos gyerekeknek. Hivatkozhatsz rám is.

    előzmény:
    zuzia (1)
    2006-01-30  13:11

Címlap

top