Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

I. -es Szülészeti Klinika SOTE

Torolt_felhasznalo_919338
Torolt_felhasznalo_919338
Létrehozva: 2003. január 13. 12:34
Sziasztok Kismamik és Igazi Mamik!

Úgy gondoltam, hogy szívesen megosztanám tapasztalataimat a Baross u. -ban lévő I. -es számú Szülészeti Klinikáról veletek. Sőt, mivel még kezdő kismami vagyok (21. hét), nagyon örülnék neki, ha ti mondanátok el eddigi tapasztalataitokat róla.

Azért nyitottam új topikot, mert talán így könnyebben egymásra találunk.

Mindenkit sok szeretettel várunk: Hugi
  1. Torolt_felhasznalo_431002
    Torolt_felhasznalo_431002
    2003. február 18. 20:34151.
    Sziasztok Lányok!!

    Először is nagyon gratulálok Zizinek!!! Szerintem ez oltári nagy siker a mai világban! (mikor tudjuk milyen szigorú a bizottság!)- főleg üzletivel kombinálva.
    Én a jövő héten megyek a védőnőhöz ( harmadszor) illetve lehet hogy most ő jön hozzánk. De ha ő jön akkor jön hozzánk az albérletbe, és el kell vinnem az új lakásunkhoz is ami már szinte :-))) kész van. De sajnos mi sem tudunk költözni májusnál hamarabb. Bár vigasztal a tudat, hogy az én pocaklakóm ha minden jól megy , csak július végén érkezik!
    Mara még én csak 15-16. hetes vagyok!
    Ha már a súlynál tartottunk, ti ebben az időben híztatok már? vagy már látszódott a pocakotok? mert én néha aggódom, hogy nem híztam csak 1, 5 kg-ot de viszont a pocakom már nagyon kidomborodik!
    Aki lát mindenki azt kérdezi, hogy biztos hogy egy babám van-e? persze én tudom , hogy egy van, de elég érdekes még így ilyen korai időpontban!
    A másik hogy lehet hogy hülye vagyok, de jövő héten csütörtökön kell mennem AFP-re, amikor is pontosan 17. hetesek leszünk. Szerintetek ez nem későn van??? Tudom én dolgozom ott, de nem akarok hülyének látszani benn, de szerintem ez nem jó időpont!( úgy gondolom hamarabb le kellene venni, nem??)
    Irjátok meg a véleményeteket!
    Mara ha elolvastad a fórumot, biztos találtál megfelelő kórházat, vagy nem???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_515475
    Torolt_felhasznalo_515475
    2003. február 18. 19:08150.
    Engem ma mázsáltak :) 73 kg-ról kezdtem, most egy tizessel vagyok több. Az első 2 gyerekkel 20-20 kg-ot híztam, de vissza tudtam fogyni 55 kg-ig. Még bő 3 hónap van hátra, de fekve, pihizve, állandóan rágicsálva - mert ég a gyomrom - esélyes vagyok egy újabb huszasra :)))
    előzmény:
    benőmama (149)
     
  3. 2003. február 18. 18:52149.
    Lányok!!!

    Vigasztalás képpen, a hízással kapcsolatban én 72kg-val kezdtem és 90kg-val fejeztem be. Már ez is szép eredmény, ráadásul általában 65-67kg szoktam lenni. . .
    Ráadásul még mindig van 10kg feleslegem.
    Szóval csak előre:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_919338
    Torolt_felhasznalo_919338
    2003. február 18. 12:24148.
    Sziasztok!

    Marcsi, egy cipőben járunk. Mi is tavasszal költözünk az új lakásunkba. Most albérletben lakunk és már alig várom, hogy a saját fészkünkben legyünk. Az építkezés, mint minden építkezés általában, jócskán késik. Úgy terveztük, hogy februárban már költözünk, jó, ha április lesz belőle.

    Mara, én is azt ajánlom, hogy olvass vissza. Nagyon sok minden le van írva a klinikáról, nincs két egyforma vélemény. Mindenesetre mi meg vagyunk győződve róla, hogy itt jó kezekben leszünk a pocólakókkal együtt és kitartunk a klinika mellett.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_515475 (147)
     
  5. Torolt_felhasznalo_515475
    Torolt_felhasznalo_515475
    2003. február 17. 17:22147.
    Szia Mara!

    Az én dokim dr. Rigó János, már régi csont a klinikán, pénteken lesz 18 éve, hogy megismertem (akkor lesz a fiam szülinapja). Nem tartanék ki mellette, ha nem lenne jó. Ha visszaolvastál: elég sok dolgot leírtunk a klinikáról, van akinek tetszik, van akinek nem. Mindenkinek másért tetszik, de hát mi magunk is teljesen különbözőek vagyunk és ez így normális. :))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_741811 (146)
     
  6. 2003. február 17. 15:44146.
    Sziasztok Mara vagyok és most írok első ízben. Érdekes olvasni titeket. Én még elég kis terhes vagyok /12 hetes/ és kórházat szeretnék választani ezért nézelődőm. Amúgy ésis átestem ezen a hányós, hasmenős valamin, a lényeg az ivás. Szerintem a hízással nincs gond amíg jól érzed magad önnmagadban, én meg éppen, hogy fogyok. Szóval jólenne ha írnátok valamit a kórházról, az orvosokról. Köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_515475
    Torolt_felhasznalo_515475
    2003. február 17. 13:20145.
    Sziasztok!

    Zizi, gratula a nyelvvizsgádhoz!

    Most egy kicsit nehezen viselem el saját magamat is, nyűgös vagyok + összetörtem lelkileg, mert meghalt a nagybátyám. Sajna emiatt kevesebbet pihenek, mint kellene, és érzem is a pocimon.

    A múlt héten még én is csak 8 kg-nál tartottam, de most mintha megint megugrott volna, az biztos, hogy nem egyenletesen jönnek fel a kilók. Holnap megyek a védőnőhöz, nekem az a mérleg az etalon, majd kiderül, mi az igazság ;-)

    Nagyon várom már a tavaszt, mert akkor tudunk kiköltözni az új házunkba, ahova Bifidusz is érkezni fog. Készíteném már Neki a fészket! :)))))))

    Marcsi (25+2)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2003. február 17. 13:04144.
    Szia Hugi!

    Köszi a gratulát. Hidd el, hamar eltelik az az egy év - főleg, hogy ott lesz a kisbabátok, úgyhogy helyesen teszed, hogy előrelátó vagy :))

    zizi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_919338 (143)
     
  9. Torolt_felhasznalo_919338
    Torolt_felhasznalo_919338
    2003. február 17. 12:39143.
    Sziasztok!

    Zizi, én is gratulálok. Nekem még van egy évem a fősuliból, amit a hónap végén kezdenek el, mert annyira le volt maradva a többség és az októberi kezdést ennyire ki kellett tólni. Én úgy készülök, hogy két év alatt szeretném elvégezni a babus mellett ezt az egy évet. Nem rohanok sehova, a szakdolgozatot elkezdtem, hogy ne az utolsó pillanatra maradjon mind az 50-60 oldal.

    Ma voltunk a védő néninél. Nagyon kedves, ez volt a 3. látogatásunk és április 7. -re kaptuk a következő időpontot. Nem túl sűrű, de úgy néz ki, hogy elég. Képzeljétek már elértem a 8 kg és néha el is hagyom. Vagyis ez azt jelenti, hogy már 8 kg híztam a terhesség alatt és még csak a 26. héten vagyok. Mennyi lesz a vége?! Mondjuk kevésbé aggaszt, mintha a babusnak lenne valami baja, de szerencsére ez most a legnagyobb problémám. Ti hogy álltok?

    Üdvözlök mindenkit: Hugi
    előzmény:
    zizimanó (142)
     
  10. 2003. február 17. 09:07142.
    Köszi Benőmama, tudod, azért örülök nagyon, hogy sikerült, mert a köv. lehetőségem május végén lett volna, és hát akkor én már igencsak kettőben leszek :)))
    Neked is minden jót kívánok!
    zizimanó
    előzmény:
    benőmama (141)
     
  11. 2003. február 16. 21:01141.
    GRATULA Zizimanó!!!!
    Kívánom, hogy minden ilyen szuperül sikerüljön a jövőben!!!
    előzmény:
    zizimanó (140)
     
  12. 2003. február 16. 17:09140.
    Sziasztok!

    Tudom, kicsit pang így hétvégén a fórum, de muszáj írnom, mert fent vannak az interneten a nyelvvizsgaeredmények, és meg kell osztanom veletek, világgá szeretném kürtölni, hogy SIKERÜLT!!! Spanyol üzleti középfokú nyelvvizsga-tulajdonos vagyok! :)))
    Na csak ennyit akartam írni, mert olyan nagyon jó dolog ez, mivel így átvehetem a diplomámat még mielőtt a babánk megszületik :)))

    Sziasztok

    zizimanó
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_431002
    Torolt_felhasznalo_431002
    2003. február 14. 19:34139.
    Sziasztok lányok!!

    Látom mindenkinek jó a kedve!!!:-))) örülök neki, komolyan. Jó látni, hogy mikor végig olvasom a lapot, rám tör a nevetés! ( jó értelemben!)
    megkérdeztem az UG-ot. Azt mondta a főorvosnőm ( Dr. Hajdú) hogy kb 2-3 hét múlva már biztos fog működni, de azt nem tudja hogy mennyit kérnek majd érte. Szerinte előfordulhat hogy minimális összeget ( de lehet hogy az sem) , de nem lesz 15 perces! Majd kiderül!
    Zizimanó az orvosod egy fiatal aranyos pasi! Én személy szerint jobban szeretem az ilyen fiatal orvosokat mert sok mindent máshogy látnak és talán türelmesebbek is! ( haladnak a korral, meg a technikával!)
    Azért kérdeztem a hagyományokat, mert én biztos voltam benne a kezdetektől, hogy nekem csak lányom lehet! Most már mindenki - a család , a kilinikai kolléganők, ismerős orvosok - szóval mindenki állítja hogy biztos fiú lesz! Engem mondjuk annyira nem érdekel a dolog amíg ki nem bújik, csak néha már idegesítenek a kérdéseikkel! Egyébként akkora pocakom van, hogy az hihetetlen! ( annyi idősen)
    Martilla az Icust nyugodtan megkérdezheted, de ha gondolod hétfőn vagy kedden rákérdezhetek titkosan! De szerintem sokkal kevesebb jár a szülésznőnek császármetszés során! ( főleg a te esetedben, akit még az osztályon az éjszakás nővér fog előkészíteni- borotválás, beöntés, infúzió) Bár nem tudom, mert ha az Icus bejön hajnalban hozzád akkor más a szitu! Gondold meg!
    De ha gondolod ezt csütörtökön is meg tudjuk beszélni , hogy mi hogy szokás!

    Vigyázzatok magatokra, a pocaklakókra. Mindenkinek jó hétvégét kívánok!

    Mayamami
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2003. február 14. 12:59138.
    Marcsi, nekem is lányos hasam van, de nekem lányom is lesz ;)))

    Ady, köszi a tippet, rákérdezet a Fe+Mg együttszedésére, hátha attól vagyok hasmenős. Bár bevallom, ma még csak egyszer voltam, és intha kezdene szilárdulni. . .

    Hugi, egyelőre én is élvezem a mozgást, eltekintve azoktól a pillanatoktól, amikor hólyagontalálnak, vagy éppen a gyomromat célozzák. . . sírni azért remélem, egyikünk sem fog, max. a gyönyörtől a szülés után ;))) De jó neked, hogy járhatsz tornázni. . . egyébként engem is fiúnak vártak. Főleg mert nekem is van egy nővérem, és anyukámnak ugyanúgy teljesen más volt a két terhessége. Aztán mikor megszülettem (én vagyok a legkisebb a generációmban) a nagymamám mondott egy aranyosat: "Megint pinás" ;))) bocs, ha kicsit vulgáris.

    zizi
    előzmény:
    ady19 (135)
     
  15. Torolt_felhasznalo_919338
    Torolt_felhasznalo_919338
    2003. február 14. 12:18137.
    Szia Ady!

    Anyukám is a Salvus-t issza, már nagyon-nagyon régen rossz a gyomra és esküszik a készítményre. Ezek szerint tényleg jó.

    Vigyzázz magadra: Hugi
    előzmény:
    ady19 (135)
     
  16. Torolt_felhasznalo_919338
    Torolt_felhasznalo_919338
    2003. február 14. 12:14136.
    Sziasztok Pocólakó-tulajdonosok!

    Most mérges vagyok, mert másodszorra gépelem be a levelet. Nem sikerült feltennem, mert hosszú ideig pihentettem (dolgozni is kell!).

    Martilla, már nagyon hamar itt lesz a babus. Vigyázz nagyon magadra. Én 19. -én megyek cukorra, akkor reggel bent leszek két órát. Remélem egyszer csak összefutunk. A terhesambulanciára én is csütörtökönként szoktam járni. Hátha. . . addig is kitartás, már nincs sok hátra.

    Zizi, nálunk két-három hete nagy a mozgás (most 25. héten vagyunk). Napról napra erősebbek, de egyelőre nagyon élvezem. Van hogy nyögdécselek, mert olyan helyen talál el, de imádom. Lehet, hogy később sírni is fogok?!

    Mayamami, én a babonákat, hagyományokat mindig elolvasom (meghallgatom), mert érdekel, de nem nagyon hiszek bennük. Nekem van egy édes nővérem, akivel anya pont úgy volt tehes, ahogy a babonák szerint egy lánnyal terhes az ember és lány is lett. Én egy év múlva jöttem, és anya pont úgy volt velem terhes, ahogy egy fiúval kell a szójárás szerint, nem is volt lánynevük, annyira biztosak voltak benne, hogy fiú leszek. . . hát lány lettem egy erősen hegyes pociból, de a kivételek erősítik a szabályt . . . csak azt nem mondják meg, hogy kinek a pocijában lakik a kivétel.

    Tegnap voltam tornázni, nagyon szupi volt. Rendesen éreztem a combimat és a popómat. Jó volt a kismamik között lenni és Márta néni is nagyon kedves. Ott a helyem minden héten. Csábítottam a lányokat a fórumra, lehet, hogy bekapcsolódnak majd.

    Mindenkit üdvözlök: Hugi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_515475 (134)
     
  17. 2003. február 14. 12:07135.
    Sziasztok!

    KisHugi, azért kell kb. havonta vérvételre mennem, mert nem vagyok védett egy toxoplazmozis nevű valamivel szemben. Áll. a legtöbb ember védett. Ezt főleg macskák, mosatlan zöldség/gyümölcs és nyers hús terjesztheti (és nekem még macskám is van otthon) és halvaszületéstől csecsemőhalálig válogatott agy- és látószervi károsodásokat okozhat. Azzal vígasztaltak, hogy egyrészt kiszűrhető, másrészt, ha a magzat meg is fertőződne, antibiotikumos kezeléssel megelőzhető a baj. (?!)

    Zizimanó, a császárt én egy szép nagy miómával érdemeltem ki, olyan helyen van, hogy a doki azt mondta, lehet, hogy ki se férne a gyerkőc feje. . . Így aztán jutalomból kilátásba helyeztek egy külön nőgyógyászati műtétet szülés után.
    Szerintem neked különösen nem kéne mosogatni. Nem félsz? Még a végén tényleg összevarrnak. . . maradj nyugton! Én kedden töltöm a 4 hetes 'ágynyugalmamat' és még mindig élek - hogy hogyan, az most más kérdés! :)
    A hasmenésed lehet a magnézium-vas kombinációtól is, szerintem kérdezd meg a dokidat jövő héten. Nekem legalábbis volt, aztán a dokim átszoktatott egy másik vasra, utána átestem a ló másik oldalára. 2 napja új a szitu: székrekedés és hasmenés egyben! (Ez a legtutibb. . . )
    Ja, és nekem a sok savamra Salvus vizet ajánlottak, be is vált, gyógyvíz, rögtön hat, gyógyszertárban kapható másfél l-es palack.

    Ady19 (24)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_515475
    Torolt_felhasznalo_515475
    2003. február 14. 11:43134.
    Hali Mindenkinek!

    Zizi! Bifidusz nekem is a leglehetetlenebb helyeken tűnik fel, hasonlóakat produkál, mint a Te babád :))))

    A hasforma: most széles, lapos "lányos" hasam van, de nagyon meglepődnék, ha lány lenne ;-)

    Én csak 24-én és 25-én megyek a klinikára.

    Vigyázzatok Magatokra!

    Marcsi (24+6)
    előzmény:
    zizimanó (133)
     
  19. 2003. február 14. 09:47133.
    Sziasztok Kismamik!

    Köszi mindenkinek az aggódást, olyan aranyosak vagytok, és persze, hogy mindent megteszek a kiscsajárt, csak lenne már május. . .

    Mayamami, Martilla, febr. 20-án megyek a klinikára vizsgálatra. Ha gondoljátok, talizhatunk. Valószínű este megyek/visznek, az előző este derül ki, mert akkor kell beszéljek a dokimmal (Garamvölgyi).

    Mayamami, isemred a dokimat esetleg? Hallottál róla valamit, hogy milyen? Ha nem, az sem baj, csak tudod, több szem többet lát.

    Nemtom ti hogy vagytok vele, mi szerdán voltunk 26 hetesek, és már olyan szintű Alien-mozságokat produkál a "hasam", hogy néha megijedek. Tudom, hogy ha mocorog, akkor baja nincs a babának, de egyre furcsább helyeken mozog, nagyon kiszélesítette a helyét. Hol a gyomromnál, hol a jobb alhasamban, hol pedig egészen oldalt "hullámzik" a pocakom. Aztán amikor egészen lent, olyan hüvelykörnyék-felé érzem, akkor kicsit megijedek, és szinte látom, ahogy a kis kezeivel feszeget és kukucskál kifelé, de aztán megnyugszom, mert a magzatburok szerencsére ép, így erre esély sincs, csak hát ilyenkor egyedül itthon mindenféle hülye gondolataim bírnak lenni. . .
    Ugye normális vagyok a mozgásaimmal együtt? Bocs, ha kicsit lelkis vagyok most, de újabban rosszul is alszom, hülyeségeket álmodom. . .

    zizimanó (26+2)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_879177
    Torolt_felhasznalo_879177
    2003. február 14. 07:43132.
    Sziasztok kismamik!

    Remelem mindenki meggyogyult a hasmeneses nyavajajatol es most mar jol vagytok! En kb. ket hete kohogok, de semmi gyogyszert nem szedhetek es nagyon sajnalom a ababimat amikor hallgatnia kell ezt a csunya kohecselest odabent!
    Mayamami! Sajnaalom, hogy nem sikerult a dolog a foiskolan! Szoritok, hogy legkozelebb osszejojjon.
    Nem tudom mi igaz a nepi hagyomanyokbol, vagy mi nem, lenyeg az, hogy en egyaltalan nem hanytam a terhessegem alatt, csak a fogmosast utaltam, , es a hasam az olyan hegyes, hogy neha szur. (Na jo, ez tulzas, de tenyleg nagyon hegyes, ) es az UH szerint egeszen bizonyos, hogy fiu lesz. Mar ketszer is nagyon jol latszott. Szoval nalam bejott, de szerintem nagy mertekben fugg a terhesseg elotti testalkattol is.
    A multkor irtad, hogy az Icusnak (szuleszno) eleg magas a tarifaja. Szerinted illik tole megkerdezni elore, hogy mennyit ker, vagy dontsuk el mi magunk. Es igy hogy csaszarral szulok (nagy valoszinuseg szerint, ) ugyanannyit illik adni?
    Jovo csutortokon (20-an) jon valaki a klinikara? En innentol kezdve minden heten megyek, hiszen mar csak 4-5 hetunk van hatra.
    Udv mindenkinek, vigyazzatok magatokra es a babakra, es el ne csusszatok odakint a havas utakon!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_431002 (128)
     
  21. Torolt_felhasznalo_515475
    Torolt_felhasznalo_515475
    2003. február 13. 19:08131.
    Sziasztok!

    Mayamami, én nem nagyon adok a népi hagyományokra. Az első két terhességemmel két különböző nemű gyermekkel teljesen különböző tüneteket produkáltam. Ezek alapján most is e szerint kellene működnie, de nem így van. :)))

    blpr: sajnálom, hogy ilyen rossz élményeid voltak a klinikán. Én éppen azért nem megyek máshova, mert elégedett voltam az előző kettőnél. De a dokimat sem cserélném le egy másikra, az tuti :))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_431002 (128)
     
  22. 2003. február 13. 16:29130.
    Egyébként nagyon sajnálom, pedig egy éve volt, hogy a klinikán nem engedtek függőleges helyzetben lenni a kitolási szak alatt. . . Hogy nem várták meg a tolófájásokat, kinyomta belőlem egy mészáros küllemű (100 kiló, véres kötény) főorvos. . . Hogy elvitték a babust az intenzívre a belélegzett mekónium miatt, és nem engedtek szoptatni az első 16 órában, pedig az éjszakát már a rendes, "polcos" csecsemőosztályon töltötte, és nekem nem szóltak, hogy levitték. A szoptatásban nem segítettek, amikor bőgtem a mellbimbóm sebei miatt, meg hogy éhes a baba, de nekem nagyon fáj, a csecsemősnővér kötött kissapkákat kínált eladásra, amiket ő kötött. Bennem maradt, hogy elküldjem a jó édes anyjába. Szerettem az orvosomat, de a következőt a MÁVban vagy at Istvánban szülöm. Ott nem adnak helyes kis cumisüveget cukros vízzel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2003. február 13. 16:22129.
    Nem akarlak elkeseríteni, Mayamami, a páros együttlétről írok, nekünk volt, de a pocak növekedésével egyre ritkábban, és a terhesség első pillanatától mostanáig, a fiam 14 hónapos koráig egyetlenegyszer sem volt orgazmusom. Azt hittem, elbúcsúzhatok a fílingtől. De visszatért nemrég, nagyon boldog vagyok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_431002 (128)
     
  24. Torolt_felhasznalo_431002
    Torolt_felhasznalo_431002
    2003. február 13. 15:30128.
    Sziasztok Kismamik!!!

    Nagyon jól beindultunk itt, miota nem néztem felétek! hétfőn dolgoztam, utána meg intéztem a főiskolámat, de sajna nem sikerült! ( majd év végén!)
    Úgy látom, hogy sokan elkaptuk ezt a hasmenéses nyavalyát! Bár nálam is csak maximum másfél napig tartott, de azt hiszem most bőven sok is volt!!!

    Be kell vallanom, borzasztóan irigyellek titeket, hogy szinte egyszerre fogtok szülni, de inkább azért mert már kb. 10 héttel előttem jártok! ( mi még csak a 15. hetet kezdtük!) panaszkodni nem tudok, szerencsére, mert ugyanúgy érzem magam mint a terhesség előtt, dolgozom ( napi 8 órában), tanulok. . . . stb. talán van egy pici gondunk a "páros együttléttel"! De lehet hogy ez a probléma is javul majd! volt valakinek hasonló problémája?

    A másik hogy mennyire hisztek a népi hagyományokban , mint pl. hogy ha valaki hány akkor lánya lesz, ha nagyon csúcsos a pocakja fia. . . . stb?

    Vigyázzatok magatokra - Zizi főleg!!!!!
    Ha valaki jön a klinikára és nem nagyon akar várakozni, szóljon nyugodtan, mert mivel dolgozom- tudok segíteni mindenkinek! ( sorban állás kizárva!)
    Ady a klinikának van 3D-s Uh gépe, de január elején mikor benn voltam, azt mondta a Siposné , hogy még nem nagyon használják! De rá kell kérdezni! A jövő héten ezt is megtudom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_919338
    Torolt_felhasznalo_919338
    2003. február 13. 12:25127.
    Sziasztok!

    Zizi, nagyon vigyázz magadra. Tudom, hogy unalmas a semmittevés, de a babusért muszáj elviselni és majd meglátod, hogy meg is fogja érni.
    Marcsi, örülök, hogy egy kicsit jobban vagy. Sok helyről hallottam erről a fránya hasmenés-hányás kórról.

    Én összeteszem a két kezemet, hogy még bírok dolgozni és ilyen jól viselem a terhességet. Nagyon nehezen bírnám otthon.

    Akkor jövő héten szerdán sem lesz senki bent, de ahogy látom, arra viszont van esélyünk, hogy a szülésnél összefussunk. Nagyon közeli időpontokban vagyunk kiírva.

    NAGYON-NAGYON VIGYÁZZATOK MAGATOKRA ÉS A POCÓLAKÓKRA. Jó egészséget: Hugi
    előzmény:
    zizimanó (126)
     

Címlap

top