Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátokat keresek

Torolt_felhasznalo_416427
Torolt_felhasznalo_416427
Létrehozva: 2003. január 12. 17:20
Barátokat keresek-magányos vagyok. .
Sziasztok, azt hiszem, nem vagyok egyedül a problémámmal. 7 évig voltam különböző városokban kollégista, a barátaim a szélrózsa minden irányában. tartoztam közösségekhez, de ezek akötődések felületesnek bizonyultak a fizikai távolságok bővülésével.
a munkahelyemen ugyan nagyszerű emberekkel dolgozom együtt, mégis nehezen barátkozom. mindegyiknek megvan a saját élete, amibe nem biztos, hogy beleférnék.
gondot jelent viszont, hogy a problémáimat, örömeimet nincs, akivel megoszthatnám. a társammal ugyan mindezt megtehetem, de őt sem terhelhetem szakadatlanul.
próbáltam levélbarátságokat kötni, ezek többé-kevésbé sikerülnek is, noha kissé személytelenek. nekem hús-vér emberekre van szükségem. .
ha van, aki hasonló problémával küszköd, írjon. oldjuk meg ezt a nehéz problémát!
  1. 2003. június 4. 21:3251.
    Sziasztok!
    Csak most találtam erre a topicra, de nagyon megörültem neki:)
    Igaz barátaim nekem sincsenek, csak haverok. Remélem, itt sikerűl bennetek barátokra lelnem. Szivesen leveleznék bárkivel.
    előzmény:
    angellov (50)
     
  2. Torolt_felhasznalo_505496
    Torolt_felhasznalo_505496
    2003. június 4. 21:0750.
    Nehéz igaz értékű emberekkel megismerkedni. Aki már csalódott, az nem meri kimutatni az igazi oldalát, aki bölcs az pedig óvatosan közelit meg másokat. Én is sokáig "beguboztam", de örökké azt sem lehet. Vannak még jó emberek, csak keresni kell.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_354233 (45)
     
  3. Torolt_felhasznalo_180157
    Torolt_felhasznalo_180157
    2003. június 4. 20:0349.
    Szia Mindenkinek. Alakul már?
    előzmény:
    mimozaa (48)
     
  4. 2003. június 4. 19:5048.
    sziasztok!örülök, hogy válaszoltatok a hozzászólásaimra. Kiváncsian várom a fejleményeket találkozó ügyben. Remélem sokan elmentek. Addig is írjatok nekem pár sort magatokról, aktuális dolgokról, ha akartok. minden jót! sziasztok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2003. június 4. 14:5047.
    Gáz. Ha elveszted, kettő repül egyszerre.
    előzmény:
    Desiré1978 (10)
     
  6. 2003. június 3. 17:0946.
    Sziasztok!Aranyeső helyett tyukannó lettem valamit elcseszeréztem a gépen sajnos. Remélem mindenki jól van fel afejjel!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2003. június 2. 16:1945.
    Sziasztok!
    Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra. Most vagyok túl (ki tudja már hanyadszor az életben!!!) egy baromi nagy csalódáson. Hetek óta gondolkodom, hogy vannak-e még IGAZI, érdek nélküli kapcsolatok, barátságok. Nagyon hiányzanak az életemből a nagy beszélgetések, egy-egy buli, és természetesen mindenek előtt a kölcsönös tudat, hogy van kire számítani ha rossz passzban vagyok (ugyanez fordítva is vonatkozik, hogy rám tudjanak számítani). Kezdtem elveszíteni a hitemet az emberekben, és a reményt, hogy még mindig léteznek ŐSZINTE, nem csupán érdeken alapuló emberi kapcsolatok, barátságok. . .
    előzmény:
    mimozaa (44)
     
  8. 2003. június 1. 13:2244.
    szia aranyeső!lehet, hogy rokonlelkek vagyunk?ki tudja?mindent meg lehet és kell próbálni, én is csak 4 napja találtam meg ezt a fórumot, és nagyon örülök, hogy sok hasonló emberekkel találkoztam. én hiszek a kölcsönös adok-kapok viszonyban, bár én is mindig többet adtam, mint kaptam, de ez nekem nem okozott problémát sokáig, csak amikor én kerültem nehéz helyzetbe nem állt mellém senki. na, ez van. remélem most majd itt találok pl. misibeát vagy a többi hozzászólót, ha akarod olvasd el a fórumban az indító kérdésemet:lehet-e ma igaz barátokat találni. szép napot!szia
    előzmény:
    ARANYESŐ (43)
     
  9. 2003. május 31. 16:4643.
    nekem nehezen megy a barátkozás mindig csalódtam többet vártam mint amit kaptam. Amig segitettem ment adolog de viszonzást nem igazán akkor meg az egész már nem a barátságról szól!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2003. május 31. 16:3842.
    Nekem gyermekeim vannak társam is van de a barátsággal hadilábon állok sajnos!Valahogy olyan számomra mint egy szerelem igen ritka és legtöbbször elveszti a fényét vagy csalódást okoz egy idő után. talán bennem van a hiba?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2003. május 31. 16:2641.
    sziasztok, nem tudom sikerül e irnom mert kezdő vagyok, de barátságos ugyhogy irjatok magatokról ha gondoljátok és hátha barátokra lelünk egymásban!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2003. május 31. 16:1240.
    sziasztok!tényleg jó lenne egy magányosok illetve egy jóbarátok közt klub, ahova minden magányos, barátra vágyó ember kortól, nemtől függetlenül eljönne. aki egy ilyet meg tudna szervezni jelentkezzen!
    előzmény:
    Angyallány (37)
     
  13. 2003. május 31. 04:2339.
    Sziasztok!
    Magam is barátságokat keresek!
    Tényleg nem könnyű, de nem szabad feladni. Ha valaki, szívesen barátkozna velem, annak nagyon örülnék! Szeged-i vagyok, de hamarosan Angliába megyek. Írjatok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2003. május 26. 21:3938.
    Mire gondoltál?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_860150 (33)
     
  15. 2003. május 16. 17:0437.
    Szia Bestelelke!
    Én nem vagyok családos, sőt, egyedülállóként élem napjaimat. Barátnőim családosok, nem is laknak olyan messze, de már nekik a család a fontosabb, így csak ritkán találkozunk. Én ugyan emberek között dolgozom, de nem jó így nekem sem. Azt már sokszor kigúnyolták, hogy romantikus és érzékeny vagyok. Talán így, ezen az úton én is találhatok még barátokat.
    Üdvözlettel: Angyallány
    előzmény:
    Bestelelke (25)
     
  16. 2003. május 16. 16:4636.
    Ezzel a gondoddal nem vagy egyedül. Én is hasonló cipőben "járok", azaz most ülök. A már családos barátnőm állandóan azzal "kínoz", keressek barátokat. Na, ja. Mert az olyan egyszerű a mai világban. Én is unom, már a céltalan NETezést. Mivel nem olyan régóta internetezek, erre a fórumra is csak most találtam rá. Talán így sikerül valami.
    előzmény:
    balymo2 (26)
     
  17. 2003. Április 24. 10:5735.
    Sziasztok:)
    Már olyan régen írtam ide, hogy megint itt az ideje:) Látjátok mennyien érezzük magányosnak magunkat. De tényleg olyan jó ötlet lenne egy magányosok klubbja:) Sokan járnak össze, szerveznek bulikat. Lehet, hogy nekünk is kellene egy jó kis csapatot összehozni és hébe-hóba kimozdulni itthonról. Akár barátostul, férjestül. . . . Elmenni egy jó helyre, süti, kávé, akár kaja, jó kis beszélgetés. Ebbe a szürkeségbe mindenkinek beleférne valahogy. Mi a véleményetek?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_687954
    Torolt_felhasznalo_687954
    2003. Április 21. 13:1334.
    Szia!
    Sajos pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Eleinte írogattak, válaszolgattak, majd egyre inkább elmaradtak a válaszok:((
    Pedig igazán jó lenne olyan valakivel levelezni. . .
    előzmény:
    nok_apja (27)
     
  19. Torolt_felhasznalo_860150
    Torolt_felhasznalo_860150
    2003. Április 21. 11:5033.
    Halihó!
    Sokan vagyunk itt, akik kattigatnak az oldalak között és elmegyünk egymás mellett. Mindenkinek kell valaki, de az estek többségében nem mimdegy, hogy ki az az illető. A nőnek férfi és viszont is igaz. Mi lenne, ha kikiáltanánk egy privát kávéház félét és gykran "összejönnénk"?
    Mindenik érdekelhet bármi, tehát a legtöbbeket érdeklő legkézenfekvőbb témékra tegyetek javaslatot és talán többen kerülünk közelebb egymáshoz és nem csak a képernyőn.
    előzmény:
    bfruol (24)
     
  20. 2003. Április 18. 19:3532.
    Szia!
    Köszi a reakciót. Gondoltam, írok, ha már ilyen kedvesen felajánlottad:-)))
    Látom, egyezik a "jelünk". Hú, én már azt sem tudom, hogy melyiket pipáltam be, azt hiszem ez a "kapcsolatban élek", vagy valami hasonló:-) Gyakran jársz ezen a lapon?
    üdv: Gondok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_416427 (31)
     
  21. Torolt_felhasznalo_416427
    Torolt_felhasznalo_416427
    2003. Április 18. 19:1731.
    szia bigyo,
    valóban kellenek a megértő pasik mellé női barátok is. ha van kedved írni, várom!
    előzmény:
    bigyo83 (28)
     
  22. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2003. Április 18. 12:5630.
    Mindenkit szeretettel várunk korra , nemre, családiállapotra való tekintet nélkül
    :-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2003. Április 18. 12:5329.
    sziasztok!

    Nyitottam egy topicot az a cime magányos fiatalok. Nézzetek be oda ti is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2003. Április 12. 11:4628.
    Sziasztok!
    Ismerős a helyzet. Hallgatni mások problémáit a saját gondjainkat pedig elrejteni jó mélyre. Nekem is voltak barátaim, legalábbis azt hittem. Persze olyanok vannak, akikkel hébe-hóbe összefutok egy-egy "Szia, hogy vagy?" erejéig, de hiányzik valaki, akinek olyan dolgokat mondhatok el, amit soha senkinek. Olyan valaki, aki megért és aki el tud fogadni olyannak, amilyen vagyok. Ez utóbbit nem nagyon éreztem soha, csak a barátom mellett, akivel fél éve vagyok együtt. De vele mégsem beszélhetem meg például azt, hogy ma milyen szép álmom volt - egy másik fiúval - és amikor felébredtem, milyen fucsa érzés volt, mintha megcsaltam volna, pedig csak az én kicsi agyam szüleménye volt az egész, és hogy reggel óta még mindig az álom hatása alatt vagyok, mert kissé összezavart. Nem tudom, miért írom le mindezeket, talán csak jó "elmondani" valakinek.
    üdv:bigyo83
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2003. Április 11. 09:3727.
    Én találtam barátokat. Itt. Igaz nem úgy, hogy beírtam barátokat keresek, hanem úgy hogy szóbaelgyedtem másokkal. Rendszeresen. Irtam, vitatkoztam, egyetértettem, hozzászóltam. Szóval mutattam magam. Aztán múlt az idő (pár hét, pár hónap) és egyszercsak azt vettem észre, hogy barátok vannak körülöttem. :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top