Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szabolcs-Szatmá r Bereg

kucsifriti
Létrehozva: 2006. január 17. 21:11

Sziasztok kedves  Szabolcs megyeiek!

Legyen nekünk is egy hely ahol beszélgethetünk erről arról. Információt cserélhetünk az élet dolgairól, jó helyekről stb.. Szeretettel várok mindenkit! 

  1. Torolt_felhasznalo_214448
    Torolt_felhasznalo_214448
    2010. február 17. 17:1643058.
    Örök hála!Írtam neked oda!!!Engedj beeeee!!
    előzmény:
    norimami (43057)
    2010-02-17  16:41
  2. 2010. február 17. 16:4143057.

    Lányok, megnyitottam. Sz-Sz-B zárt néven. Várlak Titeket.

    Puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2010. február 17. 13:5843056.

    Sziasztok lányok!

     

    Csak köszönni jöttem, most csak ennyire futtya.

    Jobbulást kívánok minden betegnek

     

    A zárt topicban én is benne lennék csak már végre csinálja meg valaki, mert már vagy egy fél éve emlegetjük.

     

    Csak szóljatok majd.

     

    További szép napot kívánok mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2010. február 17. 09:1343055.

    Sziasztok!

     

    Itthon vagyok betegszabin. Köhögök, meg takonykórom van. Már bocs a megfogalmazásért.

     

    Petty, szegény Kristófom! Hogy viselte a kórházasdit? Naményban, vagy itt voltatok? Bent voltál vele? Örülök, hogy jobban van!

     

    Pillécske, gratulálok! Csodaszép, édes ajándékokat készítettél! látszik, hogy tele van szeretettel.

     

    Dobszi, engem érdekelne ez a dolog. Nekünk is van vagyonközösségi nyilatkozatunk. És tényleg nem igazán érdekli a bankot? Melyik bank ez?

     

    Tocsóka, én már régóta szerettem volna feldobni a témát, nem akartok-e egy zárt topicot inkább. Engem gyakran az tart vissza az írástól, hogy tudom, engem is szemmel követnek itt a kedves rokonyok.

     

    Milike, hová jelentekzik a nagyfiad? Privit írok...

     

    Marika, ha zárt lenne a topic politizálnál?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2010. február 16. 19:5343054.

    Sziasztok!

     

     

    Bocsi, hogy már megint régen, de van mentségem. Kórházban voltunk. Pénteken visszamentünk a dokihoz, zörejt hallott a tüdejéből, röntgen, tüdőgyulladás, gyerekosztály, bent fogtak. Ezt Csaba rendezte, én már felültem a Nyíregyre menő buszra, hogy megyek úszás órára, fél perccel az indulás előtt telefonált Csaba, hogy szálljak le, mert beutalt a gyerekorvos a kórházba és valószínűleg ott is maradunk. Hát így lett. Szerencsére szombaton már nem volt lázas, jól evett, jól ivott, eseménytelen volt az éjszaka, így megengedték, hogy "bejárósok" legyünk. Máig jártunk vénásra, aztán még hétfőn egy ellenőrzés, aztán remélem gyógyultnak leszünk nyilvánítva. Kb. mára sikerült nagyjából kialudnom magam, de már most is ásítozok. 

     

    Tocsó: én nem nagyon értem ezt a rokonyos dolgot, illetve azért sejtegetem, de akár azt is csinálhatjuk, hogy itt az nlc-n nyitunk egy zárt topicot. Hm?

     

    Többiek? Mit gondoltok? 

     

    Marika: köszi érdeklődésed, fentebb írtam az anamnézist.

     

    Dobszi: gratulálok a leigazoláshoz. Hm, lovaglás! Imádom a lovakat, általános iskolában elkezdtem járni lovagolni apuék állami gazdaságának lovardájába, de csak pár hónapig, mert jött a rendszerváltás és eladták azt a részt. De jó neked, hogy jársz! És főleg, hogy ilyen ügyes párod van, aki ilyet ajándékoz neked. 

    Az exre nem mondok semmit, mert nem lenne szép.

     

    Milike: Barátok voltak szombaton moziban, az Avatart nézték, azt mondják ütős volt. Mi megnéztük itthon letőtve, úgy is tetszett. De a moziba az a jó, hogy bármikor pótolható.  

    Pedzegettem Csabának tegnap, hogy csütörtökön torkos csütörtök lesz, ha már valentin napunk nem jött össze.

    Ő: akarsz menni valahová?

    Én: hát eddig minden évben akartam, de sose jött össze, mindig azt mondtuk, hogy nincs rá keret.

    Ő: akkor ne szakítsuk meg ezt a szép hagyományt.

     

    Pillécske: megnéztem a képeket, nagyon szép dolgokat készítettél. Nem csoda, hogy örültek neki. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2010. február 16. 13:4243053.


    Pénteken a szokásos szabaccságomat töltöttem, tegnap volt, most meg nincsenek a fijjúk, de már 6 vevőm volt +  ketten hoztak árut, +  a szokásos telefonok.

    Tocsóka most sikerült válaszolnom Neked az e-mailedre. Undorító amit Veled csinálnak. A rokonynak meg sose legyen ennél nagyobb öröme.... TARCCCSÁL KIIIIII!

    Tőlem odakőtözünk ahova akartok, nekem mind1. Csak szóljatok!

    Pillécske nagyon szépeket csináltál!   Naná, hogy örültek neki, és tuggyák, hogy mekkora szeretettel csináltad.

    Jah, régi szép idők, mikor még pörgött a topik... /sóhajtozós/

     

    Petty nekünk végülis elmaradt a mozi, ill. majd máskor pótoljuk.  De a Sherlock Holmes-t mi is szeretttyük Grécikével ugyeee?

    Remélem Kristóf azóta már jobban van.

    Marika, jó, akkor megnyugodtam.   Ha jobb idő lesz jó lenne megint összejönni.

    Dobszi gratulálok az átigazolásodhoz, biztos jól döntöttél.

    Asszem eléggé el tudom engedni a fantáziámat, ha az ex-ről való bánásmódról van szó. Bár már lassan immunis vagyok rá. Tudod, bevettem a lesz@rom tablettát. Monnyuk a pénzügyek miatt én is haragszom rá. Minden hónap 15-ig kellene hozni a gy.tartást, tegnap hívott (de legalább felhívott!), hogy ma hozza. Hááát még nem ért ide...  

    Pénteken fizettem be 9 ezret a nagyfijjam jelentkezésére + fénykép... Eszébe nem jutna, hogy a felét kifizesse.  Ossszam be azt a rengeteg gy.tartást, amit négy év óta nem emel.

     

    Waóóóóó házasság, gyerek? Tök jó, hogy találtál egy normális pasit, még a gondolataidat is kitalálja. A lovaglás biztos klassz lehet, bár én félek a lovaktól.

    Na majd szójjjál mikor kell menni a házasságkötő terembe.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2010. február 16. 12:3543052.

    Szijjasztok!

     

    Nos, tegnap aláírtam az átigazolási papírt, így hivatalosan Hegykő játékosa lettem. Úgy egyeztem meg az edzővel, hogy én nagyon már utazgatni nem akarok, így csak a "hazai" meccseket vállalom. Kellettem így is. A sors fintora, hogy előző edzőmmel összefutottam a hétvégén. Eddig is ment a pletyka, hát még ezután, pedig tényleg nem Hegykő miatt Fertőszentmiklóst, de mindenki azt gondol, amit akar, azért sz.r lesz ellenük játszani.

     

    Drága Marika! Sajnos nagymamám már nincs köztünk, így nem tudom megkérdezni. Anyu ellenzi, mert hogy megsérülök bla-bla, van benne igazság, a mentősök Tiszalökön már furcsálták, ha nem sántítok, vagy nincs bekötve a kezem

     

    Azért már benőtt a fejem lágya, így nem vagyok "szélvészrozi" és vigyázok magamra. Vettem fogvédőt is, csak még méretre kell igazítani. Na, azokat féltem, csak mert sokba kerültek a fémallergiám miatt

    A lényeg, hogy úgy néz ki vasárnap már pályán leszek, aztán meglátjuk. Ha élvezem okés, ha nem, akkor tényleg nincs mit erőltetni, én már nem fogok nektek sajnos kűfődrő jegyet kűdeni

     

    Mili! az exemmel hagy nem írjam le mit csinálnék legszívesebben! Faxoltam az ügyvédemnek és most várok. Az a baj, hogy a bank sz..ik rá, hogy van egy közös vagyon megszűntetési papír és abban megegyztünk a hiteleket illetően is, neki az a lényeg, hogy fizetve legyen és hülye lesz jószívűségből velem nem foglalkozni és csak őt zargatni!

    Pedig nagyon szeretném már azt is elfelejteni, hogy létezik!

    Ráadásul Szabi hétvégén családot, gyereket emlegetetett pffff, oopsz!

    Igaz bortúra után voltunk, de vasárnap emlékezett rá. Egyik szemem sír a másik meg üveg!

    Szal, zajlik az élet.

     

    Azt is hagy meséljem el, hogy gyerekkori álmom volt, hogy lovagolhassak, de ez nem nagyon adatott meg nékem, és 2008 karácsonyra lovagló bérletet kaptam Szabitól, na mondanom sem kell, hogy potyogtak a könnyeim! Na, mindegy a lényeg, hogy már csak úgy suhanok! És utolsó két alkalommal már vágta közben nem kapaszkodtam a nyeregbe! Csúcs szupi érzés volt! Azért még terepre nem megyek, jó nekem a fedett helyen

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top