Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szabolcs-Szatmá r Bereg

kucsifriti
Létrehozva: 2006. január 17. 21:11

Sziasztok kedves  Szabolcs megyeiek!

Legyen nekünk is egy hely ahol beszélgethetünk erről arról. Információt cserélhetünk az élet dolgairól, jó helyekről stb.. Szeretettel várok mindenkit! 

  1. Torolt_felhasznalo_214448
    Torolt_felhasznalo_214448
    2010. január 10. 09:2042976.

    Sziasztok!

     

    Bocsi,hogy csak így meg ennyit.Életjelet akartam adni.Jól vagyunk,doglozom mint a gép.

    Petty!Gratu a vizsgákhoz! Ügyi vagy!Remélem lesz elég erőd.Szedj valami vitamint,meg magne b6-ot.Sokat segít.

    Millike, a játék még működik,sőt!Sokat emleget,Greecikével együtt.

    Norimami,tök jó lehetett egy az esküvő!!Egyre jobban tetszik.Szuper ötlet volt csendben csinálni.

    Maika,van valami kilátás másik melóra?Anyudék hogy vannak??

    Dobszi,csuki ez a nyuszi!Mi most azt találtuk ki,hogy veszünk egy máltai selyemkutyust!!valami tüneményes állat.van egy a házban és imádjuk.Valami nem túl drágán,jó lenne szerezni egyet.

    Lepkécske,szoktál ide járni még?Végleges lesz az állapot?Ugye a laptop javíttatásba beszáll a cég is??Mert hát ugye ki miatt ment tönkre??Legalább egy szolgálatit kérjél!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2010. január 9. 15:2742975.

    Sziasztok!

     

    Túl vagyok sikeresen 3 vizsgán a héten, jövő héten van még kettő és vége. Közben sikeresen elkaptam Csabától a betegséget, köhögök, taknyolok. Nem is akart engedni az orvos dolgozni, csúnyákat halla a tüdőmben. De mondtam neki, hogy most voltam egy héten táppénzen, ha Kristófnak kiveszik az orrmanduláját, akkor megint mehetek, a jövő hét már nem fér bele. 

     

    Pillécske: megkérdeztem a dm-ben, de nem létezik gyerek, főleg kisfiú parfüm. Szóval időnként használja az apjáét. 

    Munkahellyel mi van? 

     

    Dobszi: aranyos a kis nyuszi. Szabadon járkál a lakásban? 

     

    Milike: És abszolút felszámolt mindent Nőnap? Vagy még a munkahely mellett is gazdálkodik kicsit? Amúgy nem csodálom, hogy besokallt tőle, iszonyat helyzet van az mg-ban is. Meg mindenhol. 

     

    Norimami: milyen szakvizsgát kérhetnek tőled? Már csak nem küldenek tanulni. Pénz már tuti nincs ilyenre. Anyós se emlegeti úgy a továbbképzéses pénzt, mint régebben, mikor fizette Csabának a számtech szakot. Nem is nagyon megy senki közülünk tanfolyamra. 

    előzmény:
    lepkepille (42969)
    2010-01-07  12:30
  3. 2010. január 9. 08:1842974.

    Jó reggelt Szabolcs megye!

     

    Milike, kirúgta a bige az exed, és elhalmoz Téged virággal? Jujjj, ez jelent valamit? Nőnap befejezte a sulit? Olvastam, hogy nem élt meg a földekből. De azért most meló mellé, még azt is folytatni fogja?

     

    Marika, most hol is laktok? Sajnálom, hogy nem jön össze Neked a munkahely. Ó, én már tudom milyen sokat ér, hogy jól érezze magát egy ember a munkahelyén. Én az új helyre olyan örömmel megyek.

     

    Petty, rettegek attól, hogy be akarnak majd iskolázni. Szakvizsga, vagy ilyesmi... Remélem megvonják a pénzt erről a területről, és egyenlőre hanyagolják a dolgot.

     

    Lányok, ne haragudjatok az esküvői titkolózással kapcsolatban. Senkinek nem mondtuk el. Csak a gyerekek voltak jelen, ők is előtte este tudták meg, a szülők és egyéb közeli hozzátartozók pedig csak utána. Annak pedig, hogy csak most írtam Nektek, az oka a lustaságom, időhiány, és egyéb közhelyek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2010. január 8. 14:2642973.

    Sziasztok!

     

    Befutottam én is így hétvégére. Nagyon mozgalmas hetem volt, leltár, kalapálás, számlák.....  

     

    Norimami, miazhogy csak így bedobod, hogy férjhez mentél?  Nekünk meg nem is szóltál!!! Azért nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!

    Nyugodtan kereshettél volna, tudod, hogy szívesen meghallgatlak bármikor. Ex nem virágboltot nyitott, hanem kirúgta a csaja.

    Tocsóka sztem egyáltalán nem szuper az a kép, hanem de mindegy... Dógozóval minden okés?

    Marika muszáj vót váltani, mert a mezőgazdaságból má régen nem lehet megélni. Így legalább nyugodtabb lesz, tuggya, hogy minden hónapban utalják a számlájára a fix. összeget, oszt majd lesz valahogy.

    Remélem előbb-utóbb Neked is összejön valami jó kis testhezálló meló. Látod a Lovagodnak is alakulnak a dógai.

    Petty egész héten nem tudtam belépni, úgyhogy majd megy valamikor a privi, de igazából nincs semmi titkos infó, eccerűen csak besokallt ettől a bizonytalan helyzettől.  

    Kristófra viszont mindig rácsodálkozok, hogy milyen nagyfiú már.

    Pillécske Neked is   meg Kadarkának is névnapja alkalmából.

    Dobszi Te aztán jó korán reggel jöttél.    Édesek a "családtagok" Mi se nagyon merjük szabadjára engedni a malacot a vezetékek meg a macska miatt. Bár sztem inkább a macska tart a malackától.

    Na asszem bepótoltam az egész hetet, mindenkinek szép pihentetős 7végét!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2010. január 8. 06:4842972.
    én is csinátam jó néhány évig, elég is vót,  vót olyan kuncsaft, aki má reggel hatkó ott toporgott, hogy mikó érek má oda és nyitok ki, na meg ja, ha belemelegednek, kirakni mindet az is egy kihívás, csak még egy sör, csak még egy feles bla-bla, oszt egyik beszó a másiknak, az meg szó, hanem üt, oszt fa..a munkahelyünk van.... besokalltam, olyan 4 évig dógoztam ilyen helyeken, persze feketén, éhbérért.
    előzmény:
    Marika65 (42971)
    2010-01-07  17:44
  6. 2010. január 7. 17:4442971.
    Azért vót 1 nap, mert nem nekem való vót. Nappal még csak el-el ment, de este mindenféle kétes alakok, meg kötekedők, meg stb-k estek be és 10 ig tartott a nyitvatartás, és féltem egyedül. Presszó. Na mongyak még valamit róla? Soha nem dógoztam ilyen helyen, bár ha többen vagyunk, nem félek, és tök jó, hogy van TV, meg zene, meg emberek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2010. január 7. 12:5642970.

    halihó!

     

    én is mhelyről nyomom, otthoni gépnek annyi, már december óta csinálják, remélem mára meglesz, nem bánnám

     

    velünk semmi xtra, az új családtag, Gyapi, aki egy ördögfióka, eléggé leköt minket, nagyon oda kell rá még figyelni, hogy mit csinál, mert egy harapás, aztán helló vezeték!

     

    Marika! Mér' csak egy nap vót a mhely? nem óvastam vissza, de minggyá megnézem...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2010. január 7. 12:3042969.

    Sziasztok!

     

     

    Jöttem már, nem mintha hiányolna valaki...

    Szabályt szegtem és a céges gépről nlczek. Voltam én hétfőn is, de úgy kivágott mint a sicc.

     

    Helyzet "szuper" kavarás a munkahellyel, éhes vagyok fázok. Kint esik a hó ezerrel, de nem marad meg, mondjuk van elég tegnapról.

     

    Látom mindenféle új hír van a házunk táján. Norimami gratula az esküvőhöz! Pettyke Kristóf nagyon szép nagyfiú! Végül sikerült parfümöt venned neki? A Rossmanban láttam két ünnep közt kissrác tüsfürdőt, de parfümöt továbbra sem.

    Marika sajnálattal olvastam, hogy az új meló 1 napig tartott.

    Tocsó, Milcsi, Greeci cupp! Azt hiszem maradok az emailnál jobban bevált és biztos, hogy olvasom.

     

     

    Sajnálom, hogy így elmaradtam az oldaltól, na de a körülmények... meg az nlc szuper működése....

     

    Puszi csajok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2010. január 5. 18:3342968.

    Téli szünet Marika, téli szünet. Nem rohanós, itthon ülős, ráérős, filmeket nézős, összebújós téli szünet.

     

    Örülök, hogy Lovagnak kicsit jobb lesz. 

    előzmény:
    Marika65 (42967)
    2010-01-05  15:29
  10. 2010. január 5. 15:2942967.

    Nem köszönök:-))

     

    Ááán Norimami jó vót az a szerkó, van kép, csak többen vagyunk rajta, ide nem rakom fel. Sajnálom, hogy így alakulnak a dógok. Bár mit várunk... ááá, nem politizálok mán inkább, mert felmegy a nyomásom.

     

    Pettyke, miféle szünet? Jaj szegényke Kristóf. Lehet ugye gyógyítani? Hogy mekkorát nőtt ez a gyerek, mióta a paradicsomot vittük Nektek

     

    Dobszi, Nektek is. Mik az újságok?

     

    Na jó hír: Lovagot hónaptól betették másik helyre, - többszöri kérésére -  úgyhogy közelebb is lesz, kisebb is a kör, meg többet keres. Valamennyivel. Ja és egy kegy ez a tőkésektől. De ezt is  el kell fogadni. De utálom a kiszolgáltatoccságot. Ipeg hogy szabadítólevelet nem attak mellé. Izaúró.

     

    előzmény:
    norimami (42962)
    2010-01-04  08:25
  11. 2010. január 5. 10:4942966.
    És még kettő!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2010. január 5. 10:4742965.

    Szép Jó napot kívánok!

     

    Itt süt a nap! Tök jó innen a melegből kinézni!

     

    Csak azért jöttem, hogy tegyek fel nektek pár képet Kristófról és a karácsonyról. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2010. január 4. 18:4942964.

    Sziasztok!

     

    Milike: már hogyne érdekelne! Nem látod, hogy lyukad az oldalam. Majd ha lesz időd...!

    Remélem, hogy szerető, gondoskodó gazdija lett a kutyusnak. 

     

    Norimami: én sem szeretek tanulni, csak muszáj! Miért váltottatok ovit? Ja, már olvasom. És ez könnyen ment? Jó, hogy ott végre nyugi van és még Norcsinak is tetszik. 

    Á, férjhez mentél? Gratulálok! Sírig tartó legyen! Ó, sajnálom az ügyvezetődet! Mit fog most csinálni?

     

    Tocsó: úgy olvastam, hogy jó lesz az eszperantó vizsgám, de konkrétan még voltam elfogadtatni, így nem lehetek benne biztos.

    Jelzem a mi házasságunk is elég jó, és egy ilyen szünet meg különösen jót tesz neki.

     

    Marika: köszi a szorítást, rám fog férni.

    Elképzeltem a ruhádat.  

     

    Ma voltam Kristóffal a fülészeten, mert úgy vettünk észre, hogy nem hall rendesen. (megint) És igazunk lett, írtó rosszak lettek a hallásvizsgálatok eredményei. És ami a legszebb, hogy ez azért van, mert visszanőtt az orrmandulája!!! Két év alatt!!! Kicsit kiakadtam. Tudtam, hogy ennek van esélye, nekem isvisszanőtt, na de nem ilyen gyorsan! Most antibiotikumot kell szednie, pedig nem is beteg, csak dugul az orra (az is az orrmandula miatt van), meg néha köhög reggel. Aztán két hét múlva kontroll, és valószínű műtét. Kafa!

    előzmény:
    mili70 (42954)
    2010-01-02  22:30
  14. 2010. január 4. 12:1442963.

    sziasztok!!!!! boldog(abb) új évet kívánok mindenkinek!!!!!!!!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2010. január 4. 08:2542962.

    Sziaa!

     

    Nagyon csini lehettél :D

     

    Jajj, a válság minket annyiban érint, hogy már nincs miből támogatni másokat. Milike tudja miről beszélek.

     

     

    előzmény:
    Marika65 (42961)
    2010-01-03  18:35
  16. 2010. január 3. 18:3542961.

    Boldog Új évet, akinek még nem kívántam vóna, vagy nem vót távolbalátó, magától irományozókészülék közelében.

     

    Pettyke, de jó, hogy jó vót a szilveszter, bár Csaba torkának nem örülök. Jövő hétre szorítás ezerrel.

     

    Milike, megoldottam a dógot. Felvettem a mackóalsómat, csillogós ruhát is akasztottam magamra felül, illetve a fél vállam kinn vót, a másik felén meg szupercsillogós ujja vót neki, feltűztem a hajamat, meg jó nagyon kifestettem magam. Talán maskarának is nézhettek vóna, de magamnak teccettem. Meg sportcipő dukált eme öltözékhez.

    Te, ilyen ínség van? Vissza kellett menni kötött munkahelybe? Mongyuk, mégsem egy iktatóiroda.

     

    Norimami, de jó, hogy visszataláltál. Férjhez mentél? És nekünk nem is szóltál? Pedig kaptál vóna egy olyan képet mint Pillécske. Mosse tudnád, hogy miről szól. Ott is válcság van? Komolyan mondom, nem ér már itt semmit az egész. Amúgy gratulálok, ha az ember szereti egymást, megérti, minden nehézségen átgyalogol.

     

    Tocsóka, én laktam a Te városodban vagy három évig, de évekig nem mertem még átmenni sem rajta különböző meggondolatlan döntéseim miatt.. Ez mára már elmúlt. Jó vót a buli.

     

    Grécikét hol lehet fellelni? Mert én nem látom

     

    Marcsika is tartozik még fényképekkel, és én is remélem, hogy Sama is előkerül, meg Anyszi is. Katibogár, Te is gyere, hogy ha úgy érzed, egy ki beszélgetés jó lenne. Szerintem Erzsike nemtudomhányról sem feledkezzünk meg, ő is csak beköszönt néha, szeretném tudni, mi van vele.Na én is kihagytam valakiket biztosan. Szóval jöjjön aki akar.

     

     

    előzmény:
    petty21 (42953)
    2010-01-02  19:50
  17. 2010. január 3. 12:2542960.

    Beb.szna, ha fél év után rosszat mondhatnék róla.

     

    Na, szép... Én meséljek, te meg hallgatsz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214448 (42959)
    2010-01-03  11:58
  18. Torolt_felhasznalo_214448
    Torolt_felhasznalo_214448
    2010. január 3. 11:5842959.

    Ez egy hosszú történet.Majd egyszer elmesélem.Debrecen lett az otthonom.

    Örülökhogy látok még normális házasságokat. Vannak még csodák!

    előzmény:
    norimami (42958)
    2010-01-03  10:53
  19. 2010. január 3. 10:5342958.

    Hogy-hogy az a Te városod? Jujj, de kíváncsi lettem.

     

    Ovit azért váltottunk, mert a másik ette az idegeimet. itt olyan nyugi van, és szeretet.

    A házasélet karaj!!! Egyre jobb, mondhatnám.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214448 (42957)
    2010-01-03  10:45
  20. Torolt_felhasznalo_214448
    Torolt_felhasznalo_214448
    2010. január 3. 10:4542957.

    Sziasztook!!

     

    Halljátok,hogy mindenki előkerült!!deeeejóó!!!

    Nórimami kicsit többet mesélhetnél magadról.Mi történt veletek??Miért váltottatok ovit?Milyen a házasélet??Mesélj,mesélj!

    Petty részvétem a suli,meg a vizsgák miatt.Már képtelen lennék tanulni.Kitartás!!!A nyelvvizsgád jó hozzá,vagy azt is csinálni kell?

    Millike az a kép......szuper!!!!!Végre nnics becsukva a szemed!!A játék még működik,sokat emleget titeket.

    Marika látom tetszett az én városom is!!!Én is szeretem!!

    Grecike ti is holnap kezditek ismét a melót???Ekkora hóban elég lesz fitten ébredni.Mindíg álmos vagyok ha hull a hó.

    Eszterkének volt tortája???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2010. január 3. 10:1142956.
    Milike, az exed virágboltot nyitott??? Vagy mi ez a sok elismerés?
    előzmény:
    mili70 (42954)
    2010-01-02  22:30
  22. 2010. január 3. 10:0942955.

    Milike, én is sokat gondoltam Rád. Csak nem akartalam már energiavámpírkodni Rajtad. Bár tudom, Neked abból rengeteg van, de az is csak véges...

     

    Petty, jujj de nem irigyellek a vizsgaidőszakban. Ez az egyetlen dolog, amivel most ki lehetne űzni a világból. Én már nem szeretnék tanulni.

     

    A lányok jól vannak, Csé már nem zúzza a gitárt :(, mert most németből készül megint vizsgát tenni. Fűzőt kapott a gerincére. Tudjátok azt a műanyag, két csattosat. Korzett néven találtok róla képet a googleban.

    Nóra jól érzi magát az új oviban, merthogy szeptembertől ovit váltottunk mindketten. El sem tudom mondani azóta mennyivel jobban érzem magam.

     

    A zügyvezetőm ( a férjem májustól), most nagy gondban van, valszeg már holnaptól nem ügyvezető. :((((

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2010. január 2. 22:3042954.

    BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK én is minden TOPIKLAKÓNAK!

    ESZTERKEEEEE! Mééér nem mondtad, hogy születésnapod van?

    Utólag is minden jót kívánok! (a gyűjteményedbe Meg csatolom az ex által adott mikulásvirágomat is meg a Karácsonyra kapott orchideámat)

    Dobszi megnéztem a kedvenceidet. Sajnos család ellen nincs orvosság.... Attól még tényleg szép az élet.

    Marika majd a legközelebbi topiktalira felveszed azt a csillogós ruhát, hozzám jöhecc abban is. Kár, hogy Pillécske nem ért rá, mert össze akartam hívni hozzám a bandát, na majd ha legközelebb erre jár. 

    Petty Nőnap Tiszaújvárosba ment vissza a MOL-hoz, ahol tíz évig dolgozott. Hossszúúúúúúúú.... (ha érdekel, majd priviben) A kutya ma végre új gazdira lelt.

    Mi kettesben szilvesztereztünk, már 11 órakor aludtunk. Monnyuk éjfélkor felébredtünk a petárdázásokra. Majd jövőre (vagy az idén) bepótoljuk a 

    Katibogár azért nem szabad feladni,kívánom, hogy mielőbb meggyógyuljon a férjed.

    Tocsóka műxik még a játék?  Hanna

    Norimami gyere má gyakrabban! Soxor eszembe jutottál, mi van a zügyvezető úrral, meg Norival? Csészi zúzza még a gitárt? 

    Gréci basszus, azzal a képpel zsarolni tudnál.

    Akit kihagytam nem szándékos vót. Jut eszembe, remélem Sama az idén visszatalál hozzánk.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2010. január 2. 19:5042953.

    Sziasztok!

     

    Tocsó: látom nagyot buliztál a koncerten. Kellett is már egy kis lazítás.

     

    Marika: örülök, hogy jól éreztétek magatokat. 

     

    Eszterke: boldog szülinapot így utólag is. 

     

    Norimami: jó volt téged is látni. Nem jönnél gyakrabban? Úgy olvasnék rólatok is. Lányok hogy vannak?

     

    A házibuli nálunk is szuper volt, csak Csabának fájt a torka, aztán a karaoké után már hangja sem volt, így ő már csak csendesen bulizott. Most meg már lélekben készülök a hétfőre, illetve tanulok ezerrel. Jövő héten 3 vizsga lesz. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2010. január 2. 12:2542952.

    Sziasztok:-))

     

    Látom, mindenkinek elteltek az ünnepek. Mi nagyon jól éreztük magunkat, még mindig pihengetünk. Voltunk kint a koncerten kétszer is, meg táncoltunk, meg ettünk, meg jól el is áztunk, de nem volt baj. Tegnap délig aludtunk, aztán jöttünk haza, és aludtunk tovább.

     

    Látom, megkerültek az elveszettek is.

     

    Eszterke, boldog szülinapot kívánok.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top