Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szeret és elment

Watta
Létrehozva: 2003. január 11. 19:03
Csütörtökön elköltözött a másik felem. Másfél éve éltünk együtt. Egy csúnya házasság végén ismertem meg, elváltak, de az asszony ki akarja semmizni. Hozzám költözött, és ezernyi lelki sérülést kellett megoldanunk. Kiálltam mellette, imádtam, segítettem neki. Nagyon érzelmes típus, mindent a lelkére vesz. Most azt mondta, pánikérzése van, fél, de nem tudja mitől. Problémái vannak, magányra vágyik, de nem akar elveszíteni, szeret. Mégis elment. Állítólag gondolkozni akar, nem tudja mit akar. Most is pánikban van. Fél, hogy valami helyrehozhatatlant követett el. Állítja, hogy nagyon szeret. De levegő kell neki. Hiányzom neki. Telefonálgat. Időt kér. Én meg azt gondolom, hogy vége. Hiszen elment. Vele akartam leélni az életemet. Ő volt a másik felem. Nem vagyunk már irtó fiatalok, ő 37 lesz, én 27. Boldog voltam vele. Istentelenül hiányzik. Talán rá fog jönni, hogy mit tett és vissza akarja majd csinálni. Még utolsó este is úgy ölelet, úgy simogatott, mint minden este. Más nője nincs, ebbeől a szempontból nagyon konzervatív és nagyon megbízható. De elment. Mert őrlődik a volt felesége hadjárata miatt, amiatt, hogy a saját húga ki akarja túrni az örökségéből, amiatt, hogy jelenleg nincs saját tulajdona, amiatt, hogy még soha életében nem volt igazán független és önálló, hiszen iszonyú korán házasodott és onnan azonnal hozzám jött. Úgy érzem, hogy ezt nehéz lesz túlélni. Van arra esély, hogy valóban rájön, hogy a legjobb dolgot dobta el az életéből és megpróbálja helyrehozni a dolgokat? Hallott már valaki ilyen "sikersztoriról"? Ja, itthagyott egy pár dolgot, szerinte csak átpakolt máshova, és ez nem jelenti azt, hogy végünk. Csak egy kis időt akar. De hát együtt éltünk!!! És már nem. Vissza szeretném kapni őt, de nem akarom, hogy sajnálatból vagy hirtelen döntésből jöjjön vissza. Azt mondtam, legyen vége rendesen és van egy kis idő a meggondolásra, amíg még vissza lehet csinálni. Azt mondtam, ne hívjon, ne keressen. De hív. Én meg belehalok. Legszívesebben lerombolnám a lakást a földig, mert itt minden kettőnkről szól. Nem tudok így élni. Ebben a bizonytalanságban. De én sem akarom elveszíteni őt. Tehetetlen vagyok. Csak sírni tudok. Soha nem voltam még olyan boldog, mint az elmúlt másfél évben. Miért ment el? Visszajön? Túlélem?
  1. 2004. január 22. 10:30676.
    Tőled várom. :o)
    előzmény:
    Watta (674)
     
  2. 2004. január 22. 10:28675.
    :o)
    Várom. . . .
    előzmény:
    misibea (673)
     
  3. 2004. január 22. 09:39674.
    Ha hiszed, ha nem, le van zárva. Már jó ideje másik fejezet van. És bizony nem különösebben befolyásol, hogy az exem akár olvashatja, amit írok, bár nem olvassa. Sosem érdekelt, hogy ki mit gondol, én pusztán azért, hogy másokat ne bántsak meg, nem fogtam be a számat.
    Nem durcizok rá. Ez nem derült ki abból, amit írtam?

    A 11 éves álom nem igazán szerelem, csak együttlét. Vonzódás, vágy, régi erős kötődés, és mostanság beteljesülés. Valamilyen szinten szerelem.

    Még írok.
    előzmény:
    misibea (673)
     
  4. 2004. január 22. 07:52673.
    Szia Watta. . .
    Milyen népszerű lett újabban a topicod. . . :o)

    Borzolod a kedélyeket, mint mindig! :o)

    sorrentot Te értetted félre. . . olvasd csak el újra. . .
    Ha még akkor sem érted, mit is akart mondani. . . akkor leírom, én hogyan értelmeztem a szavait.
    Ne láss minden sor mögött ellenséget, aki ír Neked, nem mindenki bántásnak szánja.
    Így nem fogod észrevenni a "barátokat". . .

    Álomgyáros lennék?. . . hümmm. . .
    Ezt már nagyon régem mondták nekem. . .
    Ha visszatért belém az e képesség, ha így érzed, annak kifejezetten örülök. . . :o))) Nem olyan nagy hiba az, ha valaki tud álmokat is gyártani. . . :o)
    Apropo, Te hogyam állsz az álomgyártással? Van néhány új terméked?

    Nem értek Veled egyet, hogy le lenne zárva az exeddel az ügy. Szerinted, miért gondolom így?
    Megint bekeményítettél. . .
    Mennyiben befolyásol Téged az, hogy most tudod, esetleg az exed is olvashatja soraidat. . . ?
    Az "egyáltalán nem befolyásol" választ nem fogadom el! :o)))
    De őszintén!

    Nem vagy megsértődve te is egy kicsit rá?
    Durciztok egymásra, mint két ovis. . . :o)

    "Attól, hogy mi nem tudtunk együtt élni, mással még tudunk. Én is, ő is. "
    Senki nem is állította az ellenkezőjét.
    De az ugye, egy másik fejezet lenne, ez még ez a fejezet. . . szerintem.

    A 11 éves álom egy szerelem beteljesülése? Arról a férfiról van szó, akit említettél egyszer korábban, hogy álmaid férfija, csak keveset találkoztok?

    előzmény:
    Watta (649)
     
  5. 2004. január 21. 20:13672.
    Hogy Te milyen önkritikus tudsz lenni néha!
    előzmény:
    Watta (671)
     
  6. 2004. január 21. 20:09671.
    Jól van na, tudom, nem sokat ér a bölcsészdiploma és a sok pszichológia szigorlat. . . .
    előzmény:
    whitebear (670)
     
  7. Torolt_felhasznalo_985803
    Torolt_felhasznalo_985803
    2004. január 21. 20:08670.
    Irod nekem privatban, hogy nem sokat ertek a psychologiahoz, hat en sohasem allitottam magamrol, hogy engem erdekel a psychologia. De te sem sokat. Csak a laikusokat tudod itt amitani. Tobb mondani valom nincs. Nem fecserelem rad az idomet. Tovabbi jo szorakozast neked:))))
    előzmény:
    Watta (668)
     
  8. 2004. január 21. 20:06669.
    Eddig is azt adtam, szóval ne legyél olyan büszke magadra. De azért üdvözöllek és a látszat ellenére téged sem utállak.
    előzmény:
    whitebear (667)
     
  9. 2004. január 21. 20:05668.
    Egyébként ez a gyerekundor a mai napig így van. És? Nem vagyok ezzel egyedül. De ettől még teljesen normális ember vagyok, a legkevésbé sem szerencsétlen és sajnálatraméltó. Tudod van, aki nem akar gyereket. És azok akkor tartsák sajnálatraméltónak az anyákat? Mert ha te ítélhetsz ebből, akkor én is ítélhetlek a másik oldalról.

    Vagy nem?
    előzmény:
    whitebear (665)
     
  10. Torolt_felhasznalo_985803
    Torolt_felhasznalo_985803
    2004. január 21. 20:03667.
    Tudtam en, hogy mindenkibol kitudom hozni az igazi enjet. :))))))
    előzmény:
    Watta (666)
     
  11. 2004. január 21. 19:59666.
    Te figyelj, mi köze van a szerelemnek a babákhoz????

    Nem szabadna felvállalnom, hogy nem szeretem a gyerekeket. Mi vagy te? Valami felvértezett panelanyuka? Aki nem szereti a gyerekeket, annak nincsenek érzései?

    Olyan rohadt sztereotíp vagy, hogy téged oktatni kellene az egyetemen.
    előzmény:
    whitebear (665)
     
  12. Torolt_felhasznalo_985803
    Torolt_felhasznalo_985803
    2004. január 21. 19:50665.
    Hat nem tudom, ki el erzesek es gondolatok nelkul ? :
    579-es beirasod. Itt megfogalmazod, miert nem kell nelked gyerek. Idezek:"Nekem egy baba az budos. Szoszerint hanyingerem van mar attol is, ha latok egyet. . . . . . altalaban undorodom a csecsemoktol, de a kisgyerekektol is" Hat aki ezekutan azt mondja, hogy te egy erzekeny lelek vagy es a tobbiek mocskolodni jonnek, akkor azokat is csak sajnalni tudom veled egyutt. Mert te egy nagyon szerencsetlen, sajnalatramelto ember vagy, meg akkor is, ha nincs szukseged senkinek a sajnalatara. De ez is csak alca. Ugyesen jatszod itt aszereped, mar annak aki hisz neked. :(((
    előzmény:
    Watta (663)
     
  13. 2004. január 21. 19:34664.
    Aki ideküldte ezeket a mocskolódókat nagyon "stílusos" volt.

    Mint ha érdekelne. . .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2004. január 21. 19:32663.
    Egy üzenet, amit priviben kaptam:

    "Beleolvastam a topicba. Nem tudom ki vagy, hány éves, igazából végig sem olvastam, csak a 648-tól. Azért voltam rá kíváncsi, mert a végén sok csúnya hozzászólást kaptál. Szerintem ne törődj vele. Élnek emberek érzések és gondolatok nélkül, mint a gép, minden nap ugyanazt ismétlik. "

    Szóval aki (pl. whitebear) azt állítja, hogy üres vagyok, az nem olvasta végig a topicot. Ez 100%. Egyébként sem hiszem, hogy 660 hozzászólást végigolvasna valaki.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_985803
    Torolt_felhasznalo_985803
    2004. január 21. 17:28662.
    Szerintem te sokkal uresebb vagy! Vegig olvastam ma a topikot. Hat en is azt mondom, oruljon az a ferfi, hogy meg idelyeben elment.
    előzmény:
    Watta (661)
     
  16. 2004. január 21. 09:41661.
    Nem kell foglalkozni baumannal, valószínűleg egy "ismerős". Álnéven szekálni nem túl stílusos, de nem érdekel. Az illetőnek nem sok empátia szorult a lelkecskéjébe, az embereket sem ismeri nagyon. Sajnálom, hogy ennyire üres.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_917780
    Torolt_felhasznalo_917780
    2004. január 20. 22:48660.
    Az nem erzekenyseg, ha valaki hazudik es letagad mindent. Itt van idezek tole, amit korabban irt:". . . . a masfelevunk alatt rugott o belem eleget. Es igen, neha megvetem, mert amit velem muvelt a kapcsolatunk alatt az megvetendeo. Nem is egy kicsit. " Tovabb nem foglalkozom vele. En csak tiszta tudatu embereket olvasok ezutan.
    előzmény:
    négyzet (659)
     
  18. 2004. január 20. 22:44659.
    szerintem , viszont nagyonis érzékeny és tisztában van magával , úgyhogy ha belerúgsz avval nemsokat segítesz. . . -ha egyáltalán rászorul-

    (mert csiklandozásból is megárt a sok)
    előzmény:
    baumann (658)
     
  19. Torolt_felhasznalo_917780
    Torolt_felhasznalo_917780
    2004. január 20. 22:30658.
    Dragam, te egy zavaros elmelyu beteg ember vagy. Igenis leirtad, hogy megalazott ez a ferfi a masfel ev alatt es azt is hogy mennyire utalod a gyerekeket. Kulonosen12 eves korig. Megegyszer aszt mondom, te egy skizofren vagy erre meg a laikus is ra tud jonni. Csak sajnalni tudlak. :((((
    előzmény:
    Watta (657)
     
  20. 2004. január 20. 11:54657.
    Drága Szivem, te nemsokára úgyis többet tudsz.

    Engem kár győzködni, mert soha életemben nem adtam fel az elveimet és a gondolataimat másokért, főleg olyanokért nem, akik nem is ismernek. A győzködés nekem olyan, mint a csiklandozás.

    Misibea hova tűntél???
    előzmény:
    négyzet (656)
     
  21. 2004. január 20. 11:34656.
    :)))
    minél jobban győzköditek Wattát anál jobban csukódik be a kagylója

    kis csökönyös:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2004. január 20. 11:23655.
    Mármint nem úgy értem a földön vagyokot, hogy a padlón :)))) Ha ennél jobban állnék két lábbal a földön, a realitást wattalitásnak hívnák. :)))

    előzmény:
    Watta (654)
     
  23. 2004. január 20. 11:21654.
    Lent vagyok a földön.
    Nem értelek teljesen, mert nem arra válaszolsz, amiről itt szó van. Honnan veszed, hogy nem világos nekem valami? Akkor mégsem olvastad végig a tipicot, mert itt most szó sincs arról, hogy valami ne lenne világos.

    Ne úgy olvass, mint az exem. Felületesen. És ne szavakat olvass, hanem folyamatot láss.
    előzmény:
    baumann (651)
     
  24. Torolt_felhasznalo_917780
    Torolt_felhasznalo_917780
    2004. január 20. 10:37653.
    De az is lehet, azert nem vilagos most elotted semmi, mert tul sok koktelt fogyasztottal. Szoval szerintem az apasi tudta, hogy miert ment el.
    előzmény:
    Watta (649)
     
  25. Torolt_felhasznalo_917780
    Torolt_felhasznalo_917780
    2004. január 20. 10:33652.
    Ha leszallnal a foldre, egeszen normalis no lehetne beloled.
    előzmény:
    baumann (651)
     

Címlap

top