Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Babakaja :)

Torolt_felhasznalo_451662
Torolt_felhasznalo_451662
Létrehozva: 2006. január 10. 15:06

Sziasztok!

Örömmel pepecselgetünk kicsikéink első szilárd táplálékaivel - osszuk meg egymással tapasztalatainkat! Ki mikor mit ad, melyik babónak mi a kedvence, na és persze egyéb praktikus tippek...  

  1. Torolt_felhasznalo_253585
    Torolt_felhasznalo_253585
    2008. január 7. 19:053576.

    Csajok, de örülök nektek! És milyen jó, hogy már a második picik jönnek, jöttek, nálunk valószínűleg nem lesz másik, kisfiam kitesz kettőt.

    Már dolgozom, Benci bölcsizik, sokáig nem betegeskedtünk, aztán egyszer csak ránk rontottak a bacik. Amúgy nagyon szereti.

    Ami az evést illeti... atyám, leköröz a 2,5 éves gyerekem.   

    Légyszi, írjatok néha, ha van időtök, nem tudom, a többiekkel mi lehet.

    Puszi és boldog új évet mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_475249 (3575)
    2008-01-04  17:38
  2. Torolt_felhasznalo_475249
    Torolt_felhasznalo_475249
    2008. január 4. 17:383575.

    Szia.

    Gratula a picihez !(Ágneséknek is!!!!)

    Nálatok mennyi a körkülönbség a két lurkó között?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_948202 (3572)
    2007-12-21  21:33
  3. Torolt_felhasznalo_475249
    Torolt_felhasznalo_475249
    2008. január 4. 17:353574.

    Sziasztok.

    De jó,hogy megvagytok .

    A múltkor bekukkantottam és nem volt sehol senki.

    Mi is megvagyunk.Kristóf jóformán elviselhetelen hisztis olykor.Aszem tesóféltékenység vagy mi.?

    A lurkód semmit se változott.Nagyon helyes. 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253585 (3569)
    2007-03-25  21:12
  4. Torolt_felhasznalo_948202
    Torolt_felhasznalo_948202
    2007. december 21. 21:343573.
    Ja, és gratulálok a bébihez! Hogy bírod a terhességet? Mit szól a tesó?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_948202 (3572)
    2007-12-21  21:33
  5. Torolt_felhasznalo_948202
    Torolt_felhasznalo_948202
    2007. december 21. 21:333572.
    Szia!
    Jól vagyunk. Nálunk már meg is született a második bébi, november 11-én, fiú ő is, Zétény. Szopizik ezerrel, jó fiú. Peti kissé féltékeny, de nem vészes.
    Mi is "házikoszton" vagyunk már! De ez se könnyebb...mert főzeléket nem eszik pl., így a leves az, amivel belé tudok egy kis zöldséget diktálni.

    Mi történt, hogy hirtelen vége lett a topicnak? Merre vannak a többiek?
    előzmény:
    Agnes77 (3571)
    2007-12-21  18:24
  6. 2007. december 21. 18:243571.
    Szia!!!

    ÚÚÚ, nagyon elaludt a topik, gyerekek felnőttek....
    Veletek miújság ? Nálunk január végén születik a 2. pöttöm, kisfiú

    Evészet:már teljesen házikoszt

    Üdv
    Ági
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_948202 (3570)
    2007-12-21  14:31
  7. Torolt_felhasznalo_948202
    Torolt_felhasznalo_948202
    2007. december 21. 14:313570.
    Helló Lányok!!!!!!!!!

    Mi történt ezzel a topiccal?!



    Végre előkerülök, ti meg eltűntök?!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253585 (3569)
    2007-03-25  21:12
  8. Torolt_felhasznalo_253585
    Torolt_felhasznalo_253585
    2007. március 25. 21:123569.

    Helló Csajok!

    Hát, sajnálattal olvasom, hogy kisebb-nagyobb gondok vannak a gyermekekkel, remélem, mielőbb megoldódnak, kis betegek meggyógyulnak.

    Kismamáink jól vannak?

    Dinamama, isten éltessen!

    Nálunk nincs különösebb, szeptembertől bölcsi (én is félek), aztán munka (ettől még jobban). Májusban 2 éves lesz Benőke, a földrevetős hiszti kezd átváltani toporgós-pofafelfújóssá, ez már jobb egy fokkal. Ismételgeti a szavakat ugyan, de elég érdekesen veszi ki magát legtöbbje: Kubu-gugu, csiga-biga-giga-biga, lényeg, hogy a g betűvel nagyon jól állunk a többihez képest. A hasát szereti, bár a reggeli-vacsora mindig komoly fejtörést okoz.

    Dobok ide egy fotót, hogy lássátok, tényleg én írtam.

    Puszilok mindenkit!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_597100
    Torolt_felhasznalo_597100
    2007. március 14. 15:273568.

    ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!!! Nekem ez kicsit soKK volt.Remélem már jobb a dolog és Saci érzi az előnyét is az ovinak.Itt nincs fokozatos óránkénti beszoktatás, mint a bölcsiben??? Én csak azért vagyok ki, mert nem eszik és nem iszik a gyerek, de ez!!! És a kaki dolog is pszichés, de otthon este miért nem akar kakilni?? valami más nem történt? Remélem, hogy most lesz ez a pár nap, így helyre zökkentek. Nincs valami barátnő az oviban, mert egy barátság is sokat lendítene az ügyön.

    A többieknek, jó Márciusi mindent kívánok. ( mi betegesek vagyunk, de végre ki lehet menni, mert szép az idő, virágzanak a sárgabarackfáim és süt a nap és jó hír, megyünk holnap Republic koncertre! SziasztoK!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_291046 (3567)
    2007-03-10  23:35
  10. Torolt_felhasznalo_291046
    Torolt_felhasznalo_291046
    2007. március 10. 23:353567.

    Sziasztok! Bocs, most tudtam csak visszaolvasni Benneteket! Sajnos, sok jót nem tudok írni. Röviden: totál kivan az egész család. Saci ovis lett...

    05-én kezdtük az ovit. Odaértünk, a kiscsaj befutott a terembe, kutyába sem vett engem. Hoppá, mondom, ilyen könnyen fog menni?! Itthon azért jól kibőgtem magam, furcsa volt egyedül lenni. Úgy volt, hogy ebéd után megyek érte. 10 után megcsörrent a telkóm, hogy Saci nagyon sír, menjek érte. Ketten nem tudták felöltöztetni, hogy kivigyék az udvarra... Másnap adott két puszit búcsúzáskor és szintén befutott a csoportba. 11-kor hívtak, hogy tuti, hogy nem fog ebédelni, nagyon sír. Már az épület előtt hallottam a sírását... Szerdán már itthon sírt, hogy nem akar oviba menni, végigbőgte az utat (én befele sírtam, kifelé mosolyogtam), úgy szedték le rólam. Ugyanez volt csütörtökön is. Pénteken reggel lehányt és belázasodott. Átvittem orvoshoz, aki szerint pszichésen lázasodott be, nem látott más okot... Semmit nem eszik az oviban, semmiben nem vesz részt, nem tudják lekötni a figyelmét, csak sírdogál. Ezen kívül nem ül rá a kisvécére, mert "beleesik", úgyhogy hozom-viszem a szűkítőnket... Egy hét alatt egy kilót fogytam (nagyon rámfért - 54 kg vagyok). Hozzáteszem még, hogy újra visszatartja a székletét, egy héten egyszer kakál, ma pl. hétfő óta először, de akkorát, hogy férjem rosszullett, én is azt hittem, hogy szétszakad a gyerek, képzeljetek el egy 10 cm-es kőkemény Pick-szalámit... (már bocs). ÁÁÁÁÁÁÁÁ! Hát, dióhéjban ennyit. Ez csak jobb lehet, nem? Az óvónők azzal biztatnak, hogy azért sír, mert jó neki otthon, és az a jó, ha az elején sír, mert így válik belőle majd jó ovis. Szerintük ez kb. 2 hétig fog tartani, nem tovább. Most azon vacilálok, hogy mi legyen jövő héten. Vigyem vagy ne vigyem? Ha igen, nem menjek érte előbb, mint 12 óra? Szerdán viszem oltásra, nem lenne jó, ha újra belázasodna!Nemtom, nemtom, nemtom!!!!!!! Help! Amúgy ápr. 27-ig vagyok itthon, de ki kell vennem még ezévi szabit is. Hát, most csak ennyit tudok írni, remélem, mindenki jól van! Dinamama, kösz a privit, aranyos vagy. Sziasztok!

    UI: A Halló-halló-t én is imádom!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2007. március 2. 11:023566.

    Végre valaki!

    Gratula a tornához! Eljársz vhova, vagy otthon?

    Én tegnap azt hittem, meghalok közben, és elég sokat meg kellett állnom...  MIndig megfogadom, hogy többet a lábam nem teszem  be...

    Hiába x kg-osan, x évesen már nem dobálja úgy az ember a lábát, mint huszonévesen...

    Megtaláltam egy nadrágomat, amit akkor hordtam... És én még azt hittem magamról, hogy kövér vagyok...

    Továbbá megnéztem magam videofelvételen... Kár volt, mint egy vágásérett anyakoca...

    Mondjuk beindult a sportos életmód, kaptunk apától új bicajt! A MB-ot nem bírta a csuklóm...  Dina pedig folyton odaállt elé, hogy azzal menjünk, mert az ősszel néhányszor már bicajoztunk vele. Egy jó kis Csepel, Dinát alig bírom kivarázsolni az ülésből, ha be kell menni a boltba! Csak óbégat, hogy biciklizünk, biciklizünk!

    Mondjuk, mindjárt a második utunkon megáztunk kissé.

    Kilóim dacára  most is sütögetnem kell, mert a drágámnak ma van az utolsó hármassal kezdődő szülinapja. Lekváros piskótatekercset, meg ragasztós linzert csináltam. Ez utóbbi iszonyat pepecs után három tálcányi aprósütit eredményez, ami egy pillanat alatt elfogy. (Nem is igaz, kb. 2 óra alatt kész lettem vele.)

    Sámu bejelentette, hogy ő szeretne a mamájánál aludni, úgyhogy holnap kimenősek vagyunk! Apa moziba visz! Bár jellemző, hogy most nincs egy normális film, amit megnéznék...

    SOS szerelem, meg a Dreamgirls, ami még úgy- ahogy, de annyira nem...

    Tippek? Még szétnézek én is itt  a neten.

    Sámu, suli: kissé rondán, de teljesen hibátlanul ír, tollbamondással is!

    Kaja: Tegnap "húsleves",a mellcsontokból, sajtos- tejfölös csmell, krumlipüré, "bajacka".

    Dina megunta az etetőszéket, és a konyhaasztálnál, normál széken ülve eszik... Nődögélünk, na...

    Úgyhogy mi jól vagyunk. És ti?! Olvastalak az iwiwen. És van közös ismerősünk is!

    Szép napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_597100 (3565)
    2007-03-02  08:37
  12. Torolt_felhasznalo_597100
    Torolt_felhasznalo_597100
    2007. március 2. 08:373565.

    Diisznótor, az jó!!! Nekünk most lett kész a kolbász. igaz én nem nagyon birom  a füstöltet.a fiamnak ízlik.

    Remélem van erőd ellenállni a nagy esti csábításoknak- Heti 1 tornát beiktattam én is.

    Hogy vagytok??

     

    Dorka anya:Sok energiát küldök a BÁRÁNYOSnak, nálunk is sokan himlősek ill. betegek, minket elkerül.:-))

    előzmény:
    Dina2005 (3564)
    2007-02-24  21:36
  13. 2007. február 24. 21:363564.

    Hahó!

    Hogy van a kis himlős? Sikerült kinyomozni a homeo- bogyókat?

    A pénteki sétánk, így motorral elég kalandos volt, kész szerencse, hogy vittem a babakocsit is! Így is jó kis hisztiket levágott, egyszerre akart kavicsozni, meg motorozni, megy ilyenek.

    Ma végre kitakarítottam a tetőteret is. Előtte Sámu veszekedés nélkül, gyönyörűen elpakolta a játékait! Ezt is megértem!

    Leckeírás közben azért még noszogatni kell, jókat eltotojázik közben.

    Kaja: tegnapi borsóleves, rakott krumpli.

    Holnap anyukáméknál megint disznóvágás... Utána ebéd a sógornőméknél- sógoromnak kerek szülinapja van. Vagyis így csak 1 óráig leszek torozni, mondjuk nálunk 2- kor már vége szokott lenni, úgyhogy sokat nem mulasztok.   

    Jó éjt!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_123556 (3563)
    2007-02-23  12:15
  14. Torolt_felhasznalo_123556
    Torolt_felhasznalo_123556
    2007. február 23. 12:153563.
    Szia,

    akét pasi a párom és az egyik főnököm volt Egyenlőre még egyik sem panaszkodott
    A homeo bogyót kinyomozom, mert mostmár kaparja a himlőhelyeket a Dorka.
    előzmény:
    Dina2005 (3562)
    2007-02-23  12:03
  15. 2007. február 23. 12:033562.

    Sziasztok!

    Hát bocsi, Dbeb, hogy nem vettünk észre!

    De ma észrevettem a mhelyed előtt álló, tiétekre hasonlító autót!

    És szélesen vigyorogva átbámultam! Hát jól meglepődtem, két pasi ült benne!    Ha a férjed volt egyik, és valami őrült nőt emleget, én voltam. Aztán hanyatt- homlok elmenekültem...

    Szegény Dorka barátném... De legalább kiskorában átesik rajta, ilyenkor még viszonylag jól viselik. Van valami homeo- bogyó ellene, de már elfelejtettem, biztos valami anti- vakarin 

    A kies Frankhonban élő jólevőket üdvözlöm!

    Jut eszembe, hol vannak a közelebbi nyugati végek? Pedig akarnék Sarantól kérdezni valamit! Na, majd priviben.

    Szép napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_123556 (3560)
    2007-02-23  07:47
  16. Torolt_felhasznalo_597100
    Torolt_felhasznalo_597100
    2007. február 23. 09:373561.

    örülünk neked.  nektek hát mi a nemevők táborába tartozunk, vagyis a fiam,17 hónapos. én már nem..  most nem tudok írni,mert az ölemben ül és.......... majd délután bepótolom.

    előzmény:
    bretagne22 (3559)
    2007-02-22  08:56
  17. Torolt_felhasznalo_123556
    Torolt_felhasznalo_123556
    2007. február 23. 07:473560.
    Sziasztok!

    Dorka bárányhimlős lett Úgy néz ki, mint egy nagyon sok pettyes katicabogár Ötletem sincs, hogy hol, mitől, mikor kaphatta el. Még szerencse, hogy a három nagy már volt himlős, így ők mér nem kaphatják el.
    Dinamama: tegnap ott suhantatok el mellettem, és nem vettetek észre Biztos azért, mert olyan kicsi vagyok
    Krókusz: az én szemem is barna, csak nem annyira sötét mint a Dorkáé

    Bretagne: örülök, hogy hallottam rólatok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2007. február 22. 08:563559.
    Sziasztok!
    Victorom pàr hét mulva kétéves lesz. Gyönyörüen eszik, és rengeteget. Sajnos a bàytjàtol megtanulta szeretni a kolat, a chipszet és minden olyat, amit nem kellene. A csokiimàdatàrol nem is beszélve.
    Tegnap mostam le az etetöszékét és ma megy fel a padlàsra. Kiprobàltattam vele egy székmagasitot és azota csak abba akar ülni. A pàrom meg akarja tartani az etetöszéket, de màr "sajàt" célra, ujabb babànàl nem fogjuk hasznàlni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_597100 (3558)
    2007-02-22  08:45
  19. Torolt_felhasznalo_597100
    Torolt_felhasznalo_597100
    2007. február 22. 08:453558.
         Él ez még????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_597100
    Torolt_felhasznalo_597100
    2007. február 19. 14:093557.

    Nagyon aranyos a leányzó!!! Neked van ilyen színű szemed?

    A nőgyógyásszal + szerencséd van!

    Minden jót a munkában. Szia!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_123556 (3554)
    2007-02-16  18:58
  21. Torolt_felhasznalo_597100
    Torolt_felhasznalo_597100
    2007. február 19. 14:073556.

    Sziasztok!!

     Hát nem olyan fontosak az árak. Hát én még sajnos nem vagyok terhes, és a fiam életvitele is elég jó fogamzásgátló, mert 11 körül lesz csend és bevallom én már csak aludni akarok!!! elegem van , hogy nincs elég akaraterőm a fogyáshoz, és mindig tudok kifogásokat találni.

    Nos. Nem igazán látom át a fiad problémáját. Nem értem, hová tanulna tovább. Hány éves??Írd meg, hátha szolgálok valamivel. Ma 2 órát vártam Kecskeméten a egészségbizt. pénztárnál 1 igazolásra.  egy nő mellettem mutatott egy vizidíj bizonylatot ,tegnap volt az ügyeleten 1000 ft. Jó, mi??

    Leállítom magam.

    Ma hallottam madarakat csipogni!!! 

    előzmény:
    Dina2005 (3555)
    2007-02-19  10:48
  22. 2007. február 19. 10:483555.

    Szia!

    Gratula Dorka farsangi sikeréhez! És még mindig gyönyörű!

    Ha már dolgozom vszínű, nekem sem lesz sűrűn kedvem újra a gép elé ülni...

    Annyi vacakság történt mostanában, újabb haláleset, elveszett csekk, vita a postással, vita a boltban,. Sámuéknál az iskolában is fennforgás volt. ( Nemzetiségi anyuka és nagymama csinálták a fesztivált... , a gyerekek meg sírtak...) stb. Lehet, hogy ezért sirattam a felvételit?! Tudom én a kiseszemmel, hogy jobb így, de mégis... Az iskolai dolgaival elégedett vagyok, de vele is olyan türelmetlen... MOndjuk rendszerint úgy csinálja, hogy jól kihozzon a sodromból. Ha már veszekszem, kiabálok, akkor meg csinálja mint a kisangyal. Én meg úúúútálom magam, hogy már emelt hangon kezdem vele a tanulást...

    Én vagyok ingerültebb, és vonzom ezeket?

    Jót is tesz nekem a torna, segít a stresszoldásban, remélem.

    Múlt hét szerdán olyan sokan voltunk, alig fértünk el... Bár azt hallottam, hogy az "edzőnk" babát tervez... Mire belejövök, vége lesz?

    Dinácska is elég kótyagos mostanság. Séta közben jó kis cirkuszokat szokott rendezni, (kiszáll, beszáll, nem arra megy, elszaladgál, leül, stb) és vigyorog a képembe! Tegnap azt mondta reggel, hogy "embej vagyok"- már megint elképesztett.

    Bocs, Krókusz, de nem kérdeztem még árakat...  

    Szép napot, jobb kedvet, mint az enyém!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_123556 (3554)
    2007-02-16  18:58
  23. Torolt_felhasznalo_123556
    Torolt_felhasznalo_123556
    2007. február 16. 18:583554.

    Sziasztok!

    Jelentem előkerültem  Bocsi, hogy nem írtam mostanában, de mivel egész nap a képernyőt bámulom, amikor hazaérek már nincs nagy kedvem újra leülni a számítógép elé  

    A múlt héten kicsiny  családunk részt vett a gimi farsangján. Dorkának nagyon tetszett, és nagyon jól viselkedett. A jelmezeseket egyhelyben ülve végig nézte. Meg is lepődtem a pici lányomon Igaz utána hammát loptunk a zsüri asztaláról De egyértelműen Ő volt az est sztárja, ja és a legkisebb résztvevő is.  

    Remélem a kismamák jól vannak. Beszámolót szeretnék arról, hogy a leendő nagytesók mit szólnak a leendő kistesóhoz  

    Dinamama: éppen a héten gondoltam rátok. Mindennap ott vagyunk egymáshoz közel és nem találkozunk  

    Sámu felvételijét pedig, szerintem nem kellene siratnod. Én mindig azt szoktam mondani, hogy semmi nincs ok nélkül. Sokkal jobban versenyistálló képzés folyik az általad említett iskolában, és nem biztos, hogy Sámunak az az iram tetszett volna. Ráadásul a fiúk később érnek... Ezt tapasztalatból tudom  Mint öreg szülő  Mi a fiúnkat nem is mertük a nyolc osztályosba vinni, csak az általános iskolába. Ő biztos nem bírta volna azt amegterhelést, amit a lányok.

    Nőgyógyász témához: én 18  éves korom óta ugyanahhoz az orvoshoz járok, és egyetlen egyszer adtam neki pénzt, amikor egy szem kisfiúnk megszületett. S akkor sem valami egetverő összeget. Ettől fügetlenül mind a mai napig nagyon segítőkész.

    Egyenlőre ennyi. Ígérem igyekszem gyakrabban jönni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2007. február 15. 21:423553.

    Már csak egy?!

    Nem blogolok...

    Jó éjt!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2007. február 13. 21:273552.

    Már csak két leány van talpon a vidéken...

    De azért mi jól elvagyunk, nem? Néha mások benéznek, de mi ketten leggyakrabban. Ez ám a többieknek a szemre való hányás! 

    Garázs azért olyan nagy, mert a házunk viszont kicsi!  (Magáninfó Dbebnek: lehet, hogy kintről nagynak látszik, attól bent még kicsi! Tényleg, aki még bejött hozzánk, mind meglepődött, hogy nem gondolta, hogy ilyen kicsi a lakásunk...)

    Dehát akkora, amekkorát a férjecském keretei anno engedtek...

    Meg amikor meséli, hogy arra sem mert gondolni, hogy egy autója lesz, most meg ugye majd dolgozom, gyerekek, ő csak autóval tud dolgozni menni- létra, szerszámok- muszáj a két autó, bár tudom, hogy luxus. És sokba is kerül.

    Mondjuk jó időben én szívesen sétálok, biciklizem (illetve bicikliznék a hülye alagutam miatt- jut eszembe az e heti Fanny című szaklapban van egy cikk róla- neked is ez volt a betegséged, ugye?) De esőben, meg hétvégi nagybevásárlás, stb. Apa meg ugye nem szívesen ugrál ki egy nagy munka közepéből, hogy minket fuvarozgasson.

    Mentségemre szolgáljon, hogy hét közben szinte minden nap babakocsival megyünk Sámuért. Dinának is kell a levegő, anyuka nagy fenekének meg a mozgás.

    Apropó, kegyetlen volt a tegnapi torna, tisztára halálomon voltam. A legszörnyűbb az, hogy az 50 kg-os csajok ott játszi könnyedséggel ugribugriznak, vagy legalábbis úgy tesznek, én meg mint egy kis viziló, így x kg felett... Evvan, azért holnap is megyek, a szerda nem annyira horror, nincs az a sok ugrálás.

    Árakat még nem volt érkezésem megkérdezni, tegnap torna, ma temetés, meg tegnap még mindig Sámu tavalyi sikertelen felvételijét sirattam. Ami szintén rémálom, mert ésszel már felfogtam, hogy jobb helyen van itt, de még mindig nagyon szar.

    Mindenki más szerencsésebb volt viszont nálam, az összes ismerősöm gyerekét felvették. Nekik persze örülök, magunkat meg siratom.

    Bár azért elégtétel, hogy Sámu most eléggé kikupált a suliban, a legszebben olvasók között van, és az utóbbi matekfelmérő 100%-os lett, de sztem ezt már írtam. Tehát azért nem hülye a gyerekem.

    A nőgyogyó akkor egy magánrendelésen ennyi, ugye? Kméten leginkább ez a divat, amint hallom, hogy a kórházi orvos is a magánrendelőjébe hív, ha fogadott orvos, és kb ennyi a tarifa. (Bnőm júniusban fog szülni Kméten)

    Én a Barossba jártam, ott is adtam persze 2-3E Ft-ot alkalmanként, no meg persze a szülésért is. Bár Mr. Bigem megdolgozott a zsetonért rendesen!   Meg ott ennyi pénzért az UH-ot leszámítva soronkívül fogadott mindig. Szegény barátnőm meg 2-3 órákat ül a magánrendelésen, tripla pénzért, késő este- van hogy 9 kor kerül sorra! Remélem, a te orvosod nem ez a kategória. Különben meg semmi közöm hozzá.

    Vizitdíj- tényleg azokkal kitolás leginkább, aki kénytelenek havonta menni. Én is szeretem Fletó "vonja vissza az igaztalan állítást, elnök Úr" című magánszámát! 

    Nekem sincs pártállásom- bár nem is mondok semmit, a falnak is füle van...Elmegyek MNO-t olvasni!

    Csanád, kaja? Dina ma 2*3 másodpercet aludt az etetőszékben, és ebből kifolyólag totál kikészített! A kiságyban kb. 1,5 órát viszont eltöltött, több részletben, altatás címén!   

    Jó bő lé voltam már megint, bocs!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_597100 (3551)
    2007-02-13  14:53

Címlap

top