Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Babakaja :)

Torolt_felhasznalo_451662
Torolt_felhasznalo_451662
Létrehozva: 2006. január 10. 15:06

Sziasztok!

Örömmel pepecselgetünk kicsikéink első szilárd táplálékaivel - osszuk meg egymással tapasztalatainkat! Ki mikor mit ad, melyik babónak mi a kedvence, na és persze egyéb praktikus tippek...  

  1. 2006. november 14. 09:093401.
    Sziasztok!
    Szeretném kérdezni a tapasztalt mamiktól, hogy hogyan szoktattátok rá a gyereket a darabos kajcsira. Kislányom 8 hónapos, de ha valami darabka hozzáér a torkához, akkor már rögtön öklendezik, és sokszor vissza is jön, aminek nem kéne. Amúgyse valami jó evő, elég válogatós. Kb.5-6 féle kaja van, amit megeszik, tápszeres már nagyon rég. Van 2 foga, de azok már 10 hete kijöttek, így várjuk a következőket.
    Ha van valami hasznos tanács, örömmel fogadnám!
    Előre is köszönöm!
    Zizi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_597100
    Torolt_felhasznalo_597100
    2006. november 14. 09:023400.
    Én nyelvérzéket szeretnék kapni!!!!!!!!!!!!!!!!! íJárok önszorgalomból angolra egy magántanárhoz, de ......... , picit pihenek és átállítom az agyam.....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_597100
    Torolt_felhasznalo_597100
    2006. november 14. 09:013399.

    1.kaptál tőlem sima e-mailt??? ez kérdés lenne.

    Jó ötlet a fényképes naptár, mi is csinálni fogunk, bár nekem a párom csinálja majd... Remélem lesz ideje.

    1.anyós egész évben nem kapott nagyon semmit és most névnapja is lesz, így vizes porszívó lesz. após , naptár + valami dvd ( vagy sok üres)

    a párom tesójáékkal megszűnőben van a kapcsolatunk, egyszerűen nem vesznek tudomást  a gyerekünkrő. mondjuk engem nem birnak, ami kölcsönös, de a tesók közötti kapcsolat??, na mindegy( szerintem megállatak a lelki fejlődésben...) így megspórolunk 20 eft, mert tavaly ennyit költöttünk rájuk.. én + kaptam egy kínai nejlon kardigánt.. na hagyom!!Szóval velük nem óhajtok találkozni!

    Anyukám valami jó melegítő, ha találok neki valót ill. kenyérpirító, mert vagy 30 éveset használ..., parfüm

    tesómékkal a gyerekeke ajándékozzuk mi is.

    1. oszt. lány ????????????????????

    8.oszt. kamasz.. valami herkenytyű kell neki, amivel zenéket tölt ill. hallgat, most ez a sláger, ill. a mobilját is elvesztette, ( ez inkább a mamájára vár)de névnapja is lesz. Lexikon, MINDEN AMI LOVAS ,mert vannak lovai és lovagol. DE konkrét ötletem még nincs.

    (tesómnak azért veszek  vagy csinálok valamit) NAPTÁRT!!!!!Régi képekből , amin mi voltunk gyerekek...

    JA tavaly csináltunk olyat, hogy régi képeket klaszz nagyban kinyomtattuk vagy régiesítettük!! Anyukám szinte sírt az ő képein, pedig nem egy romantice alkat.

    ( ismerős kicsi gyerekek, én csinálok matricát a fürdőszoba csempéjére

    TUDOK KÜLDENI GRYLLUS Vilmos cd-ket, én nagyon szeretem őket. 4 db. van. Van egy Mikulásos blokk is.

    Párom???

    Barátnőm :Müller Péter új könyve ill. újság előfizetés

    szomszédok, akiktől kaptam 1-2  használt kisruhát, valami édesség a gyereknek + sütök karácsonykor és viszek kelt kakaós kalácsot!   

    előzmény:
    Dina2005 (3398)
    2006-11-13  21:08
  4. 2006. november 13. 21:083398.

    Egyedül az éterben...

    Babazenék: még mindig nem tudok letölteni a netről, illetve nem tudom lemezre írni. Bár lehet, hogy azért nem sikerült, mert rossz a herkentyű...

    Van egy Halász Judit CD-nk, kb. 5 teljes lemez anyagával+ még rajta van egy meselemez Ghymessel. Sámunak még inkább kazettái voltak. Ja neki van Vackor is, cd-n és dvd-n is. Inkább mese dvd-k vannak, meg még az őskorból- 4-5 éve!- videókazetták is.

    Mondjuk van egy jó forrásom egyéb dvd-kben- természetesen szigorúan titkos,-  de gyerekdalokat még nem láttam a listán. Teljesen illegális a dolog természetesen.

    Krókusz: gratula a sulihoz! Mióta Dina ilyen zűrös, nagyon vágynék 1-2 iskolás napra...   

    Sámuék Nemzetis olvasókönyvból tanulnak, a matek Apáczais.

    Ma elhagyta a vadiúj sapkáját...   Remélem holnap előkerül valahonnan!

    3 elveszettből 2 ceruzát megtalált ma a drágám, végül is nem olyan rossz arány!

    Karácsony: anyósom úgy néz ki automata mosógépet kap, (nem általános az ilyen nagy ajándék, 4-5 E-ért szoktunk vásárolni) anyukámék hurcibálós telefont.

    Sógornőmnek egy szép olivabogyós fűszertartó készletet találtam, 2 polccal, amin többféle méretű tartó van, fakanáltartóval, meg egy nagy csibrikkel.

    Gabi, Nóri ajándékot nem írok, Dorkabeb még elszólja magát a lánya előtt! 

    Dinusnak meghozattam ma az Auchanból az akciós trambulint- 5 E Ft. Már Sámu is szeretett volna, de valahogy mindig elmaradt. Mondjuk neki lenne még ötletem, babakocsi, konyhabútor... meg ilyen csajos dolgok.

    Tavaly ajándékoztam a Sanoma akcióban újságelőfizetést (2-re előfizetsz, hármat kapsz, most is van ilyen akció. Magamnak is ilyenkor szoktam előfizetni, második félévben nincs akció, akkor ált. veszem.

    Nálunk van még 2 szülinap, 5 névnap nov- dec-ben! Kész csőd!

    Tesómmal pl megbeszéltük, hogy egymást nem ajándékozzuk, csak a gyerekek kapnak. Mondjuk a férje- gyereke meg névnapos karácsonykor,  úgyhogy mindegy. Akkor meg már vmi apróságot ő is kap. Ált könyvet.

    A fiúkkal vagyok mindig bajban... Szép törölköző, ital díszdobozban, könyv és nincs több ötletem... Mondjuk a könyv is behatárolt.

    Jut eszembe Dbeb, a te gyerekeid hasonló korúak, mire vágynak most a kamaszok- fiú és lány egyaránt?! Légyszi, légyszi vmit!

    Mindenkinek várom az ötleteit, mert még korántsem teljes a listám...

    Ja és mind a 4 family kap egy Sámu- Dina montázsos naptárt- helyi fényképész csinálja- vagy ezt már írtam?

    Várom az ötleteket! Főleg a férfias és kamaszos verziókat!

    Csók

    Dinamam

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2006. november 12. 21:213397.

    Dorkabeb: Kibogoztam, hogy kerültük el  egymást!

    Én benéztem, semmi új írás, elkezdtem írni, elküldtem, de utána nem lapoztam vissza, hogy közben jött- e valami. Meg ugye 4 perccel előttem jött a tiéd, aztán meg pár perccel utánam... 

    A ma délutáni dzsemboriból is kimaradtam, Dina délután már nem aludt.  

    Gratula a műhelybővítés elkészültéhez! Apát talán kúrálják mozgásszervileg Hévízen? A betegségre nem, de a helyre irigy vagyok.

    Na vizuáljatok, 3 teljes gyerek- és apamentes hét egy Wellness- szállóban... Biliből kezeket ki!

    Krókusz!

    Apa nálatok építész vagy lakberendező? A számítógép kihasználtsága viszont így maximális. Meg biztos kicsit jobb is mint a miénk... Szegény már két éves lesz karácsonykor és tetű lassú, alighanem ráférne egy alapos takarítás. Csak nem tudom, hogy kell csinálni, hogy semmi fontosat ne pakoljak ki. A lomtárba kell rakodni, ugye? (Inf. analfabéta= Dinamama)

    A nem evésért picit irigykedem, a D- nyúl nálunk is megy. Állandóan "gyüszmékel", széthord mindent, Sámuval visíttatják egymást, mindig ugyanaz kell stb. Nem eseménytelen a hétvége.

    A többire holnap, apa sürget... 

    Csak a haját kell levágnom... 

    Jó éjt!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_123556 (3391)
    2006-11-11  20:05
  6. Torolt_felhasznalo_123556
    Torolt_felhasznalo_123556
    2006. november 12. 20:213396.
    Fél litert, ha belelendül De a meleg tejet még mindig nem hajlandó meginni. Valamelyik nap sikerült egy kicsit langyosabbra melegíteni, visszaadta a kezembe a cumisüveget, és közölte, hogy nem
    Napközben nincs segítségem, ráadásul én még dolgozom is a Dorka mellett... Szerencsére nagyon jó kislány, ha hagyom pakolni+dumálni+mászkálni Fél napot el van azzal, hogy az egyik szobából ki, a másikba be... Hol a nővére parfümjével rohan, hol a bátyja bionicle-it dobálja szét... De a legszebb az amikor a fehérneműs fiókból kiszedi az összes bugyit-gatyát és a nyakába akasztja őket Ezzel a "játékkal" nagyon sokáig el van
    Sajnos nekünk nincs túl sok gyerekzenénk, mivel ugye a nagyok már nagyok... Most próbálok szerezni...
    Karácsonyra sajnos még sok ötletem nincs, olyan jó volt amíg picik voltak, sokkal könnyebb volt nekik vásárolni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_597100 (3395)
    2006-11-12  15:03
  7. Torolt_felhasznalo_597100
    Torolt_felhasznalo_597100
    2006. november 12. 15:033395.

    Mennyi tejcit??? ( milyen tej?)

    Mikor egyedül vagytok, van valami segítséged, vagy Te már profi vagy.... Bocs.

    GYEREKZENÉITEK VANNAK? nekem is van egy pár ill. tudok szerezni, cserélhetnénk is! JÓ ajándék lehet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_123556 (3389)
    2006-11-11  19:50
  8. Torolt_felhasznalo_597100
    Torolt_felhasznalo_597100
    2006. november 12. 15:003394.
    Nagyon ügyesen olvas dicsérgeted ugye?!!!és jó, hogy itt tartanak.Milyen tankönyvből tanulnak???
    előzmény:
    Dina2005 (3388)
    2006-11-10  11:57
  9. Torolt_felhasznalo_597100
    Torolt_felhasznalo_597100
    2006. november 12. 14:593393.

    Sziasztok.

     

    Tutira van valami memória bajom, mert a neveiteket mindig keverem..Dina, Dorka...

    Nos, nem tüntem el, csak suliban voltam, (fejlesztő- diff. szak)  ill. csak alvás időben lehet ide lecsücsülni,  és a férjem is gp függő + ezen dolgozik néha... ( és, ő úgy dolgozik, hogy rajzol rajta, majd beállít a gépen x 1000 dolgot és elindít egy számoló programot, ami  képet szerkeszt( lényegtelen) és van úgy hogy 1 képet akár 10-12 órán át számol a számítógép. ( Látványtervek)

    Nos és ez elveszi a helyet. Mi jól vagyunk. Kuki alakul. A fiam nem hajlandó enni, inni max. fél-1 dl. 1 NAP + éjjel álmában, ha lehet itatom, mert akkor iszik, egyébként neki fontosabb dolga is van, mint hogy egyen. Hát szerintem nem egy otthon-ülős fajta lesz, mert egyfolytában izeg-mozog, szalad....stb.

    Karácsonnyal hogy vagytok???? Én szeretnék időben elrendezni a dolgokat. Ötletek? Tervek??

    Mi mostanában fél 11 körül alszunk, mert addig fölösleges is lenne bohóckodni az ágyban.

    előzmény:
    Dina2005 (3392)
    2006-11-12  11:26
  10. 2006. november 12. 11:263392.

    Előtted tíz perce küldtem el, de utána még neteztem jó darabig...

    Esetleg, ha írsz privit, és visszatévedek az nlc-re, azt kijelzi és észreveszem.

    Kis kihagyásokkal kb. 10-ig hálóztam. A kihagyások oka: Dina ébredezései, bőgései.

    Mondjuk reggel 6. 50-kor ébredtem, elsőként a családban!!! 

    Ilyen nem volt 3 hete, folyton 5 óra valahánykor ébredt. Altatásnál meg mint nyúl, és 5 percenként felnéz, hogy még ott vagyok-e. 

    Ennek is az apja az oka! Én simán hagynám sírni, de apuka sajnálja! Úgyhogy rá vannak szoktatva, hogy oda kell feküdni melléjük. 

    Sámut is a még mindig  megvárja, hogy elaludjon.

    Dorka cica bezzeg jó kislány! Őt nem kell altatgatni... 

    Szép napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_123556 (3391)
    2006-11-11  20:05
  11. Torolt_felhasznalo_123556
    Torolt_felhasznalo_123556
    2006. november 11. 20:053391.
    Dehogy senki... Én itt jártam
    előzmény:
    Dina2005 (3390)
    2006-11-11  19:54
  12. 2006. november 11. 19:543390.

    Senki. Napló.

    Dina mai aranyköpései: Hided, kint. (Hideg, kint)

    Fürdés közben: csavargatja lefelé a mosdókrém kupakját, és már sikerül is neki! Mondja: kupat. (kupak)

    Majd a mutatóujjával piszkál ki kenőcsdarabokat, be akarja kapni. ( a szívtelen anyja megakadályozta)

    Majd: moszod, haszam. (Mosod, hasam) És közben simogatja a pocakját.

    Apukája tanította ma: tiggisz (tigris).

    Azért nem minden milyen egyértelmű, mert pl. a süti az huttisz.

    Hócce- ez még mindig megy, gyógyszer. Kap egy kis ACC-t meg calcimuscot, mert kezdett lerakodni. A 15 hós szövődménye, kis nátha, hurut nekünk bejött, bár előtte is taknyos volt.

    Topic on: karalábéleves, milánói, sült tök, piskóta- vittük anyukáméknak, anyósomnak is.

    Mondjuk annyira nem örültek nekünk, mert nótabál van a faluban, és a készülődés lázában voltak. Úgyhogy le is léptünk.

     Apukám énekel is, papa, a sztár, én csak így emlegetem. Amúgy tényleg szép hangja van, meg jó hangulatot tud csinálni. És nem lámpalázas, ellentétben velem, aki mindig. Bár én nem énekelek, csak a gyermekeimnek.

    Dinus szokta is mondani: tánci. Akkor énekelünk és táncolunk. Ma Cserháti Zs. volt, meg Ghymes egy meselemezről.

    A zuram végre megnyugodott, ma végre kész a beton! Már nem bánom!

    Dina- saga the end.

    Good night! ( Nem is tudok angulul, mit baromkodok itt?!)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_123556
    Torolt_felhasznalo_123556
    2006. november 11. 19:503389.
    Sziasztok!
    Úgy döntöttem, hogy azért is lesz időm írni, nem csak olvaslak benneteket
    Dorka átment "lükött csibe" módozatba. Egész nap csak megy, pakol és dumál. Ha a nagyok hazajönnek az iskolából, megy utánuk és csak mondja, mondja, mondja... Már előre rettegek, hogy mi lesz ha tényleg megtanul beszélni
    Szerencsére az étvágyával változatlanul semmi probléma, reggeltől estig eszik. Van olyan reggel amikor fél liter tejet megiszik Mivel Apa három hétig hévízen van, hordjuk a kaját. Ha meglátja, hogy pakolom össze az ételhordót elkezd kiabálni: hami
    Olvasva a kuki témákat kimondottan örülök neki, hogy lányom van. Öreg vagyok már az ilyen horrorisztikus eseményekhez
    Krókusz: remélem nincs semmi probléma.
    Dinamama: jelentem nálunk szinte teljesen kész a műhely bővítés
    Most egyenlőre ennyi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2006. november 10. 11:573388.

    De morcik vagyunk, Krókuszka!

     Hát ezért üldögélek a hideg szobában? 

    Sajnos teljesen el vagyok havazva, kislányom alvókája teljesen felborult, se éjjel, se nappal nem alszik. Ebből kifolyólag nyűgös és én is!

    Ma 3/4 5- kor keltünk. ... Úgy örülök az óraállítgatásnak, mert sztem az is közrejátszik.

    Tegnap almaleves, rakott kel, és ma is!

    Holnap karalábéleves és milánói (hétvége van, Sámu is itthon ebédel, ez az egyik kedvence. Őszi szünetben is a kedvenceit főztem &nbsp Vasárnap leves ua., meg mézes- mustáros karaj lesz.

    Sámu a héten kettő boszorkányt kapott csúfolódásért, meg verekedésért... Ráadásul azzal csúfolta az osztálytársát, hogy kövér....   Mondtam a kicsikémnek, hogy talán te se vagy az a nádszálkarcsú... Bagoly és veréb esete...

    Egyébként viszont szépen olvas, nem keveri a betűket, itthon már azokat a betűket is összeböngészi, amit az iskolában nem is tanultak. Ma reggel pl. kiolvasta, hogy közönséges tűzhal, meg díszes tűzhal. ( Pedig eddig csak a c, v, m, l, s, ó, i, a , e betűket tanulták) Teljesen elképedtem, de örültem is.   

    Mondjuk néha kissé figyelmetlen a drágám, pl 20 összeadásban akár 4 hibát is képes ejteni. Dehát minden nem lehet tökéletes!

    Apánk kissé dulifuli, mert elég vacak az idő, holnap még egy utolsó betonozás! Remélem, akkor megnyugszik végre.

    Anyukámnak meg szürkehályogműtéte volt tegnap, és tök jól lát megint, ennek nagyon örül. Mi is, hogy túl van rajta.

    Kivel, mi, miért?   

    Jó hétvégét!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_597100
    Torolt_felhasznalo_597100
    2006. november 10. 10:193387.
          
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_597100
    Torolt_felhasznalo_597100
    2006. november 8. 08:053386.

    Én még 11 előtt altattam a kisfiam, bár akkor már 2 perc olt, de előtte pörgött nagyon. Most alszik békésen.

    Topic, párolt karfiol,répa, zeller, paprikát önöttem le 1 doboz tejföllel+1 tojás, majd megsütöttem. Főleg a répa volt a nyerő.

    Mikortól isznak a gyerekeitek bolti tejet?

    Mi most kecske tejet iszunk (Ő) felesben a tápszerrel.

    (Hajat kellene mosnom. .. hosszú a hajam...)

    előzmény:
    Dina2005 (3385)
    2006-11-07  20:51
  17. 2006. november 7. 20:513385.

    Hali!

    Nemcsak a body, a burkolat is tök jó! 

    Ha már kép, esetleg Csanádról?

    Majd inkább holnap bővebben, nagyon szunyás vagyok!

    Jó éjt!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_597100 (3384)
    2006-11-07  09:19
  18. Torolt_felhasznalo_597100
    Torolt_felhasznalo_597100
    2006. november 7. 09:193384.

    Nagyon aranyosak a képeken a gyerekek!!!Pakolós a kislányod ugye?

    Szeretik egymást. 

    Mennyi idős a fiad??

    JA kukival voltunk a védőnőnél, mert nagyon piros volt a feje. a letapadással kapcsolatban megnyugtatott, hogy szerinte kezd alakulni, válik szépen lassan felfelé. ( jól megírtam)

    Badit nem reklámozom túl, de ilyet vettem egy kislánynak.A fiamnak + nagyon vagányakat.

    előzmény:
    Dina2005 (3383)
    2006-11-06  11:36
  19. 2006. november 6. 11:363383.

    Na még egy uccsót! A cumit ő nevezte el cuncinak, és huncut, aki rosszra gondol!

    Mert felébredt ugyan közben, de kivételesen nem tipródik állandóan körülöttem. Bevonult a szobájába, hallom, ahogy dumál.

    Elkiabáltam.

    Megyek is, hiányol.

    Szép napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2006. november 6. 11:283382.

    Krókuszka!

    Azért Tisza- közelben se lehet olyan sz@r lakni!

    A bodykat én is láttam, de ezek inkább fiúsnak tűntek. (Végül is nem princess!) Sámunak is volt egy, még Dinával is használjuk, tök jó állapotban van.

    Küldünk Csanádnak egy kis fájdalomcsillapítót így az éteren keresztül, hogy ne sokat  ,anyának meg egy kis lelkierőt.

    Teszek fel képeket! Friss termés!

    És hát egy kis  sosem árt, vagy ha tetszik, forró tea!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_597100 (3378)
    2006-11-06  09:25
  21. 2006. november 6. 11:183381.

    Drága Nagia!

    Már hiányoztak elmés, biztató sorai itt a fórumon.

    Na akkor nekünk ilyen lufink nem volt.

    Hiányzik a falusi lét? Nekem meg a városi! (Színház, mozi, korzó, baba- klub, meg ilyenek.)

    Na most úgy beszélek, mintha annyi időm volna, hogy ezekre mind járnék. Bár most apa megígérte, ha beköszönt a tél, és nem fog olyan sokat dolgozni - ha, ha - akkor szerdánként eljárhatok tornázni. Majd ő vigyáz a gyerkőkre. Na erre igen kiváncsi vagyok.

    Kávét én is kérek!

    Mai kaja, tegnapi maradék, úgymint: cukkinikrémleves, csmelles rizottó provance- i módra.

    Ez a hangzatos név csak azért van, hogy elaléljatok, de oka kizárólag a rászórt ilyen nevű fűszerkeveréknek köszönheti! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253585 (3380)
    2006-11-06  10:23
  22. Torolt_felhasznalo_253585
    Torolt_felhasznalo_253585
    2006. november 6. 10:233380.

    A lufisodás azt jelenti, hogy a pisi nem, vagy csak nagyon nehezen tud távozni a szűk fityma miatt, így összegyűlik a bőr alatt. Bencinek már nagyon határeset volt, akkor ijedtem meg, kaptunk urológiára beutalót, de első körben inkább nem oda vittem, nem sok jó hallottam az ottani eljárásokról.

    Esetleg a dokitokat kérdezd meg, mit gondol erről a kencéről, nehogy gond legyen. Nekünk ezt egy gyakorlott orvos javasolta, én megbízom benne.

    Kisgyereknek kiskukac, ne panaszkodjon a Sámu, lehet abból még lányriogató szerszám.  

    Ó, Krókusz, a kávéra most nagyon befizetnék. Majd írd meg, mit mondott a doki. Bencének is még szinte körben le van nőve a bőr, de mondta az orvos, hogy azzal még várjunk. Ő ma másfél éves.

    Veszprémre gondolsz, hogy szép hely? Határeset. 1,5 éve élünk itt, 30 évig egy szomszédos faluban éltem, ami nagyon hiányzik, vagyis a falusi lét.  

    Puszi, szép napot nektek, ma gyümölcsleves, rántott máj, petrezsemlés krumpli lesz minálunk, de még van egy kis maradék sárgaborsófőzi, fasírozott, ha esetleg valaki azt kívánná.

    előzmény:
    Dina2005 (3375)
    2006-11-03  15:54
  23. Torolt_felhasznalo_597100
    Torolt_felhasznalo_597100
    2006. november 6. 09:273379.

    Ma megmutatom a kukit, ha ( időben összeszedjük magunkat). Valamiért nagyon piros. Látom, hogy 2 oldalt hol nőtt le, de én nem bántom.

    Olyan szép helyen laktok! Mióta éltek ott? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253585 (3374)
    2006-11-03  09:46
  24. Torolt_felhasznalo_597100
    Torolt_felhasznalo_597100
    2006. november 6. 09:253378.

    Ja... nálunk egyszeri du. alvás van 1,5 óra és megy a műsor 10-ig, át mi a párommal már néha majdnem összeesünk. Éjjel aránylag jól alszik, de engem nem enged azért egybe aludni több órát, mert ÁÁÁÁ kiesett a cumi vagy csak felsír..

    Most jelzem 9 óra 20 perckor még alszik. Legalább kicsit ideülhettem, mert egyébként nem lehet, mert mindenre mászok!!

    Én is néha zsibbadok... nyugtasson meg..

    A neten most rendeltem tök jó Princ Oliver badykat, nagyon szeretem.És lassan itt a karácsony is. Hát nem is tudom úgy röpül az idő::::::::::::::::

    Megyek is, nektek minden jót!  

    Egy kávéra ki jön át??? Gyerekek is lehet hozni!  

    előzmény:
    Dina2005 (3377)
    2006-11-05  20:45
  25. 2006. november 5. 20:453377.

    Lánykám olyan volt ma,  mint egy Duracell- nyuszi. Fél hatkor(pedig fél 11-kor aludt el!) kelt, fél órát aludt délelőtt, felet délután, aztán a vendégség alatt pörgött ezerrel. Fáradhatatlanul rótta  a köröket a családtagok között, megállás nélkül dumált, motorozott, labdázott, babázott, stb.

    Azt hittem, hogy ezek után a tejesüvegen kidől, de nem, még az ágyban is ficánkolt. Aztán szerencsére fél kilenckor elaludt.

    Sietek is utána, mert én nem vagyok D- nyuszi, egy ilyen nap után.

    Senki?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top