Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nőgyógyász Szegeden

Torolt_felhasznalo_239166
Torolt_felhasznalo_239166
Létrehozva: 2006. január 2. 18:34
Sziasztok,

Tudna valaki lelkiismeretes szegedi nőgyógyászt ajánlani?
Nagyon megköszönném, mert már elegem van az állandó bakteriális fertőzésből, amit eddig egyik orvos sem tudott megszüntetni.
  1. Torolt_felhasznalo_862213
    Torolt_felhasznalo_862213
    2010. Április 1. 13:53101.

    Sziasztok!

     

    Szegeden élek már 6 éve, és most találtam meg azt a nőgyógyászt, aki megoldást talál a problémáimra.

    Mikor még 18 alatt voltam, járhattam a Női klinikára, a tini ambulanciára. Ott nagyon rendes volt mindenki, mindig segítettek, több-kevesebb sikerrel. Ezután megtaláltam életem párját, elkezdődött a fogamzásgátló mizéria.  Vasas-szent P. utcai intézet--Nyirati Ildikó. Nagyon aranyos, segítőkész. Mentem volna hozzá kb 2 hónap múlva, semmi elérhetőség, hogy hol lehet megtalálni, mert már nem rendel ott.

    Újra Női klinika, de már nem Tini ambulancia, felnőtt nőgyógyászat, 19 évesen.

    Nagy szerencsémre olyan dokihoz kerültem, aki ennyit mondott nekem, miután közöltem vele hogy folyásom van, fáj, ég, viszket: " Használjon intim lemosót, el fog múlni, viszlát!!" 

    Itt jutottam el arra a pontra hogy magándoki.

    Találtam is egyet: Hodoniczki László. Nagyon rendes, elmond mindent, segítőkész és nem is kér sokat (5000)

    A héten nem tudtam elmenni hozzá, este 7-ig dolgoztam. 

    Nagyon sürgős volt az eset, hát akkor adok még egy esélyt a Női klinikának, hátha.....

    Kár volt. Behívtak, megkérdezték mi bajom, elmondtam, azt is külön kiemeltem hogy nagyon fáj, és ég....

    Erre a doki úgy megvizsgált, hogy kicsordult a könnyem a fájdalomtól. Elintézett egy Klion kúppal, azt mondta 1 hét múlva menjek vissza. Lett volna pár kérdésem hozzá... (Pl. a párom elkaphatta-e, mit tehetnék annak érdekében hogy ne forduljon elő ilyen...)

    Épp kezdtem volna kérdezni, mikor a doki elkezdett mással beszélni, majd annyit mondott: "Viszlát". 

    És arról nem is beszélve, hogy szerettem volna kettesben beszélni a dokival a problémáimról, de bent volt a rendelőben kb 3 asszisztens, és pont akkor még átszaladt 2 doki. Így hogy mondjam el nézőközönség előtt a bajaimat???

     

    Úgyhogy jövő héten már tudok menni a magándokihoz...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  2. 2010. március 14. 18:23100.

    Most már állíthatom, hogy a legjobb nőgyógyász Szegeden Atif. A magánrendelőjében volt anyukám, igaz, egy vizsgálat 10 000 Forint, de megérte, mert olyan dolgokat is észrevett nála amit más nem (és itt most nem nevesítenék). Rettentő nagy szaktudása van,bár ezt nyilván meg is kell fizetni.

    Pussz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  3. 2010. február 13. 20:5999.

    Nyugodt szívvel ajánlom neked Szegeden Dr. Szabó Kornélt.

    A Klinikán is dolgozik és van magán rendelője is (ami árban is elfogadható).

    Ha érdekel vedd fel velem a kapcsolatot és megadom a telefonszámát. 

    Bármikor bármi problémád van nyugodtan hívhatod.

     

    üdv xaran

     

    email: xaran@freemail.hu

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_239166 (1)
    2006-01-02  18:34
  4. Torolt_felhasznalo_282476
    Torolt_felhasznalo_282476
    2010. január 16. 19:0698.

    Szia!

     

    Én dr Vincze Emőkét ajánlom mindenkinek. Nagyon rendes és kedves, csak jót hallani róla. Az Aranyklinikán rendel. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_101009 (97)
    2009-10-09  19:40
  5. Torolt_felhasznalo_101009
    Torolt_felhasznalo_101009
    2009. október 9. 19:4097.

    Szia!

     

    Lehet hogy Szegedre fogok költözni. Nőgyógyászt keresek aki nagyon tapasztalt, fiatal(os) és lehetőleg Nő. Ki kit ajánl?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_765740
    Torolt_felhasznalo_765740
    2009. június 19. 11:1196.

    szia!

     

    Én úgy tudom, azért nem vezethet le Szegeden szülést, mert preferálja a homeopátiás módszereket, HA ez igaz (hallomás), akkor elképzelhető, hogy más városban igen. 

    Miért nem őt magát kérdezed meg?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_762519 (94)
    2009-06-12  13:38
  7. Torolt_felhasznalo_918012
    Torolt_felhasznalo_918012
    2009. június 19. 10:5695.

    Sziasztok!

     

    Nekem nagyon összetett problémám van. Már 9. hónapja hólyaggyulladással küzdök, de csak most jutott odáig az urológusom, hogy azt mondta, szerinte ezt a hüvelyi fertőzéseim okozzák. A hüvelykenetben mindig találtak baktériumot, a vizeletben eddig soha.

     

    Ezért nagyon nagy szükségem lenne egy olyan szegedi nőgyógyászra, aki nem csak a szülésre és műtétekre specializálódott, hanem képes foglalkozni egy ilyen bonyolult bakteriális fertőzéssel is. Több helyen olvastam a Nyirati doktornőről a neten. Volt valakinek hasonló problémája, amit ő vagy valaki más ki tudott kezelni? Vagy az itt ajánlott orvosok is inkább csak a szüléssel és a műtétekkel foglalkoznak?

     

    Előre is köszönöm.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_762519 (94)
    2009-06-12  13:38
  8. Torolt_felhasznalo_762519
    Torolt_felhasznalo_762519
    2009. június 12. 13:3894.

    Sziasztok!

    Én is jó szívvel ajánlom Nyirati Ildikó doktornőt, csak aza bőkkenő, hogy egyáltalán nem vezet le már szülést. Sem más városban sem szegeden. Én évek óta hozzá járok, és eddig még nem hallottam, hogy szülést vezetne le bárhol is. Szerintem szuper dokinő, de a szüléshez másik nődokit kell keresni. Sajnos nekem is ezt kellett tennem. (nem szívesen váltam meg az Ildikótól) De a mostani nőgyógyászom is nagyon rendes. Dr. Atif Iskander-nek hívják.

     fruskacsa!

    Te hol halottad, hogy más városban lehet a Nyirati Ildikónál szülni? Melyik városban?

     

    22 hetes kismama

     

    előzmény:
    fruskacsa (92)
    2009-04-07  18:37
  9. 2009. Április 8. 14:3993.
    Köszi az infót! Sajnos még nem aktuális. Minden esetre valaki olyant szeretnék, aki Szegeden elérhető.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. Április 7. 18:3792.

    Három gyerkőc anyjaként a két doki közül az elsőről elég sok közvetett rossz tapasztalatom van (nem szakmailag hanem hozzáállás terén), a másodikat nem ismerem személyesen, de ismerősök közül többen nagyképűnek mondják. Tudom, hogy a szakmai szempontok nagyon fontosak, de ezek a benyomások is fontosak lehetnek.

    Jó szívvel Nyirati doktornőt ajánlanám, a bökkenő az, hogy magánrendelésen el lehet érni Szegeden (medicenter), de szülni más városban lehet csak nála. Ő úgy dolgozik, hogy mihamarabb szólni kell neki, ha várandós vagy, mert 4-6 kismamát vállal havonta szülni. Ez szerintem tök korrekt, az egész hozzáállása olyan.

    előzmény:
    sztika (91)
    2009-04-06  18:16
  11. 2009. Április 6. 18:1691.

    Sziasztok!

    Remélem, olvassa még valaki még ezt a topicot. Szegeden keresek nőgyógyászt, aki vállal szülést is. Valaki olyant szeretnék, akinek a magánrendelésén is van UH. Tudtok valakit? A Sikovanyecet ajánlották, de állítólag nagyon sokan vannak nála. A másik a Pál Zoltán, de róla nem nagyon tudok semmit.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_841960
    Torolt_felhasznalo_841960
    2008. november 24. 16:2190.
    Sziasztok! Valaki meg tudná mondani, hogy Kajtár doktornak mikor van szakrendelése a Vasas Szent Péterben? Próbáltam hívni, de nem veszik fel a telefont.  És még egy kérdés: kell előre időpontot kérni? Előre is köszönöm a választ.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2008. augusztus 23. 22:1789.

    Sziasztok!

     

    Én Kormányos Zsolthoz járok magánrendelőbe, de egyébként a Klinikán dolgozik. Eddigi véleményem jó róla, bár a szülés még hátra van.

     

    Esetleg nem tudtok segíteni gyerekorvos ügyben? Ha lehet akkor Alsóváros vagy Móraváros közelében.

     

    Köszike előre is!!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2008. augusztus 22. 17:3788.

    Sziasztok!

    Dr. Szabó János prof. úr magánrendeléséről tud valaki valamit? Genetikusra lenne szükségem, és őt ajánlották. Vélemények róla?

    Köszi!
    Mónika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2008. március 19. 13:1887.

    Sziasztok,

    ugyan elég régi a topik, de hátha...

    Nyirati Ildikó legújabb infóim szerint már csak a magánrendelőjében (Medicenter) és a MÁV-rendelőben elérhető Szegeden, a Klinikán már nincs. Tehát asszem Szegeden nem lehet nála szülni. De egyéb ügyekkel kapcsolatban jó szívvel ajánlom.

    Priviben szívesen megküldöm a mobilszámát.

    Én még nála szültem a 3. babócát, előtte félelmetes élményeim voltak másoknál, a védőnő meg is lepődött, hogy ezek után 3.ba bele mertem vágni. De a 3. szülésem története kárpótolt mindenért!!! Ildikónak köszönet érte.

    A topikindítónak üzenem, akárhol él, női orvost keressen, ők nyitottabbak a problémáinkra, egyszerűen mert nők.

    Van egy másik nagyon kedves doktornő a Klinikán (vagy legalábbis volt) valamilyen Emőke.

    Czank doktorról tudnék csúnyát mesélni, de inkább

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_602176 (83)
    2008-01-05  14:51
  16. 2008. február 5. 17:2086.
    Sziasztok!

    Én is meg szeretném kérdezni, hogyha a klinikára megyek, akkor ott hogy működik? Egyetemista révén többet vagyok Szegeden, mint a saját városomban...elkelne egy jó doki...
    előzmény:
    *hajnalka* (85)
    2008-01-19  13:47
  17. 2008. január 19. 13:4785.

    Szió.

     

    Lenne egy pár gondolatom..

    Czank dokirol,csak annyit,hogy nekem nem jött be,...sokszor megsem jelent a rendelőben.Órákig vártam a nagy melegben 7 hónapos terhesen,5 percért,amire nem mondhatnám,hogy megérte...

    A Klinikán szültem...szintugy bolrzalmas volt,a kapkodás,és nemtörödömség miatt 11 órányi szenvedés után császárral végződött a szülésem.

    Megmondom őszintén,én Bp-rök költöztem le ide a páromhoz,és nem akarok általánositani,de én eddig még jó nőgyógyásszal nem találkoztam itt.

    Olyannyira,hogy,hogy nem volt még merszem visszamenni a kontrolra,pedig a kisfiam már 3 és fél hónapos.

    előzmény:
    donnamoderna (82)
    2007-11-19  16:17
  18. Torolt_felhasznalo_602176
    Torolt_felhasznalo_602176
    2008. január 5. 14:5584.
    Sziasztok!
    Még annyi lenne a kérdésem, hogyha nem magánrendelésre akarok menni, hanem a klinikára, akkor oda csak besétálok és kivárom  sorom? Vgy hogy működik ez.
    De tényleg olyan orvost keresnék aki lelkiismeretes, és kedves, intelligens és nem szólogat be.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_602176
    Torolt_felhasznalo_602176
    2008. január 5. 14:5183.
    szia!
    Olvastam hogy Nyitrai Ildikóról kérdeztél a fórumba. Érdekelne hog hol van a rendeslése, és vlami elérhetőséget esetleg tudnál adni?
    előzmény:
    apepiv (63)
    2006-08-22  08:56
  20. 2007. november 19. 16:1782.

    Sziasztok!

    Már én is régóta keresem az "igazit", de nehéz ügy. Nincs olyan orvos, aki (lévén ember) nem követett el még bármiféle bakit, és így szerintem teljesen szubjektív, kinek mi a véleménye róla.

    19 évesen Altmayer Pali bácsihoz jártam, aki egy tünemény, viszont a makói kórházban dolgozik, így aki szülésre készül, nem biztos hogy őt választja (én sem).

    Aztán voltam párszor Dr. Vajda Györgynél, a modora valóban fura, de szerintem jó szakember.

    Jártam Dr. Bártfay Györgynél 1-2 alkalommal, a barátnőmet műtötte ciszta problémával, ő nem igazán tüntette fel figyelmes orvosként.

    1 alkalommal voltam Dr. Tarnai Lászlónál, egészen addig figyelt, míg a mobilja meg nem csörrent, aztán valahogy "elkalandozott" más irányba, és gyorsan kidobott, ráadásul az ajtóban közölte, hogy ne hanyagoljam el a rákszűrést, ne 2 évente menjek. Igaza volt, na de a diszkréció, kérem. 

    A kolleganőm nála szült, maximálisan meg volt vele elégedve.

    Czank Dr.-ról én is hallottam érdekes dolgokat, pl. hogy a csinos páciensekre "felfigyel", de személyes élményem nincs vele kapcsoaltban.

    Legutóbbi próblákozásom Dr. Sikovanyecz János, akiről eddig valóban mindenkitől csak jót hallottam, de a saját tapasztalatom ezzel ellentmondó. Nem rosszat tudok róla mondani, egyszerűen nem figyelt, félvállról kezelt, holott krízis helyzetben voltam, és pluszban humortalan, amit nem díjazok, még ha hölgyológus is az illető.

    Végül egy sajnálatos esemény során kerültem kapcsolatba Dr. Daru Józseffel, akitől  óva intettek, de ezzel szemben -eddig-semmi elborzasztót nem tapasztaltam vele kapcsolatban. A szabadnapján jött be az ambulanciára, megvizsgálni készült, de a baba sajnos éppen akkorra elment. A befejező műtétet elvégezte, pedig hazamehetett volna, sőt délután fél 5-kor is ő maga vizsgált meg, mielőtt hazaengedett. Amikor bejelentkeztem hozzá legutóbb, szintén nagyon kedves, előzékeny volt.

    Szóval, láthatjátok, nagy "nőgyógyász-szédelgő" vagyok, de azt hiszem, most lecövekelek egy mellett, adok neki még további esélyt...

    Mindenkinek kitartást a kereséshez! 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2007. november 12. 19:3481.

    Kajtár doktort én is csak ajánlani tudom, nála szültem 11 éve a fiamat, sajnos, már nem vállal szülést, de meg tudom erősíteni, hogy kedves, figyelmes és nagyon régóta a szakmában van, sok tapasztalattal rendelkezik. 

    Czank dokival kapcsolatban: az én orvosom, akinél a másodikat szültem, szintén nem kedvelte, de a központi terhesgondozóban ő a felülvizsgáló orvos, így be kell menni hozzá, hogy a papirokat aláírja. Azt mondta a saját dokim, hogy ne engedjem, hogy megvizsgáljon, de ez csak azért van, mert az egyetem állítólag lógos volt és most próbálja pótolni a hiányosságait. Én semmi rosszat nem tapasztaltam vele kapcsolatban, bár ahogy meghallotta, hogy ki a magánorvosom, nem is akart megvizsgálni. Ezek csak amolyan dokik közötti ellentétek, szerintem.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_410952 (80)
    2007-11-12  17:02
  22. Torolt_felhasznalo_410952
    Torolt_felhasznalo_410952
    2007. november 12. 17:0280.
    Sziasztok!

    KAJTÁR ISTVÁN (Vasas Szent Péter u.) szerintem nagyon jó nőgyógyász! Nyugodt, meghallgat, látni lehet rajta, hogy alaposan átgondolja a problémádat, alapos. Van magánrendelése is (kb. 5e Ft), de velem a szakrendelésen is nagyon aranyos volt. (és meg is gyógyultam)
    Czank dokit nem nagyon ajánlom. Egyszer voltam nála, (igaz nem magánrendelésen, de akkor is!), de nem is figyelt rám, szinte rám sem nézett! Aztán, képzeljétek, mikor másodszorra mentem volna, éppen nem volt ott, így egy másikhoz mentem, aki kérdezgetett az előző vizsgálatokról, megkérdezte azt is, hogy kinél voltam legutóbb, én meg mondtam, hogy Czanknál, erre ő egy igen félreérthetetlen arckifejezést produkált, tehát szerintem a többi doki is ismeri a stílusát, ami nem túl pozitív (mármint a stílusa)...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2007. november 12. 10:1279.

    Szia!

    Köszi a választ, végül nála maradtam, januárban nála fogok szülni Én is meg vagyok vele elégedve, eddig bármikor hívtam, mindig segített.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_542308 (76)
    2007-11-11  12:37
  24. Torolt_felhasznalo_245171
    Torolt_felhasznalo_245171
    2007. november 11. 13:3478.
    Szia olvastam leveled ,én is ilyen cipőbe jártam de nagyon belefáradtam azt mondtam magamban elég volt az orvosokból. Elmentem 1 természet gyógyászhozö adott nekem 1 nagyon jo receptet ha érdekel irj és leírom neked szia.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_239166 (1)
    2006-01-02  18:34
  25. Torolt_felhasznalo_542308
    Torolt_felhasznalo_542308
    2007. november 11. 12:3877.
    A "hozzá" az Dr. Czank Zoltánt jelenti, csak a lényeget felejtettem el
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_542308 (76)
    2007-11-11  12:37

Címlap

top