Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2006 szeptemberi babavárók

Torolt_felhasznalo_143166
Torolt_felhasznalo_143166
Létrehozva: 2005. december 19. 15:39

Sziasztok!

Úgy néz ki úton van a 3.gyermekem!A babasszobás kalkulátor szerint 2006.Szeptember 2-ára várom!Pénteken derült ki,hogy újra babát várok!Ha más is így van vele jöjjön és beszélgessünk!Nem csak már gyermekeseket várok!Jöhetnek teljesen "kezdő" kismamák is akik jövő szeptemberben szülnek(ha minden jól megy) 

Mindenkit szeretettel várok!!

  1. 2008. december 15. 09:28106052.

    basszus, azt mondja a rohadék, nem adtam meg hozzászólás szöveget

    akkor még egyszer Szép reggelt  hölgyeim

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2008. december 14. 19:46106051.

    Meg

     

    1 Csaladom a Mikulassal 

    2-4 Celine elvezkedik

    3 Fiuk a falon 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2008. december 14. 19:42106050.

    Ha ugyis egyedul vagyok egesznap, teszek fel par kepet.

     

    1-2 Celine a hoban

    3 Nicolas hegedulni tanitja a lanykat

    4 A tegnapi meghallgatason Nico a tanarnojevel 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2008. december 14. 10:36106049.

    Sziasztok !

     

    Olyan szuper napunk volt tegnap !!!

     

    Koradelutan Nicolas elso meghallgatasa volt, edesek voltak a gyerkok (most a hegedusok es nagybogosoknek volt) es nagyon ugyesek.

    Este meg a parom munkahelye altal szervezett buliba mentunk. Ugy volt, hogy nem megyunk, Celine se gyogyult meg teljesen, a ferjem is beteg, de ezt nem volt szabad kihagyni. Kibereltek egy hatalmas termet, ahol a gyerkoknek volt minden...falmaszas, korcsolya, ugralovarak, dodzsem...amolyan mini-vidampark kicsiknek es nagyoknak. Celine annyira kis onallo es ugyes volt, csak neztem. A fiuk ennyire nem voltak mereszek 2 evesen. Fel 11-re itthon is voltunk. Ahhoz kepest, hogy a delutani szieszta is ugrott, Celine nagyon klasszul birta. A fiuk meg odavoltak az egeszert, klassz este volt. Majd egyszer lesz par kep...

     

    Most megyek takaritani, sutit sutni, delutan jonnek a barataink. Sajnos a mezeskalacs-hazbol ma semmi nem lesz, eltortem az alapjat, most nincs idom ujracsinalni. Talan magunknak befejezem egyszer.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2008. december 13. 19:25106048.

    hoppá, a beköszönésemnek se híre se hamva

    Akkor szép estét megintcsak

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2008. december 13. 19:24106047.
    Demonka, ezt lehet, hogy mi is megnézzük a jövő héten, köszi Nagyon édes a mukilásos kép, bár nekem az ifjabb férfiembör tetszik
    előzmény:
    Demonka (106045)
    2008-12-13  18:23
  7. 2008. december 13. 19:23106046.

    Vizslak, de jó, hogy lánykád ilyen nyitott a többféle játékra kobold elsősorban a konyhai felszerelésemre nyitott, különös tekintettel a szűrő alkalmatosságokra hangszereket én még nem is vettem koboldnak, kivéve régen két rumbatököt...

    Remélem, Gáborod azóta newm gyógyult meg a programrabólintás terén

    előzmény:
    vizslak (106043)
    2008-12-12  23:08
  8. 2008. december 13. 18:23106045.

    Hahó,

     

    Sehol senki?????? 

     

    Mielőtt olvasnék egy tuti program.  Voltunk ma a Kossuth téren. Nagyon aranyos Mikulás ház van, ahol fotót csinálnak a gyerekkel, van olyan kisvonat amiben helyben sül a beigli meg a cipókenyér, 1-2 karácsonyi árus, karácsonyikisvonat.... :)

     

    Nagyon aranyos és nem volt tömeg sem....

     

     

    Annyira jól volt berendezve a Mikulás ház, igazi karácsonyi hangulat, mint  egy képeslap...

     

    Nézzétek...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2008. december 12. 23:12106044.
    a jóccakát a végére akartam és nem , hanem
    előzmény:
    vizslak (106043)
    2008-12-12  23:08
  10. 2008. december 12. 23:08106043.

    Sziasztok!

     

    Még lefekvés előtt gyorsan bekukkantok ... 

     

    Andi, ne is mondd a játékokat, szerintem túl sok van, de azzal nyugtatom magam, hogy a 80%-a családból örökölt darab (a kiskád és a Hófehérke-ház is) és szinte mindegyikkel játszik. A hangszereket én vettem, és karácsonyra is beszereztem néhány új zajkeltőt, Gábor kicsit ideges tőlük, de engem nem zavar  

     

    Dinus, mézespuszedli receptedben a rozslisztet nem lehet tk. búzaliszttel helyettesíteni? Nem kaptam és nem akarom a jövő hétre hagyni ...

     

    Dido, hajrá írókázás! Aztán majd muti, milyenek lettek! KicsiBálintnak jobbulást persze Szabinak is Anyu mindig a Horváth Ilonás szakácsköny-féle bejglit süti, csak sokkal több töltelékkel, az nem kalácsféle, de azért jó. Nekem is volt már, hogy éjszaka úgy ébredt föl Hanna, hogy vígasztalhatatlan volt, szerintem rosszat álmodhatott ...

     

    na, ennyi voltam mára, jóccakát

     

    Gábor az összes jövőheti programomra rábólintott tényleg beteg lehet ... hacsak valami keresztbeszervezés nem lesz, megyek, igaz csak későn, mert angolra muszáj, az 8-ig tart, és segítek letenni Hannát is, szóval csak fél 10 felé tudnék érkezni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2008. december 12. 21:20106042.

    Dido ha írókázás nem sikerül akkor ajánlani tudom a tescos dobozos csokimázat. melegvízben vagy mikróban kell megmelegíteni, levágni egy picit a tasak sarkát és már lehet is írni vel szépen, és angyon jól megkeményedik rajta a csoki. Ha valaki más is szeretne dekorálni neki is!!!!

     

     

    előzmény:
    Dido75 (106041)
    2008-12-12  20:32
  12. 2008. december 12. 20:32106041.

    Fú, a második nagyon tetszik és szerintem macs nem is szélesítené az arcod. A melírről meg annyit, hogy én kb 3 havonta járok, pedig elég elütő a színe és csak ilyenkor kezd már nagyon gáz lenni (mindegy, a cactusban úgyis söét van ). Ha meg k9ölebbi színárnyalatot választasz, akkor sem tűnik fel ha lenő viszont nagyon fel tudja dobni. Ja, még otthoni csíkozó megoldások is vannak ám, Te úgyis olyan kreatív vagy!

     

    Megyek írókázni, drukkoljatok

    előzmény:
    Dinus25 (106036)
    2008-12-12  18:25
  13. 2008. december 12. 19:02106040.

    Dinuska, köszi a tippet, most jól fog jönni, eredetileg egy indiai olajat használok, ami jó is, de két órán át kell a hajamon hagyni és arra nincs időm, mióta itt vannak a munkások, nedves hajjal nem bóklászhatok két-három órán át a nyitott ajtóknál Szóval köszi

    Néha én is vágyom olyan otthonra, ahonnét könnyebben tudnék bejutni a városba...

    előzmény:
    Dinus25 (106035)
    2008-12-12  17:51
  14. 2008. december 12. 18:57106039.

    Didoka, nekünk jó vagy festetlenül, rágott karmokkal  is, úgyis orcátlanul karcsún és Didosan fogsz belibbenni közénk Férjecske pedig csak hadd küzdjön már egy kicsit, legalább megtanul bánni a gyerekkel éles helyzetben is. Néha igazán kaphatnak ízelítőt abból, amiből nekünk az egész napunk áll, nem? Amint látod, végül is megnyugodott magától Szabika, még kényszerzubbony se kellett

    Nálunk a fúrás-faragás már napi lételemmé kezd válni, mint a táplálkozás-emésztés stb.

    előzmény:
    Dido75 (106032)
    2008-12-12  16:09
  15. 2008. december 12. 18:53106038.
    ja, Vizslak, Hannatündérnek jobbulást és ne rágd magad, ennél húzósabb dolgok is elkerülhetik a figyelmünket
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2008. december 12. 18:49106037.

    Jajj, de gyönyörű leányzód van Hogy bírod megállni, hogy ne fotózgasd? Most pedig iszkiri és csinálj friss képeket is

    A szigetelést pedig valóban meg fogjuk érezni, de még a tárcánk is (bár, ha elgondolom, mennyit fizetünk a gázfűtésre a szigetelés hiánya miatt)

    előzmény:
    vizslak (106031)
    2008-12-12  15:38
  17. 2008. december 12. 18:25106036.
    Kismacs találtam én is nekd 3 féle hajat. Még az jutott eszembe, hogy most ne azzal törödjél, hogy majd hogy fested be, most élj a mának és most nézzél ki jól.
    előzmény:
    Dinus25 (106035)
    2008-12-12  17:51
  18. 2008. december 12. 17:51106035.

    Sziasztok4

     

    Nutinak boldog névnapot!

     

    Talira én is megyekkkkkkkkkk!!!!!

     

    Blanak ha éppen nem a programokkla pörögsz akkor otthon találsz magadnak dolgot. Sokszor én sem bírom kivárni hogy a Gergő megcsinálja, meg nem úgy rakja be a dolgokat ahogy én szeretném engem az is zavar. Valljuk be rendmániásak vagyunk. De nem csatolnék a mostani tetőtéri állpaotokról egy cáfoló képet. De ez ellen nem tudok tenni, mert a Botinak hiába magyarázom, a Beni meg megfenyegetve majd rendet rak.

     

    kismacs én befestetném a helyedbe a hajad, és majd utána ahogy ratti is mondta otthon utánfested. Ilyen megfontolásból lettem én is újra vörös, mert ha nincs kedvem fodrászkodni, akkor befestem magamnak. 

    mi a 18 kerületben lakunk de nagyon nagyon szeretek itt lakni. Szinte minden időpontban 25 perc a belváros. 3-4 féle útvonalon mehetek. 

     

    ratti probáld ki a gliss kúrnak van egy fújos terméke, amit nem kell kimosni azt hiszem hair repair a neve, 2 komponensű cucc és használat előtt össze kell rázni. nekem nyáron a tenger napfény festés melírt eléggé kikészítette ez meg villámgyorsan helyre hozta, csak ajánlani tudom. 

     

    Dorka nektek jobbulás kollektíve. Remélem a tgyásod már sínen van.

    előzmény:
    andi92 (106034)
    2008-12-12  17:08
  19. 2008. december 12. 17:08106034.

    Dido, Balintnak jobbulast !!!

     

    Vizslak, gyonyoru ez a lany ! Es jo jatekai vannak !

     

    Osszegyurtam a mezeskalacshaz tesztajat, tolem ez mar hatalmas elorelepes ! Jokor, mert Celine utana ket perccel felebredt. Nem tud aludni, vagy kohog, vagy az orra folyik. Most mit csinaljak, vigyem dokihoz ??? Laza mar tegnap se volt, hoemelkedese igen, mara az is lejjebb ment, ami kijon az orrabol, az atlatszo, es folyik magatol, tehat nekem nagyon egy egyszeru megfazasnak tunik...Hetfoig varunk szerintem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2008. december 12. 17:03106033.
    Jaj, igen, en is azt felejtettem el reggel ota tobbszor mar, hogy Nuti, boldog nevnapot !!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2008. december 12. 16:09106032.

    helló csajok

     

    Nutikám, Boldog Névnapot, ha ma tartod! 

     

    nekem jó a 17, bár másnap megyek fodrászhoz, körmöshöz, úgyhogy nem leszek éppen a legjobb formámban

     

    vizslak, Hanna annyira bájos és annyira hasonlít Rád!! kis bogárnak jobbulást

     

    Blansika, Te olasz donna?? Már mér?? bajszod van?? háháhá. Nagyon ügyes vagy a cisztátlanodással meg a tüszősödéssel

     

    igor, famíliának testületi jobbulást!! Gondolhatod hogy mélyen átérzem a helyzetet, nálunk most hogy Szabika kicsit jobban, Bálint kezdett el szörcsögni, tegnap kicsit a hője is felment, áááááá. Remélém, rajta nem jön ki majd annyira. Most jól van, itt lamentál mellettem.

     

    salsa, képzeld, velem is ez volt . Akkor valszeg nem ajándék, hanem a gyes, visszamenőlegesen, csak nem írtak hozzá közleményt, szerintem nekem sms se jött róla . Viszont ez még múlt hónapban volt, ebben a hónapban meg nem kaptam még semmit, akkor később fogok szerintetek?

     

    újabb íróka-kérdés: akkor a tojásfehérjés verziót csak szimplán lőjem rá, és egyszerűen csak hagyjam megszáradni?

     

    Démonka, zuglói a lakás, kertes házas rész. Azért írtam mert nekünk se olyan sürgős a költözés, kábé áprilisra szeretnénk a teljes vételárat megkapni. De persze nézzetek körül, csak ha már ott tartotok és még nem ment el a miénk, szóljatok!

     

    Jaj, tegnap mi volt. Éjszaka elmentem én is soppingolós körútra, 1/2 11-kor egy rémült férj hív hogy Szabi őrjöng és nem hajlandó megnyugodni, mi a trükk? amilyen gyorsan tudtam siettem haza, addigra már megnyugodott, de szegény párom húsz percig nyugtatgatta. Ilyet még sose csinált . Most ezentúl egy kicsit bennem les a félsz ha este elmegyek .

     

    rattie, hogy Nálatok mennyit fúrnak faragnak!

     

    beiglisütők, kérek szépen tuti bevált finom és könnyű beigéi receptet!! Blogra is mehet!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2008. december 12. 15:38106031.

    Blansi, a dokit is kérdeztem, hogy akkor most előbb kellett volna jelentkeznünk? De csak legyintett ... Csak azért bánt, mert Gábor (aggódósapuka, ismerős, nem? ) már régóta nyaggatott, hogy vigyem dokihoz ... szerencsére most, hogy kiderült, hogy kellett volna, egyáltalán nem jött az ugyemegmondtammal, nem is ismerek rá

     

    Rattie,  a szigetelést nagyon meg fogjátok érezni, ha még most elkészül

     

    Most nézegettem a fényképezőgépet, hát nem csoda, hogy nem tettem Hannáról fotót, mert alig van azért most kaptok pár 1 hónappal ezelőttit ...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2008. december 12. 15:27106030.

    Szia, te galamblelkű kalábriai démon ha ezel a karakán stílussal csördítesz egyet a férjedre, hogy nem egy óra múlva, hanem most vigye a holmit, ugrik, mint a fürdött ürge

    bejgli nálunk is lesz, kelt tésztából, meg hólabda, meg fenetudjami

    most épp merre rohansz?

    előzmény:
    Blanchy (106027)
    2008-12-12  15:21
  24. 2008. december 12. 15:23106029.
    Salsa, a fiúk gyönyörűek és hatalmas sörényük van
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2008. december 12. 15:23106028.

    Ja, és most fejeztem be a takarítást...reggel óta csináltam, meg főztem közben, meg pakoltam, gyerekeztem...most ettem az előbb, pedig fél7 óta fent vagyok...na mindegy...viszont így hétvégén nem takaítok.

    Minden gyönyörű lett.

    Hát én elhiszem, hogyha jön takarítani a segítségem (én így hívom), akkor bizony 5 óra mire végigmegy az egész házon, ajtókon stb...

    előzmény:
    Blanchy (106027)
    2008-12-12  15:21

Címlap

top