Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2006 szeptemberi babavárók

Torolt_felhasznalo_143166
Torolt_felhasznalo_143166
Létrehozva: 2005. december 19. 15:39

Sziasztok!

Úgy néz ki úton van a 3.gyermekem!A babasszobás kalkulátor szerint 2006.Szeptember 2-ára várom!Pénteken derült ki,hogy újra babát várok!Ha más is így van vele jöjjön és beszélgessünk!Nem csak már gyermekeseket várok!Jöhetnek teljesen "kezdő" kismamák is akik jövő szeptemberben szülnek(ha minden jól megy) 

Mindenkit szeretettel várok!!

  1. 2008. december 12. 15:21106027.

    szia Rattie!Na jóvanmá, azé ne gyere itt nekem a te dalijáddal már hát Ti nem is olyanok vagytok mint mi...mi amolyan olasz házaspár vagyunk, vagy lehet, csak én vagyok olyan olaszos???Bizonyos szempontból

     

    Vizslak!Jaj, ne rágd magad...sajnos ilyen van.Az a legjobb, hogy elvitted észrevették, kezelik.Majd fellazula  trutyi, és akkor sztem folyni is fog a nózija Hannának!!!

    És hinnye a szentségit!Nekem nem -kodni, hallod-e?Mi az, hogy nem lesz lehet.DE!!!LESZ!!!!!!Egy barátnőméknek sem jött össze, évekig, mindkét fél egészséges, nicns gond, és első lombik, és most babát vár..és ő is olyan negatív volt, hogy megmondtam neki, fejbeverem Tessék pozitívra hangolódni!!!!!

     

    Salsa!Hűha...biocitrom..na majd keresem én is.

     

    Karácsonykor bejglit akarok, meg zserbót vagy mézeskrémest, és még nem tudom mit

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2008. december 12. 15:18106026.

    Az ablaknyílásokat-kutyaházakat bádogozzák, és szigetelik, de tavasztól már a beépítés a tervünk, addig talán viszont belefér még egy tetőszigetelés is.

    Igaz ami igaz, ha leírod, elűzöd az "ördögöt" , mi ezt mondtuk arra, amikor valami balsejtelmet inkább kimondtunk, minthogy belül őröljön minket... és mindig hatott

    előzmény:
    vizslak (106025)
    2008-12-12  15:12
  3. 2008. december 12. 15:12106025.

    Rattie, részvétem a kopácsolás-felfordulás miatt! Most teljesen be is építitek a tetőteret, vagy csak az előkészületek mennek?

    Nem, nem vagyok negatív, inkább csak bizonytalan ... meg kiszolgáltatottnak érzem magam, de egyáltalán nem keseregni akarok Sőt, inkább azért írom le az ilyen gondolataimat, hogy könnyebben odébbálljanak ...

    előzmény:
    rattie (106023)
    2008-12-12  14:58
  4. 2008. december 12. 15:05106024.
    Vizslak, jobbulást széplánykádnak ezt a sohatHanna öbbé hozzáállást légyszíves próbáld kicsit távolabb tartani  azért magadtól, nehogy nagyon megmarja a tudatalattidat Hanna is összejött végül, ne add fel most
    előzmény:
    vizslak (106018)
    2008-12-12  14:37
  5. 2008. december 12. 14:58106023.

    Szép napot lánykák

    Basszus, nem hiszem el, hogy majd' egy hete nem tudok ideférni

    Most is itt vannak a munkások, kobold meg itt mellettem (muszáj, hogy mellettem legyen, mert a tetőtéri munkák miatt meg van nyitva a feljáró ajtaja, és ugye, még nincs korlát a lépcsőhöz

    Nutelláknak illetve Gabrielláknak boldog nevük napját

    mindenekelőtt a képeket néztem meg, a miniegerek hallatlanul bájosak, a két legújabb példányt üdvözlöm ezen a földön

    Som, ifjabbik lánykádnak minden esélye megvan rá, hogy pont olyan édes,  észbontó mosolyú szépség legyen, mint Kataúrhölgy

    A blog ötlete zseniális, úgy sejtem, mintha Salsánk fejéből pattant volna ki, gratula és köszi(apropó, nem valami hálás topictársunktól jött az a rejtélyes eredetű pénz? )

    Blanchyka, de jó, ciszta megnyekkent ezek szerint? akkor remekül rgenerálódtál és talán a lelkedet is lenyugtatta kissé a genetikus dokinő véleménye (pár hete én is ezt mondtam, és valószínűleg te magad is gondoltál erre, de azért a szakembertől hallani mégis más)

    a férjekről annyit, hogy az én példányom  megkért, hogy figyelmeztessem, hogy ezt vagy azt csináljon meg, de lehetőleg, még mielőtt megmorcosodnék a ruháit mindig szépen elpakolja maga után és a figyelmeztetéseknek hála, egyre inkább a reggeli-vacsora nyomait is és úgy általábnan azt látom, hogy néhány ízben tényleg rendszerré válhat az, amit egy ideig csak utasítgatással lehet elérni. Bevallom, vice-versa, mert olykor ő is felkér, hogy pl.  ugyan már, húzzam fel a függönyt a radiátorról, hogy ne azt melegítsük a szoba helyett... én meg szintúgy eleget teszek a kérésnek... azt hiszem, a lényeg, hogy még a dührohama előtt szólni tudjon az ember egy ilyen csip-csupp kéréssel

     
    Kismacs, jól látom, fodrász és újíthatnék érzés? Helyes, tehát  szedegeted össze a tartalékaidat. De miért nem megy a rendszeres festetés? Másrészről  én utálok fodrásznál lenni, - nálam ez egy régi fóbia-, ezért én magam festem be a hajamat rendszeresen, remek hajmázoló kencék vannak kitalálva erre a célra  és általában nincs is lenőve. Szóval ez is egy megoldás lehet... láttad az Igor csatolta fotót? Tényleg jól állna

    Apropó, haj, nem tud valaki olyan fodrászt, aki extrém problémás hajjal is tud bánni? Ugyanis újabban akkor is száraz és csomós a frizurám, ha már végigmásztam rajta a balzsammal

    17-e a Cactusban? Részemről oké

     Igorom, remélem dögrovás azóta múlt idő, de ha nem, hát gyógygizgaz nektek egy kazalnyi

     

     Szűkre szabott idejű emberkék, mindenkinek ajánlom:tegnap nem volt időm ebédgyártásra és csak kis hagymalevest hoztam össze meg borsófőzeléket, (valami húsz perc alatt meglett) a párom odavolt a levesért, úgy eltüntette még a maradványokat is, hogy a főzelék mára maradt  

    Ja, a főzés-sütés nagyon hasonlít egy burleszkjelenetre nálunk:mosogatóból kidobom a kis vonatot-könyvet, ami épp ott van, aztán a mikróból a plüsscicát, máskor a sütőből (nyitott ajtóval hűtöm), mentem ki a macit valahol olvastam efféle körlevelet is

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2008. december 12. 14:50106022.
    A gyerekdumákhoz akartam még, Hanna meglátott valami plakátot, ahol egy csaj volt Mikulássapkában: "Az a Mikulás sapkája, néninek nem való!"
    előzmény:
    vizslak (106021)
    2008-12-12  14:45
  7. 2008. december 12. 14:45106021.

    Tök igazad van, a biocitrommal kapcsolatosan, de sajnos én most nem kaptam (cora), pedig a citromlikőrhöz pont jó sok héj kellett ... így többszörösen mérgező lesz

    Ja és van, amelyiket színezik is, főleg a narancsokat és a mandarinokat

    előzmény:
    salsa (106017)
    2008-12-12  14:18
  8. 2008. december 12. 14:41106020.

    Csajok hívott Igor!(elment a monitora)

     

    Szerda este (17-e) , fél9. nem dohányzó, Dorka nevére, 10 fő!!!!!

    ez volt z utolsó lehetőség!

    Én megyek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2008. december 12. 14:41106019.

    Jajj, lemaradt, hogy sok boldogságot minden Gabriellának!

     

    Meg a link: http://www.gyogysapka.hu/

    előzmény:
    vizslak (106018)
    2008-12-12  14:37
  10. 2008. december 12. 14:37106018.

    Halihó!

     

    Bocs, hogy magunkkal kezdek, reggel voltunk a röntgenben, Hannának arcüreggyulladása van a tüdején is van egy pici valami, de a doki szerint nem kell vele külön foglalkozni. Tudom, nem dráma, inkább csak furdal kicsit a lelkiismeret. Kapott antibiotikumot, meg egyéb nyalánkságokat, remélem beindul a dolog, mert az orrszívás most semmit nem hoz ki neki. 

    Ja. és hogy milyen hülye is vagyok, ugye többen is szenvedtünk mostanában arcüreggel, én meg még tavaly rábukkantam egy nagyon jó kis honlapra, ahol egyrész totál érthetően le van írva az egész nátha és szövődményei, másrészt van egy módszer, amivel felszúrás nélkül kitisztítják az arcüreget (szegény Easter) és megelőzhető a többi kórság. Ha hétfőig nincs változás, bejelentem Hannát is.

     

    Salsa, nagyon szépek a fiúkák! Csongor nagyon sokat változott és tényleg egyre inkább rád és Milánra hasonlít.

    A gyerekruhákkal, meg egyéb dolgokkal én is így vagyok, hogy nagyon vigyázok mindenre, mert kell a tesónak, aztán meg hogy lehet, hogy soha többé nem leszek terhes stb. és nálunk még csak nem is elhatározás kérdése ... a héten pakoltuk el a kiságyat és olyan rossz volt, hogy ezen a korszakon is túlvagyunk ... úgy terveztem, hogy melegváltásban fogjuk használni. 

    Szerinted lehetne még Hanna kúráját valami homeos szerrel kiegészíteni?

     

     Igor, sajnálom, hogy továbbterjed a Laci-baci (bocs). Jobbulást kicsiknek és nagyoknak

     

    Andi, kíváncsi vagyok, milyen lesz a házikó! Én is bekevertem tegnap a tésztát, de szerintem túladagoltam a szódabikarbónát ... szerintetek mi lesz?

     

    Kismacs, lehet, hogy tényleg jót tesz ez a másfél hetes utazás. Én is félhosszú-haj párti vagyok, a rövid nekem kezelhetetlen, bár néha kacérkodom a gondolattal Mi lesz a tesód meglepije?

     

    Tali ügyben teljes a káosz. Míg Gábor nem megy el a saját céges karácsonyi partyjára,  addig nekem hétfő-szerda angol, valamikor vacsora a kolléganőkkel, valamikor tali veletek, szombat este céges buli ... Gábornak még nem is adtam elő mind, majd ma este, bekészítsem a fényképezőt?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2008. december 12. 14:18106017.
    Ja, még a karácsonyi sütögetéssel kapcsolatban akartam írni, hogy ha reszelt citromhéjat használtok az legyen mindenképp biocitrom. Egyrészt a citromot agyon vegyszerezik és sok marad a héjában, ami belekerül a sütibe. Másrészt sokkkal erősebb az aromája.  Ha megszagoltok egy biot és egy nem biot, hihetetlen a különbség. Vagyis a nem bionak nincs is már citromillata. Szoktam csinálni, hogy veszek néhány darabot, lereszelem, kis tégelyben lefagyasztom. A levét kifacsarom, szintén lefagyasztom. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2008. december 12. 14:07106016.

    Jaj, de bunkesz vagyok! Pedig már minden hsz-t úgy kezdtem gondolatban, hogy

    Boldog névnapot Nuti!!!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2008. december 12. 14:05106015.

    kismacs, télleg az a típusú haj állna jól neked, amit igor csatolt.  a melírt illetően nem szőkére szívottra gondoltam, hanem egy-két tincset egy-két árnyalattal világosabbra satírozni.  

     

    igor, szegények, a legnagyobb sürgés-forgás közepette. gyógyvirág.  Lacira ráférne egy immunerősítés, mintha leggyakrabban ő hozná haza a nyavajákat. jaj, de jó dumájuk van.  amúgy nem csodálom, ha simon fejcsóválva nézte paprikát.  egyértelműen paprika az ő neve, nem is tudom, hogy a szülei hogy cseszhették el ennyire. Télleg, te jársz a Diósdi intersparba? oTT IS vannak Tchibo cuccok. Nézted már őket?

     

    Démonka, szurkolok a házeladásért.   

     

     Blankám,  klassz ügyintézőt fogtál ki. én is megadtam az emil címemet, szarnak rá.  most kaptam valami 57000 Ft-ot valahonnan, de f....om nincs, hogy mi az és honnan jön,  a közleményből nem derült ki. nem baj, már el is költöttem, nehogy visszakérjék. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2008. december 12. 13:38106014.

    Demonka: Veresen merre laktok? Na, nem mintha oda akarnék költözni, csak kiváncsiskodom. Az ottani piacot nagyon bírom.

    Nekem már a XVII. kerület is világvége, egyre többször jön rám a költözhetnék innen De a szívem vágya (XVI. ker, ott nőttem fel) sajna elérhetetlen.

     

    J munkahelyének annyi Munkaerő kölcsönző/közvetítő cégnél volt és a gyár, ahol dolgoztak az emberek az összes külsőst elküldte (minden gyár ezzel kezdi a leépítést)

    előzmény:
    Demonka (106006)
    2008-12-12  13:08
  15. 2008. december 12. 13:31106013.

    Köszi Blans, de már bejelentkeztem a fodrászhoz. Kedvelem, eddig mindig meg voltam vele elégedve, csak most rámtört az újíthatnék  Főleg, hogy megint marokszám hullik, vagy hullt, talán most már vége

     

    Festés, melír nem jó, mert ahhoz gyakrabban kéne járnom, hogy ne legyen állandóan lenőve, az meg nem megy.

    előzmény:
    Blanchy (106000)
    2008-12-12  12:11
  16. 2008. december 12. 13:28106012.

    igorka: nem csodát várok ettől az úttól, csak azt, hogy kipiheni magát, rohadt stresszes volt az elmúlt pár hónap, látástól vakulásig melóval; most meg lesz 5 napja egy olasz kisvárosban, ami a képek alapján nagyon szép. Ráfér. És rám is az egyedüllét. Olyan, mintha különköltöznénk másfél hétre.

     

    Kakis ruhára nekem bevált a babaszappan. Eddig mindig kijött vele a folt. Ha nem tudtam frissiben kiszedni, akkor jól bedörzsöltem a szappannal, beáztattam sokáig, aztán zsuppsz a következő mosáshoz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2008. december 12. 13:17106011.
    Áááááááááááááá, ezek a gyerekdumák4Érdemes felírni!Mert az ember elfelejti ám!
    előzmény:
    igorka (106005)
    2008-12-12  13:04
  18. 2008. december 12. 13:16106010.
    semilyennel leginkább, úgy fog mitn az állat...lehjobb esetben elhalványul...
    előzmény:
    igorka (106008)
    2008-12-12  13:13
  19. 2008. december 12. 13:15106009.

    amúgy sztem sem annyira gáz.Ha azt veszem, hogy a garázst is fűtjük...most pl kb nem is megy a fűtés..baromi jó a szigetelés, felfűtök és lekapcsolom

     

    nekem jó a szerda akkor CACTUS!Alig várom!

    előzmény:
    Blanchy (106002)
    2008-12-12  12:15
  20. 2008. december 12. 13:13106008.
    ha nem tudjátok kimosni egyből az összeanyatejeskakkantott rucit, akkor milyen módszerrel tudjátok kiszedni a foltot később?????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2008. december 12. 13:10106007.
    Sampongomba es paprika !
    előzmény:
    igorka (106005)
    2008-12-12  13:04
  22. 2008. december 12. 13:08106006.

    Hahó,

     

    Gyönyörű borús napunk van megint, és még kávét sem ihattam reggel...

    Ma volt az éves orvosi vizsgálatunk, labor, EKG, nyaki- mell-hasi UH, mellkasrtg, úgyhogy jelentem, ki vagyok vizsgálva rendesen...

     

    Találkozóra 17-e tökéletes, csapunk egy utószülinapi bulit...

     

    Blanchy: Örülök, hogy minden redben van Veled, minden vizsgálati eredményetek megjött már? A genetika is?

    Amit Imiről írtál, számomra egyértelművé tette, hogy Neked 2 gyereked van már most is....  

     

    Kismacs:  Nem lesz könnyű egyedül készülni a karácsonyra, de próbáld inkább pozitívan felfogni, Neked is jó lesz egy kicsit most egyedül, a párodnak is és karácsonykor talán megoldódnak a gondok...

    Jól értem, hogy januártól nincs munkája a férjednek, vagy csak vált?

     

    Salsa:  Fiúk... nekik sem kevés a hajuk...

    Tetszik a hobbigyerek stratégia, még lehet, mi is beszállunk, de nekünk még hátravan a kell egy tesó....

     

     

    Dido:  Hol van a lakásotok? ÉRdekel persze, de előbb még nekünk is el kellene adni a mienket... 

    Kíváncsi vagyok nagyon, mikor jön az első érdeklődő....

     

    Igorka: Gyógyvirágok nektek, ne legyetek nagyon betegek...

     

    Früh: Ezek szerint már jól vagytok... :)  Irigyellek, hogy ilyen lazán kezeled a főzéseket...

     

    Nálam ez teljesen hektikus, van, hogy van kedvem főzni, van, hogy a hátam közepére kívánom.  Most vasárnapra épp vörösboros marhapölkötet próbálok majd kotyvasztani, drukkoljatok, hogy jól sikerüljön...

     

    Ja, Salsa köszi a Tchibo ötletet, tényleg tök jó dolgok vannak, jövő héten elugrom én is valamikor...

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2008. december 12. 13:04106005.

     

    nálunk is volt ma hatalmas duma, ábel sorolja az ehető gombákat: rókagomba, csiperkegomba, sampongomba és szarvasgombameg volt a tévében: blablabla pap rita megjelent új gyerek cd-je és volt egy szám bemutatóban, látom simonka sanda szemmel néz, feje félrefordítva, rajta fintor, majd közölte, hogy ő nem fogja szeretni a paprikát

    előzmény:
    andi92 (106004)
    2008-12-12  12:39
  24. 2008. december 12. 12:39106004.

    Simonka a Vasember !Remelem, Lazar hamar tullesz rajta ! Abelnek is gyogypuszik !

     

    Ugy ertettem a mezest, hogy esetleg ma eljutok a kisutesig, de kesobb ragasztom ossze. Vasarnapra kellene, hogy kesz legyen, de ma orultekhaza van-lesz. Celine mar nem lazas, de rosszkedvu, dol a taknya, kohog, nem nagyon tudok semmit se csinalni mellette. Nem tudom, fog-e aludni, ugyhogy nem allok neki. Este egyszerre kellene ket helyen lennem, sot, ha lehet, harom. Nicolas-nak zsolfezs van 7-tol 8-ig, Tominak judo-est fel 7-tol 9-ig, es hat Celine-re is kellene vigyazni, itthon, ha lehet...Megoldjuk valahogy a ferjemmel, csak vacsora utanra szerintem mar nem leszek sutokepes...Vagy ha igen, 11 utan (apropo, meg fontos, ezek szerint a ket ora a hutoben nem maximum, lehet az tobb is ???). De akkor mar dekoral a halal...

     

    Hehe, vege a szep vilagnak, Celine, ha kezdetleges modon is, de mindent elmagyaraz es arulkodikJon sirva, hogy "mama, Tomi utunk ide fejem" es mutatja !

    Ja, valahogy mashogy kell majd vele beszelne, mert rengeteg dolgot csinalunk egyutt, akkor persze azt mondom, hogy na gyerek megyunk, olvasunk, rajzolunk, stb....ugyhogy most mindent tobbesszam elso szemelyben ragoz. En olvasunk, Tomi utunk, en eszunk...

     

    előzmény:
    igorka (105996)
    2008-12-12  12:02
  25. 2008. december 12. 12:37106003.
    hello blankusismerős szitu nekem jönnek 3 havi gyeddel és családi pótlékkal, a laci meg máig nem kapta meg a novemberi fizuját. gáz és elektromos számlák kijöttek, de ti még jól jártatok, ha július óta "csak" ennyi
    előzmény:
    Blanchy (106002)
    2008-12-12  12:15

Címlap

top