Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2006 szeptemberi babavárók

Torolt_felhasznalo_143166
Torolt_felhasznalo_143166
Létrehozva: 2005. december 19. 15:39

Sziasztok!

Úgy néz ki úton van a 3.gyermekem!A babasszobás kalkulátor szerint 2006.Szeptember 2-ára várom!Pénteken derült ki,hogy újra babát várok!Ha más is így van vele jöjjön és beszélgessünk!Nem csak már gyermekeseket várok!Jöhetnek teljesen "kezdő" kismamák is akik jövő szeptemberben szülnek(ha minden jól megy) 

Mindenkit szeretettel várok!!

  1. 2008. december 12. 08:41105977.

    Na, még egyszer katt ide

     

    előzmény:
    salsa (105975)
    2008-12-12  08:37
  2. 2008. december 12. 08:38105976.
    Ja, a földszinten van a Tchibo középtájon, a lift háta mögött egy saroküzlet. 
    előzmény:
    Blanchy (105973)
    2008-12-12  08:21
  3. 2008. december 12. 08:37105975.

    Jó reggelt!

     

    Lááányok, a blogolvasáshoz nem kell jelszó, hanem katt ide!  

     

    Rézi, gondoltam is rá, hogy benevezem valahova és majd megkérlek

    Benneteket, hogy szavazzatok rá.    Amúgy még meg sem fordult a fejemben.  Hát ami a további utódokat illeti, Andris az egyik esti cirkusz után kijelentette, hogy elég a két gyerek.  Aztán még hétfőn korizás előtt sétáltunk a ligetben és elkezdtem keseregni: "Andris, akkor nekünk már nem lesz több gyerekünk? Senki nem fog a pocakomban lakni, nem szülök köbbet? És mi lesz a rengeteg gyerekruhával, már senki nem fogja hordani többet? És a babakocsi? El sem tudom képzelni az életemet babakocsi nélkül." Úgyhogy nyitva hagytuk a kérdést és lehet, hogy öt év múlva lesz egy "hobbigyerekünk".  

     

    Dorkám, az omlósom szinte tökéletes lett!!!! a szinte azért van ott, mert alacsony hőfokon sütöttem és nem hagytam elég időt neki, így a belseje kicsit nyers maradt. De van átsült része is, mert csillagformákat csináltam és a csillagok ágai átsültek. És olyan, amilyennek lennie kell!!!!  Úgyhogy a kísérleti adag várakozáson felüli.    Az igazi jövő héten fog elkészülni és nagyon extra lesz, majd felteszem a blogba.  

     

    Blanka, fú, de örülnék, ha fél tízig pakolhatnék.  Milán akkor alszik el és csak velem hajlandó aludni mostanában, úgyhogy én fél tízkor kezdem a pakolást.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2008. december 12. 08:22105974.

    Jaj, Kismacs!Marha jó ez a Barbie-s cucc!Naggyon vicces Ti hogy vagytok?

    Hát gyerekfüggő sztem ez az alvásdolog....ő lehet ilyen, vagy most áll át.

    előzmény:
    Blanchy (105973)
    2008-12-12  08:21
  5. 2008. december 12. 08:21105973.

     Jó reggelt lányok!

     

    Salsa!De éééééééééééééééédesek a fiúk!Jaj, Csongor béjbi nagyon cukkki Ennyire jó ez a TCHIBO?Akkor lehet én is majd megnézem, hétvégén úgyis tervezzük, hogy elemgyünke gy moziba, és akkor Imivel megnézzük.Melyi részén van az ARÉNA Plazanak?Ja, én abszolut megoldok mindent, csak ennek az az eredménye, hogy még este fél10kor is csak pakolok és pakolok...és néha már naggyon fáradtvagyok, persze ezt pont Neked tán ne mondjam...

     

    Rézike!Nekem jó a 17 és a 21 isNa, apám, Ti is tudtok játszani....szerencsétlenek...nem tudom kit sjanáljak jobban, Téged vagy a férjedet...fú, elképzelem a csattanást...brrrrrrrrrrrrrrr

     

    Andi!

    Imi megcsinálja, pl. szitu:eszik, mondom, lécci rakd be a mosogatóba, válasz:jó, mindjárt...

    Erre beteszi modjuk 1 óra múlva...na ezt nincs időm kivárni, és kedvem se, erre pattogok persze, mire ő:nem hiszem el, hogy már beteges a rendmániád.Na a rend az itthon távoláll mindentől azt hiszemHát majd próbálkozom.

     

    Na, Früh!Akkor küldd lécci nekem is priviben a jelszótcsak be akarok kukkantani.

     

    rohanok, ma takarítanom kell, főznöm, és vasalás sem ártana, de sztem ez már nem fog menni.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2008. december 12. 08:10105972.

    Sziasztok, szep fagyos reggelt !

     

    Salsa, mennyi haja lett Csongornak, nagyon edes ! Milan meg tovabbra is gyonyoru, es milyen fantasztikusan beszel !!!

     

    Kismacs, nagyon jo ez a Barbie. Mi azert gyerekkorunkban szerettuk. Az egyik osztalytarsam anyukaja varrono volt, es rendezett nekunk ruhavarro delutanokat a Barbie-knak. Tombolan meg az o "muveit" lehetett nyerni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2008. december 12. 08:07105971.

    Jóreggelt

     

    megcsinálta az uram a gépemet, lényegesen fürgébb lett.

     

    Salsa - annyira helyesek a Fiaid. MIlán akár egy szépségversenyen is indulhatna - nem nevezed be?, Csongor meg - nem is tudom - , a második gyerekeknék már mindig azt is nézi az ember, hogy mennyire hasonlit a tesójára. És hát nagyon. Meg RádTényleg, Ti szeretnétek még utódot?

     

    Kismacs - jó az a barbis levél! És a kedved? Helyzet?

     

    Nuti - Gabrielláknak Boldog Névnapot!

     

     Früh - és ilyenkor -a fertőzött csirkére gondolok - , esélytelen egy jó kis ÁNTSZ vizsgálat, per, miegyéb?

     

    én is kérek jelszót a gasztrobloghoz újból, akár ide is

     

     

     

    Nekem jó a 17. és a 21. is. (hát persze). Akit érdekel, jelezzen lécci, hogy melyik jobb, aztán hajrá.  

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2008. december 12. 00:11105970.

    szia kismacs!

     

     Szegény Barbie, már ilyen régóta dolgozik? Megérdemelné, hogy nyugdíjazzák.  

     

    szerintem normális. Milán ilyesmi korában kezdett átmenni az egy alvásba.

     

    kár, hogy nem jössz.  

     

    Tényleg csajok, akkor mi legyen? úgy látszik, a sok céges összeröff miatt a 18, 19, 20-a kimarad

    17-e szerda kinek nem jó?

    és a 21-e vasárnap kinek nem jó?  

     

    előzmény:
    kismacs (105969)
    2008-12-11  23:44
  9. 2008. december 11. 23:44105969.

    Ezt meg ma olvastam, megosztom veletek Bocs

     

    Barbie levele a Mikuláshoz

     

    Tetves Mikulás!

    Na ide figyelj te kis rohadék dagadt törpe! Eddig minden évben segítettem neked, és eljátszottam a Tökéletes Karácsonyi Ajándék szerepét, majd befagyott a seggem azokban a fürdőruhákban a fagyban, belefulladtam a sok műteába a sok teadélutánon. Jobb lesz, ha változtatsz valamit a jelenlegi helyzeten az idén Karácsonykor, máskülönben nemzeti katasztrófát fogok előidézni - és nekem elhiheted, az elég szar lesz. Itt van hát az én karácsonyi kívánságlistám:

    1. Egy kényelmes, megkopott melegítőruha. Elegem van már abból, hogy mindig úgy nézzek ki, mint egy k*rva. Mekkorára zsugorodnak még ezek a fürdőruhák? Van fogalmad arról, milyen érzés az, amikor a nejlon belevág a seggedbe?

    2. Igazi fehérnemű, amit tényleg fel és le lehet venni. Lehetőleg fehér. Melyik seggfej találta ki a Mattelnél azt, hogy az olcsóság kedvéért imitált fehérneműt FRÖCCSÖNTENEK rám??? Tisztára úgy néz ki, mint a cellulitisz.

    3. Egy IGAZI férfi... mondjuk GI Joe. Vagy a fenébe is, beérem egy hupikék törpikével is ahelyett a köcsög Ken helyett. És különben is, minek neki az a fülbevaló? Ha már ezzel a nyomoronccal kell szenvednem, legalább intézd úgy, hogy MINDEN testrészünk meglegyen.

    4. Igazi, behajlítható karokat, lábakat is akarok!

    5. Mellkisebbítő műtét. Nem érdekel, hogy kit kell érte megölnöd, csak intézd el!

    6. Egy sportmelltartó. Addig is amíg a műtétet el nem intézed.

    7. Új állás. Az állatorvos és a tanárnő már valahogy nem jön be. Mit szólnál mondjuk a rendszeranalitikushoz? Vagy inkább a PR menedzserhez?

    8. Egy új, a kor szelleméhez jobban illő szerep. Mondjuk "Depressziós Barbie", a megfelelő doboznyi csokireszelékes jégkrémmel és egy zacskó chipsszel. Vagy "Állatvédő Barbie", saját festékszóróval és műszőrme bundával. Vagy "Leszokó Barbie" nikotintapasszal és néhány csomag rágóval.

    9. Vedd tudomásul, hogy nem leszek többé játék a McDonald's-nál. A zsír tönkreteszi a műanyagomat.

    10. Mattel dolgozói részvénycsomag. 50 év munka után ennyit igazán megérdemlek.

    Oké Mikulás, egyelőre ennyi. Tekintettel a társadalomban betöltött fontos szerepemre, nem hinném, hogy kéréseim túlzóak lennének. Ha ezzel mégsem értesz egyet, akkor jövő Karácsonyra kereshetsz magadnak egy másik k*rvát. Ez ilyen egyszerű.

    Üdv, Barbie

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2008. december 11. 23:40105968.

    Sziasztok!

     

    Próbálom követni az eseményeket, kisebb-nagyobb sikerrel... Tesóm ajándéka még elég vacakul áll, pedig keddig el kéne készülnie, ezért minden szabad percemet arra fordítom. És szabad percekből nincs sok.

     

    Meggyfáéknak gratula!!!!

     

    Rézi jobbulást mindenkinek!

     

    És a beteg gyerkőcöknek is sok-sok gyógy

     

    Tali: tuti nem tudok menni

     

    Salsa: köszi a blogot jó ötlet volt, úgyis jövő héten aktuális a sütizés

     

    Normális, hogy egy 9 hónapos kevesebbet alszik, mint egy kétéves? Tamás 9 hónaposan még 2x aludt napközben, hugi meg már csak 1x alszik, max 2 órát

     

    Tamás elkezdett ragaszkodni egy plüss állatához, olyan helyes Topi tata (boci tarka) a neve   és ami még nagyon boldoggá tesz, az hogy énekelget  Igaz, sajátos szöveggel, de elénekli a Gryllus féle Csigabigát. 4 sor! A dallam stimmel is 

    Bár ez még messze van a Milán féle monológtól, de azért kezdetnek nem rossz, ugye?

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2008. december 11. 23:00105967.
    Rézi, a huncutkodásotok elég szado-mazora sikeredett.. Szegények.  Oscillococcinum heti szedése is immunrendszer erősítő, illetve az echinacea nagyon alacsony, inkább D potenciában szintén, pl. D6. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2008. december 11. 22:33105966.

    Ja, és milán monológja közvetlenül álomország kapujában:

    "Én szejetem a csavajokat és a fújókat is. A kis fújókat. Nagy motojos fűjészt nem fogok vásájolni, csak kis fűjészt fogok venni. Jó?" 

    előzmény:
    salsa (105965)
    2008-12-11  22:27
  13. 2008. december 11. 22:27105965.

    Dinuska kifejezett kérésére egy ma esti friss ropogós kép a srácokról.

     

    Meg Dorának a világ legjobb és legolcsóbb tejgyűjtő kagylója.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2008. december 11. 22:18105964.

    Jééé! Télleg kitörölték!!!

     

    Blanka, Andris ugyanilyen. Plusz még tetéződik a dolog azzal, hogy mostanában éjszakába nyúlóan tanul.  Nyugi, lehet bírni. Belejön az ember.  Az elején nem lesz patikatisztaság otthon, meg több napig marad a szárítón a ruha és nem akar neki a szekrénybe vándorolni, de aztán egyre jobban mennek majd a dolgok, ne izgulj. 

    Már régebb óta ismerem a Tchibot, vártam, hogy itthon is legyen, én nagyon szeretem. Az étkészletünk és a kávéskészletünk is onnan van.Az a fehér, amit láttál.   Apósomnak pl. a hévízi lakásában szinte minden az. A konyharuától kezdve a rádiós ébresztő óráig minden.  Vettem ma magamnak ott egy állat napszemcsit gyönyörű kemény tokkal három rugóért.  Minden nagyon minőségi és nagyon olcsó.  

     

    Dorka, kidolgoztam az omlós stratégiát, most tesztelem éppen: a hideg vajat belereszeltem egy szintén hideg nagy tepsibe és bedugtam a mélyhűtőbe az egyik fiók helyére. Így nem kell majd a vajdarabokat késsel kaszabolnom. Ez történik éppen most. Majd erre teszem a hideg lisztet cukrot és tojást és darált diót, hogy ne legyen olyan uncsi a tészta. Hideg kézzel gyorsan összeállítom, majd vissza a hűtőbe. Naaa, elég szofisztikált? Ja, és azt olvastam, hogy nem túl meleg sütőbe kell tenni. Légkeverésnél elég a 130 fok. Ezt éjszaka olvastam a tescoban egy karácsonyi sütis könyvben. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2008. december 11. 21:38105963.
    Tudod mit mondott annak idejen a ferjem, Blanchy ? 27 evesen. Hogy ne csinaljak meg mindent, igenis kerjem ot, mert ez neki igy nagyon kenyelmes, de ha megszokja, kesobb mar nem biztos, hogy atall !Es o is trehany alapbol, irto sok mindent elhagy, elfelejt neha, stb, stb. Es megis megtanulta, hogy a sajat dolgait nem hagyja szet a lakasban. Ido kellett hozza, igaz, de megvan az eredmeny !
    előzmény:
    Blanchy (105961)
    2008-12-11  20:23
  16. 2008. december 11. 21:38105962.

    Früh Én már nem is látom az új jelszót, megkaphatnám pri-vi-ben?

     

    Blansi, akkor szuper, ha rendeződtek a dolgok odabent   Fejedre

     

     

     

     

    előzmény:
    frühling (106070)
    2008-12-11  18:45
  17. 2008. december 11. 20:23105961.

    Sziasztok csajok!

     

    Nagyon gyorsan írok, leszakad az egész fejem, szétmegy, mindketten migrénnel szenvedünk...szétmegy az agyam..

    voltma dokinál, minden oké, ciszták huss, már van egy 12 mm-es tüszöm a jobb petefészkemben, pé-sem lesz kb 3-4 nap múlvaha minden jól megy...úgyhogy vigyázunk.(a dokinak modnom, oóóóóóóó, akkor vigyázni kell, mire mondja, ááááááááá, még 1-2 nap belefér...mondom, ooóóó, nem úgy van az ám nálun kérem szépen -mosolygott serényen)A méhnyálkahártyám is szép vékony, érdekes most 4 napig tartott össz-vissza  mikulás(nálam ez rövidnek számít) és januárban próbálkozhatunk(hát kíváncsi leszek-)

    a genetikus hölgy nagyon aranyos volt, azt mondta, mivel ilyen korai magzati korban, ilyen nagyfokú ödémásodás volt, ebből jó semmiféleképpen nem sülhetett volan ki.Azt mondta, nagy esély lett volna, hogy 16-18. héten meghal a babánk, ill. ha meg is születik egy hydropsos baba, 1-2 napot él legtöbb esetben..na ezt inkább nem, köszönöm szépenszóval bár a lelkem mindig fáj, és fájni is fog, az eszem azért tudja, hogy jól döntöttünk-szörnyű kimondani, de jól.

     

     

    didóka!Gratula Szbikának!Így fog ez beindulni!

     

    Früh!Ügyes voltál, hogy megváltoztattad a jelszót, és hogy beírtad ide az újat Jobban vagytok?

     

     

    Salsa!Na, nem mondod?milyen az üzlet?Klasz?

     

     

    Andi!sok dologban igazad van ám...de tudod, a legtöbben tényleg azt írják, amit Früh is ír, hogy ő megérti, mert ugyanilyen trehány...jó kérdés, hogy ezt hogy fogom bírni 2 gyerek mellett, sztem leginkább sehogy, ez nem kérdés...Nem igazán lehet jól csinálni, mert én se várhatom el, hogy na, akkor 29 évesen változz meg, vagy modnjuk főzz, mert hát ha nem tud...de kétségtelen, hogy sok dologban változtatnia kellene, és nem változtat, mert ez így igenis kényelmes.Rézikém!az a baj, hogy nekem tényleg bizonyos dolgok nem tetszenek...nagyon sok dologgal egyedül maradok.

     

    Tali nekem tök mindegy, 18-a kivételével!

     

    Megyek fürdetni, és aztán én is fekszem sztem.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2008. december 11. 20:17105960.

    ááá,nem hiszem, hogy kitörlik. sebaj, majd újat csinálunk.

     

    előzmény:
    frühling (106070)
    2008-12-11  18:45
  19. 2008. december 11. 18:27105959.

     

    andi, nem az olvasáshoz kell, hanem a szerkesztéshez.  

    előzmény:
    frühling (106066)
    2008-12-11  18:06
  20. 2008. december 11. 18:23105958.

    Ugyes, ugyes ! Meg nem neztem be, de tulajdonkeppen minek is egy receptgyujtemenyhez jelszo ? Baj, ha mas is olvassa ?

     

    Azert majd kernem az ujat !

    előzmény:
    frühling (106066)
    2008-12-11  18:06
  21. 2008. december 11. 15:43105957.

    Nem is tudom, mitol ijedtem meg jobban. Az apropenz egy dolog, kicsi is, kerek is, mondjuk nem szeretnem kiprobalni, de szerintem nagy esellyel kikakilja a gyerek. Az 1 grammos paracetamol egy 12 kilosnak viszont eleg meredek lett volna...

     

    Voltunk vasarolni, minden megvan. Megvettem aposom helyett Niconak az ajandekot, mert egyetlen boltban lehet kapni, es az csak itt kint a kulvarosban van, neten se arulnak. Meg csizmat vettem Celine-nek, annyira edes !

     

    Anyum telefonalt, hogy a szombaton feladott csomagot ma megkapta !!!Karpotlas a tavalyiakert, amikor februar kozepen ide visszajott a karacsonyi csomag azzal, hogy a cimzett ismeretlen (aha, azert kapta meg a tobbit...).

    előzmény:
    Dido75 (105954)
    2008-12-11  13:44
  22. 2008. december 11. 15:41105956.

    Sziasztok!

     

    Micsoda szépség ez a kis Bori! A szülérsztorikat is kívácsian várom!

     

    Früh, örülök, hogy jobban! Egy kiskonyhán én is gondolkozom, hogy esetleg anyuéktól azt kaphatna Hanna ... biztos Esztó is értékelni fogja!

     

    Salsa, de szoktam a Pólusban vásárolni, sőt szinte csak ott, de még el sem jutottam odáig mostanában.

     

    Rézi, micsoda baleset Nálunk Gábor haldoklik most (de igen látványosan) a torokfájástól, akkor kezdjem sajnálni, tényleg brutál? 

     

    Dido, ki fogom próbálni én is a homeos immunerősítést, de még lehet, hogy magamon is.

     

    Voltunk dokinál Hannával és bár azt mondta, hogy hörghurut, de azért beutalt arcüreg-röntgenre a hosszantartó köhögés miatt (több, mint három hete tart), hát nagyon remélem, hogy nem lesz semmi, mert most borzasztó anyának érzem magam, hogy esetleg mégis előbb el kellett volna menni orvoshoz.

    Na mindegy, Hanna élvezte az egész vizsgálatot, mivel a doki beigért neki egy pár matricát, amiért a végén szégyenszemre szólnom kellett, mert majdnem elfelejtette, cserébe kapott még valami körömlakk vackot is Szóval az orvoshoz járás nalunk sem gond ...

     

    Mindjárt megnézem az újdonságokat a blogon! Früh, küldenél jelszót?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2008. december 11. 14:35105955.

    Hahó!

     

    köszi früh, hogy csináltál új jelszót.  

     

    andi, bármi felmehet. azért csináltam, hogy egy-egy receptet ne kelljen 100x visszakérdezni az illetőtől. itt egyszerűen megtalálja az ember.   hú, ne is mondd az apró tárgyak bekapkodását. Milán visszaszokott rá. Hogy miket szedek ki a szájából.  És ha a doktorbácsival fenyegetőzőm, akkor azt mondja, hogy jó. Imád ugyanis a dokinkhoz járni.  

     

    Na, akkor Didoka, beírtam neked a glazúrokat a blogba. 

     

    Voltam a Tschiboban. Vettem tök jó dolgokat és küldöm apát nekem karácsonyi ajándékért.  1 pénztárca, 1 késkészlet, 1 tortatál, 1 aprósüti kínáló.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2008. december 11. 13:44105954.

    helló

     

    igorom, megcsináltuk a svéd mézest, tényleg mennyei sals, nagyon megköszönném az írókázáshoz a segítséget .

     

    früh, én is kéjem szépen az új jelszót . Köszi kérdésed, ma már egész jól van Szabi, de még köhögcsél és az orra is folyik. holnap jön a dokinő megint. hétvégén megint három vendégséget kell majd lemondanunk . de jó hogy a sógornővel rendeződni látszik a viszony

     

    blans, megértem ha kiakadtál Imire . De sajnos télleg nem tökéletesek. Nálunk az van hogy Nagyszabi igen kényelmesen éldegélt otthon és onnan rögtön összeköltözött velem, nem élt egyedül, ezért a házimunka szinte teljes egészében rám marad. meg hát én is ezt hoztam otthonról, szóval tényleg kettőn áll a vásár. Ugyanakkor a gyerekek körül sokat segít plusz az építkezés és az összes egyéb ügyintézés is rámarad, jó, tudom, Nálatok más volt a helyzet . Rézi, a Titkárnő nagyon tutkó film!!

     

    andi, nekem is nagy mumus az aprópénz, nagyon figyelek mióta Szabika szinte mindent ki tud már nyitni  .

     

    képzeljétek, icipicit gagyog már, persze még csak szavakat, a tánci, tálca, tetszik pl nagyjából ugyanúgy hangzik nála, sokszor találgatok hogy mit is akarhat - meg próbál énekelni, persze még nem tudja a szöveget kimondani, csak úgy titátázik de olyan cuki . amellett hatalmas hisztigép még mindig.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2008. december 11. 12:59105953.

    remélem is én nemtom hogy kérnék bocsánatot, de azért sztem nem halna bele, ha annyit mondana, hogy ne haragudjatok a nyáron történtekért, ugyan haragudnék, de legalább mondott valamit.

    30 perce jöttem rá, hogy nincs mit enni itthon, az ominózus paprikáscsirke óta nem főztem semmit... most rakott cukkinit akartam csinálni, de nincs itthon rizs úgyhogy 1 villámgyors cukkinis-milánói fő, brokkolikrémlevessel, mindjárt kész, szerencsére hamar megvan, pulykából van a darált husi

    előzmény:
    andi92 (105951)
    2008-12-11  12:37

Címlap

top