Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2006 szeptemberi babavárók

Torolt_felhasznalo_143166
Torolt_felhasznalo_143166
Létrehozva: 2005. december 19. 15:39

Sziasztok!

Úgy néz ki úton van a 3.gyermekem!A babasszobás kalkulátor szerint 2006.Szeptember 2-ára várom!Pénteken derült ki,hogy újra babát várok!Ha más is így van vele jöjjön és beszélgessünk!Nem csak már gyermekeseket várok!Jöhetnek teljesen "kezdő" kismamák is akik jövő szeptemberben szülnek(ha minden jól megy) 

Mindenkit szeretettel várok!!

  1. 2008. december 11. 12:47105952.

    Koszi a jelszot, Fruh !

     

    Lehet, irok be egy sutireceptet en is, tegnap sutottem, mennyei lett.

    előzmény:
    frühling (105950)
    2008-12-11  12:22
  2. 2008. december 11. 12:37105951.
    Lehet, hogy mar banja az akkori viselkedeset, csak nem tud hogy bocsanatot kerni...
    előzmény:
    frühling (105950)
    2008-12-11  12:22
  3. 2008. december 11. 12:22105950.

    elküldtem

    de, nagyon klassz és gördülékeny a helyzet, kellemesen elbeszélgetünk, azóta 2x láttuk, 1x az Eszter szülinapján, 1x a húgom esküvőjén. Meg beszéltem vele kb 3x telefonon. Ennyi. Többre tőle nem is nagyon vágyom. Persze tesómat, meg a gyerekeket többször láttuk már azóta, voltunk együtt kirándulni, meg állatkertben, meg ők is voltak itt nélküle. De komolyan, mintha mi sem történt volna. még az Esztó szülinapra meghívtam barátnőméket is a 2 gyerekkel, hogy ne legyen botrány az 1. újratalálkozánál,  voltunk asszem 15en az 50 nm2es lakásban, és mondta utána barátnőm, hogy mikor beszéltünk vele, hogy ennyire kedves volt a hangulat, mondom semmikor....

    előzmény:
    andi92 (105949)
    2008-12-11  12:11
  4. 2008. december 11. 12:11105949.

    Fruh, elkuldened nekem is a jelszot, legyszi ? Bar nem hiszem, hogy mostanaban sok idom lesz, de ha megis, ne ez legyen az akadalya a sutogetesnek.

     

    Meg mindig nem rendezodtek a dolgok a sogornoddel ?

    előzmény:
    frühling (105947)
    2008-12-11  12:00
  5. 2008. december 11. 12:01105948.
    megírom Igornak és Salsának, mert még mindig többet vannak itt, mint én...
    előzmény:
    frühling (105946)
    2008-12-11  11:42
  6. 2008. december 11. 12:00105947.

    kedves népek, és tényleg érthetetlen miért éri ez meg nekik, 1 pénzbe kerül, 2 rontja a renoméjukat... de legalább karácsonyra már kész lesz!

    Andi nálunk is megy a tárca-táska kipakolás, mindig lelkesen közli, hogy 3 forintom van

    jajj, most egyeztetek tesómmal a karácsonyt illetően, hogy ki mikor merre lesz, sógornőmmel nem nagyon akarnék sokat 1 fedél alatt lenni...

    Dido, Szabika hogy van?

    előzmény:
    salsa (105923)
    2008-12-10  13:55
  7. 2008. december 11. 11:42105946.

    na csajok, Salsa kérésének eleget téve, a jelszó megváltozott a blogunkban ami egyébként nekem személy szerint nagyon tetszik, főleg benne a sütik. És amúgy itt kérdezem, hogy csak sütiket lehet beleírni???

    új jelszavunk: a béke  na jó, nem, de szívesen elárulom, akinek kell, meg ha nem szimpi, akkor meg lehet változtatni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2008. december 11. 09:10105945.
    jézus! máskor óvatosabban ökörködjetek
    előzmény:
    Rézibaba (105941)
    2008-12-11  08:44
  9. 2008. december 11. 09:03105944.

    Sziasztok!

    Na jól eltűntem, pedig nem akartam El kellett mennem a melóhelyem pesti kirendeltségére, mert a debreceniek kitalálták, hogy csak én vehetem át a 20.000 ft-os utalványt, amit a gyes-en lévőknek adnak, apukámék nem, pedig ők érte tudtak volna menni, de aztán iparkodjak, mert még az idén lejár! SOS-ben visszaküldték ide Pestre, nézem, hát apám jövő év végén jár le... ezek az évvel sincsenek tisztában... Meg végre nyakunkba vettük a várost, és kutatjuk az ajándéknak valót. Eszter kap tőlünk 1 kiskonyhát, sztem nagyon édes, meg egy Malackát, mert odáig van érte, anyósom nevében meg vettünk neki 1 pénztárgépet, csilingel, mérlegel, kosár is van hozzá, úgyhogy remélem tetszeni fog neki a család többi tagjának is gyűlnek a dolgok, de még van pár köröm...

    Emi, Lázár, Bori, és Döme babák, mint a legkisebbek a vidéken, nagyon édesek persze a többiek is, de ők már inkább szépek, és nagyfiúsak, nagylányosak, és nem babák

    Dinus falszíne

    betegeknek, Szabi, RéziFiúk jobbulást, remélem kezdenek már gyógyulni

    Salsa, zseni vagy az éjjeli bevásárlással örülök, hogy a múltkor sikerült Andrissal koriznotok együtt!! Ádám is mindig nyaggat, meg hogy Esztert is vinni kéne, csak én nem tudok, és most felnőtt fejjel meg van bennem 1 rohadt nagy gát, hogy eltanyálok

    Demonka előre 1 klassz közelebbi otthonért nekem amúgy hiába lakunk Pesten, busszal a bejutás a Blaháig reggel kb 50 perc. Ha közbeiktatok 1 metrót, de így 3 átszállásom van a suliig, akkor az 45 perc. Ádámnak kedvez a dolog, mert ő meg reggel 20-25 perc alatt bent van a Molnál, ha meg Budaörsre kell menni, az is 30 perc. Igaz ő kocsival megy. Eszternek van a legjobb dolga, 5 perc ide a bölcsi és hadd ne mondjam el, hogy megy Eszter bölcsibe, mert kiröhögtök, mint Dorka...

    Blanka klassz reggel.... és ne haragudj Imire, tudom milyen, amikor valaki rendetlen, meg trehány, és hiába próbálkozik, hosszú távon sose sikerül megváltozni, dettó ilyen kint-, előlhagyós vagyok  nem tehet róla, ilyen és megy a drukk mára!!!!

    Vizslak Hannáról dobjál már képet, olyan régen nem láttuk

    PálciBazsó meg a Télapó előtt olyan édesek mikor megszeppennek a legvagányabbak is 

    Andi ti JamesBond-lázban égtek? Nálunk meg a ChevyChase Karácsonyi vakáció volt a kérés, merthogy 9 éve mondja el mindig karácsonykor, hogy ő ezt senkitől sem kapja meg soha, pedig ez a szíve vágya

    válsághoz én is csak annyit tudnék hozzáfűzni, hogy csak a médiában hallok róla, az embereken nem látszik, jön-megy mindenki, a szemem láttára vettek plazmatv-t, irdatlan mennyiségű ajándékok mindenütt mondjuk nálunk sosem dívott, hogy sok és drága ajándékot kapjunk, mindenki kap 1-2 dolgot és slussz. Nem is óhajtom felvenni a versenyt, mert semmi értelme. Eszter is kap tőlünk 2 dolgot, az is már kb egy 10esben benne van, örüljön inkább nekünk, meg hogy együtt vagyunk mind. Ádám uncsitesója akkora hülye mint állat. Felvett hitelt, bár sztem eleget keres, de neki kellett először 1 mp3 lejátszó, 17ért, majd mp4 lejátszót vett nemtom mennyiért, majd most lelkesen meséli, hogy vesz magának play-stationt huszonvmennyiért... hát erre kell a hitel?????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2008. december 11. 08:57105943.

    Rezi, tudom, de Blanchy mindig ilyesmi miatt szokott panaszkodni, ugyhogy gondolom, neki azert annyira nem tokeletes ez a felallas !

     

    GYogyviragok tovabbra is, most mar az okorkodes eredmenyeire is !

    előzmény:
    Rézibaba (105941)
    2008-12-11  08:44
  11. 2008. december 11. 08:52105942.

    Az nem segitseg, ha ugy csinal dolgokat, hogy te is kellesz hozza, akkor gondolom gyorsabban megcsinalnad egyedul.

     

    Kepzeld el magad par ev mulva tobb gyerekkel. Te keszited ki az o tuhajukat, te leszited ki a ferjed dolgait, megcsinalsz mindent nekik. ES TE ? Utana hullafaradtan esel be a munkahelyedre ? Marpedig szerintem ha most megszokja a ferjed, hogy mindent megcsinalsz helyette, kesobb irto nehez lesz valtoztatni.

     

    Busz nincs befele az allomasrol ?

     

    A bocsanatkeres...Hat igen, az a minimum...de nem lehet mindent elintezni vele. Tul konnyu, hogy hozzavagok mindent a masik fejehez, utana meg bocsanatot kerek. Ez szerintem olyankok OK, amikor kesobb derul ki, hogy a masiknak volt igaza, de nem akkor, amikor kezdetektol egyertelmu.

     

    Trehany. Akkor csinald azt, hogy egy hetig semmit nem csinalj meg helyette. Drasztikus, es valoszinuleg az elejen te fogod sajnos rosszabbul viselni a rendetlenseget, de a beszelgetes ilyenkor nem sokat er szerintem.

    Persze, dolgozik, meg mindent, nem is azt mondom, hogy a hazimunka felet vegezze o, de legalabb a sajat dolgait elrakni, meg ilyenek. En a fiuknak is azt mondom mar most, hogy a nagy dolgok nana, hogy az en feladatom, mosas, mosogatas, takaritas, bevasarlas, ramolas...de ha elovesznek egy poharat es isznak, akkor tegyek mar be a mosogatoba utana, sot, el is lehet obliteni akar. Ebed utan vigyek ki a tanyert, poharat a konyhaba. Piszkos ruhat este zuhanyozasnal a szennyesbe. Apro dolgok, de rengeteget szamit.

    előzmény:
    Blanchy (105940)
    2008-12-11  08:19
  12. 2008. december 11. 08:44105941.

    Jóreggelt

     

    andi - részint jogos, amit irsz, ám szerintem van ilyen. Úgy értem, hogy Neked fura és tarthatatlan állapot, de másnak meg ez a természetes. mindkét félnek igy a jó.

    Na, hogy egy példával rövidre zárjam (sarkitva persze): láttátok a Titkárnő c. fimet? Mazochista csaj, szadista főnök. Mindkét félnek tökéletesen kielégitő, boldog kapcsolat lett belőle.

    Van olyan, hogy egy kivülállónak érthetetlen egy helyzet, pl. uralkodó férfi, alázatos-mártir nő, de ha nekik igy jó, akkor igy jó.

    Vagy (túl-)gondoskodó feleség, gyermekded férj.

     

    Borzasztóan fáj a torkom, mintha késsel vagdosnák, Artúr OK, Tódorka köhécsel, szárazon, ma megyek a patikába, de tényleg durva, hogy 3-4 hete voltunk betegek és megint.  Nekem is kéne ilyen Ribobigyula erősitő kúra.

    Váááá, és tegnap este ökörködtünk, uram huncut volt, én meg akartam harapni az orrát. ő meg akarta nyalni a fejemet, na mi lett belőle?!?!?! Nekem egy vérző iny, neki egy letört fogdarab, bassza meg. Durva hangja volt az összefejelésnek.

     

    Tali: nekem a csütörtök (18. ) nem jó, uramnak lesz valami céges mulatsága. Minden más OK. MI legyen, találjunk ki valamit, mert tényleg foglalni kell jó előre most!!!!!!

     

     

    És felhivnám a figyelmet egy gyűjtésre, ez most nem a cipősdoboz akcijjjó, hanem más, mutatom:

     

    http://velvet.hu/poronty/2008/11/17/serult_gy erekeknek_gyujt_a_poronty#more773873

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2008. december 11. 08:19105940.

    Andi!ez így azért nem igaz, hogy SEMMIT nem segít...mert, ha hazajön egyből Kristóffal foglalkozik, meg fekteti (mondjuk mindig engem is felhív), meg ha megkérem, akkor kiporszívózik(no nem azonnal), de tény, hogy nem tudom mi lenne, ha nem lennék.....

    A ruháját praktikusságból készítem ki...fent  a hálónkban van a szekrény, így este lehozom.Ha megkérem, és épp figyel, ő magának hozza le, csak sokszor elkerüli a figyelmét, és így rám marad...mert különben reggel felébredek, hiába nem kapcsolja fel rám a  villanyt...reggel megcsinálja a tejecskét Krisinek, kikészíti, szóval csinál ő is, de kétségtelen, annyit közel sem, mint mondjuk a bátyám.

    Hát, az a baj, hogy itt Dunakeszin mondjuk egy kiadós esőzés után az út úgy néz ki, hogy simán NYAKIG öntöd 20al is a gyalogost sajnos....kátyús...sok helyen meg még nincs betonút, azt nem várom el, hogy sárban menjen öltönyben, öltönycipőben végig zuhogó esőben 2,2 km-t...tehát nem ezzel van a baj, hanem, hogy nekem ugrik, hogy één nem adok neki pénzt..

     

    Persze bocsánatot kér, amit értékelek is, mert sztem azt kell értékelni, de ezen túl nem nagyon tudok mit kezdeni vele...és igen, valahogy kicsit összekaphatná magát, kétségtelen.És ign, kisfiú-és sztem az is marad.

     

    Mondjuk extrém sokat dolgozik, és extrém nagy rajta a teher....de a gyerekkel kikapcsol , ezt biztos.Sajnos trehány, egyszeűen trehány és kész.

    kipakol a  hűtőből, az esetek 95 %ban nem pakol vissza, felnyit egy üveges üdítőt, tuti nem csavarja vissza a kupakot....Megeszi a vacsit, minden marad az asztalon... enm tudom.Próbáltam már vele beszélni, hasztalan.Megígéri, elismeri, d enem változtat, és igen, nem tudom mi lesz két gyerekkel,munka mellett.....

     

     

    szomki!Emibaba igazán éééééééééééééééédes!!!!!!!!!!!

    előzmény:
    andi92 (105939)
    2008-12-11  08:07
  14. 2008. december 11. 08:07105939.

    Sziasztok !

     

    Blanchy, nem kellene mar egy kicsit "megnevelned" a ferjedet ? Olyan, mint egy kisfiu...Bocs, tenyleg nem bantaskent mondom, de az irasaidbol nagyon ez jon le. Te keszited ki a ruhajat (a "lehozzuk"-on tenyleg jot nevettem), te ramolsz utana, otthon semmit nem segit, vezetni nem tud, nem mer, te furikazod mindenhova. OK, hogy tel van, de nem tud 20 percet setalni ? Feloltozteted Krisit, meghurcolod csak azert, hogy a ferjed szep kenyelmesen erjen haza ? Na, en erre mondom, bocs, hogy az, hogy valaki dolgozik, es jol keres, az meg nem mentseg arra, hogy az egesz csalad neki ugraljon ejjel-nappal. Aztan a legkonnyebb kuldeni egy sms-t, basszus. Mi lesz, ha te is dolgozni fogsz, megall szamara az elet ?

    előzmény:
    Blanchy (105937)
    2008-12-11  07:27
  15. 2008. december 11. 07:57105938.

    Jó reggelt!

     

    Didokám, abszolút nem vagyok ideges, csak szoptatás közben jobb kéz mutatóujjával (balkezes vagyok)  ennyit bírtam pötyögni. Amúgy megpróbáltam már megváltoztatni a jelszót, sajnos sikertelenül. Nem találtam meg, hogy hol kell. Úgyhogy ha valaki rábukkan a jelszó módosításra, változtasson nyugodtan.   A homeopátia nem zárja az antibio kúrát, sőt. A homeopátia harmonizálja az energiaáramlást és beindítja a szervezet öngyógyító tevékenységét, amire egy antibio kúra után igencsak szükség lehet.  Továbbá immunerősítő hatású.  Gyógyuljon meg gyorsan Szabika.  szegény, biztosnagyon megviseli a sok betegeskedés. Nyugodtan írókázhatok a sütiket. Tudok tojásfehérjéset  és citromos-porcukrosat. Ha kell, küldöm. 

     

    igen, igen szomki, Emibabára gondoltam, mint túrógombira.  Olyan széééép. Tedd már le azt a hínárparókát és gyere el a talira. Nincs lefejve tejed?  

     

    Démonka, drukkolok, hogy hamar legyen vevőtök.  

     

    Blanka, drukkolok a dokihoz.   

     

    Én pedig nagyon ügyi voltam, éjszaka letudtam a vásárlást. Azt gondoltam, most vagy soha. Ennél már csak többen lesznek ezentúl még éjszaka is. Kongott a pléhdoboz az ürességtől, a parkolóban volt vagy húsz autó.   

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2008. december 11. 07:27105937.

    Jobb reggelt!!!!!

    Na az én drága férjem megalapozta reggel 6kor a hanglatot....nemtudom, de én teljesen ki vagyok borulva attól, hogy hazajön este, mindent ledobál, elvan a gyerekkel letesszük aludni, ő elmolyol ez-az-amaz...kikészítem neki kb 90 %ban a ruháját másnapra(lehozzuk, hogy reggel ne ébresszen fel a motoszkálással)...erre tegnap este felmegyek, beájulok szó szerint, mire felébreszt(de tök természetesen beszél hozzám, mitnha nem aludnék)

    Ma reggel meg feljön azzal, hogy adjak neki pénzt(azt sem tudtam hirtelen, hogy hol vagyok......)majd kiderült,h ogy az autóban hagytam a tárcámat (minden este megyek ki érte, gyerekestől az állomásra).Erre kiakadt, hogy nála soha nincs pénz, az egyik kártyát el fogja kérni,  mert ...(na a vicc, hogy könyörgöm neki midnig, hogy oké, hogy nem szeret magánál sok pénzt tartani, de egy 10-20.000,- forint mindig legyen nála...) nem, őneki nem kell_ez rá a válasz.most meg nekemugrik...

    Hát reggel már üvöltöttem, totál kiakadtam.

    Aztán persze jött az sms, hogy jaj, ne haragúdjak, nem volt  igaza...hát naná, hogy nem volt igaza.ezt tudom nagyon jól.

     

     

    dinuska!

    Hogy Te milyen huncut vagy?És milyen rendesek az ügyfeleid!Tök klasz ajándék

     

    Demonka!Így már értem...hát igen, ez a túlnyugis hely sztem..ezt én sem bírnám..6 óra a fűnyírás?Én megmondom őszintén a kert bőven elég arra, hogy pár gyerek ellegyen, és ki lehessen ülni egyet napozni, vagy kajálni...ekkora kert 200 -250 nm-es bőven elégsztem.

    Didóék lakása nagyon klasz

    De itt Dunakeszin velünk szemben rengeteg társas-sorház épül, kertkapcsolattaldunakeszi 20 perc a várostól (Nyugati), és na itt annyi fiatal van, és annyi kisgyermekes, és minden van, nem hazudok...nekem nagyon egyben van.

     

     

    Rézike!Klasz!Akkor Ti sem unatkoztok!Jobbulást a fiúknak!nekem egyedül a 18-a nem jó, Iminek céges party.Minden másban bennevagyok.

     

     

    didó!Nektek is jobbulást!szegény Szabika!Mi a lópikulát szedhetett össze, amitől ilyen a torka.Jó feja  doki néni, hogy kimegy...akit én most itt találtam ő is kijön.Remélem egy darabig nem lesz rá szükség.

     

     

    Salsa!De jó ez a THIBO oldaltök tetszik róla egy-két dolog, és nem is drága sztem.

     

     

    Som!Gratula a kicsihez!Nagyon aranyosak mindketten!És tényleg hogy hasonlítanak!Boldog kétgyermekességet!

     

    Meggyfa!Nektek is minden jót!

     

    Nekem már jó a náthám, kedden semmi szagot és ízt nem éreztem....

     

     

    Na megyek, pakolászom, megyek spinningre 9re, este meg 5re be a kórházba a dokihoz.Szorítsatok, hogy azok a ronda tüszőciszták huss!

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2008. december 10. 20:21105936.

    na még én is itt, Didoapu teniszezik, a kicsiket meg már nagyon kerülgetik az álommanók

     

    Démonka, nem akarjátok megvenni a mi lakásunkat? Még nem kelt el, hat lakásos társasház, van szép kert, a másodikon van a mi lakásunk. Nem olyan rég épült a ház, 2001-ben asszem. Ha érdekel, írj privit. Szabi is ezt az immunerősítőt fogja kapni, remélem beválik!  

     

    salsa, ne légy ideges hogy mindenki rákérdez még egyszer a jelszóra, szerintem az kavart be mindenkit hogy írtad hogy meg kellene változtatni.

     

    szomki, már elárulhatnád hogy mit vétett az urad és mi lesz a bünti (a talin kívül persze ). Köszi, lehet hogy majd elkérem a homeós doki elérhetőségét ha arra kerül a sor.

     

    Szép estét!! ma rendel házdoki, nagyon várom az előző rész brutál volt

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2008. december 10. 19:44105935.
    105969-es hsz.
    előzmény:
    Demonka (105933)
    2008-12-10  18:40
  19. 2008. december 10. 18:42105934.

    Szomki:Nagyon cukik a Mikulásos képek, Emi meg egy kis kaméleon....

     

    Andi: Celine bilizése... Bár már mi is ott tartanánk...

     

    Mit is akartam még?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2008. december 10. 18:40105933.

    Szép estét!

     

    Elsőként gratula a gyönyörű Bori és Döme babákhoz!!!

     

    Salsa:  Elküldenéd a blog elérhetőségét?

     

    Találkozóra december 17 jó ötletnek tűnik!!!  Vagy december 21?

     

    Rézi: Jobbulást a fiúknak, na meg természetesen Neked is!

     

    Házunkat ma raktuk ki a netre, kíváncsi vagyok, mikor jön az első jelentkező. 

    Közben elkezdtünk nézelődni társasházakat, amiknek van kis saját kertjük, meg a lakáshoz is van egy normális terasz. De ez még csak úgyis információgyűjtés.

     

    Dido: Bence is kapott mostanában immunerősítőt, Ribomunyl a neve, mi már túl vagyunk 3 hónapon, remélem hatni fog neki.

    Nem akarom elkiabálni, de most nem volt igazán beteg hetek óta, leszámítva a kisebb köhögést, orrfolyást....

     

    Vizslak: Szerintem hétköznap nyitás időben érdemes még max plazakkal próbálkozni, később már halál....

     

    Szóval találkozó??????

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2008. december 10. 16:57105932.

    Szasztok! Nagyon lassú a gépem, nem csodálkoznék, ha a Mikulás hozott volna vmi vírust, vagy trójait... (Bár nem értek hozzá...)

    Dido Jobbulást Szabinak!!! TÉnyleg, miért nem viszed el homaoshoz? A miénk ott van hozzátok közel, emlékszel? Még találkoztunk is, a Paskál közben lakik és rendel. Mindent homeoval gyógyít, egyáltalán nincs szükség antibiotikumra, bár ha betartod amit mond, akkor nem is jutsz el odáig. Nálunk legalábbis nagyon bevált, azóta nem szedtek gyógyszert a gyerekek, pedig Bazsi előtte...

     

    Megfejteném a rejtvényt, Salsa Emire gondolt, mikor azt mondta feltettem a gombócot. ugye jól értem, Salsa? Igor meg a blogon kereste, azért kérdezte, hogy hol találta meg Vera a gombit.

    Rézi Jobbulást nektek is!!!

    NEkem meg a szemem fáj 2 napja, de ma már be is dagadt a szemhéjam.

    Ja, tali. Dorka, igen, mennék, de arra számítottam pénteken lesz... Így nem biztos hogy bevállalja Ede az autókázást Emivel, mert ő reggel 5-re megy dolgozni másnap. Ja és most kezdek elbizonytalanodni, mert Emi egyfolytában ordít a kocsiban, már néha feketedik a feje.Ilyen gyerekünk még nem volt, a nagyok akkorákat szunyáltak...Emi bezzeg... De azért nem mondok le a dologról semmiképp, még hétközben is megpróbálom, hátha összejön.

    Na elküldöm, hátha elszáll mint tegnap.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2008. december 10. 16:44105931.

    köszi, salsám!!

     

    úgy gondoltam, most már ebből kezeljék ki meg csináljuk végig az immunerősítő-kúrát (nem tudom már ki kérdezte de nem tudom a nevét a szernek mert még nem váltottuk ki, asszem R betűs), ha az se segít, jöhet a homeós doki.

     

    igor, köszi! ma már sokkal jobban van Szabi, az ordítós hosztik száma is csökkenni látszik. akkor ma este befejezem a tésztát és holnap megsütjük reggel. írókázásról mi a véleményed???

     

    Dinus, hogy ez a playstation milyen jó ötlet!! (ezt most azért írom mert ha zugolvas, jól megijed most és megérdemli )

    előzmény:
    salsa (105926)
    2008-12-10  14:15
  23. 2008. december 10. 16:41105930.

    Szegeny Szabi, jobbulast neki !!! Es a Rezi-fiuknak is, odaig csak most sikerult visszaolvasnom ! Sok-sok gyogyvirag !

     

    Salsa, de jo, hogy alakul a kanape ! Remelem hamar megkapjatok !

     

    Dido, az en ferjemnek a most megjelent James Bond-osszes DVD a nagy vagya !Az utobbi idokben a GPS-nek volt meg hatalmas sikere, az is olyan, hogy maganak soha meg nem vette volna, mert hat ugye nem nelkulozhetetlen.

     

    Hu, Celine a fraszt hozta ma ram ! Valahogy megkaparintotta a taskamat, kiboritotta a kanapera es jol elvolt vele (csak egy-ket percig szerencsere). Apropenzek, stb, de allitotta, hogy "nem nem semmit szajba", szoval nem vett semmit a szajaba. A taska aljan ott volt par 1 grammos paracetamol-tabletta, de odaig szerintem el se jutott, meg azt lenyelni nem tudja, ha meg szetragta volna, olyan pocsek az ize, hogy biztos beszamolt volna rola. Szerintem mar semmit nem vesz a szajaba, amikor kis szoszt talal a nappaliban, rogton jon, es mutatja...de azert jobban fogok par dologra vigyazni meg egy ideig.

     

    Megvettem mindent a mezeskalacs-hazhoz, meg egy masik finom sutihez, mar csak ra kellene vennem magam az alkotasra !

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2008. december 10. 15:12105929.

    Mégse írhattam meg itt a fórumon, hogy az uraddal randizok. Nála van már minden papír még egy BArtók Béla utas pontos címmel tartozom. Vagy nem lehet a papírt egyből Ceglédre postáznod az ügyintézőnek? Én tegnap kaptam tőle levelet. De szerencsére csak egy kis kártyát ami kedvezményes utazásra jogosít az emelt családi miatt.

     

    De jó salsa, hogy akkor talán már sínen van a kanapé ügy. Ha mindne igaz karácsonyra lesz szép kanapétok. 

     

    Nekünk minden maradék rendelt bútor csak januárra lesz meg sajnos, pedig karácsonykor lesz nagy családi vendégeskedés.

     

    Képzeljétek az egyik cégemtől kaptam karácsonyra egy pi víz készítőt, most tesztelés alatt van, aztán majd beszámolok, hogy milyen a hatása. Elvileg sok jó.

     

    didoka én play station veszek a gyermekded férjemnek. karaoke programokkal.

    előzmény:
    igorka (105928)
    2008-12-10  14:47
  25. 2008. december 10. 14:47105928.
    verám így jártak, majd az ilyen esetekből talán....talán....szépen megtanuljákremélem fittin kapod vissza, minden hiba nélkül!!!!!! kapják be
    előzmény:
    salsa (105923)
    2008-12-10  13:55

Címlap

top