Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2006 szeptemberi babavárók

Torolt_felhasznalo_143166
Torolt_felhasznalo_143166
Létrehozva: 2005. december 19. 15:39

Sziasztok!

Úgy néz ki úton van a 3.gyermekem!A babasszobás kalkulátor szerint 2006.Szeptember 2-ára várom!Pénteken derült ki,hogy újra babát várok!Ha más is így van vele jöjjön és beszélgessünk!Nem csak már gyermekeseket várok!Jöhetnek teljesen "kezdő" kismamák is akik jövő szeptemberben szülnek(ha minden jól megy) 

Mindenkit szeretettel várok!!

  1. 2008. december 8. 22:36105852.

    Sziasztok!

     

    Először is minden betegnek jobbulást!

    Gábor 1 hete torokfájós nálunk, Hanna 3 hete köhög-szürcsög (holnap már el is viszem dokihoz), én időnként Tantum verdével fertőtlenítek megelőzésképp, tudom ajánlani!

     

    Früh, brutális lehet, sajnos ismerem ... 17 évesen, Bulgáriában, sátorozás közben kapott el (tudjátok ott milyen a wc ... ). Életemben először akkor ájultam el, és kb. 1 évig visszatérő hasmenéseim voltak, és a mai napig, ha erősen göcsöl a hasam, akkor az ájulás kerülget ... remélem, ti hamar helyrejöttök

     

    Andi, jobbulást kicsi Celinenek is, de lagalább a hasfájás emmútt

     

    Sziszike, akkor mindent bele 19-én! Lányaid?

     

    Dinuska, nagyon édesek a fiúk és a csokiszín is szuper! Azt nem mondtad, hogy Gergő csak azért festett ilyen lelkesen, hogy az új házimozija jobban érezze magát

    Komolyan sokkal kipihentebb vagyok ám mostanában Ez sokat lendít az általános elmeállapotomon is ...

     

    Demonka, Bence nagyon helyes kis kópé Tényleg besokalltatok Veresen? Pedig az kész világváros a mi falunkhoz képest Remélem hamar eladjátok a házat! A gazdasági válság néha szerintem egy felfújt, öngerjesztő lufi ... mondom itthonról a gyeses elszigetelődésből de én sem értem amúgy, mire ez a fenenagy költekezés, vagy erre mennek el a 400%-os THM-es személyi kölcsönök???

     

    Pálci, végre! Nagyon hiányoltunk! Sajnálom, hogy Bazsi beteg volt ... de a Mikulásos fotók szuperek! Alvószupermen

     

    Tali ügyben nekem a 20-a sajna nem jó, mert céges buli lesz, már megígértem, hogy megyek, ráadásul mást is én viszek ... emiatt az előző esték is neccesek (nehogy nyűgös legyen a bébiszitter).

     

    Salsa, jó ötlet a kajablog! Este hallottam, hogy felétek meg bombariadó van? 

     

    Nuti, bocsánat, hogy elfelejtettem válaszolni, de Salsa tényleg megírta már, hogy az én nickem a vizsla-lakból rövidült. Irtó frappáns, mi?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2008. december 8. 21:58105851.

    Közben kitaláltuk, hogy meghirdetjük a házat. Elegünk van a mindennapos ingázásból és a szociális elszigeteltségből. Remélem el tudjuk adni jó áron és akkor inkább visszamegyünk a városba, fiatalos környezetbe egy lakóparkba...  (Még jó, hogy alik 2 éve költöztünk )

     

    Jól láttam, hogy szervezitek a következő talit??  Nekem a december 19 sajna nem jó, akkor van a céges buli, 18 tökéletes!

     

    Képzeljétek ma mentem egy rendezvényre kora du a Westend Hiltonba. Hihetetlen, de a második szinten alig találtam parkolóhelyet. 

    Gazdasági válság ide vagy oda, de a westend tele volt vásárló emberrel a munkaidő kellős közepén!

     

    Küldök egy-két képet...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2008. december 8. 21:50105850.

    Szép estét!

     

    Itten egy zugolvasó, aki mire írna, mindig elsodorják az események...

     

    Sikerült egy picit visszaolvasni, elnézést, ha nem mindenkinek reagálok.

     

    Früh: Basszus nem semmi ez az ételmérgezés. Még jó, hogy nem lett kórház belőle! Tudod, hogy mitől van?

    Jobbulást nektek!

     

    Dinus: Nagyon jól néz ki a csokibarna szobátok! Ez a nappali lesz? vagy tetőtér?

    Fiúk..  Látom a Mikulás nálatok is telepakolta az ablakokat...

     

    Igorka: Komolyan mondom elképesztő vagy!  Ilyen sütiket alkotni 3 gyerek mellett...... 

    Bérsütést is vállalsz??

     

     

    Nálunk hétvégén sűrű program volt, ugyanis nemcsak Mikulásozás volt, hanem a Balázs szülinapja is, így szombaton nálunk landolt az egész család. Mivel a nővérével nem igazán jó a kapcsolatunk, egy-egy ilyen délután után kitudnék szaladni a világból.  Egy érzéketlen, önző, rideg hülye p.... , aki az egész családot úgy táncoltatja, ahogy ő akarja, mert neki mindenki mindent benyel...

    Na, nem is folytatom, mert csak megint felhúzom magam rajta...

     

    Vasárnap meg délelőtt jött egy fotós barátunk, éves családi fotózást csináltunk.  Nagyon kíváncsi vagyok, milyenek lettek a képek...  Bence cuki volt nagyon...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2008. december 8. 21:13105849.
    na még egy -kettő
    előzmény:
    Dinus25 (105848)
    2008-12-08  21:11
  5. 2008. december 8. 21:11105848.

    olyan rossz, hogy csak 4-et lehet egyszerre feltenni.

     

    3.-on taláélták meg amit a Miki itthagyott. 

    előzmény:
    Dinus25 (105847)
    2008-12-08  21:10
  6. 2008. december 8. 21:10105847.
    még kaptok képeket
    előzmény:
    Dinus25 (105846)
    2008-12-08  21:09
  7. 2008. december 8. 21:09105846.

    Micsoda sütik, ezek szerint jó volt a recept. És még van belőle?

    Mi most csoki evést tartunk annyi mikulás csomagot kaptunk amik tele csokival, hogy lassan mérgezésünk lesz. Sütit nincs is kedvem sütni.

     

    Blog nagyon jó ötlet Salsa.

     

    Dorka a betegség nálunk sajnos úgy működik ahogy te nem szeretnéd. Pénteken érzetem, hogy mintha kezdneék náthás lenni, szombat reggel már folyt a Beni és  aBoti orra is, a Gergőneka  troka fájt. De komoly baja senkinek sincs. A Boti a polója ujjába törli az orrát, a Beni szerencsére kifújja. 

    Képzeljétek szombaton anyukámnál okos Botond hozzányúlt a még meleg tűzhely laphoz. Mára lett szép vízhólyagja az ujján, mutatja nekem-anya nézd habos.

     

    Frühling ez nagyon durav dolog amit elkaptatok, nehezen is irtódik ki a szervezetből még diétával is.

     

    Heila nagyon jó kis mikulás bulijaitok voltak, nem bíztátok a véletlenre a dolgokat.

     

    Pálci Bazsó nagyon édes a mikulás előtt. Milyen jóképű fiatal Mikitek volt.

     

    Blanka szorítok, hogy minden úgy legyen ahogy szeretnéd és nem izgulod majd betegre magad a következő baba miatt. Már nem lehet gond, nem lehet iylen kegyetlen a sors. Tudnia kell, hogy jó helyre megy és már nagyon várják.

     

    Vizslak akkor az már haladás hogy nem 6-kor kell kellned. Még a végén kipihened magad. 

     

    Kaptok képeket a csokibarna tetőtérről.

     

    A régi tv még lekerül onnan. 

    előzmény:
    igorka (105843)
    2008-12-08  19:31
  8. 2008. december 8. 20:18105845.
    Apropo, megsutotte valaki a mezeskalacs-hazikot ? Milyen ??? Kitalaltam (jobb keson, mint soha), hogy vasarnapra csinalok egyet a baratainknak. Edes-aranyos montenegroi hazaspar, nagyon szeretik az ilyesmit.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2008. december 8. 19:53105844.

    Igorka, most ma' hagyd abba ! Irulhatunk-pirukhatunk itt, neked van a legtobb dolgod otthon, nagy haz, ujszulott, harom gyerek, stb, es te sutod a legmenobb sutiket, szegyen-gyalazat !

     

    Lacidnak jobbulast, gyerkoknek es neked nem-elkapast !

    előzmény:
    igorka (105843)
    2008-12-08  19:31
  10. 2008. december 8. 19:31105843.

    szép estét,

     

    újabb kreálmány, isteni finom, dinus puha mézes receptje alapján csak mazsolával és mandulával

     

    amit láttam, hogy ezren betegek vagytok, kicsiknek és nagyoknak egyaránt jobbulást nálunk is lesz valami, mert laci itthon kukkol iszonyú állapotban. létezhetetlennek tartom, hogy ne kapják el a gyerekek, de akkor úgy érzem meghalokaz egyik mellyem a szájpenész miatt úgy szétkapta cinci, hogy csak fejni tudok belőle. úgyhogy a ropogósan, gyorsan megoldott éjszakai etetések úgy telnek, hogy fejés, addig gyerek ordít. emellé még szeretnék háromnak orrot is szívni mindez úgy kezdődött, hogy tegnap reggel mondja laci, hogy fáj a torka. mire megreggelizett, addigra a betegséget idejétmúltnak tekintette. könyörögtem, hogy igyon egy neocitrant, vagy legalább vigye el és igya meg. á nem kell. ma meg jött haza háromkor

     

    szomki nálunk aza mák, hogy ábel rendmániás emi nem ma két hónapos?

     

    salsám találtam egy gyorsabb és kevésbé bonyolult omlóstészta összerakás receptet. az összetevők ugyanazok, amit korábban megadtam, csak úgy kell, hogy szobahőn hagyod a zsiradékot meglágyulni, aztán keverőtálba teszed és egyszerre gyorsan hozzáadod a többi alapanyagot, rövid ideig, alacsony fordulatszámon összekevered, habkártyával kiveszed, cipósítod, fólia, hűtőnagyon jó a blogötlet!!!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2008. december 8. 19:16105842.

    Fruh, ez eleg borzalmasan hangzik !Raadasul ketten egyutt ? Sok-sok gyogygaz nektek De jo, hogy a Kiralylany kimaradt belole. Mast evett akkor ?

     

    Szomki, mi volt az urad bune, es mikre veszed ra szegeny embert ? Igy jar, aki feledekeny.

     

    Celine-nek most mertem lazat, szerencsere hagyta, mert 38,7. Gyanusak voltak a csillogo szemecskei es a vervoros pofija, meg olyan kis nyugodt. Ahanyan vagyunk, annyifelekeppen jon ki rajtunk a nyavalya. Szerencsere azt mondja, hogy a hasfajas "emmutt". Randa virus.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2008. december 8. 18:28105841.

    A francba! Kitöröltem vhogy amit írtam, még csak nem is az nlc a hibás...

    Akkkor mégegyszer.

    Andi Te is??? El sem hiszem, de jó!!!!Celine-nek jobbulást!Szegényke...Ugyan az jön ki rajta ami nektek is volt? Ugye te is hányással küzdöttél?

    Früh Jobbulást Drága!És hogy lánykád megúszta!Ez szuper!Gyorsan-gyorsan gyógyuljatok!

     

    Képzeljétek Csajok, hogy az uramnak nagy-nagy bűne van és nem tudja, hogy már rég megbocsájtottam... ugyanis így most egy ideig mindenféle bolondságokra rá tudom venni

    Na ki találja ki mire lesz az?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2008. december 8. 17:26105840.

    Sziasztok!

    Itt 1 elveszett báránykaelveszésem oka igen csak prózai és kiábrándítóan fájdalmas: Ádámmal helyes kis ételmérgezésben élünk 6. napja... Irtó klassz, alig eszünk, megy és fortyog a hasunk, 2 napig lázban égtünk, én a klotyón ájultam el, úgy kellett felkaparni, szóval vidáman telik az élet. Az orvos szerint a kaja, amit ettünk valószínűleg fertőzött volt, hogy nem akar elmúlni, pedig pirítóson, meg főtt krumplin élünk, néha reszelt alma befigyel. Paprikás csirke volt a ludas szerintünk, én csináltam Amíg élek hálás leszek, hogy Eszter kimaradt ebből a jóból

    láttam, közben megszaporodtunk, isten hozta a Som + Meggyfa miniket

    nagyon helyes kis télapós fotók születtek, nálunk sajna csak a bölcsis játszott az idén, a fentiek miatt, pedig a cégesre is el akartunk menni Ádámékhoz, de épp 39 fokban voltunk itt pedig nagyon fel voltunk rá spanolva  

    nagyon szép sütik is készültek nem is értem, hogy vagytok ilyen ügyesek

    láttam a pasi-nő örök kérdés volt a téma, ehhez majd később, mert ülni alíg bírok...

    ja, a tali nekem 18 tuti nem jó, mert másnap vizsgázom italismeretből, de persze akkor lesz, amikor akarjátok

    kRÁCSONYI BEVÁSÁRLÁS SEHOGY SEM ÁLL, TEGNAP ELINDULTUNK, hülye capslock, de csak a kikáig jutotttunk el, szőnyegnézőben voltunk, de 1 óra múlva vissza kellett fordulnunk, fentiek miatt... egyedül az Ádám ajándéka van meg, mert neten rendeltem...

    Kismacsnak kitartás és sok-sok beszélgetés!!!!! remélem megolddódik a problémátok, itt írtak egyesek elég jó gondolatokat, majd később alkalmas leszek én is erre

    betegeknek jobbulást!!!!

    név-, szülinaposoknak minden jót!!

    elküldöm, ha nem jönnék, akkor remélem holnapra már jobban leszek az antibigyótól, és majd akkor

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2008. december 8. 16:50105839.
    Hu, ugy nez ki, Celine se marad ki teljesen a nyavalyabol. Ma elmentunk egy nagyot setalni ebed utan. Az elejen neha mondta, hogy "mama, kicsit paj hasam", aztan egyre gyakrabban, aztan a haromnegyed oras seta vegen mar sirt vegig (meg jo, hogy o babakocsiban volt). Itthon atoltoztettem teljesen, mert gondoltam, hogy talan a harisnya is szorithatta, aztan elaludt, de neha nyoszorog, hallom. Azert konnyebb igy, hogy mar meg tudja mondani, mi a baj.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2008. december 8. 16:46105838.

    Hehe, ilyet en is szoktam ! Foleg akkor, amikor a fiuk rendrakas cimszo alatt mindent felhanynak osszevissza a polcra. Na, akkor van neha, hogy elboritja az agyamat a harci hev (mindennek megvan a helye, igazan nem nehez a Legokat a Legos kosarba tenni, a kisautokat a kisautos kosarba, stb, stb) es mindent lesoprok a polcrol. gy ilyen akcio utan hetekig nagyon rendesen ramolnak

    előzmény:
    szomki (105837)
    2008-12-08  16:08
  16. 2008. december 8. 16:08105837.

    Na elküldi-e, tök furi ez az ablak, mindenféle kriksz-krakszokkal van tele...

    gyorsan írok, mert sokmindent kell még csinálni, tegnap vendégség volt, ma az ortopédiai klinikán voltunk, a hathetes csípőszűrésen, még jó, hoyg már két hónapos... ekkorra kaptunk időpontot...és menni kell majd 4 hósan is, addig tornáztassam, ne aludjon oldalt és legyen sokat kendőben, széles békapózban. oké.

    Sziszike Hajrá!!! Üdv újra!

    Pálci De jó, hoyg itt vagy! Bazsó ahogy a Miku felé merészkedik!!!

    Dido Én is ezt csinálom, másolom a recepteket egy word dokuba.

    Bazsi miután kitakarítottam a nappalit (úgy ahogy, inkább csak rendetraktam, meg felporszívóztam, leszedtem a függönyöket) csinált egy nagy halom rendetlenséget, mert neki "kell ide egy kis kupi". Na, elöntötte a szar az agyamat, (bocsi) bementem a szobájukba és az amúgy is rendrakásra váró polcról lelökdöstem vagy 10 kirakó-berakót, autóskosarat, építőkockákat, stb. a földre, hogy na nesze, itt a kupi.pakold el!persze ordított vagy fél órán át, neki mégsem kell kupi, aztán annyira elfáradt, hoyg elaludt. éppen most ébredt fel és kezd üzengetni Lindával, hogy kijöhet-e. Hát nem. olyan jó volt, ezalatt én kiválogattam a kinőtt babaruhákat, előszedtem az újakat, vasaltam, kiteregettem a függönyt, elpakoltam az ő ruháikat.cska lassan mehetek rendettenni náluk, mert úgysem bír el ezzel a feladattal Bazsi. de hátha nem mondja többet, hogy kell egy kis kupi, a fenébe!

    Salsa Tök jó ötlet a blog egyébként!!!

     

    Majd jövök a Mikulásos képekkel, meg az esküvő utáni vacsorán készültekkel, nem is volt rossz, pedig nagyon fáztam tőle előtte...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_844746
    Torolt_felhasznalo_844746
    2008. december 8. 14:24105836.

    Heilának akartam még írni, hogy Dani sem ül végig egy hosszabb mesét.A micimackó a sláger most(pedig én már annyira unom, mert mindig csak ugyanazt az egy DVD-t hajlandó nézni), de azt sem üli végig, közben azért jön-megy, matat, motorozik a szobában, ilyesmi.Szóval hogy PEti figyelemzavaros lenne....hát amiket leírsz az alapján én is erősen kétlem.

     

    Ja és Heila, elfelejtettem odaadni szombaton a Noddy-t, pedig ott volt nálam.

     

    Szobatisztaságtól mi is fényévekre vagyunk még szerintem, Dani általában már csak akkor szól hogy "kaka", mikor már a szagokból ítélve különben is sejthető.Vagy csak azt veszem észre hogy vöröslő fejjel bujkál a tévéállvány mögött.

     

    Esti elalvások dettó mint amiket leírtok, mindig van valami amit kitalál, hol szomjas, hol ez hol az, kapcsoljuk fel a sólámpát, aztán inkább mégis le, inkább égjen a nagyvillany, pár hete van olyan hogy csak fényárban úszó szobában hajlandó elaludni, szóval nehéz ügy.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_844746
    Torolt_felhasznalo_844746
    2008. december 8. 14:13105835.

    Szaisztok!

     

    Salsa, köszi a kakaóscsigus infót, én is elteszek akkor párat a fagyasztóba.A receptes blogoldal szerintem nagyon jó ötlet!! Ott végre egy helyen lehetne minden.

     

    Szia Sziszike, hármaskához én is drukk.

     

    Blanchy, szupi hogy sógornőddel minden oké.

     

    Pálci, szuperhős-Bazsi nagyon aranyos.

     

    Hát néha az én számat is elhagyja egy-két olyan szó aminek nem lenne szabad....Eddig azzal nyugtattam magam hogy Dani még úgysem jegyzi meg és nem érti.De mostmár mindent utánoz.Úgyhogy vigyázni kell.Na meg elég kis furfangosak ám, attól hogy nem beszélnek, simán memorizálnak, úgyhogy Dido, képzeld mi lesz ha Szabika egyszer rátok zúdítja.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2008. december 8. 13:11105834.
    né egy Sziszike hajrá kistesó+++++++++++++++++++
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_514179 (105818)
    2008-12-07  21:59
  20. 2008. december 8. 12:37105833.

    Sziasztok!!

     

    Úgy tudok írni hogy mondtam Szabikának, elmegyek számítógépezni, akkor fogok vele játszani legközelebb ha előbb kiszívtuk az orrát. Ha kiszívhatjuk, jöjjön be, különben akkor egyedül kell játszania. Húsz perce egyedül építőkockázik .

     

    pálci, de jó hogy jelentkeztél!! annyit gondoltam már Rátok. Bazsó nagyon cukker a Mikulással . Ki volt az?? Mióta ilyen szőke fürtös?? Nagyon jól áll neki . Most egyelőre felírt a dokinéni egy immunerősítőt, ha meggyógyult Szabi, végigcsináljuk, elég bonyi. Még sajnos van láza egy kicsi, illetve hol felmegy, hol nem, az orra folyik és nagyon fárjhat a torjka, mert borzasztó rosszkedvű és éjjel sokszor felsír.

     

    Három napja max a kukákig jutottam mint kimozdulás, kezdek kicsit begolyózni.

     

    salsa, nagyon jó ötlet az oldal!! nekem van egy word doksim, ha valamit írtok, rögtön másolom is Szabi is reflexből mondja hogy nem ha kakiról (vagy bármi másról) esik szó, bezzeg ha aludni kell, rögtön hív hogy mamamama kakikaki, persze akkor meg van hogy blöfföl .

     

    Kismacs, nekem is kicsit furcsa ahogy a párod érez, én is kicsit gyanakszom hogy van ott még valaki, legalábbis az elmélet szintjén.  csak azt látnám megoldásnak, hogy költözzetek kicsit külön (tudom, marha nehéz lenne), vagy legalábbis vesd fel neki, akkor megtudja mit veszíthet, mert ebbe a kényelmes egymás mellett élésbe nagyon bele lehet süppedni. és nem kellene a csp-ből élnetek, természetesen gyermektartásra lennél jogosult. Írj privit, ha jogi segítség kell!!

     

    Blans, de jó hogy sógórnőddel minden rendben!!

     

    Heila, látom Peti Mikulással találkozását nem bíztátok a véletlenre, nagyon édes ahogy rohangál a mindenféle csomagokkal  Milyen figyelemzavar?? Szabi nem tudna végignézni egy 101 kiskutyát, a tévé csak pár percig köti le. Hosszabb mesét még soha nem hallgatott végig.

     

    Rézi, Tódor-duma Én már előre rettegek mi lesz ha Szabika egyszer elkezd beszélni, amit az a gyerek itthon hall . mivel még nem beszél, nem vigyázunk a szánkra pedig nagyon kéne.

     

    JA! 19 NEKEM NEM JÓ DE A 20-A IGEN!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2008. december 8. 12:06105832.
    Annyira edes az elso kep, ahol Bazsi menne is, meg nem is
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_205120 (105831)
    2008-12-08  11:27
  22. Torolt_felhasznalo_205120
    Torolt_felhasznalo_205120
    2008. december 8. 11:27105831.

    1. óvatosan közeledve

    2. aztán persze győzött a kíváncsiság

    3. a szuperhősök is elfáradnak egyszer

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_205120
    Torolt_felhasznalo_205120
    2008. december 8. 11:02105830.

    Egyébként a múlt hetet Bazsó (megint) végigbetegeskedte. Hétfőre volt egy tuti színházjegyünk (a madách-ba), de akkor a gyereknek már hőemelkedése volt. Eredetileg úgy terveztük, elmegyünk kettesben Bp-re (2 napra), kicsit lazázunk.. Helyette hétfő délután 3-kor beültünk a kocsiba, az előadást éppen elértük, utána vissza (hajnal 1-re értünk haza). Jó kis lazítás volt.

     

    Nálunk is járt a Mikulás! Házhoz jött! Bazsó teljesen be volt pörögve (szó szerint is). Szerintem még soha nem láttam ennyire izgulni.

    Annyira cuki volt, hogy az én szemem is könnybe lábadt. Miután elment a miku, kérdeztem tőke, hogy "mit hozott neked a télapó?" válasz: "minden jót!"

     

    Ja meg egy múltkori haláli duma... (joghurtot evett, egyszerre általában kettőt szokott begyűrni, már oda volt készítva az asztalra) Mondom neki:

    "Ez meggyes."

    Rámutat a másikra: "Ez kettes"

     

    Mindjárt próbálok képet is rakni...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_205120
    Torolt_felhasznalo_205120
    2008. december 8. 10:50105829.

    Sziasztok!

     

    Már magam sem hiszem, hogy végre íííííírok! Az utóbbi időben megint csak zugolvasásra volt időm. Azt is 100 részletben, úgyhogy fogalmam sincs, mire is akartam reagálni.

     

    Isten hozta a topik két legújabb csemetéjét! Hatalmas gratula a szüleiknek! És kitartás a kistesóknak!

     

    Jó sok képet raktatok fel mostanában és lehet, hogy sablonosan hangzik, de akkor is mindegyik ! Persze itt nem a talis képekre gondolok! Na jó, azok viszont (+ sok irigykedős szmájli)!

     

    Dido, Szabikának jobbulást! Ti nem gondolkodtatok még a homeos dokin?

     

    Kismacs, nem is tudom, mit írjak... Az előttem szólók már mindent elmondtak és többségével csak egyetérteni tudok. Én a gyengébbik fajtából való vagyok. Tutira nagyon nehezen vakarnám össze magam. A legjobb megoldásnak mégis az látszik, ha kicsit többet foglalkozol most magaddal, új dolgokba kezdesz... Attól másra terelődnének a gondolatiad, feltöltődnél és valószínűleg a férjed is igen csak meglepődne ezen a fordulaton.

     

    A sütireceptek... ! Sajnos nálunk felesleges lenne efféle sütögetés (senki nem édesszájú, így nem fogyna el), pedig kreatívkodni én is szeretek (vagy inkább szeretnék). Mézeskalácsot mindenképpen szeretnék sütni a gyerekkel (azt is inkább a hangulata miatt és végül szerintem majd a fára kerül ).

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2008. december 8. 10:01105828.
    Blanchy, gratula a sogornodnek, remelem vegig minden a legnagyobb rendben lesz...es hogy mire megszul, mar te is boldogan, nagy pocakkal lotsz-futsz majd egesznap
    előzmény:
    Blanchy (105825)
    2008-12-08  09:07

Címlap

top