Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A hazassag kimegy a divatb

Hatsepsuth
Létrehozva: 2005. december 15. 11:06
Valahol olvastam, hogy egy norveg kutato szerint a hazassag hamarosan kimegy a divatbol, mert egy idejetmult osdi intezmeny. Egyreszt a nok is dolgoznak igy anyagilag mar nincsenek raszorulva a ferfiakra, masreszt meg "nem elvarhato hogy valaki evtizedekig huseges maradjon a mai korlulmenyek kozott". Hat ezen az utobbin felkaptam a fejem. En ugyan meg soha nem voltam 5 evnel tovabb szerelmes senkibe, es beleolvasgattam sot inditottam is topikot a szerelmi haromszogekrol meg negyszogekrol. Viszont lattam oreg hazaspart akik 60 ev hazassag utan is lathatoan meg mindig eros erzeseket taplalnak egymas irant. Ugyhgoy -bar nekem eddig meg nem sikerult - azert nem erzem hogy a huseg fogalma "az emberi termeszettel osszeegyeztethetetlen" dolog lenne. Vagy minden elkopik, megfakul es elmulik idovel? 
  1. 2005. december 15. 14:5252.

    Látom télleg igaz a mondás, hogy mindenki magából indul ki...

    KÉPZELD 100%-ig megbízom benne, és nem kötöttem volna össze Vele az életem, ha nem így lenne  ...

    és kééépzeld nálunk is megvolt a közös élet előtt a "duhaj egyetemista  lét", de valahogy belefáradtam, és nem az én világom...

    asszem felnőttem ...

    szóval nem tudok mást mondani, minthogy mindenkinek csak azt kívánom, h legyen olyan kiegynsúlyozott és boldog kapcsolata, mint a Miénk ...

    én látok magam előtt jó példákat , lehet, h ez sokat számít ...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_291534 (29)
    2005-12-15  12:29

Címlap

top