Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Macskatasztrófa

Torolt_felhasznalo_886483
Torolt_felhasznalo_886483
Létrehozva: 2005. december 11. 12:34

Van egy macskánk, sajnos nem tudok róla semmi pozitívat írni, azon kívül, hogy meseszép.

Iszonyatosan rossz, egyszerűen képtelenség vele egy lakásban létezni, ezért kizárólag kertbe, de szerető helyre el szeretnénk ajándékozni. A macska eddig lakásban élt, de egyáltalán nem javaslom lakásban tartásra. Kutyákkal viszont nagoyn jól kijön. (Igazából ez a macska a tehervonatot is megtámadja szemből, mert meg van róla győződve hogy ő az erősebb.)

Kandúr, az ivartalanításáról igény szeirnt mi gondoskodunk, ha már akkora lesz. (Most kb 8-10 hetes, növendék cica)

A férjem már többször a határán volt, hogy kidobja a hidegbe, mert annyira idióta módon idegesítő állat, hogy megbolondulunk már tőle. Persze lebeszéltem róla, de már nagyon a határán vagyunk, hogy ha nem viszi el valaki, akkor kivisszük a nyaralóba és kinn hagyjuk némi kaja társaságában. Lakásban sajnos nem maradhat velünk. Természetesen nem teszünk vele semmi zsörnyűséget, meg ilyenek! De ha valaki egy kertes házban el tudná viselni őt, az jó volna. (Amúgy a macska szobatiszta, meg ilyenek, ezzel nincs gond!)

  1. 2016. szeptember 3. 12:26257.

    Nayon nagyon sajnalom szegenyt, ez borzaszto. en nem ertem hogy Mo on miert ilyen felelotlenek a kutyatarto gazdak


    szegeny cicad nyugodjon bekeben


    en nem otthon elek es van egy farmunk de mindig benti cicaim voltak talan ezert is eltek olyan sokaig kiveve egyet aki beteg lett 8 evesen. igy nagyobb biztonsagban vannak szerintem.

    előzmény:
    borzi (256)
    2016-09-01  17:31
  2. 2016. szeptember 1. 17:31256.

    Károly ma kutyatámadás áldozata lett. Ő, aki a kutyák legjobb barátja volt :( Megidősödött, már nem látott rendesen, süket is volt szegénykém, a kapu elé kiment  Anyukám kiszedte az idegen, gazda nélkül sétáló németjuhász szájából Károlyt, de megmenteni már nem tudta. Nem felejtjük el soha, különleges, csodálatos lény volt...

  3. 2006. szeptember 14. 15:20255.
    komolyan mondom a szemén látni, hogy egy rosszaság, de nagyon szép  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886483 (1)
    2005-12-11  12:34
  4. 2006. szeptember 14. 15:15254.
    Nagyon gyönyörű ez a cica!!! És barátnőzik???    Egyik nap néztem épp a topikot, hogy írni kéne privit, mi van a rosszcsonttal! Megelőztél 
    előzmény:
    borzi (253)
    2006-09-14  15:09
  5. 2006. szeptember 14. 15:09253.
    Este még készítek néhányat
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2006. május 1. 22:02252.
    Grafolka, jó a kép:
    egér + macska=egerésző macska
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886483 (1)
    2005-12-11  12:34

Címlap

top