Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Cseh konyha

.Mosomedve
Létrehozva: 2005. november 23. 20:04
Sziasztok!!
Nagyon imadom a cseh konyhat de sajnos nem tudok egy etelt sem csinalni...Eddig csak knedlire talaltam receptet,de jo lenne ha valaki tudna mondani jo eleleket..
  1. 2017. október 10. 06:2230801.

    Látom felébredtél tőle, mások is fognak, nekem pedig rövidesen mennem kell aludni.Sheryl Crow - My Favorite Mistake - YouTube


    Amikor pedig felébredek, mennem kell Chicagoba a repülő térre. (O-Hare)


    Ilyen ébren leszek.Shakira - Objection (Tango) - YouTube


     

    előzmény:
    Tete (30800)
    2017-10-10  05:01
  2. 2017. október 10. 05:0130800.

    Én meg olyan  vagyok mint Mariliyn Monroe volt, csak nem vagyok szőke, meg karcsú, meg fiatal meg............meg.........


    De, kávét főztem. Sziasztok, jó reggel.


    Kávé is, bona is, szavatok nem lehet.


    Szerdától pár nap szép időt jósolnak a meteomókusok, használjuk ki, hátha utána bedeszkázzák az eget.

    előzmény:
    Sheriff-2 (30798)
    2017-10-10  02:28
  3. 2017. október 10. 02:5830799.

    Az biztos, hogy Őőőőőőő, tudott gitározni.Pont.Gary Moore - Parisienne Walkways - Live HD - YouTube

  4. 2017. október 10. 02:2830798.

    Sziasztok Konyhalányok,


    "Joe elkerült benneteket minden időjárási katasztrófa? Jól vagytok?"


    A rádióban hallottam hogy forgószelet emlegettek azon a részen, ahová szoktunk menni kirándúlni/szórakozni, mert nagyon szép hely, sok látnivalóval. De kiderűlt hogy nem érte el a legalacsonyabb sebességet sem a szél, tehát nagyobb volt a híre mint a tehetsége.Oda még Magyarországról is szoktak jönni nyáron diákok dolgozni.Ez az a rész amerre ment...Wisconsin Dells | Hotels | Water Parks | Attractions


    A francia éttermeket sajnáltam volna legjobban....


    Egy a sok közűl hírek.Tornado hits Madison's East Side, causes damage but no injuries | Local weather | host.madison.com


    És hogy legyen kis bona is......Candy Dulfer & David A. Stewart - Lily Was Here - YouTube


    Lergyen szép akármi ami jön.....Dupla KáVé - Miért Múlik El Minden, Ami Szép? + Dalszöveg - YouTube


    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Hűűűűűűűűa a kutyafáját nekie.......Ránéztem erre az énekesre, és azt hittem én vagyok.


    Most aztán nem tudom eldönteni hogy Ő hasonlit énrám, vagy én hasonlítok Őrá.....hmmmmmm.........


    Áááááááá, az én hajam őszebb, és hullámosabb is, tehát nem én vagyok....


     

    előzmény:
    Tete (30792)
    2017-10-09  10:00
  5. 2017. október 10. 02:0130797.

    Azt hiszem a régi "Egy férfi és egy nő" nem amerikai, hanem francia film.

    előzmény:
    arirangarirang (30796)
    2017-10-09  19:53
  6. 2017. október 9. 19:5330796.

    És akkor jönnek amikor mondják, emailt, sms-t küldenek, és mielőtt elindulnak hozzád 1 órával előbb felhívnak telefonon.


     

    előzmény:
    arirangarirang (30794)
    2017-10-09  18:58
  7. 2017. október 9. 19:5130795.

    Sziasztok!


    Ez nem lehet igaz, mert olyan nagy igazságtalanság, hogy megírok több nap eseményét és eltűnik a ..... Egyszer ne mentsem el!!!!


    Mindig így van, hogy az utolsó mondatot írom, erre huss, már valahol az űrben kering a hsz-m.


    Lányok itt voltam, de most jobb ha elmegyek!


    Jövök majd ha lehiggadtam. Utólag minden rendben, remélem Nálatok is.

    előzmény:
    Tete (30792)
    2017-10-09  10:00
  8. 2017. október 9. 18:5830794.

    Házhoz szállíttatni szerintem csak az EMAG nevű céggel érdemes, tökéletes holmikat hoznak, internetről választhatsz, több szemszögből le vannak fényképezve a tárgyak, töviről hegyire leírva a kinézet, a működés, és nem utolsó szempont, hogy indokás nélkül 30 napig visszaküldheted, kihozzák, és ugyanúgy vissza is viszik, ha itthon kicsomagolod és úgy ítéled meg, hogy valamiért mégsem tetszik. 3 dolgot vettem tőlük, nem kis érték egyik sem, egy okostelefont, mert a régi bekrepált,, egy hőlégbefúvásos , kerámialapos tűzhelyet és egy mosogatógépet.Igaz a tűzhelyet és a mosogatógépet visszaküldtem, nem azért, mert csúnya volt, vagy hibás, hanem mert átvert az asztalos, és mégse tudta megcsinálni a beépített ajtót, így aztán a tűzhely sem lett odavaló. Egy kukkot sem szóltak, megbeszéltünk egy újabb időpontot és kijöttek, elvitték, szállítólevél, pár nap múlva visszautalták az árát a bankszámlára hiánytalanul. Éééés, olcsóbbak a szerkezetek, mint a boltokban. Nagyon megkedveltem őket, kedvesek, udvariasak, szóval főnyeremény volt a határozatlanságom miatt.


    Ma káposztás tészta volt, mama kedvére, erre nem akart enni, mert ma volt apa szerinti "D" nap, szerintem, inkább "K" nap. és ilyenkor azt hiszi, hogy nem kell enni, aztán minden alkalommal el kell magyarázni, hogy produktum csak evéstől várható. Pipa voltam egész nap, mert hajnalban behívott, hogy szoros a pelenka baloldalon, közben be se volt ragasztva, még jó, hogy szólt, mert reggelre jól nézett volna ki az ágy.  Ilyenkor álmodik, és amit álmodott, amiatt szól. alig tud motyogni a frontin miatt, de megnyugszik, aztán alszik utána.


    A vejem megmutatta hogy kell a tv-ről nézni a felvett filmeket, sajnos így csak a ráégetett magyar szövegűeket lehet magyarul nézni. Megtaláltam egy művészfilmet, persze láttam már csak nem emlékeztem milyen hosszú. A címe "Egy férfi és egy nő", nem az amerikai klasszikus. Egy anyáról egy autista fiúval, és egy apáról egy autista kislánnnyal szól. A köztük lévő szerelemről, külön-külön a családjukról, a gyerekekről, és a hűségről szól, aki szereti az elvont, elgondolkodtató filmeket, annak való. Pl. nekem. 4-ig néztem, akkor jöttem rá, hogy éhes is vagyok. Lekanyarítottam egy péklapát nagyságú zellert, és megettem párizsival, nagyon jó, szeretem a nyers zellert.Nyolckor felébredtem, mert mama hangoskodott, aztán legközelebb 11kor, mikor lebontotta a vizesüveggel a falat. Mondtam csak óvatosan, mert ez nem tégla, hanem gipszkarton aztán majd kilukad. Igaz hogy le akarjuk bontani, de mégsem így.


    Délután apa elfoglalta a számítógépet, abban a pillanatban elaludtam, olyan vagyok mint egy télire eltett befőtt.


    Éjjel kitaláltam, hogy van lefagyasztva oldalas, de nem sok, csinálok hozzá milánói tésztát, és nem milánói sertéskaraj lesz, hanem oldalas.


    Állítólag megnövekedett sugárértékeket mérnek Európa felett, nem tudják honnan jön, keveset legyetek a szabadban, hátha elmegy a tenger felé.


    Jóéjt, sziasztok!


     

    előzmény:
    Pannika515 (30793)
    2017-10-09  15:26
  9. 2017. október 9. 15:2630793.

    Szervusztok Kedveseim!


    Délelőtt meglátogatott a Hugicám.Adtam neki a levélpetrezselyemből , szárzellerből egy tömött szatyorral,szőlőt, körtét ,erős paprikát.Jól elbeszélgettünk ebédeltünk ,kávéztunk.Örültünk egymásnak, szerető jó testvérek vagyunk.


    Ma a hálószoba és a kis szoba amit a gyöngyöcskék használnak kapott egy alaposabb takarítást.Most végeztem a járólap felmosással a konyha, ebédlő, előtér részen.Amig szárad gondoltam benézek a    Konyhába .Úgy látom mindenki a dolgát végzi , anyósát gondozza, vagy kellemes délutáni szendergésben pihen.


    Még ezután fogok a sütemény sütéshez.Nem nagy kedvem van, de ha belekezdek majd haladok.


    A sütő-főző készülékkel kapcsolatban dél körül felhívtam a recepciós kisasszonyt.Elmondta szokásos szöveget, hogy délután fel fognak hívni , hogy mikor szállítanak. Kérdeztem ma délután? Igen! Szerintetek hívtak? Úgy látszik nem eladó a portéka.


    Felszáradt a kő, megyek a konyhába!


    Nagy ölelés!


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     

  10. 2017. október 9. 10:0030792.

    Én is estére várom haza.Tegnap hurkát sütöttem, azt tettem el neki, majd mikróban felmelegítjük. Lehet délután 5, de lehet éjjel 11 is az érkezése. A lerakóktól függ. Remélem a héten itthon lesz pár napot. Mára, holnapra rendeltem kaját, mert úgy számoltam csak szerdára ér haza. Ma borjúpaprikás van galuskával, holnap rántott harcsa rizzsel, tartárral. Megosztozunk rajta, sokat adnak. Régen (évekkel ezelőtt) még elfogadható áron lehetett borjúhúst venni a madarasban. Sokszor vettünk, szeretjük. Ma felfrissítek mindent, porszívózok, törölgetek, feltörlök. Nincs sem kosz sem rendetlenség, de szeretem, ha tipp-topp a lakás amikor érkezik.


    Szép idő van, mosós, vagy ágyneműszellőztetős (csak nem szabad sokáig kinn hagyni). Kukanap van, ha valaki érintett a dologban. Nálunk szelektív is. Már hatkor kipakoltam mindent. Azon töröm a fejem, hogy jó lenne pástétomot csinálni. Akkor egy ideig le lenne a gond a reggeliről vacsoráról. Mostanában sokszor vettünk sonkát a S-ban finomakat lehet kapni.


    A héten húslevesben is gondolkodom, majd, ha olyan szomorkás lesz az idő. A fűszerpaprikámat kellene megdarálni, meg elmenni füstölt paprikát venni. Leégett az aszalóm motorja, onnan gondolom, hogy bekapcsoltam morgott, kerregett és igaz nem füstölt, de olyan égett műanyag szagot éreztem. Fázisszagnak hívják a nálam okosabbak. Sajnos eddig tartott. Idényben szinte állandóan ment szegény. Azt hiszem a többi körtét a sütőben fogom megaszalni.


    Mandula be is tapasztottad a csigaház ajtaját vagy azért néha kikukucskálsz?


    Pannika sok örömet a sütőhöz. Finomságok készülnek nálatok.


    Vera, alakulgattok?


    Joe elkerült benneteket minden időjárási katasztrófa? Jól vagytok?


    És most a szokásos: Kimicsinál? 

    előzmény:
    Pannika515 (30791)
    2017-10-09  08:42
  11. 2017. október 9. 08:4230791.

    Szervusztok Kedveseim!


    Nem jöttek tegnap az unokáim, így megint az apjuk ment, vitte a nagy gyümölcs tortátát. Biztos ízlett nekik mert csak az üres tányér jött vissza.


    Tegnap alaposan kitakarítottam a fürdőt és a wc-t. Közben ment a mosogép.


    Papa megfőzött, becsinált levest és székelykáposztát csülök hússal. Ő is mindig két napra főz. Vett a piacon házi túrót, mert akapros-túrós lepényt szeretne. Megsütöm, mert az ő kívánságát is figyelembe kell venni. Szeretnék sós rudat is sütni,jó lesz elropogtatni.


     Az én férjem teljesen önellátó, ha nem vagyok itthon mos,vasal porszívózik, felmos. Persze ha itthon vagyok akkor én csinálom,mindenki jobban jár. Mindent megcsinál ő , csak ezt viseli nehezen, hogy egyedül van.


    Igen mindjárt itt van karácsony.Bele sem merek gondolni, rám esik az a hét Pesten. Egy héttel előbb kell a sütést betervezni.A kolleginám bevállalta, hogy egy nappal jön előbb, igy 26-án itthon tudok lenni, és akkor szoktak az unokáim is jönni.Így aztán mégis lesz egy fél karácsonyom.


    Mára igérték, hogy szólnak szállítják-e a sütőt meg a főzőlapot.Már nagyon várom.


    Megyek a konyhába sütni.


    Vigyázzatok magatokra és egymásra! 


    Puszika és ölelés !


    előzmény:
    Tete (30780)
    2017-10-07  18:50
  12. 2017. október 9. 06:4330790.

    Sziasztok, jó reggelt.

  13. 2017. október 8. 22:1730789.

    Köszike, néztem ezeket már akkor mikor beszereztem az etető asztalt, és pár apróságot nagy pénzért.  Ezeket valami nagyon rövid ídőre adják kölcsön, és ha valakinek még évekre kell, mert minden előfordulhat, akkor olcsóbb ha megvesz egy újat.. de lehet, hogy nem is lesz szükség rá, mert amíg meg tudjuk ketten támogatni, addig nincs baj. Én meg elég találékony vagyok, ha apa nem pánikol, ő szokott idegeskedni, legfeljebb olyan ételt főzök, amit fekve is meg lehet enni. 


    Hányszor ettem én fekve a számtalan műtétem alatt azt, még itt vagyok.


    Váratlanul megjelentek a lányomék, meglátogatták a mamát, meséltem, hogy tegnap orvost hívtunk hozzá, mert tegnap előtt is itt voltak.. 


    Leszállította apa a virágokat a pincébe, most voltak a legszebbek, főleg a leánderek. Még maradt fent muskátli és bazsa, valamint egy korall, egész nyáron nem virágzott, viszont gyönyörű sötét zöld bokor lett, a pincében áttelel? Mert ha behozom, akkor lepotyog és azt nagyon utálom. A szobafenyőt is levitte apa mielőtt még észhez tértem volna, hozassan fel? Itt nagyon melege szokott lenni, fel van kopaszodva, megnyúlva, mert túl melege van és nincs neki állandó fény.


    Mivel lánygyermek éppen a káposzta gyalulás pillanatában érKezett, már fogtam a káposztát, így az elmaradt, mert hoztak 3 konténer cukrászsütit, azt ettünk a maradék gulyásleves után. Most  holnap lesz tészta.


    Jóccakát mindenkinek, sziasztok!


     

    előzmény:
    manocska42 (30788)
    2017-10-08  16:17
  14. 2017. október 8. 16:1730788.

    Szia Vera! Hoztam Neked, egy linket, talán tudsz vele mit kezdeni, de sok helyen van, még a Máltaiaknál kellene megpróbálnod, ott is adnak kölcsönbe ágyat. Jobbulást kivánok Anyósodnak, vigyázz Te is magadra-.


    http://elektromosagy.hu/

    előzmény:
    arirangarirang (30787)
    2017-10-08  11:13
  15. 2017. október 8. 11:1330787.

    Hello-bello!


    Itt a vasárnap, és az én fejem ugyanúgy fáj, mint pénteken és szombaton. A derekam tegnap kb. 10 percig nem fájt, aztán megetettem a mamát, mert mindig a nyakába locsolta a gulyáslevest, és közben mintha kettéfűrészeltek volna, majdnem szétestem. 


    A gulyásbúl a húst és a répát botmixerrel teljesen elpépesítettem, a krumplit villával szétnyomtam, hogy legyen benne kis darabos is , de jó lett volna az is elnyomva teljesen. Nagyon ízlett neki, hülye fejemmel nem vittem be az egészet, aztán már hiába ajánlgattam, nem kért, de még az utolsó milliméter krumplit is kikaparásztatta. Pedig máskor mindig viszem a turmixoló poharában a maradékot, most úgy gondoltam hogy elég lesz, aztán mégsem. 


    Nagyon megy lefelé szegény, már nem nagyon bír megülni az ágy szélén, ő azt hiszi egyenesen ül, közben teljesen eldől balfelé. Tegnap már ketten alig bírtunk el vele. Apa támasztotta, én lapátoltam be a kaját, de a feje is állandóan lehorgasztva, és folyt a leves széjjel. Akkor apa a fejét is megemelte minden falat előtt. Jó lett volna megvenni azt az állítható ágyat, aminek fel lehet emelni a fejrészét, mert nem tudom hogy fogjuk pár nap múlva megetetni. De ha ilyen rohamosan romlik, ....hát nem tudom mit csináljunk. 


    Kitámogattam a paplannal hátulról, de már az sem elég.


    Állítólag hajnalban megint verte a falat, de nem ébredtem fel. 


    Valóban olyan lehetetlen műsorok vannak esténként, hogy ha tudnám hogy kell a tv-met összekötni a számítógéppel, vagy a külső usb-kkel, winchesterekkel olyan szívesen nézném inkább a koreai filmeket, legalább olyat választanék ami megy a hangulatomhoz.


    Végre meg van magyar felirattal a kedvenc színészem minisorozata, de nappal nem nézem, mert percenként zavar valaki, éjjel meg már álmos vagyok hozzá. Most apát akarom rávenni, hogy nézze velem, akkor legalább nem jelenne meg 5 percenként az ajtómban valami butasággal.


    Most van egy a Story 5-n, de nem nézem, mert máshol is nézhetem mikor kedvem van, és nem vagyok időhöz kötve vele, a fél7 nekem mindig pont nem jó.


    Kell szokni a habitusukat, főleg a nők cserfességét, de ha azon az ember túllép, akkor mindig jó lesz a végeredmény. Nagyon szeretik azt a formációt, ha lány fiúnak van öltözve, mert a lányok annyira el voltak mindentől zárva, hogy így az életül árán is kitörtek. Elég könnyű volt nekik fiúnak öltözni, mellük nincs, és még azt is elfáslizzák, most már azért kedvelik a kicsit nagyobb dudorokat is.


    hétvégén a spektrum Homen lakásfelújítások vannak, nagyon írigylem tőlük a jó lakberendezőket, itt a közelükbe se jönnek ezek a műsorok. Sajnos az én lakásom nem lesz olyan dekoratív, pedig nagyon szeretném. Persze ahhoz az kéne, hogy a kutyákat kitiltani a szobából, de apa megbuggyant és felengedi még a bútorra is, aztán pucolhatom, mert megtisztítani  sose szokta.


    Most pillanatnyilag nem fáj semmim, nem merek megmozdulni, hogy így maradjon.  


    főzök valamit, azt hiszem káposztás cvekedlit, mert meqradt gulyás, nem dobálom ki.


    Pusszantok mindenkit aki igényli, sziasztok!


     

  16. 2017. október 8. 08:2030786.

    Kire nem?

    előzmény:
    Sheriff-2 (30785)
    2017-10-08  07:13
  17. 2017. október 8. 07:1330785.

    Rám fér egy kis fogyókúra.


    Nem csak sok juicet fogok csinálni, hanem a vasárnapi levest már fogpiszkálóval fogom enni....

  18. 2017. október 8. 06:0230784.

    A kukorékolásomat már jövő tavasszal is lehet hallani minden reggel a kertben olyan hajnal 3 körűl


    Továbbra is rendkívűli időjárásunk van, New Orleans-nál a hurrikán,mifelénk pedig tornádók csaptak le az esti órákban, majd holnap reggel tudják meg biztosra, miután kivilágosodik.(nem az én közelemben)


    Nem volt olyan nagyon meleg, borúlt idő, de annyira párás, hogy a kocsiban bekapcsoltam a légkondicionálót.


                  ДиДюЛя - Путь домой! Дидюля "Полет на Меркурий". ДАР от БОГА. - YouTube


    Legyen szép napotok, holnap nekünk vendégek......

    előzmény:
    Tete (30783)
    2017-10-08  05:15
  19. 2017. október 8. 05:1530783.

    Akkor 922 év múlva meghallgatunk. Persze, hogy "minden férfi egyforma", mindnek a füle közé van szorulva a feje.


    Itt a "feketeleves". Nem kanalázni, kortyolgatni.


    Sziasztok, jó reggelt.

  20. 2017. október 7. 20:5430782.

    Mifelénk esik az eső, de minden szezonnak megvan a maga szépsége.МУЗЫКА ДОЖДЯ . - YouTube

  21. 2017. október 7. 20:4630781.

    "Kimicsinál?"


    Mióta Éva azt mondta hogy "minden-férfi-egyforma", én pl. énekelni gyakorolok, hogy érdekesebben tudjak hajnalonként kukorékolni a Paprita Jancsik-nak.....Ebben a percben úgy gondolom, hogy 922 év mulva így fogok énekelni.Luciano Pavarotti : Una furtiva lacrima - YouTube


          

  22. 2017. október 7. 18:5030780.

    Én nem vonultam illegalitásba, de nincs miről írni. Szitterkedtem, rántott halat, sült krumplit készítettem. Unoka nem evett. Jót aludt, egy fél órát én is vele. Olvasgatok, néztem a Gasztroangyalt, meg azt is, hogy semmi érdemleges nem lesz este a TV-ben. Tegnap meghívtam Aprajafalvát pizza partira, jó volt  evés közben a csacsogást hallgatni.


    Marad az olvasás. Szépen sütött a nap, de viharos volt a szél, ami sokat rontott az egészen. Kinn a napon meleg volt, benn a lakásban hideg. Akivel történt valami az azért írjon.


    Pannika, voltak az unokák?


    VioletHill nem fogsz mesélni nekünk Prágáról, az utadról?


    Belegondoltatok, hogy két hónap múlva túl leszünk a és közeledik a ?

  23. 2017. október 7. 11:4330779.

    Olyan roppant rossz, már két hete minden reggel elefánt trombitálásra ébredni. A férjem fújja az orrát. De tudja, hogy milyen hangos, ahelyett, hogy bemenne a fürdőbe és csukott ajtónál dudálna, kiáll a folyosóra. Naná, hogy megint úgy fáj a fejem, legszívesebben levenném. 


    A mama annyira rosszul volt, csak motyogott, a szemét nem tudta nyitva tartani, , kihívtuk az ügyeletet. Szegény nagyon megijedt mikor meglátta a mentősruhásokat, nem megyek kórházba, kiabálta, de megnyugtatták, hogy csak megvizsgálják. 


    Elmagyarázták neki, hogy a látomásai az agyérmeszesedéstől vannak, nem valóságos amiket lát. Azt mondja nagyon fáradt, mert sokat futott, üldözték kapával. És azt nem érti, hogy annyira fáj a keze, hogy nem bír fogni, akkor pedig hogy tudott a teherautóra kapaszkodni, és nem fájt. Hiába mondjuk, hogy az csak álom, mondja tovább. Éjjel is volt rossz álma, fel is ébresztett bennünket, de a végén elaludt.


    Hani kutyus állandóan bemegy hozzá, bekukucskál az ajtón, megnézi, és kijön. Nagyon érdekes, mert első pillanat óta őrzi a mamát, pedig a mama nem szereti az állatokat. Most viszont kiment a Hani az udvarra, és nem akar bejönni.


    Egy távolkeletinek kinéző doktornő volt itt, azt mondta a mamának nyújtsd ki nyelvet. 


    Azt mondta nagyon szépen van gondozva a mama, hát nem azért mondom, de nagyon igyekszem. Ma gulyás leves lesz, de szerintem holnap is, mert csirkepörköltöt akartam, de apa gulyásozik már napok óta, mama is szereti. Nekem meg mindegy mitől szaladozok. 


    Tegnap jöttek a lányomék mama látogatóba, aztán elvitték apát bevásárolni, hogy ne kelljen gyalog cipekednie hét végére, de apa nem bírja ki, kitalálta, hogy elmegy a pékhez. Leginkább nekem is ki kéne menni a levegőre fejfájás ellen.


    Szép napot, sziasztok!

  24. 2017. október 7. 06:2630778.
  25. 2017. október 7. 06:2430777.

    Sziasztok.


    Nekem ha kellene valami most, az altató lenne, de az sem kell.......


               Lara Fabian - Caruso (English lyrics translation) - YouTube

    előzmény:
    Tete (30776)
    2017-10-07  05:39

Címlap

top