Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kaki gyümölcs - van ilyen?

emvé
Létrehozva: 2005. november 20. 08:26

Tegnap bementem az egyik boltba és észtevettem egy fura kinézetű sárgáspiros növényt a zöldségpulton.  Hasonlított kinézetre a paradicsomhoz. Kérdeztem az eladót, mi ez? Azt felelte: KAKI.    . Majd hozzátette: ez egy gyümölcs. De iszonyú zavarban volt, hogy ki kellett mondania a nevét.

Próbáltam rákeresni az interneten, mi ez és hogyan lehet nevelni cserépben vagy kertben, bejött az összes perverz szexoldalra mutató hivatkozás  , de kertészetttel foglalkozó oldalt nem találtam.

Tud valaki segíteni "KAKIÜGYBEN"? Termesztési tanácsokkal, vagy egy jó honlapot, ha tudna valaki ajánlani???

  1. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. január 15. 21:0152.

    Ha mar idetevedtunk ennyi ev utan:) Igen, van ilyen gyumolcs, finom, edes. Ugy tudom, Del-Afrikabol szarmazik.

Címlap

top