Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Túlélni :((((

Mosolyrend
Létrehozva: 2002. november 27. 08:22
Hétfőn lesz egy hónapja :( vitáztunk telefonon. Bántott :( Barátságról zagyvált. Az a férfi akit Őrülten Szeretek!!!!!Egy pár soros email amit már egy hete megírtam elindult útjára . . . . Hozzá :( pedig sose akartam elküldeni. A lelkem kiöntésére szántam akkor.
A soraimból kiderült, hogy nagyon hiányzik és érzem, hogy már nincs szüksége rám. Szépen kértem, hogy ne reagáljon a levélre s ne keresse velem a kapcsolatot. Amikor meghallom a hangját elgyengülök s látom ez így a helyes :(((((((

Azóta csend van. Ezek szerint túllépett rajtam :( !!???
Nincs valami tanácsotok????Mit tegyek??????

Lelkileg teljesen kész vagyok :(((((
  1. 2002. november 27. 11:05101.
    Én is nagyon izgulok!
    Tedd a gép mellé a telefont, közbe majd írkálunk neked, hogy megnyugodj!!!!!!!!
    Addig szeretsd, míg él, és lehetőséged van rá. . . . . (ezt egy héttel ezelőtti temetésen hallottam, így próbáltuk feldolgozni egy tragédiát. . . )
    elkanyarodtam, bocsánat. De tényleg így van. Sose tudhatod, mikor mi fog történni mondjuk holnap, 1 hét múlva, vagy mondjuk 5 hónap múlva. . .
    Addig kell szeretnünk egymást, amig csak lehet.
    Hányszor halljuk azt, hogy "meg se tudtam neki mondani, hogy szerettem", úgy halt meg, hogy nem mondtam meg neki. . . "stb. Ez most durva példa volt, de sajnos az élet is durva, és kegyetlenül kemény velünk. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2002. november 27. 11:04100.
    De nehéz :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2002. november 27. 11:0299.
    Persze ez is benne van. De mindíg annak fáj jobban aki jobban szeret. "Egy életen át utálni fogod magad azért mert nem tetted meg"-azt hiszem itt ezen már túl vagyunk. Az a kérdés, hogy hányadik "meg nem tetted" után jön majd el. Én például volt amikor azért utáltam magam mert megtettem.
    előzmény:
    gabeszka25 (97)
     
  4. 2002. november 27. 11:0198.
    Miért ne lennél az??
    Az ember mindenki véleményéből tanul. Nagyon jó dolgokat írtál te is.
    Köszi.
    előzmény:
    változó (96)
     
  5. 2002. november 27. 10:5897.
    Ez oké, de az érzelem egy más dolog. Ha nem léped meg lehet, hogy egy életen át utálni fogod magad érte. . .
    És könnyebb lezárni is. . .
    előzmény:
    változó (96)
     
  6. 2002. november 27. 10:5596.
    Tudom, hogy mindenki saját magából indul ki. Én talán nem vagyok a szemedben "népszerű". De tudom miről beszélek hiszen én is eljátszottam milliószor, hogy hallgattam arra, amit hallani akartam. A barátok ajánlották, hogy kezdeményezzek, mert a szerelembe minden belefér. De hidd el NEM minden és NEM minden áron. Küzdöttem és hittem, hogy ő is küzdött, de egy idő után már tényleg nem ugyan az. Azt Te tudod mi fér még bele. Én bántam meg utólag lépéseimet, amit akkor nagyon jó döntésnek hittem.
    előzmény:
    Mosolyrend (90)
     
  7. 2002. november 27. 10:5295.
    igen. . . süt a nap ott. . . mert én itt vagyok. . de ha ott lennék sütne neked a nap átmenjek ? :) pl. . . . NA pussz mindenki/NET
    előzmény:
    Mosolyrend (91)
     
  8. 2002. november 27. 10:5194.
    miért vergődtetsz itt minket is???? szét izguljuk magunkat! csinálj már vmit!!!!!
    előzmény:
    Mosolyrend (91)
     
  9. 2002. november 27. 10:5193.
    Kicsit durva lesz:) Mosolyrend!

    "Ketszer ugyanabba a szarba nem lepünk!"
    NEm gondolod , hogy nem oknelkül ernek veget a kapcsolatok? LEhet mar regen ott van melleted egy olyan valaki aki megerdemelne , hogy szeresd es ö is szerethessen.
    Nem akaradod tudomasul venni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2002. november 27. 10:4992.
    Telefonon keresztül még senki sem kapott sallert fizikailag. . . belölről meg épp most tuningoltunk fel. . . NYOMÁS ! :))) na menek is
    előzmény:
    Mosolyrend (88)
     
  11. 2002. november 27. 10:4991.
    Mit kérdezzek tőle??
    Azt, hogy süt ott a nap??? :)
    előzmény:
    plüssmackó (89)
     
  12. 2002. november 27. 10:4890.
    Nem voltál kemény.
    Köszönöm.
    előzmény:
    változó (81)
     
  13. 2002. november 27. 10:4889.
    Változó ott a két pont DE meg KELL Próbálni. . . NA MENJ MÁR ! irány a távközlés. . . . nekem nem kell bemutatni 10 év és 3 külön együtt élés után. . . .

    Gabi :)))
    előzmény:
    változó (81)
     
  14. 2002. november 27. 10:4688.
    Annyira jó fejek vagytok :)
    Én meg gyáva :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2002. november 27. 10:4587.
    De az már elég hosszú idő nem?Addig bármi megtörténhet. Ellőzze meg inkább a bajt, minthogy tétlenül megvárja azt. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2002. november 27. 10:4586.
    " ne fééélljjj inkábbb mosolyogj rááámmm ne féljjj . . . " :))))
    NA MENJ MÁR ROHANJ ! én is megyek hogy ne rontsam itt a női összképet. . . sziasztok :) már úgy érzem vagy megoldottuk minden baját vagy teljesen összezavartuk. . . :)))))
    majd eldönti. . . ;-)
    előzmény:
    szilviz (79)
     
  17. 2002. november 27. 10:4485.
    Nincs veszteni valód!!!!!
    Legalább csak próbáld meg!
    Addig is megnyugszol!!!
    De tényleg!!!!!
    Nálam se volt semmi remény!Semmi!!!
    és mégis. . . . . sikerült. . . .
    előzmény:
    Mosolyrend (80)
     
  18. 2002. november 27. 10:4384.
    Szerintem túl korai lenne telefonálni. . . Be kell tartani az egy hónapos intervallumot. . . :-))

    G.
    előzmény:
    Mosolyrend (82)
     
  19. 2002. november 27. 10:4283.
    Nyugodj meg, menj ki a teraszra, erkélyre(persze, csak ha van), néz fel az égre, és mondd azt sikerülni fog!Szeretem, és ezt megmondom neki!!!!!
    Tedd ezt!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2002. november 27. 10:3982.
    itt ülök a monitor elött . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2002. november 27. 10:3781.
    Volt egy kapcsolatom. Tudod hányszor játszottuk el a kidoblak az ajtón visszajövök az ablakon-kidoblak az ablakon visszajövök az ajtón-t?Ha ő hívott én mentem, ha én hívtam ő jött. Persze közte: a soha többé nem akarlak látni.
    Nem volt más csak IDŐPOCSÉKOLÁS. Térj észre!!!Ebből már nem lesz semmi. A szerelmet nap mint nap tudjátok bizonyítani ha akarjátok, ehhez nem "szakítgatni" kell. Lehet, hogy kicsit kemény voltam bocs!
    előzmény:
    Mosolyrend (71)
     
  22. 2002. november 27. 10:3780.
    NEM :((((
    átolvasgattam a meglátásaitokat.
    teljes káosz. mindenkinek igaza van!!az egyik ne a másik igen.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2002. november 27. 10:3679.
    mert félsz. de ennek a vergődésnek a világon semmi értelme.
    előzmény:
    Mosolyrend (76)
     
  24. 2002. november 27. 10:3678.
    Én is 'nézelődöm' mostanában. . a lelkemnek is szüksége van erre. . .
    Ki tudja mi fog történni. . .
    A visszajelzések jólesnek. . nagyon. . Olyan hihetetlenül nőnek érzem magam mint még soha. . ezt Ő is észrevette. . .
    Én fogok vele beszélni. . de munka közben biztos nem. . . Az ember másra van hangolódva olyankor. . majd este. . . .
    előzmény:
    Mosolyrend (76)
     
  25. 2002. november 27. 10:3577.
    Telefonálsz már???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top