Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Túlélni :((((

Mosolyrend
Létrehozva: 2002. november 27. 08:22
Hétfőn lesz egy hónapja :( vitáztunk telefonon. Bántott :( Barátságról zagyvált. Az a férfi akit Őrülten Szeretek!!!!!Egy pár soros email amit már egy hete megírtam elindult útjára . . . . Hozzá :( pedig sose akartam elküldeni. A lelkem kiöntésére szántam akkor.
A soraimból kiderült, hogy nagyon hiányzik és érzem, hogy már nincs szüksége rám. Szépen kértem, hogy ne reagáljon a levélre s ne keresse velem a kapcsolatot. Amikor meghallom a hangját elgyengülök s látom ez így a helyes :(((((((

Azóta csend van. Ezek szerint túllépett rajtam :( !!???
Nincs valami tanácsotok????Mit tegyek??????

Lelkileg teljesen kész vagyok :(((((
  1. 2002. november 27. 10:3176.
    miért súgja a lelkem, hogy ne???? :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2002. november 27. 10:3075.
    Ok, tea után nézz jól körül. És "kitta" tippje sem megvetendő. . .

    :-))

    G.
    előzmény:
    Mosolyrend (68)
     
  3. 2002. november 27. 10:2974.
    és ha azt mondja akkor mi van. . . nyelsz egyet és kész. . úgy látom kell a pasi. . . menj irány a telefon. . . rá ne borítsd a teát. . . :) menj már ne itt töltsd az időt. . . rohanj. . . VAGY felejtsd el. . . e kettő lehetséges. . de EZ a középút a legidegőrlőbb NAHÁT BRUMM
    előzmény:
    Mosolyrend (71)
     
  4. 2002. november 27. 10:2473.
    egyre jobbakat írsz gabi :))) egy kalapács :)
    előzmény:
    ggabi2 (65)
     
  5. 2002. november 27. 10:2072.
    és ha nem??? nem válaszolhatsz helyette!
    előzmény:
    Mosolyrend (71)
     
  6. 2002. november 27. 10:2071.
    Fura érzésem van :(
    Majd azt mondja, hogy ne szórakozzak vele :((((((((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_137459
    Torolt_felhasznalo_137459
    2002. november 27. 10:1970.
    egy filmben hallottam:
    "a döntés benned van, már rég meghoztad. tőlem csak azt várod, hogy megerősítselek"
    előzmény:
    Mosolyrend (68)
     
  8. 2002. november 27. 10:1869.
    Azt, hogy szereted, és beszéljétek meg!Az e-mailt meg felejtse el!
    Én drukkolok!De szerintem itt mindenki!:-)))))))
    előzmény:
    Mosolyrend (68)
     
  9. 2002. november 27. 10:1668.
    Készítem a teát :)
    Vajon van értelme???????? / a teának tuti :) /
    Azt se tudom mit mondjak neki :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2002. november 27. 10:1667.
    Dettó ugyanígy viselkedtem néhány nappal ezelőtt az egyik fórumban. . .
    Kavarogtak a gondolatok a fejemben, annyi tanácsot kaptam, azt se tudtam, melyiket fogadjam meg.
    DE csak egy "tanácsra"hallagttam igazán igazság szerint.
    Ez a tanács BENNED van. . . . .
    előzmény:
    Mosolyrend (62)
     
  11. 2002. november 27. 10:1666.
    ". . . és a nagy szavakat se. . . " Te kis mosoly ide figyuzz ezek után semiképp se menj hozzá :) csak egy jó tanács. . . kérd vissza a cuccaid és lépj. . .
    előzmény:
    Mosolyrend (57)
     
  12. 2002. november 27. 10:1365.
    Igyál egy finom teát, nézz körül, és szerezz magadnak egy férfit, aki megérdemli a ráfordított szeretetet. . .

    G.
    előzmény:
    Mosolyrend (62)
     
  13. 2002. november 27. 10:1364.
    Mosolyrend!Nincs veszteni valód!!!!!!!!
    Próbáld meg!!!!!!!
    Ne add fel ilyen könnyen!És ha felhívod, és azt mondja, gondolkozott, és találkozzatok, hogy beszéljetek???
    Márcsak azért is próbáld meg, hogy ha esetleg soha többé(furcsán hangzik)nem találkozotk, legalább lelkiismeret furdalásod ne legyen önmagadddal szembe, hogy meg se próbáltad, és mi lett volna, ha. . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2002. november 27. 10:1363.
    Nehezen. . iszonyatosan nehezen viseltem és viselem. Nekem sokat segít, hogy sokan vannak körülöttem, akik segítenek. . .
    És élek. . . megpróbálok mindent. . . és kipróbálok mindent. . . De így tudom elviselni, mert ha mindez nem lenne, akkor nem tudom mit csinálnék. 1 hónapig csak nyugtatón éltem fogytam 5 kilót. . rémes állapotban voltam, de rájöttem, így aztán tuti nem kaphatom vissza. . . . Most ez a hét vizválasztó. Adtam az egésznek még 1 esélyt. Mert adnom kell. . mert nem akarom azt, hogy két év múlva találkozzunk és akkor kelljen felrúgnunk az életünket. . . .
    Pedig lehet, hogy ez lesz belőle.
    előzmény:
    Mosolyrend (53)
     
  15. 2002. november 27. 10:1162.
    Annyira fantasztikusak vagytok!!!Köszönöm.
    Pillanat csak kapkodom a fejem!!!
    Most mi legyen??? Mit is tegyek????
    HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_137459
    Torolt_felhasznalo_137459
    2002. november 27. 10:0861.
    szia Mosolyrend,
    most olvasgatom itt a fórumot, és látom/hallom, hogy szenved a kis lelked, hogy tépi a rengeteg fájdalom, ami tombol benned.
    figyu, én is voltam ilyen szituban. azzal a fiúval, akivel 1 éve együtt vagyok, már legalább 5x szakítottunk, és találtunk egymásra újra. nem vagyunk 100%-ig egymáshoz valók, ő oroszlán, én halak, tűz és víz. és ő tipikus mars, én meg tipikus vénusz.
    én is fetrengtem kínok-könnyek között az idegösszeroppanás határán, azt hittem, örökre vége. de aztán mégis jött, mégis mindig visszajött. se veled, se nélküled. nehéz ez, mégis ez van. de valahogy mindig én miattam lett újra közöttünk valami. amikor úgy éreztem, most már aztán tényleg nem hívom fel, mert nem érdemli meg. aztán mégis felhívtam. mert szerettem. és nem volt goromba, kedves volt, és hiányoztam neki. és sokszor kiderült, a heves vita során korábban teljesen félreértettük egymást. mindkettőnk a legrosszabbat fogta fel abból, amit a másik a fejéhez vágott.
    szerintem keresd fel te! te hívd fel, hisz tényleg azt kérted, hogy ne keressen. a férfi egyszerű, mint egy fadarab. hidd el, bármennyire is szenved, de a büdös életben nem fog keresni, mert te azt mondtad neki. a büszkesége mindennél többet ér!
    hívd fel, légy vele kedves, és hidd el nekem, örülni fog neked!!!!!! biztos lehetsz benne!!!
    és az sem baj, hogy leírtad neki az érzéseidet! de ne hozd fel a levél témát, nem kell feszegetni. és még ha nem is hozza szóba ő sem, de biztos elgondolkodott rajta.
    és bízz! még nincs veszve semmi.
    előzmény:
    Mosolyrend (43)
     
  17. 2002. november 27. 10:0860.
    sziviz: Cinikus vagyok? Megmondom, hogy miért, de csak Neked:-)

    Tegyük fel, hogy A. azt írja, hogy "borzasztó, mi történt velem". Az ember elolvassa, szívecskéje elszorul, gondolkodik (már aki), és azt mondja magában: Ezt a helyzetet ismerem, én is így jértam, és a következőképpen oldottam (volna) meg. . . És adja a tanácsot.

    Aztán szép lassan kiderül, hogy a "borzasztó probléma" évekre visszanyúló, kutya-macska viszonyból fakadó megszokott rutin. . . Nem lenne becsületesebb azt beírni: "Már megint leszartam a kalapács nyelét????"

    :-))

    G.
    előzmény:
    szilviz (49)
     
  18. 2002. november 27. 10:0659.
    ugye ugye. . . hogyan segítsünk így. . . így már tisztább a kép
    előzmény:
    gabeszka25 (52)
     
  19. 2002. november 27. 10:0558.
    Kihevertem, de meg kellett halnom, hogy újjászülethessek. Lelkileg. Életemben nem rúgott belém ekkorát senki, pedig kaptam már pofonokat az élettől. De tudod, " a szenvedés nemesíti a lelket".
    :)
    előzmény:
    Mosolyrend (43)
     
  20. 2002. november 27. 10:0457.
    Utálja ha valaki erőszakos :( s nagy szavakat se kedveli :(
    előzmény:
    plüssmackó (51)
     
  21. 2002. november 27. 10:0256.
    Sajnos nem én voltam az egyetlen, akit átvágott, hanem rengeteg ember a környezetében. . . úgyhogy nem hiszem, hogy hibás lennék. Sajnos túl komoly a szitu ahhoz, hogy részletezzem - pláne, hogy a nevemen levelezek. . . utólag kiderült, hogy ő beteg. Nem tud határt húzni a valóság és az álomvilág között. . . az én szívem pedig az eszemmel küzdött (mert végig éreztem, hogy nagy a gáz), de annyira szerettem, hogy azt hittem, talán a jóságom és a szerelmem megváltoztathatja. . .
    Nem így történt, de nem baj - nem azért születtem, hogy áldozat legyek.
    előzmény:
    plüssmackó (46)
     
  22. 2002. november 27. 10:0255.
    Lányok, én könnyen beszélek, mert csodás házasságban élek.
    De ha valaki már elmegy, akár két napra is, ott már olyan baj van, hogy nem hiszek benne, hogy a visszaköltözés végleges boldogságot hozhat. Eddig csak egyszer csináltam ilyen hónapokig húzavonát, csak több sebet szereztem, mint előtte és végül sokkal csúnyább vége lett, mintha letettük volna a pontot.
    A környezetemben sem működik a felmelegített leves sosem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2002. november 27. 10:0154.
    Nem játszottunk :((( Azt éreztem, hogy el kell engednem :(((
    előzmény:
    ggabi2 (48)
     
  24. 2002. november 27. 09:5953.
    tényleg egy hullámhosszon vagyunk.
    ha tudnám, hogy mi zajlik benne . . .
    Te mit éreztél akkor???
    előzmény:
    gabeszka25 (45)
     
  25. 2002. november 27. 09:5952.
    Oké. Nem írtam le az egészet. Az önérzet tényleg már a pokolban van.
    Nálunk a 3. miatt lett vége. Nagyon tetszik neki valaki, volt is köztük egy éjszaka, de a lánynak nem kell. . Ő meg örlődik.
    Én mellette voltam sokáig, még annak ellenére is, hogy hazudott és becsapott. . .
    De azt érzem, ha nem adok neki egy kis távolságot akkor csak ez az örlődés marad, hogy nagyon szeret (ezt tudom), de a fantáziáját izgatja más is.
    előzmény:
    plüssmackó (51)
     

Címlap

top