Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Túlélni :((((

Mosolyrend
Létrehozva: 2002. november 27. 08:22
Hétfőn lesz egy hónapja :( vitáztunk telefonon. Bántott :( Barátságról zagyvált. Az a férfi akit Őrülten Szeretek!!!!!Egy pár soros email amit már egy hete megírtam elindult útjára . . . . Hozzá :( pedig sose akartam elküldeni. A lelkem kiöntésére szántam akkor.
A soraimból kiderült, hogy nagyon hiányzik és érzem, hogy már nincs szüksége rám. Szépen kértem, hogy ne reagáljon a levélre s ne keresse velem a kapcsolatot. Amikor meghallom a hangját elgyengülök s látom ez így a helyes :(((((((

Azóta csend van. Ezek szerint túllépett rajtam :( !!???
Nincs valami tanácsotok????Mit tegyek??????

Lelkileg teljesen kész vagyok :(((((
  1. 2002. november 27. 09:5551.
    óóóó mit jelenthet igazán érezni a hiányod. . . . lányok egy kissé álomvilágban éltek. . . KERESD BESZÉLJ SÍRJ önérzet pokolba veled. . . kell vagy nem ? a bizonyosság 1000x jobb mint a hallgatás. . . . persze rá kell jönni mit jelentesz neki. . . KÜZDÉS !
    miért kell rájönnie. . . nem érzi ? keveset láttatok még. . . .
    előzmény:
    gabeszka25 (45)
     
  2. 2002. november 27. 09:5550.
    Én is azt mondtam a barátomnak, ne várdd el, hogy én keresselek azok után, hogy elküldtél!Mégis felkerestem. Ő is hallgatott, és még véletlenül se hívott fel(meg is érdemeltem azért ezt a helyzetet), mégis örült, és boldog volt, mikor ismét elé álltam.
    Szombaton, mikor elküldött egyfolytában azt mondogatta, hagyjam már békén, elege van a kapcsolatunkból. Rá két napra mégis görcsösen ölelgetett, és el se akart engedni!
    Én is írhattam neki bármit, akkor se válaszolt!
    előzmény:
    Mosolyrend (44)
     
  3. 2002. november 27. 09:5249.
    miért vagy ilyen cinikus????
    előzmény:
    ggabi2 (48)
     
  4. 2002. november 27. 09:5248.
    "Nyáron egy hónap kellett neki. "

    Aha, szóval Ti ezt játsszátok :-)
    És én komolyan vettelek :-((((

    :-)))))
    G.
    előzmény:
    Mosolyrend (44)
     
  5. 2002. november 27. 09:5147.
    nagyon erősek vagytok. nem lehet tanácsot adni, minden ember más. tedd azt, amit a szíved diktál!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2002. november 27. 09:4946.
    nem csak kedves volt hanem hazug is a barátod kedves Ordody. . . mondjuk ha fél év kell hozzá hogy megtudd a nővel lakik és átvág. . . asszem bennem van a hiba :( valószínű :)
    előzmény:
    ordody (38)
     
  7. 2002. november 27. 09:4945.
    Szia!
    Bele kell, hogy szóljak, úgysem bírom ki.

    Szerintem a hallgatás még nem válasz.
    Én vasárnap küldtem el Őt. Mert muszáj volt. Mert azt akartam igazán érezze a hiányom. Majdnem belepusztultam/ok, de mielőtt tárcsáznék és felhívnám, mindig eszembe jut, hogy nem tehetem. Rá kell, hogy jöjjön mit jelent a 'nélkülem' tudom, hogy szenved, de most az kell, hogy szenvedjen egy kicsit és 'tisztán' menjünk vissza -ha lehet- a kapcsolatba.
    Remélem Neked is sikerül :) Meg persze nekem is. . :)
    előzmény:
    Mosolyrend (40)
     
  8. 2002. november 27. 09:4844.
    Azt gondoltam ha megírom megkönnyítem a helyzetét. Nem kell kimondania. Kitettem a VÉGE táblát!!
    Nyáron egy hónap kellett neki.
    előzmény:
    Tisin (42)
     
  9. 2002. november 27. 09:4543.
    Szóval ő is bántott téged eleget :(
    Teljesen kiheverted?
    előzmény:
    ordody (38)
     
  10. 2002. november 27. 09:4542.
    Egyébként hihetetlen, de azt hiszem kedves mosolyrend egy hullámhosszon vagyunk!Én a "félek, hogy megcsal" fórumba írogattam, közbe meg megírtam a barátjának, beszélje rá a barátomat, feküdjön le valakivel.
    Te az e-mailben ugyanezt tetted. Majd meg őrülsz, úgy hiányzik, és várod, hogy jelewntkezzen, holott meg Te kérted, hogy ne keressen, és ne is válaszoljon. Én ezt az őrültséget azért tettem, hogy megbántsam, hogy azt higgye, nem érdekel, hogyha mással van, holott ez fájna/fájt volna a legjobban.
    Gondolom Te is ezért írtad ezt neki, hogy kűzdjön érted, hogy azért is keressen.
    Én beleléptem abba a hibába, hogy ezt tettem, meg is bűnhődtem érte rendesen. Hibát követtem el, de ez már a múlté!
    TE hívd fel, és TE keresd fel őt!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2002. november 27. 09:4341.
    Ez már haladás:

    "A hallgatása a levélre szerintem válasz. Ha fontos lennék talán lépett volna. "

    Gratulálok, csak így tovább, talán még boldog is lehetsz az életben. . .
    Sok sikert!

    G.
    előzmény:
    Mosolyrend (39)
     
  12. 2002. november 27. 09:4240.
    Gratulálok :)
    előzmény:
    ordody (31)
     
  13. 2002. november 27. 09:4139.
    A hallgatása a levélre szerintem válasz. Ha fontos lennék talán lépett volna.
    előzmény:
    Tisin (36)
     
  14. 2002. november 27. 09:3938.
    Egyébként ez az asztrológus anno nagyon gyorsan kibogozta az akkori kapcsolatomban felmerülő kérdések szövevényeit és megválaszolta a sok MIÉRT?-et. A válasz engem döbbentett meg a legjobban: a pasi, akibe halálosan szerelmes voltam, és fél éve együtt voltunk egy kolléganőjével lakott, nem a haverjával. . . . kedves, nem?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2002. november 27. 09:3837.
    Azt gondolom én izzig, vérig nő vagyok. Megalázkodom ha kell. Nem tudom. . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2002. november 27. 09:3836.
    Szerintem keresd fel, és kérdezz rá nyíltan, mit is akar!
    Jobb a fájó biztos, mint a mégfájóbb bizonytalan!
    Állj elé, és mondd meg neki, hogy szereted, és beszéljétek meg ezt az egészet!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2002. november 27. 09:3835.
    :-)) ajaj ezt nagyon ismerem. . . asszexuális, és érzelmileg alacsonyan "repülő" nem bújós nőhöz se. . . . :)))))
    "Üssél" mondja a mazochista. . .
    -nem nem :))) így a szadista :)))
    előzmény:
    ggabi2 (33)
     
  18. 2002. november 27. 09:3834.
    Mosolyrend: Ne mit (lépj), hanem le. . . Goromba pedig menjen oda, ahova (biztosan ő is) szokta emlegetni.

    :-))

    G.
    előzmény:
    Mosolyrend (29)
     
  19. 2002. november 27. 09:3533.
    "Goromba emberhez különben sem szabad hozzámenni. . . . "

    Plüssmaci, a mazochistákra nem gondolsz????

    :-))))

    G.
    előzmény:
    plüssmackó (28)
     
  20. 2002. november 27. 09:3432.
    az én volt párom pedig 2x 6-7 hónapra a gyermekünkkel együtt. . és nem jött vissza csak szerettem. . . mentem utána. . . mert kellett nekem. . ő is a gyerek is. . . szerelemben nincs büszkeség ismét csak ezt mondhatom. . . .
    előzmény:
    szilviz (22)
     
  21. 2002. november 27. 09:3431.
    Én másfél évvel ezelőtt fizettem 4. 000 Ft-ot egy órára, a következőre pedig 2. 000-Ft-ot. De utána kisütött a fejem fölött a nap. . . . és megállta a lelki sorvadásom és az önsajnálatom. Sőt, bejött, amit a horoszkópomban látott: találkoztam a nagy Ő-vel (akkor és oly módon, ahogy Dia mondta) és már menyasszony vagyok. . . .
    előzmény:
    Mosolyrend (20)
     
  22. 2002. november 27. 09:3430.
    Szívesen, tanáccsal nem fukarkodom.
    :-))

    "A lelkem azt mondja, hiányzom neki. Az agyam, hogy a barátság nem menne vele. "

    A leked felelőtlen; hogyan is nyilatkozhat más helyett? Az agyadra meg ne hallgass: még képes lenne újabb "megfontolt" levelekkel rontani a helyzeten. . .

    :-)

    G.
    előzmény:
    Mosolyrend (23)
     
  23. 2002. november 27. 09:3329.
    Mit lépjek?????
    előzmény:
    szilviz (22)
     
  24. 2002. november 27. 09:3228.
    Kell vagy nem kell ? EZT döntsd L
    ha kell nyomás utána ha nem kell heverd ki. . . ! én is eljátszottam ezt elhiszed ? 10 évig éltem együtt a gyerekem anyjával és ebből egyet külön töltöttünk mert kértszer elhagyott. . most elválunk. . . A másik iránt érzett szeretet megengedi az elbocsájtást. . a szerelem nem engedi meg. . ott csak szenvedni lehet. . de túlélhető. . . talán. . NOS kell vagy nem KELL ? Dönts !
    . . . Goromba emberhez különben sem szabad hozzámenni. . . .
    előzmény:
    Mosolyrend (19)
     
  25. 2002. november 27. 09:3127.
    Én is hagytam. Reméltem ráébred a hiányomra.
    Tévedtem.
    előzmény:
    szilviz (22)
     

Címlap

top