Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Túlélni :((((

Mosolyrend
Létrehozva: 2002. november 27. 08:22
Hétfőn lesz egy hónapja :( vitáztunk telefonon. Bántott :( Barátságról zagyvált. Az a férfi akit Őrülten Szeretek!!!!!Egy pár soros email amit már egy hete megírtam elindult útjára . . . . Hozzá :( pedig sose akartam elküldeni. A lelkem kiöntésére szántam akkor.
A soraimból kiderült, hogy nagyon hiányzik és érzem, hogy már nincs szüksége rám. Szépen kértem, hogy ne reagáljon a levélre s ne keresse velem a kapcsolatot. Amikor meghallom a hangját elgyengülök s látom ez így a helyes :(((((((

Azóta csend van. Ezek szerint túllépett rajtam :( !!???
Nincs valami tanácsotok????Mit tegyek??????

Lelkileg teljesen kész vagyok :(((((
  1. 2002. november 27. 09:3126.
    Így van, amikor a tűzzel játszik az ember. . .

    :-))

    G.

    előzmény:
    Mosolyrend (21)
     
  2. 2002. november 27. 09:3025.
    Köszönöm, hogy ontjátok nekem a szuper gondolatokat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2002. november 27. 09:2924.
    nem is lenne belőle barátság! hidd el, ő sem bírná!
    előzmény:
    Mosolyrend (23)
     
  4. 2002. november 27. 09:2923.
    A lelkem azt mondja, hiányzom neki. Az agyam, hogy a barátság nem menne vele.
    előzmény:
    plüssmackó (17)
     
  5. 2002. november 27. 09:2822.
    egy próbát megér mindenképpen, ha valóban szereted. nem is olyan régen az én párom elköltözött. 1 órára. könyörögtem, hogy ne menjen, elment. de nem bírta és 1 óra múlva visszajött. de hagyni kellett volna elmenni, hadd jöjjön rá magától.
    próbáld meg, mit veszíthetsz?????
    előzmény:
    Mosolyrend (19)
     
  6. 2002. november 27. 09:2721.
    Te mit gondolnál??????????
    előzmény:
    ggabi2 (16)
     
  7. 2002. november 27. 09:2720.
    Nem nagyon drága????
    előzmény:
    ordody (8)
     
  8. 2002. november 27. 09:2619.
    Szia!

    Potyognak a könnyeim . . . . . . . . . . . .
    Augusztusban már eljátszottuk ezt. Rá egy hónapra ostromolni kezdett ismét. Akkor azt mondta, hogy rossz volt neki, hogy nem hívhatott s nem beszélhetett velem. Ölelkeztünk s mondtam neki, hogy "visszajöttél"!!!!Talán ezt tartja bennem a reményt, hogy hátha most is.
    Ez nem ismétlődhet meg ügye???

    Te helyes döntöttél!Gratulálok.
    előzmény:
    Tisin (13)
     
  9. 2002. november 27. 09:2318.
    így van ez, ha az ember nem tudja eldönteni, hogy mit tegyen. így van ez. . .
    előzmény:
    ggabi2 (16)
     
  10. 2002. november 27. 09:2117.
    azért én az emberekben. . a tapasztalatokban. . . az érzésekben. . . és a másikban/magamban még mindíg jobban hinnék mint a csillagokban. . .
    előzmény:
    ordody (8)
     
  11. 2002. november 27. 09:2016.
    Írod: "Szépen kértem, hogy ne reagáljon a levélre s ne keresse velem a kapcsolatot. "

    . . . .

    "Azóta csend van. Ezek szerint túllépett rajtam :( !!???"

    Na, most mit gondoljon az ember?

    :-((

    :-))

    G.


    előzmény:
    Mosolyrend (3)
     
  12. 2002. november 27. 09:1915.
    Ő egy nagyon kemény ember. Durván szólna hozzám ha felhívnám. Rámborítaná az összes mérgét.
    Ha tudnám, hogy picit hiányzom akkor . . .
    Egy levél esetleg???
    előzmény:
    nok_apja (9)
     
  13. 2002. november 27. 09:1914.
    És mi volt az indok, amiért azt mondta, hogy vége???? Csak egyszerűen kiszeretett belőled? Ha így van, nem hiszem, hogy érdemes megalázkodni.
    előzmény:
    Mosolyrend (12)
     
  14. 2002. november 27. 09:1813.
    Szia mosolyrend!
    Teljesen átérzem, mit érzel, és azt, hogy padlón vagy.
    3 nappal ezelőtt pontosan hasonló dolog történt velem, azzal a különbséggel, hogy Ő azt kérte tőlem, ne találkozzunk egy ideig. Mindketten hibáztunk, mégis ő döntött így. Maga volt a pokol, amikor szombaton elküldött.
    Totál padlón voltam(a fórumba irta be)(lásd "félek, hogy megcsal" fórumot)
    Az egészben az fájt a legjobban, hogy előtte 2 nappal még szeretkezett velem. Annyira ki voltam, hogy sem kedélyjavító, sem oedig nyugtató nem segített rajtam. Éreztem, vége 2 év után, és soha nem ölelhetem már meg. tévedtem!
    Egy nagyon jó barátom csak annyit mondott nekem:Szereted?HARCOLJ!!!
    Igaza volt!Minden veszekedés ellenére hétfőn este elé álltam, és szó nélkül átöleltem.
    Ölelésem viszonzásra talált, görcsös, szoros ölelésre.
    Pedig hidd el, annyira reménytelennek tűnt, hogy látom-e még valaha. És mégis. A perceket számolva néztem a telefont, hátha hív-e, vagy üzen, valami. De semmi. Az életemet már kezdtem (próbáltam)nélküle elképzelni. Nem ment.
    Bár magam sem tudom, hogy volt bennem annyi bátorság, hogy a sorozatos viták után elé álljak ismét, de miközben hozzá mentem, csak egy valami jutott az eszembe:"Ha valamit nagyon akarsz, akkor azért harcolnod kell. . "
    Harcoltam, és győztem!A 4 napos kín után, ami oly reménytelennek tűnt, hirtelen 1 perc alatt valóra vált.
    Hétfő óta minden megváltozott. Visszakaptam őt!
    Újra mellette lehetek, megölelhetem, szerethetem őt megint. Én a helyedben harcolnék. . . . És nem adnám fel. . . .
    előzmény:
    Mosolyrend (1)
     
  15. 2002. november 27. 09:1612.
    Sajnos nem laktunk együtt :( Már komoly felnöttkorban vagyunk :)
    előzmény:
    szilviz (7)
     
  16. 2002. november 27. 09:1511.
    Tovább. . . . . . :(((( nem megy. Nagyon hiányzik s vannak nála még dolgaim is. Nem tünik fel neki???Ezek szerint nem.
    Taktikázik???Vár????Bebeszélem ezeket????
    Ha már beszélgetünk róla ez nekem sokat segít, köszönöm.
    előzmény:
    plüssmackó (6)
     
  17. 2002. november 27. 09:1110.
    Biztos örül, ha felhívjuk? Mennyiért beszélget???
    előzmény:
    ordody (8)
     
  18. 2002. november 27. 09:119.
    Szerintem lényegében szakított veled, csak nem így mondta ki. Egy tisztázó beszélgetéssel még megpróbálkozhatsz. Mondd meg neki, tiszteljen meg azzal, hogy fekete-fehéren kimondja a dolgot és ne próbáljon megkímélni a fájdalomtól. Mert a hiábavaló remény az rosszabb. Vagy valami ilyesmit. . .
    előzmény:
    Mosolyrend (5)
     
  19. 2002. november 27. 09:108.
    Nekem amikor a padló alatt voltam, egy Dia nevű lány segített. Asztrológus. T: 06-30/215-0563. Nem nevezném jóslásnak, hiszen ő azt mondja, hogy a szabad akaratunk érvényesül a Földön, DE tud segíteni az útmutatásban és hogy jobb emberré váljunk. (mert változnunk nekünk is kell, mégha jónak is hisszük magunkat)
    Sosem hittem azelőtt az asztrológiában és az ezoterikus dolgokban, de leesett az állam azoktól a dolgoktól, amikről tőle halottam. Szerintem próbáljátok ki!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2002. november 27. 09:097.
    Mióta voltatok együtt? Hány évesek vagytok??? Egy a baráti körötök? Laktatok együtt? Nem csak szabadságra vágyik egy kicsit? Ezek nélkül (mondjuk amúgy is) elég nehéz tanácsot adni.
    előzmény:
    Mosolyrend (5)
     
  21. 2002. november 27. 09:096.
    igen van. . . tovább. . . szerintem. . .
    El kell döntened ! Kell vagy nem kell ? ha kell harcolj. . . - és ebben az is benne van hogy buktad, és hogy fájni fog- ha nem kell lépj. . . tovább. . . ha tudod nem szerelmes beléd. . akkor semmi értelme.
    előzmény:
    Mosolyrend (5)
     
  22. 2002. november 27. 08:595.
    Ha csak barátként kellek :( nekem igy kevés. Nem érez irántam szerelmet :( s ez nagyon fájt, fáj.
    Van értelme lépnem???
    előzmény:
    plüssmackó (4)
     
  23. 2002. november 27. 08:554.
    Gyerekkorom kedves mondata " legyünk csak barátok " 1000x hallottam gyűlölöm. . .
    Ha valaki szeret valakit akkor nincs büszkeség. . . gyomorremegés van. . nincs ne válaszolj az imélre. . . mert TE akarod hogy válaszoljon igaz ? legalábbis úgy vettem ki a sorokból. . vagy közülük. "Ezek szerint túllépett rajtam. . . " Miért ? nem ezt kérted tőle amikor azt írtad ne keressen ? . . . és min csodálkozol ?
    ha szereted törd meg a büszkeséged. . . a szerelem nem erről szól. . . Sokszerencsét. . .
    előzmény:
    Mosolyrend (1)
     
  24. 2002. november 27. 08:513.
    Szóval volt egy buli s őt nem hívták meg :( mérges volt. Én erről nem tehettem :( S akkor kezdte mondogatni, hogy barátként szeret s "most itt legyen vége"??? :(
    előzmény:
    nok_apja (2)
     
  25. 2002. november 27. 08:412.
    Az esemény kulcsa a "barátságról zagyvált". Részletezd! Valszeg nem zagyvált, csak te nem azt hallottad ki belőle aminek ő mondta vagy aminek mondani szándékozta.
    előzmény:
    Mosolyrend (1)
     

Címlap

top