Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szegedi Kaáliba járunk!

picur555
Létrehozva: 2005. november 9. 10:53
Katuss javaslatára (akivel egy másik Kaális társasághoz írogattunk) létrejön most a Szegedi Kaális topic. Remélem itt is hasonló jó hangulatú társaság alakul ki és tudunk egymásnak hasznos tanácsokat és a kitartáshoz támaszt adni. Jó lenne ha nem csak a váróban köttetnének esetleg barátságok!
  1. 2013. október 6. 00:123407.
    Sziasztok! Mi most kezdtünk el járni a Kaáliba és én teljesn mértékben megvagyok elégedve mindenkivel! Krizsán doktornőhöz kerültünk akivel szintén megvagyunk elégedve! Nagyon kedves, segítőkész, elmagyarázza rendesen a dolgokat! Mi folyamatosan kérdeztünk ami eszükbe jutott, végül beszélgetés lett a vége és nagyon szívélyes, kedves volt úhygogy én csak jót tudok mondani! Jó, hát ez volt még csak az első alkalom, de remélem ez így is marad!  Én teljes mértékben rájuk merem bízni magam! Sajnálom ha sokaknak rossz a tapasztalata! :-)
  2. 2011. március 17. 10:123406.

    Szia Katuss!

     

    Sajnálom, hogy így alakultak a dolgok.

     

    Én próbáltam írni, képet is tettem fel, de eltünt.

     

    Én várok szeptemberig, ha sikerül a munkahely dolog akkor hanyagolom a kérdést és 1-2 év múlva visszatérünk rá, viszont ha nem vesznek fel, mondtam a páromnak belevághatunk.

     

    Ő nem akar örökbefogadni, pedig nálunk is van olyan család ahol 8-9 hónaposan megkapták a gyereket és gyönyörű, tündéri gyerek. Én benne lennék.

     

    Majd lesz valami.

     

     

    előzmény:
    Katuss (3405)
    2011-03-13  07:47
  3. 2011. március 13. 07:473405.

    sziasztok!

     

    úgy látszik mégsem indul újra a topik. sajna nekem se sok irnivalóm van. az elmúlt 2 hónapban megcsináltuk a szükséges vizsgálatokat, de sajna nem tudunk indulni, mert rosszak az eredmények. egyelőre megint pihentetjük a témát, próbáljuk beállítani magunkat az egy gyerekes életmódra, vagy alternatívaként örökbefogadás is szóba került, majd meglátjuk.

    remélem mások szerencsésebbek.

     

    írjatok! JÓ PIHENÉST A 4 NAP ALATT! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  4. 2011. február 6. 21:043404.

    szia! Ti nem csatlakoztok? :-)

    hogy vagytok főleg a nagyfiú? nálatok hogy megy az ovi? szeret járni? 

    előzmény:
    hello70 (3403)
    2011-02-04  14:42
  5. 2011. február 4. 14:423403.

    Sziasztok Lányok!

     

    Katuss! Örömmel olvasom, hogy belevágtok a babaprojektbe!! Sok sikert kívánok !!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  6. 2011. február 3. 14:333402.

    Nesszi!

     

    Itt a helyed, mármint a kistesó projektben :-)

     

    Kettannyelvű: német anyanyelvű és német nemzetiségi óvodapedagógusok vannak az oviben, mert ez a magyarországi német általános művelődési központja (www.mnamk.hu) . az egyik óvónéni csak németül, a másik és a dadusok vegyesen beszélgetnek/foglalkoznak a gyerekekkel. Ragad rájuk a nyelv. Ábel elfeledkezik magáról és németül beszélget, énekel ,mondókázik, pedig csak szeptemberben kezdte :-)

    szerintem nagyon jó. itt ovitól érettségiig tart a képzés. szóval 3-18 évig. 

     

    képet is csatolhatnál :-)

    előzmény:
    nesszicica (3399)
    2011-02-01  14:07

Címlap

top