Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szegedi Kaáliba járunk!

picur555
Létrehozva: 2005. november 9. 10:53
Katuss javaslatára (akivel egy másik Kaális társasághoz írogattunk) létrejön most a Szegedi Kaális topic. Remélem itt is hasonló jó hangulatú társaság alakul ki és tudunk egymásnak hasznos tanácsokat és a kitartáshoz támaszt adni. Jó lenne ha nem csak a váróban köttetnének esetleg barátságok!
  1. 2010. február 13. 16:583351.

    Szia!

     

    Csatlakozom az előttem  szólóhoz mind az időpontot, mind az ajándék formáját illetően. Én is csak akkor vittem, mikor mentem a terhes uh-ra (csoki, virág-d.nő).

     

    Többiek!

     

    Majd jövök, és hozok képeket! Oxi?

    előzmény:
    Edó* (3349)
    2010-02-12  15:25
  2. 2010. február 13. 13:463350.

    Szia!

     

    Egyelőre senkinek ne vigyél semmit. Beültetéskor nem szokás, majd ráérsz akkor, ha az első terhes uh után elbocsájtanak az intézetből. Sőt, akkor sem mindenki visz. Pénzt nem fogadhatnak el, ez rajta is van a papíron, amit aláírtál. Egyébként siker esetén sem kell túlzásba esni, lányoknak közösen valami kis ajándékcsomag, kávé, tea, csoki... Dokinak meg valami jófajta bor szerintem elegendő.

    Sok sikert Neked!

    előzmény:
    Edó* (3349)
    2010-02-12  15:25
  3. 2010. február 12. 15:253349.

    Sziasztok Lányok!

     

    SOS segítséget szeretnék kérni. Hétfőn lesz a beültetésem :-). Doktornak mit vigyek, illetve milyen értékben szoktak kb? Illetve a kedves nővéreknek , műtősöknek, stb, mit illik szerintetek és milyen lrtékben?

    Nagyon sürgős lenne, kérlek segítsetek.

    Üdv

    előzmény:
    picur555 (1)
    2005-11-09  10:53
  4. 2010. január 23. 13:213348.

    Sziasztok!

     

    Katuss

     

    Vanessza is folyamatosan taknyos, de se láz, se köhögés, semmi ezen kívül, így megy oviba.

     

    Kistesó téma mindennapos nálunk. A múlkor szemrehányóan odavágta nekem a kiscsaj, hog neki már sosem lesz kistesója. Mondtam neki, hogy akkor lesz kis tesója, majd ha nagy lesz a hasam. Erre azt mondta akkor jobb lenne ha többet ennék, mert így sosem nő meg. Azt mondta hogyan tudna élni nélküle! Mármint kistesó nélkül. Szóval várja mikor nő meg a hasam, ami egyenlőre nem fog mert vár még rám 2 tükrözés, és tudják végre mi a bajom akkor bennevagyok.

     

     

     

     

    előzmény:
    Katuss (3347)
    2010-01-04  08:50
  5. 2010. január 4. 08:503347.

    sziasztok!

     

     

    Látom nem csak én nem jártam erre hetek óta...

     

    Boldog Új Évet kívánok mindenkinek. De legfőképpen azt, hogy mindenkinek olyan éve legyen, amilyet szeretne.

     

    sajnos gyorsan eltelt ez a pár pihenős nap. december közepén Ábel elkapta az influenzát (nem tudjuk melyiket), de szerencsére 3 nap alatt túlesett rajta, igaz, volt 39,5 fokos láza is (elég ijesztő volt). az ünnepek előtt és közben is dolgoznom kellett.... 

    úgy néz ki munkahelyet is váltok, de még nem 100%, ma, holnap kiderül. ha összejön, kistesó projekt tutira legalább 2 évre elhalasztva. na megyek, vár a meló! 

     

     

    üdv. Kata

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. december 16. 21:463346.

    Szia! Már korábban is írtál, nem vagy ismeretlen. Sajnálom, hogy így jöttél el az intézetből. Pedig a doktornőre szerintem nem jellemző ez a viselkedés. Én nem tapasztaltam ilyet. A várakozás: hát, az mindenütt megvan. Igen, a kezelés olyan, hogy fél 8-ra odamész vérvételre, és meg kell várni az uh-ot. Volt nekem is olyan, hogy az uh-ra csak olyan du. 1-fél 2 felé került sor (t.i. délelőtt vannak a leszívások, az orvos olyankor a műtőben van, illetve két leszívás között kijön uh-ozni). Egyébként talán a prolaktin volt magas, mert az tuti nem jó. Nekem az volt, de én szedtem rá gyogyót.

     

    Azért írj, hogy most mi van éppen veled! Hátha azóta azért jó híreid is vannak!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_578929 (3344)
    2009-11-30  16:00
  7. 2009. december 1. 23:333345.

    Sziasztok!

     

    Szamócalány!

    Sajnálom, hogy ez történt veled. Szerencsére én nagyon régen jártam ott akkor is sokat kellett várni.

    A románok ide járnak nem csak a kaáliba, hanem az összes klinikán ott vannak. Ők fizetnek.....

     

    Gondolom nagyon sok a beteg, így a dokik is kivannak.

     

    Biga!

     

    Megjelentek a képek is miután a páromkiírtotta a vírst a gépemről. Blokkolt dolgokat, alig tudtam netezni.

    Nagyon édes kislányod van!

     

    Én kicsit kivagyok a csajom pakolásától. Olyan kupit csinál, hogy égnek áll a hajam. Ha nem fér  a szobájában kipakol a nappaliba, de este jön a mi hálónkba. Persze mindig valami mással jön ki  a szobájából amit utána lerak. Most még veszekedni sem tudtam vele, hogy pakoljon, nem volt erőm. Egyébként ha rászólok azt mondja megfájdult a háta és ha erőszakoskodom vele, hogy akkor is tessék pakolni nyögve fekszik le a földre és az apjától tanult gerinctornát alkalmazva tornázik, mert annyira megfájdult a pakolástól.

     

    Ma mentem érte az oviba, persze pár szót beszélek valamelyik anyukával, Ő türelmetlen mert leakar még csúszni a csúszdán. Erre odaszól nekem, hogy ha nem sietek megtör, mint egy diót. Olyan dumát nyom, hogy kész vagyok.

     

    A mamának ma azt mondta gombocot csinál belöle és megfőzi.

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_578929 (3344)
    2009-11-30  16:00
  8. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. november 30. 16:003344.

    Sziasztok!

     

    Új vagyok itt, most kezdtük a kaáliba az első lombikunkat. Ma voltam az első kezelésen, vettek tőlem vért és ultrahangot is csináltak. A vérvétel után kiderült, hogy valamilyen hormonom magasabb a normálisnál ezért nem biztos, hogy a stimuláció alatt megfelelő számú pete fog érni. (természetsen semmilyen infót nem mondtak, hogy mi ez a hormon és egyáltalán mit jelent az, hogy magas)

    Azt mondta a doktornő saját felelősségre vágjunk bele. persze belevágtunk, mert már nagyon szeretnénk kisbabát. Amúgy minden más leletem tökéletes. (nálunk a férjem meddősége miatt van szükség lombikra)

     

    Esetleg volt másnak is ilyen problémája?

    iszonyatosan felháborított amúgy amit ma a kaáliban tapasztaltam. A doktornőhöz járok, de olyan lekezelő, flegma és megalázó volt, hogy sírva jöttem ki. Olyan lazán közölte velem, hogy nem valószínű, hogy stimulálható vagyok, mintha közölné, hogy hány óra van borzasztó a helyzet ami ott uralkokodik, bezzek a sok pénzes külföldivel meg olyan nyájasak, hogy csak na. Én 5 ÓRÁT várakoztam ma egy ultrahangra, egy dúsgazdag román házaspár pedig 2 PERC várakozás után már a rendelőben volt! Borzasztó ez az egész!

     

    Várom a tapasztalataitokat és tanácsaitokat, remélem írtok!

    kicsit el vagyok keseredve, de akkor is sikerülni fog! Eldönöttem

     

    szamóca

    előzmény:
    picur555 (1)
    2005-11-09  10:53
  9. 2009. november 28. 22:093343.

    Nesszi! Esetleg adj egy email címet, és hátha ott sikerül. Többiek, ti látjátok a képeket?

     

    A mandulaműtét felnőtt korban nem semmi. Max jó kis fogyókúra...

    előzmény:
    nesszicica (3342)
    2009-11-27  23:34
  10. 2009. november 27. 23:343342.

    Sziasztok!

     

    Biga! Sajnos nem tudom megnézni képeket.

     

    Katus! Köszi az érdeklődést. Hamarabb megcsinálták a műtétet ugye a megszorítások miatt a héten elmaradnak. Múlt hét csütörtökön hívtak fel délután, hogy menjek pénteken reggel és megcsinálják. Örülök, hogy túl vagyok rajta, és már 1 hetes a seb, mert ez valami brutális rossz még most is ha kimegy a fájdalomcsillapító hatása.

     

    2. nap amikor bejött a párom közölte, hogy a gyerek taknyos, köhög. Szuper, többetért volna benntmaradni, mert a szájmaszk viselése ellenére is 3 nap itthonlét után elkezdett folyni az orrom. 2 nap be volt dugulva, szájon át szedtem a levegőt így extra mód kiszáradt a szám. Nappal elvoltam, de éjjel ...

     

    Ma kicsit jobb, de folyamatosan kapar a torkom, muszáj inni. Az orrfújásról ne is beszéljek, szerencsére 1-2 tüszivel megusztam, de nagyon félek, hogy a seb felszakad. Egyébként is egy rémálom az egész, de így pláne!

     

    Viszont volt bent egy 3 éves kissrác, műtét estéjén kiabált. Másnap pedig pörgött ezerrel. Futkározott, kiabált, mászott a földön, ropit evett, stb. Anyukája kész volt teljesen végül rávágott a popsijára, semmi sem hazsnált. Én még ilyen rossz gyerkőcöt nem láttam. És milyen ha éppen nem műtik?! Egyetlen fájdalomcsillapító nem kellett neki. Mi felnőttek pedig sorba álltunk a fájdalomcsillapítóért ami azóta is kell. És nem elég a 3 mert amikor kimegy a hatása 2 órát szenvedek és az órát nézem mikor vehetem be a következőt.

     

    A lényeg, hogy a gyerkőcök jobban viselik ezeket a beavatkozásokat   tapasztaltam. Biztosan a sérvműtétetek is hasonló lesz, hogy most félsz aztán meglepődsz milyen gyorsan túl van rajta az Ábel.

     

     

    Biga! Az én csajom sem volt lázas szerencsére mert nem tudtam volna ellátni. Nem volt rossz kedve, evett rendesen csak az orrfolyás és  aköhögés volt. Nekem volt hőemelkedésem, dehogy azt most minek köszönhetem, lehet, mindkettőnek.

     

    A betegeknek jobbulást kívánok!

     

    Ja és holnap babgulyást főznek a fiúk a kollegánál, nagyon izgi lesz ott szenvedni. Viszek magammal egy kis pudingot, hogy én is tudjak mit enni.

    előzmény:
    biga29 (3341)
    2009-11-25  20:47
  11. 2009. november 25. 20:473341.

    Sziasztok!

     

    Hoztam pár képet. Az első ébredés utáni (csak alváskor van megengedve a cumi), a másik kettő pedig az általános tevékenységet mutatja (pakológép).  

     

    Katuss! Az alkati szert hogyan határozzák meg? Ugye nem vérvételből? Mi nemrég voltunk, Alexandrának az egyik kézfejéből már elfogyott a vér, és a másikból is kellett venni. Hát, nem kívánom senkinek... Jobbulást nektek!

     

    Nálunk a törpnek folyt az orra vagy két hétig, de nem volt lázas megy egyebek. Viszont a férjem már két napja lázas. Szóval most van két gyerekem...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. november 24. 14:203340.

    Sziasztok!

     

    Nesszi! hogy vagy, mi van veled? Majd jelentkezz, ha már bírsz . Minden jót, gyógyulj gyorsan.

     

    Többiek? írjatok már!

     

    üdv. Katuss 

    előzmény:
    nesszicica (3338)
    2009-11-11  14:46
  13. 2009. november 11. 16:523339.

    Katuss!

     

    Most megúszta szegényke a műtétet, de előbb-utóbb átkell esnie rajta. Nem irigyellek, gondolom akkor vérvétel, stb kellett az altatáshoz, szegénykéket úgy sajnálom amikor szurkálják.

     

    Szerencsére az én lánykámtól még nem vettek vért, nála még a torok megnézése is macerás, legutóbb ráharapott a fapálcára és nem tágított szorította. Lassan 4 éves de még mindig olyan ordítást csap, hogy már kellemetlen, pedig sosem kellett semmi durva beavatkozást elviselnie.

     

    Ez már végleges, nem tud visszahúzodni vagy ilyesmi, vagy megvolt már régóta? Mindenképp csak a műtét a megoldás?

    előzmény:
    nesszicica (3338)
    2009-11-11  14:46
  14. 2009. november 11. 14:463338.

    Szia Katuss!

     

    23-án lesz ha addig nem kapok el semmi nyavaját.

    Be vagyok tojva rendesen, de gócként szerepelnek nincs mese.

     

    mikulást várjuk, de ezzel csak pár napig tudtunk rá hatni. Most nagyon rossz, ha megkérem pakolojon akkor fáj a háta , feje, hisztizik, mindenért bőg. Én nem tudom mit csináljak, eddig nem volt ilyen.

     Itthon nem beszél csúnyán, mert tudja, hogy azért nagyon haragszom, viszont a mamának a multkor azt mondta, hogy egy idióta majom. Gondolhatod majd lesült a képemről a bőr.

     

    Nálunk az oviban még nincs hiányzás, de nagyon félek, féltem. 

    előzmény:
    Katuss (3337)
    2009-11-11  11:36
  15. 2009. november 11. 11:363337.

    sziasztok!

     

    A műtét elmaradt, mert náthás lett, így nem lehetett altatni. új időpontunk van január végére..... őszintén szólva megkönnyebbültem, hogy elmaradt, mert az utolsó napokra teljesen beparáztam miatta. 

     

    Nesszi! Neked mikor lesz a műtéted?  nem lesz egyszerű menet az tuti. Férjed hogy van? rendbe jött már? Leányzód? Kédzül már a Mikulással való találkozásra? nálunk most ez a mindennapos téma, már nagyon várja :-) ha rossz mindig mondom neki, hogy így csak virgácsot hoz a Mikulás, na akkor egyből jó fiú lesz :-)

     

    Többiek? hogy vagytok? 

     

    szép napot!

    előzmény:
    nesszicica (3336)
    2009-11-03  19:56
  16. 2009. november 3. 19:563336.

    Sziasztok!

     

    Katuss!

     

    Pont ma jutott eszembe, h Ábelt novemberben műtik, és látom, hogy pont ma!

     

    Remélem minden simám ment és a nagyfiú jól van!

     

    Nekem is megvan az időpont, nem próbálkozom tovább, ezt a mandulát már nem lehet megmenteni. Belefáradram!+ itt van a refluxom ami már nagyon durva, már enni sem merek.

    Párom kérdezte mit kérek szülinapra, mondtam neki, hogy nagy tányér csípős babgulyást. Már olyan rég ettem ízletes kajákat. Ha tudnám, h műtét után jó lenne azt is bevállalnám.

     

     

     

    előzmény:
    Katuss (3335)
    2009-10-20  15:02
  17. 2009. október 20. 15:023335.

    hát ez igazán jó hír, hogy egészségileg rendben vagy. a mandulaműtétet azért gondold át! mivel látom, hogy nyitott vagy a homeopátiára, lehet, hogy érdemes lenne egy homeos orvost megkeresned. Ábellel május óta járunk egy homeos gyerekorvoshoz, azóta nem kapott antibiotikumot, míg előtte januártl május végéig 7*!!! homeos bogyókkal (nem kombináltakkal, csak 1 hatóanyagossal, + az alkati szerével) 2-3 nap egy-egy megfázás, nátha, torokgyulladás. neki az orrmanduláját a "rendes" gyerekorvosunk már ki akarta vetetni, mert nem lohadt le, állandóan gyulladásban volt. most meg teljesen visszahúzódott! 

     

    kistesó ügy: én annyira nem vagyok biztos a dologban, sokszor kérdezem a páromtól, hogy tuti kellene-e kistesó. Ábelnek mindenképp, ő nagyon szeretné, meg hát az is lenne a "normális". de én jelenleg egy icipicit se kívánom a lombikkal járó hercehurcát, az első hetek, hónapok éjszakázásait, azt, hogy a melóból várnak vissza, a pénz, ami ugye nem mindegy, mert a gyed 80 pár ezer ft-ja elég halvány a fizetésemhez képest.  de valószinűleg kénytelen leszek engedni a fiúknak. tuti bennünket is kibeszélnek már, a bölcsiben biztosan, mert ott állandóan napirenden van, hogy kistesó lesz :-)

    előzmény:
    nesszicica (3334)
    2009-10-20  14:01
  18. 2009. október 20. 14:013334.

    Szia Katuss!

     

    Olyan jót nevettem ezen a kistesó témán. Nem semmi lehet akkor Ábel sem.

    A gyerek napi szinten emlegeti, és tervezgeti milyen is ha tesója lesz, apa már meglágyult ő már azon agyalt hogyan csinál még egy szobát, hogy mindenkinek legyen sajátja.

    Nekem sokszor megszakad a szívem amikor olyn keservesen elkezd sírni azon a csajszi, hogy neki sosem lesz kistesója. Talán jövőre belevágunk. Annyit hallom az utóbbi időben, hogy én is szeretném.

    Apa mondta lassan arról fognak beszélni az emberek a faluban, hogy szegény biztosan nem maradt meg a baba, mert látják, hogy nem nőtt semmit a hasam.  

     

    Valszeg lesz egy mandulaműtétem még az idén, az utóbbi időben elég sokat betegeskedtem, szeretném ha minden rendbejönne és egészségesen vághatnék bele. Aztán nem bánom. Én olyan szerencsés helyzetben vagyok, hogy Nesszi 1-re sikerült így 4 lehetőség maradt.

     

    Mostanság heti rendszerességgel orvosnál vagyok, de a nefrológusom azt mondta nyugodtan vállaljak be egy újabb terhességet és ennek annyira örülök, mert Vanessza után 3 belgyógyásznál jártam, és az egyik így kezdte mikor meglátta a papírokat: Remélem nem akar több gyereket szülni! Így sokáig eszembe se jutott.

     A Nefrológus szerint a problémáim nem amiatt vannak, hogy anno toxémiás voltam, most pedig a ct eredményem is jó lett így megnyugodtam.

     

    + jó hír! sokáig magas volt a prolaktin szintem, nemrég megnézettem most teljesen jó ! Pedig szülés után nem szedtem semmit kb. fél éve szedtem a homeopátiás mastodynont (csak 1 üveggel) Lehet, hogy attól lehet, hogy nem, de most okés.

    Ha valakinek hasonló gondjai vannak egy próbát megér.

     

     

    előzmény:
    Katuss (3333)
    2009-10-20  09:26
  19. 2009. október 20. 09:263333.

    :-) hát akkor 1 cipőben járunk. én már annyit magyarázkodtam a kistesó dolog miatt, hogy csak na. a bölcsiben már 2* gratuláltak nekünk. annyi a különbség, hogy nálunk fiú lesz :-) már azt is tudjuk, hogy egy szobában fognak aludni és a kinőtt ruháit oda adja neki, és a babáknak való játékokat is neki őrizgeti :-) bakker, pedig mi egyelőre pihentetnénk még pár évig ezt a témát..... Ti egyáltalán nem akarok tesót, vagy még vártok egy kicsit? nekünk még van 2 dobásunk, így pár éven belül ki akarjuk használni.

     

    Vanessza igazi kis nőci!!!

     

    Mészitüci kapcsán nem tudok részleteket, de szinte biztos vagyok benne, hogy császár, túl is hordta 9 nappal meg az előzmények miatt is. férjét próbálom már napok óta elcsípni, de mivel mi keveset vagyunk otthon nem tudtam beszélni vele. majd írok a nagylányának. 

     

    na megyek melózni. 

    előzmény:
    nesszicica (3332)
    2009-10-19  23:14
  20. 2009. október 19. 23:143332.
    Íme 2 kép a hercegnőről!
    előzmény:
    nesszicica (3331)
    2009-10-19  23:07
  21. 2009. október 19. 23:073331.

    Szia Katuss!

     

    Mészitüncinek nagy-nagy gratula!

    Nyugtass meg, hogy császáros, mert ez a gyerek óriási!

     

    Sajnálom, hogy műteni kell a nagyfiút, de azt mondják a gyerekek jóbban viselik a beavatkozásokat, biztosan minden rendben lesz. Gondolom vele lehetsz így könnyebb lesz mindkettőtöknek.

    Jobb lesz neki, ha a fitymaszűkületet is megcsinálják még altatás alatt, mert barátnőm kisfiának most 3,5 évesen csinálták és azt mondta a barátnőm, így még sosem órdított a gyerek, mint akkor. Utána sem volt egyszerű, mert fájt, kenni kellett, de semmi volt ahhoz képest amit a beavatkozás alatt érezhetett a gyerek.

     

    Kistesó nálunk is mindennapos téma, gondolom az oviból hozza, mert ugye mindeg születik valakinek kistesója. Azért kell neki, hogy legyen aki vele alszik, és csak lány lehet fiú nem kell. És erről beszél mindenkinek, lazán előadja, hogy neki kistesója lesz, stb, stb, én pedig magyarázkodom, hogy nem vagyok terhes. Ha próbálom elmagyarázni, hogy ez nem olyan egyszerű, akkor előfordul, hogy keserves sírásba kezd, hogy neki már sosem lesz kistesója. Kíváncsi vagyok meddig tart ez az őrület nála.

     

     

    előzmény:
    Katuss (3330)
    2009-10-19  10:32
  22. 2009. október 19. 10:323330.

    sziasztok!

     

    Jó hír: Mészitücinek pénteken megszületett a kisfia! 4.36 kg, 59 cm! (2. lombikra, doktornőhöz jártak) Nagy-nagy gratula nekik! 

     

     

    nagy a csend mostanság. hogy vagytok? 

     

    Mi jól, eltekintve attől, hogy november 3-án Ábelt megműtik, lágyéksérve van. Be vagyok rezelve nagyon, altatás stb. ja, és hozzá a fitymaszűkületét is akkor oldják meg. szegénykémnek lesz elég baja. ő meg még nem is tudja mi vár rá, mert boldogan emlegeti, hogy megyünk kórházba. a múlt héten megvolt a kardiológia, labor stb. azokat élvezte, így talán nem lesz nagyon nyűgös, és csak 1 éjszakát kell bent töltsünk. 

    amúgy jól van, szépen nő és fejlődik, imád bölcsibe járni, jó nagyokat alszik, eszik, mint a gép, már 12 kg! (2 kg-ot hízott az elmúlt fél évben) így végre-végre minden rendben van. 

    csak 1 baj van: kistesót akar!!!! (mi meg még nem)

     

    na megyek melózni. szép hetet! jelentkezzetek!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. szeptember 20. 13:073329.

    Én nem adtam!

     

    előzmény:
    Edó* (3327)
    2009-09-15  10:46
  24. 2009. szeptember 18. 09:043328.

    sziasztok!

    Hálapénz/ajándék: nem kell adj!

     

    Mi újság? hogy vagytok? 

    üdv. Katuss

    előzmény:
    Edó* (3327)
    2009-09-15  10:46
  25. 2009. szeptember 15. 10:463327.

    Sziasztok,szép napot Mindenkinek!

     

     

    Lányok, kérlek segítsetek! Tudom, hogy a Kaáliba nem fogadhatnak el pénzt az orvosok, meg a többi dolgozó sem, de mikor illik ajándékot vinni, milyen értékben, szerintetek? Mert nem szeretném, ha ennek elmaradása miatt esetleg nem lennék elég jó beteg :-(.

    Ronda amit írok, de...

    Privátban legyetek kedvesek, mert nem akarok senkit megbántani.

    Hálásan köszönöm előre is, mert ez lenne az első próbálkozás, és tudatlan vagyok.

     

    Nagyon köszönöm, puszi

    Edó*

     

    előzmény:
    picur555 (1)
    2005-11-09  10:53

Címlap

top