Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Forradalmár juhászlegény

enigmalány
Létrehozva: 2002. november 17. 22:58
Kedveseim!

Nos. . . , sokadik nekifutásra sikerült!!! :)

Jaj, de jó volt Veletek!
Régen nevettem ennyit! :)
Mindenki hazaért épségben???
  1. Torolt_felhasznalo_671962
    Torolt_felhasznalo_671962
    2002. december 12. 15:35151.
    Én vagyok az, aki a legkisebb:-)))
    előzmény:
    sharkany (144)
     
  2. 2002. december 12. 09:47150.
    Kedveseim!!!

    Talán enged kicsit zordon hangulatából a tél-Apó! :)

    Jönnek a felhők, s velük lehet, hogy havacska is.
    Már keresgélem a jó kis erős "nejlon" szatyrot :) amit szétvágva. . . , szánkó helyett!!!. . . . , igaz kicsit popsi fájdító :) De hát úgyis sok gatyó lesz rajtunk (ma megyek a Mamim bundabugyijáért is, biztos ami biztos) :)
    előzmény:
    Ági1225 (149)
     
  3. 2002. december 12. 08:53149.
    Hát, fiúk-lányok. . . akkor lehet, hogy termoszvásárlára adom a fejemet.
    De az biztos, hogy messzire nem merek menni, mert én bizony nagyon fázós vagyok.
    Született már arról döntés, hogy hová megyünk?
    előzmény:
    enigmalány (148)
     
  4. 2002. december 11. 20:24148.
    Drága Katus!!! :)
    Sziaaaaaaaaaaaa!!!
    De hiányoztál, és szombaton is nagyon fogtok hiányozni a kis Katussal :(

    Jól vagytok?
    Olyan régen "beszélgettél" velünk :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_705070 (147)
     
  5. Torolt_felhasznalo_705070
    Torolt_felhasznalo_705070
    2002. december 11. 20:14147.
    Olvasgatlak benneteket én is, vagyok. Majd elmesélitak milyen volt a tali?
    előzmény:
    enigmalány (142)
     
  6. 2002. december 11. 17:15146.
    akárhogyan is, találkoznunk kell! enigmalány, Te egy élő lelkesítő koktél Vagy! =)
    előzmény:
    enigmalány (145)
     
  7. 2002. december 11. 17:06145.
    Én megyek sharkanyékkal mini-túrázni!!! :)))
    Aki bátor! :) velünk tart??? :)
    Jaj, hová is tettem el a bunda-sapkámat?

    Ha megfagyunk, mi leszünk a jégkockák a Szilveszteri pezsgőhöz :)
    előzmény:
    sharkany (144)
     
  8. 2002. december 11. 16:31144.
    jelentem, létezem, csak dolgozom. tényleg. brrrr. ma kissé fárasztó volt, neten keresztül debugolni flasht, hát nem egy leányálom. . . bár én a leányálmokat sem szeretem, egy leány nem olyan, mint én. bár vannak egészen olyan dolgaim is, ami igen sok átlagembernek is kedves. pl a napsütés. no igen, van hideg, de még mennyire. bár én nem nagyon érzem, mert alig vagyok kint. . . kesztyűt és télikabátot még nem használok, sálat sem, mert nincs meg, a sapkát ma felraktam. csodaszép a deres felüljáró, mesevilág!
    termoszom van, az idő enyhülhetne, de most úgy látszik, elhatározta, hogy tél van. bevásárlóközpontba én nem megyek többé, az tuti. hm, nemtom.
    üdvözlet Góliátnak, a szamóca-picinek, a szerencsére megfagyatlan Áginak és enigmalány derűs fényét pedig csak csodálni lehet. szegény mydmára nemtok mit írni, alig ismerlek Benneteket, az van.
    előzmény:
    enigmalány (142)
     
  9. 2002. december 11. 12:24143.
    Szerintem azért még kéne találkozni, bár lehet, hogy megint egy bevásárlóközpont-túrával kéne beérni: ott a gyermekek túrázhatnának, mi meg dumálhatnánk, és senki nem fagyna oda sehová.
    Én max. a Városligetet merném bevállalni, mert onnan fagyhalál-veszély esetnén be tudnánk menni melegedni vhová.

    És szerintem is túl nagy a csend. tessenek már egy kicsit bekapcsolódni az elveszetteknek is!

    Góliát, a maradék törpeharcsa nevében is mindenkit üdvözlök!
    Ja, és persze szamócám-picinyem nevében is!
    előzmény:
    enigmalány (142)
     
  10. 2002. december 11. 11:22142.
    Olyan csend van itt ezen a topicon :(
    Csak mi hárman győzködjük egymást, hogy találkozzunk, vagy ne találkozzunk?

    Hol marad a "forradalmár" lelkesedés??? :)

    Hahóóóóóó Többiek!!!
    Ébresztőőőőő! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_671962 (141)
     
  11. Torolt_felhasznalo_671962
    Torolt_felhasznalo_671962
    2002. december 11. 11:12141.
    Na most szombaton, vagy vasárnap nem találkozunk a hideg miatt?:-)))
    előzmény:
    enigmalány (140)
     
  12. 2002. december 11. 10:38140.
    Jaj. . . , hát én is nagyon kétségbe estem ma reggel, hogy ha ilyen hideg marad az idő veszélyben a mini-túra :(

    Ágicaaaaaaaaaa! :)
    "Haláli" a humorod!!! :)))
    De imádom! :)

    Ha nem javul az idő, akkor nem is találkozunk??? :(
    előzmény:
    Ági1225 (139)
     
  13. 2002. december 11. 09:10139.

    Hali, Kedveskéim!

    Ahogy most járkálok az utcán, megyek dolgozóba meg máshová, egyre erősödik bennem a meggyőződés, hogy mínuszokban nem szívesen mennék kirándulni. . . simán odafagynék valahová a hegyekben.
    Igaz, nem is lenne rossz: járhatnátok oda zarándoklatra, és időnként mezei virágot hoznátok a "Megfagyott Ági1225" emlékmüvéhez. . . jaj, de jó így fantáziálni!

    Na. fiúk-lányok-és egyebek, most megyek. De hogy vasárnap megyek-e???? no, majd meglátjuk!

    Puszikákok!
    előzmény:
    enigmalány (137)
     
  14. Torolt_felhasznalo_671962
    Torolt_felhasznalo_671962
    2002. december 10. 19:30138.
    Jaj, én ma nagyon összefagytam. Gyalog járok munkába, és mire hazaértem. . . . brrr. . vac. . vac. . vac. .
    előzmény:
    enigmalány (137)
     
  15. 2002. december 10. 14:54137.
    Most hallgattam a táv-prognózist :)

    A hétvégére is szép napos időt ígér, reménykedjünk, hogy a higanyszál sem süllyed ennél alacsonyabbra.

    Ha mondjuk 11-kor találkozunk, addigra a napocska kissé felmelegíti a levegőt, úgy kb. délután 2-3 óráig kellemes lesz - jó vastagon, rétegesen öltözködve - sétálni a hegyen (a Libegő felső állomásánál van melegedő-teázó helyiség), és visszaérve a Moszkva térre, ha még nem tudunk majd elszakadni egymástól :)"összetolhatjuk" az asztalokat a Burger King-ben vagy a Mc'Donalds-ban, és egy adag forró krumpli mellett még tovább vidámkodhatunk együtt :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2002. december 10. 08:37136.
    Kedveseim! :)

    Nagyon-nagyon hideg van ma reggel :(
    Legalább egy ici-picit melegednie kell az időnek szombatig, mert különben odafagyunk a libegőhöz :(
    Ha enyhülne akkor szerintem de. 11 óra felé kellene találkoznunk a Moszkva téren.
    Ha a kis téli-túra mellett döntünk, jó melegen öltözzön fel mindenki, és a forró tea termoszban "alapkövetelmény" :)

    Ha mégis ilyen zordon marad, mit találjunk ki helyette???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_671962 (135)
     
  17. Torolt_felhasznalo_671962
    Torolt_felhasznalo_671962
    2002. december 10. 06:35135.
    Találkozunk szombaton a hideg ellenére is?És hol?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2002. december 9. 13:39134.
    Kedves Sharkanyunk, maradj is ilyen nevetős! Neked ez áll jól!

    Nálunk is voltak mindenféle csomagok meg csokikákok, de Szamóca-Picinyem a legjobban az előlegbe kikönyörgött sakknak örült. Én már kevésbé, mert sosem szerettem sakkozni neki most éppen ez a dilije. Ja, meg a törpeharcsák.
    Mindég tudtam, hogy ez a gyerek egy nagy adomány a sorstól. Nem is tudom, mi lenne velem nélküle!

    Puszi!
    előzmény:
    sharkany (133)
     
  19. 2002. december 9. 13:16133.
    no, nevetésben nem volt hiány nálunk a hétvégén :) pedig sírhattunk is volna (jó a sorrend?). . . oly törékeny az élet. . . még jó, hogy nekem karmatikusan meg lelkileg meg sehogy sem passzol valami tragédia, így túl fogom élni a következő időszakot is. más hogyan csinálja, nem tudom. Kedvesem anyja küldött kis mikuláscsomagot, csokival, mandarinnal és datolyával. . .
    előzmény:
    Ági1225 (132)
     
  20. 2002. december 9. 12:36132.
    Drága Enig!

    Élve is - egy kicsit. De hogy döglötten milyen, arról majd elmondok egy jó sztorit (ha nem felejtem el) a legközelebbi bulin.

    És én nagyon kitartó vagyok ám, ezt kezdő mama korom óta gyakorlom. Valahogy úgy vagyok vele, hogy minket már annyi minden ért, hogy nagyon megtanultam, mi az igazi probléma, és mi az, amin csak nevetni kell. . . .

    Mindenkinek kívánom, hogy tudjon nevetni mindenen, amin csak lehet! (És hogy ne olyan áron tanulja meg, mint mi!)

    Sok-sok szeretettel!!!
    előzmény:
    enigmalány (131)
     
  21. 2002. december 9. 11:31131.
    Jaj, hát ez nagyon aranyos!!! :)
    Imádom azt a fiút!!! :)

    Csak kitartás Anyuci, csak döglötten büdös a hal! vagy élve is??? :)
    előzmény:
    Ági1225 (130)
     
  22. 2002. december 9. 09:37130.
    Szaisztok!

    Nálunk a Mikulás sokegyéb mellett két törpeharcsát hozott a nagypiacról, amivel a Picinyem lepte meg magát - de leginkább a családot. Minden győzködésem és tiltakozásom ellenére hazahozta őket, most me próbálhatom életbentartani őket a lavórban. . . de azért persze nagyon örülök, hogy a gyermek ilyen kreatív és vállalkozókedvű!

    Sok pussssz mindenkinek és kellemes utó-Mmikulást!
    előzmény:
    enigmalány (128)
     
  23. Torolt_felhasznalo_705070
    Torolt_felhasznalo_705070
    2002. december 7. 15:45129.
    Nálunk a piacon Mikulás néni van. Szegény ott didergett, piros ruhában, meg dzsekiben. én meg mondtam neki, hogy van egy hosszú piros téli kabátom, ha gondolja, odaadom neki. Nagyon örült. Meglepit szereztem a Mikulásnak. . .
    előzmény:
    enigmalány (128)
     
  24. 2002. december 6. 22:31128.
    De szép!!! Egészen meghatódtam, ahogy olvastam Kedves Mydmánk sorait!

    Íme az élő példa. . . " A szeretet mindennél jobban meggyőz minket arról, hogy nem kell meghalnunk, hogy egy tiszta Földre kerüljünk, vagy elmenni máshová, hogy jó emberekkel találkozzunk, csak arra van szükségünk, hogy kinyissuk a szemünket itt és most. " :)

    Ahogy a villamossal hazafelé jöttem, legalább 8-10 Mikulást láttam, és egy csomó ember (fiatalok, idősek egyaránt) Mikulás-sapkában "örömködött" :)))

    Olyan jókedvem lett tőlük :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_671962 (127)
     
  25. Torolt_felhasznalo_671962
    Torolt_felhasznalo_671962
    2002. december 6. 20:50127.
    Nálunk a gyerekenek a szomszédasszony a Mikulás. ma este is csengetnek, megnézem. . . két csomag az ajtóban, mindegyik gyereknek személyre szabott meglepik. . . lányomnak desodor, többféle pici apróság+diétás csoki. . . kisfiamnak olyan édesség, amit ő is ehet. mandarin, mogyoró. . . . Minden évben meglepődök újra, és újra. . . és ilyenkor én is hiszek a Mikulásban.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top