Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Forradalmár juhászlegény

enigmalány
Létrehozva: 2002. november 17. 22:58
Kedveseim!

Nos. . . , sokadik nekifutásra sikerült!!! :)

Jaj, de jó volt Veletek!
Régen nevettem ennyit! :)
Mindenki hazaért épségben???
  1. 2002. december 6. 19:44126.
    Nekem csokit hozott a Miku! Ennek is örülök de titokban azt vártam valami mást hoz. Mondjuk egy kis boldogságot. Sziasztok Reda
    előzmény:
    enigmalány (120)
     
  2. 2002. december 6. 19:42125.
    Szia Ági1225! Köszi a jókivánságot igyekszem hamar meggyógyulni és egy simább terepen találkozni veletek. Igaz csak ritkán tudok belenézni a fórumba de jó kis társaság lehettek. Csao Reda
    előzmény:
    Ági1225 (104)
     
  3. Torolt_felhasznalo_705070
    Torolt_felhasznalo_705070
    2002. december 6. 19:20124.
    Na, neked legalább hozott valamit. . . :-)) Sziasztok! Nekem virtuális képeslapot hozott. Tök aranyos! Mindenki jól van mindenhol?
    előzmény:
    süsükesejű (123)
     
  4. 2002. december 6. 17:59123.
    Sziasztok!
    Nekem egy kiadós bőgést hozott a Mikulás, de mint tudjuk ez tisztítja a lelket, úgyhogy az enyém ma patyolat!
    előzmény:
    enigmalány (120)
     
  5. 2002. december 6. 17:54122.
    Na végre ide találtam, nagy munka volt! Kiegészült a csapat, csupán a betegségek nem hagynak minket , már a három gyerkőcből kettő felváltva jár a Heim Pál korházba. Nem kell megijedni, a lányzó vakbéllel, a Zolika pedid egy makacs furunkulussal kinlódott.
    Sok cupp, mindenkinek!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2002. december 6. 13:50121.
    még nem érkezett meg :) igaz, én se vettem csokikat Alvaronak. majd meglátjuk, lesz-e rá időm. . . lényegtelen. nem szeretem tartani magam a kommersz ünnepekhez. néha emlegetjük, hogy "úgyis születésnapod van". Alvaroé speciel május elsején, úgyhogy most nagyon időszerű ünnepelni :)
    előzmény:
    enigmalány (120)
     
  7. 2002. december 6. 12:18120.
    Kedveseim!!! :)

    Mit hozott a Mikulás??? :))))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2002. december 5. 19:34119.
    ahhoy képest, hogy milyen kis csóró vagyok, ezek nem is hangzanak olyan rosszul. . . pedig anyám szégyelli a fizetésem. hja, aki a nyugdíjasok fényűző életét éli, állandó emelések, miegymás ;) de én azért megvagyok. szerencsére kapok kölcsönbe szintit!!! így azt nem kell vennem. nem is tudnék. fényképezőgépből is lecsolcsóbbat fogok, használtan. de nem kell nekem hűde, csak legyen már erre-arra :))) ha meglátok egy szép graffitit meg ilyenek. ha majd tudok és feltámad az igény, lesz jobb!!!
    előzmény:
    sharkany (118)
     
  9. 2002. december 5. 19:32118.
    nyugi, feleslegesen nem fogom :) ajándékokat úgyse veszek, anyám már kapott (gyapjútakarót és párnát), bár igaz, én még nem. de csak egy digitális fényképezőgépet és egy kenyérsütőgépet fogok venni. ja meg egy nyomtatót is. meg egy kis nemdohányzóasztalt. meg ami jön :) ezek roppant fontosak :) s idén még alig költöttem 200ezer fölött a gépemre. . . :) a Kedvesnek inkább valami apróságot kéne. . . de van egy kedves haverom, neki is valamit. . . majd kitalálom :)
    sziasztok
    előzmény:
    enigmalány (117)
     
  10. 2002. december 5. 10:28117.
    Az is jó móka lenne!!! :)))

    Remélem Mindenki egészséges, vidám, és nincs tele még a hócipője :)))

    Kitartás lányok, fiúk!!!
    Nemsokára jön a jól megérdemelt pihenés???. . . . vagy most, hogy is van ez ilyenkor Karácsony előtt? :)

    Csak lassan, nyugodtan és ne gazdagítsátok feleslegesen a kereskedők zsebeit!!! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_671962 (116)
     
  11. Torolt_felhasznalo_671962
    Torolt_felhasznalo_671962
    2002. december 5. 05:22116.
    Bár én is elmondhatnám magamról. . . mármint az alvást :-(((
    De igyekszem ottlenni. Lehet, hogy szánkózás lesz??
    előzmény:
    sharkany (115)
     
  12. 2002. december 4. 19:08115.
    reméljük, tényleg tudnak jönni :) kell egy kis kirándulás, jó társaságban. . . ma amúgy egész jól vagyok. kialudtam magam, van energiám. . .
    előzmény:
    enigmalány (114)
     
  13. 2002. december 4. 16:36114.
    A "napsugaras" :) életörömet Tőletek és általatok kaptam vissza!!! :)

    Szeretlek Benneteket! :)

    Mydmánk is egy klassz kis csaj!!!
    Most már reménykedhetünk ugye, hogy Te is el tudsz jönni a gyerkőcökkel???
    előzmény:
    sharkany (113)
     
  14. 2002. december 4. 16:16113.
    igen, szerintem is, csak eső ne essen. a napfényt úgyis pótolod napsugaras lényeddel, persze jobb lenne, ha nap is lenne, meg Ti is. . . mindig is igényes voltam :)
    előzmény:
    enigmalány (111)
     
  15. 2002. december 4. 11:35112.
    Örülök Neked, Enig. . . .
    Már várom, hogy lássalak és beszélgessünk egy kicsit (vagy inkább jó sokat).

    Ma nem lesz túl sok időm írogatni, de jól esik gondolni Rátok!

    Mindenkinek sok puszit küldök!!!!

    előzmény:
    enigmalány (111)
     
  16. 2002. december 4. 10:59111.
    Ez a beszéd Édes Barátnőm!!! :)
    Ne is hagyd Magad!!!

    Majd meglátjátok milyen jó lesz kicsit "kiszellőztetni" a fejünket és a tüdőnket fennt a hegyen :)
    Csak az eső ne essen. . . , bármi más potyoghat az égből! :) mi megyünk!
    Nem akartam leírni, hogy mi potyoghat. . . ismeritek a mondást. . . még fajgyűlölőnek titulálnának :)

    előzmény:
    Ági1225 (110)
     
  17. 2002. december 4. 10:32110.
    Kedveském. . .

    Hát, ha így érzed jól Magad a bőrödben, akkor nosza! Csak az egészségedre vigyázz, mert azt később nem lehet visszacsinálni!
    Na, megyek robizni. Itt mindenki vadállatkodik, eszik egymást, engem is kóstolgatnak, de nem hagyom magam. Ez már csak az évvégi hajrával jár (nomeg néhány kollegina klimaxos tüneteivel).
    De sembaj: nem ettől forog a világ, én meg TOJOK RÁ! teszem a dolgom.

    Nos, kellemes napot mindenkinek!

    És természetesen mindenkire számítunk!
    előzmény:
    sharkany (109)
     
  18. 2002. december 4. 10:18109.
    á, nem dolgozom agyon magam. különben is, nekem valami aktívat kell csinálni, mert különben nagyon elfáradok :). de élni? majd ha öregebb és bölcsebb leszek. most alkalmatlan vagyok rá. gyermek- és ifjúkoromban sosem éltem. van ez így. egyesek szerint bűmn fiatalon lélekelemezgetni, de én ilyen vagyok. addig nincs nyugtom, míg számomra megfelelően nem alakítom a dolgaim. aztán majd. fordítva műxöm, mint annyi mindenben :) de míg az ember kicsi, s olyan, mint én, nem szabad.
    előzmény:
    Ági1225 (107)
     
  19. Torolt_felhasznalo_671962
    Torolt_felhasznalo_671962
    2002. december 4. 01:43108.
    Na még bennünket se irjatok le!:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2002. december 3. 15:04107.
    Benned van minden bizodalmunk!
    Tessék kicsit összeszedni Magad!
    És Neked ennyire agyonra kell mindég dolgozni Magad????
    Mikor kapcsolsz ki egy kicsit?
    Tessék időt szetelni annak is, hogy ÉLJ EGY KICSIT! Elvégre egyszer vagytok fiatalok!

    Na, minden jót! Vigyázzzzz nagyon Magatokra, még most, amíg nincs későn!
    Puszi!

    előzmény:
    sharkany (106)
     
  21. 2002. december 3. 14:43106.
    igyekszem nem akarni jó időt. . . merthogy én elég fura viszonyban vagyok természetfelelőssel. amikor hazamentem, azon a héten egy szem napsütés sem volt. . . de hátha nem tudja meg, hogy én is megyek. . .
    hm, köszönöm kérdésed, kifejtem. én ilyen :) lelkileg jól lennénk, csak én fizikailag az utóbbi időben borzalmasan vagyok. szerintem nagyon hiányzik nekem egy kis mozgás. mindig mászkálós fajta voltam, mikor munkanélküli voltam, akkor napi 2x1 órát sétáltam otthon. . . de most idő, energia sincs, nemhogy kedv. pesten sétálni??? bár én fásabb részen lakom, de amikor hazaesek 8 után, főzni, mosni, miegymás, s akkor még neki sem estem a gépemnek, hogy alkossak valamit. szomorú. ott a hétvége, persze, de akkor is mindig vásárolgatni, pakolni, megölelni a Kedvest, gépezni. . . meg mikor mi. nehéz. próbálok esténként, reggelenként sétálni egy kicsit. KELL. a lelkemnek is, jobban tudok gondolkodni séta közben. nem állapot, hogy hányingerrel küszködve, ájulásközeli állapotban töltse az ember az estéit. . . frissesség meg sehol. de csak nemrég van ez. alapból egészséges vagyok nagyon, de Pest és napi tizensok számítógépezés. . . még kertes házban sem az igazi :(. súlyzóznom is kéne. au, túl sok lett. sziasztok! próbálok feléledni, hogy ne rám kelljen várnotok a kiránduláson ;) bár azt azért nem hiszem.
    előzmény:
    Ági1225 (105)
     
  22. 2002. december 3. 09:12105.
    Hali, Sharkany (Krokusz)!

    Örülök Neked? Jól vagytok?
    Ettől a lilától én is kiakadok pillanatok alatt. . . ilyen eszement ötlete kinek lehetett???
    Akkok majd jót fogunk kirándulni együtt! Már nagyon várom, csak a természetfelelőssel kéne egyezséget kötni. . . nincs véletlenül összeköttetésed hozzá?
    VALAKI! intézzetek nekünk egy kis jóidőt 14-re!

    Pusssz mindenkinek!
    előzmény:
    sharkany (102)
     
  23. 2002. december 3. 09:07104.
    Kedves Reda!

    Nagyon gyors gyógyulást kívánunk!
    És bízzunk benne, hogy hamarosan találkozunk valahol, ahol nem kell terepjárni.

    Üdv: Ági1225
    előzmény:
    Reda (103)
     
  24. 2002. december 2. 19:42103.
    Sziasztok ! Most olvasom hogy 14-én szerveztek egy kis kirándulást. Én igen lelkes voltam hogy szivesen találkoznék veletek de sajna 5 hete mütötték a térdem és még nem tudok sokat mászkálni. Főleg erdőn, mezőn. De tavasszal már jobban leszek és akkor ott a helyem. Ha esetleg más jellegü összejövetelt szerveztek majd figyelek és akkor megyek. Érezzétek jól magatokat! Jó kirándulást. Reda
    előzmény:
    Ági1225 (100)
     
  25. 2002. december 2. 18:55102.
    én egy részét haza tudom vinni a munkámnak, sőt volt pár hét, amikor igazán csak otthon tudtam csinálni, de azért bent kellett lennem. hú, azok az éjszakák. . . kicsit fáradt voltam már egy másik munka miatt :) sebaj.
    üdv népek. én még vagyok s megyek kirándulni is :) ma kómás kis idő volt, de holnaptól munka! azért néha benézek, de nem mindennap. . . főleg ezeket a szadista lila színeket rühellem, de nagyon. nem ez a kedvenc fórumom, mit mondjak. . . de Titeket kedvellek :)
    előzmény:
    Ági1225 (92)
     

Címlap

top