Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Forradalmár juhászlegény

enigmalány
Létrehozva: 2002. november 17. 22:58
Kedveseim!

Nos. . . , sokadik nekifutásra sikerült!!! :)

Jaj, de jó volt Veletek!
Régen nevettem ennyit! :)
Mindenki hazaért épségben???
  1. Torolt_felhasznalo_705070
    Torolt_felhasznalo_705070
    2002. november 23. 01:1351.
    . . . utánad szabadon mondanám, hogy átmenet a kisördög és a kisangyal közöt. . .
    előzmény:
    enigmalány (47)
     
  2. Torolt_felhasznalo_705070
    Torolt_felhasznalo_705070
    2002. november 23. 00:0150.
    Egy kedves, értékes, csinos, okos barátnőm panaszkodott, hogy ő nem tud olyan semmiségekről csacsogó, áruházakat bújó 'igazi' nő lenni. . . szerintem egy nő nem csak ilyen, lehet, ilyen is, de meg még egy csomó más is. Szerettem volna, ha olvassa erről mások véleményét:-))
    előzmény:
    enigmalány (44)
     
  3. Torolt_felhasznalo_671962
    Torolt_felhasznalo_671962
    2002. november 22. 18:5849.
    :-))
    előzmény:
    enigmalány (46)
     
  4. Torolt_felhasznalo_671962
    Torolt_felhasznalo_671962
    2002. november 22. 18:5648.
    Jaj, Kirsza, de zavarba hoztál!!!Legközelebb ugye jössz Te is!Még nem tudjuk, hol, mikor, de összejövünk.
    előzmény:
    kirsza2002 (42)
     
  5. 2002. november 22. 09:2647.
    Mi a NŐ???

    "A NŐ -átmeneti lény az ember és az angyal között" :)

    Kedves Nő társam(im) :)

    Ha kedves vagy azzal, aki tévesen hív,
    Ha észreveszed a hóban kinyíló virágot,
    Ha az úton elsőbbséget adsz,
    Ha panaszaidnál több a mosolyod,
    Ha néha jól kisírod magad,
    Ha még észreveszed a jól mászható fákat,
    Ha tudsz testvériesen osztozni,
    Ha visszadobod a kishalat,
    Ha néha fáj a szíved egy másikért,
    Ha előfordul, hogy elégedetten alszol el. . .

    Akkor jól éled az életed!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2002. november 22. 09:1946.
    Szia Ágica! :)

    Kedves Barátnőm pontosan leírtad a lényeget!!!

    Mi is a NŐ???

    A "NŐ - a gondolatok összegzése, kivonása a pénztárcának, sokszorozása a költségeknek és a barátok osztozkodása" :)

    (Ez persze férfi vélemény volt) :)

    előzmény:
    Ági1225 (45)
     
  7. 2002. november 22. 09:0145.
    Sziasztok, kellemes napot mindenkinek!

    És hogy milyen az igazi nő? Van ilyen egyáltalán?
    Az életet éppen az teszi széppé, hogy nem vagyunk egyformák. Nézzetek körül! Hány olyan nő van, aki még kicsit sem tökéletes, ideális nő, és mégis ő jeleni a legtöbbet egy férfinak. . . . Nem hiszem, hogy a tökéletességre kéne törekedni, inkább arra, hogy megtaláld önmagad, hogy jól érezd magad a bőrödben, hogy nevess sokat és tanuld meg szeretni az életet és leginkább önmagadat. Akkor más is könnyebben megszeret. Ez az, ami vonzza a férfiakat, és mindenki mást is, és nem a tökéletesség.

    Persze, ez csak az én véleményem. . . . .

    előzmény:
    enigmalány (44)
     
  8. 2002. november 22. 07:5944.
    Kedves Barátnénk st. bleu!

    Áruld el Kincsem miért szeretnéd olyan nagyon tudni, hogy milyen egy "igazi nő"??? :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_705070 (37)
     
  9. 2002. november 22. 06:4843.
    Feltetted azt a kérdést, amivel évek óta küszködöm:)
    Az biztos, hogy nagyon fontos a belső kisugárzás, ami a nem éppen harmonikus vonásokat is megszépíti. A legfontosabb, hogy akármilyen is a nő, fogadja el magát. Ha önmagával megbékélt, már fél síker. Az igazi nő saját magát érzi igazi nőnek, és ez sugárzik róla. Még a keményebb, határozottabb személyiségek is nőiesek lesznek, lehetnek ettől a tényől.
    Jajaj!!! Elkésem, pedig írnám még!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_705070 (37)
     
  10. 2002. november 22. 01:2742.
    Szia mydma!

    Ne haragudj hogy beleszolok, sajnos nem ismerlek benneteket. Nagyon szimpatikus nekem a tarsasagotok, hogy igy ossze jottetek. Egy nyugodt kis sziget vagytok ebben a rohano vilagban.
    Szoval amiert "tollat ragadtam":amit leirtal, az egy ontudatos, magabiztos es okos no vallomasa. Hidd el, nem vagy ezzel egyedul!En eppen igy erzek, neha nagyon no vagyok, neha pedig acelkemeny ferfi. Neha barmit kepes vagyok megtenni, neha pedig jol esik ha a parom agyba hozza a kavet. Szerencsemre o tars ebben, kivalo partner, mar reggel ebredeskor tudja, hogy aznap eppen mire vagyom. Ez igy kerek, ettol no egy no, es ettol oly'megfejthetetlen. Ezer arca van, hurrikan, es lagy szello egyben.
    Hidd el mydma, boldog lehetsz amiert ilyen vagy.
    Udvozlok mindenkit a barati korben!!!
    Szia!!!kirsza:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_671962 (41)
     
  11. Torolt_felhasznalo_671962
    Torolt_felhasznalo_671962
    2002. november 22. 00:3441.
    Na ezért vagyok én kicsit tudathasadásos ebben a témában. Legszivesebben fiunak születtem volna, dühit, ha nem tudok megcsinálni valamit, amit egy férfi. DE!imádom a gyerekeim, büszke vagyok rájuk, mindent meg akarok oldani a családban, imádom a férjem. . . ciki igy leirni. . . sokat jelent a segitsége. . . mégis mindennel egyedül akarok megbirkózni. Nem gondolok bele, hogy nő vagyok. . . . Hú micsoda vallomás igy éjjel, bocsika:-))
    előzmény:
    enigmalány (40)
     
  12. 2002. november 22. 00:0540.
    Az "igazi nő"!
    Nos. . . , nem egyszerű, hiszen egyénenként is változhat a megítélés, hiszen - és most főképpen a férfiakra gondolok - mindenkinek mást jelenthet.
    Olyan sokfélék vagyunk mi nők. . . , és olyan sokfélék a férfiak :)
    De így jó, így kerek a világ!

    Van akinek a házias, otthonülő asszonyka az igazi nőideál, de van olyan is, aki azt szereti, ha egy nő ambíciózus, önmegvalósító.

    Az én felfogásom (ami nem éppen karrierista-feminista) szerint egy igazi nőnek be kell töltenie azt a szerepet, amire teremtették :)
    A társának, férjének, gyermekeinek szerető, gondoskodó támasza, aki melegséget, "napfényt" varázsol még a szürke, egyhangú hétköznapokon is a családi otthonba. Persze ez csak kiegyensúlyozott, boldog párkapcsolatban működhet így.
    Nagyon ügyesnek és okosnak kell lennie manapság egy "igazi nőnek", ha minden téren meg akar felelni.
    Szép is legyen, jó is legyen, nem árt ha okos is, gondoskodó, házias, ápolt, csinos, jó munkaerő, jó anya, jó társ, jó feleség. . . , nos ez már művészet! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_671962
    Torolt_felhasznalo_671962
    2002. november 21. 23:1139.
    Hahó!Nézz a tükörbe, mosolyogj, és meglátod!!!!:-)). . . de még gondolkodom az "elméleti" válaszon. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_705070 (37)
     
  14. 2002. november 21. 22:4538.
    Az én Bátyusom mindig azt mondja, hogy: "Hugi, Te még nem vagy igazi nő. . . , inkább egy későn érő "zölduborka" :)
    Először ráborítottam első dühömben a sótartó teljes tartalmát (hála Istennek nem lett belőle 7 évig tartó haragosdi, bár nem vagyok babonás), de ha mostanában így hív, inkább örülök neki :)

    Szóval én nem tudom "szakmai" szemmel megállapítani, hogy milyen egy igazi nő :(

    A külső - véleményem szerint - hiába szép, ha belül üres és fénytelen az illető.
    Viszont vannak emberek (nők is), akik a belső, értékes, kedves tulajdonságaik által szinte megszépülnek :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_705070 (37)
     
  15. Torolt_felhasznalo_705070
    Torolt_felhasznalo_705070
    2002. november 21. 21:1737.
    juhászlegény rajongók! tudnátok segíteni? Szükségem lenne arra, hogy milyen egy "igazi" nő. Milyennek kell lennie, külsőleg, belsőleg. ÉS hogy melyik a fontosabb? És hogy miért. Előre is kösz!
    előzmény:
    enigmalány (36)
     
  16. 2002. november 21. 09:4036.
    Szeretettel üdvözlök minden kedves "juhászlegény" rajongót! :)

    Szépen süt a nap, a buszvezető meglátta, hogy loholok a busz után. . . , megállt és megengedte, hogy felszálljon a későn jövő "potyautas" is, a boltosnéni nagyon kedves volt papírvékonyra szeletelte a szalámit, a földszinten lakó idős, máskor kissé morózus öreg bácsi mosolygósan "kezeit csókolom"-al üdvözölt. . . , szóval ma minden olyan szép és kerek!!!

    Legyen Nektek is vidám napotok!!!
    Pusziiiiiiiii! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2002. november 20. 18:5935.
    igen, köszi, válaszoltam is rá egy cseppet :)
    előzmény:
    enigmalány (34)
     
  18. 2002. november 20. 13:4734.
    Szia Kedves sharkany :)

    Megérkeztek a virágok??? :)
    előzmény:
    sharkany (33)
     
  19. 2002. november 20. 13:4233.
    nemtom mitől vagyok ma is ilyen csendes, mindenesetre tudjatok róla, olvaslak Benneteket :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2002. november 20. 11:3532.
    Édes Ágica!
    Örülök, hogy jobban van Szabolcs!

    Neked is, és minden kedves Barátnak szép napot, sok mosolyt!!! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2002. november 20. 11:3331.
    Olvasom a kedves sorokat. . . , :) a könnyem potyorászik közben, először a nevetéstől. . . , aztán a meghatottságtól :)

    Édesek vagytok!!! Alig várom, hogy újra találkozzunk!!!

    mydma! Foglalod a lovasfogatot? :)

    tohonya! Itt a következő meghívás! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2002. november 20. 08:4330.
    Szia Mindenki!

    Örülök, hogy megvagytok (majdnem) mind!
    A jókívánságokat Picinyem nevében köszönöm: meg is van az eredmény, már javul az állapota.

    És hová lesz a következő túra? Tudja már vki?
    Tényleg sajnálom, hogy néhányatoknak korán el kellett menni: később is nagyon jó volt a hangulat, sőt. . . .
    Remélem egyébként mindannyian jól vagytok!

    Puszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_671962 (29)
     
  23. Torolt_felhasznalo_671962
    Torolt_felhasznalo_671962
    2002. november 20. 00:5829.
    A Gregor József?hát frászt kapott volna!!!Nem tenorista, hogy imádathoz legyen szokva!:-))

    Tohonya, legközelebb gyere!Te, és sharkany, no meg illuzió. . . nem semmi lenne!!!

    Jobbulást a sebesültnek!
    Hát már sajnálom, hogy lemaradtam a vári túráról, de a kisfiam fizikailag hamarabb kifárad, mint szellemileg.
    Vitéznek irtam, de semmi válasz eddig. Tudtok róla?

    Sharkany, nem azért vagy shhhhharkany, hogy ne tudd előbbrehozni azt a fránya hétvégét. Tán tégy egy intergalaktikus túrát!:-))

    Puszi mindenkinek!és enigmalány igenis édesaranyosésvigyorgóóóós. :-))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_637108 (28)
     
  24. 2002. november 19. 23:3128.
    Hadd legyek hű magamhoz egy kicsit:)) Úrrá lett rajtam a lírai hangulat. A parkban lagynos szél zizegtette a szomorúvá száradt faleveleket, és a csendes zizegéshez lágy hegedűszó társult, amit csak én hallottam séta közben. Hát lehet ez veszélyes? Rám nagyon. Ellensúlyoztam azzal, hogy mi St. bleuvel azon tanakodtunk, mi lenne, ha váratlanul odalépnénk Gregor Józsefhez, és kétoldalról hirtelen kapna egy-egy puszit? A hatást meg lehet tippelni. Lehet, hogy utána belülről hallgattuk volna az Ave Mariát , és nem az ajtót támasztva kintről??? Mindezt megtetézve vasárnap meglátogattam az unokámat. Az öthetes kis hercegnő rám mosolygott, mondott is valamit, majd ünnepélyesen megtisztelte a pulóveremet egy evés utáni hang kiséretében. (És az nem az Ave Maria volt)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_637108 (27)
     
  25. 2002. november 19. 23:1527.
    Imádom a veszélyes parkokat, főleg, amikor nem is veszélyesek:))
    De fogyókúrázónak sült krumplit emlegtni, az már veszélyesebb dolog! (Persze nézőpont kérdése, hogy kire nézve)
    előzmény:
    enigmalány (16)
     

Címlap

top