Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Forradalmár juhászlegény

enigmalány
Létrehozva: 2002. november 17. 22:58
Kedveseim!

Nos. . . , sokadik nekifutásra sikerült!!! :)

Jaj, de jó volt Veletek!
Régen nevettem ennyit! :)
Mindenki hazaért épségben???
  1. Torolt_felhasznalo_705070
    Torolt_felhasznalo_705070
    2002. november 19. 21:5126.
    azért én is idetaláltam nagy nehezen! Kis Kata puszil mindenkit! Nekem is élmény volt veletek lenni! A kávézóban az internet volt a legjobb, mert ott a fiúk jól elvoltak. A vári séta nagyon romantikus volt, mi illúzóval még Gregort is láttuk az oldabejáratnál cigizni amikor a bástya felé mentünk. És Pest fényei a Halászbástyáról csodálatosak voltak. Meg a macskaköves út. . . Szabolcsnak jobbulást kívánunk!. . Vitézről van valami hír? Nekem már van egy fotóm a taliról, Wolfytól:-) De Vitéz is csinált egy párat. Kár, hogy nem tartottak velünk a várba. Meg hogy mydma is sietett haza :-( Decemberben hol is legyen a tali? :-))
    előzmény:
    enigmalány (21)
     
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2002. november 19. 19:2425.
    Kezdem sajnálni, hogy a meghívással nem éltem:)))
    előzmény:
    sharkany (7)
     
  3. 2002. november 19. 19:2224.
    Sziasztok! Köszi az invitálást akkor majd figyelek mikor hirdettek megint bulit és megyek. Reda
    előzmény:
    enigmalány (18)
     
  4. 2002. november 19. 17:5323.
    s legalább kómásan szóhoz hagytam jutni mást is :) bár léteznek emberek, akik eléggé magukhoz tudják ragadni a fonalat, plusz érdekeseket mondanak ahhoz, hogy ne csak én beszéljek a társaságukban. . . de a szerteágazó érdeklőséssel és asszociációs képességgel súlyosbított óriási kommunikációs hiányomat is ki kell élnem valahol. . . az írás nem olyan, egyébként meg egész héten egyedül. . . árván. . .
    előzmény:
    enigmalány (8)
     
  5. 2002. november 19. 17:4922.
    Te csak ne mondj nekünk ellent! mi jobban tudjuk! aranyos vagy és kész :) na most visszaolvasom a termést. . .
    előzmény:
    enigmalány (21)
     
  6. 2002. november 19. 12:4521.
    Nem vagyok én aranyos :)
    Csak nagyon - nagyon szeretlek Benneteket!!!

    Mégegyszer kitartás Szabolcs!
    "Ebcsont" hamar beforr :)
    előzmény:
    Ági1225 (20)
     
  7. 2002. november 19. 12:3920.
    Köszönjük!

    Rajtunk nem múlik, nem jellemző, hogy elhagyná magát. Remélem, péntekre már el is felejti.

    Enig, aranyos vagy. (de ez már egyáltalán nem meglepő)

    Üdv!
    előzmény:
    enigmalány (19)
     
  8. 2002. november 19. 12:3119.
    Szia Ágica!!!! :)

    Szabolcsunk!!! Mit nem hallok???
    Meggyógyulj nekem de hamar!!!
    Ejnye-bejnye, inkább azt a fránya lépcsőt törted volna inkább össze. . . , Magad helyett :)))

    Puszika a fájós részekre. . . , tényleg jobbulást kívánunk Neked Dáviddal együtt!

    előzmény:
    Ági1225 (17)
     
  9. 2002. november 19. 12:2618.
    Kedves Reda és Gágabi!!! :)
    Csak rajtunk múlik, hogy lesz-e legközelebb. . . , és mikor :)

    Miért ne jöhetnétek???
    Éppen elég magányosan, szomorúan, egyedül "kallódó", barátait, boldogságát, útját kereső embert látni ebben a nagyvárosban.
    Legalább néhányunkkal kevesebb lesz
    ezután!!! :)

    Barátok nélkül élni lehet. . . , de nem érdemes! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2002. november 19. 12:2217.
    Halihó!

    Csak jelzem, hogy vagyok. (Illetve Picinyemmel vagyunk).
    A drága gyermek vas. este leesett a lépcsőről, össze-vissza törte magát. . . . a drága. A tegnap du-t a bal. seb-en töltöttük, szerencsére törése nincs, és a hangulata pompás. . . . Mondtam már, hogy imádom a szertelenségét?
    Aki találkozott vele, kb. tudja, miről beszélek.

    Örülök, hogy szaporodunk. Ha ilyen jó lesz az idő, amire sajnos egyre kevesebb az esély, tehetnénk még hasonló túrákat, immáron nagyobb létszámmal. . . . .
    Majd figyellek Benneteket, nehogy lemaradjunk a következő jó buliról!

    Pusszancs mindenkinek!
    előzmény:
    enigmalány (11)
     
  11. 2002. november 19. 12:1916.
    Látod Kedves, csaltunk, hogy gyertek velünk "sült krumplizni" :)
    Na még csak ott szabadultak el az "indulatok" (persze csak hatalmas vidámság formájában) :)

    Az éjszakai parkok veszélyesek!. . . kivéve ha csapatostul vágunk át rajtuk :)

    Ma reggel, ahogy a Moszkva térre értem és eszembe jutott a szombat este. . . :)szóval többen rámnéztek a villamos megállóban, hogy mi ez a hirtelen "fülig-vigyor" :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_637108 (14)
     
  12. 2002. november 19. 07:0715.
    Optimizmusod, emberbaratisagod lenyugozo:))))ha lesz meg ilyen mehetek veletek?
    előzmény:
    sharkany (7)
     
  13. 2002. november 19. 06:4814.
    Sziasztok:)
    Jujj, de nagyon ügyes vagyok!!! Ide találtam! Én nagyon boldog lettem volna, ha kinyilik az az ajtó! Hasra esve is imádom az Ave Mariát! És mindent, ami szép, ebből pedig jutott nekünk a sétánk során:) Én úgy belejöttem a sétálásba, hogy hazafelé még négy villamosmegállónyit gyalog tettem meg a parkokon keresztül, nem volt kedvem sem gyorsan hazaérni, sem járműveken zötyögni. Legközelebb, főleg, ha tavaszi kirándulásról van szó, talán hozom az összes kiskorú gyerekemet is:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2002. november 18. 18:1413.
    Sziasztok Reda vagyok! nemrég olvasgatok itt a fórumon. Az a helyzet nagyon szimpik vagytok. Én 35 éves vagyok 2 gyermekem van, de nagyon birom a bulizást. Ha nem zavarnék és beférek közétek irjatok mikor találkoztok legközelebb és megpróbálok elmenni. Köszi reda
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_671962 (12)
     
  15. Torolt_felhasznalo_671962
    Torolt_felhasznalo_671962
    2002. november 18. 15:2912.
    Beesünk!csak feloldoz valaki!
    előzmény:
    enigmalány (11)
     
  16. 2002. november 18. 15:1611.
    Elképzeltem a szitut. . . , fantasztikus lenne :)
    Csak az a baj, hogy ha megint olyan frenetikusan érezzük magunkat együtt, mint szombat este - az a bizonyos jó hatással vagyunk egymásra :) nagyon működött! - akkor előbb vagy utóbb, ki fognak tiltani minket a Várból, de még a környékéről is :)

    Képzeljétek el, mi történt volna, ha kinyílik a Mátyás templom ajtaja, miközben fülünket rátapasztva hallgatjuk az Ave Maria-t! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_671962 (9)
     
  17. Torolt_felhasznalo_671962
    Torolt_felhasznalo_671962
    2002. november 18. 14:5110.
    Totál mázlista vagy, de mi is!:-)))
    előzmény:
    sharkany (7)
     
  18. Torolt_felhasznalo_671962
    Torolt_felhasznalo_671962
    2002. november 18. 14:479.
    Hát nem semmi, amit a Várban látni lehet időnként!Legközelebb meg kéne szállni egy olyan lovas fogatot, mindannyian felülnénk, és körbevágtáznánk!Nem is egyszer.
    Hátha közben találunk egy jó kis kocsmát, vagy teázót, vagy akármit. Most, hogy már ismerjük páran egymást, csak a helyet kéne felismerni:-))
    előzmény:
    enigmalány (3)
     
  19. 2002. november 18. 10:378.
    Sziasztok!!! :)

    Örömmel és boldogan Veletek bármikor!!! :)

    De a Mammutban tényleg nem a legszerencsésebb :(
    Na. . . , de ki tudhatta?
    Legközelebb ügyesebbek leszünk a helyválasztásnál!

    Kedves sharkany-unk, szeretünk mi kómásan, csendesen is, ne aggódj, nagyon klassz volt együtt!!!

    Ágica!!! Pusziiiiiii! :)
    előzmény:
    sharkany (7)
     
  20. 2002. november 18. 09:427.
    üdv népek!!!
    érdekesek ezek a fórumos találkozók, vagy én vagyok mázlista? mert elnézve az emberiséget, egy csomó unszimpatikus egyed van közte. de valahányszor ilyen kis fórumos találkákon veszek részt, egészen rulez kis társasággal találkozom.
    csatlakozom az ismétléshez, szerintem ez nem is lehet kérdéses. . . én nem voltam valami jól, kómás voltam, csak a végére alakultam ki, de majd máskor :) nem szoktam ilyen csendben lenni :)))
    ja és ilyen zajos helyre többé ne. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2002. november 18. 08:446.
    Sziasztok!

    Örömmel köszöntöm azokat, akik idetaláltak!
    Mindenkinek kellemes napot kívánok!
    Szerintem csúcs volt a szombati buli, de a legvégére teljesedett ki. . .
    Lehetne még ilyeneket! Mit szóltok hozzá?

    Üdvözlettel és szeretettel: Ági1225
    előzmény:
    enigmalány (1)
     
  22. 2002. november 18. 08:425.
    Sziasztok!

    Örömmel köszöntöm azokat, akik idetaláltak!
    Mindenkinek kellemes napot kívánok!
    Szerintem csúcs volt a szombati buli, de a legvégére teljesedett ki. . .
    Lehetne még ilyeneket! Mit szóltok hozzá?

    Üdvözlettel és szeretettel: Ági1225
    előzmény:
    enigmalány (1)
     
  23. 2002. november 18. 08:364.
    Kedves mydma! :)

    Nos, tudod szombaton, miután elbúcsúztunk Tőletek, mi még 9-en (st. blue, illúzió, Alvaro, Sharkany, Ági1225, én és a gyerkőcök) felmentünk a várba kicsit "csavarogni" (rajtunk volt nagyon a "szombat esti láz") senkinek nem akaródzott még hazamenni :)

    Egy kirakatban láttuk meg a fennt nevezett illetőt, porcelánba öntve :)
    Osztatlan sikert aratott különleges öltözete, és Alvaro volt a névadóóóó!!! :)

    Olyan jókedvünk kerekedett a látványtól, hogy elhatároztuk megörökítjük emlékét egy új topik indításával :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_671962 (2)
     
  24. 2002. november 18. 08:353.
    Kedves mydma! :)

    Nos, tudod szombaton, miután elbúcsúztunk Tőletek, mi még 9-en (st. blue, illúzió, Alvaro, Sharkany, Ági1225, én és a gyerkőcök) felmentünk a várba kicsit "csavarogni" (rajtunk volt nagyon a "szombat esti láz") senkinek nem akaródzott még hazamenni :)

    Egy kirakatban láttuk meg a fennt nevezett illetőt, porcelánba öntve :)
    Osztatlan sikert aratott különleges öltözete, és Alvaro volt a névadóóóó!!! :)

    Olyan jókedvünk kerekedett a látványtól, hogy elhatároztuk megörökítjük emlékét egy új topik indításával :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_671962 (2)
     
  25. Torolt_felhasznalo_671962
    Torolt_felhasznalo_671962
    2002. november 17. 23:482.
    Igen!
    A gyerek nagyon élvezte, ismétlést akar!
    de hogy jön ide a forradalmár juhászlegény?
    Tudtad kis hamis, hogy erre harapni fogunk, vagy kimaradtam valamiből?:-)))))
    előzmény:
    enigmalány (1)
     

Címlap

top