Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fitnesz video kritikák

zsofici
Létrehozva: 2002. november 8. 13:50
Szeretek otthon tornazni videora, mert igy akkor es ugy illesztem bele a mozgast a napomba, amikor akarom. (Es utana nem kell papucsot viselni a zuhanyzo alatt stb. . . )
A videok vasarlasa azonban sokszor zsakbamacska: a legtobbon nincs feltuntetve, hogy milyen eszkozok kellenek hozza, hogy pontosan milyen tipusu gyakorlatokbol all, stb. Es ami a legfontosabb: hogy elvezetes-e a program. Ezert gondoltam, hogy hasznos lenne, ha azok, akik hozzam hasonloan hasznalnak fitnesz videokat, elkuldenek a velemenyuket rola egy rovid (?) kritika formajaban. A legtobb kulfoldi videohoz konnyen talahatok hasonlo forumok pl. az amazon. com oldalain, de semmi ilyet nem talaltam magyar videokrol. . Varom a hozzaszolasokat.
  1. 2003. május 9. 16:41126.
    jobban teszed, ha az amazon. com-rol rendeled, ott olcsobb. a szallitas svajcba 7 dollar korul volt, gondolom otthonra is ugyanannyi.
    előzmény:
    bellavita2 (124)
     
  2. 2003. május 9. 15:49125.
    Én még sosem rendeltem külföldről, de ezek engem is érdekelnének. Elhozzák egyáltalán Mo. -ra? És tényleg, mekkora lehet a postaköltség?
    Bella, te már megrendelted???
    előzmény:
    bellavita2 (124)
     
  3. 2003. május 9. 15:36124.
    nagyon örülök, h rátaláltam az infóra, éppen tornadvd-t kerestem.
    én is megrendelem, csak tudsz valmit mondani, hogy hogyan történik majd a szállítás, mennyire költségre számítsak, mennyi idő alatt hozzák meg stb. A weboldalon 25 dollár, ehhez még mennyit kell hozzáadnom?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_441513 (115)
     
  4. 2003. május 9. 11:46123.
    Tagnapelőtt újra elkezdtem az aktív, napi tornázást, tegnapelőtt lenyomtam a Réka 1-et, utána a Földön-vízen. . . t Norbitól. Tegnap a fitness kickbox 1. -el kezdtem, utána az Alexa 2. jött. Jól kidöglöttem. . . De nagyon jólesett. Van is izomlázam. . . Megveszem majd a Réka 2. -t és a Fitness kbox 3. -at is, mert olyan jókat írtatok róluk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2003. május 8. 23:22122.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_441513 (119)
     
  6. 2003. május 3. 10:57121.
    Szia Zsofici! Én is végig olvastam és nagyon köszönöm, hogy ilyen részletesen tájékoztattál!!!! :o)
    Közben megpróbáltam az amazon. de-n megnézni Karent - de nincs, illetve kimerült a készletük! Azt hiszem fogok rendelni - ha lesz.
    Még egyszer - köszi!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_441513 (119)
     
  7. 2003. május 2. 22:51120.
    Én végigolvastam. . . Köszi! :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_441513 (119)
     
  8. 2003. május 2. 22:02119.
    hat ennyi. . es most kivancsi vagyok ki olvassa mindezt vegig :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2003. május 2. 22:01118.
    elle macpherson - the body

    bar a szupermodell nevevel van femjelezve a kazetta, ez azert megint megiscsak egy karen voight produkcio. nagyon vicces latni hogy elle mennyire esetlennek tunik karen voight mellett!
    ez megintcsak egy koredzes, valtogatva az aerobik / testepites reszeket. csak kezisulyzo es szek kell hozza. a zene nagyon jo, a szinhely meg egesz egyszeruen gyonyoru (hawaii). kb 55 perc, a kovetkezokeppen felosztva :
    aerobik - lab es mell- aerobik - fenek es kar - aerobik - has es fenek - nyujtas.
    ez az egyik kedvencem, sohasem unom meg!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2003. május 2. 21:56117.
    KAREN VOIGHT - YOGASCULPT
    ezen a dvdn a yogasculpt es a pilates-core essentials videok vannak.
    yogasculpt: 45 perces joga program a vegen hasizommal. ne higgye senki hogy a jogatol nem lehet megizzadni! nagyon preciz, nagyon ra lehet szokni. ha csak keso este van idom tornazni, mindig ezt valasztom. a kivitelezes nagyon szep, a zene nyugtato.
    core essentials: 40 perces edzes, az elejen egy jo bemelegites nagyon innovativ labmunkaval, majd combizom (belso, kulso), killer fekvotamaszok, mellizom, es vegul hasizom. karen ilyen sulylabdakat hasznal, en kezisulyzoval csinalom, azzal is teljesen jo. azt szeretem ebben a programban, hogy a reg megunt szokasos gyakorlatokon (felulesek, labemelgetes, stb stb) csavarint egyet es sokkal ujabb, erdekesebb (es hatekonyabb)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2003. május 2. 21:50116.
    KAREN VOIGHT - THE ULTIMATE CIRCUIT TRAINING DVD

    ezen a dvd-n is ket kazetta anyaga talalhato: cardiostrength es blt on a ball.
    a cardiostrengthrol eloljaroban: ez egy sztep program, ugyhogy kell hozza szteppad! (vagy valami hasonlo - egy nagyobbacska felforditott fiok is megteszi :) ez egy koredzes tipusu program, tehat valtogatja az ugralos / erosito reszeket (egesz testre erosit). nekem egyebkent ez a tipusu edzes jon be a legjobban, es a fogyashoz is ez az egyik legcelravezetobb! ha jol emlekszem, akkor kb 1 ora alatt osszesen 4szer vagy 5szor van valtas.
    en nem vagyok kulonosebben tehetseges sztepper, es utalom a bonyolult koreografiat, de ezzel nem volt semmi gondom. az erosites resz nagyon jol atgondolt es garantaltan erezheto masnapra (foleg az abszolut killer felguggolasok a sztepen). .
    kivitelezes: 3an tornaznak, karen, egy pasas meg egy vigyorgo no, a zene semmi kulonos, instrumentalis, de jol adja a ritmust.
    a blt on a ballhoz kell egy fitball! szuper erosites alsotestre anelkul hogy a hatadat megeroltetned. ez egy rovid, mindossze 25 perces program de nagyon hatekony!
    ps. a dvd-n van egy opcio, amivel kombinalhatod a ket programot, ezzel egy 65 perces edzest krealhatsz, szteppel es labdaval!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2003. május 2. 21:40115.
    KAREN VOIGHT - STRONG & STREAMLINED DVD

    ezen a dvd-n a strong and smooth moves es a streamline fitness videok vannak (lsd. website). a dvd formatum azert szuper, mert reszekre lebontva is elvegezhetoek a gyakorlatok, ill. te allithatod ossze a programodat.
    a strong and smooth moves egy kb. 1 oras program, kb. fel ora areobik es fel ora nagyon szuper es gondosan atgondolt egesz testre rameno erosites. kell hozza szek meg sulyzok. egyebkent mindez amolyan fiataloknak szant stilusban egy ilyen furcsa indusztrialis kornyezetben, meg egy csomo szeptestu aerobikozoval a hatterben. .
    a streamline fitness ugyancsak ket feloras reszbol all, az elejen karen azt mondja, hogy az egyiket reggelre (energizalo), a masikat estere (foldon vegzett gyakorlatok) ajanlja, de termeszetesen egybe is le lehet nyomni az egeszet (en ugy szoktam). az elso resz rovid aerobik, felsotest, majd kemeny alsotest (guggolasok, combizom) a masodik resz hasizom es levezetesnek tizenot perc joga - engem sem erdekelt a joga, amig nem probaltam ki erre a dvd-re, hogy azota nagy hive vagyok. egyebkent ez inkabb testformalo joga a spiritualis hablaty nelkul. csodakat muvel a tartassal - egyensulyerzekkel!
    ehhez a programhoz is kell szek meg kezisulyzo.
    ezen a programon karen egyedul tornazik, es a hatter sokkal nyugodtabb, es a zene is nagyon jo.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2003. május 2. 21:29114.
    szia!
    nekem a kovetkezok vannak meg:
    dvd-k:
    strong & streamlined
    ultimate circuit training
    yogasculpt
    kazetta:
    elle macpherson & karen voight (ezt mellesleg en is az amazon. de - rol rendeltem. . )
    nehez valasztani, hogy melyik a kedvencem. . . irok egy rovid leirast mindegyikrol (kulon-kulon, mert egybe hosszu lenne)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_406365 (112)
     
  14. 2003. május 2. 09:41113.
    Most voltam Karen web-oldalán! Bombasztikusan jól néz ki, csinos, szép stb. Mit jelent az a Pilat-módszer??? Még nem tudok róla semmit, de már láttam több kazin itt is.
    . . . és kérlek ajánlj valamit a DVD-k közül is ha ismered őket, engem érdekel!! (viszont a jóga nem)
    Segitessz???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_441513 (110)
     
  15. 2003. május 2. 09:34112.
    Szia Zsofici!
    Én is szemeztem már itt (németo) egy dvd-vel - Tai Box fitness - de nem mertem megvenni, nem ismerem a pasast!
    Irj valamit kérlek Karen Voight-ról!!!
    Van még valami jó ajánlatod???? Csak bátran oszdd meg velünk, mi örülünk minden ötletnek, ajánlatnak!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_441513 (110)
     
  16. 2003. május 2. 09:29111.
    hmm, nekem fitnesz dvd kellene, ugyanis hiába olcsók a videókazik, nekünk nincs videónk. .
    Pedig ha lenne egy lemezem, akkor ugrálnék, vagy legalább mozognék valamit én is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2003. május 1. 21:24110.
    sziasztok. . . egy ajanlat: azok akik tudnak angolul (vagy tanulnak - jo nyelvlecke), nagyon ajanlom karen voight (www. karenvoight. com)kazettait/dvd-it. tizezerszer jobb es komolyabb mint barmelyik itthoni program. a fentemlitett siterol vagy a www. amazon. com - rol is megrendelheto.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2003. Április 30. 09:21109.
    Szia!!
    Jól megizzadtam, az első 10 perc után azt hittem kidőlök (itt volt a holtpontom) utána viszont nagyon jól éreztem magam, tényleg "megmozdultam"!! Ha ráérzek a gyarkolatok mikéntjére akkor tényleg átmozgatja az embert --- és nekem szimpi volt a Rita is. Túlzás nélkül mondhatom - nagyon elégedett vagyok!!! Ma is lezavarok egy kört a Ritával.
    előzmény:
    kbm3 (108)
     
  19. 2003. Április 29. 15:52108.
    Kipróbáltad? Hogy tetszett?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_406365 (105)
     
  20. 2003. Április 29. 15:49107.
    Szerintem ez a legkeményebb mindhárom közül. Ami számomra még szimpatikusabbá tette a kazit az az, hogy nem csak címlapról lelépett hölgyek edzenek, mint a legtöbb kazin, hanem férfiak is! :-)))
    Egyszóval teljesen hétköznapi emberkékkel lehet együtt izzadni.
    előzmény:
    carmen333 (104)
     
  21. 2003. Április 28. 17:07106.
    Igen a Kickbox 2. nagyon gyenge de nézzük a vidámabb oldalát a dolognak - bemelegitésnek talán megteszi?!! :o) Csakhogy vigasztaljuk magunkat amiért kidobtuk érte a pénzt.
    előzmény:
    carmen333 (104)
     
  22. 2003. Április 28. 17:02105.
    Sziaaaaa!
    Nagyon örülünk Neked!!! Én ma fogom kipróbálni a Kickbox 3-at és nagyon szoritok magamnak.
    A barátnőm holnap fog bevásárolni nekem fitness kazettákból, remélem szerencséje lesz. Aztán együtt fogjuk kipróbálni őket.
    előzmény:
    kbm3 (103)
     
  23. 2003. Április 28. 15:31104.
    Akkor isten hozott! :-)
    S mondd, a 3. erősebb az 1. -nél? Mert az 1-et szeretem. A 2 gyenge. A 3 . milyen az 1. -2. -höz viszonyítva?
    előzmény:
    kbm3 (103)
     
  24. 2003. Április 28. 15:06103.
    Sziasztok!

    Örülök, hogy rátaláltam erre a topicra, mert én is megszállott "otthon tornázossá" váltam.

    Én megvettem a Kickbox 3-at Ritával és szerintem a három kickbox kazi közül ez a legkeményebb. Végig "pörögsz" és nem állsz le, én kellemesen elfáradok tőle. Egyetlen dolgot nem tartok szerencsésnek, mégpedig azt, hogy a kb. a 40-ik percben Rita befejezi a tornát levezetéssel, de aztán még 5 percre rákapcsol egy extra adaggal.
    Mindezek ellenére nekem tetszik.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_406365 (89)
     
  25. 2003. Április 28. 10:23102.
    A hazipatika. com internetes oldalon szinte mindegyik fitness kazetta kapható, amiről itt szó volt. És ha már ott vagytok, most indul egy fogyókúra program (5 hét alatt 5 kg! címmel), ha jelentkeztek, receptekkel is segítenek a fogyásban. Sok sikert mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top