Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fitnesz video kritikák

zsofici
Létrehozva: 2002. november 8. 13:50
Szeretek otthon tornazni videora, mert igy akkor es ugy illesztem bele a mozgast a napomba, amikor akarom. (Es utana nem kell papucsot viselni a zuhanyzo alatt stb. . . )
A videok vasarlasa azonban sokszor zsakbamacska: a legtobbon nincs feltuntetve, hogy milyen eszkozok kellenek hozza, hogy pontosan milyen tipusu gyakorlatokbol all, stb. Es ami a legfontosabb: hogy elvezetes-e a program. Ezert gondoltam, hogy hasznos lenne, ha azok, akik hozzam hasonloan hasznalnak fitnesz videokat, elkuldenek a velemenyuket rola egy rovid (?) kritika formajaban. A legtobb kulfoldi videohoz konnyen talahatok hasonlo forumok pl. az amazon. com oldalain, de semmi ilyet nem talaltam magyar videokrol. . Varom a hozzaszolasokat.
  1. 2003. február 26. 12:1451.
    Engem Norbi Aerobzónája érdekelne! Megvette már valaki? Mi a véleményetek róla? Érdemes kiadni rá pénzt?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2003. február 23. 21:3450.
    Én tegnap vettem meg Rubint Réka kaziját, amit ti ajánlottatok. Ma már ki is própáltam, és azt hittem meghalok, olyan nehéz volt. Kb. az első 5 perc után azt hittem összeesem. Szerintem nagyon durva együtt a comb és a far, mert már a combnál kikészültem totál, a fart alig tudtam elkezdeni is. De azért remélem menni fog. Szóval úgy látom, hogy megérte megvenni.

    Mackólajos
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_441513 (1)
     
  3. 2003. február 19. 13:4749.
    Hoppá, ezt elcsesztem, ezt privátba szántam. . . na mindegy.
    előzmény:
    carmen333 (48)
     
  4. 2003. február 19. 13:4548.
    Szia Carmella!
    Csodás eredményt értél el a fogyásban, gratulálok! Remélem, nem haragszol, ha érdeklődök, mi a helyzet azóta, hogy tudósítottál róla a fórumban? Ha van időd, kérlek, írd le pár sorban!
    Nekem is 35-40 kg-ot kell fogynom. A tornával nincs problémám, 32 (!) db. videokazim van, ebből 5-6 amit rendszeresen használok is. Csak hát az édesség. . . Hiányzik a motiváció. (Életem során már több mint száz kilót fogytam- és híztam vissza). csak ezért érdeklődök.
    Még egyszer gratula!
    Puszi:
    Anita carmen222@freemail. hu
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_616556 (13)
     
  5. 2003. február 19. 13:2747.
    Mészáros Réka-Baucsek Norbi: Bírni fogod! v. Shobert Földön-vízen-levegőben, ezek aerob edzést is tartalmaznak.
    előzmény:
    Nebáncs (45)
     
  6. 2003. február 16. 22:5846.
    Sziasztok,
    én a Gregor Bernadett féle kazettával szemezgetek. mi róla a véleményetek?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_551037
    Torolt_felhasznalo_551037
    2003. február 16. 10:3645.
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Ha fogyni szeretnék mindegy, hogy melyik kazira mozgom csak az a lényeg, hogy legalább 30 percet egyfolytában dolgozam a un"zónaidőban"?Vagy célszerü inkább aerobb jellegü mozgást végeznem?Gondoltam, hogy súlyzós gyakorlatokkal próbálkozom, kicsi súlyokkal, úgy 2kg. . mal. De akkor talán feszesebb leszek és az zsír nem távozik annyira. Szerintetek mi a célravezető?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2003. február 15. 19:5244.
    Nekem most 3 kazim van, és még kettőt akarok beszerezni. Ezeket használom, ezenkívül van még olyan, amit nem. Nem kell valakinek Bíró Ica shaolinos kazija? Eredeti, egyszer játszottam le, de nem ilyet kerestem, ezért megválok tőle. Itt érdeklődhetsz: szlindu@freemail. hu
    előzmény:
    mackólajos (41)
     
  9. 2003. február 11. 10:3743.
    Az izmaidnak is szüksége van változatosságra, egy idő után hozzászoknak egy-egy gyakorlathoz, ezért is jó néha váltani.
    előzmény:
    mackólajos (41)
     
  10. 2003. február 11. 09:0242.
    Nem muszály mindig ugyanarra a kazettára tornázni, nagyon hamar meg lehet unni őket! Nekem pl. van vagy 5 darab, és mindig arra tornázom, amelyikhez hangulatom van! Az idő is nagyon fontos, azt is okosan be tudod osztani, ha több kazettád van, lehet válogatni!:)
    előzmény:
    mackólajos (41)
     
  11. 2003. február 10. 21:1741.
    Sziasztok!
    Én arról szeretnék érdeklődni, hogy ezeket a kazikat milyen gyakran lehet váltogatni. Általában elég hamar meglehet unni, ha állandóan ugyanarra tornázol. Nektek mi a tapasztalatok?
    mackólajos
    előzmény:
    SantaFé (39)
     
  12. Torolt_felhasznalo_322340
    Torolt_felhasznalo_322340
    2003. február 8. 10:4140.
    Helyes, személyre szóló, tehát jól megválasztott testedzés elengedhetetlenül fontos sokféle betegség megelőzésére. Ki kell azonban hangsúlyozni, hogy csak a megfelelő testmozgás! Biztos, hogy egészségi, fittségi szintünk a kazettákon látható népszerű, a gyakorlatokat kiváló minőségben, esztétikus csomagalásban előadó sportolókéval egyenértékű? Biztos, hogy szervezetünk - különösen ha fogyókúrázunk - ugynúgy ellátott minden szükséges tápanyaggal mint az övék? Meglévő betegségeinkről, életkorunkról ne is beszéljünk. Mozogjunk, de tudjuk, hogy mit!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_734201
    Torolt_felhasznalo_734201
    2003. február 5. 13:0239.
    Sziasztok!

    Én is a kazettára tornázók táborába tartozom.
    Ezért hát néhányszor belefutottam már olyanba amit nem lett volna szabad megvenni. Nem olcsóak és ha utána nem tetszik mit csinálsz vele? Tanácsom, hogy először nézzétek meg valahol, vagy kérjétek kölcsön és csak utána megvenni. Rubint Réka: Add önmagad - kitűnő, talán most az egyetlen ami jó is, izzadsz tőle, meg formál is.
    Megvan még a Béres A. : nyerj időt és a Fat Free Fogyiklub most kiadott kazija, na ezek pocsékak, Alexanráén kicsit túlbonyolitott gyakorlatok, meg sem izzadtam, a másikon meg csak előre lépsz oldalra lépsz. . . . . . .
    Évekkel ezelőtt megvolt a Sindy Crawford első kazija, szintén nagyon jó!
    Sok sikert mindenkinek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2003. február 4. 13:5838.
    Szevasztok Csajok!
    Sajnos én még nem tudok kritikát írni, mert csak most szeretnék elkezdeni kazira tornázni, de nagyon szeretném ha segítenétek abban, hogy melyik kazit tanácsoljátok! Leírom a tényállást! Szóval, kb. 8-10 kg-tól szeretnék szabadulni, de nagy bánatomra ez majdnem mind a hasamon+derekamon(+persze fenék) helyezkedik el! (Jól nézhetek ki mi?) Nem erősödni szeretnék, hanem fogyni. Persze a combomról ha lefogyok 1-2 kg-ot, akkor sem ugrok azért a Dunába, de sajnos a hasamat+derekamat kellene lefogyasszam. Ha szükséges, persze fogyókúráznék is mellé, csak szeretnélek benneteket, a szakértőket megkérdezni, hogy melyik kazit tanácsoljátok! Remélem mindent leírtam, nem felejtettem ki semmit! Előre is nagyon köszönöm a válaszokat, a héten meg is vesszük a videót!!Hurrá!!! Jó tornázást kívánok mindenkinek, és akinek kell, sok sok egészséges fogyást is! R. Kata
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2003. február 1. 19:2637.
    És ami még eszembe jutott:

    kedvenc kazettáim: Norbi Duci Tréning, Norbi AerobZóna, Claudia Schiffer dupla erősítő kazettája, Rubint Réka Add önmagad!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2003. február 1. 18:3736.
    Nekem is megvan ez a kazi, de ezzel fogyni tényleg nem lehet annyit, mint ugyanennyi ráfordított idő mellett egy aerobic kazettával. Viszont fogyás után kiváló erősítő.
    előzmény:
    Jossie (16)
     
  17. 2003. február 1. 18:3235.
    Szia! Nekem megvan a Claudia Schiffer kétrészes kazettája, a kettő együtt 2 óra, remélem, erre gondolsz. Nekem nagyon tetszik, egy bajom van vele: nem fogyaszt annyira, inkább izmot erősít. Fogyáshoz nem ajánlom, viszont fogyás után segít az alakformálásban.
    előzmény:
    reidea (25)
     
  18. 2003. január 14. 21:2434.
    Azt nem tudom :))) De egyenlőre nem hatásos, legalábbis a kanapéról nézve nem :D
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_405606 (33)
     
  19. 2003. január 14. 21:2033.
    Azért annyira nem nehéz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_513057 (32)
     
  20. 2003. január 13. 22:0632.
    A Béres Alexa kazin (Nyerj időt) van extra gyakorlat fenékre. . . kizárólag mazochistáknak :DD
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_733837 (31)
     
  21. Torolt_felhasznalo_733837
    Torolt_felhasznalo_733837
    2003. január 13. 21:2231.
    heló csajok!
    nos. szóval röviden: 17 éves vagyok, nem kövér, csak olyan husi. fenék (főleg!), has, kar, belső comb, úszógumi. . . szóval ezek 1 picit vastagabbak a kelleténél. a bíró ica összefoglaló kazija van +, régebben csináltam, de unom, + annyira nem jött be, csak simán jobban éreztem magam, de semmi változás. tudnátok vmit ajánlani? úgy tervezem, 2naponta torna, közte + bicaj, ugrálókötél, lépcső, ilyesmi. de még akkor is elég gyakori ahhoz, h +unjam. szóval? még 1szer: főleg fenék. köszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_956377
    Torolt_felhasznalo_956377
    2003. január 9. 09:1630.
    Sziasztok! A Bíró Ica kazettái tényleg elég gyengécskék. Minden szempontból! Ami nekem nagyon tetszett az a Callanetics kazetták. Nagyon hatásosak, átalakítja a testet ha valaki rendszeresen csinálja. Amikor 2 éve fogyiztam, és Callanetics-et tornáztam, volt olyan, hogy kg-ot már nem de centiket jócskán vesztettem.
    Nekem még nagyon tettszett a Pécsi Sasok kazettája. Ritmusos, jól felépített program.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2002. december 7. 23:5329.
    Tegnap vettem meg a Béres Szandi: Nyerj időt kazit. . . . . még csak végigpörgettem, elég jónak tűnik. A lényeg, hogy egyszerre két izomcsoportot dolgoztatsz meg. A bemelegítés 7 perc, utána jön az alakformálás 24 perc, nyújtás 7 perc. Az extra farizom ráadás 15 perc (kegyetlen, szerintem tuti izomláz). Ami nem tetszik az a felvétel gyatra minősége (kritikán aluli, néha a nézhetetlennel vetekszik) és, hogy Alexandra melle folyton ki akar zuhanni a falatnyi pólóból :) 2000 Ft volt, nem tudom, hogy ez mennyire számít drágának.
    előzmény:
    reidea (25)
     
  24. Torolt_felhasznalo_944440
    Torolt_felhasznalo_944440
    2002. december 4. 11:2028.
    Sziasztok! Nekem nagyon tetszik Csisztu Zs&Sinkó Andi Fit & Roll című programja, az biztos, hogy nem unalmas, csak szerintem elsőre egy kicsit bonyolult lépések is vannak benne. Viszont a zene nagyon jó.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2002. november 21. 18:5927.
    :-)))nekem is ez a kedvencem, meg az Alakformálás 10 hét alatt. A kettő kaziból összehoztam egy, egyórás aerobikot. Olyan érzés mintha táncolnék. . . azért egy kicsit ver a víz míg végigmozgom.
    Csak ajánlani tudom mindenkinek. De torna elött senki ne egyen szénhidrátot, hanem egy kefirt és torna után félórával is egy kefírt. Akkor ég a zsír. Kár, hogy ezt a tanács nem olvasható a kazikon. . . . pedig működik.
    előzmény:
    szaxofon (26)
     

Címlap

top