Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pajzsmirigy túlműködés

fkata80
Létrehozva: 2005. október 10. 10:52

Sziasztok!

Tapasztalatokat várok pajzsmirigy túlműködéses betegektől -gyógyultaktól, illetve a gyógyulás útján lévőktől egyaránt. Mennyire hosszantartó betegség ez? Nekem az orvosom fél-egy évet mondott, de a topicokat olvasva évekről van szó. Én 25 éves vagyok, 2 hónapja derült ki a pm. túlműködésem. Azóta Metothyrint (kezdetben napi 6-ot, most "csak" napi 4-et), valamint szívritmusszabályzót szedek. Fiatal vagyok, gyerekvállalás előtt állok, aggódom. Kérlek segítsetek tapasztalataitokkal.

  1. 2018. május 15. 11:57828.

    Szia béjb!


    Jó sok idő eltelt a bejegyzésed óta. Mi változott a szemeddel kapcsolatban? Én nagyon durván fel vagyok dagadva már 5 hónapja. A labor eredményeim a gyógyszerek hatására most épp nem rosszak, de a szemem nem változott vissza eredeti méretére. Nagyon szeretném visszakapni a régi önmagam! Az endokrinológiai vizsgálat egy nulla. Itt a neten többet tudtam meg a betegségemről, mint a háziorvostól és az endokrinológustól együtt. 


    Üdvözlettel: Kovácserika

    előzmény:
    béjb (820)
    2014-01-31  21:16
  2. 2014. október 15. 07:17827.

    Csak a magánorvos a járható út sajnos.

    előzmény:
    mmmmm87 (825)
    2014-10-01  15:29

Címlap

top