Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Boszik ide!

Torolt_felhasznalo_512910
Torolt_felhasznalo_512910
Létrehozva: 2005. október 2. 21:02
Sziasztok!Engem kb 13 éves korom óta érdekel az okkultizmus(és az nem most volt.&nbspSzivesen cserélnék tapasztalatot hasonszörűekkel.(Fanatikusok,feketemágusok kíméljenek)Minden területe érdekel,boszik ide!
  1. Torolt_felhasznalo_226052
    Torolt_felhasznalo_226052
    2007. november 23. 01:18751.

    Szia !

    Nem szeretnék beleszóni a megkezdett levelezésetekbe. De azért azt gondolom tudod, h a nagyobb volumenű kérdésekre önmagunknak nem tudunk választ adni. Ott az a rusnya ego. A másik, szinte a legfontosabb, h az ok, biztos eltemetve van. Így természetes, h nem látod, és nem találod. Ehez kell az asztológus, médium... stb. Persze egy valósan jó emberke, aki meg is mondja a dolgokat, és nem csak azt, amit szeretnél hallani.!!!

    Tán öt éve is volt, h egy hölgy mondta, mindig fáj a feje, néha migrénig is eljut. Kevés a szünet köztük.... Érdekes modon, egy csodaszép balta ált ki a fejéből. Persze ez egy ilyesmi formájú energiacsomag. Már többször próbálták eltüntetni, de mindig visszajött.... Mint kiderült, egy ük akárki mágiája volt az akkori barátnőjére, mert elszerette a pasit tőle. Mivel jó kis mágia volt, és hetedíziglen, még volt hátra 4 generáció.... Azóta teljesen jól van a hölgy. Talán akkor még tudtak jól dolgozni. Ma már csak majmoljá, és pénzt kaszíroznak...

    SziaSzia Kobold

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_132313 (749)
    2007-11-22  22:51
  2. Torolt_felhasznalo_226052
    Torolt_felhasznalo_226052
    2007. november 23. 01:02750.

    Szia !

    Teljesen jó a könyvei, szoktuk ajánlani, d eamilyen rosszcsont vagyok, nem olvastam. De ami kell, remélem eljut hozzám is, bár nem könyv alakban. Erre példa, és egyben érdekes eset. Voltunk előadást tartani. Kolléganőmmel együtt megyünk, mert vannak renitensek, is, és vigyázni kell a spirit rendre és nem vagyunk Jézus, h 15 embernél többre tudnánk figyelni. Szóval. Dumáltam. Aztán jött egy gondolat, és elkezdtem beszélni a kristályokról. Az előadás végén megkérdeztem ellenőrzés végett a csajszit, milyen volt. Azt mondta jó, de mikor olvastál a kristályokról? Nem olvastam, mondtam. Mert Ő éppen beleolvasott egy könyvbe.... Másik előadás alkalmával, elmondtam röviden a Lelkünk útja 1-3 könyv tartalmát. Majdnem megkergetett, mert nekem nincs is meg a könyv, de neki sincs, csak tudja, kb miről szól..... Kicsit lusta is vagyok olvasni. Szégyen.

    Nem vagyok nagy beszélős, mert inkább a gyógyítás az én dolgom. Bár mostanság kiszedik belőlem az emberek, h mit is csináltam rajtuk. Aztán magyarázzam is el. A csajszi az angyalos.

    Igazából szeretek mindent pontosan, hablaty nélkül tudni. Ha valami sántít, akkor csak a kis polcra teszem, és addig nem nyugszom, amíg nem kapok valós választ rá. ekkor kerülhet csak be a könyvtárba. Számomra a bolygók távol állnak tőlem. Inkább megkérem az infót. bár valahol Te is hasonlóan működsz. A fizikai testtel, és a többivel foglalkozom, majdnem egyszerre.

    SziaSzia Kobold

    előzmény:
    mamóka67 (747)
    2007-11-22  18:40
  3. Torolt_felhasznalo_132313
    Torolt_felhasznalo_132313
    2007. november 22. 22:51749.
    Szia!!!

    Köszi, hogy Te is olvastad a storym és írtál véleményt. Mamókával levelezek priviben és egyre valószínűbb szerintem a karma, tulajdonképpen elgondolkodtam azon is hogy ebben az életemben követtem volna el valami olyan hibát, ami ilyen rossz kapcsolatot eredményezne, de nincs semmi... nem vagyok elfogult magammal szemben, tényleg semmi... és hát, még csak 21 vagyok, tehát időm sem volt még nagyon ekkora hibát elkövetni az édesannyámmal szemben.... nem tudom...

    Érdekelne azonban, hogy ha boszorkányságról, átokról stb. lenne szó, akkor arra tudok én valami bizonyítékot találni??? Van ennek valami tipikus jele???

    Válaszodat, és az eddigi segítséget is köszönöm!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226052 (746)
    2007-11-22  18:31
  4. Torolt_felhasznalo_816637
    Torolt_felhasznalo_816637
    2007. november 22. 21:35748.

    szia!

    Hát találkozni nehéz lesz mert én svédországban élek  de neten keresztül tanithatnál ha ráérnél 1-2 dologra csak annyira hogy rendbe rakjam magam.Amugy ma ezte gyogyitottál engem?Furán éreztem magam,furán fájt fejem és boldogságot éreztem,vagy te vagy az angyalom az ugye? szoval sok szar van rajtam megint?az nem jo pedig én nem teszek semmit.mit ne csináljak hogy elkerüljem  azt a rosszat ami rám kerül?

    Várom leveled szia 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226052 (746)
    2007-11-22  18:31
  5. 2007. november 22. 18:40747.

    Sajnálom,hogy nem érdekel az asztrológia, szerintem nem mélyedtél el benne úgy igazán, mert engem például akkor fogott meg, amikor elkezdtem tanulni, megismerni. Az pedig, amikor már nagyon jól tudja valaki,különösen elbűvölő, hogy mennyire igaz,a helyén van és ül minden szempontból

    Az Angyalokat én is nagyon szeretem.Voltam egy Balogh Béla előadáson, és ő mesélte, hogy Párisban esett meg vele az alábbi történet. Jött hozzá egy látó ember,és szólt neki, hogy a kutyaól mellett áll egy angyal. Ő megnézte,de nem látott semmit. A biztonság kedvéért lefényképezte az ólat, és ezt a képet nekünk is megmutatta, és egy angyal formájú fehér folt volt rajta.

    Bár biztosan ismered a könyvei kapcsán Balogh Bélát, de ha nem, akkor ajánlom, hogy feltétlenül olvas el "A végső valóság"címűt,fantasztikusan jó. Kb 3 éve volt szenzáció,azóta már vagy 6.kiadását érte meg.

    Hello,szia:Mamóka.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226052 (745)
    2007-11-22  18:11
  6. Torolt_felhasznalo_226052
    Torolt_felhasznalo_226052
    2007. november 22. 18:31746.

    Szia !

    Régen hallottam a "hangord" Várom majd a leveled. De muszáj leszúrni a tanárod, mert engedte a meditációban, h elmászkáljanak a medizők. Ez nagyon nem szép. De a felelőség az ővé, bár nem hiszem h gondol rá. Nálam ilyen nincs, mert utána megyek, és visszarakom a helyére. Nem vállalom, h ott maradjon a lélekrésze, és én kapjam a fejmosást a segítőimtől.

    Téged is meg kell dorgálni kicsit. Hiába takarítottalak le multkor? Már megint összeszedtél sok érdekességet. Ejnye. Most csak fél puszi neked.

    Remélem eljossz az Angyalfesztiválra most vasárnap, ott találkozhatnánk. Jó ötlet?

    Várom leveled. SziaSzia Kobold.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_816637 (743)
    2007-11-22  16:48
  7. Torolt_felhasznalo_226052
    Torolt_felhasznalo_226052
    2007. november 22. 18:11745.

    Szia !

    Nagyon örülök a válaszodnak, csudajól leírtál mindent. Igaz nem kértem választ, de jól esett kedves leveled. Csak 1-2 dologra írtam valamit, amit kifelejtenek a horoszkóposok. Bevallom, én nagyon nem szeretem az asztrológiát, soha sem tudott megfogni, és a kinezológia sem. Ezen kívül, minden más. Bár kinezológián is voltam, de be is fejeztem. Nem az én helyem. Remélem elnézel a 3. Országos Angyalfesztiválra, most vasárnap lesz. Én megyek. Bizti lesz sok érdekes, ha más nem a sok szép kő.

    SziaSzia Kobold

    előzmény:
    mamóka67 (744)
    2007-11-22  16:50
  8. 2007. november 22. 16:50744.

    Hello!

    Mivel karma asztrológus vagyok, nemcsak hiszek abban, hogy a lélek halhatatlan és számtalanszor újjászületik, hanem olvasni is tudom ezeknek az életeknek, tapasztalatoknak a lenyomatát az asztrológiai képletben,amely nem más,mint térkép önmagunkhoz.Megmutatja a lélek szándékát,céljait,képességeit,lehetőségeit ebben az inkarnációban,de ennél sokkal többet is elmond. Leírja karmikus tapasztalatainkat,vall azokról a tévedésekről,amiket elkövettünk,fölvilágosítást ad a zsákutcákról,elefántcsonttornyokról és börtönökről,ahova bezártuk magunkat,de megmutatja a fejlődés állomásait,a megszerzett képességeket,a karmikus tudást is. Igyekszem átadni ezt az ősi tudást mindennapi életünkben a Vízöntő kor hajnalán.

    Természetesen a lélek az újjászületésekor nem az előzőt folytatja, mert akkor előfordulna, hogy egyiptomi harcos lenne i.sz.e. 2000-ben. Sem a Kovács József fia lesz a továbbiakban egy kereskedő családjában. De kiválasztja azt a szülőt, és azokat a körülményeket, ahol teljesíteni tudja a karmáját, legalábbis ezzel a feladattal jön. És amíg ez nem sikerül, addig vissza kényszerül ide a Földre, ha akar,ha nem. Sokan nem tudják pontosan,hogy a karma mit jelent,csak feklületes elképzeléseik vannak.Most nem megyek ebbe bele.

    Nagyon sok szempont mutatja a karmát a horoszkópban.Aki ért abban olvasni, az segítséget tud adni azoknak, akik nem ismerik önmagukat, csak azt hiszik, hogy igen. Gyönyörű például a bolygók és az asztrológiai jegyek mithológiája.Ésszerűen és konkrétan levezethető belőlük a bolygók hatása életünkre,csak észre kell venni a fontos összefüggéseket. Több ezer évvel ezelőtt, amikor ezek a dolgok megtörténtek, már észrevették. Remélem ez a válaszom kielégító volt. Szia.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226052 (741)
    2007-11-22  14:55
  9. Torolt_felhasznalo_816637
    Torolt_felhasznalo_816637
    2007. november 22. 16:48743.

    szia.

    bevallom kiment fejemböl a levél mert annyi dolgom van és most sok minden történt amit nem vártam( rossz ).privátban irni fogok amint tudok,de most rohanok suliba! Ne haragudj rám de annyi sok rossz van velem te tudod miért biztos,és azt is hogy oldjam meg.a negativ ami körülöttem van az a felelös,meg lehet én is bár nem tettem semmi rosszat amiért igy kéne bünhödnöm.Elvesztettem állásom és lesz másik talán de ez most szar. Ird le hogy tudom magam helyre hozni.

    A meditácio nálam fura dolog ,ások számára.Èszre vette rajtam egy tanárom akinél meditáciot tanultam,hogy anélkül hogy meditálnék más világban járok,magyarul nem kell meditálnom ahhoz hogy meditácioi álapotban legyek.Anélkül is megy

    Szoval mit tegyek?

    Sok puszi,ja lényegében megválaszoltam leveled de a férfi akit irtál nem tudom ki lehet,A párom nem.Más pedig nincs annyira közelemben.

    Várom válaszodat!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226052 (729)
    2007-11-13  20:39
  10. Torolt_felhasznalo_816637
    Torolt_felhasznalo_816637
    2007. november 22. 16:38742.

    szia!

    én is kitöltöttem és várok,jövöhonapban megveszem ami cél érdekében szükséges és megosztom veletek hogy mi lett

    Amugy miujs veletek?Ki hogy van?

    Kobold veled miujs?Bocs hogy nem irtam de elvagyok veszve  kicsit szarul vagyok lelkileg de már jobban is vagyok .

    na puszika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_132313 (732)
    2007-11-16  20:39
  11. Torolt_felhasznalo_226052
    Torolt_felhasznalo_226052
    2007. november 22. 14:55741.

    Szia !

    Gondolom, h horoszkóp ismerő vagy. Tény, h ott soszor előveszik. De. A horoszkópos dolognál is van egy határ, aminél elodázzák a továbblátás lehetőségét, mert akkor már nagyobb információigazságra, és tudásra lenne szükség.

    Egy két gondolat hozzá. Rendben, h a reinkarnáció, az a hit, miszerint életeken át, újraszületünk a földre. De ! Ez talán a fontos, Nem a másikat folytatjuk tovább. Esetleg, egy új összeállításban tervezzük meg a nagy részét, aztán majd döntések sorozatán át választjuk az utat.... Olyan, mint a dr Hause. srozat. A szereplő ugyanaz, de nem folytatásos. A karma rész úgy jön a képbe, h minden karmikus rész csak egy csíra. Akkor, amikor az életbe beilleszthető lesz egy csíra, akkor az a csíra abban az életben aktiválődik. A másikban nem fog, mert ott felesleges lenne. Érthető volt?

    Ebből is adódik, h nézzünk körül a jelenben, és utána csak a múltban, mármint az előző életben. Tapasztalat szerint, 95% jelen idejű dolog volt, előző életes cucc, csak 5%.

    Az alábbi hölgy lehet az 5%ban, de nem karma miatt. Érzésem szerint. Bár infó hiányában még lehet minden. De csak akkor szabadna kideríteni akár a karmás, akár a mágiás esetet, ha tudsz SEGÍTENI megoldásban. Ha nem, akkor csak ártalmas lesz, és az nem jó úgy. Szerintem.

    De, mindenesetre tisztellek, mert tisztán dolgozol... Teljes szívvvel. A többi meg már jön magától... Drukkolok, h sikerüljön megoldani.

    SziaSzia Kobold

    előzmény:
    mamóka67 (739)
    2007-11-22  13:18
  12. Torolt_felhasznalo_226052
    Torolt_felhasznalo_226052
    2007. november 22. 14:37740.

    Szia !

    Egyetértek veled, nem kell rögtön karmázni. De az most divat, és sajnos, ha valaki nem tudja, nem ismeri jól amit csinál, akkor azt ráfogják a karmára.

    SziaSzia Kobold

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_512910 (738)
    2007-11-22  11:52
  13. 2007. november 22. 13:18739.

    Szia Kentaur! Nem tudom,hogy mi az a "lipikus"rendszer,majd megnézem a gugliban.

    Azt viszont tudom, hogy akik hisznek a reinkarnációban,azok azt vallják, hogy minden megkezdett földi élet az előző folytatása,mégpedig tanulási szakasz, és azoknak a hibáknak a kiküszöbölésére lehetőség, amiket a múltban esetleg elkövettünk. Kinél ez-kinél az a feladat, van olyan is, hogy torzan, vagy bármiféle rendellenességgel jön valaki a világra, arról már eleve tudható, hogyha nehezen viseli akkor saját tanulási szakaszát éli, ha pedig vidáman éli így is az életét (hihetetlen sokan vannak!),akkor biztos a szüleit jött tanítani. A csecsemő-halál egyértelműen a szülőknek szól.

    Ha ezeket figyelembe vesszük, akkor jó úgy felállítani a radixot,hogy nem csak a jellemet,és a célokat vesszük figyelembe, hanem a hozott karmát is. Könnyebben megérthetjük a miérteket akkor, ha ismerjük a múltunk egy részét is. Mert sajnos mindent úgysem tudunk meg.Természetesen életünk folyamán még gyűjthetünk is hozzá egy kicsit, feltéve akkor nem, vagy csak keveset, ha a képlet alapján van kellő önismeretünk. Szép napot Neked!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_512910 (738)
    2007-11-22  11:52
  14. Torolt_felhasznalo_512910
    Torolt_felhasznalo_512910
    2007. november 22. 11:52738.

    Szerintem ahelyett hogy mindent a karmával intézel el,esetleg kezd ott,hogy megnézed NEKED és ITT és MOSt miből ered a problémád,ha ezt megoldottad,akkor előjön az esetleges "lipikus rendszerbe följegyzett karma"is.

    De ez persze az én tapaszatlatlan és tanulatlan véleményem,tégy úgy,ahogy a lejobbnak érzed.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_132313 (734)
    2007-11-20  22:25
  15. Torolt_felhasznalo_226052
    Torolt_felhasznalo_226052
    2007. november 22. 01:28737.

    Szia !

    Egy kicsit egyetértenék mamókával, abban, h nem szabad szőnyeg alá söpörni, mert előjön.... Azért kicsit több információval lehetne pontosítani a diagnózist, ezáltal a megoldást is.

    Legyen a karma rész, de én azért kételkednék egy kicsit ebben. Nem minden karma, ami annak látszik. Én egy kicsit megnézném a rontás részét is. Találkoztam már egy csajszival, akinél ugyanez volt, csak a férjekkel. Családi mágia volt a dologban ük-akárkinél, amolyan igazi, kivételesen jól sikerült.... Emlékszetek olyanra nagyanyáinktól, hogy "heted íziglen". Még van 3 élet ilyen helybentopi, ha nem oldod meg. A tenyér, horoszkóp,.. stb,  jövőt, utat mutat, de megoldást nem fog adni. Máshol kell keresni a segítséget. Talán van ilyen ismerősöm. Ha meg van a száma még....

    SziaSzia Kobold

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_132313 (736)
    2007-11-21  14:46
  16. Torolt_felhasznalo_132313
    Torolt_felhasznalo_132313
    2007. november 21. 14:46736.
    Értem, és köszönöm a segítséget.

    Én egyébként érdeklődtem affelől, hogy mikor, és a felmenőimnél pontosan kinél indult ez a probléma, de senki nem tud semmit, csak azt, hogy ez generációk óta tart. Meggyőződésem azonban, hogy ebből a szempontból eddig csak én közelítettem meg a dolgot...

    Valami nagyon "durva" dolog áll a háttérben szerintem, mert a sorselemzésemből, a tenyeremből, kártyából, mindenből ez az első amit megállapítanak, néha már-már ijesztően hat...

    Szóval meg kell oldani. Igyexem megoldást találni.

    Köszönöm a segítséget.
    előzmény:
    mamóka67 (735)
    2007-11-21  10:05
  17. 2007. november 21. 10:05735.

    Olaj a tűzre! Ez a megoldás még jobban elmélyítené az áldatlan kapcsolatot. A karma legyőzése pontosan abból áll, hogy nehézségek, önfeláldozás és önfeladás révén elérni a felhőtlen kapcsolatot. Természetesen tudni kell azt is, hogy mi volt az ok, ami ezt a nemzedékekre visszamenő rossz érzést okozta anyák és lányaik között.

    Ha eltávolodsz, azzal nem oldod fel a karmádat, csak félre teszed, és a következő életedben ott folytatod,ahol abbahagytad, amíg meg nem oldod. Ez egy kényelmes lehetőség, de a probléma sajnos megmarad. Sokszor oldódik úgyis, hogy valami nagy tragédiát vagy katasztrófát kell megérned kettőtök kapcsolatában ahhoz, hogy mindez rendeződjön örökre.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_132313 (734)
    2007-11-20  22:25
  18. Torolt_felhasznalo_132313
    Torolt_felhasznalo_132313
    2007. november 20. 22:25734.
    Szio!

    Na, majd én megtöröm a csendet! Karmával kapcsolatban írnék le egy történetet, illetve kiváncsi lennék a véleményetekre.

    A történetem a családon belüli karmikus kapcsolatokról szól. A családomban úgy gondolom elég tipikus kaocsolati problénák vannak, mind szülő-gyerek, mind párkapcsolati értelemben. A karmának "köszönhetően" én is a nyakamba kaptam megoldandó problémákat. A karma egyetemes törvénye ugye, hogy a probléma egészen addig előjön minden egyes életünkben amíg valamilyen úton módon meg nem oldjuk őket. Nos, nálunk 4 generációig visszamenőleg anya-lánya kapcsolati problémáról beszélhetünk, ami eddig az üknagyanyámtól, az édesanyámig kezdve sosem nem nyert megoldást. Ezalatt azt értem, hogy minden anya és lánya földrajzilag közel egymáshoz élte le az egész életét, szinte végig háborús helyzetben, minden megalkuvás és kompromisszumos megoldás nélkül.

    Jelenleg én a lány szerepében vagyok, és nekem sem jó a kapcsolatom az anyámmal. Azt tudom, hogy a felmenőim közül senki nem foglalkozott ilyen "földön túli" dolgokkal, tehát én vagyok az első az elmúlt 4-5 generáció óta.

    Arra jöttem rá azonban, hogy ha a karma, ahogy jelen esetben is kapcsolatokról szól, ahhoz ugyebár kell mindakét ember, annak érdekében, hogy a probléma megoldódjon, én sajnos nem tapasztalok együttműködést, akárhogy is próbálok viszonyulni a témához. De én egyedül ezt nem tudom megoldani. Ha én úgy döntök, hogy a kapcsolatot leredukálom a minimális kapcsolattartási szintre, és úgymond kiszállunk egymás életéből, az megoldást jelent?

    Vagy a karma törvénye szerint ez nem megoldás? Azért jutott ez a dolog az eszembe, mert tulajdonképpen ha így történne, akkor a háborúskodás ra meg lenne a megoldás. Igaz a kapcsolat nem változna csodálatos mintaszerű anya-lánya kapcsolattá. Deszerintem már ez előrelépés lenne...

    Ti mit gondoltok erről??? Vajon mit diktál ilyenkor a karma???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_512910 (733)
    2007-11-20  14:24
  19. Torolt_felhasznalo_512910
    Torolt_felhasznalo_512910
    2007. november 20. 14:24733.
    Vajh miért van az,hogy ha komolyra fordul a téma beáll a néma csend? 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_132313
    Torolt_felhasznalo_132313
    2007. november 16. 20:39732.
    Kitöltöttem egy univerzumos csekket Vajon mi lesz??? én kértem, hiszek és készen állok a fogadására!!!

    Szurkolj!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_816637 (726)
    2007-11-13  19:03
  21. Torolt_felhasznalo_226052
    Torolt_felhasznalo_226052
    2007. november 15. 00:03731.

    De jó, akkor elmegyek új billentyűzetet venni, mert olyan sokat írtam, magamhoz képest. Szünet... 

    Kobold

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_512910
    Torolt_felhasznalo_512910
    2007. november 14. 13:35730.

    Nocsak nocsak,hogy beindult itt az élet!Transzfiguráció leírása és miegyebek,na ezt már szeretem!

    Ki mit gondol(koboldon kívül,akiét már ismerjük)ezen egyetemes folyamatok mibenlétéről,szükségességéről,és az azt megelőző dolgokról?Meg persze az elképzelését az utána jövőkről?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_226052
    Torolt_felhasznalo_226052
    2007. november 13. 20:39729.

    Szia !

    Azt írtad, majd később válaszolsz, de hiába várom a privi válaszod, nem jön. Elfelejtetted volna? Nem baj.

    SziaSzia Kobold

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_816637 (726)
    2007-11-13  19:03
  24. Torolt_felhasznalo_226052
    Torolt_felhasznalo_226052
    2007. november 13. 20:35728.

    Szia !

    Nem félek, csak nem gépelek oly gyorsan, h kimerítően leírhatnám a magyarázatot még az idén. . De belül bosszantana, h nem válaszoltam meg pontosan. Ez olyan, minha rossz munkát végeztem volna. Ilyet a spiritben nem szabad megengedni.

    SziaSzia Kobold

    előzmény:
    ezüstmaci (727)
    2007-11-13  19:27
  25. 2007. november 13. 19:27727.


    Félsz, hogy tovább kérdezek?
    Pedig most nem állt szándékomban, mert így már vilibb.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226052 (725)
    2007-11-13  18:31

Címlap

top