Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Boszik ide!

Torolt_felhasznalo_512910
Torolt_felhasznalo_512910
Létrehozva: 2005. október 2. 21:02
Sziasztok!Engem kb 13 éves korom óta érdekel az okkultizmus(és az nem most volt.&nbspSzivesen cserélnék tapasztalatot hasonszörűekkel.(Fanatikusok,feketemágusok kíméljenek)Minden területe érdekel,boszik ide!
  1. Torolt_felhasznalo_816637
    Torolt_felhasznalo_816637
    2007. november 13. 19:03726.

    szia!

    Èn se hatalmas dolgokkal kezdtem csak a munkával.

    JA a növérem meg kapta a lakást amit rendelt,ez jo jel hogy jo uton járunk!!!!!!

    Szoval kis dolgokkal kezd ajánlom a www.atitok.hu oldalt és azon belül az:,,AJÁNDÉK NEKED,, cimszot ott találsz hála-lapot és mindenem megvan-lapot!ajánlom öket higgyétek el müködik,bár aki vala is dolgozott mlm.rendszerben az tudja hogy a gondold el rajzold le és olvasd el mindennap egyserü agykontroll is lehetne,de ez persze nyilvánvalo nem az hisz az ember hogy kapna egy házat azért mert minden este megnézi a képét. Viszont ha egy sütöt akarsz venni akkor mondhatjuk hogy agykontroll (azért is sporolsz rá hogy megtudd venni nem kell csoda) DE!!!!!és felhivom mindenki figyelmét hogy nem a titkot cáfolom hanem más dolgok eshetöségét is figyelembe vettem kisebb dolgok esetében.Csak szeretema dolgokat több szemszögböl vizsgálni,de a titkot nem lehet az egy és semmi más:IGAZ! NAAA szoval a titok egy csoda amit bolondság nem használni.

    Kedves Lafraise hidd el menni fog mint mindenkinek,jo szorakozást hozzá és legyen meg mindened!

    Minden jot és várom a reakciokat

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_132313 (716)
    2007-11-11  22:10
  2. Torolt_felhasznalo_226052
    Torolt_felhasznalo_226052
    2007. november 13. 18:31725.

    Szia !

    Semmi egyéb, csak a vágyaink lerakása. Anyagi javak, pénz, kocsi, palota, ház, csajok, fiuk, finom vacsora, étel, stb... megszerzése, megízlelése, megfogása, elszívása, másik megverése, lelövése, szeretgetése..stb. Ez csak a földi élet során lehet. Egy szóval, leszokni a földi vágyakról. Amint vmi nem hiányzik, akkor kipipálva. Nehezíteni karmával tökéletesen lehet. De ezen karmák közül sem mindegyik karma. Az sem teljesen köztudat szerint működik. De majdnem jó.

    Nem megyek tovbb bele a leírásba, mert újabb nagy kérdés merül fel. Ezt már egyszer eljátszottam. 5 perc alatt elmondtam, csak érintve ilyen kérdésteket. Majd egy egész napot kellett betervezni, h ténylegesen mindent a helyére lehessen tenni. Benne van a születés-, a halál misztikája, a bibliai idők előtti idők, karmáig. Örültem, h egy csajszi kereken kijelentette, h nem jó az egész. Az egy nap eltelte után feltéve a kérdést, h érthető-e? Azt mondta, h így már igen....

    SziaSzia Kobold

    előzmény:
    ezüstmaci (724)
    2007-11-13  17:41
  3. 2007. november 13. 17:41724.
    Az oké, de akkor mivégre is van ez az egész?
    Nem fejlődés? Akkor mi, szerinted?
    Puszta lét, elvagyunk?
    Pl. van karmánk, amiket sorban megtapasztalunk, csinálunk újabbat, annak következményeit újra megéljük, stb., végeláthatatlan kör... Nem akartam ördögit mondani...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226052 (723)
    2007-11-13  12:52
  4. Torolt_felhasznalo_226052
    Torolt_felhasznalo_226052
    2007. november 13. 12:52723.

    Szia !

    Röviden csak annyi, h magasabb "szintről" visszafelé fejlődni nem igazán jó.

    Egy szellemi mivoltunk eleve magasabban van, mint a földi hologrammja. Tehát az alacsonyabb szinten minek kellene tanulni, amikor az adott már. Így ki lehet találni a választ?

    Ha nem, akkor köv levélben leírom...

    SziaSzia Kobold

    előzmény:
    ezüstmaci (722)
    2007-11-13  10:18
  5. 2007. november 13. 10:18722.
    Nem volt illetlen, de nem értem.
    A hasonlatot értem és mégsem tudom, miről beszélsz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226052 (721)
    2007-11-13  09:46
  6. Torolt_felhasznalo_226052
    Torolt_felhasznalo_226052
    2007. november 13. 09:46721.

    Szia !

    Most nagyon illetlen módon visszakérdezek, hátha rávazet a válaszra,. Mondjuk visszamennél 40 évesen az általános iskolába, 1. osztályba tanulni? Vagy egyetem után beülnél 1. osztályba? Gondolom nem.!!!

    SziaSzia Kobold

    előzmény:
    ezüstmaci (720)
    2007-11-12  18:14
  7. 2007. november 12. 18:14720.
    Szia!

    Ha nem tanulni születünk ide, akkor miért?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226052 (719)
    2007-11-12  17:30
  8. Torolt_felhasznalo_226052
    Torolt_felhasznalo_226052
    2007. november 12. 17:30719.

    Szia !

    Persze hogy lesz. Akkor leszünk újra egyek az Atyával. Bár sok idő még. Ami náluk nincs. Ők segítenek, nekik van idejűk. Mi görcsölünk csak életeken keresztül... a börtönben... Gondolod, azért jövünk ide a földre leszületni, h tanuljunk? Ez egy jó duma, és mindenki ezt taníja, és hallja. Csak egy kicsit kellene "odafigyelni", vagy csak az eszünket használni, és rá lehet jönni, h marhaság....

    Melyik létezőre gondolsz? Az emberre? A Földre? Az enem vala. A lélek? Bár azt tanítják, h örök létű, ez igaz, félig, mert egy esetben megsemisülhet mégis.

    Az Atya, szerencsére szereti teremtményeit,!!! Gondolj bele, h már a bibliai idők előtt kétszer is ellent mondtunk neki. Okosabbnak képzeltük magunkat.... És még mindig segít nekünk..!!!..  Itt a Földön egyszer átverjük embertársunkat, és máris anyáznak vissza ránk, talán jogosan is. Az átverés is nem tiszta volt. Akkor hol is tartunk? Mindent a másiktól akarunk elvenni, ahelyett, h magunk teremtenénk meg /munkával/.

    SziaSzia Kobold

     

    előzmény:
    ezüstmaci (718)
    2007-11-12  15:02
  9. 2007. november 12. 15:02718.
    Van kezdete az álomnak és lesz vége valaha?
    A létező válhat csak nem létezővé?
    Megtehet ilyet az Atya?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226052 (717)
    2007-11-12  00:01
  10. Torolt_felhasznalo_226052
    Torolt_felhasznalo_226052
    2007. november 12. 00:01717.

    Szia !

    Igen furcsa! Ezen alapszik a gyógyítás lehetősége. Mindenki, és minden amit álmodunk, az csak HI-FI hologram. A fény nem beteg, csak a megvalósító lelke odafent. A legfőbb álmodó az Atya. Remélem nem fogja abbahagyni világunk álmodását...

    SziaSzia Kobold

    előzmény:
    ezüstmaci (715)
    2007-11-11  10:08
  11. Torolt_felhasznalo_132313
    Torolt_felhasznalo_132313
    2007. november 11. 22:10716.
    Szia!!!

    Bocsi, hogy csak most írok, de nem volt időm. Én még nem olvastam végig a könyvet, de az eddig olvasottak nagyon tetszettek! Pontosan erre voltam kiváncsi, hogy van e valakinek tapasztalata... én próbálkozom ezzel az elképzelem és úgy lesz dologgal, csak annyi gondom van mostanában, hogy azt sem tudom mivel kezdjem, és hogyan. Tudod, ahogy a könyvben írják, én is kicsit azzal foglalkozom, hogy ha ilyen egyszerű lenne, ez az egész, akkor miért van ilyen nagyon sok szerencsétlen ember... szóval, aláírom, kicsit én is szkeptikus vagyok... de úgy döntöttem apróbb dolgokkal fogom kezdeni, és várom a történéseket.

    Köszi, hogy írtál!!!! Lafraise
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_816637 (702)
    2007-11-05  14:11
  12. 2007. november 11. 10:08715.
    Szia!

    Hát nem hogy most zavartál össze, hanem most világosodtak ki a dolgok.

    Nagyon érdekes, amiket írsz.

    Mikor álmodunk, mikor ébren vagyunk... És nem is vagyunk valójában ébren, csak van egy közös tudat... Jáájjj... Igen. Hát ezek valóban furcsa dolgok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226052 (714)
    2007-11-10  23:57
  13. Torolt_felhasznalo_226052
    Torolt_felhasznalo_226052
    2007. november 10. 23:57714.

    Szia !

    Igen, talán kicsit hibáztam, mert sok más információval együtt lenne teljesen érthető, de ha már nem érthető, akkor meg kéne kicsit pontosabban magyarázni. Persze csak egy kis részét.

    Szeplőttelen fogantatáshoz: Igazad van, nem is kell pasi, mert csak karcolás, és kész. Pasi sehol, és lesz gyerek, de csak lány. Ami a hibája, h Amazonok lesznek csak a földön. Magunknak nehéz lenne megcsinálni. mikroszkópon kukkolni, és kanyarba látni a dolgokat. Azért a fény útja közben görbül, de ilyen nagy kanyart nem tesz.... .Azért van 1-2 kritérium is, aminek fent kell állnia, h jól működjön a gyerek sorozatgyártása. Persze ez a dolog sem orvosi kereteken belül hajtódik végre. Még szerencse, h csak kísérleteznek vele a dokik, de azért a természet nem ad mindenre engedélyt.

    Monád. A fajra jellemző információcsomag. Biztosítja, h az utód az szülőre hasonlítson. 4 db monád van, ami az emberre jellemző, és leírja az embet. Ezt, a földi síkon, a 4 féle vércsoporton lehet nyomon követni. Az állatoknál is van monád. Amelyiknek van monádja, az szaporodásképes. Aminek nincs, az kihal. Pl: Ló és szamárból lehet öszvér, de már utóbbi nem szaporodik....

    Tehát: Acriman-hatás /fonetikusan: arimán-hatás/ : Amikor álmodunk, amikor abban a tudati síkban vagyunk, azt ott, valóban megtörténtnek, igaznak érezzük. Ez az acriman hatás. Lenyügöző erővel bír. Amikor éber állapotban vagyunk, akkor éppen nem éber tudatállapotban vagyunk, hanem olyanban, ami elhiteti velünk, h anyagi síkon létezünk. Ez a hatás képes az emberi tudatra hatni. Olyan, mint a közös tudat az emberiség számára,... és mindenki erre a síkra van kapcsolva..... más az írása, ezért a jelentése szerencsére nem u.a..! Most élek vagy sem? Vagy mi is van? Bár belegondolva ez is rémisztő !!

    Valójában az élet nem fizikai anyag, nem is része annak. Amikor élő testekről beszélünk, akkor fogalomzavarban vagyunk, mert az élet által irányított fizikai anyagról kell beszélnünk. Valójában az élet soha nem hal meg, csak elhagyja a fizikai anyagot, leválik róla.

    Na jó, kellően zavart lettél már? Akkor inkább befejezem. A gyógyítás igazi lehetősége ebben rejlik. Dolgozunk, segítünk, de nem érdekel senkit a működés, csak sikerüljön. De ha a működést is értjük, ismerjük, akkor sokkal jobb az esély, h segítünk a valakinek. Nem azt jelenti, h teljes marhaságot beszéljünk. Pl.: A kocsi működése senkit nem érdekel. De ha sokáig jó autót akarok maganak, akkor nem megyek mindig full gázon, mert széthajtom az autot.. vagy ismerem /nagyjából is elég/ a kuplung szerepét, és máris nem törik le az utas feje induláskor...

    Jó éjt Kobold

    előzmény:
    ezüstmaci (713)
    2007-11-09  21:00
  14. 2007. november 9. 21:00713.
    Húha... Húha... És még egyszer húha.
    Valóban nem világos a dolog.

    Szeplőtelen fogantatásról hallottam, igen, Jézus a legeklatánsabb példa, oké.
    De hogy a pete megkarcolásával elindul a sejtburjánzás, erről nem tudtam.
    Tehát pl. ha én babát akarok, és mondjuk nincs hozzá férfi, akitől lehetne, akkor "megvarázsolhatom" magamnak lelki szinten?
    El tudom képzelni ezt, mert már sokmindent, viszont valahol képtelennek tartom, hogy én képes legyek rá. :D Jól fogalmazok én is, mi?

    A többi, amiket írtál, hogy a lélek hogy vágyik a leszületésre, és hogy anyuka van, de apuka csak rövid ideig (jól értettem??) vagy egyáltalán nincs, meg monád, meg ahrimáni hatás (na, erről én inkább csak nagyon csúnyákat hallottam... pl. ahrimáni hatás az érthetetlen, előzmények nélküli gyilkolászás, mészárlás, megmagyarázhatatlan kegyetlenség - valószínűleg nem egyről beszélünk akkor...) - szóval ezeket abszolúte nem kapizsgáltam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226052 (712)
    2007-11-09  20:35
  15. Torolt_felhasznalo_226052
    Torolt_felhasznalo_226052
    2007. november 9. 20:35712.

    Szia !

    Ha nem pontos és kimerítő, akkor kérdezz rá újból, mert menőben vagyok már. Munka lesz holnap s utána.Bocsika.

    Egy példát biztos mindenki tud mondani. Ugye? Az pedig Jézus születése. De ne is ezt vegyük figyelembe. Az is orvosilag tény, h a pete megkarcolásával máris megindul a gyermek a megszületés felé. Igaz, ezzel a módszerrel csak lány születhet, de mint látható, apa egy szál sem.....

    Amúgy üljünk kicsit fordítva a bilire. Van egy lélek, aki meg akar születni, és a kiszemelt szülők is meg vannak. Az apa jobbra el, nincs szükség a megbeszéléshez. Kicsit azt is mondhatom, h az anya /tudatos anya/ sincs benne a dologban, CSAK az anya szellemi része. Mondjuk a felsőbbrendű énje. Vagy nevezzük a.s. szabvány szerint. Amint meg van az egyezkedés, és jöhet a gólya, akkor máris elindulnak a fizikai szintű programok. Nem az apa kergeti a csajszit, és rövid kézitusa árán elfoglalja az izgága menyecskét.!! Most még csak az előzmények. A DNS, mint antenna veszi az adást, az alakos sejtek elkezdenek felhalmozódni, stb. Ezután a lélek vágya írtóra megnő a leszületésre, és energetikai információ jelentkezik a 3D világunkban. És elképzeli magát a világunkban. Ekkor van a pár együtt. Ha mégsem, akkor csak csodálkozás van, h honnan is jött a gyerek. Mindenesetre a gyermek megfogant. Persze a másik feltétel is valós, és van mindkét félnek monádja is.

    Egy kicsit nehéz elmagyarázni, és megérteni így gépelve. De ehez sok más, szinte hihetetlennek látszó dolog tartozik. Pl. az, h minden ember csak olyan hologrammként létezik, és úgy érzi, mintha élne, és fáj is, ha fenékbe rugják. Amolyan Mátrix szerű dolog. Vagy pl. Ez olyan, mint amikor felteszik a kérdést, h most felébredtél, vagy igazából most ébren vagy, de alszol. Ez a achrimann hatás. Talán jól írtam a nevet.. A valóság igazából akkor van, amikor alszunk. Mintha haza mennénk /félig csak/. Amikor felébredünk, akkor egy olyan világban leszünk, ahol a környezet elképzelteti velünk, h élünk, és az egy asztal, az egy autó, stb... Na jó. Ez nagyon nehéz anyag. Befejezem, mielőtt fizikálisan fenékbe rugnál. De nekem is volt tapasztalásom egy hölgynél, akinél sehogyan sem lehet összerakni a kockákat.:  Pasi, a piros napok, naptári bejegyzések, előtte, utána csak főzött, mosott, de mégis jött a bébi. A gyógyítás lényege, lehetősége is itt van. E nélkül nem lehetne.

    Nagyon nagy vonalakban elmondva, a nagy egészből kiemelve egy csipetnyi, nem biztos, h érthető, és lehet, flúgosnak is látszom. De 2 nap alatt talán megérthető lenne. Így írva, bizti sületlenség. De ha már leírtam, elküldöm. Bár gondolkoztam, h feladjam-e. De legalább beszélgetünk valamiről...

    SziaSzia Kobold

    előzmény:
    ezüstmaci (710)
    2007-11-09  17:51
  16. Torolt_felhasznalo_226052
    Torolt_felhasznalo_226052
    2007. november 9. 20:01711.

    Szia !

    Sajna a gépelési sebességem, és a számomra is megnyugtató, pontosabb válaszokra nincs így lehetőség. Ha többször elolvasod, biztos új dolgot is felfedezel a szövegben. Láss mögé, "halld" amit gondolatban "odaírtam".... Csak csipegetni lehet ezekből a nagy információ-anyagokból.

    Nem, nem olvastam róla, ezek nincsenek a könyvekben. Legalábbis egy sarok-rész csak. Könyvekben sem írnak újat, csak mindig ugyanazt, másképpen megfogalmazva.. Hiszen nincs új a nap alatt... A másik ok, a könyvek azokat tartalmazzák, amit mindenki meg tud "fogni", érteni, leginkább a fejével. Ez a rész azért távol van a valóságtól. de a mi 3 dimenziós agyunkkal fel tudjuk fogni. A többit már nem. Sokkszor volt, h valaki megkérdezett xx dolgot, és nem tudtam válaszolni, mert SZÓ, fogalom, stb. nem volt rá.... A feladatom, h átadjam a tudásom másoknak is, amit a bőrömön tanítottak meg... Na nem isiben... Ebből fakad, h ezzel is foglalkozom... Tanítok, gyógyítok.. Csak szürke eminenciásan. Igyekszem jól tenni a dolgom...

    Álomra térve. Sokféle leírás foglalkozik vele. Ezért a legfontosabbak közül pár gondolat, ahol sokan hibáznak. Talán a legelső az, h nem minden álom üzenettartalmú. Igaz, sok mesét hozá lehet kötni, de ezek csak ámítás, megmagyarázása a semminek.... Van olyan, ami fontos jelentéstartalommal bír. Lehet ez un. jós álom. Van ami könnyen megfejthető, van amit csak saját magunk EGYÉNI kódrendszerével lehet megfejteni. Mert csakis nekünk szól! Ebben tud segíteni egy "látó, vagy halló" médium, HA a valós információt kapja, és nem csak a hátsó kapun jut be a "tárházba", és jól tud kapcsolódni a pacienshez, aki természetesen nyitott is, ÉS nem csak azt akarja hallani, amit gondol...De sok a "Ha"!!!  De ez nem ilyen egyszerű... Aztán. Esetleg az álom üzenete az nem az amit rögtön látunk, hanem egy teljesen más téma, ok, stb. Kis hülye hasonlat példa. Valaki paciens fájlalja a vállát, hátát, egy masszírozást szeretne.... Két mozdulattal letakarítva a vállát, máris jó, vagy csak a férjével volt balhéja otthon... Vagyis, nem mindig ott a hiba, ahol keressük. Lássunk át a paciensen. Nem azért jött, h azt mondjuk neki, amit elvár, hanem a lehető legpontosabb valóst. Ill nekünk kell tudni, h a feje fáj, akkor lehet a bokáját kell nézni... Van olyan álom is, ami a napi eseményeket fűzi tovább, tudatosít, elemez, kimeneteleket mutat meg... stb. Így jövőt is mutat, de a döntést magunk hozzuk meg.

    A sors. Hm. Ez is bonyolult. A keleti filozófia jól szemlélteti. Mint egy fa, és ágai. Egy tőböl induló ágak száma a lehetséges út, a döntésünk, h melyiken menjünk tovább. Naponta több száz döntést is hozhatunk. Hogyan is lehetne megírva. Csak a "piszkozat" van meg, A földön, majd élesben döntök.... Ha jól vagyok magammal, és a fenti vállalással egyezik, /ez lehet a rossz, és jó is/ akkor minden gördülékenyen megy. Ügyesen leszek jó, vagy rossz ember is. Még a hozott tudásom is segíti. Ezt hívom hátszélnek. Hú, már nem írok tovább, Bocsi a többiektől.

    Magyarázat:   .....= és még lehetne beszélni róla, más is lehet. "xx" = ilyen nincs, vagy nem jó szó rá, vagy másképpen működik.

    Ha valamit egészítsek ki, mert érdekel, vagy nem volt érthető, /bocsi/, akkor írj, válaszolok.

    SziaSzia Kobold

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_357739 (709)
    2007-11-09  13:38
  17. 2007. november 9. 17:51710.
    Apa sem szükséges hozzá?
    Ezen fennakadt a szemem.
    Mesélsz erről?

    Üdv.
    ezüstmaci
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226052 (708)
    2007-11-08  01:22
  18. Torolt_felhasznalo_357739
    Torolt_felhasznalo_357739
    2007. november 9. 13:38709.
    Köszönöm neked hogy ismét szántál rám időt és irtál nekem. Ahogy olvasom válaszaidat számomra ugy tűnik érdekelnek téged is az ilyen dolgok. Örülök neki hogy van valaki akivel megtudtam beszélni ezt a dolgot ami történt velem. Megmondom öszintén aggasztott a dolog nem tudtam mire vélni csak elképzeléseim voltak. Amúgy olvastál ezekről a dolgokrol valamilyen könyvet? Kiváncsi lennék a véleményedre még valamiről ha nem baj? Az álmainknak valóban van jelentésük? Szerepet játszanak az ember jövőjében sorsában? Mindenkinek megvan írva a sorsa? Mégegyszer köszönöm válaszaidat. szia
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226052 (708)
    2007-11-08  01:22
  19. Torolt_felhasznalo_226052
    Torolt_felhasznalo_226052
    2007. november 8. 01:22708.

    Szia !

    Nem is tudom, hol kezdjem... Ami az utsó mondatot illeti, mert tán ez a fontos. Mindig is fog hiányozni. A földi létünk alapja a szülők ismerete, és szeretete. Az állatvilágban is megtalálható a hasonlóság egy részénél, másik végletben meg otthagyják az utódot. Az ember ennél kiszolgáltatottabb. Nem lehet elhagyni...?.... A szeretet bennünk marad mindig. Ahogy mondja a néphagyomány, csak az idő fogja csökkenteni!! De nem is baj. Akárhogyan is jól/rosszul bántak velünk, akkor is marad az érzés. Kitörölni sem lehet, szerencsére, mert akkor a saját történelmem is törlődne....

    Lehet, sokan megharagszanak, de a temető egy szokás, hagyomány, egy szinte kötelező gesztusként kezelt valami. Azért vannak emberek, akiknek ez szükséges, és nem is baj. De a tiszteletünket, szeretetünket kinyilváníthatjuk otthon is, ahogy tetted Te is. Nem is beszélve arról a tényről, h ezt szívből tetted, ami sokkal több volt, mintha a tömeggel kimentél volna a temetőbe. Én is gyújtottam gyertyát, mécsest. Ezt többre is becsülik a szeretteink. Vedd figyelembe, h amikor meghaltak, akkor levetkőzték a bibliában írt "láncot", és sokkal tisztábban "látnak mindent körülöttünk". Persze "okosabbak" azért nem lettek, de felismerik a valós világot, ami körülvesz minket. Talán örül is neki, h nem volt semmi rongyrázás a temetőben, /sajna ez folyik mostanság. /, hanem csak tiszta szeretet. Gondold végig.! Mi van most a temetőben? Szerinted? Csak "por és hamu" semmi más. Na igen, még sok negatív szellemi lény.... De ez nem érdekes most. Az igazi kincs bennünk van, és marad.....

    Az előbb leírtak miatt sem haragszik,hiszen a szíved lángját gyújtottad, ami biztos több, mintha bármi mást tettél volna.... aztán... A szereteted is megláthatja megérezheti, még akkor is, ha már leszületett újra. Írások bizonyítják, vagy inkább utána járható, h amikor meghal az ember, a fény kapujában régebben elhunyt szerettei várják. No igen. De csak az elején, aztán mindenki visszaváltozik eredeti fénylény formájába. Ez csak azért van, h ne ilyedjen meg az átlépést végző lélek.... Ott, a másik dimenzióban nincsenek apa, anya.... csak egy  /több/ csoport, akik szeretettel "élnek" egymás felé. Csak egy rövid földi életre választanak maguknak egy szülőpárost, hogy a születés hivatalos legyen, földi orvosok ne akadjanak ki.... /Nem teljesen pontosan így, csak elnagyolva írom./ Még az apa sem szükséges hozzá.... Így jártunk fiúk......

    Hú de sokat írtam ! Be is fejezem, !! bocsi, mindenkitől !!

    SziaSzia Kobold

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_357739 (707)
    2007-11-07  14:19
  20. Torolt_felhasznalo_357739
    Torolt_felhasznalo_357739
    2007. november 7. 14:19707.
    Köszönöm válaszod még arra gondoltam nem e dühös rám apu amiért nem tudtam kimenni hozzá a temetőbe mindenszentekkor Iés itthol gyujtottam neki gyertyát. Igaz mostanába nem járok hozzá sürün de minden nap gondolok rá. Nagyon közel áltunk egymáshoz. Még a mai napig nagyon hiányzik pedig már négy éve hogy elment.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226052 (706)
    2007-11-06  17:52
  21. Torolt_felhasznalo_226052
    Torolt_felhasznalo_226052
    2007. november 6. 17:52706.

    Szia !

    Azért igazad is lehet, erre írtam, h kicsit több ismeret változtathat a jelzés minősítésén. De ennyire brutálisan nem  szoktak a szeretteink bejelentkezni, még akkor sem, ha már fél éve próbálkoznak. Simogatás, hajhúzás, xx elejtése a konyhában. Ez ugyanis nekik kevesebb energiába kerül, és tudják, h azt potolni csak az otthoniaktól lehet, persze azt meg nem szeretnék. Ez általában a halál után cc. 40 napig érvényes, aztán kicsit más a felállás... Remélem nem kevertem össze a dolgokat....

    SziaSzia Kobold

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_357739 (705)
    2007-11-05  21:41
  22. Torolt_felhasznalo_357739
    Torolt_felhasznalo_357739
    2007. november 5. 21:41705.

    köszönöm válaszod már nagyon zavart mi történhetett nálam itthol a szobában .Bar én más szemszögböl nem néztem a dolgot mindjárt arra gondoltam az apu akkar jelezni vagy mondani neken valamit és igy akarja felhívni magára a figyelmemet>

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226052 (704)
    2007-11-05  21:22
  23. Torolt_felhasznalo_226052
    Torolt_felhasznalo_226052
    2007. november 5. 21:22704.

    Szia !

    Ez a zért egy nagyon sokrétű téma, és irogatva nehéz lenne kimeríteni az újra felmerülő témákat.

    A kedveseink szoktak visszalátogatni hozzánk, de nem igazán úgy, ahogy a filmekben, és ahogy némelyek elgondolják. Ez hatalmas vitát szokott kiváltani mindig. Erről inkább csak ennyit.

    A szétrobbant gyertyatartó fozikai okot is takarhat, mert felmelegedett... stb..  Félretéve ezt az okot, mostanság nagyon sok lélek látogatja meg a temetőt, ott is vannak bőven, és ... Ezek közül sokan segítséget kérnek, mások csemegéznek a sok látogató energiáiból, megint mások új gazdatestet keresnek.... Védelem nélkül nem igazán jó a temetőbe, korházbe menni.. És amúgy a tisztelet, templom, bennünk van, nem rajtunk kívül. Az csak külsőség, másoknak megfelelés. Igaz, egyeseknek csak így megy a tiszteletadás... Ami a tartót illeti, az szerintem nem volt teljesen pozitív lény, ráadásul, nagyon erőszakosan hívta fel magára a figyelmet... Bár más ismerettel, pontosítható a történés...

    SziaSzia Kobold

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_357739 (703)
    2007-11-05  14:47
  24. Torolt_felhasznalo_357739
    Torolt_felhasznalo_357739
    2007. november 5. 14:47703.
    engem  jobban a halál utáni élet érdekel ha tudsz irj erröl a témáról. van e olyan hogy az elhunyt szeretteink megjelennek nálunk,, most mindenszentekkor az apukám fényképe alatt szétdurrant a gyertyatarto gyertyával együtt
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_816637 (702)
    2007-11-05  14:11
  25. Torolt_felhasznalo_816637
    Torolt_felhasznalo_816637
    2007. november 5. 14:11702.

    szia!Èn a filmet láttam és tetszett,de ezen felül sok dolgok elértem vele.Nem nagyon volt munkám az elmult 1 honapban .Arra gondoltam egy vasárnap ezte lefekvés elött hogy behivnak mégis dolgozni hétfön és ez minden nap igy lesz.Hát igy is lett .

    Továbbá a párommal voltak mindig viták egy volt barátnöje miatt,nem szereti csak a lány  zaklat minket.Azt akartam többet ne tegye ezt és az univerzum ugy oldotta meg hogy mikor párommal találkozott ö finoman tudtára adta haggya már öt békén,azota a lány nem keres minket.

    Következö hogy beteg voltam,nagyon már honapok ota.Kedden kellett dokihoz mennem és hétön arra gondoltam teljesen egészséges vagyok,és hogy a doki holnap nem talál semmit mert meggyogyultam,ez is igy történt!

    Sok dologban hiszek és sok dolgot müvelek,Hogy boszi vagyok-e azt nem tudom,de a régi idökben lennénk biztos megégetnének azért amit tudok. A fekete mágját elitélem.és minden olyan dolgot amit valaki ellen teszne

    Várom a hozzászolásodat lafraise

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_132313 (701)
    2007-11-05  13:40

Címlap

top