Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátnőt keresek

Barátosnő
Létrehozva: 2005. szeptember 5. 10:28

38 éves budapesti férjezett csajszi vagyok, aki szereti a jókedvet, a filmeket, a beszélgetést, az állatokat és szeretne barátnőt találni, akivel akár levélben, akár személyesen is tarthatná a kapcsolatot. Ennyi idősen már elég nehéz barátnőt találni, olyat, aki valóban barátnője az embernek. Akiben megbízhat, megbeszélheti vele a gondjait, örömeit, akiről tudja, hogy bármikor ott van, fordulhat hozzá és aki szintén számíthatna rám.

Van egy nagy lányom, aki már kezdi a saját kis életét élni, lassan kirepülve a házból. Biztos van köztetek olyan, aki vágyik egy barátnőre, akinek esetleg szintén nagy gyereke van vagy akinek még nincs, de szeretne időnként egy-egy hétvégi duma-partit tartani vagy csavarogni egy nagyot vagy csak éteri kapcsolatban lenni.

  1. 2022. február 8. 14:0764428.

    Sziasztok!


    Szeretettel üdvözlök mindenkit!


     


    Veszprémi barátnőt keresek, aki őszinte, megértő, kedves, megbízható, jó humorú és 23-37 év közötti. Szereti a munkáját, és boldog mellette. Egyensúlyban tartja a karrierjét a boldogságával. Szeret kirándulni, kutyát sétáltatni, vagy csak beülni valahová kávézni, teázni vagy sütizni, közben jót beszélgetni bármilyen témában.


     


    Veszprémben élek, idén leszek 24 éves, életvidám természetű, 1 gyermekes anyuka vagyok és van egy csodás férjem, akivel tervezzük a jövőt.


     


    Ha felkeltettem az érdeklődésed, bátran írj e-mail címemre: vargavercsi@gmail.com


     


    Minden érdeklődőt szeretettel várok!


     


    Üdvözlettel: Nika

  2. 2018. október 19. 14:5464427.

    Szia Gulyás Anna Szívesen csatlakoznék a barátnők közzé. 30 914 86 04 sms  watsapp viber vagy  e-mailben.  susi.varga@hotmail.com  Várom h jelentkezz. Szép napot! :)

    előzmény:
    Gulyasanna (64386)
    2012-07-30  16:15

Címlap

top