Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Debreceni friss anyukák

Torolt_felhasznalo_726659
Torolt_felhasznalo_726659
Létrehozva: 2005. augusztus 29. 10:13

Üdv!

Ha debreceni vagy és nem régen szültél, írj nekem és beszélgessünk, ismerkedjünk, lehet találkozhatunk is, így még izgalmasabb lenne a babázás.

Nekem egy féléves kislányom van és 25 éves vagyok.

dbanya  

  1. 2010. május 10. 09:373636.

    Helló!

     

    Köszi hogy írtad, el is megyek. Az én kislányom most 9 hónapos, illetve 17-én lesz 10 hónapos.  Mi is debreceniek vagyunk, közel a Bocskai sulihoz! Most mi is tervezzük a zenebölcsit. Emellett usziba járunk!!!!

     

    Üdv:Ildikó

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_726659 (1)
    2005-08-29  10:13
  2. Torolt_felhasznalo_500902
    Torolt_felhasznalo_500902
    2010. Április 23. 22:073635.

    Sziasztok!

     

    Én is debreceni anyuka vagyok, 3 és 5 éves fiaim vannak.

    A programokon jól lehet ismerkedni (és a játszótéren is, vagy bárhol).

    Szeretettel ajánlom a következő programokat:

     

    Zenebölcsi, itt olvashatsz róla többet:

    http://belsooazis.hu/zenebolcsi.html

     

    Babar uhabörze 

    2010.05.17-én, hétfőn 16-19 óráig a Bocskai I. Ált. Iskola ebédlőjében. A belépés ingyenes. Asztaljegyek még vannak, 500 Ft /db - nálam tudod megvenni.
    Itt a lehetőség, hogy eladd a kinőtt ruhákat, feleslegesség vált játékokat, kellékeket! - nálam ezek halomban állnak a szekrényben, azért is kezdtem bele a szervezésbe...

     

    Ti hova, milyen programokra jártok?

     

    Jóéjt mindenkinek!

    Lia

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_165502
    Torolt_felhasznalo_165502
    2010. Április 10. 15:413634.

    Sziasztok!

     

     

    Szeretnélek meghívni benneteket egy kis pihenésre, töltődésre Debrecenben!

     

    KÍVÁNSÁGBEHÍVÓ MEDITÁCIÓS KONCERT lesz Bagdi Bellával
    2010. április 18-án 
    a Vojtina Bábszínházban, este 6 órai kezdéssel.

    Bagdi Bella életmód tréner és mantra-énekesnő dalai és meditációs koncertjei segítenek megteremteni a belső békét és a tartós boldogságot az életünkben, segítenek gondolatainkat ösztönös szinten pozitívvá változtatni, amely az egész életünk alakulásáért felelős. 

     

    Hogy te is tudd milyen, hallgasd meg itt:
    http://www.youtube.com/watch?v=B-6g4fNYAqo

    Ezen az első debreceni koncertjén Bagdi Bella olyan bőség mantrákat tanít meg a közönségnek, amely egy konkrét kérést, kívánságot, vágyat segít valóra váltani. Ez szólhat gyógyulásról, párkapcsolatról, anyagi szinten való kiegyensúlyozottságról… 

     

    Az estet a Szundari Tánccsoport virágfelajánló tánca nyitja!

    További infó:
    www.bagdibella.hu

    Jegyek az Ezo-boltban (Piac u. 41.)
    Elővételben 1500 Ft, helyszínen: 1900 Ft

     

    Várunk mindenkit szeretettel,

    Mészáros Adrien (23 hónapos anyuka. :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  4. 2010. március 19. 07:003633.

    Szia Drdu!

     

    Én is ugy vagyok vele majd ha jön a jó idő akkor elkezdem a két nagynál a bilizést remélem sikerül mert már a fiam 3,5éves és mehetne oviba csak mig pelus van addig nem tud.

    én Váncsodon lakom Berettyóújfalutol 20km-re. A kisebbik fiad szopik még? Én egyik gyerekem sem tudtam szoptatni sajnos.

     A kicsi lányom 7 hónapos ő meg annyira tápszeres hogy nagyon nehezen eszik meg mást.

    TE menyi idős vagy? Nem rég költöztetek Debrecenbe hogy nincs társaságod? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_287079
    Torolt_felhasznalo_287079
    2010. március 16. 12:223632.
    Szia Döniz!

    Mártinak hívnak egyébként. A Kenézyben szültem Dr. Boros Miklósnál mindkét gyereket. A nagyobbik fiam beszél, de nem mindent lehet érteni, de mi tudjuk azért hogy mit akar. Viszonylag tisztán beszél. Pelenka van még, nem akar bilizni, se vécére ülni. Azt mondják, mire oviba kell menni, majd leszokik. Van akinek egyik napról a másikra szokott le a pelusról a gyerek. Majd nyáron próbálkozunk odakint, én nem erőltetem, bár nekem is könnyebb lenne.
    Merre laksz?
    előzmény:
    Doniz (3631)
    2010-03-13  07:36
  6. 2010. március 13. 07:363631.

    Szia Drdu!

     

    Ismerős ez az érzés nekem se nagyon van társaságom de ha vissza olvastál akkor egy pár dolgot olvashatál rolam  a klinikán szültél? Kinél?  a nagyobbik fiad beszél már ? Na és a pelussal hogy áltok  vagy már szoba tiszta?   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_287079
    Torolt_felhasznalo_287079
    2010. március 12. 15:573630.

    Sziasztok!

     

    2 gyerekes (2,5 éves és 2 hónapos kisfiúk) anyuka vagyok, debreceni. Szeretnék ismerkedni anyukákkal, tapasztalatokat megosztani. Én a kerekestelepen lakom, nincs társaságom. Eddig mászkáltunk a nagyobb gyerekkel, de mióta megszületett a kicsi, megint bezártság érzetem van. Kicsit kimozdulnék, beszélgetnék. Nehezen viselem megint ezt az időszakot.

    Ha van valaki hozzám hasonló írjon, de bárkivel szívesen beszélgetnék!

    előzmény:
    Doniz (3622)
    2010-02-07  13:21
  8. 2010. március 1. 12:253629.

    Sziasztok. 

    Elnézést a zavarásért.

     Azért jöttem, hogy:

    Van bérelhető babamérlegem.

    Ha ismi körben szükséges valakiteknek, írjatok privit.  kösz

     Még egyszer, ne haragudjatok. 

    Kívánok nektek boldog babavárást.

     

    Üdv

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  9. 2010. február 22. 07:223628.

    Szia Buba!

    Igen igazad van nehéz gyerköcökel talit szervezni. Az a baj hogy itt mindenki jo majdnem mindenki az ó kor szerint él kicsi a falu mindenki ismer mindenkit ha valamit csinálsz már az egész falu tudja.Mig nem volt gyerekünk jo is volt de manokal nehéz pláne hogy én sem voltam soha otthon ülös.

     

     

    Na és te mivel foglalkozol? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  10. 2010. február 21. 15:263627.

    Szia Doniz,

    igen, mi debreceniek vagyunk. Ha jól tippelem itt midenki a fórumon. Aki azóta elköltözött az javitson ki.  Én tuti félnék a vidéktől főleg ilyenek miatt. Ha nincs társaságod annyira nehéz egyedül.Mert azért egy online társaság csak nem az igazi. Mondjuk igy télen hiába jönnénk össze, valai valahol mindig beteg. Most nálunk a kisfiam, előző héten a kislányom, szóval ilyenkor azért nem tanácsos barátkozni más gyerkőcökkel. DE pl.ha nagyon unatkozunk itt azért el tudunk menni télen is valahova, ahol meleg van. van ilyen gyerekjátszó féle már jó pár a városban, de ha éppen nem ilyesmi akkor pl. mi szeretünk a debreceni Fórumba járni. Van ott lift meg mozgólépcső kifulladásig, sok szines üzlet (mondjuk ebből a Saturn meg a könyvesbolt, no meg a játékbolt az ami leköti a manókat.És eszegetni is lehet. Csak a szoptatós szoba hiányzik (ha valaki kisbabával van), ami pl. Budapesten már azért fellelhető pár jobb helyen.

    Tavasztól meg már játszótér felfedezéseket is lehet szervezni. 

    előzmény:
    Doniz (3626)
    2010-02-18  07:39

Címlap

top