Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Debreceni friss anyukák

Torolt_felhasznalo_726659
Torolt_felhasznalo_726659
Létrehozva: 2005. augusztus 29. 10:13

Üdv!

Ha debreceni vagy és nem régen szültél, írj nekem és beszélgessünk, ismerkedjünk, lehet találkozhatunk is, így még izgalmasabb lenne a babázás.

Nekem egy féléves kislányom van és 25 éves vagyok.

dbanya  

  1. 2008. október 12. 14:323551.
    Marmint az a termeszetes, hogy otthon jobban erzi magat, mint az oviban. S ez igy van jol.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_102279 (3549)
    2008-10-12  10:50
  2. 2008. október 12. 14:123550.

    Gabic, az eleg nagy gond lenne, ha az oviban jobban erezne magat, mint veletek. ; ) Szerintem akkor jo, ha ez igy van.

     

    Nekunk a heten a csutortok biztosan nem jo, nem leszunk Debrecenben. Probaljuk meg a kovetkezo hetet. Mondjuk kedd? Az oktober 21. Gabic, jo lesz nalunk a tali, vagy jobb ha hozzatok megyunk es nem kell utazni? Hogy legyen? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_102279 (3548)
    2008-10-12  10:49
  3. Torolt_felhasznalo_102279
    Torolt_felhasznalo_102279
    2008. október 12. 10:503549.
    Már javítom is: csak a csütörtök!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_102279 (3548)
    2008-10-12  10:49
  4. Torolt_felhasznalo_102279
    Torolt_felhasznalo_102279
    2008. október 12. 10:493548.

    Sziasztok!

     

    Az, hogy megbarátkozott, az azért túlzás. Én akkor látom a legboldogabbnak, amikor velünk van. Szóval szorong elég sokat, csak próbálja titkolni.

     

    De én is túlaggódom a dolgot, sokszor jókedvűen, dudorászva indulunk el, ha komoly gond lenne, nem így reagálna.

     

    A fiatal óvó nénijükhöz nagyon kötődik, már azt is kitalálta, hogy egyik reggel menjünk olyan korán, hogy Éva néni csak vele játsszon. Ezekkel az ébredésekkel ez nem is kivihetetlen!

     

    Péntek éjjel 11-5-ig aludt, szombaton este 8-ig fenn volt alvás nélkül!!! itthon még véletlenül sem alszik. Egészen biztos vagyok benne, hogy a kicsi születése után is menni fog az oviba, ha nem nagy kedvvel is. Egy apróság ellátása mellett én nem bírom Verával ezt az intenzív együttlétet!

     

    Mi Milyékkel találkoztunk a vásárban, ők most gyerekek nélkül voltak. Vera egy Barbie-s, szájfényes (?) rózsaszín övet kért, na, ilyet nem találtunk. Két apró játékot kapott.

     

    Találkozóra jövő héten nekünk szerda, csütörtök a jó.

     

     

    előzmény:
    kleo (3547)
    2008-10-11  20:41
  5. 2008. október 11. 20:413547.

    Sziasztok!

     

    Hu, Gabic, oszinte reszvetem Verus alvokaja miatt. Eddig is botranyos volt, de ez a hajnali keles... Es meg en sajnalom magam, amiert a fiuk mostanaban fel 7-kor kelnek... Viszont az jo hir, hogy az ovival igy megbaratkozott!

     

    Nekunk Dani a szofogadatlansagaval teszi probara a turelmunket percenkent. Vele is nehez mostanaban, en az ovikezdesre fogom. Ilyenkor kicsit mindig megborul a lelki egyensulya, aztan par het alatt beall a rend. Szerencsere tovabbra is szeret jarni, nincs vele semmi gond, vagy legalabbis nem mondjak. : )

     

    Peti tovabbra is hihetetlen, mar egesz kerek mondatokat mond, s ragozni is kezdi a szavakat. A szobatisztasag is egeszen jol beallt, mar csak ejszakara hasznal pelust. A 18 hos oltassal kuzdottunk, mert miutan megkapta, az oltas helye nagyon begyulladt, a karja jo duplajara dagadt, forro volt es voros, de par nap alatt levonult.

     

    Ma osszefutottam a vasarban Bobimaval es a lanyokkal, nagyon orultem nekik. Jol vannak, de a kicsi Nora nem egy konnyu eset, nem tul jo alvo. Szegeny Bobima nem unatkozik, de remelem hamar beall naluk a rend, es jon majd meselni.

     

    Vajon Anneekkal mi lehet? Olyan sokszor jut eszembe, hogy milyen jo lenne, ha jonne o is meselni.

     

    Vasarban volt kint mindenki? ; ) 

     

    Gabic, mi benne lennenk egy taliban, akar nalunk is lehetne, hogy ne neked kelljen a nagy pocakoddal keszulni. Nalunk Peti mar megint nathas es kohog, de amit elmulik, hozzuk ossze. Sajnos kezdodik ez a nemszeretem korszak, amikor mindig beteg valaki, de probaljunk meg osszejonni mindenkeppen! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_102279 (3546)
    2008-10-10  14:49
  6. Torolt_felhasznalo_102279
    Torolt_felhasznalo_102279
    2008. október 10. 14:493546.

    Jó volna még november közepéig egyszer összejönni!

    15.30-ra szoktunk hazaérni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_102279 (3545)
    2008-10-10  14:10
  7. Torolt_felhasznalo_102279
    Torolt_felhasznalo_102279
    2008. október 10. 14:103545.

    Sziasztok!

     

    Már csak kb. 1 hónapunk van a kicsi érkezéséig, nagyon kimerült vagyok, Vera gondoskodik róla, hogy teljes felkészültségben legyünk.

     

    Tudjátok, sosem az alvásról volt híres, hát most is próbára teszi a türelmünket. Az oviban hatalmasat alszik és 9-kor is szépen elalszik, nagyon álmos már ilyenkor. Reggelente viszont 4-5-kor ébred, neki egyszerűen nem kell több alvás! Képzehetitek, milyen állapotban vagyunk hetek óta!

     

    Az oviban továbbra is nagyon ügyes, de legjobban azokat a napokat szereti, amikor itthon van. Egyszer már gyalog jött reggel és anyósommal is hazasétált egy délután. És egyre többször áll a testvérfellépőre, tudja ő, hogy másképp lesz novembertől.

     

    Én valahogy úgy bírom túlélni a napokat, hogy minden délután alszom egyet. Csak túl sokat tervezek magamnak: vagy orvos, vagy házimunka, már karácsonyra vásárolok és a hátralévő napokban szeretnék egy jópár helyre eljutni még, ahová egy ideig valószínűleg nem tudok majd. És aztán időnként érzem, hogy ez sok. Ezt csináltam Verával is.

     

    Most épp anyukámat kértem meg, hogy menjen érte már délben, náluk talán alszik is. Szükségem volt egy napra, hogy összeszedjem magam, és ma tényleg itthon maradtam. Nemsoká odamegyek én is, reggel sírt az elváláskor, pedig már nem szokott.

     

    Remélem mindenki jól van, használjátok ki a szép időt!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_102279 (3543)
    2008-09-17  10:39
  8. Torolt_felhasznalo_234554
    Torolt_felhasznalo_234554
    2008. október 2. 09:523544.

    Kedves debreceni Anyukák!

     

    Elnézést, hogy csak így belerondítok a topicba, de szerintem sok mindenkinek érdekes lehet az alábbi:

     

    2 éves kortól angol tanítást, korrepetálást, érettségire, középfokú nyelvvizsgára felkészítést vállal, diplomás, számlaképes gyakorlattal rendelkező, Angliában és Hollandiában tapasztalatokat szerzett tanár.

    2-3 fős kiscsoportok oktatását is vállalom, valamint fordítást angol-magyar, magyar-angol nyelvre. Igény szerint házhoz megyek.

    Gyermekek esetén: 30 perc/1500 Ft (a tanulás alapja a játszva tanulás, anyanyelvi hanganyaggal)

    2-3 fős csoport esetén: 30 perc/1000 Ft/fő

    Diákoknak korrepetálás, felkészítés: 60 perc/2000 Ft

    Fordítás: a szöveg tartalma és sürgőssége függvénye

    Érdeklődni a csireg@freemail.hu">csireg@freemail.hu e-mailen lehet.

     

    Üdvözlettel: Csire Gergelyné 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_726659 (1)
    2005-08-29  10:13
  9. Torolt_felhasznalo_102279
    Torolt_felhasznalo_102279
    2008. szeptember 17. 10:393543.

    Sziasztok!

     

    Igen, ez a hirtelen hideg nagyon rosszul esik. Bár én most jobban viselem, mint a szeptember eleji kánikulát...

     

    Vera is ugyanúgy reagál, ahogy tavaly: egyszerűen nem vesz kabátot, sapkát. Ma már ráimádkoztam egy kardigánt. Pedig a babakocsiban ülve még jobban fázhat.

     

    Egész nyáron meztelenkedett, itthon most tartunk trikó-bugyi-zokni öszeállításnál. Nem fázós...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_318687 (3542)
    2008-09-17  10:12
  10. Torolt_felhasznalo_318687
    Torolt_felhasznalo_318687
    2008. szeptember 17. 10:123542.

    Szilvásvárad gyönyörű, mi tavasszal voltunk.

    Edi oviban, a kicsi majd októbertől. már vágom a centitnéha beviszem, h szokja a társaságot, meg játszóházba hordom. úgy néz ki, nem lesz gond. az óvónők már most imádják. Edi még mindig nagyon érdeklődő, újabban a bolygók érdeklik, - ,,Anya, tudsz valamit a Merkúrról?" - meg hogy mi miből van. 5,5éves, 119cm magas.

    egyébként tudja vki hova lett az ősz? mert ez, ami most van.... nyár végén szépen előszedtem a fiúknak a vékony hosszúnadrágokat, és azzal a lendülettel szépen el is lehetett felejteni, és jöhetnek a vastag cuccok. úgy guberáltam elő a szekrény mélyéről a sapkákat. mondjuk, még így is én vagyok az, aki legjobban fázik, fiúk elég jól bírják, én meg két nadrágban, vastag pulcsiban vacogok.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_102279 (3541)
    2008-09-16  14:28
  11. Torolt_felhasznalo_102279
    Torolt_felhasznalo_102279
    2008. szeptember 16. 14:283541.

    Sziasztok!

     

    A múlt hét úgy alakult, hogy kedden, szerdán már kis sírással hagytam ott, és az óvónő mindig azt mondja, hogy nem volt semmi gond. Csütörtökre folyt az orra, péntektől mentünk 3 napra Szilvásváradra, itthon maradt. Nagyon boldog volt!

     

    A kirándulás jól sikerült, kisangyal volt Verus. Sétáltunk, lovakat néztünk, Szilva Napokon voltunk. Kipróbáltuk az üvegfestést, arcfestést, itt épp őt interjúvolta meg a rendezvény házigazdája. Szépen bemutatkozott.

     

    Hétfőn nagy buzgón köhögött még, hogy itthon maradhasson, de elindultunk az oviba. Nagyon sírt újra, majdnem olyan rossz volt, mint az első nap. Amikor itthon vagyunk folyamatosan azt hajtja: "Én nem bírom ki, amíg értem jössz", "Nem akarok ott aludni". De ez az első szava ébredéskor és indulásig mondja, mondja. Mindig azt mondja, hogy nem csinál semmmit, nem játszik senkivel (Nem igaz!)

     

    Ma (kedden) is sokat sírt reggel, de indulásra megnyugszik, és ott is csak rövid ideig sírt.

     

    Szeretném megpróbálni az ottalvást is holnap.

     

    És babakocsival viszem, ebben a kérdésben engedtem, örülök, hogy elindulunk valahogy reggelente! Kicsit hülyén néz ki, hogy utána viszem magammal a babakocsit mindenhová.

     

     

    Anne! Nagyon jó hallani rólatok!

     

     

    Szívesen bevállalok még egy délutánt, csak úgy össze vagyok most keveredve az ovival...

    előzmény:
    buba (3540)
    2008-09-16  13:17
  12. 2008. szeptember 16. 13:173540.

    Anne, én is gratulálok nektek!

     

    Bocsi, eléggé el vagyok még mindig havazva, de majd jövök és mesélek.

     

    Gabicku, lesz még tali mielőtt jön a baba nálatok is vagy már nagyon fáradsz? Hogyan mentek végül is reggelente oviba???

    előzmény:
    Anne25 (3538)
    2008-09-11  18:46
  13. 2008. szeptember 12. 13:443539.

    Anne, mar ugy vartam, hogy meselj! Gratulalunk megegyszer Ocsibabahoz! Bencus hihetetlen ugyes, csak igy tovabb! Az ejszakak hogy alakulnak? Ki hol alszik? Voltatok mar kint?

     

    Lanyok, egyik baratnom kisfianak logopedusra lenne szuksege. Januarban 5 eves lesz, de evekkel le van maradva a beszedfejlodese, hangkepzese, pedig az anyukaja ovono, sokat foglalkozik vele. Az oviban javasoltak, hogy hordja logopedushoz, de ahol laknak ott nincs logopedus, Debrecenbe kell bejarniuk. Maganrendelok elonyben. Ha tudtok ajanlani valakit, kuldjetek el az elerhetoseget, akar priviben.

    előzmény:
    Anne25 (3538)
    2008-09-11  18:46
  14. 2008. szeptember 11. 18:463538.

    Sziasztok!

     

    Köszi a gratulációkat, jó kívánságokat! Hétfőn jöttünk haza, azóta tanuljuk a kétgyerekes életmódot. Annyira nem is vészes. Legalábbis egyelőre.

    Csütörtök éjfél után vettem észre, hogy rendszereződnek a fájások. Hatkor vettek fel a szülőszobára, és tíz előtt nem sokkal megszületett Balázs. 2710g, és 48 cm sötéthajú gyönyörűség. Nagyon ügyesen szopizik, szinte az első perctől. A szülés simán ment, gond azzal volt, hogy a köldökzsinór rá tekeredett a lábára, és visszahúzta. Így a kitolás kicsit akadozott, de megoldottuk. :)

    Bencére külön büszke vagyok. Olyan boldogan jött be hozzám a klinikára, hozott mindig valamit Balázsnak. Nagyon örült a kistesónak, amikor meglátta teljesen magától, nagyon óvatosan megsimogatta a haját. Amikor mentek nem sírt, szépen köszönt, és ment haza. Itthon sem féltékeny, hanem segítőkész. Még sürget, hogy menjek Balázshoz. Annyira okos!

    Mennem kell, kezdődik a fürdés.

     

    Anikó

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2008. szeptember 9. 21:253537.

    Hu, Gabic, sok kitartast kivanok nektek, es tenyleg hajlithatatlannak kell mutatkoznotok, es elszantnak. Azert az biztato, hogy meg tudtak nyugtatni az ovonok es nem sirt egesz delelott. Szepen lassan meg fogja o szokni, ha rajon, hogy ebben a kerdesben a nyafogassal, sirassal nem tud hatni ratok. Megoldas lehet az is, ha Tamas viszi reggel, nalunk apjatol konnyebben valik el Dani, bar vele igazan nem volt komoly gond.

    Nekem is param Peti, bar most ugy nez ki nem megy majd csak oviba, s az jo soka lesz, de mar elore felek hogy hogy fog levalni rolam. Ma jatszohazban voltunk, s ha nem latott rogton gorbult le a szaja.

     

    A bilizes szepen halad elore. Egyes napokon hihetetlen ugyes, mint pl. ma, tegnap viszont egyszer sem talalt bele a bilibe, es a kaki is a kanapen landolt. Ma viszont tokeletesen balesetmentes, es este szepen ratronolt a bilire, s oda produkalt. : ) Csutortokon lesz 1.5 eves. : )

     

    Meg annyi, hogy Dani futyije teljesen jol van mar. Egy pici reszen visszatapadt a fek mellett, de ez elfer meg ebben a korban. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_102279 (3536)
    2008-09-09  16:42
  16. Torolt_felhasznalo_102279
    Torolt_felhasznalo_102279
    2008. szeptember 9. 16:423536.

    Kedden már sírva ébredt, hogy nem akar menni, indulásig folyamatosan könyörgött. Sajnálom is és idegesítő is. Most ez a nehéz, azt mutatni, hogy ebben hajlíthatatlanokvagyunk.

     

    Bevallom, nem esik rosszul az a 3 óra délelőtt és mindig intézni kell valamit.

     

    Ha nagyon nem szereti, nagyszülői segítséggel csak fél napos lesz, ill. csak 3-4 nap küldjük egy héten.

     

    Egyébként ő már előre a kórházi bentlétemtől retteg.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_102279 (3535)
    2008-09-09  16:38
  17. Torolt_felhasznalo_102279
    Torolt_felhasznalo_102279
    2008. szeptember 9. 16:383535.

    Sziasztok!

     

    Anne! Nagy szeretettel gratulálunk kisfiad érkezéséhez!

     

    Kleo! Daninak jobbulást kívánunk, Peti pedig hihetetlen emberke!

     

    Buba! Vera ezen a héten maradt először az óvodában. A múlt héten háromszor is voltunk bent együtt. Azért a hétfői elválás nagyon kemény volt mindkettőnknek. Elég kaotikus állapotok közé érkeztünk, éreztem Verán, hogy ő se érti,  mi van. Amikor valóban elindultam, nagyon erősen sírt, mire mnetem is ki, ne rontsak a helyzeten. A szituáció kísértetiesen hasonlított arra, mikor 2 éve át kellett adnom a műtősnek.

     

    Aztán többet nem sírt, kicsit ebédelt is. Ezen a héten délig van és persze itthon továbbra sem alszik! Pedig annyira elfárad! de az étvágya jobb. Elmaradtak a nasik.

     

     

    előzmény:
    kleo (3534)
    2008-09-05  22:21
  18. 2008. szeptember 5. 22:213534.

    Annetol: "Megszulettem Kiss Balazs Levente, ma fel 10-kor. En is meg Anyukam is jol vagyunk." : ) Nagy-nagy gratula a legkisebb forumtagnak! Remelem Anne azert 1-2 heten belul benez es mesel. ; )

     

    Akkor Gergo mar csak Emese miatt is belehuz a szaraz gatyo projektbe? :) De jo, orulok hogy jol alakulnak a dolgok. Azert kivancsi lennek Emesere. : )

     

    Nalunk jol halad a biliprojekt, ma balesetmentesek voltunk, s vegre a jatszoteren is pisilt, nem kellett haromszor atoltoztetni (csak egyszer, mert bar szolt es a fanal pisilt, de a celzassal meg eros gondjai vannak). 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2008. szeptember 5. 22:043533.

    Kleó, remélem már jól van Danika, nemsokára már csak halvány emlék lesz a dolog és legalább letudtátok a dolgot kukiügyben. Petinek meg hatalmas gratula a bilihez. Sikereden felbuzdulva én is hagytam, hogy ma Gabica is leszedje a pelusát és lelkesen előszedtem a bilit, magyaráztam meg mutogattam mire való. Jól eljátszott vele aztán odébállt és pisilt a szőnyegre egyet. Majd felporszivóztunk, kimostam a szőnyeget és tovább pakolgatta a bilit ide-oda. A következő pisi a parkettára ment. Aztán úgy döntöttem, hogy majd karácsony után előszedem újra a dolgot, mert szikrányi jelét sem látom, hogy a bilibe szeretne bármit is csinálni. Bili visszament a szekrénybe, pelus meg rá. Mondjuk nálunk Gergő a WCbe jár, igy nincs meg otthon a bilis inspiráció. De végülis ráérünk csal tettem egy próbát, hátha nekünk is van egy kicsi esélyünk.

    A munkahelyet miattad sajnálom, azért 4 év után erre a pár órára biztos szükséged lett volna, de ilyen az élet. Lesz jobb!

    Nálunk az ovi első két napja pisisen indult, de aztán megemberelte magát Gergő és már száraz, jókedvű, nagyon feldobotthangulatú óvodás. Az ottani terminológia szerint egyébként már középsős! És sokat emleget egy bizonyos Emesét, akit szeretne ha a párja lenne. Majdnem dobtam egy hátast olyan aranyosan mondta.

     

    Gabi, Verusnak hogy indult az ovi?????? Hogy mentetek oviba?

     

    Anne, hogy vagytok???

     

     

    előzmény:
    kleo (3532)
    2008-09-04  22:26
  20. 2008. szeptember 4. 22:263532.

    Hova tunt mindenki? Megint magammal beszelgetek? : /

     

    Nalunk tovabb bonyolodnak az esemenyek. Ma hivtak a munkahelyemrol, hogy bezarjak a debreceni irodat, igy januartol max. Pestre mehetnek vissza. Tul szep is volt, hogy felallas meg nyaron fizetetlen szabi. Meg kicsit bankodok rajta, beadom par helyre az oneletrajzomat, aztan szepen elkezdek orulni annak, hogy Peti nem uvolt a bolcsiben fel delelottoket, hogy 'Anyaaaaaaaaaaaaaaa'. : ) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2008. szeptember 2. 21:013531.

    Hú, nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki túl vagyunk a fütyiműtét nehezén. Hétfőn megnézte a doki, először bekente egy fehér krémmel, majd egy óra múlva kellett visszamennünk, akkor fejtette fel. Dani nagyon hősiesen tűrte, nem is sírt, inkább csak megijedt. Mikor kijöttünk a rendelőből akkor kezdett csak sírni, de csak addig míg beültünk az autóba és elindultunk hazafelé. Itthon leült a kanapéra, oldalra dőlt, és elaludt. Aludt 3 órát. Tegnap este magának húzta hátra először a bőrt. Nagyon bátor volt. Miliméterről miliméterre haladt, s közben folytak a könnyei, úgy fájt neki, de nem sírt. Nagyon rossz volt látni. Ma már sokkal jobban ment, s már a pisilés sem csíp neki. Úgy néz ki gyorsan javul. Tegnap délután és ma délelőtt még melegvízzel teli pohárba pisilt, de délután már ráült a bilire és nem csípett. Jövő hétre talán már el is felejtjük.

     

    Másik hír, hogy Peti bilizik. Múlt héten megjelent egyik délben a bilivel, és közölte, hogy "pisi". Levettem róla a pelust, és tényleg belepisilt. Azóta itthon bilibe pisil. Sajnos ha gatya van rajta akkor abba is belepisil, ill. takarítottunk már kakit a szőnyegről és a kanapéról is, azt egyáltalán nem tudja még szabályozni. A pisilést viszont teljesen profin megoldja. Persze szigorúan a bili felett állva, így lehet utána takarítani, de nem bánom. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2008. augusztus 27. 20:413530.

    Nat, de jó újra látni! Veletek mi újság? Mekkorák már a fiúk? Képet tudsz feltenni rólatok?

     

    Dr. Cserni Tamáshoz megyünk. A kamillával tele pohárba pisiltetést már hallottam, valahogy csak túl leszünk azon a néhány nehéz napon.

     

    Gabic, de jó, látod, csak felvándorolt neked is. S szülésig ennél már csak feljebb lesz. 

     

    Ma összefutottunk Milyékkel az állatkert előtt. Azt ígérte Mily, hogy mostmár ő is próbál jönni. Várunk, Mily! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_318687 (3528)
    2008-08-27  18:28
  23. Torolt_felhasznalo_102279
    Torolt_felhasznalo_102279
    2008. augusztus 27. 20:263529.

    Sziasztok!

     

    Sajnálom a fiúkat!!! Legyél erős Kleo, biztosan nem lesz könnyű, de ha meg kell lennie...

     

    Nat! Köszönöm az érdeklődésedet! Remekül vagyok, alapból nagyon szeretem a nyarat, így elég jól tűrtem a hőséget.

    Ráadásul annyira vágytunk a babára, soha jobban nem éreztem magam. Ez így volt Verával is. Néha az az érzésem, állandóan várandósnak kellene lennem.

     

    Verának persze nem könnyű. elég féltékeny, az utóbbi időben maximálisan igényel. És még most kezdjük az ovit...

     

    Van egy jó hírem! A méhlepény végre jó helyen tapad. Mióta tudom, még felszabadultabb vagyok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_318687 (3528)
    2008-08-27  18:28
  24. Torolt_felhasznalo_318687
    Torolt_felhasznalo_318687
    2008. augusztus 27. 18:283528.

    sziasztok!

    régen jártam erre, de néha azért benézek

    Kleo, azért kamillateával készülj a beavatkozás utánra. ,,nem fájdalmas, csak kellemetlen", hát, a dokinak biztosan, de a gyerek még napokig üvölt pisilésnél. is. nem megijeszteni akarlak, de erre számíts. a kamilla megnyugtatja, és azzal kell mosni. kihez mentek?

     

    Gabi, hogy vagytok? hogy viselted a meleget? látom, többen lesztek nemsokára

     

    előzmény:
    kleo (3527)
    2008-08-26  13:04
  25. 2008. augusztus 26. 13:043527.
    Anne, mi elsejére kaptunk időpontot a kukiműtétre. A házidoki szerint elkerülhetetlen, de a sebész még nem látta. Ha szerencsénk van, akkor csak egy kis krémezés, ha nincs, akkor felszedik neki helyben. Én is úgy hallottam, hogy nem fájdalmas, inkább csak kellemetlen. Majd elmesélem, hogy hogy alakult.Bencussal szerintem is ráértek még bőven egy évet, hátha addig rendeződik is neki.
    előzmény:
    Anne25 (3525)
    2008-08-25  21:59

Címlap

top