Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Debreceni friss anyukák

Torolt_felhasznalo_726659
Torolt_felhasznalo_726659
Létrehozva: 2005. augusztus 29. 10:13

Üdv!

Ha debreceni vagy és nem régen szültél, írj nekem és beszélgessünk, ismerkedjünk, lehet találkozhatunk is, így még izgalmasabb lenne a babázás.

Nekem egy féléves kislányom van és 25 éves vagyok.

dbanya  

  1. Torolt_felhasznalo_102279
    Torolt_felhasznalo_102279
    2008. július 25. 13:593476.

    Sziasztok!

     

    Nekünk a kedd jó lenne. Csak kérdés, hogy más tudna-e jönni? Kleo, mi szeretettel várunk benneteket! De, ha gondoljátok, várjuk meg Bubáékat.

     

    A babakocsin azért problémázok, mert állítólag az óvodavezető nem engedi, hogy így járjanak. A beiratkozáskor is megjegyezte, hogy ősszel már nem jöhetünk így.

    előzmény:
    kleo (3475)
    2008-07-24  22:33
  2. 2008. július 24. 22:333475.

    Haho, mi ujsag a talival? Mi jovo csutortokon megyunk Pestre, elotte szerdan fogdokihoz megyek. Lehetne a tali hetfon vagy kedden? Bubaekrol ugy tudom nem lesznek jovo heten Debrecenben. Ki er meg ra?

     

    Bobimaval valtottam par sms-t, a hetre van kiirva, lelkesen varja a picit. Remelem hamarosan megkapjuk az oromhirt, hogy megszuletett a baboca.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2008. július 21. 20:533474.
    s meg par...
    előzmény:
    kleo (3473)
    2008-07-21  20:51
  4. 2008. július 21. 20:513473.

    Gabic, miert ne engednek be az oviba a babakocsit? Mas kismotort, bicikliulest es autos gyerekulest tart az oviban. Szerintem megertik. Biztos van naluk is egy helyiseg az ilyen cuccoknak.

     

    Talit ugye jovo hetre beszeltuk meg? Lehetne het elejen? Szerdan vagy csutortokon mi utazunk Pestre es a het masodik feleben ott leszunk, korbelatogatjuk az ottani baratokat. De semmikeppen nem szeretnenk lemaradni a talirol!

     

    Mi is voltunk nyaralni mult heten, Egerszalokon. Az apartman nagyon szuper volt. Hatalmas nappali, sarokkadas furdo, oriasi fuves udvar, csobogo patak a kert vegeben, jatszoter, bogracsozohely, stb. A gyerekek is elveztek. Eleg jol birtak, leszamitva hogy Peti minden nap fel 6-kor kelt, s 6 korul Danit is felebresztette, emiatt utolso nap mar csak nyafogott es hisztizett a faradtsagtol mindketto. De a varat es Eger belvarosat nagyon elveztek mindketten. Voltunk Szilvasvaradon is, kisvonatoztunk, pisztrangoztunk, vadasparkoztunk, kiprobaltuk az uj termalfurdot. Jol elfaradtunk, elmeny volt hazajonni. : )

     

    Par kep rolunk is. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_102279 (3471)
    2008-07-18  21:07
  5. 2008. július 20. 23:233472.

    Biztos beengednek majd babakocsival az óvónők, de lehet, hogy Verust cikizni fogják a többiek, hogy még mindig tologatják. Az ovisok elég kegyetlenek ilyen szempontból, mások gyengeségeit rögtön észreveszik.  Persze ha ügyesen csinálod nem kell a csoportszobáig tolni őt, sőt lehet, hogy majd ő kéri, hogy már ne is kocsival menjetek. De kiváncsi vagyok, hogy végülis hogy alakul....

     

    Sütigyárba végül nem jutottunk el, de a bábelőadáson voltunk és na kivel találkoztunk? Gabickuval és Verussal.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_102279 (3471)
    2008-07-18  21:07
  6. Torolt_felhasznalo_102279
    Torolt_felhasznalo_102279
    2008. július 18. 21:073471.

    Sziasztok!

     

    Persze, a testvérfellépő egyértelmű, csak azt nem tudom, hogy megyünk szeptembertől. A kistesó ugyanis majd novemberben érkezik (vagyis nagyon remélem, hogy nem előbb)!

     

    Időnként nagy elhatározással elindul gyalog, ilyenkor agyondicsérem.

     

    Ha másképp nem, menni fogunk babakocsival is, ha nem engedik be az oviba, odaláncolom a kerítéshez a kocsit! És talán csúnyán hangzik (mert még véletlenül sem kellene bebeszélnem Verának, hogy ő beteg), de a szívére fogok hivatkozni!

     

    Ma találkoztunk a Jubileumin Rékával és Marcival, az apjukkal voltak. Olyan nagyok már!

    előzmény:
    buba (3470)
    2008-07-17  16:00
  7. 2008. július 17. 16:003470.

    Gabicku,  hogy hol fog utazni verus ha meglesz a baba? A testvérfellépőn. Nagyon klassz találmány. Vannak babakocsik amikbe bele van épitve, máshoz meg lehet venni is.  nektek is Pegperegótok van, már nem emlékszem melyik fajta, de ellenőrizd mit tud alapból. Mi a mai napig fellépővel járkálunk a városban és igy egész hosszú távokat meg lehet tenni, amig csak én birom szusszal.  Mondjuk hetek múlva kölcsönadjuk a babakocsinkat és nem lesz ez a lehetőség és én is fogom a fejem, hogy hogyan fogok két gyerekkel csavarogni amikor úgy elkapattam gergőt, hogy már járkálni sem tud sokat. Téren rohangál, erdőn fut, de gyalogolni lusta. Kicsit már várom, hogy rá legyen kényszeritve a több sétára, mert ez 3,5 évesen már nem állapot, hogy még mindig én toljam.

    Csatoltam képet róluk.  

     

    Harazsu, köszi szépen a tippet, nekem tetszik ez a Sütigyáras, lehet, hogy meglátogatjuk a gyerkőcökkel.

    Másik tipp szombatra: bábelőadás a Megyei Gyerekkönyvtárban (Bem tér). 10:30-tól játsszák a Három Nyulat!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_102279 (3468)
    2008-07-15  13:54
  8. Torolt_felhasznalo_671332
    Torolt_felhasznalo_671332
    2008. július 16. 22:443469.

    Kedves Anyukák!

     

    Remélem nem veszitek tolakodásnak hogy írok, de egy aranyos programot szeretnék ajánlani, ami érdekelhet benneteket.

     

    Szombaton Debrecenbe jön a Rama Sütigyár, ami a kisgyerekes családokat várja vidám programokkal. A gyerekek kedves muffin- és mézeskalács házikók között, különböző állomásokon próbálhatják ki játszva a tészta gyúrást, formázást, díszítést.

    A kiskuktákra végig vezető kukták figyelnek, így a szülők megpihenhetnek közben a napernyők alatt.

    Itt lehet róla olvasni: www.sutigyar.hu

     

    Mi tavaly voltunk, nagyon élveztük. Remélem nem zavartam, minden jót kívánok Nekek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_102279
    Torolt_felhasznalo_102279
    2008. július 15. 13:543468.

    Sziasztok!

     

    A találkozót illetően azt hiszem, megvárjuk Kleóéat, aztán majd kialálunk egy időpontot.

     

    Többiek? Ki merre jár?

     

    Nálunk már viszonylag hamar megvolt a nyaralás, június második felében. Alsópáhokon voltunk megint és most sem csalódtunk. Ráadásul végig nagyon jó idő volt, fürödtünk minden nap Vera örömére. Nála mindig nagy változásokat hoz a nyaralás: most például elkezdett barátkozni, hívogatta a gyerekeket, hogy együtt játssszanak, próbált bemutatkozni. Kezdem úgy érezni, érett az óvodára. Minden nap volt minidiszkó vagy Ki mit tud?, így most nálunk a fő érdeklődési terület a tánc. Egész nap pörög, forog, sokkal többet mozog, mint korábban. Ott aludt is minden délben, nagyon élveztük a pihenést. Sikerült nem összeszedni betegséget se!

     

    Hazafelé voltunk a szívkórházában, a szokásos dolgokat mondták: nem tökéletes, de nincs semmi gond. A picurt is megnézték és a legsúlyosabb rendellenességeket már ki is zárták, de vissza is hívtak kontrollra.

     

    Orvosi téren nagyon felháborít, hogy most tudtam meg, mint tartósan beteg gyereknek mennyi kedvezmény jár: közgyógyigazolvány, ingyenes utazás a szülőnek tömegközlekedésben, vonaton 90%, óvodai étkezés 50%. Nem tartozunk szerencsére a legrászorultabbak közé, de a tájékoztatás hiánya felháborít. Mindez 2 éve, a műtét óta járna!

     

    Itthon sokat vagyunk kettesben, játszótérre (Jubileumi, Máltai, ház előtti park), fürdőbe, ismerősökhöz, mamák kertjébe járunk. A nagyiknak köszönhetem, hogy én is eljutok tornára, jógára, nagyon jól esik.

     

    Most Gyálról van itt egy unokatestvérem Verával egykorú kislányával, talán ma is találkozunk. Nagyon hasonló mentalitású gyerekek, jól kijönnek. És Vera belebolondult Fanni pillangós-csillogós rózsaszínű szandijába, mindenképp látni akarja!

    De ismeritek a lányomat!

     

    Egy bánatom van! Még mindig nem jön gyalog sehová! Mi lesz ősszel?

     

    Mióta itt a meleg, többet alszik napközben, ezen a téren most jobb a helyzet. Este is elalszik ilyenkor max. 10-1/2 1-kor.

     

     

    előzmény:
    buba (3467)
    2008-07-13  16:17
  10. 2008. július 13. 16:173467.

    Sziasztok!

     

    Nekünk július utolsó hete kivételével általában jók  a hétköznapok és augusztusban is csak 20-a körül megyünk el nyaralni 5 napra, egyébként szivesen csatlakozunk talihoz. Semmi különös nincs velünk amúgy, próbáljuk túlélni a hőséget és eddig sokat nagymamáztunk mert szabadságon volt. Eddig. :-(

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_102279
    Torolt_felhasznalo_102279
    2008. július 12. 09:503466.

    Sziasztok!

     

    A 21-vel kezdődő héten meg a párom itthonlesz szabadságon, akkorra nem szerveznék találkozót. Egyébként is, orvosos, fodrászos stb. programjaim is lesznek.

     

    Talán próbáljuk meg kitűzni július utolsó hetét, addig hátha benéznek a többiek is.

    előzmény:
    kleo (3465)
    2008-07-10  13:36
  12. 2008. július 10. 13:363465.

    Hu, jo reg jartam erre en is, meg valamikor jun. vegen.

     

    Anne, mi is majdnem zarasig maradtunk. Csodalkoztam is, hogy estefele mar csak a fiukat lattam ott, teged nem. : )

     

    Gabic, mi jovo heten Egerszalokon leszunk, de az azutani heten meg barmi jo. 

     

    En mar egesz jol belejottem a ketgyerekessegbe, Dani 3 hete itthon van az ovibol. A ket fiu gyepalja egymast. Dani is sokat rendetlenkedett ahogy vege lett az ovinak es borult az addig beallt rend. Sajnos nekem sem mindig van hozza turelmem, igy oroljuk egymas idegeit. Emellett nagyon ugyesek, Dani tanul ket kereken biciklizni, Peti motorozik, egyre tobb mindent mond, neha mar egy-egy szoosszetetelt is hasznal, pl. a dzsippre mondja, hogy 'nyem bus' (nem busz). De lehet, hogy meg csak minket ismetel. Az elalvassal vannak gondjaink megint, Dani es Peti is nehezen alszik el, kijarkalnak, neha a hajam tepem toluk. De elvezzuk a nem tul meleg nyarat, sokat jarunk a Vezer utcai jatszira.

     

    Petit felvettek a bolcsibe, augusztus kozepen lesz majd szuloi, akkortajt beszeljuk meg a fonokommel, hogy januartol vissza tudok-e menni felallasban. Neha hatarozottan azt erzem, hogy mindenkinek jobb lenne, sok ez a 4 ev itthon, ill. anyukak es kisgyerekek kozott. Maskor meg latom, hogy a fiuk hogy meg tudnak illetodni egy-egy idegen helyzetben, foleg Petit erzem meg kicsinek a bolcsihez a kis mimoza lelkevel, de majd meglatjuk hogy alakul.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_102279 (3464)
    2008-07-10  08:33
  13. Torolt_felhasznalo_102279
    Torolt_felhasznalo_102279
    2008. július 10. 08:333464.

    Sziasztok!

     

    Napok óta próbálok jelentkezni, de "beteg" volt a gépünk.

     

    Szóval mi továbbra is szeretnénk, ha nyáron is találkozhatnánk

     

     

    jövő héten első 3 nap jó

    előzmény:
    Anne25 (3462)
    2008-06-18  22:49
  14. 2008. június 23. 16:153463.

    Sziaszotok!

     

    Csak azért jöttem, hogy szóljak: vigyázzatok a Békás-tó környékén, mert kullancsok vannak. Benci összeszedett egyet.  

     

    Úgy tűnik nem volt fertőzött, de azért ideges vagyok. Most meg már bánom, hogy nem oltattam be agyhártyagyulladás ellen.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2008. június 18. 22:493462.

    Sziasztok!

     

    Üdv köztünk Tike, írj gyakran!  Lucáról tudsz képet mutatni?

    Kleo örülök, hogy találkoztunk szombaton. Meddig maradtatok? Mi három körül hazajöttünk aludni, és utánna még Norbi meg Bence visszamentek játszani egészen zárásig.

    Mily veled mi újság? 

    Gabi gratula a kiscsajhoz! Tényleg 37 vagy? Sokkal fiatalabbnak gondoltalak! 

    Én se sokat tudok pihenni Benci mellett. Én "már" 25 hetes vagyok Öcsibabával. Olyan gyorsan tellik az idő! Teljesen más, mint amikor Bencével voltam pocakos. Sokkal aggodalmasabb vagyok. Azt nem tudom, hogy ő mennyit ért meg a kistesóból, de simogatja, puszilgatja a hasamat, és mondja, hogy baba.

    A beszélőkéje nagyon beindult, imádom!

    Főleg azt amikor megkérdezem: Hogy hívnak? és válaszol: Bentye.

    Ha megkérdezem: Hány éves vagy? Akkor huncutul azt válaszolja: Egy.Pedig tudja, hogy kettő.

     

    Megyek aludni,

    jó éjt mindenkinek! 

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_102279
    Torolt_felhasznalo_102279
    2008. június 18. 21:003461.

    Sziasztok!

     

    Köszönöm, Buba!

     

     

    Igen, jó lenne pihenni, ez persze Vera mellett nem olyan egyszerű! Mióta itt a nyár, legkésőbb 6-kor (!) fenn van, jó hosszú  nap este 8-9-ig! Azért így néha mégis összejön a déli alvás, ami nagyon jó nekem is. Hétvégén meg a párom szokta ebéd után lefoglalni Verust, hogy szundítsak egyet.

     

    A nagymamákat viszont rendesen "kihasználom": amióta túlvagyunk az első rizikós 12 héten, minden héten eljutottam tornázni és jógázni is, voltam mostanában fodrásznál, kozmetikusnál, vásárolni. Önző módon elhatároztam, hogy novemberig megpróbálom kényztetni magam, aztán nagyon más lesz! Azt már nagyon halkan "mondom", hogy a nagyik gyakran kényeztetnek minket ebéddel is, egyszóval irigylésre méltó helyzetben vagyok, tudom.

     

    A könyvvásár nagyon jól hangzik, bár én már eljutottam oda, hogy csak a legvágyottabb kötetekkel bővítjük az itthoni könyvtárat, hiszen már így is rengeteg van!

    előzmény:
    buba (3460)
    2008-06-18  08:12
  17. 2008. június 18. 08:123460.

    Gabicku, gratula! Szerintem is nagyon lányosra vagytok berendezkedve, jól jön majd, hogy kislány lesz. Vera is hamar beleszeret majd. Na de addig is pihenj nagyokat ha teheted, egyre jobban látom, hogy két gyerek mellett mindenre nagyon kevés idő jut. Mostmár azokat csodálom, akik két gyerek mellett még dolgoznak is. Nem lehet semmi.

     

    Könyvmolyoknak: az ÚNOK könyvtárában (Jerikó utca)  most leselejtezés van és 100FT-ért kinálnak egy rakás könyvet a héten meg a következőn is (meg frissitik is a kinálatot mert nagyon sok van). Tegnap már hazaállitottam 10 darabbal, de csak azért ennyivel, mert folyamatosan rohangáltak a gyerkőceim ott és erre volt időm hajkurászás közben összeszedni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_102279 (3459)
    2008-06-16  20:52
  18. Torolt_felhasznalo_102279
    Torolt_felhasznalo_102279
    2008. június 16. 20:523459.

    Sziasztok!

     

    Én is úgy éreztem, hogy jól sikerült megint a találkozó! Én nagyon szívesen vállalom július-augusztusban is, ilyenkor talán nálunk a legkellemesebb.

     

    Kleo valóban csodás sütit csinált megint, én már alig várom, hogy magam is kipróbáljam!

     

     

    Új hírünk, hogy a kistestvér lány lesz! Ma voltam a Klinikán. Rengeteget dilemmáztam a magzatvíz-vizsgálaton, végül nem kértem. Ultrahang, AFP rendben volt, csak ott van mellette a korom: 37! De a tavalyi nagy bánatunkat sem tudom felejteni, nem mertem kockáztatni!

     

    Vera nagyon boldog, hogy kishúga lesz! 

     

    előzmény:
    tike_27 (3458)
    2008-06-13  10:53
  19. 2008. június 13. 10:533458.
    Szia Buba!Akkor szerintem hagyom az ortopédust a csudába, majd a gyerekorvos megmondja, ha kell menni - nálunk mindig megnézte a gyerekorvos is a csípőjét, plusz persze írt beutalót az ortopédiára; ha valami gyanúsat lát majd az itteni dokink, akkor biztos ő is ír. Köszi!!!
    előzmény:
    buba (3457)
    2008-06-12  17:52
  20. 2008. június 12. 17:523457.

    Szia Tike!

     Mi is Budapestről költöztünk Debrecenbe, hasonló okok miatt mint ti. Bár mi szép elég bababarát helyen laktunk ott is, de akkor is Bp volt. Minket is visszahivtak az ortopédiára a gyerkőccel még Bp-en, hogy amikor majd elkezd stabilan (!) járni menjünk vissza. Debrecenben éltünk már amikor ez megtörtént és elmentünk ezért az itteni Klinikai ortopédiára (beutaló nélkül, csak a kiskönyvet mutattuk amire rá volt irva, hogy menjünk vissza amikor már stabilan jár). Megnézték egy perc alatt, hogy OK, rendben, mehetnek. Szerintem ez Bp-en rutin, de itt nem igazán ismerték ezt a dolgot. Pesrze megnézték a kicsit ha már ott vagyunk, de ha nem mégy el, akkor sem mulasztasz semmit, max egy hosszú várakozást. Időpont nélkül meg se próbáld!

    Amúgy nekem is két gyerekem van, egykorúak Kleó gyerekeivel (meg össze is szoktak, mert egymás mellett laktunk Bp-en még pocakosan is), csak nálunk a második már lány lett.

     

    Lányok, a talit nagyon sajnálom. Ma már újra van autónk, csak éppen irtó lusta vagyok mindenre. Még megmoccanni is. Ugye csak az idő???

    előzmény:
    tike_27 (3456)
    2008-06-11  23:03
  21. 2008. június 11. 23:033456.
    Hát, Budapest nem bababarát, nem szerettünk volna ott gyerkőcöt nevelni. Bár korábban azt gondoltuk, ott maradunk (én mosonmagyaróvári vagyok, a férjem debreceni), de aztán elkezdtünk ott lakást keresni, és nem találtunk olyat, ami tetszene + nem kell sokat közlekedni, dugóban állni + megfizethető; meg egyáltalán, elgondolkoztunk, vajon hány éves gyereket engednénk el pl. egyedül ott suliba, na meg nincs ott segítőkész nagymami - szóval ide lyukadtunk ki, hogy próbáljunk itt szerencsét :o)Pesten a Rákóczi térnél laktunk - amíg nem volt baba, ideális volt, az összes barátom irigyelt, hogy mozi/buli után nem kell se taxi, se éjszakai busz. Cserébe persze nem volt park a közelben, büdi-koszos a környék, plusz 3. emeleten laktunk lift nélkül, kis babócával képzelhetitek...Most a belvárosban lakunk, férjem állítja, ezt a részt így hívják, semmi kert :o) Na akkor lehet, hogy nem is kell mennünk ortopédiára - Pesten vagy 3x voltunk, mindig rendben volt minden, csak mondták, hogy ekkor meg akkor menjünk vissza (és az utolsó az volt, hogy amikor feláll). Szerintem nincs is semmi gond, vagy ha igen, akkor azt a gyerekorvos csak kiszúrja majd. Szombaton megpróbálom felderíteni a biopiacot, igaz ugyan, Lucám nem díjazza a főztömet, néha olyan riadtan néz rám, hogy tehetek ilyesmiket a szájába, mikor kaphatna CICIT is :o) Köszi szépen az infókat!
    előzmény:
    kleo (3455)
    2008-06-11  21:14
  22. 2008. június 11. 21:143455.
    Buba, nagyon jo volt! Igaz, a forumrol csak mi voltunk, de eljott meg ket Gabiccal kozos ismerosunk is, egyik a volt szomszedasszonyom. Csodak-csodaja, most a lanyok voltak tobbsegben. Jol elvoltak a porontyok, Gabicnak ezuton is koszonjuk a jol sikerult talit! : )Tike, udv a csapatban! Mi is Pestrol koltoztunk vissza Debrecenbe, 2.5 evvel ezelott. : ) Nekem egy 3.5 eves es egy 15 hos fiam van. Dani es Peti. Ti miert dontottetek a varosvalatas mellett? Idevalosiak vagytok? Merre laktok? Pesten hol laktatok?Az ortopediat nem teljesen ertem. Azert kell mennetek mert koran allt fel a leanyzo? Sok lehetoseg nincs itt Debrecenben, a Klinikara szoktak kuldeni a varosiakat, a Kenezybe a videkieket. Viszont ugy tudom az ortopediara beutalo kell. A www.debrecen.hu-n megtalalod a telefonszamokat, lehet idopontot kerni. Mi egyszer voltunk a Klinikan a kotelezo csiposzuresen kivul, tomeg volt, es csak azert vegeztunk hamar, mert a ferjem bedumalta az akkor 3 honapos gyerkocot.A biopiac mukodik, mi rendszeresen jarunk. Szombat delelottonkent van, de nem a Szent Anna utcan, hanem a Kandia utcan. Annak a Szent Annahoz kozelebb eso vegen. Nincs nagyon kitablazva, kovesd a kosaras embereket. :) Egy kisbolt van mellette, onnan megismered. Parkolni lehet a Kandian, igaz fizetos.
    előzmény:
    buba (3453)
    2008-06-11  13:44
  23. 2008. június 11. 16:023454.
    Sziasztok!Nemrég költöztünk Debrecenbe, eddig Budapesten laktunk. Van egy 7,5 hónapos Lucám, és gyerekorvost szeretnék neki keríteni - tudnátok ajánlani? Jöhet privibe is! Amellett, hogy kedves doktorbácsi/néni legyen még azt szeretnénk, ha nem lenne túlzottan "gyógyszerpárti", szóval aki inkább híve a szelídebb, természetes módszereknek (akár homeós is lehet). És ortopédiára (tudom, nem így kell írni, de sose tudom pontosan...) is el kellene mennünk, mert felállt a kiscsaj, és még Bp-en abban maradtunk az ottani dokival, hogy ezután menjünk vissza. Ti hova viszitek / vittétek a manóitokat?Na és ha már kérdésáradat: neten láttam, hogy van egy biopiac szombat délelőttönként a Szent Anna utcában - az tényleg működik? Egyébként nagyon örülök, hogy a debreceni kismamik népes táborát gyarapíthatom, már nagyon elvágytam a bűzös-koszos Budapestből! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2008. június 11. 13:443453.
    Sajnálom, hogy nem mentünk, de autó nélkül két gyerekkel nagyon messze lett volna. Kleó, sajna csak este kapcsoltam be a gépet és akkor láttam a felajánlást. Na de meséljetek milyen volt. Plusz a legjobb recepteket is kéretik mellékelni. Amúgy éjszaka éppen Kleó sajttortájártól álmodtam....nyami.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_102279
    Torolt_felhasznalo_102279
    2008. június 10. 13:323452.

    Sziasztok!

     

    Csodák-csodája, Verus elaludt ebéd után. Az "A part alatt..." leporellot dúdolgattam vagy negyedórát.

     

    Így már egész más hangulata lesz!

     

    Én is pihentem, szóval jöhet a rendrakás!

     

     

    Ha valaki ért hozzá, intézze el, hogy ma délután ne legyen vihar!

    előzmény:
    kleo (3451)
    2008-06-09  21:00

Címlap

top