Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pajzsmirigy műtét után híz

Torolt_felhasznalo_421852
Torolt_felhasznalo_421852
Létrehozva: 2005. augusztus 25. 12:10

Pajzsmirigy mûtét után /túlmûködésem volt/az orvosom határozott"nem fog hízni"igérete ellenére, és annak ellenére, hogy akkori állandó éhségrohamain megszüntek, rengeteg zöldségfélét fogyasztok, és kb fele annyit eszem, mégis híztam 15kg-ot, és ezt képtelen vagyok leadni.

A mûtét már több mint egy éve volt, tehát a hormonszint is rendezõdött.

Kûzdött már valaki hasonló problémával? És azok segítségét kérem akiknek a mûtût után sikerült visszanyerni normál súlyukat. Hogyan?!!!!!!!

  1. 2005. augusztus 26. 08:5430.

    " Mindentõl majrézok! Természetesen a mûtéttõl is, de az ellen úgysem tudok mit tenni, úgyis megmûtenek. "

    Jézusmária, emberek ! Ezt a fajta kiszolgáltatottságot ! Ti azt hiszitek, hogy az segít, ha elvágják a torkotokat ? Arra még nem gondoltatok, hogy saját magatok próbáljatok meg kikecmeregni a betegségbõl ? Számomra döbbenetes, mennyire elhagyjuk magunkat és még csak meg sem próbálkozunk mással. Az orvos azt mondja - nyiszálok, mi meg agyatlanul belemegyünk, mert õ az orvos és azt mondta. Azt is tudjátok, miért vágnak fel manapság annyi embert  - akkor is ha nem feltétlenül szükséges - a kórházakban ? Nektek van orvos barátotok ? Meséljek ?

    előzmény:
    gyeva (15)
    2005-08-25  12:59
  2. 2005. augusztus 26. 08:0229.

    Szia !

    A kolleganõmnek már lassan egy éve csinálták, és nem kellett újra sugárzásra mennie. A számûzetésekrõl tudok, ez lesz a legnagyobb probléma, mert az uncsimért én szoktam oviba menni, és van egy otthon lakó 28 éves fiunk is, szóval meg kell majd szervezni a dolgot. Egyébként azt mondják a mûtét sem 100 % mindig.

    előzmény:
    gyeva (27)
    2005-08-25  16:55
  3. 2005. augusztus 25. 16:5728.

    Én pl még egy darab gyógyszert sem szedtem, de megyek mûtétre!  

    Mûtét után adnak gyógyszert? Azt a kórházban mondják meg, hogy mit és mennyit kell szedni vagy vissza kell menni pm-ambura?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2005. augusztus 25. 16:5527.

    Szia!

    Anyukámnak csinálták, mert a rossz szíve miatt nem mûthetõ, de ez sem örök életre szól! Rendszeresen kell kontrollra járnia, és bizony ingadozik a pm-mûködése! Nem tudom milyen idõközönként, de újra meg kell ezt az izotópos kezelést csináltatnia!

    Ja, és igen, sugárzott, úgyhogy gyerekeket és még apává válni készülõ fiatalembereket számûzni!

    előzmény:
    190208 (26)
    2005-08-25  15:05

Címlap

top