Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mit fözzek holnap?

Torolt_felhasznalo_282287
Torolt_felhasznalo_282287
Létrehozva: 2002. október 5. 12:33
Biztos vagyok abban, hogy sok nőtarsam felteszi ezt a kerdest,szinte naponta magában,vagy a családnak:mi legyen a holnapi ebed,vagy vacsora?!
Segitsünk könnyű és gyorsan elkeszithető ötletekkel egymásnak!
  1. Torolt_felhasznalo_282287
    Torolt_felhasznalo_282287
    2003. március 8. 09:446001.
    Szia Ancsani!
    Egy fini rantott csirkecomb vagy sajttal, sonkaval töltött csirkemell, sult hasab -burgonyaval es tavaszi salataval. Hagyomanyos, de NÖNAP-i is. :))))
    előzmény:
    ancsani (5998)
     
  2. 2003. március 8. 09:406000.
    Ja, es koszontom magunkat:)))!!!
    előzmény:
    ancsani (5999)
     
  3. 2003. március 8. 09:375999.
    Szia Izmiri! Van egy jo kis kebap recepted? Jovo heten probalnek valami hasonlot csinalni, de nincs kiprobalt receptem:((!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_612477 (5992)
     
  4. 2003. március 8. 09:345998.
    Jo reggelt mindenkinek!
    Mar megint olvasasi elmaradasom van, olyan sokat irtatok!
    Ti hogyan csinaljatok a hortobagyira a szoszt? Nekem nem ugy sikerul, mint az ettermi, biztos nem nagy a titka, de nem kiserleteznek, ha ennyi szakerto van itt:)))
    A kovetkezo kerdesem, hogy meggyleves utan milyen "masodik" passzol? Ti mit szoktatok csinalni? Jovo heten csinalok, de delutanra ossze kell irnom a jovo heti menut, mert akkor megyunk vasarolni! Koszonom!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_909701
    Torolt_felhasznalo_909701
    2003. március 8. 09:295997.
    Szép, jó reggelt kívánok minden koránkelőnek! És isten éltessen minket!:)))
    A menü ma nálunk a tegnapi babgulyás és valamit még mellé kitalálok menet közben!
    Ma lesz a töpörtyűtorta sütésénak napja, ha elkészült és sikerült is, (ha nem akkor is, )beszámolok róla!
    Izmiri! Engem érdekelne a vöröslencse leves! Gondolom mást is!
    Maystar! Tupperes edény a mikroplusz! A többit priviben írtam, mert nem akarok reklámozni! Bocs a többiektől!
    előzmény:
    maystar (5988)
     
  6. Torolt_felhasznalo_282287
    Torolt_felhasznalo_282287
    2003. március 8. 09:165996.
    Izmiri, Szia
    pont tegnap vettem vöröslencset itt a közelunkben levö arab uzletben. En meg ebböl soha nem föztem semmit , de a baratnöm dicseri.
    Legyszives kuldjel receptet hozza, -lehet kulönleges is , mert en kaphato vagyok ra. :)))
    Udv /Brill
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_612477 (5991)
     
  7. Torolt_felhasznalo_271043
    Torolt_felhasznalo_271043
    2003. március 8. 09:095995.
    Jó napot, itt tavasz van!!!A mai menüt már irtam tegnap, bórjupörkölt túróscsuszi, holnap lazac.
    nem tudom ki irta be az egyszerű de nagyszerű forditós-tojás ötletet, fincsi és szép reggeli lett belőle, a lányom még mindig nyalogatja az ujjait!KÖszi annak, aki magára ismer!JÓ főzést, sziasztok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_580543
    Torolt_felhasznalo_580543
    2003. március 8. 08:395994.
    Sziasztok!
    mai menű:pulyka felső-combból leveske majd a megfőtt husikat tepsibe teszem zúzott fokhagymával jól átdörzsölöm, delikátot szórok rá baconnal beteregetem pici olajat rácsurgatok , és mehet a sütőbe, krumplipüré a legjobb hozzá de ma családi nyomásra rizi-bizi lesz hozzá. sütinek pedig sajtosfánk
    este pedig szülinapi meglepibulira megyünk. . :-)
    mydma ötletét én is támogatom , miszerint "diétás ételek" is legyenek a gyüjteményben , anyósom ugyanis cukorbeteg és örül minden finomságnak amit ő is ehet!
    üdv:mariann
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_282287
    Torolt_felhasznalo_282287
    2003. március 8. 08:185993.
    Sziasztok Tunderkeim , jo reggelt es meg valami extrat is kellemes Nönapot!
    Ha mar nem teved be egy fiu sem erre a lanyos, fözös topikra, hat köszöntsuk mi egymast es unnepeljunk közösen itt a neten keresztul!!!! Puszi Mindenkinek!!!

    A muffin sutessel kapcsolatban mar regebben irtam, -amikor kb. egy hetig pörgött a sutese itt a topikon-, hogy en egyszeruen csak abban a papirformaban sutöm. Van kisebb, nagyobb , -ezeket mindig 3/4-ig töltöm meg , sutölapra teszem es mehet be sulni. Pappirral egyutt szevirozom, vagy dobozolom es lefagyasztom. Itt mindenki igy csinalja , bar lehet venni teflonos 6-8 db-os tepsit is.
    Probaljatok ki!!1
    Udv /Brill
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_612477
    Torolt_felhasznalo_612477
    2003. március 8. 07:225992.
    Ez bennem is felmerült, mármint amosogatás, köszönöm. Viszont arra a kérdésre nem kaptunk választ, hogy több adagban sütitek ?? Vagy egyszerre csak kis adag tésztákat készítetek, és egy hatos elég ??? A leírt receptekből hány db. muffin lesz ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_420556 (5989)
     
  11. Torolt_felhasznalo_612477
    Torolt_felhasznalo_612477
    2003. március 8. 07:215991.
    Nálunk ma először nagybevásárlás, de estére vendégek jönnek, csak török ételek lesznek, ezt kérték. A menü a következő:

    Vöröslencse leves (isteni finom ezt még meg sem osztottam veletek, ha kéritek leírom), padlizsános muszaka, paprikás máj (ezt már többen ki is próbáltátok), hagymasaláta, burgonyás börek (már leírtam), shekerpare (ez egy szirupos édesség) vanilia fagyival tálalva.

    Úgy érzem, holnapra meg lesz maradék :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_612477
    Torolt_felhasznalo_612477
    2003. március 8. 07:175990.
    én így szoktam csirkezombot készíteni:

    SAJTOS-TEJFÖLÖS CSIRKECOMB

    Hozzávalók (hús mennyiségétől függően változó)
    tejföl
    reszelt sajt
    só, bors

    Készítek egy "trutymót" a teljfölből, a reszelt sajtból (ne sajnáld!), és ezt megsózom, borsozom ízlés szerint. A besózott csirkecombokat ebbe a masszába forgatom, úgy hogy jól körbevegye. Tűzálló tálba rakom sorba-sorba. Maradék masszát egyszerűen a tetejére borítom. Rá egy fedő / fólia, és meheta sütőbve (közepesen meleg). Mikor a hús megpuhult levesem a borítást, és gyönyörű pirosra sütöm. Burgonyapürével a legfinomabb.

    Ez anynira finom, hogy az öcséim minden ünnepre ezt rendelik. És a hétköznapokon is sokszor készül :))
    Remélem még nem késtem el !
    előzmény:
    maystar (5987)
     
  13. Torolt_felhasznalo_420556
    Torolt_felhasznalo_420556
    2003. március 8. 06:125989.
    Szioka Feather!

    A muffin-hoz valo papirt is meg tudjátok venni az INTERSPAR-ban.
    Én ugy szoktam a muffint sütni, hogy a tepsiben levő mélyedésekbe beleteszem a muffin-papirokat, és ugy jön bele a massza, igy nem kell sütés után a tepsit elmosogatni, (mert különben nem könnyü mutatvány a likakat egyenként kimosni, . . az tuti!).
    előzmény:
    Feather (5974)
     
  14. 2003. március 8. 00:235988.
    Sherryl!
    tudod, én nem igazán szoktam mikróban főzicskézni, inkább kávét, tejet melegíteni. Amióta olvasgatlak kedvet kaptam kipróbálni ezeket a recepteket. Rostellem megkérdezni, de mi az a Mikroplusz ?? Gondolom valami edényféle, de miféle?:-))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_909701 (5981)
     
  15. 2003. március 8. 00:105987.
    Cirka! csirkecomb filéből
    Lecsós vagy tejfölös csirkét készítenék:
    megforgatod lisztben a besózott husikákat, és egy serpenyőben hirtelen mind két oldalát pirosra sütöd, majd kiveszed egy tálra. A maradék olajon nagy fej felkockázott vöröshagymát kell megdinsztelni, majd kevés pirospaprikával meghinteni és visszahelyezni a husikat. kevés vizet vagy fehérbort aláöntve fedő alatt puhára kell párolni, majd a spejzod és a mélyhűtőd tartalmától függően tehetsz bele
    1. lefagyasztott vagy üveges lecsót, ilyenkor a tarhonya a jó köret.
    2. szeletelt gombát és tejfölt, rizskörettel pompás.
    3. cukorborsót és mindenféle zöldséget kevés tejszínnel nyakonöntve.

    A többi variációt a fantáziádra kell bízni. :-))))))
    előzmény:
    Cirka (5983)
     
  16. Torolt_felhasznalo_909701
    Torolt_felhasznalo_909701
    2003. március 7. 23:215986.
    :))))))) Jó nagy vödörbe és hosszú szívószállal kérném, ha lehet!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_575050 (5985)
     
  17. Torolt_felhasznalo_575050
    Torolt_felhasznalo_575050
    2003. március 7. 23:105985.
    Sziasztok Lányok!

    Ezer éve nem jártam erre, jól elszaladtatok.
    A napokban ráleltem egy klassz jeges-kávé receptre. Szeretitek a kávét? Íme a recept:

    Kávéshake:

    Hozzávalók: 2dl tej, 1 ek. nescafé, 2 jégkocka, 1-2 evőkanál tejszín, ízlés szerint cukor.
    A hozzávalókat turmixgépben habosra keverni, talpas poharakba tölteni és szívószállal, esetleg tejszínhabbal, kakaóporral tálalni.

    Én napok óta ezt iszom, és nagyon fincsi. (Igaz, nem túl diétás. . . . )
    További jó főzőcskézést:

    Kismanka
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2003. március 7. 22:565984.
    Köszi szépen, azt hiszem szombaton elfutok egy Intersparba!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_420556 (5970)
     
  19. 2003. március 7. 22:545983.
    Ti csirkecomb filéből milyen fincsiséget főznétek? Help!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2003. március 7. 22:405982.
    Ne haragudj, hogy értetlenkedek, de a hat darabosban több részletben kell kisütni a muffinokat? Tudtommal ezek elég kicsi sütemények. Ti mennyi ideig sütitek őket?
    előzmény:
    sunmacs (5963)
     
  21. Torolt_felhasznalo_909701
    Torolt_felhasznalo_909701
    2003. március 7. 22:155981.
    Kavics! Bocs, de csak most tudtam jönni és leírni a vadas csirkemáj receptet! Úgy emlékszem már egyszer leírtam, de ha mégsem, akkor figyuzz!

    VADAS CSIRKEMÁJ Mikróban

    1/2 kg csirkemáj
    2-3 ek olaj
    1 közepes fej hagyma
    2-3 dl tejszin
    1 ek liszt
    pirospaprika, só ételízesítő, bors, mustár izlés szerint
    A hagymát apróra vágjuk és megdinszteljük az olajon, mikróban 2 perc 600W-on, rátesszük a pirospaprikát, a felezett májat és kb8-10 percig főzzük fedő alatt. A tejszint, fűszereket, lisztet jól kikeverjük, majd ráöntjük a kész májra és kb 2 percig főzzük. A mustárból annyi kell, hogy egy kicsit pikáns legyen!Jénaiban lehet, hogy több időre lesz szükség a főzésnél! (Én Mikropluszban készítem!)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_885324 (5960)
     
  22. Torolt_felhasznalo_271043
    Torolt_felhasznalo_271043
    2003. március 7. 21:225980.
    A tervezni vagy nem tervezni dilemmához:két-három napra szeretek tervezni, be is vált. Lehet, hogy a sorrendet aztán nem tartom be, vagy a beszerzett alapanyagból(ha nem romlandó)később készül el a kaja, de azon már nem kell gondolkodni, és utána járni. Holnap borjúpaprikás lesz, túróscsuszával ( a férjem igy szereti a legjobban, és mivel a lányom nem nagy húsevő igy ő sem marad hoppon:). A levest még nem tudom, a sütin még kotlok, több recept is van versenyben. Vasárnapra pedig a lazacot tervezem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_271043
    Torolt_felhasznalo_271043
    2003. március 7. 21:135979.
    Köszönöm neked is sunmacs, vagy elkerülte a figyelmem a két recept(de mégse, hisz régen keresem)vagy még akkor kerültek ide, amikor még nem ismertem ezt a remek helyet:)és elölről még csak a 270. hozzászólásnál tartok:(de csipkedem magam:)
    előzmény:
    sunmacs (5975)
     
  24. Torolt_felhasznalo_271043
    Torolt_felhasznalo_271043
    2003. március 7. 21:085978.
    Szia, Szidi!Köszönöm a gyors és finom választ, most ugyan nem pástétom lesz a lazacból, de ha legközelebb lazac kerül a konyhámba, el fogom késziteni. Nagyon jó lehet. . .
    előzmény:
    Szidi (5971)
     
  25. 2003. március 7. 20:425977.
    Sunmacs!
    Írtam Neked a privátba, ha tudsz válaszolj!
    Köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  26. 2003. március 7. 20:115976.
    És ehhez mit szóltok? Tudom, nem böjti étel, de nagyon szeretjük:
    Sonkás kocka
    • 100 g zsír
    • 2 dl tejföl
    • 4 db tojás
    • 300 g füstölt sonka
    • 50 g zsemlemorzsa
    • őrölt bors, só
    • 300 g nagykocka tészta

    A kockatésztát forró sós vízben puhára főzzük, leszűrjük, leöblítjük, jól lecsepegtetjük. A sonkát apróra vágjuk vagy ledaráljuk. A tojásokat szétválasztjuk. A tojássárgákat a zsírral és a tejföllel kikeverjük, sózzuk (enyhén), borsozzuk, hozzáadjuk a főtt tésztát, a sonkavagdalékot, összekeverjük. A tojásfehérjét kemény habbá verjük és lazán a tésztás masszához keverjük. Tűzálló tálat vagy tepsit kikenünk zsírral, megszórjuk zsemlemorzsával, és az összekevert sonkás tésztát beleöntjük, elsimítjuk. Előmelegített sütőbe téve lassan aranysárgára sütjük.

    előzmény:
    sunmacs (5975)
     
  27. 2003. március 7. 19:585975.
    Szia!
    Találtam innen a topicról csirkemájas receptet. :
    Zöldborsos csirkemájpástétom

    Hozzávalók (8 személyre)
    1 kg zsírszalonna
    1 kg csirkemáj (szív nélkül)
    2 nagy vöröshagyma
    4-5 gerezd fokhagyma
    2 evőkanál pirospaprika
    2 kiskanál só
    1 mokkáskanál őrölt bors
    5 dkg zöldbors

    A zsírszalonnát apró kockákra vágjuk és lábasban kisütjük. A megpirult tepertőt szűrőkanállal kiemeljük és félretesszük. A megtisztított csirkemájat, a nagyobb darabokra vágott hagymát és fokhagymát a visszamaradó zsírban kb. 15 perc alatt megsütjük. Ezután a tűzről lehúzzuk, a pirospaprikát belekeverjük, megsózzuk, megborsozzuk. Ha kissé kihűlt, az egészet ledaráljuk vagy merülőmixerrel pépesítjük. A félretett tepertőt és a zöldborsot (amit előzőleg egy kevés vízben megfőztünk, majd leszűrtünk) beleforgatjuk. Jól lehűtjük, de közben néhányszor megkeverjük, nehogy a zsír kicsapódjon belőle.

    Konyakos májhab

    Hozzávalók (8 személyre)
    az aszpikhoz:
    2, 5 dkg zselatinpor
    1 evőkanál cukor
    1 evőkanál citromlé
    2 dl száraz fehérbor
    1 mokkáskanál ételízesítő por
    a májhabhoz:
    fél fej vöröshagyma
    30 dkg vaj
    30 dkg borjúmáj
    15 dkg csirke- vagy pulykamáj
    15 dkg borjúcomb
    2 babérlevél
    kb. 1 kiskanál só
    1 mokkáskanál őrölt bors
    0, 5 dl konyak
    a díszítéshez: 5 dkg tisztított pisztácia
    a tálaláshoz: 8 vékony szelet pirítós kenyér

    Három deci vizet fölforralunk, a zselatinport beleszórjuk. Kis lángon, kevergetve – különben könnyen leég – 2-3 perc alatt föloldjuk. A cukrot serpenyőben, zsiradék nélkül világosbarnára pirítjuk, a citromlével meg a borral felengedjük és 1-2 percnyi forralás után az olvasztott zselatinba csorgatjuk. Az ételízesítőt beleszórjuk, 1 deci vizet adunk hozzá, 2-3 percig forraljuk, majd átszűrjük. Kissé hűlni hagyjuk, azután akkora tepsibe öntjük, amiben kb. 1 centi magasan állhat. Hűtőszekrénybe tesszük, hogy megkocsonyásodjon. Közben a hagymát megtisztítjuk, felaprítjuk és 5 deka vajon megfonnyasztjuk. A kétféle májat és a húst kisebb darabokra vágjuk, a hagymán, a babérlevéllel fűszerezve 3-4 perc alatt megpirítjuk. Megsózzuk, megborsozzuk, a konyakkal ízesítjük, 2-3 percig pároljuk, majd a tűzről lehúzzuk. Ha kihűlt ( miután a babért kidobtuk belőle ), merülőmixerrel teljesen simára dolgozzuk. A maradék puha vajat apránként hozzáadjuk és habosra keverjük. Egy püspökkenyérformát megnedvesített celofánnal kibélelünk, és a masszát egyenletesen belesimítjuk, majd minimum 4-5 óráig hűtőszekrényben dermesztjük. Tálaláskor deszkára borítjuk, a celofánt lehúzzuk róla, és forró vízbe mártott késsel kisujjnyi vastagon fölszeleteljük. Kettesével tányérra rakjuk és durvára vágott pisztáciával megszórjuk. Az ízes aszpikot a tepsiből szintén deszkára borítjuk, kisebb-nagyobb kockákra vágjuk, díszítésképpen a májhab köré szórjuk. Csillag ala-kú formával kiszúrt pirítóssal kínáljuk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_271043 (5969)
     
  28. 2003. március 7. 19:435974.
    Sziasztok! Nem muszáj fémformát használni, minden nagyobb szupermarketben lehet venni papír muffin formát, még recept is van benne.
    Vazi nagyon igazad van, jó, ha az ember előre tervez. Én a tervezést is élvezem. (De ma nagyon kuka vagyok, és egyáltalán nem tudom, mit főzzek a hétvégén. Torta és süti lesz, mert a kislányom szülinapját ünnepeljük, de egyébként????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_420556 (5970)
     
  29. Torolt_felhasznalo_128998
    Torolt_felhasznalo_128998
    2003. március 7. 19:275973.
    A hagymateát olvasva hozzátennék egy picikét még jobb és hatásosabb, remélem nem haragszol:) Mi cukrot szoktunk pirítani és azt felengedjük vízzel és utána tovább ahogy Te írtad. Így még iható is a hagymatea. Gyerek koromban csak ezt ittuk, és használt.
    előzmény:
    krisztim (5953)
     
  30. 2003. március 7. 19:235972.
    Sziasztok Tündérkék! Rég nem jártam már nálatok, mert nem sok időm van mostanában. Sok sikert kívánok a nagy munkátokhoz!
    A hét végi menű: szombat: zöldségleves, töltött dagadó, sült krumplival és zöldsalátával. Vasárnap: májgombócleves, hawaii csirkemell, rizzsel, püspökkenyér.
    Az előre megtervezett menű sorról meg csak annyit, hogy mikor az ember tudja, mit főzzön, sokkal kevesebbet költ, mint amikor csak gondolkozik, hogy mi is legyen, és találomra tesz dolgokat a kosarába.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_420556 (5970)
     
  31. 2003. március 7. 19:205971.
    Gemelos-nak
    és persze mindenkinek
    sziasztok
    LAZACPÁSTÉTOM
    50 dkg lazacfilé
    20 dkg hm, hogy mondják, olyan darabos turó, vagy sajt, hófehér
    2 dl tejszin
    1 kávésk. só
    bors
    2 tojás
    A lazacot meg kell turmixolni a többi hozzávalóval.
    Sütöpapirral kibélelni egy üveg püspökkenyér formát (nem tudom, hogy a nem üveggel is megy-e, de gondolom)
    A massza felét bele a formába, a másik felében el kell keverni 2 csomó apróra vágott kaprot.
    Sütöben 175 fokon (villany) legalul sütni, 1 órát.
    Gyönyörüen ki lehet boritani, ugy tálalni.
    10 dkg krémturót ugyanennyi tejföllel elkeverni, bele cayenne bors, egy kis só. Ezt kell hozzá kinálni, no meg rizst szoktam fözni.
    nagyon nagyon finom, és dekorativ
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_271043 (5969)
     
  32. Torolt_felhasznalo_420556
    Torolt_felhasznalo_420556
    2003. március 7. 19:065970.
    Kedves Cirka!
    Az INTERSPAR-ban és az IKEA-ban is tudsz venni muffin-sütőt.
    Igaz, hogy én már a mult hétvégén voltam Bpesten, de 2hetente járunk fel és eddig mindig volt, mind a 2 helyen.
    előzmény:
    Cirka (5962)
     
  33. Torolt_felhasznalo_271043
    Torolt_felhasznalo_271043
    2003. március 7. 18:555969.
    Sziasztok!Mire végignéztem az elmúlt három napot meg is éheztem rendesen:)
    Segitsetek! Mindjárt két kérdésem is van:az egyik, lazacfilé a mélyhűtőben, valamit kezdeni szeretnék vele. . . De mit csináljak belőle?A másik:nincs valakinek finom májpástétom receptje?Van itthon csirkemáj. . . Segitség:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  34. Torolt_felhasznalo_612477
    Torolt_felhasznalo_612477
    2003. március 7. 18:395968.
    kösziiiiiii
    megyek, veszek
    előzmény:
    sunmacs (5963)
     
  35. 2003. március 7. 18:355967.
    Sajnos itt még konyhafelszerelési bolt sincs. Nekem legközelebb a Fóti Cora van, de ott sem volt. Tudod ez sajnos falu. Nekem is rossz, mert belvárosi voltam.
    előzmény:
    sunmacs (5965)
     
  36. Torolt_felhasznalo_612477
    Torolt_felhasznalo_612477
    2003. március 7. 18:285966.
    galuska
    az az igazi hozzá, bár lehet, hogy már későn jöttem :)))
    előzmény:
    Pami2002 (5916)
     
  37. 2003. március 7. 18:185965.
    Sajnos nem tudok segíteni, erre is csak véletlenül akadtam rá! Talán ha az ottani konyhafelszerelés boltban megkéred az eladót, rendelnek! Vagy ezt már próbáltad?
    előzmény:
    Erika10 (5964)
     
  38. 2003. március 7. 18:115964.
    Szia!
    Nekem is pont ugyanaz a problémám mint Cirkának. Itt Pestmegyében nem kapni a belvárosba meg nem járok már.
    előzmény:
    sunmacs (5963)
     
  39. 2003. március 7. 17:505963.
    Szia! Pont ma láttam a körúton az Oktogon és Nyugati között lévő Kátay-ban! A 6 db-os épp le van árazva 2100 Ft-ról 1600 Ft-ra!Voklt még belőle bőven!
    előzmény:
    Cirka (5962)
     
  40. 2003. március 7. 16:385962.
    Sziasztok! Láttatok valahol muffinsütőt a napokban? Sok helyen kerestem, de sehol sincs. Ti meg áradoztok a jobbnál jobb receptek megvalósításáról!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  41. 2003. március 7. 15:205961.
    Sziasztok!
    Nekem van egy fajta vadas-csirkemaj receptem, nem tudom, erre gondoltok-e, de leirom roviden: olajon hagymat piritok, beledobok 50 dkg csirkemajat, majd allandoan keverve feheredesig sutom. Hozzaadok 2-3 dl tejfolt, 3 ek mustart, es kiforralom. Talalaskor sozom, borsozom. Krumplipurevel es savanyu uborkaval esszuk.
    udv//mse
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_885324 (5960)
     
  42. Torolt_felhasznalo_885324
    Torolt_felhasznalo_885324
    2003. március 7. 14:455960.
    sherryl, milyen a vadas csirkemáj??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_909701 (5902)
     
  43. Torolt_felhasznalo_153999
    Torolt_felhasznalo_153999
    2003. március 7. 14:445959.
    Sziasztok!
    Eddig még nem írtam nektek, de az elejétől kezdve olvaslak titeket, és a receptek kb. 95%-át kigyűjtöttem, és kategorizáltam.
    Általában minden recept külön word dokumentumban van. Leírom a kategóriáimat, ha valakit érdekel elküldhetem neki, esetleg besegíthet Nektek a gyűjtögetésben, ha az én rendszerem nem megfelelő. Szóval a kategóriáim (abc sorrendben):
    -befőzés
    -desszert
    édesség
    tészta
    torta
    -egyéb
    -egytálétel
    -előétel
    -főzelék
    -husi
    -ital
    -kör et
    -leves
    -praliné
    -reform
    -saláta
    -szósz, mártás, máz
    -tészta
    -turmix.
    Remélem segítettem:)
    Aki küldi az e-mail címét, annak küldöm. (leghamarabb hétfőn)
    maya_
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  44. Torolt_felhasznalo_282287
    Torolt_felhasznalo_282287
    2003. március 7. 14:185958.
    Sziasztok !
    Hat , elhaladtuk a 6000 ezret. :))) Tudjatok mennyivel könnyebb itt elcsevegni a fözni valot, mint erdemlegesen kigyujteni !?
    Föleg akkor, ha a receptek csak olyan folyamatosan vannak leirva es semmi recept formajuk nincs!!! Kerlek Benneteket , -föleg az ujakat formazzatok meg az erdemleges recepteket, mert nem tudjuk rendszerezni ha csak csevegve irjatok le!! Cimet NAGY BETUVEL es a hozzavalokat sorrendben, aztan az utasitsok jöhetnek folyamatosan.
    Kepzeljetek el annak a munkajat aki 5-600 receptet at kell irjon . . . :(((
    Probaljunk könnyiteni vagy feladjuk a kigyujtest!!!:((

    Most meg csak a 3000. -nel tartunk.
    Es nezzetek meg a mai napon eddig mar 66 beiras törtent , -az igaz hogy ennek a fele sem erdemleges recept vagy fözesi fortelyok, de
    atnezni at kell, ha rendszerezunk.

    Köszönom elöre is hogy segitetek , hiszen nektek a közössegnek a TOPIC-nak vegezzuk ezt a munkat, ami nem teljesen szorakozasnak szamit.
    Kösz elöre is hogy megszivlelitek
    udv. mindenkinek/Brill
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  45. 2003. március 7. 12:385957.
    Sziasztok!
    A kigyüjtésről. Mi a párommal, Rominával elkezdtük a munkát. Romina ha ezt olvasod, elküldtem Neked rtf-ben a kigyüjtöttet és a receptek egy részét is, a többi megy. Én a cim után zárójelben irtam a szerzőt)
    Ami a heti menű összeállitást illeti (ilyeneket is gyüjtöttem ez is lehetne egy rovat, egész sok összejön) mármint a gyakorlatban, az egyik fiam csak egyvalamit volt hajlandó enni, ha ujitottam húzta a száját. A másik mindent megevett, aztán közölte, hogy ilyet máskor ne főzzek. Most meg áttért vegára. Igy egy ebéd két három fogásból áll! Na ezek után fogyózzál! Mert a maradékot ki eszi meg?
    Nálunk vasárnap a Nők Lapja karácsonyi számában megjelent Stahl Judit halas receptje kicsit másként, majd hétfőn hozom a receptet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  46. 2003. március 7. 12:115956.
    Szia Brill!

    Nagyon jónsk tartom az ötletet, várom a pontos feladatot.

    Ötlet: Lehet, hogy meg tudom könnyíteni a munkát azzal, hogy én a múl héten elkezdtem kigyűjteni a recepteket. Ami megvan: 1-1320 és 4956-tól a mai napig. Kivétel nélkül az összeset kiírtam. Sajnos dátum és az, hogy kitől származik, nincs mellette :-(

    Ha tudtam segíteni, örülök, ha nem, hát lássunk neki a munkának :-))

    purple :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_282287 (5795)
     
  47. Torolt_felhasznalo_924485
    Torolt_felhasznalo_924485
    2003. március 7. 12:075955.
    köszi, azt hiszem megelőzésnek sem lehet rossz, este biztosan gyártok egy ilyet a palacsinták után!
    előzmény:
    krisztim (5953)
     
  48. 2003. március 7. 12:065954.
    Tejszínes hal:

    Hozzávalók:
    mierlit hekk
    Főzőtejszín
    tejföl
    füstölt sajt
    pikáns fokhagyma fűszer
    fehér bors

    mustár

    A halat befűszerezed. Kikevered a tejszínt a mustárral, tejföllel, borssal, és ráöntöd a halra. Ráreszeled a sajtot és fólia alatt sütöd. ha megpuhult, leveszed a fóliát, és a sajtot még kissé pirítod.

    Ennyi. Nagyon egyszerű, mindenből ízlés szerint kell rárakni, és egy csöpp olaj kell csak hozzá, semmi más.

    Jó étvágyat!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  49. 2003. március 7. 12:025953.
    Hagymatea:

    leveszed 5-6 szem hagyma "rezgő" héját, és kb fél liter vízbe felteszed forralni. 5-6 percig nyugodtan forrhat, hogy jól kiázzon! ezután leszűröd, és langyosan iszod. Köhögédre tényleg jobb minden gyógyszernél!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_924485 (5946)
     
  50. 2003. március 7. 12:025952.
    Az családom étrendje csak 1 hétre szól, de így is csak hetente 1x kell gondolkodni a főzésen is, a vásárláson is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_367752 (5925)
     
  51. 2003. március 7. 12:015951.
    Sziasztok!
    Csak benézek, mert azt hiszem, hogy már munkálkodunk a netes-párommal a recepteken. A szerző a recept mellett, vagy a végén szerepeljen ??
    Ancsani!
    a tejszínes kaprimártás a következő:
    vajon meg kell dinsztelni 1 fej lereszelt vöröshagymát, majd 1 púpos evőkanál liszttel meghinteni. Rózsaszínűnél ne legyen sötétebb a liszt, mikor felöntöd kevés tejjel. Beleborítasz kb 2 dl tejszínt és 1 fiola lecsöpögtetettt kapribogyót. Rottyanjon egyet !Ha sűrűnek érzed akkor higíthatod vízzel vagy tejjel. sózni, borsozni és kevés őrölt szerecsendiót kell még beletenni. Gyorsan kész és minden húsféléhez jó.

    koekje!
    Az élesztő 1 hétig lazán eláll a hűtőben, ha aggódsz, hogy nem teljesen friss, akkor egy kicsi műanyag pohárba gyömöszöld bele légmentesen és takard be papírral. Egyébként én is gyakran fagyasztom, és még soha sem volt semmi baja. Akkor ne használd fel a frisset, ha zöld penész van rajta, de erre biztos Te is rájöttél.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  52. Torolt_felhasznalo_909701
    Torolt_felhasznalo_909701
    2003. március 7. 11:565950.
    Sok sikert hozzá!:)))
    előzmény:
    kisnyusz (5949)
     
  53. 2003. március 7. 11:525949.
    Ez offtopic lesz de nekem olyan füzetem van amiben az első gyermek első szavai vannak melléírva a magyar "jelentés" is:-)
    Na. . meggyőztettttek hétvégén megcsinálom a jövő heti listát aztán hadd szóljon. . . :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_909701 (5947)
     
  54. 2003. március 7. 11:525948.
    Na, azert nem volt ertelme, mert olyan sokszor elofrodult, hogy aznap eppen nem volt kedvem pl. spagettit enni. Vagy a szupermarketben 50%-al le volt valami arazva, de csak ket napig volt mar jo, akkor inkabb az volt a vacsi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_367752 (5945)
     
  55. Torolt_felhasznalo_909701
    Torolt_felhasznalo_909701
    2003. március 7. 11:495947.
    Ez a füzetem már ezer éves, a kisebbik lányom ráírta, hogy "Anci könyve" és hihetelenül hangzik, de még mindíg megvan! Ki akartam dobni, de nem engedték, abban minden van, a házi költségvetéstől kezdve a bevásárlásokig, gyerekfirkák, stb. , még az ajándéklisták is karácsonyra, húsvétra. Amikor beleolvastam, rájöttem, ez kis családunk történelme, tényleg kár lenne érte!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_924485 (5941)
     
  56. Torolt_felhasznalo_924485
    Torolt_felhasznalo_924485
    2003. március 7. 11:475946.
    Tudja valaki, hogyan kell hagymateát főzni??? Gyerekkoromban Anyu mindig azt főzött, ha köhögtünk. (Mondjuk most éppen hangom nincs, de talán ezen is segítene!!)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  57. Torolt_felhasznalo_367752
    Torolt_felhasznalo_367752
    2003. március 7. 11:425945.
    Szia! Ne haragudj, de ezt nem értem, hogyhogy nem volt értelme többet írogatni meg tervezgetni. Szóval nem tetszett a dolog, és inkább a spontán konyhát választottad?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_354914 (5932)
     
  58. 2003. március 7. 11:425944.
    Egy közepes nagyságú, kb. 20x30 cm-es tepsibe.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_712348 (5938)
     
  59. 2003. március 7. 11:425943.
    Na látod ez is jó 5let:-) Régebben nekemm is nagyobb kedvem volt variálni a kajákat és újdonságokat főzni de nem volt valami nagy a lelkesedés. Mostmár kicsit nagyobbak a kölykök lehet hogy változik majd az izlésük:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_924485 (5941)
     
  60. Torolt_felhasznalo_924485
    Torolt_felhasznalo_924485
    2003. március 7. 11:415942.
    köszi a sütiket! nénikém a barackmagot úgy viszi tökélyre, hogy minden darabot leönt csokival!!! csúcs!
    előzmény:
    tozsu2 (5934)
     
  61. Torolt_felhasznalo_924485
    Torolt_felhasznalo_924485
    2003. március 7. 11:395941.
    Sziasztok! Nekem időnként azért ment el a kedvem a főzéstől, mert nem tudtam, mit főzzek. Aztán kitaláltam, hogy mindig felírom, mit főztem aznap (a konyhába mindig van valami főzős naptár a falon!!), így könnyebb választanom, csak visszanézem, mi volt néhány hete, hónapja stb. Persze ahhoz, hogy eddig eljuss, kell a néhány nappal a főzés előtt elkészült "menü". Jó múltkor valaki ajánlotta, hogy mivel már volt a héten hús, krumpli, rizs, tészta, legyen főzelék. . . Ez is lehet egy kiinduló pont, igaz?

    Nálunk ma csirkegulyás lesz és palacsinta!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  62. Torolt_felhasznalo_909701
    Torolt_felhasznalo_909701
    2003. március 7. 11:365940.
    5let: sorold fel egy füzet elejébe azokat az ételeket, külön a leves, főzelék, feltét, köret, tészták és édességek, amiket szerettek és a következő oldalon már el is tudod kezdeni a menüt, ezek kiválasztásából, azán írd le mellé, hgy mire van szükség és nézz körül a polcokon, mi van otthon, ami hiányzik, írd egy bevásárlólistára és egyszerre meg tudsz venni mindent, aztán már csak főzni kell. A sorrendet meg nem muszáj betartani!
    előzmény:
    kisnyusz (5933)
     
  63. 2003. március 7. 11:345939.
    És nemcsak felvágottat nem hanem semmit ami töltött meg gyöngyölt meg egy kicsit is más mint a megszokott panírba forgatott rántott hús. . én meg már annyira únom. . . :-(Ja meg gombás se legyen meg hagyma sem lehet benne. . . . káposztafélék főképp. . . szóval. . nem könnyű:-))
    előzmény:
    kisnyusz (5936)
     
  64. Torolt_felhasznalo_712348
    Torolt_felhasznalo_712348
    2003. március 7. 11:345938.
    A politikus szelet tésztájának 2/3-ad részét, vagyis az alsó lapot, milyen vékonyra kell kinyújtani?
    előzmény:
    tozsu2 (5934)
     
  65. 2003. március 7. 11:335937.
    Szia!
    Leírnád a tejszínes hal receptjét?
    Éppen valamilyen halas hamit keresek, amit magamnak itthon gyorsan összetudnék dobni, mig Marcikám alszik. A többiek nem szeretik e halat.
    előzmény:
    krisztim (5931)
     
  66. 2003. március 7. 11:305936.
    Én is próbálkoztam már ezzel az értendes dologgal. . bevontam a kölyköketis. . . . ebből lett az előbb említett 3 féle kajából álló menü. . . de lehet hogy teszek még egy kisérletet, mert a boltbajárást és pultelőtt gondolkodást is nagyon unom már. . . Mi legyen az ebéd. . . aztán mi legyen a vacsora. . mert ugye felvágottat azt nem nagyon esznek:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_909701 (5935)
     
  67. Torolt_felhasznalo_909701
    Torolt_felhasznalo_909701
    2003. március 7. 11:275935.
    Úgy látom, megelőztetek!:))))
    Nekem is 3 van és eléggé eltérő ízléssel megáldva, de ez a rendszer mindíg bejött!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  68. 2003. március 7. 11:265934.
    Sziasztok. Akkor most beírok egy-két sütireceptet az ígértek közül:

    BARACKMAG
    Hozzávalók a tésztához: 28 dkg liszt, 16 dkg porcukor, 16 dkg darált dió v. mandula, 20 dkg margarin, 2 tojás sárgája, 2 kanál kakaó. Ezeket összegyúrjuk, majd vékonyan liszttel megszórt sütőformákba nyomkodjuk. ( A kis fém sütőformákat konyhai boltokban v. piacokon lehet kapni, általában 20 van összecsomagolva. Kinézetre fél barackmagra v. dióra hasonlít. )
    Krém: 3 dl tejből 2 evőkanál búzadarával kemény grízt főzünk. Ha kihűlt, 15 dkg porcukorral, 15 dkg vajjal és egy mandula aromával habosra kavarjuk. (Aki nem szereti a mandula ízét, darált dióval is helyettesítheti. ) Ezzel a krémmel ragasztjuk össze a tésztákat kettesével, kb. egy nap alatt puhul meg.
    (Eléggé időigényes és macerás süti, de amilyen sokáig készül, olyan gyorsan fogy el!)

    POLITIKUS SZELET
    35 dkg lisztet 15 dkg margarinnal, fél cs. sütőporral, 1 tojással, 1 citrom levével és reszelt héjával, 1 cs. vaníliás cukorral és 10 dkg reszelt csokoládéval összegyúrunk. A tészta 2/3-ad részét kivajazott tepsibe nyújtjuk, és savanykás lekvárral megkenjük.
    A lekvárra az alábbi tölteléket tesszük: 20 dkg porcukrot 3 tojás sárgájával, 10 dkg reszelt csokival és 10 dkg darált dióval habosra keverünk, majd hozzáadjuk a tojások fehérjének felvert habját is.
    A tölteléket befedjük a tészta 1/3-ad részével. Villával több helyen megszúrkáljuk és közepes tűznél sütjük.

    HAVAS HÁZTETŐ
    7 tojásból piskótát sütünk. Ha kihűlt, hosszában 3 részre vágjuk.
    Töltelék: 10 dkg vajat, 10-12 dkg porcukrot és 1 vaníliás cukrot habosra keverünk, és a piskótacsíkokra kenjük. 30 dkg darált kekszet 5 evőkanál baracklekvárral, 12 dkg porcukorral, 10 dkg vajjal, 2 kanál kakaóval, fél dl rummal jól összedolgozunk, és az egyik piskótára háromszög (háztető) alakban ráhalmozzuk. Ezt a masszát két oldalról a maradék lappal befedjük.
    A tészta tetejét bevonhatjuk csokimázzal, majd megszórjuk porcukorral vagy kókuszresezlékkel, mintha havas lenne, de az ügyesebbek fehér marcipánból formázott "cserepekkel" is befedhetik.

    Na, mára ennyit. A többi recepttel jövő héten jövök. Egyébként én a krémekbe újabban a Rama krémalapot használom, és nekem nagyon bejött! Ti próbáltátok már?
    Zsigabigának köszönet az utánajárásért! Mindenkinek jó hétvégét és jó főzőcskézést!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  69. 2003. március 7. 11:205933.
    Nálunk nem lenne gond a heti lista. . . :-) egyik nap tejes leves lenne palacsintával, másnap meg mákos tészta, max egy adag chilis bab és brassói beleférne:-))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_909701 (5930)
     
  70. 2003. március 7. 11:185932.
    :-)))) En is ezt csinaltam sokaig, igy egyszerubb volt, nem kellett orakat filoznom rajta, mi legyen a vacsora, es a konyhapenz is jobban kovetheto volt.
    Csak annyi volt a valtozas, hogy nem volt tobbet ertelme irogatni meg tervezgetni :-))) Most megint spontan konyham van.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_367752 (5925)
     
  71. 2003. március 7. 11:185931.
    Sziasztok Lányok! a múlt hétvégén költöztünk össze a párommal, így mostantól én is főzőtündér leszek! :) A mai menü nálunk tejszínes hal lesz párolt zöldségekkel és krumplipürével!
    előzmény:
    Pami2002 (5927)
     
  72. Torolt_felhasznalo_909701
    Torolt_felhasznalo_909701
    2003. március 7. 11:165930.
    Kisnyusz! Én régebben, mikor a gyerekek kicsik voltak, mindíg összeállítottam az egész heti, (sőt volt olyan, hogy 2 heti menüt is) a gyerekek kívánságlistája és persze a miénk szerint és azt is, hogy mi kell hozzá, ezeket hét végén egyszerre bevásátoltuk és hét közben csak a romlandókat és a kenyeret kellet munka után megvenni.
    előzmény:
    kisnyusz (5923)
     
  73. 2003. március 7. 11:125929.
    Igen szabadalmaztatsd, mert nem nekem egy hétre sincs ötletem nem egy hónapra, persze aki meg van áldva 3 válogatós gyerekkel ott ez nem is csoda:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_367752 (5925)
     
  74. 2003. március 7. 11:105928.
    Mi is így csináltuk régebben. Hó elején megbeszéltük a havi menüt, a nagyobb dolgokat egyszerre megvettük, így nem kellett állandóan boltba rohangálni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_367752 (5925)
     
  75. 2003. március 7. 11:075927.
    Ez igaz, áztatni én is utálom, meg elmosogatni.
    A recept:
    Sertés tarja, besózni, krumplit kockára vágni, szintén sózni, hagymát szeletelni.
    A tál aljába néhány szalonna csíkot teszek, rá a krumpli egy része, utána a húsi, majd a hagyma és ismét krumpli. A mennyiségtől ill. a tál nagyságától függően lehet több réteg. Be a sütőbe. Mikor már majdnem kész, fagyasztott vegyes zöldség keveréket szoktam a tetejére rakni. Néhány ismerösöm, akik kiprobálták mondták, hogy ők sajtot is reszeltek a tetejére.
    előzmény:
    kisnyusz (5922)
     
  76. 2003. március 7. 10:575926.
    Lányok!
    Senki nem figyel? Átléptük a 6000-et!!! Vagy ez már nem megy eseményszámba? :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  77. Torolt_felhasznalo_367752
    Torolt_felhasznalo_367752
    2003. március 7. 10:555925.
    Én is onnan tudom, hogy a férjemmel csináltunk egy "étlap"-ot, és az alapján most beírtam egy hónapra előre, hogy mi legyen, így márciusban nincs gondom. Egyébként menet közben néha változtatunk. Most például eredetileg Brokkolis tészta lett volna Milánói helyett, de a párom meggondolta magát. Szerintem ti is írjátok össze, melyek a kedvenc ételeitek, aztán már csak ki kell választani a listából. Lehet, hogy szabadalmaztatnom kéne a "találmányomat"? :)
    előzmény:
    kisnyusz (5923)
     
  78. Torolt_felhasznalo_909701
    Torolt_felhasznalo_909701
    2003. március 7. 10:515924.
    A hortobágyit csináltam már maradék tyúkhúsból is ami eredetileg levesnek készült! Ledaráltam, és ezt tettem pörlöltalapra, jól befűszereztem és így is nagyon finom!
    előzmény:
    Pami2002 (5916)
     
  79. 2003. március 7. 10:505923.
    Na látod ez amit én mindig csodáltam, hogy valaki már napokkal előbb tudja a menüt. . . Nem lehetne ebbe gyütjeménybe menüsorokat is betenni. . . ? És soha nem tudom még néha egy órával a főzés elkezdése előtt sem, hogy mit főzzek:-(((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_367752 (5921)
     
  80. 2003. március 7. 10:495922.
    A hátránya meg az áztatási macera. . . :-(Ennek ellenére én is használom úgyhogy kiváncsi lennék a receptjeidre:-) Nekem van itt a gépen pár sütireceptem akinek kell elküldöm szívesen!
    előzmény:
    Pami2002 (5920)
     
  81. Torolt_felhasznalo_367752
    Torolt_felhasznalo_367752
    2003. március 7. 10:485921.
    Sziasztok! A holnapi menü nálunk Májgombócleves lesz Milánió makarónival. A hétfői pedig Gombaleves Rakott krumplival, aztán Frankfurti leves Stíriai metélttel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  82. 2003. március 7. 10:465920.
    Érdemes beszerezni (most pataki tál néven fut), mert nagyon finomakat lehet benne csinálni, akár zsír szegényen is, és előnye, hogy csak összedobja az ember, be a sütőbe és kész.
    előzmény:
    ancsani (5919)
     
  83. 2003. március 7. 10:425919.
    Nekem nincs romai talam:(((((!
    előzmény:
    Pami2002 (5918)
     
  84. 2003. március 7. 10:405918.
    Van egy római tálas receptem is, szintén sertéstarjával. Ez is fincsi. Múlt hétvégén csináltam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  85. 2003. március 7. 10:385917.
    Akkor most leirom "normalisan", hogy ne masnak kelljen kesobb megfesulni.

    Hozzavalok:
    csirkemell-szeletek, 15 dkg fustolt sonka, 15 dkg juhsajt, 3 dl tejszin, 2 db tojas, 20-30 dkg reszelt sajt, liszt.

    Csirkemellet kiklopfolom, rateszek egy szelet fustolt sonkat es egy vekony szelet juhsajtot, osszetekerem. Lisztbe, tojasba, reszelt sajtba forgatom, tuzallo talba sorakoztatom, leontom egy tojassal elkevert tejszinnel (a tejszint nem szoktam sajnalni), jol megszorom reszelt sajttal es be a sutobe!
    előzmény:
    ancsani (5906)
     
  86. 2003. március 7. 10:385916.
    Anyu is sertéspörköltből csinálta a hortobágyit, én paprikás csirkéből szoktam.
    Van egy jó kis szakácskönyvem (104 Híres magyar recept), abból csináltam először.

    Köretnek én sült krumplit szoktam, de megprobálkozhatsz mással is, pl. rízs. Én még nem próbáltam.
    előzmény:
    ancsani (5911)
     
  87. 2003. március 7. 10:375915.
    Szia!
    Én inkább rizzsel csinálnám, azt fel is tudod dobni borsóval, gombával! Meg gyorsabban kész van!
    előzmény:
    ancsani (5911)
     
  88. 2003. március 7. 10:345914.
    Sziasztok!
    Hoztam nektek egy fincsi édességet, amit régen sokat csináltam! Hát, nem éppen 0 kalóriás!

    Banánropogós

    Hozzávalók:
    2 érett banán
    1 tojás
    15-20 dkg liszt
    1 dl tej
    1 ek cukor
    2 ek citromlé
    1 csapott tk sütőpor
    só, olaj a sütéshez, porcukor a tetejére

    A banánt összetörjük, a citromlével jól elkeverjük. A tojást a tejjel habosra felverjük, majd annyi lisztet keverünk hozzá, hogy sűrű palacsintatészta állagú legyen. Belekeverjük a porcukrot, sót, sütőport, végül a citromos banánt és 2 ek oljat. 15 percig állni hagyjuk, eezalatt bő olajat forrósítunk. Teáskanállal szabálytalan halmokat engedünk az olajba, közepes lángon gyorsan megsütjük. Sülés közben a massza nő! Forrón porcukorral hintve tálaljuk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  89. Torolt_felhasznalo_768096
    Torolt_felhasznalo_768096
    2003. március 7. 10:315913.
    Jó reggelt! Na, végre sikerült elolvasnom az elmúlt másfél heti fözöcskét, jó sok idöbe telt! Nagyon ügyesek vagytok! :-)))) Ha esetleg szükség van még kigyüjtögetö emberre, én szívesen beszállok!
    Hogy éhen se haljunk, leírom, mit föztem valamelyik nap:
    RIZSSALÁTA
    Megfözünk két személyre elegendö rizst, kihütjük. Hozzákeverünk felkockázott paprikát (különbözö színü kaliforniai paprika jól mutat), uborkát, paradicsomot és bármilyen zöldséget, amit otthon csak találunk, majd füszerezzük: én egy kevés olívaolajat és egy kevés ecetet szoktam hozzátenni, valamint rászórok mondjuk borsikafüvet (csak keveset, mert soktól keserü lesz a saláta!), oregánót, bazsalikomot, kakukkfüvet stb. , sót, borsot. A végén (hogy ne törjön nagyon össze) lazán belekeverek egy tonhalkonzervet (általában vízben eltett tonhalat). De lehet maradék sült húst, virslit, egyebet is. A leghosszabb az egészben a rizsfözés :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  90. 2003. március 7. 10:295912.
    Nincs valami jo koret-otleted hozza arra az esetre, ha megsem szeretnek egesz nap krumplit apritani?:)
    előzmény:
    sunmacs (5910)
     
  91. 2003. március 7. 10:285911.
    En csirkemellbol szoktam, bar a Gundel-konyvben azt hiszem csirkecomb van. De anyu sertesporkoltet daral bele, nem apritva. Nekem mindenhogy jo, csak hortobagyi legyen!:))) Te mibol csinalod?
    előzmény:
    Pami2002 (5908)
     
  92. 2003. március 7. 10:245910.
    Húha! Ez a husi nagyon jól hangzik, tuti kipróbálom!
    előzmény:
    ancsani (5906)
     
  93. 2003. március 7. 10:165909.
    Sziasztok, látom készül a szakácskönyv:-) Tök jó ötlet, nagyon ügyik vagytok! Gyorsan leírom a babosrépát mert nem tudom hogy ebbe a rovatba beírtam-e már.
    Szóval: kell hozzá egy füstölt csülök, kb egy bögre bab és két bögre savanyú répa. Ezt a piacon lehet kapni Zalában és környékén tuti máshol nem tudom. Megfőzöm külön a csülköt a babot és a répát, összeöntöm őket és utána egy paradicsomos rántással berántom, általában 1 l paradicsomlét teszek bele a rántás amúgy a hagyományos módon készül. Ebből az adagból rengeteg lesz de nem szokott megmaradni:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  94. 2003. március 7. 10:145908.
    Szia!
    Én úgy csinálom a vasi pecsenyét, hogy a sertéstarját elöző este besózom, majd egy tálba rakom rétegezve, közé szeletelt fokhagymát, és az egészet tejjel felöntöm. Letakarva hütőbe teszem. Másnap a húsikat kiszedem, lisztbe forgatom, és kisütöm. Nagyon szeretem.
    Hortobágyi palacsinta . . . Hmmmm. Imádom. Milyen húsiból csinálod?
    előzmény:
    ancsani (5907)
     
  95. 2003. március 7. 10:085907.
    Ja, persze fuszerezni egyeni stilusban lehet, de en csak sozni szoktam, mert epp eleg finom igy.

    Milyen a vasi pecsenye? (Komolyan nem tudom!)
    előzmény:
    ancsani (5906)
     
  96. 2003. március 7. 10:065906.
    Jo reggelt mindenkinek!
    Tenyleg nagyon haladtok, en meg mindig nem tudtam folytatni tegnapelott ota, mert este elszallt a net:(!
    Ma egy csirkes kajat csinalok, neve nincs, vagy ha van, nem tudok rola, mert improvizalok.
    Csirkemellet kiklopfolom, rateszek egy szelet fustolt sonkat es egy vekony szelet juhsajtot, osszetekerem. Lisztbe, tojasba, reszelt sajtba forgatom, tuzallo talba sorakoztatom, leontom egy tojassal elkevert tejszinnel (a tejszint nem szoktam sajnalni), jol megszorom reszelt sajttal es be a sutobe! Csak nem tudom milyen koretet csinaljak hozza, bar valoszinu, hogy apro csikokra vagott sult krumpli lesz.
    A holnapi menu pedig hortobagyi husos palacsinta! IMADOM!

    Hu, Brill! Ezentul irjam ugy a receptet, hogy eloszor felsorolom a hozzavalokat? Vagy eddig is ugy illett volna?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  97. Torolt_felhasznalo_420556
    Torolt_felhasznalo_420556
    2003. március 7. 10:055905.
    Hüha, Kedves Redhead!
    Ez a fini kuglof még nekem is ujdonság. Hétvégén biztosan elkészitem. . . köszönet érte!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_781473 (5893)
     
  98. 2003. március 7. 10:025904.
    Sziasztok!

    Romina a paradicsomos omlett rucolával recept érdekelne. Előre is köszönöm!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_438746 (5880)
     
  99. Torolt_felhasznalo_909701
    Torolt_felhasznalo_909701
    2003. március 7. 09:545903.
    Hát, talán nem lenne rossz néhány kilótól megszabadulni! Csak az a baj, hogy én is szeretem a finom kajákat, sütiket és nekem a fogyókúráról rögtön az evés jut eszembe! (ugye nem vagyok egyedül?):)))
    előzmény:
    loma6 (5901)
     
  100. Torolt_felhasznalo_909701
    Torolt_felhasznalo_909701
    2003. március 7. 09:305902.
    Sziasztok! Az első hozzászólásom elszállt még 9-kor, írok másikat!
    Nálunk a mai menü babgulyás, sok csipetkével és valami sütit kitalálok mellé, de valószínű rizsfelfujt lesz a nyerő!
    Délután is lesz egy kis főzőcske, mert Tupperparty lesz nálunk és vadas csirkemájat főz a kisebbik lányom a barátnőjével+ még előtte összedobom a Rumos-dióst, mert mindenki szereti aki itt lesz.
    A mai főzőcskékből remélem holnapra is marad és akkor csak a tortákat kell elkészíteni vasárnapra!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top