Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Álomfejtő segítségét várom!

Rockaway
Létrehozva: 2002. október 2. 15:50
Benne vagyok egy bizonyos szituacioban, amivel kapcsolatban nagyon rosszat almodtam. Ha jelentkezne vki, aki meg tudja fejteni az almok jelenteset, elmondanam, mirol is van szo pontosan. Elore is koszonom!
  1. Torolt_felhasznalo_705070
    Torolt_felhasznalo_705070
    2005. július 1. 22:551876.
    Köszönöm! Sok puszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_273402 (1874)
     
  2. 2005. június 28. 19:321875.
    Csatrlakozom Tohihoz!
    Legyen nagyon sok öröümötök abban a pici emberpalántában! :-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_273402 (1874)
     
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. június 28. 19:251874.
    Gartulálok az unokádhoz!
    Isten éltesse!
    Sok sok örömet , jó egészséget, gazdagságot sikert , boldogságot kívánok Neki.
    Nagyra nőjön!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_705070 (1855)
     
  4. Torolt_felhasznalo_274388
    Torolt_felhasznalo_274388
    2005. június 5. 18:451873.
    Sajnos én nem tudom, mit jelent az álmod, de remélem jön vki a segít megfejteni neked, és nekem is:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215885 (1870)
     
  5. Torolt_felhasznalo_274388
    Torolt_felhasznalo_274388
    2005. június 5. 17:271872.
    Sziasztok!
    A napokban ezt álmodtam:egy táborban voltam, aminek a végén tudtam hogy meg kell halnom, mint mindenkinek a csoportból. Egyébként olyan volt mint egy meditációs tábor:jógáztunk, böjtöltünk, és felkészítettek minket a halálra.
    Mindenki békés volt, és teljesen elfogadta, hogy neki meg kell halnia, csak én nem. Beszéltem egy sráccal és azt mondta, hogy aki olyan mint mi, azoknak jobb ha meghalnak, nekik is, és a többi embernek is. Én ezzel nem értettem egyet, és iszonyú volt, hogy senki nem értette meg, hogy én nem akarok meghalni. Egyébként vmi elmebetegségben szenvedtünk, ezért kellett "kiírtani"minket. És tudtam, hogy méreginjekció lesz, és meg akartam szökni, de senki nem állt mellém, aztán mielőtt még kivégeztek volna felébredtem. Amikor felébredtem nagyon féltem, és tudtam, hogyha visszaalszom folytatódni fog az álom, de nem bírtam fennmaradni, és továbbra is éreztem a halálfélelmet.
    Nem ez az első "kivégzős" álmom. A "köret" minidg változik, de a lényeg ugyanaz, ki akarnak végezni, és én megpróbálok elmenekülni, és közben rettegek a haláltól. És ami még közös, mindig vmi csoportos keretben történik ez, mindig vannak orvosok, és felügyelők, akik felkészítenek.
    Nagyon rossz, és amikor felébredek, még sokáig érzem a rettegést.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_215885
    Torolt_felhasznalo_215885
    2005. június 2. 19:191871.
    hahó vki írjon már. . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_215885
    Torolt_felhasznalo_215885
    2005. június 1. 21:551870.
    Sziasztok!
    Ez egy régi (kb. 3hónapos) álmom: egy fekete menyasszonyi ruhában majdnem , , nőülmentem" az egyik BARÁTNŐMHÖZ. azóta a lány depressziós lett, legalábbis szerintem, és nem hagyja hogy segítsenek rajta. én csak azon csodálkozom, hogy mind a ketten a pasikat szeretjük, akkor hogy lehet az, hogy majdnem hozzámentem?(az ige előtt felébredtem. ) lehet annak köze az álmomhoz, hogy ez a csaj vakon szerelmes volt egy pasiba, nekem is tetszett és én kevertem is vele? lehet, hogy a bűntudat gyötör? ja, és ÉN voltam feketében, az ő ruhájára nem emlékszem, de szerintem az ővé nem fekete volt. úgy rémlik, mintha a sulink tornatermében lettünk volna, és nem volt ott pap, de tudtam, hogy mi következik.
    bocsi ez egy elég zavaros álom, de nagyon kíváncsi vagyok a véleményeitekre.
    előre is köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2005. június 1. 12:291869.
    Kérlek benneteket, ezt most tényleg továbbítsátok MINDEN
    általatok ismert e-mail címre, illetve aki tud az segítsen.
    Köszönettel!
    Tegnap született egy kisbaba, akinek surgosen
    vérre lenne szüksége, különben meghal. Akiket eddig
    behívtak (47 ember) azoknak a vérét nem fogadta be a szervezete
    0 Rh negatív vér kellene, aki tud segíteni, az hívja az alábbi

    számokat! Köszönöm

    Miklós

    Országos Vérellátó Szolgálat
    06-80/324-244=20
    36-1 372-4244=20

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2005. május 30. 19:111868.
    közelmúltban elkövetett két típusú telefonos csalássorozatról
    értesítettek bennünket, ezért kérem, hogy amennyiben bárki hasonlóval
    találkozik, az alábbiak szerint járjon el.

    Az első eset a hagyományos, vezetékes telefonokat érinti, amelynél egy
    automata géphang értesíti a hívást fogadó személyt, hogy egy egzotikus
    nyaralást nyert, amelynek minden költségét fizetik. Ezután megkérik,
    hogy nyomja meg a 9-es gombot a további részletekért. Ekkor egy
    emeltdíjas számra kapcsolnak, amelynek a percdíja 20 angol font. Ezt
    követően azonban már hiába szakítjuk meg a hívást azonnal, minimum 5
    percet, azaz 100 fontot kiszámláznak. A hívás végén megkérnek, hogy
    billentyűzzük be a postai irányítószámunkat és a házszámunkat és további
    két perc múlva tájékoztatnak, hogy mégsem mi vagyunk a szerencsés
    nyertesek. Ez alatt az idő alatt a hívás díja elérheti a 260 fontot.

    Mivel a hívások eredete külföldi, a hatóságok és a telefontársaság nem
    sokat tehet ellene. Az egyetlen, amit tenni lehet, hogy AZONNAL MEG KELL
    SZAKÍTANI A HÍVÁST, AMINT EGY ELŐRE FELVETT ÜZENET ARRÓL TÁJÉKOZTAT,
    HOGY NYERTÜNK VALAMIT!
    Egyéb variációk is előfordulhatnak, ezért minden hasonló esetben így
    járjunk el!

    A második eset a mobiltelefonokkal kapcsolatos. Nem fogadott hívásként a
    0709 020 3840-es szám jelenik meg. Az utolsó négy szám változhat, de az
    első négy ugyanez marad. A szám visszahívása 50 font/percbe kerül.
    --
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2005. május 27. 14:131867.
    Sziasztok!
    Álmomban kiszedtem a fogamat:-(
    Olyan volt mintha ráharaptam volna valamire és ezért megfájdult, hozzáértem, hogy megnézzem mozog-e vagy mi történt. És ugyan nem mozgot, mégis elkezdtem mozgatni, addig addig míg a kezemben maradt. Amikor megnéztem, csúnya volt a kíhúzott fog, de fura mód alig volt gyökere, olyan volt mint a tejfog. Halványan úgy rémlik, mintha egyszer azt hallottam volna, hogy aki ilyet álmodik az rossz, mert a halálát jelenti:-(
    Ha esetleg ért valaki hozzá, és segít megfejteni, nagyon megköszönöm!
    Legyen kellemes hétvégétek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2005. május 27. 13:461866.
    A következő néhány hét folyamán legyetel óvatosak és semmi esetben sem nyissátok ki a mail-mellékben kapott "ULTIMAS DE ATENAS" (Utolsó hír
    Athénből) című fájlt, tekintet nélkül arra, kitől jött. Egy vírusról van szó, amely megnyitja a számítógép kapuját, és az egész "C" harddiszket formatálja. Ez a vírus a címjegyzékedben szereplő ismert személy neve alatt érkezik. Ezt a jelentést közöljétek az összes számítógépes ismerősötökkel, mert jobb ilyen figyelmeztetést kapni akár 25-ször is, mint elveszíteni a számítógép összes adatát.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2005. május 23. 18:441865.
    Sziasztok

    Új vírus indult, eddig ismeretlen, légy különösen óvatos,
    ha YAHOO, HOTMAIL, vagy AOL-tag vagy.

    A jelentés ma érkezett a Microsoft-tól s a Nortontól. Kérlek, add
    tovább ismerőseidnek.

    Úgy néz ki, mint egy teljesen ártatlan hír, a Power Point-tól, a
    neve: "Life is beautiful. pps"

    Ha ilyen üzenetet kapsz s kinyitod, akkor nincs tovább esélyed, a
    vírus kitörli kompletten az egész gépedet, szoftvert, átveszi a
    jelszavadat, postafikodat s nevedet. A jelenleg ismert vírusirtó
    programok tehetetlenek vele szemben.

    Ha megkapod az üzenetet, ne bontsd ki, azonnal töröld ki!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2005. május 12. 12:501864.
    Sziasztok!
    Már egy másik topikban is leírtam ezt, de itt is elmesélnék valamit, ami nemrég történt velem.

    Az elmúlt fél évben rengeteget gondoltam a 8 éves koromban(!) elhunyt nagymamámra. Nem tudom, miért.
    És hétvégén, most először, vele álmodtam.
    Nem láttam az arcát, csak a kezét, de tudtam, hogy ő az.
    Felnéztem, de akkor már anyukám arcát láttam, aki azt mondta: "Meg kéne látogatnod a mamit. . . amíg lehet!. . . olyan magányos. . . ki tudja, meddig láthatod!. . . " Valami ilyesmit mondott. . . és akkor elöntött egy olyan nagyon erős szeretet mamim iránt, és rádöbbentem, hogy el kell mennem mamihoz, hiszen olyan magányos, senki nem törődik vele, lehet, hogy soha nem látom többet, bármikor elmehet!Álmomban sírni kezdtem, hogy hogy hanyagolhattam így el!!:(. . . . . .
    ÉS EKKOR SÍRVA FELÉBREDTEM. Sokáig sírtam még. :(((((( Napokig hatással volt rám az álom. Olyan volt, mintha tényleg találkoztam volna vele!
    Vajon jelenthet valamit az álom?. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_527422
    Torolt_felhasznalo_527422
    2005. május 12. 12:121863.
    Sziasztok!

    Én is nagyon különöset álmodtam éjszaka, és nagyon érdekel, hogy mi lehet ennek a hátterében!!!

    Szóval először is a szobánkban hatalmas madárpókok szaladgáltak, a szekrényen, a földön, mindenhol (írtózom a pókoktól) és én összeszedtem magam, és a porszívóért rohantam, majd elkezdtem őket felszívogatni, de mire odaértem, már fekete özvegyek lettek a madárpókból, és nem bírtam felszívni, mert a porszívó csövébe megkapaszkodtak. Tovább nem tudom, mert felébredtem, annyira szar volt az álom, nagyon-nagyon féltem.
    Mikor visszaaludtam, akkor meg a metróba mentem, valahova menni akartam, és jegyet kellett vennem. Odamentem a pénztárhoz, és kértem egy menetjegyet, erre a nő adott egy receptet, arra volt valami írva, és én megkezdtem az utazást. Jött az ellenőr, és kérte a jegyemet, és én odaadtam. Mondta, hogy ez nem jó ez a jegy. . . . elkezdtünk vitatkozni, de teljesen higgadtan beszéltünk egymással, én mondtam, hogy én kifizettem, és menetjegyet kértem, de ezt kaptam (állítólag vonatjegy volt). Aztán mentünk a buszsofőrhöz(????) és vele kezdte beszélni, hogy most mit csináljanak velem, erre a sofőr mondta hogy sajnos meg kell engem büntetni, mire én megint elkezdtem mondani az igazamat. . . . és ekkor felébresztett a gyerek, nem tudom, hogy mi lett a vége, de elég zavaros az biztos.

    Magamról csak annyit, hogy van egy pici lányom, az apjával most fogunk összeházasodni szombaton, és most vesszük meg az első lakásunkat, amit fel kell újjítani, és azért is lázban vagyok, hogy gyönyörű legyen, de pénzünk is legyen rá. És emellett még tanulok is, éppen vizsgaidőszak van, szóval zajlik az élet.

    Kedves valaki, aki meg tudja ezt fejteni, lehet ezzel kezdeni valamit? Van ennek valami üzenete????

    Köszönöm!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_429131
    Torolt_felhasznalo_429131
    2005. május 8. 08:261862.
    nem akar megjelenni mint "uj hozzaszolas"!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_429131
    Torolt_felhasznalo_429131
    2005. május 8. 08:231861.
    alomfejto segitseget varom
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_429131
    Torolt_felhasznalo_429131
    2005. május 8. 08:221860.
    ???????????????????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_429131
    Torolt_felhasznalo_429131
    2005. május 8. 07:331859.
    Miert nem jelenik meg az uj hozzaszolasoknal???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_429131
    Torolt_felhasznalo_429131
    2005. május 8. 07:311858.
    Van valaki ebren???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_429131
    Torolt_felhasznalo_429131
    2005. május 8. 07:301857.
    Kedves alomfejtok!!!
    Kov. almodtam:egy meredek utcara nagy sebesseggel felfele hajtott egy piros auto, majd lefele jott ugyancsak nagyon nagy sebesseggel, athajtott egy zoldovezeten es belement egy bolt kirakataba. En mindez ido alatt azon a meredek utcan mentem, elobb felfele, majd lefele es a karomban tartottam imadott macskamat, ami jo, szeretet erzessel toltott el. Majd egy osztalyteremben voltunk sokan, ahol valakinek a tuzpiros hajszinet csodaltam(en is voroshaju vagyok) es egy vederbe(!) martott hajkefevel fesulkodtem, de mikor bemartottam masodszor is csomo kihullott haj volt a kefen-nem az enyem-es akkor tobbet nem fesulkodtem.
    Bocs hogy ilyen hosszu a hsz. , de az alom is komplikalt volt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_705070
    Torolt_felhasznalo_705070
    2005. május 1. 01:141856.
    Kedves álmodók!
    Az első alkalom mint tudjuk megismételhetetlen a maga nemében. Most egy ilyen első alkalmat kínálok az álomfejtés iránt érdeklődőknek:

    AZ ELSŐ ÁLOMTANFOLYAMOMAT!

    Május 21-22-én lesz Budapesten az Akasha klubban.

    Izgalmas, érdekes, nagy kaland lesz az álmok és az álomfejtés birodalmában. Szeretettel várlak benneteket.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_705070
    Torolt_felhasznalo_705070
    2005. május 1. 01:091855.
    Szia! Lehet, hogy szimbólum, de mindenesetre valamit elfojtasz vagy a szerelemmel vagy a kapcsolattal kapcsolatban. Ha ezt felszínrehozod, tudomásul veszed, elmúlik a kínzó (vagy édes) álom is. A szakértői blogomban találsz egy cikket a szerelem elmúlásáról, és feldolgozásáról, szerintem érdemes lenne elolvasnod, hátha kapsz belőle ötletet.
    előzmény:
    elina67 (1854)
     
  23. 2005. Április 27. 10:221854.
    Szia Stbleu!
    Rég jártam erre, még ariel34 néven, de újra kellett regisztrálnom.
    Viszonylag jól elvagyok az álmaimmal, néha egész jól le tudom fordítani őket, de van egy állandó jelenség , amiről meg szeretnélek kérdezni. Van egy régi kapcsolat (viharos szerelem, fájdalmas vég, azóta néha látjuk egymást hivatalos helyeken de személyes beszélgetés nincs), ami nem akar kimenni az álmaimból. Sokat próbálkoztam már, hogy vége legyen a vele álmodásnak, mert már sok éve nincs kapcsolatunk a valóságban és néha hónapokig csönd is volt, de aztán újra kezdődött. Igyekeztem beletörődtem a dologba, hogy vele álmodom, de egy kicsit még mindig zavar. Álmomban leggyakrabban nagyon kedvesen, szeretetteljesen fordul felém, néha meg ugyanolyan bénán, mint a valóságban. Én meg ugyanúgy zavarban vagyok általában, mint ahogy azt itt is leírom. Valaki egyszer azt mondta, lehet, hogy ő egy szimbólum valójában, a szerelem szimbóluma álmomban, és nem a konkrét személy az érdekes, hanem az , amit ő megtestesített nekem. Neked erről mi a véleményed? Nekem fura az egész, mert olyanokkal, akiket itt a földön is ismerek, nem szoktam túl gyakran álmodni. Főleg ilyen visszatérően és ilyen hosszú ideig (évekig). Kérlek segíts, Stbleu.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_705070 (1835)
     
  24. 2005. Április 23. 10:511853.
    Azt álmodtam az éjjel, hogy valaki a neten mindenhol köszöntött!:-))))
    Köszönöm********************************
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_358280 (1852)
     
  25. Torolt_felhasznalo_358280
    Torolt_felhasznalo_358280
    2005. Április 23. 10:421852.
    HAPPY BIRTDAY TO YOU*************
    előzmény:
    L-é-n-a (1847)
     

Címlap

top