Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A férjem beleszeretett

didad
Létrehozva: 2005. augusztus 6. 17:48
egy másik nőbe....
Gyanítom nem egyedi eset...De nem találtam meg a topicot és szükségem lene a bátorító szóra.

Szóval ki hogyan élte meg, hogyan élte át és túl?

Én ma elzavartam (eddig elvileg próbáltuk rendbehozni de ma rájöttem pár olyan hazugságra ami nálam végképp betette a kaput)
Sajnos a lelkem mélyén azonban reménykedem, hogy ha vége ennek az őrületnek visszatalál hozzánk (sajnos kisgyerek is van a történetben).

Visszatalált valakihez a párja így? Sikerült ezt túlélniük?

Most megpróbálok enni valamit mert csont és bőr vagyok, mire visszajövök talán valaki lelket önt belém:)
  1. 2005. augusztus 20. 13:46401.

    Persze, most nyilván nem úgy szeret! De attól még szeret, nyilván most másba "szerelmes", de vajon meddig.

    MIndegy, nem is ez a lényeg, ezt most nekem is túl kell valahogy élnem, mivel együtt lakunk most így elengedni nem tudom.

     

    Majd ha különköltöztünk, akkor elkezdem a saját életemet építeni, de addig igenis harcolok

    előzmény:
    KisNap (400)
    2005-08-20  13:28
  2. 2005. augusztus 20. 13:28400.
    nem érted, amit mondok. lehet én rosszul látom, de úgy gondolom, ha nincs marika, van erzsi.... sztem ez pont úgy van, ahogy te is mondtad. tönkrement, nem figyeletetek, most meg sztem már késõ.
    én úgy gondolom, a szeretetért nem lehet harcolni.
    és abban viszont a világ végén sem fogok hinni, hogy valaki engem szeret, de máshoz jár. Nekem ez nem szeretet, egy párkapcsolathoz legalábbis kevés.
    előzmény:
    didad (399)
    2005-08-20  13:18
  3. 2005. augusztus 20. 13:18399.

    A nõ tutira az ellenségem, mert az egy dolog hogy nem éltünk jól, de hogy most itt tartunk, az az õ praktikájának, taktikájának és behálózásának az eredménye. Nem feltétlenül akarom már (sõt) hogy visszajöjjön hozzám, de akkor sem hagyom, hogy ez a nõ ilyen könnyen szemét gerinctelen módon átgázoljon egy családon és a kisfiamon!!!! Mert nem csak a férjemet vette el, hanem a gyerektõl az apját. Hisztivel, zsarolással elérte most is, hogy ahelyett hogy a férjem a fiát vigye a tüzijátékra vele legyen. Ez az ember most nem a férjem, teljesen ki van fordulva magából. Ez is a kis drágának köszönhetõ. Azt meg hogy a férjem már nem szeret nem tudom ilyen konkrétan kijelenteni, mert akkor nem akarna még mindig nekem is megfelelni.

     

    Egyébként nem reménykedek én most semmiben, csak abban hogy visszakapják mindketten a sorstól amit most csinálnak.

     

    De most ideig-óráig mindnképpen együtt kell még laknunk, így nem tudok önálló életet kezdeni, úgy hogy a drága férjem csinálja amit csinál.

     

    Már abban sem vagyok biztos hogy szeretem, hiszen mindent megtesz annak érdekében, hogy minden érzést kiöljön belõlem.

     

    De harc nélkül akko sem engedem át másnak a férjemet

    előzmény:
    KisNap (398)
    2005-08-20  12:58
  4. 2005. augusztus 20. 12:58398.
    didad, már jó régóta olvasom a topicodat, de nem állom meg szó nélkül... azt hiszed, ez a nõ az ellenséged. hát nem egy korrekt nõ:-))) de neked igazából semmi közöd hozzá... teljesen rossz iránybe veted ki az energiádat. az, hogy ez a nõ hogy vezeti a párkapcsolatait, lehet kritizálni, de az õ dolga... ha szarul, akkor szarul, ha jól, akkor jól, ennyi...egész egyszerûen ott van a kulcs, h a férjed nem szeret, és kész. Ezt elég gáz és hosszú idõ elfogadni, de
    1. mennyiben lesz jobb életed, ha a nõ kirúgja a férjedet? max visszamegy hozzád, mert kényelmes. ettõl te boldog leszel? (ráadásul, már ne haragudj, de az sem biztos, hogy akkor minden rendbejön)
    2. szerinted te nem érdemled meg, hogy olyannal élj, aki szeret? miért olyanra vágysz, akinél vége?

    Nem is az, h ez valahol önzõség, hanem egész egyszerûen halott ügy. Elhiszem, hogy nehéz belátni, de így most heteket és hónapokat vesztegetsz el valamiféle reménykedéssel, ahelyett, h elkezdenéd az életedet újraépíteni.... És azt is elhiszem, hogy valahol az egy ok, hogy TE SZERETED, de egy párkapcsolathoz édeskevés...
    előzmény:
    didad (397)
    2005-08-20  11:40
  5. 2005. augusztus 20. 11:40397.

    Sziasztok!

    Azt hiszem tegnap a csaj kirúgta a férjemet, teljesen ki volt borulva, világvége hangulata volt, azt mondta aegy rakás szar az élete, persze nekem nem mondta el mi a baj. De este jöttek a kis sms-k, és a férjecském arra hivatkozva hogy magányra van szüksége elhúzta a csíkot... ÁLlítása szerint 2-re ért a szállodába (sms-t írt) majd ma reggel már hat órát mondott. Szóval ment a kis macájához kibékülni....Kiváncsi vagyok a csaj taktikából rúgta -e ki, hogy végre hagyjon ott minket a bánatba, vagy egyszerûen tényleg csak eldurrant az agya? Bár az elsõ verzió valószínûbb. Eddig tartott a türelme

     

    Kiváncsi vagyok mi lesz most, a férjem vasárnapig nem óhajt hazajönni...

    De jövõ hét végén velünk tölt el 3 napot. Szóval kezdem azt gondolni tényleg nem normális.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_456715
    Torolt_felhasznalo_456715
    2005. augusztus 19. 20:31396.

    Jaj hogy mennyit  tudunk segíteni egymásnak. Nagyon sokan sok mindent ugyan úgy reagálunk le. Nálunk páldául a férjem fordult jóshoz végsõ kétségbeesésében.Ami elõször nem a kettõnk életére vonatkozott hanem más temészetû volt,aztán elment akkor is mikor kettönk  között történtek a bajok.Sosem  hittem volna, hogy ilyen irányból kér segítséget.Én a pszichiátert választottam, õ a jóst)

     

    előzmény:
    didad (394)
    2005-08-19  17:22
  7. 2005. augusztus 19. 18:54395.
    Nehogy elmenj!!! Szépen meg kell dolgozni az eredményért.
    előzmény:
    didad (394)
    2005-08-19  17:22
  8. 2005. augusztus 19. 17:22394.

    Lányok, nem itt írta valaki hogy kínjában elment látóhoz és õ mindent vázolt a jövõre nézve?! MIt nem adnék ha tudnám pár kérdésre  a választ.....(Akár pozitív, akár negatív)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_186219
    Torolt_felhasznalo_186219
    2005. augusztus 19. 16:45393.

    Semmiképpen sem röhöghet körbe. Ha ilyet tenne, akkor azonnal fordulj máshoz. Neked kell érezned, hogy szükséged lehet-e rá. Nálam nem volt kérdés, én nem voltam képes ellátni az anyai feladataimat. Vannak depitesztek szerintem a neten is, ami célzott kérdésekkel vezet rá, hogy az lehetsz-e.

    Egyébként is inkább olyat keress, aki mindkét területen (pszichológia-pszichiátria) dolgozik, mert a két terápia együtt hatásos. Ha egyáltalán kell a gyógyszer, mert az sem biztos egyáltalán. A pszichiáter hajlamos lehet elintézni a dolgot gyógyszerrel, de nem néz a dolgok mögé, így nem is lehet hatásos.

     

    előzmény:
    icetea35 (392)
    2005-08-19  14:59
  10. 2005. augusztus 19. 14:59392.
    A szakember segítségét mindenképpen javaslod? Vagy anélkül is megoldható? Most gondolkoztam el ugyanis, hogy egy pszichiáterhez bejelentkezem. De nem fog körberöhögni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_186219 (381)
    2005-08-19  11:14
  11. 2005. augusztus 19. 14:03391.

    Voltak nálunk is krizis helyzetek, és ebben mindketten hunyók voltunk, sõt még azt is ki merem mondani, nekem nagyobb részem volt benne. És ezzel szembe kellett nézni, mert csak akkor lehet változtatni.

    előzmény:
    icetea35 (389)
    2005-08-19  13:27
  12. 2005. augusztus 19. 13:33390.

    Mert sajnos még mindig szeretem, és hiszem hogy élhetnénk mindketten nagyon boldogan együtt. Sok mindent rosszul csináltunk mindketten, elrontottuk a dolgokat, olyan játszmát játszottunk, ami mindkettõnknek rengeteg fájdalmat okozott. Én tapasztalatlan voltam és nagyon fiatal, nem jó kezeltem a dolgokat... De én vele tudnék nagyon boldog lenni (persze változtatásokkal) és õszintén hiszem hogy én is boldoggá tudnám õt tenni, mert rengeteget rágódtam, gondolkodtam, és nagyon sokáig nagyon boldog volt velem!

    Ez a dolog nagyon is mûködhet ha mindketten teszünk érte.

    (Magányos nem sokáig lennék, mert pasit bármikor találok magamnak, de én a férjemet szeretném, a gyermekem apját visszakapni)

    előzmény:
    livilla (388)
    2005-08-19  12:58
  13. 2005. augusztus 19. 13:27389.
    Szavaidból úgy érzem, mintha tapasztalatból beszélnél. Veled is megtörtént ez a szörnyûség?
    előzmény:
    zsazsa40 (365)
    2005-08-18  17:13
  14. 2005. augusztus 19. 12:58388.

    Didad! Miért akarsz visszaszerezni egy olyan pasit, aki már nem szeret?

    És akivel te sem voltál boldog már évek óta?

    Miért kell mindenáron erõltetni azt, ami nem mûködik?

    Nem csak a magánytól való félelem motivál téged? Válaszolj õszintén!!!

    előzmény:
    didad (300)
    2005-08-12  17:08
  15. 2005. augusztus 19. 12:09387.
    egyébként egyetértek a szavaiddal, ha beledöglik se fogja most beismerni, hogy esetleg tévedett
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_548475 (385)
    2005-08-19  11:49
  16. 2005. augusztus 19. 12:06386.
    Nem megy, mert minimum októberig közösen fogunk még lakni. Egyébkét se vigye már el ilyen könnyen a nõ a páromat. Legyen csak tisztába azzal, amit a nyakába vesz. És legfõképpen érezze hogy nem lesz azért ez olyan könnyû kör és mnjen szépen Németországba!!!!ettõl a férjem találkozhat vele, heti 3 nap szabadsága van, csak azt tartom gusztustalannak, hogy ott is akar aludni, mostár a hétvégét is vle akarja tölteni. (Tudom persze hogy a nõ hisztizik, és õ neki sem fogja bevallani hogy esetleg nem egy kemény férfi, vele se akar konfrontálódni...)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_548475 (385)
    2005-08-19  11:49
  17. Torolt_felhasznalo_548475
    Torolt_felhasznalo_548475
    2005. augusztus 19. 11:49385.
    Hagyjad, hadd menjen. Sot, menjen, koltozzon el, ne ingazzon koztetek. Ha utalja, ha valaki iranyitja, befolyasolja, a csajnal hamarabb fog feltunni neki, es hamarabb akar kitorni belole, mint anno nalad. Most nem latja, mert friss a masik no elmenye: egesz egyszeruen azt kepzeli, o dont, o az okos, stb. Ki szeret azzal szembesulni, hogy meg arra sem kepes egyedul, sajat erobol, hogy elhagyja a hazastarsat? ;-) Szoval ne nagyon mondj semmit a nore. A ferjed mar csak onigazulasul sem fog most a te valtozasaidra koncentralni. A gyerek miatt ugyis kapcsolatban maradtok. Akkor meg feltunhet neki, hogy mas no lettel. Most inkabb hagyd.
    előzmény:
    didad (384)
    2005-08-19  11:34
  18. 2005. augusztus 19. 11:34384.

    JA és pont most mondta hogy egyre inkább távolodik tõlem és egyre helyesebbnek érzi a döntését. (KIkére magának ha azt eltételezem a másik nõ manipulálja...Ne is szóljak egy rossz szót rá. Holott nem mocskolom cask elmondom amit én látok. (Pedig okom éppen lenne r&aacute

    Szóval a csaj nem tudom  mit csinál, de ügyesen csinálja, jól ülteti a bogarat a fülébe. Csak ott sceszi el a taktikát hogy hisztizik és követel már most.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2005. augusztus 19. 11:31383.
    Tudom lányok, én már másképp nézném (nézem) hiszen rájöttem mit veszíthetek, 2 hónapja ezen rágodok, de õ nem akarja, beleringaja magát abba a tévhitbe hogy õ nem tud velem boldog lenni és hogy a másik nõt akarja.A nõ pedig kõ keményen oltja, és azt adja amit elvár, hiszen pontosan tudja, az uram mikor még barátok voltak elmondta. Egyre reménytelenebb, ma megint összevesztünk, mert a szombat vasárnapot is a nõvel akarja tölteni. És a csaj irogatja az sms-eket hogy taktikázok és tönkre akarom tenni a kapcsolatukat, ami egyébként már most recseg ropog... Már ilyeneket ír neki a csaj, hogy tiszta hibbant, hogyan is gondolhatta, hogy nem adnak elég szeretetet egymásnak. Tehát már hisztizik, követelõdzik csak azt nem értem ezt a férjem miért nem látja???? MIért nem látja hogy befolyásolják és irányítják???? Amit én is tettem, és utálta (igaz nem 1-2 hónap hanem évek után)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2005. augusztus 19. 11:25382.
    Próbáld megnézni a jó oldalát. Becsüld meg azokat a dolgokat, amik jók voltak, és ezt éreztesd is vele. Õ is változni fog, meg te is.
    előzmény:
    didad (380)
    2005-08-19  10:55
  21. Torolt_felhasznalo_186219
    Torolt_felhasznalo_186219
    2005. augusztus 19. 11:14381.

    Ismerõs a probléma... de ez megváltozhat. Ehhez kellett a szakember. Hidd el, elõször magadat kell helyrehozni, ezt a boldogtalanságérzetet kell megszüntetni. A többi vagy jön magától, vagy képes leszel új életet kezdeni.

    Miramar

    előzmény:
    didad (380)
    2005-08-19  10:55
  22. 2005. augusztus 19. 10:55380.

    Húúú, már az elején valahol leírtam. Szóval nem szerettem, nem becsültem eléggé, mindenben a hibát kerestem, nem volt semmi elég jó , a saját boldogtalanságomat rá vetítettem ki.

    Röviden ennyi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_482277 (373)
    2005-08-18  22:01
  23. 2005. augusztus 19. 08:30379.

    A kilód az csak kifogás. annyiban lehet szerepe, hogy Te érzed úgy, hogy ettõl rosszabb lettél, és ez meglátszik a viselkedéseden.

     

    Nem az a lényeg, hogy kimossa-e a mosógép az Õ cuccait is, hanem az, hogy ez egy kényelmes megoldás, és ezzel is kíméled a barátnõd. Bolondság. Rossz duma, hogy kicsi a lakás. Hányan élnek 1 szobába, gyerekkel, és mégis elférnek?? Nehogy már bedõlj ilyen szövegnek. A kilókról meg annnyit, hogy én 165 magas vagyok. Fénykoromba voltam 50 kiló 2 gyerek születése után. Aztán megszültem a 3 leányzót, meg közbejött még egy-két probléma, és hopppsz felszaladtam 86 kg-ra. Tudod én voltam béna és sánta is. De attól még én vagyok!!!! És akkor is, amikor bottal jártam, tudtam, hogy ki vagyok. Te sem vagy kevesebb senkinél. Neveled a gyerekeidet, éled az életed. Gondolj bele, ha fordított lenne a helyzet, vajon mindezt végigcsinálná melletted a férjed? Az, hogy segít anyagilag, meg úgy gondolom ép eszü emberek között természetes. Uganis a gyerekeknek 2 szülõje van. Van anyukájuk és apukájuk. És ezt a felelõsséget, egy életre vállaltátok mindketten.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_119039 (378)
    2005-08-18  22:27
  24. Torolt_felhasznalo_119039
    Torolt_felhasznalo_119039
    2005. augusztus 18. 22:27378.
    A sulyom lány koromban 63 kiló volt.Elkezdtem  szedni a fogamzásgátlót és attol kezdtem lassan hízni.Modogatta õ mindig de nem vettem komolyan és sajnos nagyon meghíztam.170 cm magasságomhoz volt hogy 95 kilo voltam.Most se voltam kevesebb 92 kilo voltam mostanáig.Voltak ídõszakaim amikor lefogytam de sajnos mindig vissza híztam.De ez csak egy ok volt a sok közül.Azt mondta hogy már rég rá jött,hogy nem vagyunk egymáshoz valók és egy idõ után már csak a gyerekek miatt volt melettem.Ezért is tudta most megtenni ezt a lépést mert már nagyok a gyerekek 17   14 évesek.Most 81 kilo vagyok.Mind ezt 1 hónap alatt értem el az ideg és az izgamlak hatására.De fogok még lejebb is menni és akkor talán vissza tér az önbizalmam és megpróbálok új életet kezdeni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_482277 (354)
    2005-08-17  23:15
  25. Torolt_felhasznalo_119039
    Torolt_felhasznalo_119039
    2005. augusztus 18. 22:17377.

    Értem amit mondasz és véghez is viszem majd de még idõ kell ahoz hogy feldolgozam a tõrténteket és én is új életet kezdjek de sajnos nehéz lesz mert minden barátunk családos nem tudok kivel eljárni  és nem tudom hogy fogok uj barátokat szerezni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_548475 (356)
    2005-08-18  10:35

Címlap

top